Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.01. 19:27


http://m.origo.hu/kultura/kotve-fuzve/2 ... m-pom.html

na. o ember. hahh, vacskamati, kisfeju-nagyfeju zordonbordon meg a tobbiek :)
-allitolag mar lattam villamost.
-hogyhogy allitolag?
-en azt allitom, hogy mar lattam :D

imadtam a meseit
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.01. 19:10


Ugyanaz a kettős érzés van bennem ezzel kapcsolatban,mint a Fidesszel,tomm.
Zsidótlanítanak,miközben lábujjközig nyalnak a zsidóknak.
Ügyesen csinálják,szó se róla.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.01. 19:01


http://comment.blog.hu/2016/04/01/karas ... aign=index

basszus, a vegen meg a nezojuk leszek....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.01. 18:00


Na,jnzs,ha tomm kemény volt,akkor calderoni sem a te embered. :)
Nálam ő képviseli azt a kőkemény nemzeti radikalizmust,aminek a stílusa kicsit távol áll tőlem,de mindig megmosolyogtat.És legbelül,akaratlanul,ott mélyen én is így érzek.Csak rám jobban hatott a cukikampány.
Calde: :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2016.04.01. 17:02


Emberről? Efféle költői túlzást már rég hallottam. Nem feltétlen sérteném meg az embereket azzal, hogy egy kertészt közéjük sorolok, egyenértékűnek tekintek. Ahhoz, hogy a szarból ember váljon emberi léptékkel mérhetetlen tettet kellett volna végrehajtania.
Tegnap az öröm hírére ittam egy pohárkával a kedvenc boromból, aminek a neve Aligvárom. Mondván alig várom a következő magyargyűlölő szarházi halálát. Erre ma bejelentik, hogy biszku is eldobta a kanalat. Erre azt mondta a kollegám: ma próbálj meg meginni egy üveggel. :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2016.04.01. 15:49

*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.01. 14:07


ja, en ilyen viragra gondoltam:

http://www.edenkert.hu/diszkert/viragag ... agai/3070/

szoval kell az a nekrolog? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.01. 13:42


Tomm, szeretném ha te írnád majd a nekrológom. Jelzem, ha közeleg az idő :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.01. 12:52


es akkor most kello tisztelettel es gyasszal emlekezzunk meg biszku belara, mert ugye o is ember volt.
milyen nagyszeru dolog, hogy kellemes korulmenyek kozott lehelhette ki viragillatu lelket!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.01. 08:12


ja en is ezt mondom: az eg nem kek. mar csak azert sem, hiszen nem is leteznek a szinek.

snatch: hahahahaha
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.04.01. 08:10


vasárnap pedig vár Németh Sándor! :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.04.01. 08:08


tomm írta:na akkor majd én meghajlok: igaza van jnzsblzsnek, az ég nem kék, én meg egy hülye bumfordi stb stb izé vagyok. ehun e a feloldozás :D

Az. Ég. Nem. Kék.*
https://youtu.be/-yrZpTHBEss?t=3m21s


*Legalább is nem a szokványos értelemben.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.01. 07:11


Tény hogy a szalafisták megöltek 200 európai embert (majdnem) de ennek semmi köze nincs ahhoz hogy hány fehér ember akarja megölni trigót. És ezen vitázunk.


úgy vélem, itt van a nagy különbség kettőnk látásmódja között: ezt megint a kék ég-sárga ég kategóriának érzem. persze, a szónak a szoros értelmében ezen megy a vita. csakhogy a vita kiindulópontja mégiscsak az, hogy a barnák robbantgatnak. ha a barnák nem robbntgatnának, föl sem merül a kérdés. márpedig a kiindulópontot figyelmen kívül hagyni egészen egyszerűen értelmetlenség.

na akkor majd én meghajlok: igaza van jnzsblzsnek, az ég nem kék, én meg egy hülye bumfordi stb stb izé vagyok. ehun e a feloldozás :D

maradok tisztelettel
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.04.01. 05:24


Trigoria írta:ugye tudod, hogy ez is személyeskedés? :wink:

De nem a az érveléstani értelemben. :D


Trigoria írta:Az igazadat egy élőben lefolytatott iszogatós beszélgetésben lehet hogy meglátnám, illetve ott rá tudnám venni magam, hogy végig koncentráljak és befogadjam és maximálisan értelmezzem és átgondoljam amit mondasz. (mert sokat, hosszan, mélyen, és elgondolkodtatóan mondasz mindig) :))

Eh, ez megoldható.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.31. 23:36


Be kell valljam, hogy tomm nekem egy kicsit piszkálja a csőröm, úgyhogy némileg személyes indokból akarom nevetségessé tenni, amit mond. Illetve nevetséges az önmagában is csak megmutatom mindenkinek miért.
ugye tudod, hogy ez is személyeskedés? :wink:
Ha eltekintünk attól, hogy megmutasd nekünk, hogy nevetséges, akkor megteszed, hogy nem teszed meg? :)

Az igazadat egy élőben lefolytatott iszogatós beszélgetésben lehet hogy meglátnám, illetve ott rá tudnám venni magam, hogy végig koncentráljak és befogadjam és maximálisan értelmezzem és átgondoljam amit mondasz. (mert sokat, hosszan, mélyen, és elgondolkodtatóan mondasz mindig) :))
De itt a fórumban nem. Nekem ez nem arra való.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.03.31. 23:16


jnzsblzs írta:Viszont a másik felét a kommentnek visszautasítom. Én hajlandó vagyok meghajlani. Ritkán és keveset, de hajlandó vagyok. Ezért is kértem bocsánatot Trigótól multkor.


Ja, olvastam. De nem általánosságban írtam, hanem konkrétan erre a diskurzusra. Sajnálnám, ha nem lenne "feloldozás" a végén. Érdekes emberek vagytok mindketten és veszítene a társalgó, ha innentől zsigerből utaznátok a másik kommentjeire. Na, de ez olyas valami, amiben nekem végképp nincs beleszólásom, így ki is szálltam a témából :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.03.31. 23:05


F.Totti írta:Vazze srácok/urak. Egy valamit elértetek. Én egyikőtökkel sem fogok itt vitatkozni az biztos. Hihetetlen ez a kitartás és elszántság amivel nyomjátok. Azt ugye tudjátok mindketten, hogy a másik soha nem hajlik majd meg, soha még csak részben sem ad igazat?

Be kell valljam, hogy tomm nekem egy kicsit piszkálja a csőröm, úgyhogy némileg személyes indokból akarom nevetségessé tenni, amit mond. Illetve nevetséges az önmagában is csak megmutatom mindenkinek miért. (Ha megfigyelted Trigónak és Zsoltinak rendszerint írom hogy szeretném hogy meglássák az igazam. Szerintem nekik van esélyük. Mondjuk trigónak nem túl sok, de reménykednem szabad. tomm viszont annyira bumfordi és tiszteletlen velem, és mindennel amit én értékesnek tartok, hogy neki már nem adok esélyt.)
Viszont a másik felét a kommentnek visszautasítom. Én hajlandó vagyok meghajlani. Ritkán és keveset, de hajlandó vagyok. Ezért is kértem bocsánatot Trigótól multkor.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.31. 22:56


F.Totti: ez nem igazi vita. és jah, ezért NEM vitázok én itt komolyan soha. Meg úgy általában sem olyan témákról, amikben mindkettőnek határozott álláspontja van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.03.31. 22:53


Vazze srácok/urak. Egy valamit elértetek. Én egyikőtökkel sem fogok itt vitatkozni az biztos. Hihetetlen ez a kitartás és elszántság amivel nyomjátok. Azt ugye tudjátok mindketten, hogy a másik soha nem hajlik majd meg, soha még csak részben sem ad igazat?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.31. 22:53


bár tommnak írtad, de válaszolok:
Amúgy kicsit úgy érzem hogy fölöslegesen jártatom a számat mert amúgy baromira nem reagálsz semmire amit írok.
jól érzed
Mindig csak mondod a magadét és például meg sem próbálod vitatni a kritikáimat. EZ vajon azt jelenti hogy egyet értesz velük?
Nem, ez azt jelenti, amit előző hszben leírtam


amúgy felmerült bennem az a hátsó gondolat, hogy be vagy b.szva jnzsblzs ma. Adok rá 30%-ot, hogy így van :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.31. 22:51


jnzsblzs: sajnos az az érzésem, hogy te azért akarsz vitázni, hogy vitázz. :) Imádsz vitázni, érvelni, leérvelni másokat, és csillogtatni érvelési tudásod. Szvsz. Remélem nem baj, hogy mi nem ilyenek vagyunk, és annyira ez minket nem érdekel mint szeretnéd. Sokszor elmondtam, hogy én ide NEM VITÁZNI járok, hanem a hasonló gondolkodású társaimnak kipuffogni magunkat, esetleg másokat is érdeklő infókat berakni. Komoly vitákra se időm se kedvem.
Amit te itt generálsz abba én SOHA nem fogok belemenni. :wink:

Hidd el úgy ahogy mondom: Európában őshonos fehér ember engem nem akar megölni a vallásomért (+/- egy-kettő elmebeteg). Videót láttunk a másik oldalról, éljük ezt át nap mint nap, látjuk a híreket stb. Nekem ez elég az általánosításhoz. És elég itt mindenkinek rajtad kívül. Akarom meggyőzni azt az egyetlen embert a magam igazáról? Nem akarom.
Zárjuk le ezt szerintem, mert nincs értelme arról vitázni, hogy hogyan vitázunk, miközben akar a f.szom vitázni. Te ebben örömödet leled, mi nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.03.31. 22:41


http://a.te.ervelesi.hibad.hu/lenyegtelen-konkluzio
Ez most egy kicsit nehéz megérteni úgyhogy kifejtem. Tény hogy a szalafisták megöltek 200 európai embert (majdnem) de ennek semmi köze nincs ahhoz hogy hány fehér ember akarja megölni trigót. És ezen vitázunk.
Amúgy kicsit úgy érzem hogy fölöslegesen jártatom a számat mert amúgy baromira nem reagálsz semmire amit írok. Mindig csak mondod a magadét és például meg sem próbálod vitatni a kritikáimat. EZ vajon azt jelenti hogy egyet értesz velük?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.03.31. 22:37


ezen most el l3hetne lamentalni, de azert tokmindegy, mert az utobbi fel evben megoltek vagy 200 artatlan embert terroristak es valahogy mindegyik muszlim volt, sot barna. ezek utan azon filozofalni, hogy feher keresztenyek is akarnak-e gyilkolni vagy sem, olyan folosleges, mint kandisznon a csocs....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.03.31. 22:35


tomm írta:en hol s6emelyeskedtem? mutass ra! ill. ha az en hsz-em szemelyeskedes, akkor te mar elelve szemwlyeskedtel azzal a szalma-linkwlessel. gerenda-szalka...

A személyemre támadtál amikor azt mondtad hogy csak azért használom az oldalt mert amúgy nincsenek érveim, és ezzel kikerülted azt hogy az ellen kelljen védekezned, hogy szalmabáb érvelést használtál. Ami megjegyzem nem volt személyeskedés mert az egy érvelési hiba és hadd ne legyen már személyeskedés amikor egy kvázi "versenyben" (a vita ugyan nem verseny, de gyakran úgy kezelik sokan) rámutatok hogy az ellenfelem nyíltan szabálytalankodik.
Amúgy még mindig nem tudtál bizonyítékot hozni hogy nem szalmabáb érvelést használtál. Ha linkből ne lett volna világos akkor kifejthetem miért gondolom így.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.03.31. 22:30


tomm írta:aranyanyam!!! lasd az erdot a fatol: trigo minden nap bizonyitja azzal, hogy jar-kel az utcan es meg soha senki nem probalta megolni (vagy?). szoval bizonyitsd be te, hogy van akar egy feher is europaban, aki vallasi okokbol ki akarja nyirni...

tomm. Nekem nem kell semmit sem bizonyítanom egy szimmetrikus vitában ha ő hozza fel az érvet. Megjegyzem a felvetésed logikailag fordítva is igaz. (lenne, ha feltételeznénk hogy igaz a felvetésed, de pont ezzel fogom bebizonyítani hogy nem az)
Trigot nem próbálták még meg megölni (ezt te is feltételezted, tehát én is megteszem), tehát ebből szerinted az következik hogy nincs olyan barna muszlim ember Európában aki meg akarja ölni? Csak mert még egy sem próbálkozott? Mert ez volt az egyetlen érved amelett, hogy nincs fehér keresztyény aki meg akarná ölni. De olyan, aki megpróbálta volna Trigot megölni barna muszlimból sincs.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég

cron