Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.19. 11:49

Ez egy megszállott őrült f@szfej, ezen nem lehet vitatkozni.

Ha én negy józan rrmális raszista v. antiszemita lennék :D , akkor haragudnék rá csak igazéán, mondván ez a barom a hülyeségeivel csak ejáratja az "eszmét".

Ha meg megátalkodott antifideszes lennék, csak örőlnék, hogy a fidesz ismt csakt lejáratta magát ezzel a plecsni odaitéléssel, és újfent kimutatta a foga sárgáját.

De pártatlan és elfogulatlan polgárkjént csak azt érzem, hogy ez vérciki, pláne mivel ez nem maszek, hanem állami kitüntetés .
fradista romanista

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.19. 10:49

jó, kicsit nagymagyar ez a műsor mindig, meg elfogult az igaz
de hát kell ilyen is, vagyis jó ha legalább ilyet is nézhet az ember a képernyőn keresztüli távjóslás és távgyógyítás helyett :D
És igen, szeret összeesküvéseket gyártani. Max nem kell nézni őt. Én sem nézem a távgyógyítást. :)
A díjat nem a műsoráért kapta.

a sorkatonságrtól nem értek veled egyet tomm (szokásos :D )
A Jobbik ötlete tetszik, hogy legyen sorkatonaság, de csak az menjen aki akar, de annak biztosítsa az állam a lehetőséget
Én is polgári szolgálatra húztam ki magam anno :wink: , de azontúl hogy nem akartam fél évet kihagyni a focikból és az életemből, semmi bajom nem lett volna vele ha be kell vonulni. A mai emos, elkényeztetett, frizurával többet törődő androgün senkiháziaknak kifejezetten jót tenne.
Igen, haver is mesélte hogy 6 töltényük volt éles. Ebből 3 egyes lövésre, a másik 3 sorozatlövésre :D :D Nyilván így valóban nem sok értelme van a dolognak. Ezt fel lehetne fejleszteni. De fegyelmet, bajtársiasságot mindenképpen beléjük nevelnének még így is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.19. 10:47

Tomm!
Most már nagyon kíváncsi vagyok,hogy kire fogsz szavazni... :wink:
Komálom benned azt,hogy ennyire szkeptikus vagy.Mert szerintem te alapvetően a "mi" oldalunkon állsz,csak kevésbé radikálisan.
Szaniszló minden egyes gondolata nyilván nem igaz.De ha csak minden tizedik általa boncolgatott esetben "van valami",már az is nagyon gáz a világra és a magyarságra nézve.
Persze gyakran mond tébolyultnak tűnő asszociációkat,de számos ügyben felnyitotta az emberek szemét,és legalább foglalkoznak néhányan az eddig leplezett dolgokkal.
No de ezért visszaadni a díjat?Nem gond,így legalább kapásból megtudjuk,hogy a Táncsics-díjasok közül ki zsidó.(Ezt a mondatot csak a düh íratta velem,de nem törlöm ki.)Nem is kell listát kérni.
És ahogy Pörzse testvér fogalmazott a parlamentben,adják vissza a vele járó 400 ezer forintot is,ne csak az oklevelet.
Ez számomra ajvékolás a baloldal részéről.Meg jobbról is.Mindenki ajvékol,miközben hazánkat a nyílt színen utasítgatják,hogy mit hogyan kellene csinálni.
Vona for President!!!
Zsolti

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.19. 09:38

na megnéztem végig. természetesen van néhány dolog, amiben igaza van. ettől függetlenül nevetséges, erőltetett ócskaság.
ha valami jó történik a világon, az a magyarok érdeme, ha rossz, akkor a libiké. tegnap az átlagosnál nagyobbat fingtam, természetesen ez is a ballib összeesküvés eredménye lehetett...
az osztrák sorkatonaságról pontosan úgy beszél, mint virág elvtárs a magyar narancsról: na most aztán megmutattuk nekik, nem akarnék a helyükben lenni...
és még hülyeségeket is beszél a katonasággal kapcsolatban. a sorkatona semmit nem ér. én kihúztam magam a alóla, de pl. az unokatestvérem kb 1 évnyi sorkatonai szolgálat után azt mondta, ha háború törne ki, fogalma nem lenne, hogy mi is a teendője egy katonának, lőni nem tud, csak krumplit pucolni, mert az 1 év alatt kb 3 lőszert lőtt ki.... az úgynevezett zsoldoskatona (ő talán ingyen dolgozik? van akkora hazafi? ill. erről megkérdezném azokat a zsoldosokat, mi a véleményük) kiépzett katona, tudja a dolgát. inkább 10 hivatásos, mint 100 sorkatona... ebben a tekintetben tehát kedves szaniszló úr a nemzetellenes. és mivel ő mindenben összeesküvést lát, hát tessék: teljesen nyilvánvaló, hogy a ballib világvezetés utasitására akarja szaniszló visszaállitani a sorkatonai szolgálatot, hogy a képzetlen katonákkal ne tudjuk megvédeni magunkat. hát kb ennyi értelme volt ennek a műsornak is...
tomm

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.19. 00:03

tomm írta:Oszinten szolva nem ismertem eddig a tagot, de en is visszaadnam a dijamat. Egy ilyen felorult mokussal semmilyen kozosseget nem szivesen vallalnek. Urlenyek bmeg! Es ezt halal komoly arccal belemondja a kameraba. Micsoda egy fajanko....

srácok atyaég!!!! :shock:
lássuk már hogy mit mond!
ki beszél benne komolyan arról hogy űrlények vagyunk????

ha nem ismeritek a műsorát és stílusát, akkor hogy lehet elítélni 4 perc alapján?? :shock:
semmi baj nincs ezzel az adással, 4-5 perc után rátér a lényegre (elsősorban most Ausztria a téma)
Mindig valami elvontabb felvezetéssel szokta kezdeni.

Ráadásul nyilván neki is vannak jobb és rosszabb mondandói. Nagyon sok jót hallgattam már tőle. És ő legalább kimondja amit ki kell (apró példa ebben "a Haider-gyilkosság" pl)

ezzel pl semmi baj nincsen:
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.18. 23:48

a zsidókkal valami nem stimmel? na igen
http://kuruc.info/r/4/109469/

http://kuruc.info/r/2/109466/
Ezt az embert és gondolatait el kell utasítani, s nem kitüntetni kellett volna. Felhívom a magyar kormányt, hogy tegyen meg minden szükséges lépést, s vonják vissza ezt a díjat, amelyet a nem megfelelő személynek, s elfogadhatatlan okokból adományoztak.

Őszintén remélem és kívánom, hogy visszavonják e díjat, s minél előbb, annál jobb...

Elvárom a magyar kormánytól és Balog minisztertől, hogy az elismerést semmisítsék meg

a k.. anyádat utasítgassad ne a hazámat
és ez egy nagykövet bammeg

anélkül hogy ezt elolvastam volna, pont ugyanezt gondoltam mint alább:
Bizony, így követeli - nem kéri, követeli - a kitüntetés visszavonását. Vegyük észre a már nem is leplezett "minél előbb, annál jobb..." szófordulatot, a sejtelmes három ponttal a végén - ilyet egyenrangú felek a diplomáciában nem használnak. Ez nem más, mint fenyegető utasítás.

Vonának elgurult a gyógyszere! Itt a válasza:
http://kuruc.info/r/2/109486/
:D :D parádés
Ó istenem add, hogy egyszer megérjem ezt! Kérlek!
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.18. 21:44

Oszinten szolva nem ismertem eddig a tagot, de en is visszaadnam a dijamat. Egy ilyen felorult mokussal semmilyen kozosseget nem szivesen vallalnek. Urlenyek bmeg! Es ezt halal komoly arccal belemondja a kameraba. Micsoda egy fajanko....
tomm

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.18. 21:15

Zsolti!
Először is bocsánat, hogy későn reagálok..
Igazad van, a cigánybűnözés ellen tenni kell valamit!
Egyik ismerősöm mondta: ,,Az a helyzet, hogy én nem utálom a cigányokat. Félek tőlük."
És milyen igaz...
A zsidóság ügyebén nem szeretnék állást foglalni,mert saját belátásom szerint nem vagyok elég tapasztalt hozzá.
Tény, hogy valami nincs rendben.. hogy mostanában már-már idegesítően gyakori az antiszemitizmust és rasszizmust elítélő fórum. Nem fogják fel azt se az érintettek, hogy ezzel csak saját maguknak ártanak.
Szaniszlót meg továbbra sem értem.
http://www.youtube.com/watch?v=ryK36rge-NE
4 azaz 4 percig bírtam nézni!
A bolgár jósnőnél még tűrtem, de a nyelves hasonlat betett. (Szerintem akinek van egy kis logikája megérti, hogy miért)
Megnevettetett az biztos. :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
bence

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.18. 17:13

Ha gólöröm gyanánt elégetett volna egy palesztin zászlót,most nemzeti hős lehetne.Úgy írnának róla,mint a görög Messiről.
Zsolti

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.18. 17:00

banyek? ezt hamarabb kitiltanám mint a b.szdmeget :D
tomm

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.18. 15:28

nyugi, eltiltják a válogatottaktól, majd egy év múlva suttyomba visszaengedik
fogadhatunk is rá :wink:
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.18. 15:22

Nevetséges...inkább elvesztenek egy tehetséget banyek.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.17. 22:50

Azért durva örökre eltiltani ezért... szvsz
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.17. 18:30

Én bármilyen társaságban bárhol előjön ez a téma, már hagyom is ott az egészet azzal a mondattal, hogy ehhez úgysem elég ennyi idő. Persze ha fogékonyak, akkor maradok. De eleve ritkán jön ez elő, vagy ritkán járok már társaságba :D

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... at-2227239
:D görög hon is elveszett....
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.17. 16:20

Trigo én nem tudom ezt megcsinálni. Mert ha vagyok egy társaságban és felvetődik egy téma, egyből villámszerűen beugornak ezek a dolgok és sokszor nagyon-nagyon nehéz megállni, hogy ne fejezze ki az ember a gondolatait. Egy-egy beszólás sokszor kiugrik az ember szájából. Ha elköltözne az én családom az egyenesen arányos lenne azzal, hogy feladnánk a magyarságot. Feladnánk kultúránk, a családunk, a múltunk... feladnánk saját magunk. Erre sem lennék képes.
Ez most kicsit olyan, hogy az utóbbi hónapban testbeszéd tanulmányozásával foglalkozok és kezdek rájönni, hogy talán ezt sem kellene tudjam..
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.17. 14:59

Trigoria írta:
tomm írta:ez giga gáz

amit linkeltem neked?
(azóta frissítés is van benne)

igen. bár én alapvetően fenntartással kezelem az ólvasói leveleket, azért szentirásnak nem venném... de ha tényleg fontosabb a látszat (nem vegyülünk a szélsőségekkel) mint az emberi élet védelme, az igazán szomorú. azzal továbbra sem értek egyet, hogy rendőrt minden hópehely mellé. ha lezárják az autópályát, akkor meg azon hőzöng mindenki, hogy orbán már az autópályát is kisajátitja, hülyének nézi az embereket, ha akarok had menjek, nekem van hóláncom stb stb
oda kell egy kicsit figyelni és kész
tomm

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.17. 13:40

lőttek a palesztinok is rakétákat még tavaly is ezt tudjuk

de a múlt:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Arab%E2%80 ... konfliktus

Xaba: Az a jó, hogy ki tudom kapcsolni az életemből ezeket a dolgokat sokszor. Sport, munka, csajok, egyéb közben. De aztán ha gép elé ülök, akkor meg kenődök én is, vagy ökölbe szorul a kezem. Megtehetném hogy nem foglalkozom vele többet és kikapcsolom az életemből ezt? Biztos meg. De szerintem már nem tudom megtenni. Talán nem is akarom. Itthon biztos nem. Pont szüleimnek mondtam nemrég, hogy egy esetben tudnám megtenni tutira, ha az egész család elköltözne messzire, mondjuk dél-amerikába. :) Ott havi egyszer hazaolvasnék és slussz.

Az az óvodai oktatás rész a videóban nekem picit gyanús volt. Nem tudom elképzelni hogy ezt így ebben a formában tolják.
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.17. 09:34

A bikinis csaj a majommal,majd az utána következő óvodai oktatás valószínűleg ugyanazt mondja,mint amit a feliratozás ír.A tulajdonnevek kiejtéséből gondolom ezt.
A kérdés az,hogy ezek csak poénból megrendelt párperces termékek,vagy tényleg levetítik ezeket Izraelben.
De mindegy is.Mert a lényeg az első 10 percben van.Azok a képek nem hazudnak.
Persze azokat is ki lehet magyarázni.Nem is Izraelben vették fel őket...
Amúgy tényleg,valaki tud olyanról,hogy a palesztinok visszatámadtak valaha fegyverekkel vagy bombákkal?Lehetséges ez?
Nem provokációból kérdezem.Tényleg nem tudom.
Zsolti

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.17. 01:39

Na megjöttem én is (és természetesen hoztam a szokásos székelyes témáimat is):
http://www.aradihirek.ro/2013/03/15/nem ... radon.html
Fordított esetben mi történt volna? Ki ülne börtönben? Most ki ül börtönben?

Közben behoztam a "lemaradásom". Elolvastam az írásaitokat. Én nem is tudom srácok... kezdem úgy érezni, hogy sokkal jobb lenne nekem, ha többet soha nem foglalkozok ilyesmivel és offline módba kapcsolnék.
Komolyan nagyon el vagyok kenődve... :(

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... qfZPnQvPQ4
Minek van egy gyerek műsorban bikinis csaj? Honnan tudhatnám, hogy tényleg azt mondja-e, mint ami feliratozva van?
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.16. 20:28

jaja, már a zsindex is
http://index.hu/belfold/2013/03/16/kata ... n_fronton/

Most sajnos minden kritika jogos. Mindegy kitől jön, támadhatatlan.
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.16. 19:03

Azt a ku.va...
Hogy osztja a baloldal a kormányt a mentési töketlenség miatt.Beszarás.Mintha ugyanezek a dolgok nem történtek volna meg az MSZP-rezsim alatt.Jogos a kritika,csak ne balról,könyörgöm...
Zsolti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.16. 18:52

tomm írta:ez giga gáz

amit linkeltem neked?
(azóta frissítés is van benne)
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.16. 17:27

Trigó!
Szólok,persze,ha megszületik a kiscsaj.

És abban biztos voltam,hogy nem te raktad ki a cetliket a BTK-n.
Te csak begépelted. :wink:
Zsolti

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.16. 17:05

ez giga gáz
tomm

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.16. 14:19

az a BTK, én nem ott vagyok :)
de lelkiekben velük vagyok :D (a HÖK-ös listázósakkal is :) )

zsolti: remélem szólsz majd ha megszületett a kislányod!

Amúgy nekem meg az a bajom, hogy erről az egészről senkit nem lehet meggyőzni. Mármint olyan embert megpróbálni átfordítani, aki eddig semmi ilyet nem olvasott, nem hallott, lehetetlen küldetés. De tényleg az. Egyszerűen egy beszélgetés folyamán nincs annyi időd és energiád hogy felnyisd a szemét (és hogy lassan leülepedjen benne amit mondasz). (Szüleimnek is évek alatt adagolom finoman.)
Már mondtam, hogy én anno a cigány-téma miatt kezdtem olvasni a kurucot. És nem is értettem, hogy a zsidó-téma miért van ott jelen? Meg hogy miért van baj egyáltalán a zsidókkal? Majd szép lassan bele-bele olvasgtattam és sok sok hónap, de inkább ÉVEK kellettek hozzá, hogy azt gondoljam, amit ma már gondolok. Hát hogy tudnád ezt a gondolkodást vagy nézetet átadni valakinek pár órás beszélgetés alatt? Sehogy. És ezért érzem a világot elveszettnek. És ezért van elveszve.
Mert vagy elkezdenek az emberek ilyen irányban tájékozódni, de ez hosszú folyamat, mert szembemennek a tömeggel, vagy - és ez lenne a könnyebb út - esti főműsoridőben a kereskedelmi tv-kben ezt nyomatnák. Mert a birka népet ott hülyítik amúgy is, így viszont nagyon gyorsan át lehetne állítani őket. De nyilván ez lehetetlen. Ha - teszem azt - a Jobbik kerülne kormányra, akkor el tudom ezt képzelni. De ez is lehetetlen.
Ezért érzem hogy tehetetlenek vagyunk. Rossz pirulát kaptam be pár éve. Tudom az igazságot, de az életem, de még inkább a lelkem viszont visszafordíthatatlanul rosszabb lett tőle. :(

tomm:
http://kuruc.info/r/20/109379/
erről a fejetlenségről beszéltem
(nem sok dologban vagyok igazán jó az életben, de a munkaszervezés és emberek irányítása köztük van)

friss:
zsolti:
http://kuruc.info/r/3/109383/
ilyenekre gondoltam pl amit az esti médiában lehozhatnának egy Magyar kormány alatt (nem zsidó-téma de van téma bőven)
egy-két ilyen és más lenne a gondolkozása az embereknek

vagy ezt:
http://www.3szek.ro/load/cikk/58136/pro ... n&cm=91027
Trigoria
Moderátor

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó