Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: rbeni Dátum: 2014.08.10. 18:46


Trigoria írta:nálam amúgy olyan 23-25-től kb már mindenki korrekt vitapartneri státuszba lép


Fu, hát akkor van még pár évem hogy ebbe a státuszba lépjek :D

10 éve volt hogy kedves bátyusom megfertőzött farkas vérrel, és most megnézve memberlistet ő 2005 vége felé regisztrált tehát, ja, azóta olvasom jóban-rosszban. ;)
de most visszagondolva annyi idősen... jujjderégvolt :D Mondjuk az is biztos hogy akkor nem nap mint nap olvastam.

Off, illetve mégse mert ez pont off topic :D
Pont most beszél Oláh úr, akarommondani Orbán úr, és kiráz a hideg a mimikájától.
one...two...three...Forza Roma! - Peyton Manning
rbeni
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.11.12. 14:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.10. 18:10


Van köztünk nő?
Csak nincs,vazeg... :)
Vagy férfinek látszó nő?
Gyerünk,gyerünk,coming-out. :D
(Amúgy meg szerintem csak caldéval lőttem mellé nagyon.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.10. 18:09


na ezért nem tippelek zsolti látod :D
aztán mehet a magyarázkodás :D
ebből jól sose lehet kijönni
nőkkel szemben meg pláne :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.10. 18:06


Te vagy az,Levy? :)
Calderoni:bocsi. Basszus... :oops: (Elárulom,mi tévesztett meg:amikor a választások voltak,azt írtad,hogy a kis családoddal ment a három szavazat a Jobbikra.Ebből én azt a következtetést vontam le,hogy vagy te,van az asszony és van egy gyereked,akinek 18 felett kell lennie ugyebár.No itt basz.am el. :wink: )
Mentem a menthetőt:a tapasztalatod,a tudásod alapján 42-nek tűntél.Na jó,elég a nyalásból.Bocsi még egyszer. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.10. 18:06


calderoni: Na igen. Itt ragadtunk, mert a Roma-szerelem örökre szól legtöbbünknek.
Kitiltani? Téged??? Biztos rosszul emlékszel! :D :D
Amúgy én már tényleg nem emlékszem erre, de BIZTOS megvolt az oka - ismerve a habitusod :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.08.10. 17:58


van 42-es is :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.08.10. 17:29


azért szép, hogy lassan 10 éve szomorítjuk itt egymást jópáran. néhány régi jó tag eltűnt, ahogy elnéztem a listát, amit trigo linkelt. meglehetősen gyorsan telik az idő, de néhányan itt ragadtunk. aztán jött az utánpótlás, amikor jobban ment a csapatnak. utána megtörtént a természetes szelekció, amikor rosszabbul. trigo sose felejtem el hányszor akartál kitiltani, 3-szor biztos :D
zsolti: kicsit túláraztál azzal a 42-vel. pár hét és 33.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.08.10. 17:16


jnzsblzs írta: megmondatnátok mennyinek tippeltek engem?

23-24
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.10. 17:08


2004-ben
azt hittem ez azért egyértelmű
megnézed sn vagy mole reg.dátumát (mint alapítókét)
az pont nemrég volt 10 éve :wink:

vagy itt
memberlist.php?mode=&sk=c&sd=a#memberlist
reg szerint rendezve
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.10. 17:00


2005-ben alakult az oldal?
Jó tudni.
Akkor jövőre jubileum,kezdjetek el gondolkozni valamin. :wink:
Vagy már meg is volt a tízes?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.10. 16:57


És rbeni,8 éve olvasod a fórumot??? Az kemény.
Hát 9-10-nél nem is nagyon lehet több eleve :D És van aki már gyerekfejjel szívja magába a fórumot :)
Élettapasztalat nem számít
mármint a topikban gondolom. De egy vitához nem árt. De itt azért mindenki üti a mércét erősen :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.10. 16:45


Imádom a játékokat. :D
Trigo: 37
Calderoni: 42
Fradista: 44
Tomm: 30
Jnzsblzs: 26
Rbeni: 24
Zsolti:31
Az egyik tuti,hogy igaz. :)

És rbeni,8 éve olvasod a fórumot??? Az kemény.Élettapasztalat nem számít.Én nagyon sokat tanultam már ebben a topikban.És fogok is még.Nyugodtan oszd majd meg a tapasztalataidat,a világszemléletedet. :wink:

No gyerünk,aki mer,az coming-outoljon!!! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.10. 16:39


én sosem tippelek korra :) (elmondja aki akarja - én úgyis elfelejtem majd :D )
a kor amúgy nagyon magánügy egy névtelen fórumon, de mondjuk vagyunk itt annyi ideje együtt, hogy nem gáz a téma :wink:
de a kis bizonytalanság látszata és a csepegtetett infók olyan mókás volt mindig :D - eddig

trigot már hat éve kb harmincnak tippelem

mert kortalan vagyok :D de a tipped tökéletes, pont hat évvel ezelőttre :wink: :)

nálam amúgy olyan 23-25-től kb már mindenki korrekt vitapartneri státuszba lép
(eddigre már dolgozott pár évet, elvégezte amit el kell suliszinten, stb)
de amúgy ez nem korfüggő. Esett már le az állunk itt gimis bölcseletektől :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.08.10. 16:09


Tényleg rbeni amúgy érdekes kérdést vetettél fel. Itt ki hány éves ebben topicban?
Én mondjuk azt tippelem, hogy mivel zsolti emlegette a felségét úgyhogy valószínűleg harminc fölött van, trigot már hat éve kb harmincnak tippelem tomm szerintem kicsit fiatalabb Fr meg egyértelműen öregebb. Talán mostanra Claderoni is betöltötte a harmincat. Ezzel nagyjából össze is foglaltam ki látogatják ezt a topicot. És mielőtt elmondom a az életkorom (mert szerintem ez a kérdés csak így fair) megmondatnátok mennyinek tippeltek engem? Jah, hogy ki ne hagyjuk az embert, aki adta az ötletet rbeni szerintem velem egyidős.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: rbeni Dátum: 2014.08.10. 15:59


Nagyon szeretek vitázni, főleg erről a témáról, de van pár dolog ami miatt félve mennék bele.
Nem tudom senkinek a korát, csak egy-két ötletem lehet nagyjából ki milyen korban lehet (8-9 éve olvasom a fórumot, tehát vannak foszlány emlékeim amikből lehet következtetni. Én pedig gyanítom hogy feleannyi élettapasztalom sincs még, mint neked vagy trigonak ebben biztos vagyok :D Semmi esetre sem akarok emiatt okoskodni előtettek főleg nem kioktatni bárkit bármiről, mert kivagyokén? hogy ezt megtegyem nulla élettapasztalattal. Hú közben meccs... lesz folyt.köv, bocsánat :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rbeni 2014.08.10. 16:13-kor.
one...two...three...Forza Roma! - Peyton Manning
rbeni
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.11.12. 14:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.10. 15:39


Hú,rbeni,de sok kérdésem lenne hozzád... :wink:
No nézzük.Nem basz.ad fel senki agyát,mert vicces volt a legelső hozzászólásod,és egy nagyon picit jogos is.
Az index és az origo objektivitásával kapcsolatban nem értek egyet.Persze lehetne tesztelni őket.Ha például a mostani gázai konfliktus fordítva lenne (a palesztinok bombáznának kórházakat,iskolákat,lenne 2000 izraeli civil halott),akkor hogyan állnának a tudósításokhoz ezek a független oldalak.Teszem azt,mutogatnának-e véres képeket és videókat az izraeli halottakról és sebesültekről.Mert Gázáról nem nagyon mutogatnak.Pedig már több szervezet kimondta Izrael háborús bűnösségét.
És most jönnének a kérdések.Semmiféleképpen nem akarok a magánéletedben vájkálni,úgyhogy csak akkor válaszolsz,ha akarsz. :wink:
Milyen iskolába jártál,és miket tanítottak ott neked? (Csak nem valami hitgyülis suli volt...?)
Melyik intézménynek voltál a tagja,amelyről a kuruc hazugságokat írt? Milyen személyekről és más szervezetekről tudsz,akikről biztosan hazudott a kuruc?
Írhatsz nekem privátban is,de a legjobb nyilván az lenne,ha mindenki láthatná a válaszokat.
Még egyszer:ha egyikre sem szeretnél válaszolni,simán megértem. :wink: És külön elnézést ezekért az intim kíváncsiságokért,de én nagyon kutakodok minden irányban,és egyáltalán nem bánnám,ha olykor fogást találnék a kurucinfón.
Az egészséges antiszemitizmus kifejezést én használtam a Hozzászólás a hírekhez topikban,mikor megjelent a Gold-hír.Szabó Dezső szerint a magyar emberből nem lehet kiirtani az antiszemitizmust,ami nem biztos,hogy annyira pejoratív kifejezés,mint ahogy azt sokan hiszik.Nincs egységes antiszemitizmus definíció.Én általános zsidógyűlöletet értettem alatta éveken keresztül.Aztán kiderült,hogy ennél jóval szűkebb a halmaz.Minden olyan megnyilvánulás antiszemitának számít,ami jogos vagy jogtalan kritikával illeti Izraelt és a zsidóságot.És ez szerintem felháborító.Egyfajta egészséges kétkedés ezért mindig lesz bennem a zsidósággal kapcsolatban,de ezt egy perc alatt eltüntetheti az adott egyén.Mint ahogy meg is erősítheti.
Ami pedig a kuruc ellensúlyozását jelentené,van ilyen oldal.Gondolom a zsido.com,illetve különböző zsidó szervezetek hírportáljai.
Nem akarom én mindenáron támadni mondjuk az indexet,de könnyen le lehet mérni a "függetlenségét".Úgy is mondhatjuk,hogy alkalmazkodnak a polkorrekt beszédhez.Nézzél meg bármikor egy olyan hírt,amikor cigány az elkövető (mindennap van ilyen,csak mi nem tudjuk),és elemezz egy olyan tudósítást,amikor cigány az áldozat (szökőévenként).Óriási különbségek lesznek a két hír tálalásában.
Nekünk nem azért kell a kuruc,rbeni,hogy fröcsögjünk a zsidó-,cigány- és meleggyűlöletben.Mi is tudjuk Trigóval,hogy igen gyakran brutálisan gyalázatosan közelítenek bizonyos személyekhez és szervezetekhez.Én egyszerűen csak kíváncsi vagyok az ő világmagyarázatukra is.És olyan hírek is fenn vannak,amelyek csak náluk láthatóak.És ha kell,nekimennek a Jobbiknak is.Én megőrülnék kurucinfó nélkül,a már említett okok miatt.
Szóval,rbeni,nagyon szívesen látunk itt téged,ha nem ijesztettünk el,nézzél be gyakrabban.Én mindenkinek ezt írom:mi nagyon kedves "szélsőségesek" vagyunk. :)
Nem az a célunk,hogy Jobbik-szavazót neveljünk bárkiből.A több szem többet lát elméletét vallva alig várom,hogy minél több ember látogasson ide.
A kérdéseket pedig,hagyjad,ha nemkívánatosak. :wink:
Még egyszer üdv nálunk.
És remélem még "tárgyalunk". :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.10. 14:42


rbeni: semmi gond :wink:
Örülünk, hogy eggyel többen járnak errefelé

Csak nem a Budakeszi útra jártál? :wink:

Tehát a másik oldal megvizsgálásához pont hogy még egy szélsőséges oldal kell, ami mittomén, kurucot akarja cáfolni. ( létezik ilyen? :D ) nálam ez lenne egyensúly, remélem érthető amit próbálok megfogalmazni :)
zsolti tuti örülne neki, ha lenne ilyen, vagy meg tudnál neki nevezni egyet. Nem vicc. Ő tuti olvasná azt is :)

És igen kábé két oldalt néztem vissza és mindenhol kurucos linket láttam

mert zsoltival azonos látásmódunk van, azonosan gondolkodunk, és ez sokszor egyezik a kuruccal is. Én meg max akkor olvasok már csak mást, ha linkelik.
Bár tomm épp nem kurucot linkelt most :D :D
én se láttam ezt még soha, tomm. Botrányos :D :D

Egy dolgot megtudtok nekem fogalmazni pontosan? Mit értetek pontosan az alatt hogy egészséges antiszemitizmus?

magát az antiszemitizmust kitárgyaltuk nemrég, azaz F72 beidézett egy cikket róla, aminél jobban azt nem lehet megfogalmazni
de hogy mi az hogy "egészséges antisz."? Hát az jó kérdés :D Ki mondta ezt? zsolti? (Most nem olvasom vissza :)) Ha nagyon akarnám, azt mondanám, hogy "Mindig vigyázz fiam a kereskedőkkel, mert lopnak csalnak, hazudnak!". :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.10. 13:59

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: rbeni Dátum: 2014.08.10. 12:36


Mégegyszer Trigo, elnézést nem akartam felcseszni senki agyát! :)

Egy dolgot megtudtok nekem fogalmazni pontosan? Mit értetek pontosan az alatt hogy egészséges antiszemitizmus?
one...two...three...Forza Roma! - Peyton Manning
rbeni
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.11.12. 14:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: rbeni Dátum: 2014.08.10. 12:30


zsolti írta:Helló,rbeni!
Ha visszaolvasgatsz két évet,de elég csak néhány oldalt is :wink: ,akkor te is beláthatod,hogy bár erősen radikalizálódott ez a topik,a kiegyensúlyozottságra és a vélemények elfogadására mindig is törekedtünk.Szerintem ilyen kedvesen sehol nem fogadnak radikálisok más nézeteket vallókat,mint itt.És valószínűleg minket sem látnának sehol oly szívesen,mint mi itt másokat.
Nyilván a kurucinfóból linkelünk legtöbbször,de én rendszeresen olvasok indexet és origót is.Természetesen nem veszem mindenhatónak a kurucot,de azt vallom,hogy ahhoz,hogy valakinek teljesebb és szélesebb világképe legyen,a kurucinfót is olvasgatnia kell olykor.Ugyanis a többi médium szinte ugyanolyan szellemben ír a történésekről.Az is egysíkú ám.
Nekem a kulcsszavaim:párbeszéd,elfogadás,véleményütköztetés.
Amúgy tetszett az a hozzászólásodban,hogy voltak benne smiley-k,és nem kezdtél el fennhangon antiszemitázni.
Bármikor szívesen csevegünk itt veled,mert aki Szaniszlót is végighallgatja,az nem lehet rossz arc. :wink:
Üdv.


Ha tudnátok ti hogy én 13 évig hova jártam iskolába és mit tanítottak nekem, lenne egy olyan érzésem ki lennék zárva a fórumról :D (természetesen túlzok, remélem)
Először is nem szeretem azt a szót hogy antiszemita.
Másodszor évekig olvastam kurucot, ismerem, de voltak olyan dolgok amik már vérlázítók voltak számomra, mert olyan emberekről írtak hazugságokat (vagy intézményekről), amikől tudtam hogy az nem igaz, mert ismertem, ott voltam, tagja voltam. :)

Viszont az origot és az indexet nem nevezném más megközelítésnek. Origo és az index objektíven mutat be híreket, vagy legalábbis azt akarja. Kuruc pedig direktbe nem. Tehát a másik oldal megvizsgálásához pont hogy még egy szélsőséges oldal kell, ami mittomén, kurucot akarja cáfolni. ( létezik ilyen? :D ) nálam ez lenne egyensúly, remélem érthető amit próbálok megfogalmazni :)

Annak meg kifejezetten örülök a kulcsszavaink megegyeznek!
one...two...three...Forza Roma! - Peyton Manning
rbeni
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.11.12. 14:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: rbeni Dátum: 2014.08.10. 12:15


Trigoria írta:rbeni:
Én meg azt nem tudom felfogni, hogy tudod az ekkora, kapitális tévedésedet tényként leírni. :) :shock: (és most nem személyeskedés, de tény, hogy tévedsz)
Ha csak legalább pár oldalt is visszaolvastál (amit szerintem nem tettél meg), abban legalább 1x ha nem többször leírja zsolti, hogy ha valaki, akkor ő mindig minden oldalról tájékozódik.
Én is elmondtam, hogy 30 évig tájékozódtam az egyik oldalról, elég is volt, most jöhet a másik. Van még vagy 20+ évem, hogy egyenlítsek.
Mielőtt jobban felhúzom magam az ide betévedő, de pár hsznél visszább nem olvasó (ha igen akkor érthetetlen a kijelentésed rbeni) fórumozótársaimon, inkább befejezem, és meghagyom zsoltinak a kulturált és kifejtős választ. :wink: :D


Abszolút igazad van, életemben először léptem ebbe a topicba és meg is lepődtem hogy ez a téma. És igen kábé két oldalt néztem vissza és mindenhol kurucos linket láttam, elnézést is kérek mert én is felindulásból írtam amit írtam, de sztem látszódott is a kommentemen hogy "komolyan" is írtam... :D
one...two...three...Forza Roma! - Peyton Manning
rbeni
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.11.12. 14:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.10. 07:45


Egészen elképesztő,hogy Balog Zoltánt sorra jelentgetik fel a roma holokauszt tagadása miatt.Balogot,basszus,akinél nagyobb roma talpnyaló most nem akad kis hazánkban.Hihetetlen méreteket öltött már ez a törvény.Teljesen kivetkőzött magából.Csehországban most ugyanígy meghurcolnak egy japán származású politikust,mert kijelentette,hogy egy cseh telepüésen,Letyben nem volt roma holokauszt.
Beteges dolognak tartom,hogy törvénnyel tiltják nemcsak a közbeszédben a holokauszt hivatalos eredményeit cáfoló nyilatkozatokat,hanem a történészek sem juthatnak más eredményekre,mint ami meg van határozva.De ezt már kitárgyaltuk ezerszer.
A tiltott gyümölcs mindig a legfinomabb.
Most magyarázkodhatsz,Balog.A baloldal szemében úgyis csak egy senkiházi maradsz.
Mondjuk az enyémben is,csak egészen más okokból.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.09. 23:58


https://kuruc.info/r/4/131509/
hujujujujjjj
Puytinra bízni a közvetítést? Két dolog lehet:
- vagy Puytin eldönti, és akkor az el van döntve (a tollamat kérem vissza) :D
- vagy Putyin nem szarozik, és elviszi az egészet magának :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.09. 17:32


Trigo,ne mondd,hogy nem tudtad,hogy Vona zsidó és buzi. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.09. 16:22


Aszadnak is bőségesen van vaj a fején.
ahogy Erdogannak is nyilván
szerintem egy vezető sem tud makulátlan maradni
talán csak Vona :wink: :), de ő MÉG nem vezető
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég