Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.03. 21:28


Ugyis jo...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.03. 21:24


hát jön amit vártam eddig: MH simán bejut, fidesz simán nyer
amit nem vártam, hogy megint összehozhatják a 2/3-ot
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.03. 21:20


Az úgy érvényes. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.03. 17:33


Vegul adtam a szarnak egy pofont. Mindenki arra kert, hogy szavazzak kurvanekra. Ugyhogy egyiken rajuk masikon az osszefosasra xeltem.

Az un nepszavzason meg mindenre igent xeltem aztan rairtam a szavazolapra, hogy "ezt a faszsagot!"
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.03. 15:40


Zsolti írta:Azért ez kemény, jnzs.
A Fidesz okádéksága kihozza belőled ezt a frusztrációt.
Mert így olyan tömbre kell szavaznod, akik nem feltétlenül a te nézeteidet vallják. Sőt...
Te 5 évvel ezelőtt is ezeket a nézeteket vallottad amúgy?

Nem teljesen, biztos kevésbbé voltam piac párti, és kevésbbé gyűlöltem a kormányt mint intézményt. Szerintem amihez a kormány (nem a fidesz kormány, hanem az akármilyen kormány) hozzányúl abból biztos katasztrófa lesz. Bizonyos szempontból ez az ami vigasztal salátakoalicióban. Senki nem fogtudni semmit csinálni. Mivel a kormány csak rosszat tud csinálni, ezért nyilvánvaló hogy ez lesz magyarország történelmének legjobb kormánya. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.03. 15:28


Bocs, akkor rosszul fogalmaztam. Az összefogásra szavazót nem ismerek - rajtad kívül. (Bár tegnap kiderült valakiről, így mégis ismerek rajtad kívül is.:) )

Súlyzózásban tuti te nyernél az nem kérdés. :) Sakkban egy életében minimálisat sakkozót elverek simán, de felette már necces lenne :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.03. 15:26


Azért ez kemény, jnzs.
A Fidesz okádéksága kihozza belőled ezt a frusztrációt.
Mert így olyan tömbre kell szavaznod, akik nem feltétlenül a te nézeteidet vallják. Sőt...
Te 5 évvel ezelőtt is ezeket a nézeteket vallottad amúgy?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.03. 12:32


Trigoria írta:ez azért fura (ha egyáltalán az), mert én nekem egyetlenegy olyan ismerősöm sincs - de még haveri körben sem, munkahelyen sem, sehol - akiről tudnám, hogy balos. Azaz de, rólad tudom jnzsblzs, de ennyi. Pedig Budán lakom, 14. kerben dolgozom, és egy rakat focis ismerősöm van.
Aztán persze lehet, hogy ez valahol összefügg. Mert a sport fideszbarát, nekem meg életem a sport, és ilyen ismerőseim vannak leginkább. Nameg pl a pajeszosok nem a mozgásukról híresek. :)

Én jobbos vagyok. Az összes erkölcsöm a katolkus erkölcs még akkor is hogyha a vallás részét meghagyom másnak, undorít az L-abc lobbi, azt gondolom, hogy a cigányok integrációhoz talán több kedvesség kéne, de biztosan több erély. Maximálisan piacpárti vagyok és úgy egészében elég erősen nacionalista és EU szkeptikus.

De gyűlölöm a korrupciót és a képmutatást, és szeretem az emberek önrendelkezését. És ez elég ahhoz hogy a Fideszt a legkárosabb pártnak tartsam. (És míg az asztmám miatt különösebb gond nélkül megvernél a legtöbb sportban, egy statikus súlyzós edzésen szerintem azért egész jól szerepelnék ellened. Vagy Sakkban, ha az sport :D)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.03. 10:28


Én coming-outolok akkor.
Előre bocsátom, hogy elég furán működök mostanság politikai kérdésekben.
Szóval: szerintem az lenne a legjobb az országnak, ha a Fidesz maradna, ezért a Mi Hazánkra szavaztam, és érvénytelen népszavazást műveltem.
Majd valamikor elszámolok a lelkiismeretemmel.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.03. 10:25


És ugye Orbánék és így az állam valóban függ Oroszországtól.
Szóval az oroszok miatt viselkedik így a Fidesz, nem a szavazóik kedvében járasa miatt. Ha Orbán úgy döntene, egy hét alatt átmenne a szavazóikhoz, hogy Putyin egy őrült agresszor. Mondjuk jó kérdés, hogy ebben az esetben miket nyilatkozna ez a tehetséges ellenzék...
Szóval igazad van abban, tomm, hogy Orbánék Európában szinte egyedüliként még húznak valamelyest az oroszokhoz. Meg Szerbia, ugye. De én mondjuk örülök, hogy nem húzták be úgy a féket, mint a lengyelek. Ku.rva nehéz nekik lavírozni, ezt te is belátod.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.03. 10:17


Derék dolog, tomm. Komolyan.
Minden bizonytalan értelmes emberben hasonló folyamatok játszódhatnak le.
Úgyhogy, tomm, mehet az X a Mi Hazánkra. :)
Ebben az esetben nem lesz lelkifurdalásod amiatt, hogy a későbbi győztesre voksoltál, aki tönkre teszi az országot. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.03. 08:16


Igen, ebben mondjuk orbannak igaza van. Neud csak meg, a lengxeleket,a nemeteket, a balti allamokat, stb is mind szetbombazta oroszorszag, amiert fegyvereket kuldtek. Asszem a norvegok is kuldtek, en epp a fronteol irok...en tenyleg szegyenletesnek tartom amit orvanek muvelnek. Nem csak a fegyverkuldesrol van szo, hanem szinte minden, amit ebben az ugyben tesznek. Meg a folyamatos brusszelezes, sorosozas, komcsizas. Mikozben ok a legnagyobb komcsik, sorosfiokak, brusszelistak.
Es mivel rajuk szavaztam, nekem is van ebben felekossegem. Miert ne lenne? Miert kell mindig mindenkinek minden felelosseget elharitani? Miert ne lenne az en hibam is, hogy itt tartunk? Hat kie? Nem egyedul az enyem, de az enyem is. Es ha az osszefosasra szavazok es azok osszefossak az orszagot, akkor meg abban leszek hibas. Es akkor ezt el is fogom ismerni. Pont ez a baj, hogy ebben az orszagban mindig a masik meg a korulmenyek a hibasak.nagy budos lof.szt, azt!

De ugy erzem mindenkeppen hibas lepest teszek, nem lehet nem hibasan lepni, de ezt a gyalazatot akkor is ohajtanam megszuntetni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.03. 07:23


Dehogy vagy, tomm.
Nem tudom, mennyire írtad ezt ironikusan magadra, de attól még, hogy a kormány így kezeli a konfliktust, miért lennél putyinista hazaáruló? Mert nem 100% Ukrajna megy? Ugyan már...
Az, hogy az lett a szlogen, hogy a baloldal háborúpárti, természetesen gyalázatos. Ám pont Orbán mondta a Kossuthban, hogy az ellenzék nem akar háborút, de a leendő cselekedeteik ebbe sodorhatják az országot. Mennyivel normálisabb...
Szóval szerintem semmi szégyellnivaló nincs abban, ha valaki a Fideszre szavaz. Így Győzikéstől, Kis Grófóstól sem. Pedig tényleg hányinger, hogy képesek meg őket is bevállalni a nemzetibb érzésű szavazóik előtt.
Amúgy a Covidhoz való hozzáállás miatt én is érzem ezt a szégyent a Mi Hazánk-os szavazatom miatt. De én csak amiatt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.03. 07:13


Hat en is tancstalan vagyok.
Nagyon hajlok az osszefosasra (haha meg mindig) de nemaaar.
De nagyon nagyon nagyon nagyon nem akarok az ujabb fidesz gyozelemrol olvasni az omlengeseket.
Es foleg nem akarok tovabb szegyenkezni amiatt,hogy magyar vagyok, ami eddig a teljes elkepzelhetetlenseg volt a szamomra. De en is megszavaztam ezt a putyinista hazaarulo bagazst, szoval tetszik vagy sem, de jelen pillanatban meg putyinista hazaarulo vagyok, ezen ohajtanek valtoztatni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.02. 16:58


Én most csak a fideszes politikusokra gondoltam, jnzs.
A tévében. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.02. 16:27


ez azért fura (ha egyáltalán az), mert én nekem egyetlenegy olyan ismerősöm sincs - de még haveri körben sem, munkahelyen sem, sehol - akiről tudnám, hogy balos. Azaz de, rólad tudom jnzsblzs, de ennyi. Pedig Budán lakom, 14. kerben dolgozom, és egy rakat focis ismerősöm van.
Aztán persze lehet, hogy ez valahol összefügg. Mert a sport fideszbarát, nekem meg életem a sport, és ilyen ismerőseim vannak leginkább. Nameg pl a pajeszosok nem a mozgásukról híresek. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.02. 15:03


Zsolti írta: Telibekúrt nagy élmény lenne látni a leforrázott fideszes tekinteteket a vereség után.

Akár lesz kormányváltás akár nem én ezt nem fogom tudni átélni. Belpesten élek, nem találkozom fideszesekkel, olyanokkal meg pláne nem akik vállalnák is. :lol: Ami nem egészséges, de hát ez van.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.01. 22:35


egy Sorost pl (említhetném bármely milliomos nagyhatalmú embert) mi motivál még öregen? Az amit mi sosem fogunk átérezni, megérteni: a hatalom. Ezeknek mindenük megvan már, ezért más szinten keresnek és találnak hobbit. Élőben Monopolyznak, élőben Rizikóznak. És mindig az a kérdés jnzsblzs, hogy ha megtehetik, miért ne tennék meg? Illetve ha TUDJUK, hogy Soros pl óriásikat bizniszel és kaszál a világ eseményein, és ha megteheti hogy alakítja az eseményeket a maga javára, miért ne tenné meg? Biztosak lehetünk benne, hogy megteszik.
A Bilderberg csoport pl. létezik. És biztos vagyok benne, hogy sok száz hasonló létezhet még, akár nagyobb hatalommal is. Miért? Mert megtehetik.
(De olyat nem is állítottam, sőt, talán senki soha, hogy egyetlen ember uralná, vagy akarná uralni a világot. )


és igen, ha lenne Orbánnak egy rendes alternatívája, megbuknának
És ha ez a rendes alternatíva meglenne, akkor ez a bohóc MZP a jelöltség közelébe se jutna :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.01. 22:15


Azért ez a mi pénzünk, mi adónk szöveg annyira súlytalan már.
Én mit tennék a cigókkal, jnzs ? Csak mert írtad, hogy ŐK valamit kezdenének velük, de nem azt, mint én.
Ha Gyurcsánynak vagy a baloldalnak lett volna három kétharmados ciklusa, akkor lehetne összehasonlításokat végezni. Szerintem hozzájuk képest a mostani okádék Fidesz kismiska lenne lopásban és korrupcióban.
Amit viszont MZP iránt érzel, azt átérzem és tiszteletben tartom. Ugyanezt éreztem régen a friss Vona Gábor iránt. Ő is rengeteget melózott, csak humorosabb volt Péternél.
Amiket leírtál, hogy eloszlasd a félelmeimet, azoktól tartok, igen. :)
Mert szerintem nem abba az irányba fordulnak majd ezek az ügyek, amerre te vitted őket.
Mindentől függetlenül én megértem azt a tömeget, akik Orbánt leváltanák a koalíció javára. Telibekúrt nagy élmény lenne látni a leforrázott fideszes tekinteteket a vereség után. Viszont előre kiráz a hideg a mámoros koalíciós arcoktól.
Nekünk ezek jutottak. E' van.
Megnyugtató, hogy a liberális demokráciákban sem jobb a helyzet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.01. 22:11


Igazad van módosítottam az előző kommentem. Amúgy megnéztem Toroczkai videóját. Vádaskodás bizonyíték nélkül, bár a datadatos sztori tényleg nem szép, de ma már minden párt használ adatelemző cégeket, szóval őszintén azon lepődtem volna meg hogyha ők nem használnának.

Ebben az új világrendes Deepstates dologban sosem hittem igazán, nem azt mondom hogy nincsenek kormányon kívüli erők amik befolyásolják a kormányokat, de ezt az országokon keresztűli mestersakjátszmás megakonspirációt őszintén szólva nem nézem ki egyetlen egy élő emberből sem. A világ messze túl nagy és túl komplex hogy bárkia valaha is irányítani tudja. (lökdösni ezzel együtt bizonyos irányba lehet, de amikor az ember elkezd n-dimenziós terekben testeket lökdösni (ami szerintem egy egész jó allegóriája egy komplex rendszer működésének) akkor gyakran meglepődik végkimentelen.)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.01. 22:02


Persze hogy találok, nyilván nem ez volt a lényeg benne.
És jah, nem tudjuk egymást meggyőzni. Mondjuk nekem nem is volt célom. Gondolom te se azért írtál be ide úgy igazából. Szóval megbeszéltük.

(amúgy ha az előző hsz-re reagálsz, akkor minek idézed? :wink: csak fölöslegesen növeli a fórumot)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.01. 21:56


Allright, szerinted a Gyurcsány volt a rosszabb szerintem az Orbán. Ez mindkettőnk saját véleménye sok mindent úgyse fogunk tudni egymásnak mondani. De egy dolgot megmondok. Én szemrebbenés nélkül fogom megtenni az én részem azért, hogy megszüntessem a munkád, mert a sporttámogatást az én pénzemből üzemeltetik és rohadtul nem akarom, hogy működtessék az én pénzemből. Ha te nem találsz másik munkát az a te hibád. (szerintem mondjuk fogsz, de mivel semmit nem tudok rólad, ezért ez a fajta bizalom az irányodba teljesen megalapozatlan.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jnzsblzs 2022.04.01. 22:06-kor.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.01. 21:39


nem bírom megállni, hogy ne írjak erre

jnzsblzs:
Az MH-t hasonlítod az összefosáshoz úgy, hogy az előbbi nincs is a Parlamentben, és szinte minden médiában kvázi elhallgatják őket, míg utóbbinak épp saját magát kéne a legjobban leleplezniük. Ezek után számon kérni az MH-n a korrupció leleplezését enyhén szólva is vicces.
De nézd meg Toroczkai tegnapi Orbánnak és MZP-nek címzett videóját, az 22 perc színtiszta leleplezés.
https://kuruc.info/r/2/241731/
főleg az uccsó 6 perc, ahol kedvenced, MZP kerül terítékre. :wink:

Szóval még egyszer, mitől félsz?
hogy újra tönkre vágják az országot, ahogy régen, és jobban mint a fidesz. Mert aki folyamatosan, újra és újra csak rosszat csinál, az a sormintából és a magával hozott szellemiségből adódóan ezúttal sem tenne máshogy. Kommunistákat meg akkor lássak magasan újra, ha lógnak egy bitófán.
Te azt magyaráztad alább hosszan, hogy a félelmek miért nem jogosak, vagy miért nem úgy jogosak, ahogy gondoljuk. Én meg azt mondom, hogy a Fidesz itt van, ismerjük, és bár kismillió rosszat tesznek, de az általános irány százszor jobb szvsz, mint a félelmek legkisebbje is a baloldalról. Hogy csak egyet is mondjak: nekem a munkám szűnne meg, ha nem a fidesz nyer, mivel a baloldal olyan szinten b.aszná szét a sportot és a sporttámogatást, hogy nem győznénk pislogni. Félelem? Ez 100%, hogy így lenne. Még az a pici 1%-os bizonytalanság sincs benne. Szimplán 100%. Ha másért nem, ha SEMMI MÁSÉRT nem, ezért önmagában is a fideszre szavaznék a két oldal közül.
Illetve még egyért: a liberális fos, cancel culture, gender, logfkjjghsjghjfs és egyéb beengedése az országba az összefosás győzelme esetén szintén önmagában elég nekem arra, hogy tudjak dönteni.


De amúgy már a legkisebb vacillálás nélkül a Mi Hazánkra szavazok vasárnap. Fidesz nélkülem is behúzza.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.01. 20:09


snatch írta:jnzsblzs, te nem azt írtad, hogy folyamat leleplezik a korrupciót, hanem hogy komolyan veszik az azzal való leszámolást. én pedig erre reagáltam. mert a mihazánk is komolyan veszi, ebben biztos lehetsz.


Rendben, egy lépést valóban átugrottam, azért hiszem hogy az együttműködésben néhányan komolyan veszik a korrupciót mert aktívan tettek ellene. Szóval ha tudsz ilyet mutatni nekem az MH-ban akkor azt mondom, hogy igen, hiszek neked. Addig nem.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.04.01. 20:05


jnzsblzs, te nem azt írtad, hogy folyamat leleplezik a korrupciót, hanem hogy komolyan veszik az azzal való leszámolást. én pedig erre reagáltam. mert a mihazánk is komolyan veszi, ebben biztos lehetsz.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég