Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.07. 12:19


a cigányokat többszáz éve, a zsidókat többezer nem sikerült SEHOL integrálni
biztos a társadalom hibázott :D
szászokat, jászokat stb miért sikerült?
amúgy belegondolva szerintem az is belejátszik, hogy míg utóbbiak egy tömbben telepedtek le (és LETELEPEDTEK), addig az előbbi kettő mindenhol megélt. Cigányok amióta világ a világ a társadalaom legalja voltak MINDENHOL. Integrálás miatt? nem hiszem. Nézzük: bejön egy szász, van rendes becsülendő mestersége, CIVILIZÁLT, le akar telepedni. A király letelepíti, ő meg azonnal hasZnos munkát kezd végezni a befogadó államnak.
Jön a cigány, vándorol, túl sok hasznosat nem csinál. Nem is akar letelepedni. Király mit csinál? hagyja őket.
Jön a zsidó, azonnal felsőbbrendűnek tartja magát, és ráül a társadalomra. esze ágában sincs integrálódni.
És ez így meg k.rva régóta.
Egyik állam, egyik vezetés , egyik király, egy kormány sem tudott változtatni ezen. Legalábbis a szokott hagyományos módokon nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.07. 11:57


Amúgy fura ez, de én is így gondolom, tomm.
Csak tőled ilyesmit még nem olvastunk. :)
Csakhogy mindenféleképpen olyan integráció kell, ami nem veri ki a biztosítékot az "őslakosoknál". És ilyen nem nagyon van.
És az integrációval párhuzamosan kőkemény rendpártiságra van szükség, mert ugye a 85 éves nénit nem nagyon érdekli, hogy 30 év múlva már nem ölnék meg 2000 Ft-ért.
Szóval a vért és a verejtéket az integráció során azok produkálnák, akik "teszik a dolgukat" nap mint nap. A nem deviánsok, az őslakosok, a fehérek, a normalitáspártiak, a rendre vágyók, nevezzük magunkat akárhogy.
Az integrálandóknak meg vagy sikerül valami, vagy nem. LUTRI.
Szopás ez, akárhonnan nézzük.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.06.07. 11:25


Nem, zsolti, az meberek egyatalan nem az esszeruseget kovetik. Az emberek java resze elvek menten gondolkodik es siman suttba vagja az esszeru erveket, ha az elvei ugy kivanjak. Paradox es vicces modon meg a sajat elveiket is suttba vagjak, ha az elveik ezt kivanjak. (Vesd csak ossze Krisztus szavait, tanitasait, az un. Kersztenyek hozzaallasaval mondjuk a bevandorlashoz)
Pl ebben a floyd dologban sem latok sok esszeruseget. Az egyik oldal szerint teljesen ok valakinek a nyakan terdelni percekig, a masik oldal meg egy artatlan baranykarol beszel, aki epp lepkeket gyujtott es nem egy visszaeso eroszakos bunozorol, akivel szemben nem lehet , csak es kizarolag ko kemenyen fellepni.


Azt semmikepp nem gondolom, hogy genwtikailag alkalmatlanak lennenek.
Egy uj beilleszkedot mindig konnyebb iranyitani, formalni, mint a kozosseg regi tagjat. Ez borzasztoan megneheziti a tobb szaz eve a kozossegunk tagjanak szamito ciganysag beilleszteset.
Es igen, a tobbsegi tarsadalom es a mindebkori kormany ugy soporte a szonyeg ala a kerdest,ahogy csak tudta.a cucilizmusban ugyan kotelezo volt a munka es a cigok is dolgoztak, de ahogy nyugaton a negert, nalunk a ciganyt nem engedtek egy szint fole. Es valodi lepeseket az ugyben senki nem tett.
Namost jatszatjuk a hulyet es tehetunk ugy, mintha nekunk semmi felelossegunk es lehetosegunk nem lenne, de ez a vesztunket fogja okozni.
Vagy le kell olni oket mind egy szalig vagy megiscsak
un. integralni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.07. 08:28


Akkor most a szokásos tomm-os iróniából írtad mondjuk a magyarországi cigányok integrációjának lehetetlenségét, vagy komolyan gondolod, hogy a mindenkori kormányok és a többségi társadalom hibázott évtizedeken át, hogy elmulasztotta az integrációt?
Szerintem majdnem mindenki az észszerűség oldalán áll, tomm.
Ez például nem észszerű :) :
https://index.hu/kultur/media/2020/06/0 ... rge_floyd/
Megőrülök, bammeg. Szopjam le magam. SÚLYOSAN SÉRTŐ CÍM... :lol: :(
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.06.07. 06:40


Az eszszeruseg oldalan allok es fejcsovalva nezem ahogy a nem ezen az oldalon allok ertelmetlen es ostoba dolgokat vagnak egymas fejehez.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.07. 06:18


Igen, ezeket már írtad, F. Totti.
És úgy legyen, ahogy mondod.☺
A legújabb kedvencem, amikor az oszlatási brigád fellökte az öreg csókát, akinek elkezdett vérezni a feje. A fickó direkt odamegy, felszólítják, de ő megy tovább.☺ És utána kidől és ott marad, mint egy zsák krumpli. Utólag kiderült, hogy egy agitátor volt. Tényleg nevetni és nem idegeskedni kellene ezeken. Lehet taktikát váltok, F. Totti.☺
Mi van, tomm, átálltál az integráció oldalára? :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.06.07. 06:14


Igy van. Amikor arrol beszelunk, hogy nem sikerult bizonyos nepcsoportokat integralni, akkor valahogy sose beszel arrol sebki, hogy erre valojaban csak nehany helyen tettek kiserletet. Ha nem akarnak integralni egy nepcsoportot, akkor megis hogy a budos fenebe olvadnanak be?!
Mar megkopottak az emlekeim, de ugy emlekszem, hogy mikor svabokat, jaszokat meg egyebeket integraltunk, azzal kezdtuk, hogy teruletet (ingyen) es kulon jogokat kaptak, adofizwtes aloli felmentest stb stb...
Amikor a torikonyvben olvassa az ember bologat. Aztan ha arrol hall az ember, hogy a ciganyoknak vagy negereknek kulon jogokat adna valaki, azonnal habzo szajjal libsizi az illetot es a templomba jaro emberek kb 99%a keresztre feszittetne Jezust is nemzetpusztito, szelsoseges-liberalis gondolatai miatt. Mert ha ugy tetszik, o volt a korabeli soros gyuri.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.06. 21:22


Zsolti, azért azt ugye tudod, hogy az amcsi rendőr nem ilyen. És nem is lesz. Kb szardarabnak néznek mindenkit, főleg a színeseket, de mondjuk minket is. Ótvar illegal migrantnak kezel már az első hivatalnok, akivel a reptéren szembe találkozol. Most van egy kis visszakozás, de majd visszaáll a rend. A néger néger marad akkor is, ha most mindenki nyelvvel fényesíti a szaros feka hátsókat. Kurvára nincs ugyanolyan emberként kezelve a konföd államokban a négus. Nem is lesz. Hagyják hagy tomboljanak picit, oszt majd elmúlik.
Egyébként meg rohadtul maguknak köszönhetik a hülye liberális fegyvertartási baromságuk miatt. Mindenki potenciális rendőr gyilkos egy alap közlekedési ellenőrzésnél is. Mert tényleg az. A rendőr meg ilyen felütés mellett nem lehet tündérbűbáj. Nem is okolom őket miatta.
Nincs itt behódolás valójában. Csak színjátszás.

Az amcsikat kb értem. Azt a sok idiótát nem, aki innen black lives matter-ezik. Pontosabban őket is értem és röhögök rajtuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.06. 21:13


Na vajon hol lesz a vége...?
https://index.hu/sport/futball/2020/06/ ... nneapolis/
A németek már régen behódoltak, ezt tudjuk, de azért az örömteli, hogy a Bundesliga SEM enged a rasszizmusnak. Pedig ott kopog az ajtón, de nem engedik be...
Amerikában már a rendőröket térdeltetik a tüntetők...
Amúgy meg LÁTVÁNYOSAN nem tesznek különbséget a tüntetők és a fosztogatók-gyújtogatók között azok, akik szolidaritást vállalnak velük. Továbbra sem olvastam helyi kormányzókon és polgármestereken kívül olyat, hogy a randalírozást mélyen elítélné valami híresség. Csak zárójelben, apróbetűsen, sehogy.
Én ha most amerikai rendőr lennék (nyilván most túlzok egy kicsit), azt mondanám, hogy BÁRHOVA kimegyek melóban, de fekete bőrű páciensekkel nem foglalkozom. Ők úgysem olyan veszélyesek a társadalomra, tehát nem nyúlok hozzájuk. Oldja meg mindenki maga a biztonságát.
És egyetlen híresség sem mer megszólalni, mert kirúgják/ellehetetlenítik/kiröhögik.
No ezért nem fáj már nekem annyira a fideszes médiabirodalom, a sorosozás és a migránsozás már egy ideje.
A liberális világ ellen máshogy nem lehet fellépni, csak ha kiépíted a saját hazugságaidra épülő rendszert. Nekem most már nincs ezzel gondom.
Jobbik ugye már nincs, a Mi Hazánk nem lesz több a szavazatomtól.
A világ sodródik a korcsosodás és az anarchia felé.
A behódolás megkezdődött.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.06. 00:47


ahogy a németekbe is beleverték 45 óta a bűntudatot a mai napig :(

Szerintem sn és jómagam is a kapiskálásnál jobban átérezzük ezt. Nyilván 100%ban képtelenség átérezni, mert akkor és ott kellene lenni hozzá 1920-ban. De a jelenben szerintem a mi lelkünk ezt kimaxolja. (Most azért mondom csak kettőnket, mert magunkról biztosan tudom)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.05. 11:05


Én már azon meglepődtem, hogy ennyi médiafigyelmet kapott az évforduló. Annak meg kifejezetten örültem, hogy a gyerekeim tanárai (nem is csak a töritanárok!) bőven foglalkoztak vele.
Nyilván megélhetetlen és így felfoghatatlan az a veszteség és fájdalom, ami 100 éve érte az országot, így a ma emberének nagyon keveset mond. Egyszerűen nem átérezhető (nekem sokat segített egy erdélyi utazás, de még így is alig kapiskálom), persze ez nem is elvárás. Számomra elég, ha nem felejtjük el. Tudjanak róla a gyerekeink, az unokáink. Nem kell revizionista álmokat kergetni. Elég szimplán nevén nevezni egy gyilkosságot vagy minimum gyilkossági kísérletet. Nekem erről szólt a tegnap. Jót beszéltünk róla családon belül.

Egyébként szörnyű, hogy egy generációba hogy belenevelték a bűntudatot. Anyámék idejében kb nácinak számított, aki nyíltan és szenvedélyesen mert beszélni Trianonról. Vagy ha nem is nácinak, de csodabogárnak :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.06.04. 23:21


nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy nekem ez a téma annyira fáj, hogy beszélni sem tudok róla indulatok nélkül. Még itthon sem.

próbálom is kerülni a médiát ilyenkor, maradok a saját kis többszázoldalas naplóimnál.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.04. 20:24


az a véleményem, hogy bekaphatja a nép
a buszok megálltak ma egy percre, épp szálltam volna fel, de senki, értsd SENKI semmit nem csinált rajtuk kívül.
az a minimum hogy végre egyszer lett volna értelme a harangoat úgy verni, mintha nem lenne holnap
1 órán át gigahangosan kolompoltam volna a helyükben, hogy minden embert zavarja, akkor talán felfogja mindenki, minek van ma a 100 éves évfordulója

megértünk a bukásra már egy ideje
bár le tudnám venni a kezem erről az egész tetves országról és élni média és minden nélkül
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.03. 23:18


https://index.hu/kulfold/2020/06/03/szl ... _felvidek/
vazze ez mit szívott?
lehetne ezt így is mindeig
kár hogy nem hiszek a szép szavaknak:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.03. 22:54


Nincs facebookom, nem is idegesít senki :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.03. 21:20


hanem ismerősökre a fb-on, h nálatok is ezt csinálják, vagy csak az én ismerőseim ennyire "fantasztikusak"?
nem tudom, minden ismerősöm tiltva van az üzenőfalamon
akkor még jön ez a kérem h töröljön mindenki az ismerősei közül, aki szimpatizált a deák téri náci tüntetéssel
törölném is a pics.ba

meg persze megvan az is köztük, aki már most bűnöz, és soha nem is fog mást csinálni, de ez meg ugyanúgy a "fehérek" közt is megvan
jaja, csak 99:1-hez arányban. :D :D :D Tehát jogos amit mondasz. Ja, nem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.06.03. 18:33


és akkor még jön ez a kérem h töröljön mindenki az ismerősei közül, aki szimpatizált a deák téri náci tüntetéssel

az ilyenekkel elbeszélgetnék... ja nem, péklapátot nekik
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.03. 17:52


Nekem is hasonlóak a munkakörülményeim, FR34.
Nekem is sok pozitív tapasztalatom van, de a legprofánabb kérdéssel döntöm el a lényeget: akármilyen kedves és rendes egy cigánylány-osztály (amúgy nem feltétlenül az), akarom-e, hogy az én lányaim ilyenek közé járjanak? :)
És akkor George Floyd...
A dokumentációk hitelességéről nem tudok nyilatkozni. Remélem hamisak. Mert ha nem, akkor mehet is az indexnek.
https://kuruc.info/r/4/213260/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.06.03. 14:15


bakker pedig még olvastam is Zsolti hsz-ét :D csak nem ugyanaz nap, mint amikor írtam a sajátomat :D
van némi gond a memóriával, így 40-hez közel :D :D
egyébként nem csak weboldalakra gondoltam, hanem ismerősökre a fb-on, h nálatok is ezt csinálják, vagy csak az én ismerőseim ennyire "fantasztikusak"? :D
és akkor még jön ez a kérem h töröljön mindenki az ismerősei közül, aki szimpatizált a deák téri náci tüntetéssel :D
nem töröltem, mert nem tudom h mikor volt náci tüntetés a Deák-téren :D ha lett volna, azzal nem szimpatizálnék!

Zsolti: el kell dönteni h libsi, v szélsőjobb? nem tudom, én egyiknek sem érzem magam, nyilván jobbos beállítottságú vagyok, de az alapvető hitleri eszmékkel nem tudok azonosulni. romák közt élek, velük dolgozom nap mint nap, tantárgyi tudást nem sokat tudok rájuk ragasztani, de többségük emberibben tud viselkedni, mint hasonló korú nem cigány társai... etika órán a romákkal sokkal jobban el tudok diskurálni, mint a nem romákkal, értelmesebbek a gondolataik. nyilván nem mindig és minden esetben, de megfigyeltem ilyen dolgokat. jó páran már most dolgoznak suli mellett (nyilván feketén) h legyen pénz, legtöbbjük tisztelettudó stb. meg persze megvan az is köztük, aki már most bűnöz, és soha nem is fog mást csinálni, de ez meg ugyanúgy a "fehérek" közt is megvan... engem már raboltak ki romák fiatalon, még voltam vagy 16 éves, akkor most utáljam az összes cigányt 3 idióta miatt?? :)
egy normális országban, normális törvényekkel nem lennének ilyen kérdések azt gondolom...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.03. 13:35


Egyik kedvenc viccem volt Obama megválasztásakor.

Interjút készítenek a legidősebb alabamai emberrel.
- És mondja, Sam bácsi, Ön is büszke arra, hogy afroamerikai lett az Egyesült Államok elnöke?
- Mi az hogy! Nagyon örülök és büszke vagyok. De mondok én magának valamit: milyen büszke lehet most ennek a négernek a gazdája....?!


(angolul mondjuk jobb, csak viszonylag kevés helyen lehetett elmondani :))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.03. 08:58


:D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.06.03. 04:55


A jarvanynak jot fog tenni ez a kis tuntike.
Mondjuk en megertem oket, mikor meghalt a macskam, en is kiborultam. Ha lenne negerem, biztos en is kiakadnek, ha meghalna....
Nem olvasom a hireket, de gondolom azert megy a balhe mert nem akarja senki megteriteni a kart a gazdinak, nem? A rohadt rasszista annyat az ilyennek....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.02. 23:33


Felfigyeltünk-e?:)
cimbora, olvastál itt alább? :wink: :D
épp erről, pontosan így beszéltünk, főleg Zsolti :))) (6 hsz-el lejjebb)

sn:
(ilyen finoman még sosem, senki nem hívta fel a figyelmem :D)
én tényleg mellékesen és finoman akartam :oops:
nem arra akartam utalni, hogy még az index is jobb nálad :D :D mert azoknál rosszabb nincs a földön
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.06.02. 12:36


Felfigyeltetek már arra a legenyhébb kifejezéssel is minimum anomáliának nevezhető jelenségre h azok, akik a Deák-téri megemlékezés kapcsán habzó szájjal nácizták és rasszisázták tele a fb-ot és az internetet, azok most lazán szimpatizálnak az amerikai eseményekkel??
Az első eseményen néhány valóban hülye fociultra cigánybűnözést ordítozott, de az egész esemény kábé 2-3 órát tartott, nagyrészt békés mécsesgyújtásból állt, csendes megemlékezésből... ez agyonraverte a libsik 8 bites agykapacitását, és azonnal náci lett az összes magyar, meg kipcsak bennszülött meg még sorolhatnám h miket olvastam... szottyos gyűlölködő csőcselék, karigeri pl vmi ilyesmit írt...
de ugyanezeknél az egyéneknél az már teljesen rendben van h egy valóban embertelen rendőri eljárás miatt a fél USA 6 napja lángokban áll, ártatlan vállalkozók százai mennek tönkre, mert ez a koszos csürhe rabol, gyújtogat és fosztogat...
és utána ezek beszélgetnek szintén habzó szájjal kettős mércéről.... :D :D röhögnék, szívem szerint, csak az a baj h egyre többen elhiszik a gyurcsány féle retorikát, csak azért mert a fideszt most mindenért utálni kell...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.06.02. 08:31


Trigoria írta:pokol az index helyesírása, mindennek a legalja, de azért azt jól írták "fojtogatásnak" :wink:

mondanám, hogy a telefon kijavította (szokott), de gépről írtam. talán még annyi mentségem van, hogy idegállapotba kerültem... :D ;)
(ilyen finoman még sosem, senki nem hívta fel a figyelmem :D)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég