Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.10. 11:15


a wikipedia azt irja, az elmélet szerint a permettel butitanak minket
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.09. 23:30


maradjunk a Trigonál - ha kérhetem :wink:

tomm:
a gyengülő immundrendszerem miatt valóban van összeköthető gyanúm, mivel épp ezt mondják az elmélet lényegének. De ennek amúgy semmi köze a hülyüléshez. Egészségünk megy rá - elvileg.
de a 10 év alagsori munkahely tuti rosszabbat tett vele :wink:
és inkább csak olyan kis gyanú ez, erősnek nem mondanám :)
de hogy régen nem így nézett ki az ég, az a gyanúm erős
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.09. 20:39


Nekem nagyon tetszik ez a T Rigó,avagy Rigó Tamás elnevezés,csak nem mertem Trigó előtt mosolyogni,nehogy rosszul essen neki. :wink:
Mondjuk ezt gúnyosan is írhattad,jnzsblzs,de szerintem egyáltalán nem akartál ironizálni vele.
Mindegy,Trigó veszi a poénokat,és most,hogy már tomm is megerősítette,hogy nem hülye,fasza estéje lesz a méltán népszerű fórummoderátorunknak. :D
És tudom,hogy nem volt tudományos a magyarázatod,jnzsblzs (előre írtad),de hidd el:nekem tudományos. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.09.09. 20:27


Amúgy nem igazán tudományos magyarázat, mint egy nagyon látványos bemutató számokkal, arról hogy miért nem lehet szerintem igaz az, amit mond T. Rigo (hogy angolosan írjuk) :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.09. 19:46


Na,tomm,nem sok karakter ez,de biztos jólesik Trigónak. :wink:
Imádom az ilyen béküléseket.
Visszaolvasva az egészet,én mindkettőtöknél sejtem,hogy hova akartatok kilyukadni,és most már talán ti is tudjátok a másikról.Közben meg kaptunk egy tudományos magyarázatot is jnzsblzs-től,úgyhogy minden fasza. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.09. 18:40


a rendhagyó csikokból, az elmélet ami aggaszt téged és a gyengülő immunrendszered után az a minimum, hogy erős a gyanúd, hogy ilyenekkel butitanak minket. butulunk=hülyeségeket irunk

lehet, hogy félreértettem (bár visszaolvasva is ugyanezt adja ki)
ez esetben nem vagy hülye
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.09. 18:30


Na jól van,srácok.Vitázzunk most már a régi,komolyabb összeesküvés-elméletekről.
Holokauszt.
Új Világrend.
09.11.
:) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.09. 11:31


az csak egy jó mondás egy filmből, ami tetszett :wink: :D

hülyeségeket irkálsz = hülye vagy

de most én kérdezem: hol a fenébe írtam, hogy permettel butítják az embereket???????? :?: :shock: :shock:
vagy hogy én ettől hülyülök?????

direkt nem mentem bele az egész elméletbe. Szó sincs arról, hogy butítanák ezzel az embereket (az elméletben sem). Még csak azt se mondtam/mondom, hogy tuti hogy káros.
Sima időjárás-befolyásolás, esőcsinálás is lehet akár.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.09. 07:10


mutasd meg, hol hülyéztelek le és máris megy a mea maxima culpa! de inkább te hülyéztél le engem, meg mindenki mást :)
azt irtad, permettel butitják az embereket. mivel te is ember vagy, téged is butit, mondhatni hülyülsz. ezt te magad állitottad!
a saját gondolataidért kérlek ne engem hibáztass!

"A Sátán legnagyobb trükkje az, hogy elhiteti magáról, hogy nem létezik."
ez az a sátán, amelyik elhiteti velünk, hogy nem is a sziriusz bolygóról származunk? merthogy emögé az érv mögé korlátlanul be lehet tenni bármit, igazi jolly joker..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.08. 23:17


a tényleges összeesküvésekben az a legszebb, hogy mindeddig csak idióták fantáziaszüleményének tartják, amíg ki nem derül, hogy igaz

Imádom,tomm,ahogy a romantikus észrevételekre realistán válaszolsz. :wink:
ha ez a realista....
tomm:
nem tolerálom, ha lehülyéznek
megszámlálhatatlan sok alkalom lett volna arra, hogy jelzőkkel illessem a beírásaidat, vagy a személyedet - de nem tettem. Elvárom, hogy te se tedd.
elfogadom, hogy te nem hiszel ezekben (bár én sem írtam le, hogy mindenképpen hiszek)
de a témára a rálátásod szvsz épp annyi, mint nekem az atomfizikára
de szeretsz rárabolni mások témáira magaslóról - megszoktuk már

jnzsblzs legalább próbált valamit magyarázni. Kár hogy a saját tudásából és feltételezésekből, és ezáltal nem sikerült.

hagyjuk, felejtsétek el
"A Sátán legnagyobb trükkje az, hogy elhiteti magáról, hogy nem létezik."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.09.08. 20:16


az immunrendszered azért nem ér már semmit, mert a bevitt vitaminok "száma" ugyanannyi gyümölcs elfogyasztása mellett sztem kb a tizede, mint gyermekkorunkban...
A zölden beraktározott - kamionba rakott - gyümölcs mire ideér, piros és kívánatos
de se nem édes, se nem puha, se nem vitamindús
egy kalap xar
ne egyetek banánt, kiwit, és ilyeneket, mert csak vegyszerektől értek be...
magyar alma, körte, szilva
a citromkarikát se tegyétek az italba, a héjja tele vegyszerekkel...
Élni életveszélyes!

Én pl gyümőcsöt csak pálinkában fogyasztok ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.09.08. 17:16


Nem vagyok még képzett vegyész, pláne nem tudok megmagyarázni egy olyan (amúgy végtelenül egyszerű dolgot) mint mint a vízpára különböző változásai a felsőbb légrétegek között, de szeretnék minden chemtrail hívőt egy kis számolgatásra hívni, Amit, (bár kénytelenek lesztek vakon elhinni ezt nekem) ráadásul veletek együtt fogunk itt elvégezni, nem számoltam előre ki mi lesz az eredmény. (Ha nagyon gáz lenne max nem küldöm el a kommentet :twisted: ) Na mint ennek utánanéztem az átlag repülési magasság 10000 méter nem tudom hogy tengerszint felett vagy a földtől számolva, de ez Magyarország átlag kb 200 méteres tengerszint feletti magasságával nem is számít. (amúgy ha tippelnem kéne tengerszint feletti magasságról van szó). Alapvető tény hogy egy gáz a rendelkezésre álló teret kitölti. Ha feltételezzük, hogy ez a chemtrail cucc gáz (és feltételezzük mert ha nem akkor majdnem biztos hogy egy kolloid rendszerről van szó az meg őszintén szólva nagyon bonyolult lehet és sok mindentől függhet, és ez a számítás csak szemléltetés, tudományos alapja kevés van) akkor ugye tízezer méter magasan elkezd minden irányba terjedni a gáz. De ezt a chemtrailt folyamatosan szórják úgyhogy inkább csíknak lehet elképzelni. Számításunk alanya a méltán népszerű fórummoderátor Rigó Tamás akinek mondjuk százméteres háza van mert ő rohadt gazdag én meg legalább ennyire lusta vagyok. Tegyük fel azt is hogy Rigó urat gyűlöli a kormány úgyhogy csak külön az ő házát galád módon bechemtrailezik. Ehhez az arra alkalmas géppel fölé repülnek és kiszórják az anyagot. Ha az eredetileg vonal alakú chemtrail elkezd minden irányba terjedni abból elég gyorsan egy oldalára fordított henger lesz. Egy olyan henger aminek alapjának a sugara 10000 (hogy leérjen Rigó úr házához) a henger "magassága" pedig 100 méter. ez összesen 10000^2x100xpí ami egyenlő píx10^10-en ami nagyjából 31.415.926.535 m^3. Pártunk és kormányunk kicsire nem ad úgyhogy az oroszoktól (velük úgy is jóban vannak) meglízingeli a világ legnagyobb teherszállító repülőjét az akcióhoz. ( http://hu.wikipedia.org/wiki/An%E2%80%93225 ) Ez a wikilap szerint 250 tonna hasznos tömeget tud szállítani amit kicsire nem adó kormányunk Rigó úr nyakába is önt. 250 tonna az egyenlő 250.000.000 gramm. 250.000.000/31.415.926.535=0,008 gramm/m^3. Ha ettől Rigó úrnak bármiféle tünetei lesznek kérem sürgősen keresse fel homeopatáját, távgyógyítóját.

u.i. http://the2wo.tripod.com/spsound/warning.gif
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.08. 16:28


Imádom,tomm,ahogy a romantikus észrevételekre realistán válaszolsz. :wink:
Nyilván ne legyen igaza Trigónak.
De ígérd meg nekünk,tomm,hogy ha 10-20 év múlva még mindig itt fórumozunk,és valami beigazolódik a hülyeségeinkből,akkor megkövetsz minket.
Mint ahogy majd mi is téged. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.08. 16:09


tehát azt gondolod, hogy a kondenzcsiknak vélt valamik miatt egyre nagyobb hülyeségeket irkálsz a forumra? :) esetleg ezek miatt irkálsz egyre nagyobb hülyeségeket a fórumra? :wink:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.08. 15:57


furcsa ez az idei év...
a politikai szarakodás egy dolog, az max stresszt okoz, és hosszútávon esetleg egy háborút, ami érint közvetlenül

de engem ma épp jobban aggasztott a chemtrail-elmélet
fent voltam napozni a tetőn (évek óta), és megint láttam ezeket a szarokat (meg kismmiillió képet a fb-on azoktól akik ezeket fotózzák idehaza (persze sok nyilván mellélövés, de...)
a legszembetűnőbb ma (többek között) 3 szabályos csík az égen, kb egész vagy fél BP felett, ugyanolyan távolságra egymástól, szorosan egymás mellett, kajak ugyanolyan hosszan ugyanattól ugyanaddig.
Mielőtt felmentem a tetőre, már ott voltak vagy félórája. Mikor lejöttem a tetőről (észléles után 2!! órával) volt elmondható hogy már csak foszlányokban látható. Közben lassan összeállt felhőszerűvé, lassan elfújta a szél nyugat felé, de ott volt.

Tudom, hogy ez összeesküvés-elmélet, nem is mennék bele (aki akar utánanéz neki), de évekkel ezelőtt nem voltak szerintem ilyenek, vagy nem láttam csak - nem tudom. De szerintem senki se emlékszik a gyerekkorából ilyenekre. Tiszta kék ég, bárányfelhők. Nem pedig ez a nyálkás fos, ami az égen van minden nap kb.
És aztán olvasod az idei időjárásrekordokat. NUlla forró nap, rekord eső, 36,5 mx hőmérséklet (nem 40-ek)
És a durva: új rovarok: az ablakra, szúnyoghálóra ilyen szürkehátú rovarok jonnek dögivel, új fajta lepkék is vanank. És ami a legdurvább: agresszív ilyen méhszerű rovarok. Régebben is voltak, de most nem lehettt megmaradni a tetőn tőlük. Egyfolytában jöttek rám, sokszor lábujjakra, agresszíven, elűzhetetlenül. Papuccsal a kezemben napozni mókás volt. Mintha rohadt éhesek lettek volna. :D Ilyen sosem volt még.
Közben az immunrendszerem gyengül évről évre, allergia egyre több.
Nem mondom, hogy mindez összefügg-e - de sosem lehet tudni. Nem nagyon hiszek a véletlenekben.

Szóval míg egy politikától elfordíthatom a fejem, addig az egészségem esetleges rombolásától nem nagyon.

Kínában meg hivatalosan is esőt csinálnak az ország területének felén.
Alapigazság nálam: amit egy kormány megtehet, amire képes, azt már rég meg is tette.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.08. 11:14


https://kuruc.info/r/6/132748/
hoppá
megvan Hasfelmetsző
rejtély pipa :)

leszámítva a származását, azért ez nem semmi
már ha tényleg tuti biztos a nyom

http://www.origo.hu/tudomany/20140907-i ... acket.html
itt már írják hogy zsidó
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.07. 20:07


Túlzás ez a szemétdomb dolog,de engem biztosan nem sértettél vele,Trigo. :wink:
Mert más,ha nem elég képzettek a szaktanárok (valószínűleg én sem vagyok az),és más,ha képzettek,de nem adnak a diákoknak szemléletet,útmutatást,érettséget (lehet én sem adok).Vagy ha adnak,akkor ezt a cionliberális lószart (ami lehet,hogy jobb,mint amilyet én adok).Úgyhogy ez is nehéz téma.A tanárok nyavalygásától amúgy tele van a tököm.
Szuzsolt:jó ez a kérdéskör.Nyilván az idézett sorok majdnem minden mondata nevetségesen hangzik számunkra.Ma már.És nem is állják meg a helyüket.Hogy hogy nem támadták még agyon ezt a tankönyvet a jogvédő szervezetek???
Bár ha lehetne választanom Mindenhatóként a fiatalok mostani szexuális szokásai láttán,a házasságok harmadának felbomlásának tudatában,az ultraliberális világszemlélet terjedését érzékelvén az írottak és a mai erkölcs között,nagyon elgondolkodnék.Meg kell találni az arany középutat.
Belefér a kettyintés házasság előtt,ha utána nem Béla fog téged dugaszolni...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.07. 18:44


igazából engem nem érdekel már az oktatás (vagy az annak nevezett szemétdomb) (bocs zsolti)
július óta nem vagyok kapcsolatban vele, gyerekem nincs, nem is akarom hogy jelenleg közöm legyen hozzá
tehát az ilyen idiotizmusos baromságokkal sem foglalkozom, mint ami ebben a linkben van
mert amit ott láttam most, azt a gyerek kezéből azonnal a kukába vágnám
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.09.07. 18:38


http://librarius.hu/2014/09/05/nem-fogo ... konyveben/

Mi a véleményetek erről? Amúgy látott már valaki ilyen könyvet, mert én nem vagyok abba biztos hogy ez erkölcstan könyv, hanem inkább hittan, ha tényleg erkölcstan akkor azért gáz kicsit.
Jó ötletnek tartottam meg kell is szerintem ez az erkölcstan óra, de kérdés hogy is van ez tényleg megvalósítva.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.07. 18:16


mint mondtam: elsősorban
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.07. 18:11


Csak hát ez ugye kutyát sem érdekel.
Az utolsó bekezdések miatt ez is antiszemita írásnak minősül.
Tényleg jók ezek az apró történelmi megvilágítások.
(Én nemcsak az ilyenek miatt olvasom a kurucot.De te sem. :wink: )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.07. 15:37


https://kuruc.info/r/9/66237/
na én elsősorban ilyenekért olvasom a kurucot
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.07. 14:15


Na ez az a vélemény,amit el tudok fogadni.
Benne van a feltétlen hit a holokausztot illetően,ugyanakkor a Norman Finkelstein által leírt holokauszt-ipar elleni támadás az írás alapja.Sajnálom,Robi,végképp felkerültél a fasiszta osztálytablóra.
Mondjuk kíváncsi vagyok,hogy Puzsér olvasta-e a "holokauszt-tagadók" munkáit.Vagy hogy mit gondol Gázáról.Cionizmusról.
Ilyen az,amikor nem befolyásol a politika.Minden f.sz.ágával együtt talán ő ma Magyarországon egy olyan gondolkodó celeb,egy olyan szabadúszó,aki megpróbálja középen nézni a dolgokat;törekszik a valódi liberális felfogásra;és megpróbálja megérteni a másik oldal nézeteit is.
Hogy atomjuvés,az ebben a topikban irreleváns...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.07. 13:34

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.06. 11:10


Igen,tomm.Tróger szarháziak.
Csak én a topikban gyakorlom a polkorrekt hozzászólásokat,így készülvén fel a politikai pályára. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron