Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.04. 11:42


Szerintem meg népszerűbb lesz,Trigo. Apró lépésekkel,de népszerűbb. Ha vannak olyan, idősebb baloldali szavazók,akik nem elfogult cionliberális voksolók,akkor a folyamatos Jobbik-szereplés rájuk hatással lehet.
Szerintem Virga is egyetért velem. :)
Nekem legyen igazam! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.04. 11:12


https://www.youtube.com/watch?v=khA1s3f2eiI
de az állandós kurucinfós kérdésekre (miszerint vannak ott csúnya témák és cikkek a jók mellett is) miért nem úgy reagál Vona, hogy "ember, az összes magyarországi média, és ha már itt ülök éppen, akkor az atv minden hirdetésével, cikkével, témájával sem értek mindig egyet, mégis megjelenünk bennük illetve épp itt ülök."
okádék agresszív kérdező ez a nő, akinek nyilván szépen összeírták mikbe kössön bele, és mindegy mit reagál rá Vona, akkor is nyomjad anya
az ilyen kérdezőt, és a kérdések összeíróját olyan jól nyakonb.sznám egy egy interjú után :)
30 percen keresztül tolja ugyanazt a témát, és mindenáron az a célja hogy felolvashassa a kis kapott idézeteit
Vona türelmét nagyon tisztelem, de néha erélyesebben odaszólhatna ilyenkor. Meg mi a redvás büdös f.sznak megy el az ATV-be??? Az ilyen "interjúktól" népszerűbb tuti nem lesz a Jobbik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.03. 22:11


róla ezt már hallottuk, de jó volt újra olvasni erről

https://kuruc.info/r/4/142815/
:popcorn:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.03. 19:19


No mik derülnek ki...
Már Gézu bá is.
Ez a fránya antiszemitizmus.

https://kuruc.info/r/9/142809/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.02. 21:27


https://kuruc.info/r/56/142747/
na erre a filmre kíváncsi leszek
most így elsőre azt mondanám, hogy kb lehetetlen teljesen egyoldalúan (az ő oldalukról) ábrázolni a sztorit
sőt, azt mondanám, hogy épp Irving igazának bizonyítására lenne kiváló :)
meglátjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.01. 17:39


Királynak nem rendeztek tárgyalásokat mert nem volt egyszerű őket jogilag belőni hogy hova tartoznak. Isten felkent szolgálói ők, akik az államot vezetik. Nem egyszerű őket emiatt elítélni.
Ezzel egyetértek. De azért a francia forradalom vérgőzös barom vezetői nem így gondolkodtak sajnos :wink:

Mindig rengetegen hirdetik hogy én gondolkodom míg az átlagember csak birkaként követ.
Én pont azt mondom, hogy én gondolkodom, az átlag meg k.rvára nem követ :D . Szerintem aki a politika, napi történések mögé akar látni, az gondolkodik. Legalábbis ebben a szegmensben. A többség nem ilyen.
Ilyen szempontból én egészen biztosan nem tartozom az átlagba, sok másban meg igen (zenei ízlésem pl klasszikus standard :D ).

És ha mondjuk majd lesz hibajavításról cikk majd a kurucon és belinkeled akkor majd megkövetem az oldalt.
:D Azért ezen jót nevettem. Amúgy szerintem te vagy az egyetlen Mo-on, aki kiszúrta azt az egyetlen hibát benne.

A 9/11-ről meg annyit ha konkrét kérdések nélkül odamennék egy építász professzorhoz hogy ugyan magyarázza már el ezt nekem akkor úgy hajítana ki hogy a lábam se érné a földet.
Kedvesek ezek a professzorok akkor. Hogy mindegyiket egy péklapáttal, hogy az egojuk a Holdig repüljün az agyukból.
Amúgy nekem elég az az eldöntendő kérdés is feléjük, hogy összedőlhetett-e így a 3 torony? Igen vagy nem? Ha erre se válaszolna, akkor rossz helyen tanulsz, de nagyon :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.05.01. 16:48


mármint a nürnbergi per volt országon belül? Hát az minden volt, csak országon belüli nem :wink:
Épp ezt mondtam én is. Az volt az első nem országon belüli ilyesfajta dolog.
Király a királyt tényleg ritkán végeztette ki az igaz. Ha erre gondolsz. De ha egymás csesztetésére, akkor örökösödési háborúk, kiátkozások?
Én jogi kategoriákra gondolok. Királynak nem rendeztek tárgyalásokat mert nem volt egyszerű őket jogilag belőni hogy hova tartoznak. Isten felkent szolgálói ők, akik az államot vezetik. Nem egyszerű őket emiatt elítélni.
Csak mivel épp zsidókról beszélünk, és a holokauszt központi téma 50 éve
Erről már ismered a véleményem. Csak azért központi téma még mindig a holokauszt mert egyesek vitatják.
De átlagemberekről beszélünk. A világ pedig azokból áll többségében
Én még soha nem találkoztam egyel sem aki ezt mondta volna magáról. Mindig rengetegen hirdetik hogy én gondolkodom míg az átlagember csak birkaként követ. Nos ezzel valamilyen szinten én is így vagyok. De ha tényleg mindenki így van ezzel, (már pedig a bizonyítékaim ezt mutatják) Akkor mi vagyunk az átlagember definíciója nemde? :twisted:
Hallod, most komolyan ezen vagy kiakadva?

Nem a Perge cikken például sokkal jobban ki vagyok akadva. Inkább ez csak egy olyan kényelmes bizonyíték volt ami épp kéznél van. És ha mondjuk majd lesz hibajavításról cikk majd a kurucon és belinkeled akkor majd megkövetem az oldalt. Jobb helyeken ugyanis így szokás: http://www.nytimes.com/2011/12/30/pageo ... .html?_r=0 Nos ha valaki nem akarja áthámozni magát ezen a méretes archív újságon annak elmondom hogy a The New York Timesban írtak egy cikket két autistáról és arról hogy hogyan segíti őket a betegségük elfogadásában a My little pony Friendship is Magic sorozat egyik szereplője Fluttershy (nem hivatalos magyar nevén Rebegőcske). Aztán másnap a címlapon kijavították (ezt linkeltem be), hogy elcseszték a cikkben mert valójában nem a kedves állatbarát Fluttershy segített nekik, hanem a tudálékos értelmiségi Twilight Sparkle (nem hivatalos magyar nevén Hajnalcsillám) Mint a magyar nevekből is látható ez elég hülyén nézhetett ki a The new york times címoldalán mégis bevállalták mert annyira fontos nekik a precizitás. Na ez az amit én újságírásnak nevezek.

A 9/11-ről meg annyit ha konkrét kérdések nélkül odamennék egy építász professzorhoz hogy ugyan magyarázza már el ezt nekem akkor úgy hajítana ki hogy a lábam se érné a földet.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.01. 13:17


https://kuruc.info/r/6/142690/
:D

jnzsblzs:
Például tudja-e valaki hogy Európában, mikor volt az hogy egy király törvényesen elítélte egy másik ország királyát?
Király a királyt tényleg ritkán végeztette ki az igaz. Ha erre gondolsz. De ha egymás csesztetésére, akkor örökösödési háborúk, kiátkozások? :wink: Meg tényleg igaz volt, hogy általában az összes európai király rokonságban állt valamilyen szinten egymással, és egymás kivégzése több ellenséget hozott volna, mint barátot. (De pont a középkort idézem mindig a háborúk értelmetlenségével kapcsolatban. Amikor egyik királynak kellett a másik király országa (mert csak), és ezért meghalt több tízezer (vagy több) olyan ember, aki meg ezt leszarta volna. De ok, akkor a katonáskodás egy életforma/szakma volt.

a nürnbergi per volt. (Nyilván országon belül,
mármint a nürnbergi per volt országon belül? Hát az minden volt, csak országon belüli nem :wink:

Szóval amint te is mondtad a zsidókat ki lehet cserélni mondjuk médiamogulokra (bár tény hogy kicsit hosszab leírni) és ugyanúgy igaz rájuk amit mondtál ebben a bekezdésben. De akkor meg minek őket zsidózni, ha az félreérthető.
Pontosan. Ezt mondtam, hogy akár más náció, rassz, vagy akármi lehetne. De ők most éppenséggel zsidók. Véletlen? Vagy csak ügyesek? Mindegy. Csak mivel épp zsidókról beszélünk, és a holokauszt központi téma 50 éve, és Izrael központi állam (szeretne lenni) sok sok éve, ezért beszélünk arról, hogy ők zsidók. Nem másért. Ha nem lenne szó erről a két dologról, akkor a kutyát se érdekelné a médiamogulok és a világot irányítók származása. (Legalábbis engem nem.)

És itt már kitartok a véleményem mellett. Gondolkodó embert nem lehet meggyőzni arról hogy egy adott ország gonosz,
ok, akkor igazából ugyanazt mondjuk, csak elbeszélünk egymás mellett. Tehát akkor itt a fórumon magunkat rakjuk a gondolkodó csoportba, ez ok. De átlagemberekről beszélünk. A világ pedig azokból áll többségében. Tehát amikor azt mondom, hogy befolyásolják a világ gondolkodását, akkor még mindig igazam van. Mert bár apám is okos, többdiplomás ember, anyám sem hülye, és sok haverom sem, mégis szögesen mást gondolnak dolgokról (ok anyám már annyira nem - hála nekem :D ). Pontosabban nem gondolnak többet, mint amit a hírekből hallanak. Tehát vagy ők mind a vakok, vagy én gondolom túl a dolgokat.

Amúgy meg a 9/11-ről, ha hozol nekem egy listát amin megvan hogy miért nem omolhatott össze az a toronyház akkor felhajtok valakit az egyetemen aki valóban ért az ilyen statikai dolgokhoz és megmagyaráztatom vele hogy miért is dőlhetett össze az a két torony.
nagyon sok videót, írást stb végignéztem illetve olvastam. Abban is szakértők vannak. De ha te találsz valakit, aki elmondja, hogy ennyire rövid idő alatt, egy becsapódott géptől hogyan omolhat össze egy torony, akkor az szimplán is érdekelne. Ne ő cáfoljon, elég nekem ha kifejti, hogy ez lehhetséges. De főleg arra lennék kíváncsi, hogy a harmadik torony összedőlését mivel magyarázza, ahova semmi se csapódott.

Amúgy pont az ilyen koncepciójában hülye dolgok miatt mondtam azt hogy nem érdemes kurucinfót olvasni. (És igen tudom hogy nem a kurucinfó csinálta ezt a képet, de korrekció vagy megjegyzés nélkül közzétette azaz nevével hitelesítette a tartalmát.
Hallod, most komolyan ezen vagy kiakadva? :) Ha hjól látom, EGYETLENEGY ilyen név van (Phil Griffin - MSNBC)), ami piros és csillag. Gondoltál rá, hogy mi van ha elszínezték, és zöldet akartak? Szerintem csak hiba. De ez az egy neked azt bizonyítja, hogy EZÉRT nem érdemes kurucot olvasni? Háááát, fő a precizitás :) De hát akkor ne olvass kurucot, ha nem érdemes szerinted. Én azért fogok. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.05.01. 10:40


de a zsidók nálunk SOKKAL de sokkal jobban figyelnek egymásra.

Igazából tapasztalataim alapján ezzel nem értek egyet de mindegy is nem erről akarok beszélni. Ami érdekesebb a gondolataiddal kapcsolatban hogy valójában baromira nem kellenek hozzá zsidók. A hatalmi emberek soha nem szerették egymást buherálni. Például tudja-e valaki hogy Európában, mikor volt az hogy egy király törvényesen elítélte egy másik ország királyát? Hát kb soha. Pedig néha lett volna rá lehetőségük. (nyilván nem mindig hisz általában más országban éltek meg hasonló.) Az első alakalom hogy valakit tárgyaláson ítéltek el a legfelső hatalmi körökből az kb a nürnbergi per volt. (Nyilván országon belül, más a helyzet ott ment a hatalmi harc meg minden, és voltak tárgyalások is, de országok közt lényegében nem.) Napoleont is kb csak fogták és kérdés nélkül elszállították egy szigetre kiutaltak neki egy kényelmes ketyót aztán otthagyták megrohadni. Ítéletről vagy büntetésről szó sem volt. Tény hogy az egyes országok uralkodói is gyakran rokonok voltak, de ez szerintem csak kisebb mértékben volt az indok, hogy miért nem történt ilyesmi. Egyszerűen tudták hogy mindannyiuk pozícióját gyengítenék azzal hogyha elkezdenék megkérdőjelezni a királyok élítélhetetlenségét. Szóval amint te is mondtad a zsidókat ki lehet cserélni mondjuk médiamogulokra (bár tény hogy kicsit hosszab leírni) és ugyanúgy igaz rájuk amit mondtál ebben a bekezdésben. De akkor meg minek őket zsidózni, ha az félreérthető.

Amúgy most is tartom hogy a fontos dolgokban csak, akkor tudják mosni az agyad ha te hagyod nekik.
Bántás nélkül mondom, hogy ebben 0%-ra van igazad. Mármint az átlagemberre vetítve. Legjobb példa a holokauszt. :) Elhiszed úgy ahogy mondják.
De mit nevezünk fontos dolognak? Ha mondjuk hetekig, hónapokig, évekig nyomják neked, hogy xy ország gonosz, szemét, és atomja van, akkor idővel nem tudod nem elhinni, hisz mindenki ezt nyomja.
Saját magamon láttam ezt: ahogy bekajáltam az Öböl-háborút, Irakot, Afganisztánt, és legfőképpen 9/11-et. Igazából 9/11 a legjobb példa erre talán. A legjobb példa a világ manipulálására. Na meg Vietnam. Na meg a 2. VH.
Na mindegy. Nem kell hogy ugyanúgy lássuk ezeket.

Igazán tudhatnád hogy én ezeket a történelmi hülyeségeket soha sem tekintettem fontos dolgoknak. Sőt igazából az sem titok mennyire megvetek mindenkit aki történelmi kérdésekben vitatkozik másokkal. Az már egy érdekesebb kérdés hogy lehet-e meggyőzni valakit arról hogy egy adott ország gonosz. És itt már kitartok a véleményem mellett. Gondolkodó embert nem lehet meggyőzni arról hogy egy adott ország gonosz, mert tudja, hogy a gorosz országnak már a koncepciója is nonszensz. Amúgy meg a 9/11-ről, ha hozol nekem egy listát amin megvan hogy miért nem omolhatott össze az a toronyház akkor felhajtok valakit az egyetemen aki valóban ért az ilyen statikai dolgokhoz és megmagyaráztatom vele hogy miért is dőlhetett össze az a két torony.

u.i. Valaki talált már megoldást a piros hátterű csillagozott nevű emberkékre? Őszintén érdekelne róla véleményetek hogy miért fontos mindkettőt egyszerre jelölni.
passz

Amúgy pont az ilyen koncepciójában hülye dolgok miatt mondtam azt hogy nem érdemes kurucinfót olvasni. (És igen tudom hogy nem a kurucinfó csinálta ezt a képet, de korrekció vagy megjegyzés nélkül közzétette azaz nevével hitelesítette a tartalmát.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.01. 04:01


jnzsblzs: most az egyszer szerintem homályban vagy. Értem, hogy te világszinten figyeled, de ahogy minket európaiakat nem nagyon érdekel, hogy egyik afrikai állam mondjuk mit akar a másikkal, úgy őket sem érdekli, hogy egyik európai mit akar a másikkal.
Engem ez a táblázat semmiről sem győzött meg, mert eddig is tudtuk, hogy az európai és amcsi (tehát a ránk ható) média döntő többsége a zsidók irányítása alatt van. És gondolom, hogy ez a lista válogatva volt, de különösebben nem zavar. Nyilván nem a magadfajtának készült a táblázat. :)
Akkor bántóan nagy százalék ha valaki úgy gondolja hogy a zsidók valami titkos paktum értelmében direkt zsidó dolgokat akarnak lenyomni a torkunkon. Én ezt nem így gondolom úgyhogy nekem ez a táblázat tök irreleváns.
Mi sem gondoljuk így megnyugtatlak. A cionizmus nem erről szól. Nem nyomnak le zsidó dolgokat a torkunkon. Elég az nekik, ha olyan irányban viszik a világ működését, ahogy az nekik jó.

Pl: Ha neked lenne egy világszintű hatalmas céged, óriási vagyonod, és ehhez egy tv-adód mondjuk, akkor az ugye alap lenne gondolom nálad is, hogy a saját tv-adód a saját cégedről és rólad nem fog rosszakat írni? Ha itt ezzel nem értesz egyet, akkor ne olvasd tovább, és szeretnék a te világodban élni. :)
Tehát ha ez így működik, akkor tegyük fel van egy rokonod, aki detto ugyanilyen helyzetben van, gazdag, nagy cégek, média.
Na mármost, feltételezhető (és életszagú), hogy a te médiád a rokonról sem fog rosszat írni, és ezáltal alávágni, és vice versa.
Innentől pedig már csak egy lépés továbbgondolni a dolgot a legmagasabb szintre. Mert a zsidók kb rokonoknak tekintik egymást (és sokszor tényleg azok is :) ). És látható, hogy ehhez titkos paktum sem kell. Ha magyarok lennének így a nagyvilágban, azok is ritkán vágnának egymás alá, de a zsidók nálunk SOKKAL de sokkal jobban figyelnek egymásra.
A Bilderberg-csoport, és hasonló titkos paktumok meg max már csak hab a tortán.

Amúgy most is tartom hogy a fontos dolgokban csak, akkor tudják mosni az agyad ha te hagyod nekik.
Bántás nélkül mondom, hogy ebben 0%-ra van igazad. Mármint az átlagemberre vetítve. Legjobb példa a holokauszt. :) Elhiszed úgy ahogy mondják.
De mit nevezünk fontos dolognak? Ha mondjuk hetekig, hónapokig, évekig nyomják neked, hogy xy ország gonosz, szemét, és atomja van, akkor idővel nem tudod nem elhinni, hisz mindenki ezt nyomja.
Saját magamon láttam ezt: ahogy bekajáltam az Öböl-háborút, Irakot, Afganisztánt, és legfőképpen 9/11-et. Igazából 9/11 a legjobb példa erre talán. A legjobb példa a világ manipulálására. Na meg Vietnam. Na meg a 2. VH.
Na mindegy. Nem kell hogy ugyanúgy lássuk ezeket.

u.i. Valaki talált már megoldást a piros hátterű csillagozott nevű emberkékre? Őszintén érdekelne róla véleményetek hogy miért fontos mindkettőt egyszerre jelölni.
passz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.04.30. 23:31


Nem csupán szerettem volna rávilágítani hogy a világ némileg nagyobb mint amilyennek tűnik néha :D És hogy tény hogy a nyugati média egy jelentős része fel van sorolva azon a lapon de a világ médiafogyasztásának a fele sem. Innentől kezdve meg az egészt lehet úgy tekinteni mint egy tudatosan megválogatott listának amely csak arra való hogy az embereket az zsidók ellen hangolja. Persze azért ez az értelmezés se állja meg teljesen a helyét mert bizonyos köröknek (például az európaiknak és az amerikaiaknak) ez valóban az elérthető média egy bántóan* nagy százaléka. Mindenesetre néha jó dolog a dolgokat némi perspektívába helyezni.
*Akkor bántóan nagy százalék ha valaki úgy gondolja hogy a zsidók valami titkos paktum értelmében direkt zsidó dolgokat akarnak lenyomni a torkunkon. Én ezt nem így gondolom úgyhogy nekem ez a táblázat tök irreleváns.
Amúgy most is tartom hogy a fontos dolgokban csak, akkor tudják mosni az agyad ha te hagyod nekik.

u.i. Valaki talált már megoldást a piros hátterű csillagozott nevű emberkékre? Őszintén érdekelne róla véleményetek hogy miért fontos mindkettőt egyszerre jelölni.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.30. 07:25


ázsiai? de mi nem ázsiaiak vagyunk. a mi agyunkat nem mossa az ázsiai média, a miénket az amerikai-nyugati ill. a magyar média mossa.
vagy te ázsiában élsz? vagy én élek ázsiában és eddig átbsztak?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.04.30. 04:51


Amúgy kíváncsi vagyok hogy az ázsiai médiára ez "cionizmus" mekkora részben igaz? Mert ott összehasonlíthatatlanul több emberhez jutnak el dolgok szóval elvileg sokkal nagyobb hatása van az ottani agymosásnak nem? Akkor még mindig olyan biztos hogy cionizmus van?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.29. 22:33


Hat ez valoban csak dulas fulas volt jnzsblzs :)
Roviden es tomoren:
Azert baj ha zsidokezben van a media nagyresze, mert akkor ok is formaljak a kedvukre a z emberek gondolkodasat. Termszetesen ez nem csak rajuk lenne igaz de hat ok birtokoljak. Ez van. Cionizmus.
Es nyilvan nem minden filmrol van szo.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.04.29. 21:11


Öhm? Ez a táblázat miért jó? Mármint nekem kettő csapat van ami kontrollálhatja az elmém, de miért fontos, hogy azok zsidók vagy buzik? Mármint nem értem ez miben befolyásolja azt hogy jó szakemberek-e vagy sem? És milyen alapon határozod meg valakiről hogy zsidó? Vallási? Hitleri? Zsidó szülők gyermeke? Vagy mi van? Az internet végtelenségében nem mindegy neked hogy a mainstream mediát milyen származású arcok irányítják? Olvasd a kurucinfót ha szeretnél százszázalékos árja hírtartalmat. Illetve ne olvasd, mert borzalmasan nem tudnak benne írni az emberek, de ha neked fontosabb az író származása mint az írás minősége, akkor csak csináld.
Viszont addig is szeretném, ha valaki elmagyarázná nekem hogy a majdnem full zsidó felállással operáló Dreamworks Animation, How to Train Your Dragon című filmjének milyen káros hatása lehetett a lelkemre, szellememre vagy a pszichémre, és ezek közül kiemelné azokat amelyek egyértelműen köthetők ahhoz, hogy a céget ami gyártotta a filmet egy rakás zsidó birtokolja. Csak a rend kedvéért jegyzem meg a fent említett mű valószínűleg a legfontosabb film számomra, amit életemben láttam. Tehát hatása az volt rám csak hogy ezt tisztázzuk.
De a fucking larry page meg mégis mit árthatott a jobboldalnak a zsidóságával? (Amúgy annyira zsidó, hogy az anyja az, őt meg nem zsidóként nevelték.) Én is többször láttam hogy a szerencsétlen kurucinfó is a youtube-ot használja a cikkeihez. Tehát ott is simán fennlehetnek jobbikos tartalmak.
Meg mi a francnak vannak a képen piros hátterű csillagozott nevű emberek? Mármint elvileg ez azt jelenti hogy egy zsidó akinek zsidó kapcsolatai vannak mint például egy házastárs. Vaó. Valaki aki a vallásán vagy a szociokulturális körén belül házasodott. Most attól félnek hogyha egy zsidó összejön egy zsidóval akkor létrehozzák az übermensch-et vagy mivan?
Ez a kép annyira fos hogy még egy értelmes zárógondolatot se tudok írni róla. Úgyhogy maradt ez. Inkáb lefekszem
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.04.29. 08:56


Ezért nézem Derricket minden hétköznap este az m3-on! :) egy igazi példakép :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.29. 08:05


Ez az idős német néni szerepel már egy jó ideje a holokauszttagadó gondolataival,mégsincs belőle nagyobb baja.
Reméljük most se lesz.Bár elmondása szerint őt már nem érdekelné a büntetés.Hajrá,mami! :)
A táblázat meg...
Nincs túlsúly,az a lényeg.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.29. 01:22


https://kuruc.info/r/56/142592/
HÚÚHAAA!
ezt én se értem. Itt tényleg van valami a háttérben, amit nem kötnek az orrunkra.

és a cikkben egy link ide:
https://kuruc.info/r/6/125970
hát én ezt a táblázatot izibe lementettem
brutális
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.04.28. 14:33


Ez tényleg döbbenetes, de nincs mint meglepődni, itt mindenkinek joga van. Még egy pedofilnak is. Normális világban ez az embernek nem nevezhető véglény már a lámpavason lógna.
A hsz pedig egészen zseniális!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.28. 13:18


https://kuruc.info/r/2/142578/
hát ezen megdöbbentem
A közösségi portálokon néhány anyuka már hetekkel ezelőtt figyelmeztetett a gyermekekre leselkedő veszélyre, és az oktatási intézmény is megtette a szükséges óvintézkedéseket. A tanári ügyeletet megduplázták, a rendőrök, valamint az osztályfőnökök pedig tájékoztató órákat tartanak a nebulóknak.
Vazze az ilyet 30 évvel ezelőtt jól megverték és kész. Esetleg el is ásták. Nemhogy meg kell várni, míg tényleg tesz valamit. Okádék egy világban és országban élünk.

és megint a találó hozzászólás:
Akkor a tisztánlátás kedvéért, ha egy pedofil állat egy gyereknek azt mondja, hogy tolja le a nadrágját, az nem büntetendő, de ha azt mondaná neki, hogy nem volt holokauszt, akkor igen.

most cáfolja ezt meg valaki, vagy magyarázza meg az anyukának majd, akinek a gyereke lesz az ok, amiért majd végre eltakarítják innen.
És persze, ha a szülők önbíráskodnak, még őket viszik majd be.

Hányok.



https://kuruc.info/r/4/142571/
aki látta a Drót című sorozatot, annak előjönnek az emlékek :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.28. 00:23


https://kuruc.info/r/4/142538/
az b.szna be :D
főleg Magyarországon :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.27. 21:11


Azért a kuruc osztja a puhuló Jobbikot is.Most már egyre kíváncsibb vagyok,hogy kik működtetik ezt az oldalt.Persze ne tudjam meg soha,mert akkor az azt jelenti,hogy tovább élhet a portál.
Elég csak a címeket megnézni,hogy lássuk:a Jobbik is retteghet a kuructól. :)

https://kuruc.info/r/2/142551/ (Itt arra utaltak,amikor anno Vona elküldött három napra egy cigányozó jobbikost a párt hajdúszoboszlói,roma származású elnökéhez.)

https://kuruc.info/r/2/142552/ (Itt pedig a kertészkedik kifejezés utal a Vona által vadhajtásnak nevezett politikusok menesztésére.)

Ők meg elmehetnek az anyjukba.Az ENSZ is,mert semmilyen határozatának nem tud érvényt szerezni:

http://alfahir.hu/ensz_jelentes_izrael_ ... tmenyekben

És végezetül,ez is baromi érdekes:

https://kuruc.info/r/7/142564/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.27. 19:23


Jaja.
Csakhogy az indexnek arra jók ezek a riportok,hogy bebizonyítsa,hogy nincs alapja a Fidesz és a Jobbik vádaskodásainak a bevándorlás kapcsán.
Pedig ha járkálnának néha a menekülttáborok környékén...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.27. 19:10


http://index.hu/video/2015/04/27/2015_0404_menekult/
na ez tetszik
aki így beilleszkedik az maradhat, sőt maradjon is!
bár minden bevándorló ilyen lenne, mint ez a srác
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.27. 15:44


balf.sz ország balf.sz médiájának balf.sz újságírója bal.fsz dolgokat írva balf.szkodik
agyatlan mind
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég