Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.10.19. 15:20


Jaja. Ez így van nagyjából, Augustus.
ForzaRoma, 34, a kutya úristenit, hát nem te írtad, hogy ki az az aberrált barom, aki Karácsonyra szavazott ??? :D :wink:
Hát erre F.Totti persze, hogy ugrani fog. És még nem is reagált olyan ironikusan, ahogy szokott. Igaza van tommnak.
Nyugi, FR, F.Totti nem rád pikkel, csak keresi az alkalmakat. De most nem vitte túlzásba. Hidd el, ismerem. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.10.19. 14:46


Nem tudom, h akarok-e itt politizálni. De azon én is sokat gondolkozok, h az emberek miért csak Orbánig meg Gyurcsányig látnak és kizárólag bennük és a sleppjükben gondolkoznak. Talán azért, mert jönnek-mennek a pártok. Itt van Karigeri példája, aki eredendően egy MSZP-s politikus. Bár ugyan csak "jobboldali" volt, de csak ott volt a Torgyán-féle Kisgazdapárt. :) Amint kezdett eltűnni, jött a Csurkás MIÉP, amikor az is leszálló ágban volt jött a Vona féle JOBBIK, most meg itt van a Toroczkai féle Mi Hazánk Mozgalom... A nemzeti -radikális- jobboldal problémája, h mindig eltűnnek a pártjaik 4-8-10 év után, amint megismerik őket és elérik a 15-20% körüli népszerűséget. A mostani rendszerváltás nem úgy működne, h összeáll boldog-boldogtalan bal és jobboldali, hanem kellene egy 20% körüli JOBBIK, és egy 15% körüli Mi Hazánk. Csak hiába a néppártosodás, az egyszerű ember vagy nácizza, vagy buzizza, vagy Allah barátozza a JOBBIK-ot, esetleg azt hiszi h Gyurcsány vagy Orbán pénzeli őket. :D Az agymosás itt kezdődik, és itt is ér véget. De mire megismerik a Mi Hazánkat és a JOBBIK 2-t, megint el kell telnie 8-10 évnek. Mondjuk a Fidesz sokszor hangoztatta, h ők 2030-ig terveznek... :D
A másik amin gondolkozok, az pont ez, h nagyon sok más mellett az ilyen Izrael és cigány barátság mellett miért számít a FIDESZ jobboldali pártnak? Leszámítva a "látszat nemzeti", "látszat" (vagyis legfőképpen a kampányukra épülő, amúgy eredendően még Toroczkai ötlet) bevándorlásellenességet. Ugyanolyan korruptak és hazudósak mint a balliberálisok. Anno pl. hogy utáltuk Kókát. :D Most meg hány tíz és száz Kókát is meghaladó FIDESZ-arc van már?! Beszélnek a (z elvileg szintén jobboldalinak számító) "keresztény" értékekről, aztán több mint valószínű, h tele vannak Borkaihoz hasonló kurvázós emberekkel. Az ismertebbek közül pl. Lőrincről, Rogánról simán el lehet képzelni hasonlókat, hiszen repkednek, hajózgatnak, fiatal nőkkel vannak stb.
Azzá vált a FIDESZ, ami miatt régen gyűlölte az ember az MSZP-t: hazug propaganda, gőgösség ahogy Zsolti írta, és végeláthatatlan korrupció. És ennek lett a szemmel is látható következménye Budapest: h eljutottak oda, h mást akarnak a Fidesz helyett. Csakhogy az alternatíva az az egyszerű választónál, h vagy Gyurcsány (Karigeri), vagy Orbán (Tarlós). Puzsért meg egyszer nem hallotta az átlag Budapesti nyugdíjas szavazó, feltehetőleg csak annyit tud róla amit a köztévén bemagoltattak vele, h egy nem normális, nyugtatókon élő félőrült, aki habzó szájjal szid mindenkit.

(Meg még egy kérdés: miért FIDESZ, vagyis FIATAL Demokraták Szövetsége, ha ők a legöregebbek? :D Már a nevükben is hazudnak! :mrgreen:)
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.10.19. 13:31


Nem azert, de mintha nemileg tulreagaltad volna. Nem latok semmi veszeset. De persze kinek a papne...
F.totti, bp tanultabbik resze nem dobta a fideszt. Sot, meg nehany tanult csatlakozott is.
A prolik viszont kimasztak a csatornabol es megszavaztak karigerit.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.10.19. 12:49


Inkább szavazok száz fideszesre, mint egy ilyen tetűre. nem vagyok fideszes ezerszer leírtam már, és lécci kímélj meg a gúnyos megjegyzéseidtől!
Azért, mert meglátod a nevem, h írtam, nem kell azonnal és állandóan a kioktató hangnemedben el kezdeni oltogatni! évek óta rám vagy akadva, de már rohadtul unalmas vagy!
utolsó volt h reagáltam F. Totti bármilyen megnyilvánulására, továbbiakban sanszos h hanyagolom a fórumot, nincs erre szükségem h kedves ismeretlen állandóan kiokosítson h mekkora fafej is vagyok...

ui: fogadtam a feleségemmel tegnap h te leszel az első, aki beleköt a hsz-embe, úgyh ma ő fizeti a vacsit ;)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.10.19. 07:23


Igen, nálam (is) Vona volt az utolsó, akiben hittem. Aztán kiderült mekkora tévedés ő is. A Jobbik tök egyértelműen Fidesz báb lett az irányítása, asszisztálása mellett. Magyarországon a politika Orbán és Gyurcsány. Totál leszarom. A nagy választásra nem fogok elmenni. De az önkormányzatira mentem, mert az nálunk nem az országos genyről szólt. Szerintem sokan voltak ezzel így. Ezért nem minősíteném a döntéseket. Sok helyen meglepő eredmények voltak, amit én úgy dekódolok, hogy nem zombik szavaztak. Aztán lehet hogy mégis, csak épp másfelé zombik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.10.19. 06:55


Nagyon-nagyon nehéz megítélni, hogy mire van most szüksége Magyarországnak: a velejéig korrupt, gőgös, látszatkeresztény és látszathonvédő Fideszre, vagy a moslékszagú, kiszámíthatatlan, látszatdemokratikus szivárványkoalícióra?
Nekem a 2010-es, de még inkább a 2014-es Jobbik tűnt az egyetlen lehetséges megoldásnak. Az zavar, hogy sohasem tudom már meg, hogy mi lett volna, ha... Biztosan nem lett volna olyan nagyon jó, de legalább tudnám, hogy nem... Így viszont ez a két út maradt.
Tarlóstól nincs hányingerem, abszolút szimpatikus figura, de maximálisan megértem a budapestieket, amiért leváltották a Fideszt. Karácsony számomra nem más, mint a magyar Trudeau, egy bájgúnár, aki jót akar majd, de a liberális nagyvárosi szellem és nyomás kőkeményen át fogja hatni a munkásságát. Mondjuk a fővárosiakat valószínűleg jobban érdekli majd, hogy mennyire élhető a város, mint az, hogy Gergely kiteszi a szivárványos zászlót a Pride-on, de innen vidékről engem ez is érdekel.
Olyan szinten ki vagyok ábrándulva, hogy hosszú idő után nem mentem el szavazni az önkormányzatira.
Mindig felteszem magamnak a kérdést: ha a Fidesz a cigányokkal és Izraellel ilyen nyíltan barátkozik és szövetkezik a szavazók szeme láttára, nyíltan és nem sunyiban, akkor mit fog majd tenni egy baloldali koalíció?
Karácsony rögtön Wass Albert lenácizásával kezdte, ugye. Köszönjük, Geri.
Amúgy meg a jelenlegi cigányszaporulat mellett nem mindegy, ki van döntési pozícióban egy-egy településen?
Az abszolút liberális és baloldali kollégám kérdezte tőlem a minap, nyilván félig viccből, miután kijött egy gyalázatos cigány osztályból:
-Zsolt, nincs a Mi Hazánknak tiszavasvári alapszervezete?
Élni kell, tenni a dolgunkat, követni a politikát, olyan sokat nem idegeskedni, és követni Tyirityán (Betyársereg) ajánlását a cigányokkal kapcsolatban: szegregált együttélés.Viccen kívül az egyik legcsodálatosabb és legötletesebb fogalom, amit a szociológia kapcsán valaha hallottam.
No, elkanyarodtunk Budapesttől. Hajrá, Geri! (A baloldali maffiával sem könnyebb, mint a fideszessel.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.10.19. 03:28


En csak akkor tamogatom a dudijat, ha nem jelkepes osszeg. Evi 5-10ezer forint csak arra jo, higy ujabb sarc legyen, a forgalmat nem fogja csillapitani. Mindwn be vagy kihajtas legyen min. 500 ft, egy orara ervenyes, utana ugyanannyi visszafele. Na, ennek lenne forgalomcsillapito hatasa.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.10.18. 22:55


???? Ki adott bármit is a szádba? FR34 kommetjére reagáltam elsősorban, másodsorban pedig úgy általában a fideszes baromságokra.
Én nem akarom megérteni a karigeri szavazókat. Egyszerűen elfogadom, hogy így döntöttek. Ha az átlagiq-t nézzük a karigeri és a tarlós szavazók között, akkor kb másfeles lesz a szorzó. Feltételezem, hogy kevésbé lehet megtéveszteni az intelligensebb embereket. Persze ez is lehet tévedés, de ha fogadni kellene, inkább erre tenném a házunkat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.18. 22:53


ne adj szavakat a számba, sugallatokat a fülem mellé, és csúztatást a seggem alá :D
egy szóval se mondtam, amit írtál. Bár Tarlós sokkal inkább, mint ez a MikulásBéla. De Zsoltival egy véleményen vagyunk ebben az tuti.
Amúgy én nem mentem szavazni, színjáték az egész, semmi értelme. Engem csak a nagy szavazás érdekel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.10.18. 22:46


:) a fideszre szavazni sokkal jobb. Ja :D :D :D

nem vagyok bp-i és nem szavaztam karigerire. De valószínűleg nem véletlen, hogy a főváros tanultabbik része dobta a fideszt a búsba. Azt hogy mit kezd a látszólagos hatalmával az új polgi meg inkább ne a riposztból és a tv2-ből kezdjük kitalálgatni. Attól mondjuk erősen tartok, hogy a hasonló populista faszságok miatt a dugódíjat nem meri majd bevezetni. A klímaválsággal nem foglalkozni pedig csak azért mert az zöld és libsi téma, igazi trumpi fafejűség.
Hajrá Fidesz, Hajrá Borkai!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.10.18. 22:53-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.18. 22:37


tudtuk előre
érthetetlen aki balra szavaz manapság. Érthetetlen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.10.18. 20:36


Klímavészhelyzet, dugódíj, mégse lesz ingyen bérlet 14 éves korig, még két hét és legális lesz a meleg házasság is pesten. Ezt akartátok drága pestiek?? ezt?? majd azért jelentkezzen aki erre a ballib gennyre szavazott, és küldöm neki a dugódíjas csekkjeimet... sajnos havonta reumatológiai kivizsgálásra kell járnom az orfiba de én ki nem fizetem a dd-t, ha lesz, ha nem!!!
a fidesz lop, de ez a bagázs meg maga a színtiszta hányás!!!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.16. 18:02


https://kuruc.info/r/2/203836/
tehát ha ki akarok nyíratni valakit, lebukok, BEVALLOM, és akkor is megúszom ennyivel?
"1 év 6 hónap – 3 évre felfüggesztett – börtönbüntetésre ítélte"
ez így megfontolandó :)

https://kuruc.info/r/2/203831/
kemény évek jönnek Budapestre :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.10.16. 06:14


II. Janos pal megtette
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.10.16. 06:09


Közben Orbán vigyorogva ölelgeti Erdogant. Zseniális PR fogás. Kb olyan mintha Ali Agcát ölelgette volna '81 tavaszán.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.14. 22:23


Nem Zsolti. MKE

https://kuruc.info/r/4/203758/
Gyerünk Ászád!!!!
Verd ki a törököket a pics.ba
milyen durva, hogy összefogtak a törökök ellen. Tiszta antifideszes koalíció:)
azért beszarás, hogy a világ ezt elnézi a törököknek. Mikor lesz kishazánknak ekkora tekintélye és ereje, hogy a világ kussoljon amikor bevonulunk Erdélybe?

Az elmúlt kedden az Európai Unió tagállamai megszövegeztek egy közös nyilatkozatot, amelyben fölhívják a figyelmet az ENSZ-tagállam Szíria területén végrehajtott török katonai hadműveletben rejlő veszélyekre, az időközben be is következett etnikai tisztogatásra, a polgári személyek körében végrehajtott gyilkolászásra, valamint arra, hogy a nemzetközi normákat fölrúgó hadművelet újabb tömeges menekültáradatot válthat ki Európa irányába. És erre mi történt? Hazánk képviselője minden különösebb indokolás vagy magyarázat nélkül egyszerűen megvétózta a szövegtervezetet. Magyarán, a palesztin területeket és a szíriai Golán-fennsíkot megszálló Izrael zsidótelepítésének nemzetközi fórumokon való védelmezése után Budapest most az Észak-Szíriában etnikai tisztogatást végrehajtó (Ankara ezt „biztonsági zónának” nevezi – H. J.) török szoldateszka oldalára állt.
hihetetlen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.10.14. 19:22


ELTE ? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.14. 15:16


off
F.Totti írta:Ns, leléptél? Hová, ha nem titok?

Vissza a felsőoktatásba :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2019.10.14. 12:03


Érdekesség azokban a megyékben ahol az ellenzék külön indult a megyei listán (a 19 megyéből 15 ilyen volt), a megyei listás szavazatok alapján a momentum a legnépszerűbb ellenzéki párt. (Egy hajszállal megelőzve a DK-t) Mondjuk nekem gyanús hogy a momentumos hírforrás akitől vettem nem számolta bele a Jobbik a fent említett négy megyében szerzett szavazatait. (Mert majdnem biztos vagyok benne hogy ők nem közösködtek) Ráadásul ebből a négy megyéből háromban tradicionálisan erős a jobbik. Azonban a Momentum itt is szerzett volna szavazatokat ha külön indul szóval a bele nem számolás az messze nem volt egy alaptalan döntés, továbbá a különbség a Momo és Jobbik közt egyáltalán nem jelentéktelen. (majdnem pontosan 23000 szavazat) Szóval akárhogy is nézzük mostanra a Momentum mindenképp levetette a körutón belüli jelzőt.

Én annak fogok örülni aminek lehet.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.10.14. 11:37


Igen, ez a szovetseg eletkeptelennek tunik elsore, csakhogy osszetarto eronek ott a fidesz. Ha arrol fog szolni az ellenzeki vezetes, hogy csak osszefogni tudnak, megegyezni es egyuttmukodni mar nem, akkor azonnal lecsap a fidesz es legkozelebb megint mindent visznek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.10.14. 11:14


Sajnos ez az egyetlen válaszlépés létezik a Fidesz által kreált centrális erőtérre. Ami persze orbitális cumi, mert egy ilyen koalíció tökéletesen életképtelen lenne. azaz választhatunk a szar és a fos között. Királyság.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.10.14. 10:58


és tegyük hozzá, hogy a sikereik is csak úgy jöhettek össze, hogy mindenki mindenkivel összefonódott, mindenki mindenkivel összeborult. Érden is nyert az "ellenzék", a valaha volt szadeszesmaszopos f*sszopó, de úgy, hogy fél A4-es listát lehetett olvasni, hogy ki fogott össze kivel. Viszont borzasztó volt látni ezen a lapon a Jobbik nevét...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.10.14. 10:07


Fura ez az ellenzéki diadalmámor. Kb olyan, mint amikor a bajnokság utolsó fordulójában a kieső csinál egy ikszet a bajnokkal és k.rvára megünnepli a hazai publikum.
A hatalom továbbra is a Fidesz kezében van. Az önkormányzatok 95%-a a központi budget segítsége nélkül életképtelen. Nagyot alkotni ilyen erőtérben még Karigerinek is nehéz lesz. Persze értem én, hogy olyan rég volt része sikerben az ellenzéknek, hogy a kicsit is meg kell ünnepelni, de ez mindösszesen annyit jelent most, hogy az 5 évvel ezelőtti totális katasztrófához képest, egy szoros vereség lett. Mondjuk ha az országgyűlési választás szabályait nézem, akkor épp hogy elkerülhető lenne egy ilyen eredménnyel a kétharmad.

Nagyon lentről kell nézni a dolgokat ahhoz, hogy ezt őszintén győzelemnek érezd.

A legfontosabb üzenete nem is az ellenzék felé van az eredményeknek, hanem Viktorék felé. Tudatta velük a köz, hogy van egy látható réteg (sőt tömeg) akik szerint mindent azért nekik sem szabad. A többség szerint persze szabad, csak migráncsok és komcsik ne jöjjenek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.10.13. 22:44


Ns, leléptél? Hová, ha nem titok?

Az OSzK kormányzati felügyelet alatt áll. Sokkal rosszabb nem jöhet ott. Esetleg egy vidéki költözés :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.13. 22:07


de rosszkor (vagy jókor?) hagytam ott az OSZK-t :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég