Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.24. 23:39


De úgy látszik te nem utálod annyira fideszt mint én.
hát ezt nem tudom így, de nem mindegy, hogy balról utálom őket, vagy jobbról :)
Nekem minden rossz ami nekik jó
Most meg ne sértődj, szerintem nem is így értetted, de ez a mondat tipikus olyan, mint a mindenkori ellenzék felfogása :)
Nekem nem minden rossz, ami a fidesznek jó. Nem fekete vagy fehér minden nálam.
Én kurucot nem olvasok hasonló okokból.
tudod szoktuk mondani, hogy mi itt (szélsőjobbosok) olvasunk sok helyről, de a libsik pl sosem olvasnak kurucot vagy más szélsőséget, ergo hitelesebbnek tartom (lehet tévesen) a mi tájékozottságunkat az övéknél. Vagyis inkább a látásmódbeli különbségeket látjuk talán jobban, szembesülünk velük nap int nap. Most itt nem rólad beszélek, hanem általánosan mondom.

Viszont az index sokkal több (volt) mint egy liberális média
Ez így igaz. És nekem pl. pont ezzel volt a bajom. Mert annyira a fejükbe szállt a kivagyiság, a KIVÁLASZTOTTSÁG ÉRZÉSE, hogy képtelenek feldolgozni, hogy vissza kell térniük a földre.
itt hireket is lehett olvasni, nem csak elferditett valóságot.
épp ez volt a baj, hogy a híreket sosem tényként, hírként írták meg, hanem belehúzták a saját valóságukba. Persze az origo, a 444, a kuruc, stb ugyanezt teszi, csak ott nem mantrázzák napi 24-ben, hogy ők a függetlenek.
Amúgy a Petya által linkelt oldal (https://infostart.hu/) nálam azóta is fut. Na itt egyelőre úgy érzem, hogy a híreket közlik a saját valóságuk nélkül, pusztán hírként.

Egy dologért mentem indexre én is. Hogy tényleg MINDENRŐL lehetett ott olvasni. Velvetet, bulvárt néha jól esett böngészgetni. :D

Nekem ez fog hiányozni. Illetve az, hogy sokan olvasták, sok emberhez eljutottak ezek a dolgok.
Ennek örülök a legjobban. Hogy ez az országos szintű agymosás véget érhet. De hiszem ha látom. Kivárom a végét. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.07.24. 21:40


Trigo, erre céloztam
Trigoria írta:Kurvára azt érzem, hogy semmi közünk a rinyájukhoz. Ja és ugye angolul is rinyálnak már... pokol.

Trigoria írta:Miért nehéz elfogadni, hogy a személyes gyűlöletem feléjük felülírja a közjó iránti vágyamat? :)
Hogy miért nehéz azt nem tudom. De úgy látszik te nem utálod annyira fideszt mint én. Nekem minden rossz ami nekik jó

Zsolti írta:Kár, hogy nem lesznek, de ez a liberális, gőgös, másokat lenéző, csak a saját véleményüket mérceként beállító újságírói réteg tovább él.

Én nem éreztem ezt a gőgöt, bár tény, hogy nem vallok olyan szélsőjobbos nézeteket, mint itt a többség, közelebb áll a szellemiségük hozzám, de persze én se mindig értettem velük egyet. szóval ti nyilván más szemszögből szemléltétek a cikkeket. Én kurucot nem olvasok hasonló okokból.
Viszont az index sokkal több (volt) mint egy liberális média, itt hireket is lehett olvasni, nem csak elferditett valóságot.
Nem tökéletes, biztos kimaradt itt is sok minden, de eléggé átfogó képet lehetett kapni a politikáról, pártokról, mutyikról. Nekem ez fog hiányozni. Illetve az, hogy sokan olvasták, sok emberhez eljutottak ezek a dolgok.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.24. 20:47


na igen, a keresztény elfogultságukkal én sem értek egyet teljesen, de hát ez van
ha meg kell keresztelkednem azért, hogy a sok szar kitakarodjon az országból, ám legyen :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.24. 20:25


Az igaz,hogy a kurucinfo sosem akart se ovjektiv se demokrata lenni, ezert ezt nem is lehet szamonkerni rajtuk.
A dobd visszaval szinten egyetertek: baromsag. Nade pont ezert, a kereszteny kulturkorbe tartozonak mondom magam, de nem vagyok kereszteny. Pedig hittan, egyhazi iskola, bermalkozas, mind megvolt. De pont ezert. Eletkeptelen baromsagokat nem tudok elfogadni. Nade kerem, a kurucinfo kereszteny. Hanyszor es hanyszor .ondtak, hogy de mi ilyen-olyan keresztenyek vagyunk. Hat akkor kezeit csokolom, tessen parizeres szendviccsel viszadobalni, mert a Jezus is meg a Krisztis is ezt tanitotta. Mazsolazasi lehetoseg nincs. Akkor mondjak azt, hogy a Jezus nevu rabbi margasagokat beszelt, oszt jo napot
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.24. 20:25


https://index.hu/belfold/2020/07/24/tun ... szabadsag/
az összes szemetet összefújta a szél
az extátk-s momentumosok szervezték az extátk-s indexesek miatt, hát nem édes? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.24. 20:19


Fura ez.
Én legelsőként mindig az indexet nyitottam meg.
Aztán gyomorgörcsben olvastam végig a cikkeket, agyfaszt kapva a beteges szélsőliberális véleményformálásuktól.
Megtalálják ők a helyüket máshol.
Kár, hogy nem lesznek, de ez a liberális, gőgös, másokat lenéző, csak a saját véleményüket mérceként beállító újságírói réteg tovább él.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.24. 20:15


most mire gondoslz hogy tudom? az egész index ügyre?
Tudom, hogy az országnak ez így nem teljesen jó. Ne menjünk már ebbe bele megint. De hidd el, megnyugtatlak, hogy nekem kifejezetten jó :) De inkább csak akkor, ha ezeket így együtt soha nem alkalmazza senki.
Miért nehéz elfogadni, hogy a személyes gyűlöletem feléjük felülírja a közjó iránti vágyamat? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.07.24. 19:22


Nemár Trigo, múltkor azt mondtad tudod hogy ez miről szól.
És hidd el, hogy ezáltal az országnak rosszabb lesz, tehát neked is.
Trigoria írta:ajajajajj, ez így annyira mégsem jó :D
mert ezek együtt fognak így maradni és mennek valahová, vagy jön az index plusz, ahogy itt tippeltétek :D :D
Ez nekem pl jó hir, de a lényegen nem változtat, a fidesznek az index.hu domain kellett, meg az átlagolvasó, ezeket meg most megkapják
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.24. 12:36


ajajajajj, ez így annyira mégsem jó :D
mert ezek együtt fognak így maradni és mennek valahová, vagy jön az index plusz, ahogy itt tippeltétek :D :D

amúgy ez az egész kicsit olyan, mintha én az OSZK-s (vagy ELTE TÁTK-s, vagy sok másik) távozásomkor a sajtót sírtam volna tele az okokkal. Jöttek volna az olvasói levelek, hogy Trigo miért volt jó (vagy rossz) munkatárs a könyvtárban, miért szerettek stb.... :D
Kurvára azt érzem, hogy semmi közünk a rinyájukhoz. Ja és ugye angolul is rinyálnak már... pokol

tomm: Zsolti jól mondta: a kuruc sosem vallotta magának objektívnak, függetlennek, stb, mint az index. Nem is azt várom el a kuructól. Ők azt képviselik amit én. Ezért olvasom őket. Ők is ugyanúgy a pokolra kívánják az indexet, mint én.
A Jézus féle dobd vissza tanítás meg... annál nagyobb baromságot....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.24. 12:00


Na, akkor mégsem annyira töketlenek:
https://index.hu/szolgalati-kozlemeny/2 ... ai_laszlo/

Megtették, amit egyenes gerinccel ilyenkor meg lehet tenni.
Az indexnek ezzel ebben a formában reszeltek. Kíváncsi leszek a folytatásra itt és ott is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.24. 06:57


Tomm, a kuruc nyíltan vállalja, hogy szélsőjobboldali és fasiszta.
Ők egy ilyen világot szeretnének, egy ilyenben szeretnének élni. (Olykor én is.)
Ezért nem fognak kiállni senkiért, ezért nem lesznek soha mértékadóak.
Remélem egyszer kiderül, hogy kik szerkesztették a lapot, kik az álnéven dolgozó újságírók.
Egyszerre fogom furcsállni és tisztelni őket.
És ha Norvégia, nekem DIMMU BORGIR!!!
(Nyilván ez neked nem mond semmit, de nekem egyből ez jut eszembe az országról. :) )
Sok sikert nektek!
Dolgozz tisztességesen az indiainak! :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.24. 05:28


Ez egy nagyon jo iras. Lenne. Ha a kiricinfon, vagy legalabb akkor ezen a cikken lehetne erezni azt, csak egy kicsiket, hogy ok nem kinyilatkoztatnak. A kurucnal vagy barmelyik masik oldalnal valaha is felmerult az a gondolat, hogy nem 100 csak 99%, hogy igazunk van? Akarmiben is. Akar a jelen helyzettel kapcsolatban. Hogy itt mondjuk nem neobolsevista osszeeskuvesrol megy egyebekrol van szo?

"Természetesen soha egyetlen neobolseviknak sem jutott eszébe, hogy hiányolja ezeket, vagy hogy szóvá tegye az elsöprő balliberális túlsúlyt."

En magam po tosan ezert sivalkodom most leginkabb. Nem is az index miatt onmagaban, hanem a sokszinuseget nem akarom, hogy eltunjon. Ha ilyen okosak, akkor miert nem allnak ki az index mellett? Nem azert mert barati oldal, nem azert mert szeretik, nem azert mert egyetertenek veluk, hanem egyreszrol mert szegrol-vegrol kollegak (egysegben az ero stb) masreszt, de legfokeppen, hogy politikai indittatasbol ne daraljunk be senkit es semmit. Ez ilyen szalka meg gerenda a szemekben eset.
Es ok mindig fennen hirdetik a keresztenyseguket, marpedig Jezus nem azt tanitotta, hogy ha megdobnak kovel akkor kaod fel a kovet es verd vele peppe a masik fejet, hanem, hogy dobj vissza kenyerrel. Ellensegszeretet. Eztet tanitotta a bacsi. Ha valaki nem kereszteny, akkor persze nem kell kovetnie Jezus tanitasait, miert is kene, de ok azok, illetve hat ugy tunik, hogy leginkabb csak mukeresztenyek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.24. 00:13


https://kuruc.info/r/7/215490/
És szegényeknek általában fogalmuk sincs róla, hogy a másik oldalról nézve milyen szánalmasan röhejesnek néz ki mindez. Mintha Cicciolina szűznek próbálná magát láttatni.
:D találó
Hibátlan cikk. Magam is írhattam volna.

https://kuruc.info/r/2/215521/
megszakad a szívem. :D :D :D A zsidóknak mégis lenne gerincük?? Vagy valami sántít a történetben még:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.23. 21:24


Koszi
De nem tulzok!
Ilyen igazi modell arcu modell alkatu nok. Es nem egy-ketto! Hanem rengeteg. Mintha klonoznak oket.

Valojaban en voltam a hulye, eltereltem egy pillanatra a figyelmet es ez lett. Jol vezet amugy. Nagyon nem akart, de meg aznap visszagyomoszoltem a volan moge.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.23. 21:13


jaja tomm, hajrá! Jóbarátom kint élt évekig, csak jókat mesélt.

hogy a baratnom a nemet autopalyan ping-pongozott egyet a kocsival egy kamion meg a szalagkorlat kozott,
nőket nem ültetünk volán mögé, alap :D


Trigo agygorcsot kapna, mert itt furtokben lognak a palvinbarbik
ja, hát a skandináv lányok.... imádom a szőkéket:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.23. 21:03


Kosz sracok. En se gondoltam volna. Sot...
A belvarosban azert nem lattal,mert irdatlan sokba kerul bent a parkolas, meg mindenfele kamerak vannak felszerelve, amik alatt ha atmesz (es egy oran belul nem jossz vissza) fizetni kell. Sokat. Meg nekik is sok. Ellenben,a bkv eleg jo itt, foleg a belvarosban. Rengeteg tesla meg egyeb elektromos auto (java reszt audik) van, mert -egyelore- azoknak ingyenes a behajtas is meg a parkolas is. Azt hiszem itt veszik a legtobb teslat.
Amugy nem gazdagok, mert dobbenetesen pazarlo eletet elnek es minden penzt elb.sznak kajara (mikozben nem egy goumet-nep) meg oltozkodesre (mikozben egeszen nevetsegesen oltoznek. Ranezesre az alapjan valasztanak ruhat, hogy mi allna nekem a legrosszabbul es melyik ruhadarbok passzolnak a legkevesbe egymassal)
Egyszerre nagyon kedves udvarias es hihetetlenul proszto nepseg. Segitokeszseg az meg kb nulla.
Az elobb koltozott a szomszed. Kerdezem a havert: -ne segitsek nekik? -norvegok? -igen. -akkor ne. Nem is varja el es o se segitene...

Viszont a nok... tenyleg nevetsegesen oltozkodnek... de..
Azt mondjuk a magyar nok a legszebbek, hat itt minden harmadik no ugy nez ki (a ruhat leszamitva) mint aki most lepett le egy divatujsag cimlapjarol. Trigo agygorcsot kapna, mert itt furtokben lognak a palvinbarbik
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.23. 20:16


tomm, sok siker! Én mindig azt gondolom/gondoltam magamról, hogy képtelen lennék elszakadni Magyarországtól/ról, kemény aki bevállalja. (mole se szarozott, egész Kanadáig ment pl :D)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.23. 20:10


600 a benzin?? Tele vannak olajkúttal. Mit kaszál ezen az állam :o .
Az autókon én azt bírtam, hogy rohadtul nem vágnak fel velünk. Eskü több luxi bmw/merga/audi van Kőbányán, mint Oslo belvárosában (már amennyiben belvárosnak lehet nevezni a centrumot). És ezek a járgányok is mind meghúzva, beütve, karcolva. Vezetni azt nem igen tudnak :)

Egyébként meg rohadjon meg a corona. Nálunk kisebb a dráma, mint az idegenforgalomban, de ez sem lesz már olyan, mint a pandémia előtt volt. Jól felforgatott mindent.

Sok sikert kint!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.23. 17:55


Ja, hat javareszt a szallodakbol eltem. Ennek annyi es meg egy jo ideig annyi is lesz. Ugyhogy kijotem teherautot vezetni egy indiainak :D
Mondjuk nem a semmire, a baratnom egy ideje itt el, vannak baratok, ugyhogy mondanam, hogy hepi szansajn, de itt javareszt hepi felho/eso.
Viszont igen, otthonrol szinte ertelmezhetetlen nyugodtsag van, epp most arrol van szo, hogy itt minden kint van, minden nyitva van, az emberek alig zarjak az autot, a lakast, a foldszinti teraszon is kint minden ertek... hiaba van tele negerrel meg arabbal (mert tele van, ma is kinaltak nekem hasist jartomban-keltemben), semmi problema...
A szolgaltatas kibeba.zott draga, egy sorre ha beulsz, az 3000 forint, a fodrasz hasonloan draga. Viszint pl a butorok annyiba kerulnek mint otthon ugy, hogy nagyjabol 3x annyit keresnek az emberek.
A benzin kb 600 forint, ami draganak tunik, de a fizeteshez kepest olcsobb
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.23. 14:34


Kiköltöztél? Meló miatt?
Norvégia fasza hely, de nagyon nem olcsó. Viszont átkozottul nyugodt. Bár én csak Osloban jártam, de az nagyon bejött.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.23. 14:11


https://m.hvg.hu/itthon/20200723_Ferfi_ ... ocsatottak

Undorito. Foleg az ilyen szervilis ostoba egysejtu buzerator hozzaallas, hogy a nagy emmel irt miniszerelnikot nem lehet kinevetni, mert mar nem vagyok magyar. Mi a f.sznak olvasgatok ilyeneket?
Egy egesz hete immaron, hogy norvegiaba koltoztem. Azt nem tudom veglegesen-e, 1 evre biztosan, mert 1 misi volt az alberlet kaucioja, es csak utana kapjuk vissza :) ilyen szempotbol valoszimu itt meg rosszabb a helyzet, nem hinnem, hogy itt van helyi kurucinfo, de legalabb az itteni hirek semennyire nem erdekelnek. Remelem elobb-utobb teljesen leszokom a hazaiakrol is.

Es hamár: a norveg kormany aszonta, hogy a magyar (meg nehany masik) kormany vmi europai egeszsegugyi adatbazisba hetek ota nem tolti fel a korona-adstokat, igy ezen orszagok pirosba kerulnek, karanten jar az onnan jovoknek. Ebben azert van nemi logika. Mit mondott erre csodalatos partunk es kormanyunk? Termeszwresen nem azt, hogy jaj elnezest, mar toltjuk is ki a tablazatot, hanem,hogy ahogy a norveg kormany kezeli a magyarokat ugy kezeli a magyar kormany a norvegokat. Szoval minden ertelmes indok nelkul 2 het karanten azbinnen odamenoknek. A problema ezzel az, hogy ezzel kb 1 norvegot sem er hatrany, viszont eleg sok itt elo magyar van, akiket megszivatnak. A hab a tortan, hogy mikor kierkeztunk (autoval) a hataron rank se hederitettek, meg annak ellenere sem, hogy a baratnom a nemet autopalyan ping-pongozott egyet a kocsival egy kamion meg a szalagkorlat kozott, es bar csodaval hataros modon muszakilag semmi baja nem lett a verdanak, ugy nez ki, mint egy romhalmaz.
Anyatok csipajat mukereszteny gcik...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.23. 08:30


A kuruc és a 444 nem is kell nekik. Réteglapok. Mindig lesz ilyen. Ha a kurucot átveszik, 2 pillanat csinálni egy újat és átvinni oda az olvasókat. A 444 is alig több ennél. Ráadásul ezek a lapok annyira szélsőségesek, hogy nem tudod őket finomhangolni.
Az index olvasói viszont részben ott fognak ragadni, mint ahogy a tv2 nézői is maradtak. Azért mert megszokták, azért mert lusták mást keresni. Ha okosan csinálják fideszék (a tv2-t nem csinálták okosan, de a népszavát és a rádiókat már igen), akkor egy csomó olyan embert érnek majd el, akik a Habony-buborékon kívül voltak eddig. Szóval nem csak azt érik el, hogy szétcsesznek egy ellenzéki közösséget, hanem még szavazatokat is tudnak fogni vele. A pénz igazából mindent megold, ha társul hozzá egy minimális józanság, hozzáértés és persze egy hatalmas adag gátlástalanság. Az RTL-t, a Central-t is ugyanígy be fogják darálni előbb-utóbb. A HVG pedig szépen lassan kiöregszik és feladják a harcot.
Egyedül a socialmédia ellen esélytelenek, de amerre haladnak a dolgok, az saját magát húzza majd le a hiteles hírforrás listáról. Szép világ jön.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.23. 07:22


Kis naiv... nem olyan bonyolult az...
Messengeren pl nem lehet kuruc.infot kuldeni.
Itt ez a csodalatos blm, az emberiseg csodaja, e moge bujva sok ilyet el fognak intezni...
Maximum azert nem teszik, mert akkor szinte a komplett radikalis reteg szavazatat elveszitik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.23. 06:34


Hát azt kicsit komplikált is lenne. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.22. 21:08


ne ezzel egyet is értek tomm
de a kurucot nem fogják behúzni szerintem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég

cron