Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.09. 16:53


Én valóban túloztam,jnzs.Mi van,talán a Migration Aidnek dolgozol? :wink:
Amúgy lehet nem lenne semmi bajod.
De nagyobb esélye van a seggbe rakásodnak,mint ha bemész nem migráns férfiak közé egy sátorba.
Ja,tudom,a lelkiállapotuk...Igen,igen.Meg lehet érteni.
A tízéves kisfiú is biztosan megbocsátott már annak a kecskebaszó migránsnak,aki egy németországi uszodában úgy seggbe rakta,hogy össze kellett neki varrni a lyukát.
De ez biztos elenyésző százalék.
A férfiakat azért többnyire megkímélik,ha van a közelben egy nőnek tűnő lény.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.05.09. 13:44


Bazzeg tomm..... Majdnem telibeköptem a monitort. :)

Trigo, oké így értem és egyet is értek. És naná, hogy benyomnám :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.05.09. 13:15


olyan biztos, hogy nem lenne bajod, amennyire biztos, hogy a leicester nem nyeri meg a pl-t.
fizetek egy cidert ha bemesz es nem lesz bajod. ha lesz bajod, felest+cidert+cataflamot
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.09. 12:37


mert férfi vagy jnzsblzs, azért
Zsolti túloz
amúgy Körmenden van pl :wink:


F.Totti:
lehet úgy tűnik, de nem védem őket. Csak vannak határok.

EGY PÉLDA:
Tegyük fel, megismerkedsz egy nővel, aki felhív magához, bevadul, ráugrik a farkadra, szanaszét szopja, letépi magáról és rólad a ruhát, ledobja magát az ágyra, magára húz, és abban a pillanatban amikor bedugnád neki (de tényleg, már érintkeznek a dolgok, és akkor), megszólal halkan, hogy igazából ezt nem is akarja. De nem annyira meggyőzően, de mondja.
Lehetőségek:
1. ok, mondod, megállsz, és ennyi?
2. nem hiszel neki, és benyomod?

szerinted hány és hány ember nem hisz egy ilyen szituban egy nőnek? teszem hozzá konkrétan ilyen szituban kb jogosan is
És aztán akár bedugtad és ellenkezett mire te végül kihúztad, akár kis ellenkezések közepette végigvitted a dolgot, akár végül belement és jót dugtatok, másnap meg simán kopogtatnak a rendőrök, hogy te erőszakot tettél. Miért? Mert ő azt mondta.
Létezhet ilyen szitu a világtörténelemben? Létezhet.
Igaza van a nőnek? Szerintem k.rvára nincs. A jog védi őt? Védi.
Egy ember vallomása egy másikkal szemben.


Na, szóval remélem érthető az, hogy nagyon nem mindegy a nő hogy viselkedik és mit csinál.
De újra hozzáteszem, AZ ADOTT SZTORIBAN szerintem is 99% hogy Kissék büdös g.eci férgek voltak. Pláne hogy hárman voltak.
Csak pont a fenti példa miatt vagyok ilyenkor kíváncsi a nő viselkedésére.
Mert nálam nem ugyanaz, ha egy csaj felmegy hozzád, és szex közben mondjuk meggondolja magát, vagy kimész az utcára, keresel egy nőt és berángatod az erdőbe. Mind a kettő erőszak igen, csak a büntetési tétele más (remélem).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.05.09. 09:21


Zsolti írta:Én csak tíz percre bezárnám egy migránsszállóba.
Varhatnák össze az ánuszát,az biztos.

Ha találasz nekem egyet, egy éjszakát eltöltenék ott és nem lenne semmi bajom.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.09. 09:11


Én csak tíz percre bezárnám egy migránsszállóba.
Varhatnák össze az ánuszát,az biztos.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.05.09. 08:49


Trigo, ugyan leírod többször is, hogy nem mented fel az erőszakolókat, de mégis tele van mentegetéssel a hozzászólásod.
Attól hogy a retek pozitívan tünteti fel a nőt, már sántítana a sztori? Egy komplett életrajzi filmet vártál, ahol születésétől követik az életét és mutatják be, hogy miért ment épp aznap az uszodába? És miért beszélgetett ott bárkivel? Hogy merészelt? Csupa olyan érvet használsz, amilyennel az erőszakolók is védik magukat. Nem Kiss Lászlóék, hanem mindig mindenki. Ha ezek helytállóak, elfogadhatóak lennének, akkor szabad a vásár.

A lényeg szerintem ennél sokkal egyszerűbb. Ahogy tomm is írta, a részletek nem fontosak. Hazudhat, színezhet bárki, bármit. Négyen tudják csak a teljes igazságot. De a mellékkörülmények az erőszakot nem mentesítik, teszik elfogadhatóvá vagy igazolják. Engem egy valami győz meg: elítélték őket, pedig rohadtul nem akarták. Az élsportolók akkoriban (is vagy még inkább) a rendszer kedvenckéi voltak. Ebből a pikszisből nehéz volt kiesni. Ő is csak ideglenesen és annyira esett ki, amennyire illendőségből muszáj volt. Egy átlagember mehetett volna kohásznak vagy bányásznak. Plusz elég megnézni a nő és Kiss László nyilatkozatait, reakcióit. Kiss egy igazi sarokba szorított patkány. Szerettem és tiszteltem az eredményeiért. Katinkáékkal szemben is védtem. De a pontos körülményektől függetlenül, aki 2 társával félholtra kefél egy nőt, az szememben nem ember. Szenvedjen és ne merjen az emberek szemébe nézni. Baromi jó lenne összefutni vele valahol.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.09. 01:20


na megnéztem a Sault. Hát megkaphatta az Oscart, mert tényleg egyedi. A történet főszála a lelki sérült főhőssel kiborít, de engem mindig kiborít az ilyen főhős. Viszont összességében jobb film volt mint vártam. Egész nézhető.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.08. 10:31


tomm, külön kiemeltem, hogy nem mentem ezzel fel az erőszakolókat!!! Csak nem tetszik, hogy szvsz kis ártatlan hableányt gyártanak a nőből.
Megbeszéltük már itt, hogy erőszakolásnál egy vélemény áll egy másikkal szemben. Hogy kinek van igaza? Nehéz eldönteni. Itt az igazságszolgáltatás anno döntött, és nyilván megtörtént az erőszak, nyilván a három férfi a bűnös. De ettől még nekem nem olyan fekete vagy fehér ez az ügy. Miért olyan nehéz megérteni, hogy attól, hogy elfogadtam hogy Kissék erőszakot tettek, attól még érdekelne jobban a nő szerepe a dologban?

az erőszak elmondására mondtam hogy fura h várt vele, de elfogadom. A buzik megerőszakolásának elmondása mindenkinek rossz példa. Akkor lenne jó példa, ha amúgy felmennél a buzikhoz, és máskor szívesen kúrnál velük. :) Ráadásul nem mindenkinek kellett volna elmondania, hanem a rendőrségnek elsősorban.

cenzúra: lehet rossz szó, de ha nem engednek hozzászólást, akkor hogy nevezzem? Soha ilyet ncore-on én még nem láttam. Nem mondom hogy nem értem meg őket, de ettől még nem tetszik és értelmét sem látom.


https://kuruc.info/r/6/158496/
na közben ebből legalább egy kérdésre választ kaptam. Napozni mentek az uszodába.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.08. 08:26


Antirasszista díjas, aki minden egyes alkalommal rúg egyet a magyar jobboldalba,amikor csak lehetősége van rá.
A saját területén klasszis, mint sok más balliberális megmondóember,ám zsidó származásuk miatt lószart sem jelent számukra a magyar nemzet.
Hányok ezektől a figuráktól, hívják azt Fischernek, Esterházynak vagy Nemes Jelesnek is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.05.08. 06:40


de kit erdekel, hogy hogy viselkedett anno a no? meg ha esetlegesen kihivoan viselkedett akkor mar megerdemli a megeroszakolast?
ha te a szex kellos kozepen ugy dontesz, hogy ezt megsem, akkor jogod van hozza, hogy kivedd a cerkat a hegyezobol. es forditva is. tahosagnak eppen tahosag, de eroszakra nem indok ez se. nalam...

most oszinten: ha teged megeroszakolnanak (buzik) te mindenkinek elmindanad? ha jol belegondolok, akarmennyire is aldozat lennek, rohadtul cikinwk tartanan es szegyellnem a dolgot. nem kene. de azt tennem. es az elmondasok alapjan tenylegrse 3 igy vannak vele az aldozatok

ezt nem neveznem cenzuranak. tobbszor is elmondtad, hogy nem akartal ide politikat. hat ok sem akarnak, plane, hogy nekik ez penzkereset, nem akarnak zavart...

hahhhh. gondoltam megnezem, pontosan ki is ez a fischer ivan. odaig jutottam, hogy antirasszista dijas....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.07. 23:01


na 05.02-én felkerült ncore-ra a Saul fia
már töltöm is
de igen fura, hogy 0 hozzászólás van mellette. Az ncore-on!! Azaz annyira nem is fura... cenzúra
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.07. 22:23


nem feltétlen kamu, csak finom csúsztatások, kihagyások, máshogy mesélések lehetnek benne. Egyrészt nyilván nem fogja a saját hibáit előhozni benne, másrészt az egészet úgy meséli most már, ahogy kedve tartja kb. Leellenőrizhetetlen.

elmondta, hogy azon a szörnyű napon, két héttel a 18. születésnapja után, sikeres érettségi vizsgát követően két barátnőjével ment el a margitszigeti sportuszodába, amelybe egyébként nem járt. Ezzel egyben cáfolta is azokat a pletykákat, amelyek szerint gyakori vendég volt az uszodában,
a cikk kijelenti, hogy ezzel cáfolta??? És ki az isten tudja, hogy igazat mond??? MIért ment oda? Hol a sztori kezdőpontja? Az ok?
azt pedig kikérte magának, hogy ledér viselkedése miatt gyakorlatilag ő lenne a felelős a történtekért.
ja, nyilván. Majd hülye lesz bevallani a kisunokák előtt, hogy b.szni akart.

Korához képest fejletlen, sovány, 41 kilós kislány volt, és a sikeres érettségi miatt rendkívül boldogan ment az uszodába, ahol a medence mellett elegyedett szóba Kiss László egyik bűntársával, aki teljesen normális, kulturált fiatalember benyomását keltette benne.
Tiltakozom bíró úr, a tanú befolyásolása! Hogy nyomják, hogy a kis ártatlan lányka sikeres érettségi után. Jó hogy nem az jön hogy ugrándozva és énekelve szökdécselt el a napsütésben a vízpartra. :D Szóba elegyedett.... MÉGIS MIÉRT? Megint az ok hiánya.

Éppen ezért nem gondolt semmi rosszra, amikor a férfi a medencétől 40 méterre lévő, öltözőszerű épületbe hívta.
áááhháááááá, mert az úgy szokott lenni. Felmegyünk idegenek lakására, aztán nem gondolunk semmi rosszra.
A szolgálati lakásban aztán nem is hitte el, mi történik vele.
én sem hiszem el

A történtek után olyan rosszul volt, hogy gyógyszert adtak neki támadói. Furcsa viselkedése utána feltűnt a barátnőinek, akiknek azonban nem beszélt a történtekről.
2-3 napot várt h elmondja?? fura a női agy, de ez még talán rendben van, bár akkor is fura.

Áldozatainak büntetéséről azt mondta, hogy kevesebbet kaptak, mint amit a cselekményért érdemeltek volna, már csak azért is, mert napi szinten ezzel szórakoztak.
amit onnan tud, hogy...?

hát röviden ennyi nekem a gyanús rész. A többit elhiszem.
De tudjátok, nem felmenteni akarom a három erőszakolót, csak nagyon úgy tűnik, hogy a nő sem volt ártatlan annyira, mint a cikk (és ő maga is) szeretné ezt sugallni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.05.07. 21:19


De hol érzed benne a kamu szagot? Én sehol.
Nekem az furcsa, hogy egy halott nő adott interjút... :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.07. 20:40


http://www.nemzetisport.hu/uszas/kiss-l ... em-2499897
őszintén? nekem nem tűnik így kerek-perec hihetőnek a nő sztorija
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.07. 08:49


Hát persze hogy katasztrófa az egész.Elképesztő.Ironizáltam,de ez a vég kezdete.
Az ottani lakosokat sem irigylem:eléjük tolnak két ilyen embert.
Szavazd meg az egyiket.
A demokrácia gyengéje:a nagyok kiválasztják azokat (a médiával együtt),akikből aztán mi választhatunk.
Fuj.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.05.06. 22:16


ebben semmi megnyugtatot nem latok. ertem mit akarsz mondani, de igazabol bele se merek gondolni, hogy ez mit jelent valojaban...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.06. 20:13


Na most nem leszek polkorrekt:
A londoni polgármester-választáson legyőzte a zsidó jelöltet...
...egy muszlim.
Rotschildék is verhetőek.
Azért ez megnyugtató...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.03. 12:26


https://kuruc.info/r/2/158305/
kezdődik
"kiengedjük az állatkerti vasrácsok mögül a vadállatokat az utcára, és a járókelőket felszólítjuk, hogy ne ingereljék a vadakat"
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.03. 09:54


http://mult-kor.hu/9-teny-amit-meg-az-a ... 608?pIdx=9
Vietnamra több bombát dobtak le, mint világtörténelem során addig összesen, és háromszor annyit, mint a második világháború alatt. Négymillió Vietnami veszítette életét a háborúban. Több mint 70 millió liternyi dioxin-tartalmú növényvédő koncentrátumot (’Agent Orange’) vetettek be az amerikaiak. Dél-Vietnam 15 ezer kis falvából 9 ezret elpusztítottak. Mind a hat északi ipari várost tönkretették. A kis- és közepes méretű városok esetében átlagban ötből négyet a föld színével tettek egyenlővé. A háború után a fel nem robbant bombák és aknák további 42 ezer ember életét követeltek.
az igen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.01. 18:45


A hangulat biztos fasza volt,tomm.
Amit pedig az Orbánba való belerúgásról írtál,azzal egyetértek.
Tett is érte a vén cigány (részben zsidó) miniszterelnökünk,hogy így utálják,de ez már nekem is sok.
Főleg balról.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.05.01. 15:28


http://mno.hu/foci/vegre-futballhangula ... on-1340192

ha arrol van szo, hogy orban ellen lehet oket felhasznalni, az aljadek eroszakoskodo csak balhet kereso allatokbol rogton szimpatikus figurakka konvertaljak a szurkereket, akiknek "sortol kipirosodott az arcuk"
tenyleg szanalmas
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.01. 14:47


jaja, az embereket nem tartották bent a robbantáskor
de ezen kívül nem látok hibát :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.04.30. 21:36


A szalafistákkal jómagam is kénsavban játszanék mártogatósat, de ez azért nagyon sok oldalról nonszensz volt.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.30. 18:48

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég