Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.06. 00:05


https://kuruc.info/r/2/241935/
tökéletes irány, csak tartsanak ki

már többet vannak a tv-ben mint eddig:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.05. 10:33


Oké, fiúk, de akkor nevezzük lelki sérültnek a magyar társadalmat. Magunkkal együtt. Ne reteknek. Én is agyfaszt kapok a nyugdíjas és a cigány szavazatoktól, de ez van. Mondjuk én már túlvagyok azon a lelki krízisen a négy évvel ezelőtti szavazás által, ami jnzs-nek a korából fakadóan most jöhetett el, tommnak pedig 2006-ban volt. Esküszöm mindent megértek. A lehető legőszintébben. Valószínűleg már én is betagozódtam a rendszerbe, és nem zavarnak azok a dolgok, amelyek most téged belülről égetnek, jnzs. És akkor F.Tottit még nem is hallottuk. Ő is borzasztóan csalódott lehet most.
A covidos számításokat most hagyjuk, az tipikusan jnzs-s volt. Már hiányzott. :wink:
A külföldre menekülök attitűdöt el kell fogadnom, de én soha nem értettem. Ha valaki azért megy külföldre, mert ott jobban megfizetik a munkáját, és megbecsültebbnek érzi magát, akkor váltson, érthető. De ha valaki az O1G miatt megy ki, frusztráltságból, dühből, azt nehezebben tudom megemészteni. Mondjuk ki, hogy azért is mennek sokan külföldre, mert élhetetlennek tartják a cigányok miatt a településeket. Lehet, hogy ez csak belső migrációt eredményez, de akkor is sokan elhagyják a lakóhelyüket, hogy biztonságosabb és élhetőbb helyre kerüljenek. De ha ezt meghallaná egy liberális figura, rögtön a fejét fogná. Szóval többen váltanak a cigányok miatt, mint Orbán miatt. Pont. Az, hogy a kettő összefügg, megeshet.
Ha majd egyszer lesz egy friss ellenzék, akik ugyan nem az én nézeteimet fogják vallani, de bevállalnak néhány húzósabb mondatot a cigányságról, nem lesznek szolgalelkűen polkorrektek, és nem az O1G-indulat hevíti majd őket, továbbá lesz esélyük leváltani a Fideszt, akkor fogom magam, otthagyom a Mi Hazánkat, és rájuk szavazok.
Van egy olyan érzésem, hogy marad a szélsőjobb...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.05. 10:21


ok, jnzsblzs, nincs harag :wink:
az SW hasonlatod amúgy egész találaló :)

mert most vesztették el a reményt, hogy le lehet váltani Orbánt.
nem vagyok a helyükben/helyetekben, de én eddig se láttam erre komoly reményt.

sn: általánosan ettől még igaza van jnzsblzs-nek. A diplomásabb BP-iek inkább odaszavaztak. Nekem ezzel semmi bajom.

Azzal sem ha valaki ideges az eredmény miatt. A gyalázkodás nem kell. Ennyi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.05. 09:28


Snatch, azert jelen helyzetben lehet egy kis megertessel is fordulni a masik fele. Valaki ezt igen-igen keseruen eli meg. Egyik ismerosom is ertetlenkedett, mit kell itt hoborog i? Menjel, setalj egyet, olvassal, nyugodj meg. Hat en nem emlekszem, hogy 2002ben vagy 2006ban mi setalni egy olvasni indultunk es nagy nyugalommal elfogadtuk volna az eredmenyt. Erre miert nem lehet visszaemlekezni (persze te lehet, hogy kotogettel, de a legtobben nem) ment az ocskazas, panelprolizas rohadt nyugdijasokozas, komcsizas, minden. Miert nem lehet belatni, hogy akinek most rettenetesen savanyu a szolo, az bizony rettenetesen savanyuan fogalmaz?

Es meg egy kerdes: minek nevezed azt a helyet, ahol az antikommunistak kisz titkarokra az antifasisztak meg karelengetokre szavaznak?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.05. 08:20


Beklagerfor feilene men jeg kan snakke ungarsk bare en litt.
Hahaha

Mar elnezest zsolti, de miert ne lehetne altalanositani? Az, hogy agyhalott nem azt jelenti, hogy minden fidesz szavazo agyhalott. Csak, hogy sok agyhalott van koztuk. A testverem szavazatszamlalo volt videken es meselte, hogy mikor ment smozgournazni, volt neni, aki ott a szeme lattara elsirta magat, hogy az Isten megaldja orban viktort, meg egy ilyen ember nincs a foldin. Aszonta, mintha valami filmet nezne, csak ez ott zajlott a sajat ket szeme elott. Es bizony sok ilyen van.
Miert ne lehetne agyhalottazni?
Es amikor orban aszonnya, hogy a kommunistak elmennek szavazni az nem serto? Egyebkent az eredmenyt elnezve igaza vilt, a kommunistak mind elmentek szavazni. Nem kivonva magamat.

Egybekent:
Horn, orban, medgyessy, gyrcsany
Egy pufajkas, egy kisz titkar, egy komcsi ugynok es egy milliardos, aki azt enekli, hogy fel-fel te ehes proletar. Ezek kozulunk valok, ezek mi vagyunk, mi valasztottuk oket.
Lehet ezt paprikanak, fejeskaposztanak vagy zoldhagymanak nevezni, de a retek azo szerintem is jobban illik ide.

Mit rakentek a szazadok, lemossuk a gyalazatot. Ez egy nagyon szep megfogalmazas, de a szazadok nem kentek semmifele gyalazatot a szazadok alatt mi kentuk a gyalazatot. Ennek a 21. Szazadi, nem irodalmi megfogalmazasa a retkezes.
Ez alol nem kibujni kell, hanem kijavitani, lemosni, ha tetszik megenni azt a retket, hogy tobbe ne legyen az. az igazi retek meg az, aki kibujik ez alol es hagyja tovabb retkesedni a dolgot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.04.05. 08:12


jnzsblzs....ha már intelligencia, akkor az két ll. Én is diplomás vagyok, de lehet túl sokat éltem vidéken, így nem fejlődött ki az agyam, ezért nem az összefosásra szavaztam, hiszen arra csak diplimások, csak 147 feletti IQ-val rendelkező emberek szavaznak. Mutassak Mensas IQ teszteredményt, vagy elhiszed, hogy nem vagyok egysejtű debil?

Bírom, hogy a nagy Budapestről osztják ilyenkor az intellektuellek az észt... Mintha az valami kivételes kiváltság lenne, hogy valaki budapesti. Ott születtem, szóval majdhogynem budapesti vagyok én is. Csak én leereszkedtem a pórnép közé...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.04. 23:16


Rendben a közszolgás megjegyzésem indokolatlanul tirpák volt, azért elnézést kérek- Spongyát rá. Megigérem hogy legrosszabb esetben ez lesz az utolsó előtti hozzászólásom a témában mert ennyit nem ér meg. (Zsolti, ha te még akarsz valamit reagálni arra még írok egy visszafogottabb kommentet.)

Amúgy ha tényleg érdekel, az ellenzéki szavazók azért mennének most az előző alkalom helyett mert most vesztették el a reményt, hogy le lehet váltani Orbánt. Ahogy a facebookon írtam, amikor valaki összehasonlította a 2018-as választást a mostanival.

Ha az az év volt a birodalom visszavág, ahol ugyan kb minden rongyá megy, de a hősök* a következő filmben összejönnek még egy utolsó nagy akcióra, akkor ez a választás volt a jedi visszatér.

Csak itt luke átált palpatinehoz, a lázadókat lemészárolta az eddigre elkészült halálcsillag, és az ewokokat meg napalmmal égették halálra a birodalmiak.


*Nyilván nem gondolom hogy nagy hősök lennénk vagy valami, de illet az analógiába.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.04. 22:49


Magyarázhatod ezt akárhogy, csűrheted csavarhatod, de aki ilyet mond, az a szememben egy pöcs.
Nem érdekel, hogy miért gondolod, vagy miért nem úgy gondolod, ahogy mondod. Mert mondod. Ilyet pedig nem mondunk. Vagy vállaljuk érte a sallert, mint Chris Rock.

A hadd forrjanak a levükbent pedig nem általánosan az összefosásos választókra értettem, hanem rád és tommra, mert ti vagytok itt kifordulva magatokból. Meg a szomszéd néni nálam.

A diplomások egy része pedig elmegy, elment már máskor is, többször is. Rossz az országnak igen. De hogy most miért mennének többen el, mint eddig azt nem igazán látom. 4 éve nem volt gáz, de most már gáz a 2/3? :)
Az IQ méréstől pedig sosem féltem.

egy ilyen eredmény után egy ellenzékinek nem sok maradása van ebben az országban
bullshit maximumon

a kényelmes közszolga béredet Trigó
...

na én most fejeztem be. tommmal már összevesztem. Most már veled is. Ha nem tudod megemészteni a választás eredményét, az a te dolgod, de miért jössz ide fikázni utólag a magyar népet és a másik oldalt? Mikor hallottál tőlem vagy pláne Zsoltitól itt olyat, hogy teli torokból szidja a másik oldalt??

Bár de, revideálom álláspontom: ez a topik arra van, hogy beszélgessünk a politikáról (is), és senki sem tilthatja meg, hogy csalódott szavazók itt fejtsék ki csalódottságukat. Egyet nem tűrhetünk,. hogy szidd a hazád, az én hazám, Zsolti hazáját, a mi hazánk. Ezt Zsolti próbálta finoman megfogalmazni kétszer is, de falrahányt borsó volt. Én nem finomkodom.

(és megint bejön amit régen mondtam, hogy ezt a topikot rég meg kéne szüntetni, mert a Romáért vagyunk itt a fórumon, rómások, és ez a szar csak megoszt minket)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.04. 21:51


Trigó írta:hagyjad Zsolti a retek magyart, aki ilyet mond, arról nekem is megvan a véleményem. Meg gondolom valahol belül neked is. Hadd forrjanak a levükben


Mármint, lehet utálni az ellenzéki összefogás szavazókat, de a diplomások nagyobbik része őket támogatja. És igen a diploma nem méri jól az inteligenciát de mivel az IQ méréstől mindenki úgy fél mint a tűztől (a szociológusok azért mert túl pontos, mindenki más meg azért mert meggyőzte magát arról hogy nem,) ezért jobb módszer nincs arra hogy mérjük a két tábor közti átlagos intelligencia különbséget. Ha a diplomások elmennek, és egy ilyen eredmény után egy ellenzékinek nem sok maradása van ebben az országban, akkor nem nagyon jön utánuk más. Az IQ 40-80% genetikusan öröklődik és a jelek azt mutatják hogy inkább 80 mint negyven. Ha ez a genetikai kód elveszik, akkor ami hátramarad az jelentősen kevesebbre lesz jó. Egy százas IQ-jú emberből nem lehet mérnököt csinálni. Illetve lehet, mert a nyomtató működik, de az olyan is lesz. Mérnökök nélkül nem lesz termelés, termelés nélkül nem lesz adó, adó nélkül nem fogják fizetni a kényelmes közszolga béredet Trigó. Zsolti adójából nem tudják, ő is közalkalmazott. Félreértés ne essék, ez a gondolatmenet ugyanúgy működik munkással is, de ők kevésbbé akarnak elmenni.

Persze nyilván nem az "inteligens" a retek ellentétje. Ezt én is tudom. De úgy tűnik hogy az erkölcsöt intelligencia hiányában könnyen rombolja a propaganda. Vagy nekem ez jött le ebből a kampányból.

Ma a KSH honlapján utánanéztem a COVID halálozásoknak. De nem a hivatalosan megadott adatnak, az szart sem ér. Annyit csináltam, hogy feltételeztem hogy 2019-ben senki nem halt meg COVID-ban. Ekkor fogtam az összes halálozást 2015 és 19 közt és vontam egy átlagot. Utána megcsináltam ugyanezt 21-el és 22-vel. Évi 18.000-el több embert halt meg ebben a két évben. Ha hozzáadjuk ennek az évnek az első kilenc hetét (ezekről van már összesítés) akkor összesen 41.000 remek magyar ember halt meg, olyan dolgokban amikben nem kellett volna. (A hivatalos adat amúgy 45ezer környékén van covidra)

Ha a "retek" definiciójának azt vesszük hogy valami ami megérett a népírtásra akkor vajon ki gondolja retekebbnek a magyar népet? Én, vagy a kormány akit istenít? Rendben a retek definiciója talán nem az, hogy megérett a népírtásra, de a kettőt összeköti a fortyogó indulat. (És ne aggódj Trigó, már eleget főztem magam, a húsom már majdnem pont elég omlós a fogyasztáshoz.)

Oké rendben a Covid megölt volna egy csomó embert függetlenül attól, hogy ki van kormányon. Ez teljesen rendben van. De egy része biztosan a kormány hibája. A magyar egészségügy aligha állt valaha is a COVID probléma magaslatán, ezt nem nehéz belátni. Az a kérdésem hogy hány százaléka a halottaknak a Fidesz hibája?
    Ha több mint 0.5% akkor a fidesz több embert ölt meg mint az 56-os megtorlás
    Ha több mint 1.2% akkor a Fidesz több embert ölt meg mint Rákosi Mátyás (rákosi kb 5-8 évig uralkodott nem 2,25 )
    Ha több mint 2.9% akkor a Fidesz több embert ölt meg mint a Fehérterror meg a vörösterror együtt
    Ha több mint 6.5% akkor a Fidesz több emert ölt meg mint a vörös hadsereg 56-ban.
Ha ezeket összadjuk még mindig alig vagyunk a kétszámjegyű százalékokban.
Ha találsz egy számot amit elfogadsz hitelesnek a nyilasterror áldozatainak a számáról akkor kiszámolom arra is.

Szóval talán nem az a kérdés, hogy ki gondolja reteknek a magyar népet, hanem hogy ki nem? Én bevallottam, a fidesz nem vallja be, de ezt csinálja, a szavazóik aktívan résztvesznek benne, szóval gondolom ők is egyett értenek velem, és ha csak egy napra is, de ma a teljes ellenzéket is a hátam mögött tudhatom. Akkor ki marad, ki nem utálja a Mi Hazánk lakóit?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.04. 21:22


Remélem csak hirtelen felindulásból mondtál ilyet, jnzs. Aztán pár nap múlva lenyugszol. Agyhalottnak és reteknek hívhatjuk ugyan a magyar népet, de ha egyszer az ellenzéknek lesz kétharmada, akkor ne nevezzük ugyanezt a réteget felvilágosultaknak. Úgy oké.
Talán csak megérett az a bizonyos választási cenzus, amire a fizetett rettegők csak úgy fogták a fejüket.
Úristen, úristen, a náci Jobbik újabb agymenése, a Mi Hazánk baromsága.
Pedig meglátnánk, hogy a Fidesz milyen értelmesen tudna szólni az emberekhez, ha lennének választási szorzók. Így minek ?
A liberális oldal felépítette a cigányságot, a Fidesz pedig köszönte szépen, és négyévente értékesíti a ziccert.
Nálunk a tanáriban is megy az agyhalottozás. K.rva jól eshet a fideszes tanároknak.
Vona pedig ezt írta MZP-ről. Valóban ezek lehettek a hibái a jó dolgai mellett:

Márki-Zay Péter küldetéses kommunikációja
Márki-Zay Péter borzasztó kampányt csinált. Lényegében ontotta a ki nem kényszerített hibákat. Nyilván jó szándék vezérelte, ezt én nem kétlem, de a NER-nek elég volt a hosszúra nyújtott beszédeiből kiragadni egy-egy rosszul sikerült, átgondolatlan mondatot, és azzal riogatni a népet. Lehet ezért haragudni a Fideszre, kell is, valóban aljas, amit csináltak, de valahol beszédes, hogy MZP-t még lebuzizni, leszomszédgyilkosozni sem kellett, vagy kitalálni valami rettenetes hazugságot, mint annak idején. Elég volt a saját nyilatkozatait megvágni. Szimpla szerkesztői feladat. Márki-Zay kommunikációs ámokfutásának két magyarázata lehet, de egyik sem mentség. Az első a rutintalanság. A másik pedig az ego. A kettő pedig összefügg.

MÁRKI-ZAY ŐSZINTÉN ELHITTE, HOGY ISTENI KÜLDETÉST KAPOTT HAZÁNK MEGMENTÉSÉRE.

Márpedig akit az égiek kísérnek egyik stúdióból a másik fórumra, akit személyesen Jézus kért meg, hogy ne haragudjon a Fidesz-szavazókra, mert azok nem tudják, mit cselekszenek, az úgy érzi, nem baj, ha rutintalan, hiszen majd a Szentlélek szól általa. Neki nem kell tanulni, fejlődni, másokra hallgatni, hiszen mindenki csak díszlet az ő nagy, egyszemélyes isteni színjátékában. Ezért veszett össze a sajátjaival is, és vállalt teljesen értelmetlen belső harcokat újságírókkal, médiumokkal, kutatóintézetekkel. Mindenhol árulót és árulást sejtett, hiszen egy isteni küldetésbe hogyan is vegyülhetne ennyi furcsa hiba?! Sajnos ez látszott. Bár sokáig én is hittem hasonlóban, mára inkább azt gyanítom, Isten egyáltalán nem vesz részt a választási kampányokban. Sem a Fidesz, sem az ellenzék, sem más oldalán. Márki-Zay Péter a saját küldetéstudata áldozata lett, aki egy hármas ígérettel lépett elő: nem csupán az ellenzéket egyesíti, de megszólítja a fiatalokat és a fideszeseket is. Egyik sem sikerült. Megrázó volt látni, mennyire egyedül maradt a végén, hogy a vereségben mennyire magára hagyták szövetségesei (?).
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.04. 20:43


MZP pont ilyen volt.
mint karizmatikus, és hiteles? :D
Tudod ki az nekem? Schiffer pl. Bár ő is csak utóbbi inkább.
Vona lehetett volna mindkettő, de hiteles már sosem lesz.
Én nyilván olyan emberről beszélek, aki jön és odacsap, odab.sz. Mint Hitler pl. :)

hagyjad Zsolti a retek magyart, aki ilyet mond, arról nekem is megvan a véleményem. Meg gondolom valahol belül neked is. Hadd forrjanak a levükben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.04. 20:10


Hagylak meghalni ebben a hitben.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.04. 19:49


Trigo, tök mindegy, mert azt is lekaraktergyilkolják egy hónap alatt, ha veszélyessé fog válni számukra. MZP pont ilyen volt. Új arc. Istenem, de sajnálom azt a fickót, he. Nem érdemelte meg őt az összefogás.
A gazdasági válságot atomkönnyű lesz megúsznia a Fidesznek. Ahogy mondjátok. 600 forint egy kiló kenyér. Mert a kommunisták és a brüsszeli bürokraták így döntöttek. Kész. Ennyi.
A 444-en volt ma egy nagyon jó elemző cikk. Meglepően tárgyilagos volt. Vona is ki.aszott jót írt az indexen. Nem a Fideszt szidja egyik sem.
Ja, és az index. Na akkor ott mi a helyzet ? Még beszéltük is, hogy a választás előtt biztosan bedurrantja a rakétákat. Hát nem tette. Nekem óriási kellemes csalódás az index. Én mindig ilyen független portálra vágytam. Sehová nem húzott, akárki akármit mond. Direkt ezt figyeltem hónapokig. Konkrétan cinikusak voltak a kormánnyal. Érthetetlen.
És, jnzs, a retek magyar nép kifejezést már megbántad. Tudom. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.04. 15:39


de frusztráltak vagytok :D :D

Zsolti:
Na lesz összefogás 4 év múlva? Hány ciklus múlva nem lesz újra kétharmad? 3-4? Őszintén kérdezem.
majd ha lesz egy nagyon karizmatikus, hiteles, és újarc ellenzéki vezető
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.04. 12:30


Hogyhogy hogy reagal?
Hogy reagalna?
Soros! Brusszel! Gyurcsany! Kiegeszitve nemi koviddal, megfuszerezve haboruval, amirol amerika tehet.
Be is veszik. De nem csak veveszik, halat adnak az urnak, hogy orban van ilyen veszterhes idokben stb stb
Nyugodj meg, nincs semmi, ami ne oket erositene.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.04. 11:12


Most jön majd a gazdasági válság, azt érdekes lesz megnézni hogyan reagálja le a Fidesz. Mindegy egy szavazójuk már lesz, én mostantól csatlakozom a csakafidesz bandához. Ez a retek magyar nép nem érdemel mást.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.04. 09:59


A nemzeti összefogás legyőzte a globalista háttérhatalmat...
Úristen. A fideszes belső emberek csak kuncoghatnak ezeken. Biztos, hogy nem hülyék Bayerék.
Na lesz összefogás 4 év múlva? Hány ciklus múlva nem lesz újra kétharmad? 3-4? Őszintén kérdezem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.04. 07:50


Öröm az ürömben hogy az biztosan kiderült hogy nekem volt igazam toroczkaival szemben. A "háttérhatalom" vagy nem segítette MZP-t vagy teljesen alkalmatlan mindenre. :lol:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.04. 07:37


Hallgasd meg azt a beszedet
Az egy hazafias beszed volt
Es abszolut igaza volt
Azt nem “neked” cimezte
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.04.04. 06:54


jaja, már gyucsány is megmondta, hogy el lehet innen menni.

nekem ez sosem volt opció,semmilyen körülmények között.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.04. 06:41


Meh, az országot én is elhagyom valószínűleg. Csak nem ordítozom senkivel.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.03. 22:52


jnzsblzs :D :D :D így is kell ezt

a szomszédomban a nő már anyjával ordibált telóba, és el akarja hagyni az országot. Lehet neki is csak inni kéne :DDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.03. 22:47


"a parlamentbe óriási meglepetésre bejutott Mi Hazánk Mozgalom "
index bammeg :D :D :D
kinek volt ez meglepetés?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.03. 22:31


Annyira nem. Inkább szédülök, meg kicsit dezorientált vagyok. Bár szerintem ennek az oka inkább a bevitt alkohol.

Amúgy nem azért rugtam be mert a Fidesz nyert. Illetve, de azért rúgtam be, de akkor is berugtam volna hogyha az ellenzék nyer.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.03. 22:03


Jaja, Trigo.
És a közvéleménykutatók szinte fej fej mellett mérték őket.
Kivéve a Századvég és a Nézőpont.
Viszont én most abszolút együttérzek a tenni akaró koalíciós szavazókkal. Trágya egy érzés lehet ez.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég