Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 22:01


a tanúk lehetnek meztelenek? :D :D
de amúgy jó ötletet adtál, mivel poénnak is jó lesz :D

egy másik hsz:
"Kicsit nyakatert, de van benne ráció
A Katinka ügyet elbaxták. Nem sikerült vele kibékülni. Katinkát, a 126 világjbajnokot mégse lehet megbuktatni és az ő szereplése kulcsfontosságú az Olimpián és utána a vízes vébén. A helyzetet meg kell oldani. Erre egy mód van, feláldozunk valakit az úszószövetség vezetéséből...Tudjuk a múltját. Mindent tudunk, csak eddig nem volt érdek borítani. Most viszont még időben vannak, hogy borítsák a bilit.
Lemond az erőszakoskodó ezdő, aztán esetleg viszi magával Gyárfást is és majd oda is egy másik kézivezérelt vezetőt helyeznek , aki majd szépen megbékél a Katinkával és...vígan hoznak aranyéremeket és mindenki örülhet. .
Ki fog elsőként bazsalyogva gratuláln az olimpiai és világbajnok úszónőneki? Hát persze hogy Orbán. Lehet, hogy nyakatekert, de ez történhetet. Gondoljátok végig. "

ez se hülyeség

és még egy:
Kényes téma, ezért az ember óvatosan fogalmaz.
Vannak itt igazi trollok, akik "osszák az észt" bevallottan húszon évesen...
Az én véleményem:
-Ha valóban volt erőszak, akkor remélem soha többé nem engedik gyerekek közelébe, és akkor rohadtul nem tudom sajnálni.
Viszont van itt néhány érdekesség.
Más fórumon írta egy Kiss korabeli ember, hogy már akkor is felvetődött hogy koholt vád alapján lettek elítélve.
A lány - a hírek szerint is - önként ment fel a lakásra, mert az egyikükbe szerelmes volt.
A lány apja - állítólag - rendőr volt.
Innentől már feltételezések sorát lehet felállítani...
Mert mi van ha a lány bele ment a "partyba" de aztán meggondolta magát?
Ha a fater tényleg rendőr volt, abban az időben nem volt nehéz elítéltetni 3 fiatalt.
Manapság is nagyon nehéz bizonyítani egy erőszakos közösülést, mert ha nincs külsérelmi nyom, - csak pl. ondó a hüvelyben -akkor egy nő nagyon nehezen tudja bizonyítani hogy ő nem adta oda magát önként. Régen nem foglalkoztak ennyit a bizonyítással, pláne ha egy "nagy ember" ellen, vagy családtagjai/barátai sérelmére követtek el valamit.
Szóval...itt csak 4 ember tudja a teljes igazságot...
Még valami: elő lehet keresni mit mondtam a Hosszú Katinka féle műbalhé után...
Már csak az ökölvívás maradt, mert nagyon úgy tűnik, hogy a MÚSZ-t is kipipálta a hatalom, a Gyárfásnak is napjai vannak a szövetség élén.
Közben már megkezdődött Csötönyi lejáratása is, a Koko már ekézte néhány hete...


pedig mondtam h sz.rok erre a témára
:twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.07. 21:57


vedd fol videora telefonnal es mondasd be vele, hogy dugj meg. :D
-nem dragam, nem perverz vagyok, csak ovatos. :D
de ha maradsz a szerzodesnel, ne feledd a ket tanut nevvel lakcimmmel szig szammal :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 21:49


de ne értsetek félre, én nem védeni akarom őt
csak kivételesen nem látom ezt annyira keményen mint ti (máskor meg van amiben fordítva gondolkodunk). Ez van.
És nem, nem erőszakolok nőket én sem nyugi. :D Bár holnap randim lesz pont, és inni fogunk :wink: :D :D Majd íratok vele egy szerződést előtte, nehogy 30 év múlva felkapják sztorit :D

http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas- ... ol-2493999
ja és hogy miért pont most dobta fel ezt a témát valaki? Hosszúnak épp kapóra jött ugyebár. Ha netán ő volt, akkor ettől HK egy fikarcnyit sem lett szimpatikusabb.
eghy hszből: "Kiss Gangbang Laszlo" :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.07. 21:42


Nem a 2000es években vádolták meg. Akkoriban még jobban szégyelték magukat a nők, még kevesebbszer mertek feljelentést tenni. Nem véletlenül. Ki tudja mi történt és koholt vádak... B@sszon halomra minden retkes erőszakos patkány, minden elékerülő nőt. Lehetőleg csoportosan. Ezzel mindig lehet védekezni. Fasza lenne, úgyis fogy a magyar. Orvos, pszichológus, előélet, szembesítés, stb. Bőven megítélhető, hogy volt-e erőszak. Ha pedig akár minimális erőszak is történt, akkor leszarom hogy bűnhődik az elkövető. Akár élete végéig.

Örülök hogy kicsit megráncigálták az öreget. Rohadjon meg. Nem merjen senkinek a szemébe nézni. Az áldozatát sajnálom, nem őt. Koncepciós, röhej. + nyilván jelentgetett szorgalmasan. Jó elvtárs volt ő. Priusszal a 60as,70es években esetleg bányában dolgozhatott volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.07. 21:19


nem.
eloszor is az emberunket nem megvadoltak, hanem eliteltek es leultettek. nem vagyok szakertoje a temanak, de sztem a koncepcios perek inkabb politikai jelleguek voltak, nem koztorvenyesek, persze lehet, hogy nem igy volt... a filmhez kapcsolodoan (ha nemi eroszakrol akartok nezni filmet, a visszafordithatatlant ajanlom, de nem elso randira), egy gyerek annyiban mas, hogy abszolut nem kepes meg csak megkozelitoleg sem felmerni, mit okoz.
zsoltit eleg regota "ismerjuk" ahhoz, hogy ez egy eleg nagy keptelensegnek tunjon. es itt jon az irrelwvans resz: kiss laszlot egyatalan nem ismerjuk, tehat meg sejtesunk sem lehet(mondjuk nem hiszem hogy barkinek is bevallotta volna). az igazat a budos eletben nem fogjuk megtudni (egyetlen esetben tudnank meg, ha kiallna, hogy igen, megtettem) szoval nem tudunk semmi masra tamaszkodni, mint a birosagi iteletre. es mivel sose fogjuk megtudni mi is tortent pontosan, ez irrelevans is. a birosagi itelet az, ami relevans.
kerjen perujrafelvetelt, bizonyitsa be az igazat (nem tudom ez lehetseges-e) en drukkolok neki es ha ezuttal felmentik, akkor megint azt fogom mondani: a valosag irrelevans, a birosagi dontes az, ami szamit, magyarul artatlan.
ha zsoltit elitelnek es leultetnek nemi eroszakert... hat akarmit is gondolnek, helye iskolaban nem lenne.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 19:57


de hogy lenne irreleváns??? Én ezt nem értem.
Holnap megvádolnák Zsoltit, hogy pedo, és te kész, ráhúznád a vizes lepedőt. Aztán kiderülne hogy jó eséllyel ártatlan, de neked ez már mindegy lenne. Kész, Zsoltinak meszeltek. :D

és hogy témába illő filmet mondjak ugyebár erre:
http://www.port.hu/a_vadaszat_jagten__t ... _id=130602


más:
http://althir.org/franciaorszagnak-vege ... 82291.html
ez kemény, de nagyon tetszik amiket mond
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.07. 17:15


elbis fogadnam, mivel semmivel sem kisebb az irodalmi erteke mint a sorstalansagnak :D

ha valoban koholtak a vadak akkor nagyon sajnalom szegenyt, de mint emlitettem sztem ez most irrelevans. koztorvenyes bunert iteltek el, eroszakert elitelt embernek meg helye nincs a kozeletben, gyerekek kozott stb.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 17:08


https://kuruc.info/r/2/157284/
lemondott

Frissítés: koholt vádakról, koncepciós perről beszél "A magyar sport érdekeit, valamint a személyemet ért támadás folytán megrendült egészségi állapotomat is szem előtt tartva, úgy döntöttem, hogy a mai nappal lemondok szövetségi kapitányi tisztségemről" - írta Kiss László. Közleményében úgy fogalmazott, hogy "1961-ben koholt vádak alapján, koncepciós perben született meg az a döntés". "Az ítéletben foglaltak valótlanságának bizonyítása érdekében megtettem a szükséges lépéseket" - hangsúlyozta, hozzáfűzve, hogy a cselekményt nem követte el.
sose fogjuk megtudni, hogy mi történt valójában azon a napon

https://kuruc.info/r/2/157266/
de ez pl aggasztóbb nekem Kiss ügyénél
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 16:59


imre gardener :D :D :D :D :D :D :D :D :D
mint az imre gardener. ja nem, o (tudtunkkal) nem bantott senkit csak sz@r sci-fi konyveket irt, irodalminak beallitva.
én ezért a megfogalmazásért irodalmi Nobel-díjra terjesztelek fel tomm :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.07. 16:55


nalam ezt a fiatalon elkovette dolgot sok mindenre el lehet sutni az autolopastol a gyujtogatason at a bankrablasig, de eroszakra.... arra nem!
kis(s) hiba-oooriasi poen :D

es itt most visszakanyarodnek a hosszu-ugyre. eleg zavarosnak veltem az ugyet, de semmikepp sem tetszett katinka hozzaallasa, ha mashoz nem, hat legalabb kisshez. na most mar maskepp gondolom, foleg annak a fenyeben, hogy gyarfos azt mondta, uszoberkekben kb mindenki tudott rola. nem akart targyalni az eroszakoloval-hat igaza is van.

ja, es mekkora ember lett kiss? sikereket nagyokat ert el, de ettol ember meg nem lett, meg akkora sem, mint huvelyk matyi, nemhogy nagy....
mint az imre gardener. ja nem, o (tudtunkkal) nem bantott senkit csak sz@r sci-fi konyveket irt, irodalminak beallitva.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 16:53


A nemi erőszak nálam simán kötél általi halál, nem 3 év börtön. Csoportosan elkövetett pedig kétszeres kötél.
erre írtam, de sn írta és nem Te, most vettem észre. Bocs!
(saláta volt, de nem, nem szokásom beleköpni :) )

Virga: Igen, egy hatalmas egyterű hodály, színes kavalkád, csurig tömve íróasztalokakkal, sok sok fiatallal, és mindenki hűdefontos melót/tárgyalást nyom épp. :)

amúgy most komolyan kérdezem, hogy ha valaki megerőszakol fiatalkorában egy nőt, akkor szerintetek mi kellene hogy a következménye legyen a börtön után mondjuk? Ok, úszók szöv. kapitánya mondjuk ne legyen ez ok, akkor mi? Lakatos igen? MIért a laktaos munkatársak nem fogják leköpni ha megtudják? Vagy mi? És most nem K. Lászlóról kérdezem, mert ő már megteheti, hogy nyugdíjba megy csendben. Hanem egy 20 éves srácról. Ok, nem adnátok neki második esélyt, de ha a társadalom sem, akkor kb fel is kötheti magát. Ez így rendben van nektek? Ha igen, akkor képzeljétek el, hogy mondjuk a legjobb barátotokról kiderül egy ilyen. Hogy viselkednétek vele onnantól?
Csak kíváncsi vagyok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.07. 16:23


Trigo,most nem értem a hozzám szóló részt.
Milyen bebaszott srác haljon meg miatta? Tényleg nem értem. :wink:
Én csak annyit írtam a hsz-emben,hogy Trigo BEIRTANÁ hozzá a gyerekeit.Elgépelted,és így viccesen hangzott.Tudod: beíratná. :wink:
Más: tényleg beleköptél az indexes pizzába? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.04.07. 16:15


Miért hogy kell elkepzelni? Egy iroda lazán feloltozott fiatal csavokkal nagyrészt? Vagy kipas rózsaszín ingesek? :D :D
Ha valaki akar részegen nőket eroszakol, az már nálam több, mint egy hiba. tommnak most nagyon igaza van szerintem
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 15:48


Az ilyen nemi erőszakot azért nagyon nehéz 100%-osan bebizonyítani, hogy az úgy is történt valóban, ahogy a csaj állítja. De ha TÉNYLEG úgy történt, akkor - tegyük fel - bebaszott fiatal srác haljon meg miatta Zsolti? Egy életre szóló kárt okozott valszeg, ez így van, de nem ölt embert. Hiba volt, k.rva nagy hiba, de egy hiba.

de ok, akkor forditsuk meg a dolgot. jar a gyerek kulonorara es a tanar/edzobacsirol kiderul, hogy x evvel ezelott ult nemieroszakert. otthagyod? tenyleg otthagyod?
A különóra az megint más. Ott egy tanár egy diák. Az veszélyesebb. Ott LEHET hogy nem hagynám, de egy olyan foglalkozáson, ahol több gyerek is van, és nem lakáson történik, hanem egy uszodában pl, ott IGEN, otthagynám a gyerekeket. Illetve ha elég nagyok, akkor kikérném a véleményüket, hogy mi legyen.
Kövezzetek meg, de nálam aki 30 évvel ezelőtt elkövetett egy ilyet fiatalon, és azóta ekkora ember lett belőle stb, ott én nem tartok attól, hogy megint megismétlődne.

az meg, hogy igaz-e... egyreszt irrelevans
hát szerintem meg nagyon nem


viszont azt is hozzáteszem csendben, hogy ha ennek ellenére megerőszakolná a lányomat, akkor agyonverem


(ma voltam a zsindex szerkesztőségében (kaját vittem), hát pont úgy néz ki, ahogy egy ilyet elképzelünk :) )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.04.07. 08:38


Teljes mellszélességgel tomm mellett állok ebben a témában, egy ilyen esetre nem tudok úgy tekinteni, mint egy elkövetett kis(s) hiba, amiért leülte a büntetését, így elfelejthető. És igen, nem baj, ha tomm személyes érintettségű példát hoz elő, mert így talán jobban átérzik mások is a dolog komolyságát, fontosságát és brutalitását. A nemi erőszak nálam simán kötél általi halál, nem 3 év börtön. Csoportosan elkövetett pedig kétszeres kötél.
De előtte neki is járna 3 kannigger általi seggrepacsi a cellájában...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.07. 08:28


Kizárt, hogy ilyen emberre bízzam a gyerekeimet. Kizárt.

Lehet hogy jó edző, de nem (csak) azért sportoltatom a törpéket, hogy eredményesek legyenek. Túl sokat vannak ahhoz az edzőikkel, hogy egy szakmailag perfekt, de emberként söpredék valakitől tanuljanak. Mert nem kizárólag a sportot tanulják. Az edző személye meghatározza az egész klub, közeg hangulatát, értékeit. Milyen értékrend alakulhat ki egy olyan kapitány körül, aki fiatalabb korában megerőszakolt egy nőt?
Igazából neki kellene felállnia. gondolom most elfogadnák a lemondását. Furcsa és ellenszenves is, hogy nem ezt teszi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.07. 07:06


talan az index irta-nagyon jo meglatassal- hogy nemreg egy schmitt pal neevezetu embernek le kellett mondania, mert kiderult, hogy vagy 30 evvel ezelott a diplomamunkajat masolta. kozben a nemi eroszakolo meg maradhat... sot, meg atomsiman odaadjuk neki a gyerekeinket is.

nalam a plagizalas az, ami inkabb belefer, a nemi eroszak meg nem. es igazabol sem megerteni sem elfogadni nem tudom, ha ez masnak nem igy van.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.07. 06:55


Trigo "atomsimán beirtaná" hozzá a gyerekeit. :wink: :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.07. 05:41


igen szemelyes eri tettseget kevertem a dologba, mert ez igy nagyon tavoli es az ember hajlamos elteki teni attol, hogy ott egy hus-ver embert fogtak le ketten, mig a harmadik gyalazta... de ok, akkor forditsuk meg a dolgot. jar a gyerek kulonorara es a tanar/edzobacsirol kiderul, hogy x evvel ezelott ult nemieroszakert. otthagyod? tenyleg otthagyod?
es most nem is az a lenyeg, hogy kisgyerek, mert itt nem pedofiliarol an szo. mondjuk a csinos 18 eves lanyodat odaengeded? hatha nem akarja bemocskolni?

a szememben vannak megbocsathato es megbo sathatatlan bunok. a megbocsathatatlan az, amikor vkinek min. megnyomoritod az eletet. a nemi eroszak tipikusan ilyen (es most nem arrol van szo, hogy 3 plejbojnyuszi leteper) az egyetlen esely a bo sanstra kb az, amit a pap valasztott nemreg: vonuljon el halalaig az emberektol...

az meg, hogy igaz-e... egyreszt irrelevans, a borton tele van"artatlan" emberekkel, masreszt az mi, amit gyarfas is mondott, hogy kesobb a lany tuntette igy fel a dolgokat. max ha terhes lett. mert kulonben miert kellett vna barhogy is beallitani egy kis dugast?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.07. 00:21


ez igen rossz példa tomm, mert személyes érintettséget hozol példának, ami nagyon nem ugyanaz

amúgy én manapság atomsimán beirtanám hozzá a gyerekeimet (ha lennének)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.06. 21:28


aha
azert ha anyukad elmeselne neked, hogy o volt az a lany, es hany even keresztul nem tudott rendesen megbizni egy ferfiban sem meg allando remalmok gyotortek, akkor valahogy nem nagyon tudom elkepzelni, hogy azt mondanad:-aaaa anyu, az mar regen volt, kisse tulliheged. a gyerekek pont hozza jarnak, de maradnak...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.06. 21:08


A migránst,aki valahol Nyugaton seggbe kúrt egy tízéves kisfiút az uszodában, tíz év börtön után sem engedném be egy uszodába.
Amúgy Kiss-sel kapcsolatban valószínűleg igazad van, jnzs.
Tőle talán már nem félteném a gyerekeimet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.04.06. 20:39


Én a magam részéről hiszek abban hogy egy embert egy bűntettért elég egyszer elítélni. Megkapta a lehetőséget a javulásra és minden jel szerint élt is vele. A maximum amit jogosnak éreznék vele szemben hogy nagyon alaposan átvizsgálnák a múltját későbbi hasonló eseményekért (elvégre mégis gyerekekkel dolgozott) de ha nem találnak semmit akkor utána simán maradhatna a helyén.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.06. 18:03


nem tudjuk mi ezt pontosan
ha mai világban történt volna, akkor gyanakodnék rá, hogy a nő így akar hírnevet és messze nem úgy történt, ahogy elmondta
régen valszeg mégis úgy volt, ahogy tudjuk a sztorit, de mi van ha nem?
szóval lesz.rom :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.04.06. 09:22


az a baj, hogy ha ennek csak a fele igaz, akkor is nagyon gáz és döbbenetes a dolog. és felőlem lehetne bármilyen remek szakember, az ilyet nők közelébe, főleg nem fürdőruhások közé, soha többet nem engedtem volna. 3-an egy nő ellen, ez annyira de annyira szánalmas és vérlázító. ócska az ilyen ember, semmire nem jó. de gondolom cserébe utána évekig jelentett a hatalomnak, különben miként érhette volna el azt, amit elért.

és igen, egy ilyen emberre bízták szülők százai a gyermekeiket, lányaikat anélkül, hogy bármit tudtak volna az előéletéről...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég

cron