Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.12. 13:51


Igen,erre én is mindig kíváncsi vagyok mindenki részéről.Csak olykor már nem merem szóba hozni,nehogy valaki zaklatásnak vegye.Mert "megkóstoljuk" itt alkalomadtán egymást, "összekapunk",aztán lehet,hogy az adott ügy 80 %-ában egyetértünk,a maradék 20-on meg vitatkozunk.
Bence ígért nekem még egy migráns-véleményt ( :wink: ),ha van időd,Virga,10-15 mondatban te is leírhatnád a véleményed zanzásított változatát,mert akkor tudnánk,hogy mi újság.Mert így gyakran feleslegesen "lövünk" bele a másikba. :)
Én amúgy sejtem,mi a véleményed,de az én sejtésem kevés.
Te kellenél. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.12. 13:04


virga, egyébként te mit gondolsz, mi lesz európában3 2-3-5 év múlva, ha továbbra is napi sok-sok ezer ember (mert mi csak egy része vagyunk) jön, akár regisztrálva akár nem?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.12. 11:43


Én mindig is tudtam,hogy te ilyeneket is tudsz írni,calderoni. :wink: Vicc nélkül.
Nem nagyon lehet belekötni egyik mondatba sem.Ennyi.
Jó,talán a tűzparancs erős,de bizonyos helyzetekben rendőri-katonai belátás szerint,vészhelyzetben bőven alkalmaznám én is.
És még azt sem mondhatjuk,hogy nincs ott a példa Európa szemei előtt.Makacs dolgok ezek a statisztikák.Ám nekem van egy olyan sejtésem,hogy egy vadliberális,ha egyedül marad a hazájában több millió muszlimmal vagy idegennel,még akkor is őket fogja védeni.
Európa szemet huny a makacs tények fölött.
Háttérlobbi? Tudatlanság? Érdek?
Tök mindegy.Ha Párizsban,Londonban és Berlinben egyszerre fognak robbantani,akkor is kimagyarázza a média.Nincs általánosítás.
Legradikálisabb perceimben számomra két megoldás létezik,egyik sem humánus,és a fekete-fehér kombóból ezek a feketék:
1.határzár
2. egy földalatti alagúton néhány óra alatt átszállítani őket az országon állami pénzből

Kapok ezer darab almát,amiről azt mondja valaki,hogy 999 finom,ehető,ízletes,de az egyik mérgezett,ám ha nagyon figyelek,akkor ezt észrevehetem azon az egyen.
Mit teszek?
Elkezdem enni az almákat,de közben gyomorgörcsöm van,hogy vajon nem a mérgezettet eszem-e? (Pedig nagyon figyeltem.)
Vagy a biztonság kedvéért kidobom az összeset,miközben megszakad a szívem a szép piros almákért?
Mindkettőnek vannak buktatói.
Én egy hosszas dilemma-cunami után maradnék a körténél.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.09.12. 09:06


Nem értem miért írjátok azt, hogy nincs megoldás meg dühös tehetetlenség. Hogyne lenne megoldás? Határzár, visszafordítani mindenkit. Ennyi, minden probléma megoldva, aki illegálisan átlépi a határt elfogni és visszaküldeni.
A bevándorló párti oldal sokszor emlegetett kérdése pedig számomra értelmezhetetlen miszerint a magyarokat se kellett volna beengedni Angliába?
Nem értem, hogy és milyen logikai síkon lehet párhuzamot vonni a két eset között. Egy azonos vallási -és kultúr körből, munka alapú társadalomból származó, azonos erkölcsi normák mentén élő magyar ember és az elvadult, barbár, társadalmi szinten Európához képest több száz éves lemaradásban lévő, szakképzetlen, gyökeresen más vallási kultúrával megáldott civilizálatlan horda egy lapon említése elég felelőtlen dolog. Ezek nem kívánnak asszimilálódni, hogy is akarnának keresztény értékrend alapján élni muzulmán létükre. Ők ellenségként tekintenek a keresztény Európára. Csak kihasználni a szociális háló adta lehetőségeket, ingyen élni. Egy csoportba tömörülve, külvárásokban elszeparálódva az őslakosoktól, semmiféle közösséget nem vállalva velük, külön kasztként létezve, társadalmi autonómiát, egyéb kiváltságokat kivívva erőszakkal. Még mielőtt nagy lenne a baj: határzár, tűzparancs.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.12. 07:22


Engem is általában akkor kap el a dühös tehetetlenség által fűszerezett spleen,amikor itt topikolok.
F.szomat az AS Romába! Hajrá Frosinone! :wink:

Lassan érik már egy újabb tudósítás,jnzsblzs.A kuruc kézzel-lábbal várja a cikkedet a közel-KELETI helyzetről,csak azt kérik,hogy legalább tízszer használd benne a következő kifejezéseket: betolakodó,orvos,mérnök. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 23:51


szépen mondtad Virga
kívánom, sose juss oda ahova mi! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.09.11. 22:43


Trigo tudom, hogy általánosságban írta, nem is sértődésből írtam ezt. Mindig benézek a politika közélet topikba, mert érdekel, hogyan látjátok a dolgokat.
Amire a mondatommal céloztam az az, hogy akik itt fejtegetnek általában idősebbek, mint én és egy teljesen más életfázisban vagyunk. Vagytok körülbelül négyen vagy öten, akiknek számomra annyira keserű világképe van, hogy egyszerűen nem tudok hogyan reagálni rá, mert teljesen máshogyan látjuk a dolgokat. Én ezt a nem is akarom érteni dolgot úgy értettem, hogy simán benne van a pakliban, hogy én is eljutok majd szépen lassan ehhez a negatív, búskomor világképhez és akkor majd azt fogom mondani, hogy "basszus, anno a fórumon a srácoknak igaza volt". Azonban nem szeretnék eljutni erre a pontra. Nekem a menekült gyerekek megsegítése agyon nagyon távol áll attól, hogy az anyám nyakához kést szorítót segítem.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.09.11. 21:41


zsolti írta:Hát ez óriási volt,jnzsblzs. :lol: :lol: :lol:
A mondat egyik feléért tomm nagyon büszke lenne rád. :wink:
Középút:megdöglesz,kutya...
...de ha mégsem,akkor kapsz löncshúst meg takarót.
:)

Röhögni fogsz de nyáron majdnem kimentem a nyugatihoz segíteni a menekülteknek, csak hogy ezzel a nézetemmel akasszam ki az önkénteseket. De aztán találtam magamnak jobb dolgot. Meg aztán az úgy nekem már nem pálya ha nem jelenek meg minimum három újságban :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 20:21


Virga írta:
tomm írta:igen, de ha azon segitesz, aki éppen kést nyom anyukád torkához, akkor nem jóember, hanem egy idióta seggfej vagy

hogy hogy kerültek kések a nyakakhoz azt én már nem is értem. Sőt. Talán inkább már nem is akarom

általánosan írta tomm, nem neked címezve Virga
és tomm szeret sarkítani :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.11. 20:10


Tomm,csak azokat az utolsó szócskákat mellőznétek calderonival.
Mert aki segítene bármilyen bevándorlónak közülünk,az most joggal érezheti,hogy leseggfejezted.Én is segítenék.(Mondjuk én nem veszem magamra,mert már ismerem a stílusodat,mint a rossz pénzt.) :wink:
De ha ezer migránsból csak egy is lányt erőszakol/robbant/kést szegez nyakhoz,akkor máris igazad lesz calderonival.
És akkor bizony jönne Virga replikája,hogy mindenhol vannak "köcsög emberek".(by Virga) Igaza lenne.
Nálam mindent az arány dönt el.Mint a cigányság esetében is.
És az arányok bizony tommék mellett szólnak.
De ha nem lennének Virgák,bizony akkor is nagy bajban lennénk...
Talán a majdnem megerőszakolt színésztanonc lány áll legközelebb az igazsághoz:
"Sütit vittem a Keletihez nőknek és gyerekeknek a bűneset után két nappal,de jó lenne,ha a migránsok már nem lennének itt..."
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.09.11. 19:57


tomm írta:igen, de ha azon segitesz, aki éppen kést nyom anyukád torkához, akkor nem jóember, hanem egy idióta seggfej vagy

hogy hogy kerültek kések a nyakakhoz azt én már nem is értem. Sőt. Talán inkább már nem is akarom
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.11. 19:57


Szerintem én/mi igencsak megpróbáljuk itt a topikban azt a bizonyos középutat erőltetni/keresni.
Tehát én egyik táborhoz sem tartozónak érzem magam,mert simán végignézek egy félórás Migration Aid-interjút.
De ha én lennék a főnök,és a sok kapott információt összesíteném,akkor STOP.
Európában is nagyon megoszlanak a vélemények,és engem az idegesít a legjobban,hogy a magát mértékadónak tartó média EGYÉRTELMŰEN a migránsok pártjára áll,és a többi véleményt démonizálja.És itt megint jön egy kis sunyiság:Kertész Imrét kutya se bántja a most napvilágra került iszlámellenes bekezdéseiért.Nem is kell persze.De ha Orbán mondta volna ezeket...Vonáról nem is beszélve...

Jó cikk a közel-keleti harcokról:

https://kuruc.info/r/9/148190/

Egy szír lány rövid gondolatai:

https://kuruc.info/r/4/148196/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 19:54


a természetes szelekció, a gyengék elhullanak :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.11. 19:51


Hát ez óriási volt,jnzsblzs. :lol: :lol: :lol:
A mondat egyik feléért tomm nagyon büszke lenne rád. :wink:
Középút:megdöglesz,kutya...
...de ha mégsem,akkor kapsz löncshúst meg takarót.
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.09.11. 19:47


Asszem én vagyok a középút. Én a határon lövetném le az összeset a picsába (túlnépesedés and stuff), de ha már itt vannak akkor a legértelmesebb a dolog amit tehetünk velük, az az hogy segítünk nekik.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.09.11. 19:27


Virga álláspontján vagyok én is, azt látom hogy 2 tábor van, aki befogadna mindenkit, és aki meg lövetné a migránsokat a határon, na jó nem lövetné (még de erre tart ez a tábor szerintem) de nem engedne be senkit, és középút nem nagyon van, vagy csak nem hallunk róla mert a két oldal fröcsögése elnyomja. Ezek az oldalak radikalizálódnak egyre jobban egymás hatására, egymást gerjesztik, nagyon megosztva a társadalmat és gyűlöletet szítva a két tábor között, ez biztos hogy nem vezet előre.
Jó megoldás valóban nincs, legjobb lenne rendet, élhető feltételeket teremteni a menekültek hazájában, hát ez nem nagyon lehetséges, de ha az is, az hosszú évek munkája, addig meg már késő lesz. Meg kell szűrni keményen, hogy kit engedünk be, kerítés katonák talán ebben segítenek de igazából nem tudom hogy lehet erőszakmentesen megvédeni a határt, valószínű sehogy. Nagyom nem szeretném ha a határon menekülteket vernének, ne talán lőnének, vagy bármi agresszió, de lehet muszáj lesz, abban bízom hogy ez rövid ideig tart majd, aztán a menekültek rájönnek hogy erre nem kell jönni. Mondjuk Európa problémája ettől nem lesz megoldva, de majd foglalkozunk azzal is ha már nem minket terhelnek az ezerszámra átvonuló migránsok.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 19:02


tomm írta:igen, de ha azon segitesz, aki éppen kést nyom anyukád torkához, akkor nem jóember, hanem egy idióta seggfej vagy

márpedig csak idő kérdése, hogy ilyen előforduljon :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 19:01


de megoldást senki sem kínál.
tudod miért? Mert nincs. Nincs olyan, amit mindkét fél elfogadna. Egyszerűen nem létezik.

És ha már a probléma adott, és elindultak, akkor a legeslegelső kérdés, amivel senki nem foglakozik, hogy a környező államok, a környék és a világ leggazdagabb olajországai pl, mi az úristenért nem fogadják be az azonos kultúrából érkező embereket? Mert nem fogadják be. Nekünk meg kutya kötelességünk?
de mindegy, mondom, én nem akarok vitázni, csak látni a megoldást még idén, de k.rva gyorsan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.11. 18:58


igen, de ha azon segitesz, aki éppen kést nyom anyukád torkához, akkor nem jóember, hanem egy idióta seggfej vagy
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.09.11. 18:52


Nekem csak az nem tetszik, hogy mindig minden fehér vagy fekete nálunk. Pl ez a riporter nos dolog is. Csinált ami csinált, el lehet ítélni magába mindenkinek de nyilvánosan megalazni, meg a halálát kívánni ultra gáz. Ahogy szerintem védeni is gáz. A migrans kérdésben is ugyanez van, ahogy mondod Zsolti. Vagy szentek vagy maguk az ördögök, de megoldást senki sem kínál. Az nem megoldás, hogy le kell őket lőni, és az sem hogy jöjjenek csak több szazezren papírok nélkül. Lehet tagadni, azt mondani, hogy ez az egész vándorlás téma nem probléma, de ez hazugság. Én teljesen megertem miért jönnek, mi hajtja őket. Ez kb onnan kezdődik hogy a fejlett országok szépen kizsakmanyoltak a többit. Az emberek pedig az eroforrasok után fognak vandorolni. A magyar emberek pedig persze, hogy utálják őket. Mindent utalunk, amit nem ismerünk. Aztán erre rasegitett meg az önmagát mentő Fidesz plakatkampanya is. Pedig mi magyarok még egymást is úgy tudjuk utalni, hogy az valami eszmeletlen. Azonban mindenkiben meg kell látni az embert. Konnyebb elutasitonak lenni, mint empatikusnak. A ló túloldalára sem kéne atesni. Ugyanez igaz a politikusokra is. Vannak szabályok, amiket be kell tartani. Jöjjenek, papírokkal, regisztraljanak. Ne egyek meg mások termését, ne egessek el a papirjaikat. Ne állítsák le a forgalmat.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 18:35


igazából akik védik a migránsokat és elfogadják a jelenlétüket, azok mindig szépen és hosszan megmagyarázzák, hogy miért teszik
akik meg utálják őket (mint én is), azok meg ennyit mondanak: ez a mi országunk, takarodó innen
és a két fél egyszerűen nem képes a másikra mint vitapartner tekinteni. Annyira szélsőséges a két vélemény egymáshoz képest, hogy reménytelen akárcsak enyhülni is
Ezért én ebben a topikban igazából csak a véleményeket figyelem, hogy ki melyik irányban van. Érvelni itt is - akárcsak bárhol - már felesleges ide vagy oda.

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... re-2437581
meg a jó k.rva anyátok
az egyszerű paraszt meg rohadjon meg mi?

és vazze mégiscsak 9/11 van ma :)
https://www.facebook.com/OpHunAnon/phot ... =1&theater
valami kis emlékezés a nagy átb.szásra
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.11. 15:41


Erre mondtam,Virga,hogy örülnék annak,ha csak a stílusutánzás miatt káromkodna a srác.De valószínűleg nem.
Ám nyugtass meg ,Virga,hogy nagyvonalakban,a szélsőségeket leszámítva egyetértesz a kommentelővel. :wink:
Épp tegnap írta Török Gábor politológus,hogy kettészakad migránsügyben az ország,mert vagy pátyolgatjuk,vagy utáljuk őket.És ez lehet,hogy igaz is.Ám aki sok szempontot figyelembe véve,másokat is meghallgatva,a saját véleményéből is engedve arra jut,hogy legyen migráns-stop,számomra az az elfogadható attitűd.Minden más szélsőségekhez vezethet.
A migráns-stop alatt nem csak a teljes karantént értem.Sok minden belefér.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.11. 15:37


Kirázott a hideg,annyira jó volt.Bár arra azért kíváncsi lennék,hogy a kommentelő idegből használt csúnya szavakat,vagy stíluselemként,mintegy visszautalva a lány blogger fröcsögő szájára.Ez utóbbi jobb lenne.
Ha valaki kilép a topikból,abban van némi sértődöttség,még ha Bence írta is,hogy benne nincs.Fradista is ezért lépett ki,de őt még egy hajszálnyit meg is tudom érteni.(De amúgy nem.)Ám Bence véleménye nagyjából fedi a miénket,csak ő mellőzi a drasztikus elemeket.Ennyi.Én nem tudom megérteni,úgyhogy várom vissza.Zsigerből.
Az Annácska nevű hölgy írása miért a mandineren jelent meg? Én ezt nem értem.Az nem egy liberális oldal egyáltalán.Lehet ők is átvették valahonnan.
Levy:az ízesített sörrel meg óvatosan.Ne csak a nőkre gondolj! :wink:
A tanítványaim nagyon durvákat mondanak migránsügyben.Csillapítanom kell őket.Bár nyilván fingjuk sincs az egészről,én mesélek nekik.Próbálom objektíven,de nehéz.Sokan emlegettek közülük sortüzet.Ez nem jó.
De lehet,hogy tommhoz többen is csatlakoznának a horgászszék mellé mozizni,miközben a blogger lányt reszelik az arabok.
Mondjuk oda nekem is kell egy hely.Szotyit viszek én.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.09.11. 15:35


A riporternő tirpák módon viselkedett. Ezen változtat, hogy illegálisan jöttek-e? Nem. Változtat, hogy előtte már megverték az illetőt, akit felrúgott? Nem. Indokolt a lincshangulat a nő ellen? Az sem.
Az meg, hogy ki kinek segít a saját energiájából vagy pénzéből pedig a magán ügye. Innentől kezdve az, hogy ezzel jön valaki, hogy itthon is van elég éhező gyerek, miért nem azoknak segít, az tejesen nonszensz. Ő ezeknek akar segíteni és meg is teszi. Ne sajnáljuk tőle. Ő legalább segít bárkin is a világon.
A rendőröket én is
A büdös gyökeres zárásnál pedig kiütközik a kultúra. Szomorú hangulatjel
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 14:30


köszönjük Levy :D

egy számomra k.rva jó komment:
Fehér Dávid - Kedves betolakodókat sajnáló/sajnáltató, és a magyar riporterlányt gyalázó ismerősöm/nem ismerősöm!
Bizonyára te is rendkívül szomorúan fogadtad a hírt, miszerint egy magyar lány elgáncsolt egy szegény, jóravaló menekültet, aki semmi rosszat nem tett, csak országhatárokat semmibe véve, követelőzve betört egy szuverén ország területére, semmibe véve annak törvényeit és lakosságát. Nyilván a 40 kilós magyar lány olyan lelki és fizikai fájdalmat okozott neki, ami súlyosabb mint amikor a szerb rendőrök előtte félholtra verték tomfával miután kapott a pofájába egy kis paprika spray-t, és még annál is sokkal súlyosabb, amikor gyerekek százait mészárolja le az ISIS nevű patkányhorda. Ez a magyar lány mindenképpen megérdemli mindazt, amit kívántok neki, a megaláztatáson át a kínhalálig. De semmi baj, megszoktam már tőletek, elborult agyú liberális idiótáktól, hogy nektek minden jöttment fontosabb, mint akár a saját családotok, pláne nemzetetek. Természetesen együttérzek a szegény jöttment kormospofájú vademberekkel is, hiszen ők csak egy jobb életet szeretnének. Szerinted ehhez a legmesszebb menőkig joguk is van. Felvilágosítalak: nincs ilyen jog, és pláne nem az én bőrömre. Természetesen abban is maximálisan igazat adok neked, hogy a miattuk napi 14 órát dolgozó rendőröket kőkeményen meg kell büntetni amiért dobálva adták nekik a mi pénzünkből vett kaját, mert ez a fasszopó csürhe még annyi civilizált viselkedést se tud tanusítani, hogy sorbaálljon a kajáért, mint az általános iskolások az uzsonnáért. Egyébként is a magyar állam nagyon rosszul bánik velül, enni-inni ad nekik, holott ellátás helyett maximum bilincset és/vagy egy golyót érdemelnének a fejükbe. Örülök, hogy maximálisan együttérzel velük, sajnálod őket, de jobban tennéd ha inkább kussolnál, és a saját házad táján kezdenél el söprögetni. Hidd el, hogy Magyarországon is él pont elég nincstelen gyerek, akinek nincs mit ennie, és sokkal inkább szüksége lenne támogatásra. Csak ők nem mennek a Keletihez rázni az öklüket, és nem bénítják meg az ország közlekedését az illegális vonulásukkal. Hosszan sorolhatnám, hogy miért is vagy te egy idióta, de inkább nem teszem, mert úgysem fogod fel. Reméljük azért a kis kedvenceidet már nem kell nézegetnünk, és nem jutnak el idáig Afrikából. Azért remélem nincs harag. Te büdös gyökér. smile hangulatjel

kommentet miért nem lehet megosztani fb-on? :(


nocsak, kivonul a Tesco? :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron