Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.25. 23:15


https://kuruc.info/r/26/184101/
ez de szép

benéztem origora
főhírek egymás alatt:
A tetten ért Vona Gábor
összevissza beszél a Jobbik korrupciós botrányáról
Ezúttal Miskolcon vált nevetségessé
a Jobbik elnöke. Nem tudja megmagyarázni a Jobbik vesztegetési botrányait.

Itt a bizonyíték, hogy a Jobbik vesztegetett - dokumentumok

Hangfelvétel is készült a korrupt Jobbikról

Forrnak az indulatok: választási csalásért feljelentik a korrupt Jobbikot

Megbukott az érpataki jobbikos polgármester, Orosz Mihály Zoltán
Vona Gábor súlyos veresége, leváltották
a kedvenc polgármesterét.

A világ legnevetségesebb hazugságával magyarázza
kudarcát a nőverő Juhász

Vona Gábor ezek után is
vigyázzba vágja magát
Gyurcsány Ferenc előtt?
Az erdélyi magyarokat gyalázza
a bukott miniszterelnök
egy gyalázatos kampányvideóban.

Vona Gábort nem zavarja,
hogy helyettese anális szex-szel fenyegetőzik


szerintem az origo elérte a mélypontot :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27994
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.25. 21:15


Bence, nem nagyon tudok vitatkozni a gondolataiddal. Valószínűleg az igazság környékén vagy.
Közben Érpatak eddigi rendpárti polgármesterét is leváltották, úgyhogy jönnek a cudar idők. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.25. 19:22


hát kontextusból kiragadva ez durva, de lehet benne meg semmi
honnan tudjuk, hogy pl nem volt csaja a nő, és telefonban épp szakítottak ekkor? :))
vagy bármi
privát beszélgetésben , HA NEM hatalmi szóval nyomta ezt, akkor az ő dolga hogy bezsél nőkkel

de két hét alatt elő fog még kerülni pár felvétel minden oldalon :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27994
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.25. 19:04


Zsolti, a Fideszes lejáratás evidens, de itt nem erről van szó. Egyébként korrumpálni jószerivel az tud, aki hatalomnál van. Aki így beszél egy nővel, munkatárssal, szemtől szemben, az nem ember és nem férfi a szememben. És korrumpálna is. Nem leszek álszent, volt már arra precedens, hogy egy barátomnak azt mondtam, hogy ez a csaj buta, de nagyon meg*basznám. Ez férfiszokás, egymás közt, pár korsó sör mellett. Ez a Janiczak a szememben leírta magát. Annak az embertípusnak a megtestesítője, aki felfele nyal, lefele rúg. Ezeket utálom a legjobban.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.25. 14:37

Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.25. 11:27


Hát a mai közéletben ezek már szóra sem érdemesek sajnos.
Mivel korrupciógyanú nem nagyon van, ezért ilyenekkel lehet lejáratni a Jobbikot. Természetesen egy férfi, egy politikus (pláne egy férfi politikus) igazán figyelhetne a szavaira nem nyilvános közegben is.
Amúgy kőkeményen jobbikos lett az index, mióta Simicska is tulaj lett, mi ? :)
Nem is értem... Ha az index valóban simicskás, akkor miért vannak még benne a Jobbikot kellemetlenül érintő kérdések ?
No ezért is tartom őket olvashatónak. (Úristen, egy ilyen mondatért évekkel ezelőtt már index-gyalázó hozzászólásokat írtam volna ide.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.25. 11:05


https://index.hu/belfold/2018/valasztas ... fonokevel/

Szimpatikus, konzervatív, keresztény, magyar ember!!!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.25. 00:34


A kerdesben nem szerepelt a "nem lop" kitetel.
Mindegy
Legyen
Nem erdekel...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10330
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.24. 23:36


tomm írta:Hat ha neked fontosabb, hogy ne lopjanak, mont,, hogy ne vigyek csodbe a ceged, akkor hatarozottan igen.

Pedig tomm jnzsblzs-é a jó válasz. Ha nincs felette kontrollom, akkor azt választom aki nem lop. A lopás ugyanis tutira csődbe viszi a céget. Ráadásul aki meglop, aki a pofádba hazudik, az minél tehetségesebb, annál több kárt okoz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.03.24. 22:22


Ja.
A magyar gdp 2016-ban 124,38 milliárd dollár volt (avagy 31,5 billió forint). Ez amúgy kb megegyezik Jeff Bezos magánvagyonával. Na ennek a 3.7 százaléka amivel a cikked szeint tomm a magyar gdp nőtt 1,1655 billió forint avagy 1166 milliárd forint. Ugyanebben az évben kb 2500 milliárd forintot készültek kiosztani eus támogatás címszóval. Kicsit ugyan régi a cikk szóval a pontatlanságok miatt nem számolok tovább de belátható hogyha "a soros meg az ensz által irányított" brüsszel nem tolta volna talicskával a pénzt orbán segge alá akkor recesszióba lennénk.

Tehát tomm mint mondtam én nem csak pénzben gondolkodom, de az orbán kormány amúgy pont abban is veszteséges.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.24. 21:12


jnzsblzs írta:Azt se tudod mi az az európai bizottság. :D Amúgy pedig én nem a pénzről beszéltem noha arról is lehetne szó.


Eleg ha ok tudjak:
https://www.vg.hu/gazdasag/europai-bizo ... ag-673853/
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10330
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.24. 20:31


nem nagyon figyelem ezt a ki lép ki miatt vissza témát
de kezdem tényleg elhinni, hogy sokan TÉNYLEG annyira akarják a buktatást, hogy tényleg ezért lépnek vissza, és SEMMI önös érdek nincsen benne
már ez is haladás, hogy kezdem elhinni :)

https://kuruc.info/r/2/184048/
a zsidók megijedtek a füsttől :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27994
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.03.24. 19:59


Azt se tudod mi az az európai bizottság. :D Amúgy pedig én nem a pénzről beszéltem noha arról is lehetne szó.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.24. 19:29


jnzsblzs írta:
tomm írta:de a mostani meg nettó veszteséget termel nekem .


Az europai bizottsagnak mas a velemenye
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10330
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.03.24. 19:01


tomm írta:Hat ha neked fontosabb, hogy ne lopjanak, mont,, hogy ne vigyek csodbe a ceged, akkor hatarozottan igen.

Ezt úgy mondod mintha a te alternatívád teljesen biztos lenne. Lehet hogy össze fog omlani a cégem az új vezetőségtől, de a mostani meg nettó veszteséget termel nekem szóval biztos hogy olyan jó hogyha még megvan? Ha meg van rá esély hogy nem omlik össze akkor már megéri a kockázatot.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.24. 13:26


Miért ne lenne veszítenivalója? Kulcsfigura az Együttben, ismerik és sokan szeretik is a kerületben, egy balos összefogás esetén simán nyert volna. Beáldozta magát, hiába első a listán, az Együtt 2-3% környékén lesz maximum, szerintem esélytelen h bejussanak.

MÁS: Az új szlovák miniszterelnök bekezdett. :D
https://www.youtube.com/watch?v=mt28xr9i9IY
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.24. 13:08


Jogos. Teljesen igazságtalan az oktatás és az egészségügy szarságait teljesen a Fidesz nyakába varrni.
Bence, Juhász Péternek nincs mit vesztenie. A Jobbiknak van. Sok.
És ha a nyíregyházi körzetben a visszalépések után nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy Mártonék szeretnék ? Az mekkora blama. Meg úgy országosan is.
A Jobbik is folyamatosan méret az Iránytű Intézettel, és nem nagyon jönnek nekik számilag a nagy összefogási hajlandóságok.
Amúgy csak zárójelben: ha a Jobbik az önállóságát megőrizve indul a választásokon, akkor remélem az ilyen Morvai-féle károgók és rettegők minimum egy tövig szopással kérnek bocsánatot Vonától és a párttól a démonizálásért és a szavazók elriasztásáért.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.24. 12:44


http://m.hvg.hu/itthon/20180324_Cegledi ... sudzsak_Ur

"Ha beszélnek Orbán úrral, kérem, dobja be azt az új infót neki, nyilvánvalóan nem tud ő sem róla, hogy a sürgősségi osztályokon saját vérükben fuldokolnak az emberek, órákig akár"

Olyan tizenegynehany evvel ezelott egy bringas elutotte anyut. Akkor ugyebar a hon ahitott nem-ner volt a kormanyon. Bevitte a mento a surgossegire, ahol termeszetesen azonnal.... ....felretoltak az agyat es vartak, talan arra, hogy majd labon (vagyishat haton) kihordja. Mindaddig turelmesen vartam (vartunk) amig el nem kezdett folyni a fulebol a ver (pont nem sokkal azelott mondta-egeszsegugyis- hogy ha fejserules utan a fulbol szivarog a ver, akkor az koponyaalapi torest jelent, ami nagyon konnyen halallal jar). Szoval ott alltunk es neztuk, csorog a ver. Ketsegbeeses stb. Gyorsan novert, jajjajj folyik a ver a fulebol- aaa nem lesz azzal semmi gond most nem tudjuk ellatni...

Szoval, de! Mint a szovjet felszabaditas. Csoborbol szaros vodorbe.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10330
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.24. 12:40


Fradistának nagyon igaza van. A Jobbik ezzel a lépésével lemond egy mandátumról, kettőt pedig a Fidesznek ad. Ez nem kitartás az elvek mellett, hanem hülyeség szerintem. A keménykalapos Jobbikosokat már úgy is elvesztette, mire jó ez?
https://index.hu/belfold/2018/valasztas ... lvarosban/
Tessék megnézni a sokat szapult Juhász Pétert...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.24. 12:29


Jobboldali sajtócsata.

Számomra Mirkóczki Ádám után ő tűnik az egyik legértelmesebb és legösszeszedettebb jobbikus politikusnak. Igen, ő az, a listázós...

https://alfahir.hu/2018/03/24/jobbik_gy ... ban_viktor
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.03.24. 11:42


tomm írta:Ez olyan mint a szovjet felszabaditas.


Nem. Ez rendszerváltás 2.0. Ezeket u.úgy kéne elzavarni, mint azokat 90-ben -illetve alaposabban :wink:
(ráadásul azok akkor már viszonylag veszélytelenek voltak - szemben ezekkel most)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.24. 11:10


Fradista, én teljesen értem a logikádat. Neked egy dolog mindennél fontosabb. Megmondom őszintén, hogy olykor én is így érzem. Máskor meg inkább tomm meg bigg gondolatai úszkálnak az agyamban. Szerintem Gyurcsány nem politikai kalandor: ő végig ugyanazt az álláspontot képviseli, amióta ismerem. Számomra gyalázatos az álláspontja, de azt legalább következetesen viszi. Vonát politikai kalandornak nevezni nekem fáj. Legyen inkább rossz taktikus, legyen tehetségtelen politikus, de kalandor ne. Összeomlana a Jobbik egész alapítóeszméje egy nagyobb baloldali összefogással. Bár tudom, fradista, hogy Vonáék akármit csinálnak, neked a Jobbik mindig is Jobbik marad, ezt már anno is elfogadtam, nincs vele gondom, bár őszintén soha nem beszéltük ki a témát. Hátha egyszer... A legnagyobb politika kalandor jelenleg Karácsony Gergely, akinek ez már a hatodik formációja. Bár más oldalról megközelítve úgy is mondhatjuk, hogy keresi a kiugrási lehetőségeket. Az LMP-vel meg egyre kevesebb problémám van, de az ő százalékmennyiségükkel nem nagyon tudnak ugrálni. Itt a Jobbik-MSZP-nek kellene kőkeményen összefognia, de egy olyan esetében nehezen tudnék hozzálátni az ebédemhez. Úgyhogy Vona jól csinálja. Van is minimális kompromisszumkészség, de megőrzik a viszonylagos különállásukat. Ja, hogy ez Orbán hatalomban maradását segíti ? Igen...
Én kivárom, míg az emberek agya átáll.
Fr, próbálj meg Vona fejével gondolkodni. Jelenleg messze neki van a legnehezebb dolga (vagy a súgóinak). Gyakorlatilag nincs jó döntési lehetősége, mert akárhogy dönt, azt valahonnan brutálisan támadni fogják.
Szerintem jobb még most egy különutas halál.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.24. 10:49


Ez olyan mint a szovjet felszabaditas.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10330
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.03.24. 10:11


az jelenleg másodlagos. a fő tét a NERtelenítés.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.24. 10:06


Es ezekkel akarsz te kormanyoztatni....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10330
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég