Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.03.31. 22:17


jo ez az oldal, ha az ember kifogy az ervekbol, csak belinkeli es kesz.... en speciel nem szoktam ilyen ocska eszkozokhoz nyulni, de jo tudni, hogy ilyen is van....

aranyanyam!!! lasd az erdot a fatol: trigo minden nap bizonyitja azzal, hogy jar-kel az utcan es meg soha senki nem probalta megolni (vagy?). szoval bizonyitsd be te, hogy van akar egy feher is europaban, aki vallasi okokbol ki akarja nyirni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2016.03.31. 22:21-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.03.31. 21:42


tomm írta:f.totti, ezek szerint mocskos antiszemita vagy :D
hozzateszem, en is felrohogtem, mikor visszaolvastam. be is vallalnam erte a 2 nap bant :D
egyebkent nem tudom hogyan kene beszelni egy olyan emberrol, aki sajat magat holokausztbohocnak nevezte.

mellesleg a szavaktol sosem szabad felni. ha auschwitzban nem gazt, hanem szavakat hasznalnak, ma nincs mirol beszelni....


http://a.te.ervelesi.hibad.hu/szalmabab

Trigoria írta:hát egyrészt ez a topik fél tucat ember "játszóháza" (gí ypicit más szabályok érvényesek rá), és ezen emberek többsége (ha mondhatjuk), nem kedvelte imrekertészt :D
így tomm mondatán jót nevettem és eszembe sincs bannolni :wink:
sőt, ha Soros végre megdöglik, én tombolni fogok itt a topikon - előre szólok :D

Én meg akkor is le fogom írni hogy bannolni kéne téged. Ilyen egyszerű. Bár tény, hogy tommnál már csak én voltam biztosabb, hogy nem lesz itt bannolva senki.

Trigoria írta:az érvelési hibát elengedem jnzsblzs. Tudom hogy tudod, hogy miről beszélek, és ez a lényeg :)

Na légyszi ezt ne tedd. Merthogy ez a rosszul gondolkodás iskolapéldája. És ha rosszul gondolkodsz akkor hogyan lehetne jó dologra rájönni? Tehát ha az igazságot kutatod, (és általában valami ilyesmi mögé bujtatod a holokauszt tagadásod) akkor csináld rendesen az igazság kutatást. Igen itt nem a holokausztról van szó. De ha már azt mondod, hogy szerinted nincs olyan európai fehér ember (rajtam kívül:D) aki meg akar téged ölni a vallása miatt akkor ezt, mint új állítást a vitában, neked kell bizonyítani. Szóval légyszíves bizonyítsd, hogy nincs ilyen ember, vagy az állatásod semmisnek minősül. Nem fogadhatjuk el. (mibe fogadunk, hogy erre azt mondod hogy: te ettől még így gondolod. És erre minden jogod megvan csak hiteltelenné válsz mint vitapartner. Amit én örülnék ha elkerülnél.)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.31. 21:42


hát egyrészt ez a topik fél tucat ember "játszóháza" (gí ypicit más szabályok érvényesek rá), és ezen emberek többsége (ha mondhatjuk), nem kedvelte imrekertészt :D
így tomm mondatán jót nevettem és eszembe sincs bannolni :wink:
sőt, ha Soros végre megdöglik, én tombolni fogok itt a topikon - előre szólok :D

az érvelési hibát elengedem jnzsblzs. Tudom hogy tudod, hogy miről beszélek, és ez a lényeg :)

a Sorstalanságot filmen láttam, de egy jelenet se maradt meg belőle. Ócska sz.r volt. Sose fogom elolvasni.
(Viszont a Napfény íze nagyon jó film, ha már ez a téma)
a Sault meg istennek se látom az ncore-n még mindig, pedig meg akarom nézni nagyon


http://www.origo.hu/tudomany/felfedezo/ ... nemet.html
ez kemény
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.03.31. 21:12


f.totti, ezek szerint mocskos antiszemita vagy :D
hozzateszem, en is felrohogtem, mikor visszaolvastam. be is vallalnam erte a 2 nap bant :D
egyebkent nem tudom hogyan kene beszelni egy olyan emberrol, aki sajat magat holokausztbohocnak nevezte.

mellesleg a szavaktol sosem szabad felni. ha auschwitzban nem gazt, hanem szavakat hasznalnak, ma nincs mirol beszelni....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.03.31. 20:37


Szerintem tomm holnap visszavonja az állítását. Felteszi a kis kipáját,elsétál a Dohány utcai zsinagógába,és annyit mond héberül: "Bocsánat..."
Vagy nem.
Én olyat nem írnék le,mint tomm,de a gyomrom kifordult ma is.Nem Kertésztől.
A méltatóktól.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.03.31. 18:55


Levy ASR írta:Nem tudom felfogni, h Te ezt hogy birod nezni, de semmi bajom Veled emiatt
Ez nem egy Tom&Jerry vagy egy Fredi Beni

Elöszőr is nem magyarul. :D Mint mondtad ez nem egy fredi béni, hogy zseniális legyen a szinkronja és nem is egy tom és jerry, hogy lényegtelen. Én szeretem a magyar szinkront. Illetve jobban szeretem mint a feliratot. Egyész egyszerűen nekem úgy jobb élmény a film így. (No persze ma már általában a gyorsabb letöltési sebesség miatt az angolt választom, de ezt csak azért tehetem meg mert tudom azt is felirat nélkül nézni.) De az amit ahhoz a sorozathoz összeraktak az kritikán aluli olyan hibák vannak benne hogy az én arcom égett amikor meghallottam őket. Például képesek voltak egy többes számú "you"-t egyszámban fordítani. Vagy viszont. Pedig annak az elkerüléshez csak annyit kellett volna tenni, hogy végignézik a részt. De még ebbe is inkább belefostak. És értem én, hogy egy hivatásos fordító nem feltétlenül szereti azt amivel dolgozik, de azért legyen már benne annyi szakmai becsület hogy nem csak a transscriptet olvassa el. És akkor a dalfordításokról már nem is beszélek (főleg hogy az annyira okádék volt, hogy végül még a minimaxnál is ráébredtek hogy ennél azért több kell és azóta megemberelték magukat)

Én viszont a magam részéről meg azt nem bírom felfogni, hogy birtok néha úgy gondolkodni, ahogy tudtok, de ma már nincs ezzel sok bajom. Kivéve amikor olyan ízléstelenül poénkodtok mint az imént tomm. Azért a viccért én két nap bant a nyakába sóztam volna gondolkodás nélkül. Nem azért mert kertész zsidó volt, vagy mert tomm megkérdőjelezte a holokauszt megtörténését, hanem mert így emberről, (aki megjegyzem nem ártot neki sokat) nem beszélünk pláne akkor nem ha meghalt.

Na csak hogy ne legyen túl off ebbe a tematikus offtopicba:
Egy embertől is sok, hogy le akar fejezni / meg akar ölni engem azért, mert nem imádom az ő istenét. Ilyet Európában fehér embertől nem hallasz soha. Ezt cáfold!

Amúgy lassan esett le mert egész jól eldugtad Trigo de itt bizony elkövettél egy klasszikus érvelési hibát.
http://a.te.ervelesi.hibad.hu/bizonyita ... atharitasa
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.03.31. 18:05


Kiütések nem lesznek.Csak K.O. :)
Na akkor ennyit a szélsőjobboldali brüsszeli zavargásokról.
Egy apuka visszaemlékezései:

http://alfahir.hu/koszonom_sracok_egy_b ... nt_a_media
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2016.03.31. 16:50


Zsolti írta:Magyartanárként lassan bele kellene kezdenem a Sorstalanságba...
Utána egy Saul fia az RTL Klubon.
Majd Gárdos Pétertől a Hajnali láz című posztholokauszt szerelmi dráma (amúgy regény).
Egy hét alatt meg fogok zsidulni.
Nekem ez lesz a hiánypótló.
Nyelek egy nagyot,oszt' gyühet a kultúra.


majd ha kiuteseid lesznek, akkor tudd, mitol is van ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2016.03.31. 16:49


jnzsblzs írta:
Levy ASR írta:Es mi a helyzet Raritivel, Tvajlajttal, Najtmerrel, es Eklesztiaval, Kloszdellel?
:)))
Es RenboReccs ;)

Ok az utolsó karakterről azt sem tudom eldönteni ki akar lenni. :lol: És mond, hogy a RenboReccs nevet nem azért tudod mert magyar szinkronos MLP-t néztél. Légyszi-légyszi-légyszi. Olyat soha ne csinálj mert megölöd vele a lelkem. :D

nem en nezem, hanem a kolok :)))
RainbowDash-t mondja vmelyik karakter igy, gondolom, poen :))))

Nem tudom felfogni, h Te ezt hogy birod nezni, de semmi bajom Veled emiatt
Ez nem egy Tom&Jerry vagy egy Fredi Beni
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.03.31. 16:46


Magyartanárként lassan bele kellene kezdenem a Sorstalanságba...
Utána egy Saul fia az RTL Klubon.
Majd Gárdos Pétertől a Hajnali láz című posztholokauszt szerelmi dráma (amúgy regény).
Egy hét alatt meg fogok zsidulni.
Nekem ez lesz a hiánypótló.
Nyelek egy nagyot,oszt' gyühet a kultúra.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.03.31. 11:12


ahh, én csak most fogtam fel, hogy mi a "paszd avéj", hogy hallottam rádióban, hogy kertészimre paszd avéj lett :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.03.31. 10:36


tomm írta:ohh, imre kertesz paszd avéj. biztos megkesve hatott a ciklon-b... ez egyertelmuen igazolja a holokausztot!


Mocskos antiszemita vagyok, ha ezen a kommenten hangosan felröhögtem? De egy hülye vagy, tomm :)

Egyébként én őt pl nem igazán ismerem. A könyvet sem olvastam és az életét sem követtem. Nem azért mert zsidó, hanem mert egyszerűen nem fért bele. Így kialakult véleményem sincs róla. Részemről csak annyi: Nyugodjék békében!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.03.31. 08:48


ohh, imre kertesz paszd avéj. biztos megkesve hatott a ciklon-b... ez egyertelmuen igazolja a holokausztot!
epp a hetvegen kerult szoba es meg a sogornom, akivel amugy jokat szoktunk vitazni a zsidokerdesrol, is azt mondta, hogy olvashatatlan a csodairomanya
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.03.31. 07:52


tomm írta:ha tippelnem kene, aztat mondanam, hoty nem nezel szennymusorokat, csak ugy a "vedelmukre keltel", hogy nem tudtam megallni, persze vmi mosolygosat odatehettwn volna utalaskeppen, hogy ez amolyan gunyoros ize....


Természetesen semmilyen tévét nem nézek és a gyerekeimnek sem engedem. Streamelek és torrentezek :)
Itt valami félrement, mert eszem ágában sem volt védeni őket. Friderikusz urat meg végképp nem. Volt szerencsém hozzá személyesen és borzadály. A Fridi levelet csak önmagában értelmeztem és minősítettem. És azt továbbra is tartom, hogy ha mindig mindenki üzleti érdektől függetlenül kiállna nyilvánosan a véleménye mellett, egy sokkal tisztább országban élnénk. Ahogy akkor, most is hozzáteszem, hogy Friderikusznak könnyebb, mert anyagilag totál független. És nem is elsősorban a politikai beállítottság felvállalását értem ezalatt. Az nálam inkább a magánügy kategória. Rengeteg közeli barátom van, akiről nem tudom hová szavaz és ők sem kérdezték soha tőlem. Szimplán az, hogy ha valami nem tetszik, akkor merd és tudd megmondani, hogy ez szerintem nem helyes, már az előrébb vinne. Kell hozzá némi vitakultúra és nyitottság, na meg önbizalom. De jobb lenne mindenkinek, ha így élnénk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.31. 00:59


tomm: eskü én már azt se tudom min vitáztunk :D nem vicc

ez a piramidos film nagyon tetszett, bar sztem a vegkovetkeztetes rossz. tobb szaz millio eves leleteket talalumk, ha letezett volna egy ilyen fejlett tarsadalom, akkor abbol nem tudom elkepzelni, hogy ne maradtak volna mindenfele leletek. pl egy urlenyes sztori inkabb hihetonek tunik....
de ugye hogy jó??? :!: Persze a következtetés erős, és nekem sem tetszik így, de a felvetett problémák mind ülnek. Viszont én simán hiszek benne, hogy régen lehetett egy fejlett civilizáció a Földön. Csak épp inkább abban, hogy ez mondjuk sok millió évvel ezelőtt lehetett, amiből persze hogy nem találunk már semmit, lévén hogy pl a kontinensek is másmilyenek már azóta. :) (tehát a piramisok sem lehetnek az övéik)
Meg nem tetszik ez az egyenlítős 100km széles sáv sem. Kicsit erőltetett, és nem hiszem hogy máshol nincs valami hasonló építkezés, de akár igazuk is lehet. Meg a fő bajom, hogy ok, a Kheopsz piramisról ezt így elmondják, de haló, van ott még vagy száz másik is, azokkal mi van?
Szóval inkább hiszek abban, hogy valahonnan megvolt hozzá a technikai fejlettségük azoknak akik építették. Sok nem kell hozzá, csak főleg valami amivel gyorsabban és szebben tudják vágni a követ. De vajon akkor miért nem ábrázolták rendesen a piramisépítés mikéntjét soha sehol? Hacsak nem az egyiptomiaknál is idősebbek jóval.... Na mindegy. Sose tudjuk meg. De nagyon hiánypótló volt ez nekem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.03.30. 22:12


Levy ASR írta:Es mi a helyzet Raritivel, Tvajlajttal, Najtmerrel, es Eklesztiaval, Kloszdellel?
:)))
Es RenboReccs ;)

Ok az utolsó karakterről azt sem tudom eldönteni ki akar lenni. :lol: És mond, hogy a RenboReccs nevet nem azért tudod mert magyar szinkronos MLP-t néztél. Légyszi-légyszi-légyszi. Olyat soha ne csinálj mert megölöd vele a lelkem. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2016.03.30. 18:28


Zsolti írta:Ehhez mit szólsz,calderoni? :) :wink:

parádés :lol:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.03.30. 17:37


f.totti: milyen buzizsidok? hat azok, akiket az un. ballib oldalhoz sorolunk. pontosan azok, akik allandoan a demokraciat, az egyenloseget toleranciat stb stb eltetik, mindaddig, amig nekik nem tetszo dolgok tortennek, akkor azonnal felpattannak, kajabalnak, szerzodest bontanak. de tudod mit? ha letrehoznanak nemzeti sport tv-ket (mi mas lenne a neve? :) ) es ott rendesen lehetne nezni az olasz, angol, nemet bajnokikat meg a bl-t, hat akkor aszondom, dogoljon meg a rohadt zsidri upc meg digisport, en nagyon fogok orulni neki.
megveszik a facebookot a cukros zsidotol? mar ragadnam is a tollat, hogy kezzel irott gratulaciot firkantsak nekik. huuu, micsoda lehetetlen tett lenne. te nem orulnrl neki?
ha tippelnem kene, aztat mondanam, hoty nem nezel szennymusorokat, csak ugy a "vedelmukre keltel", hogy nem tudtam megallni, persze vmi mosolygosat odatehettwn volna utalaskeppen, hogy ez amolyan gunyoros ize....

trigo, tenyleg tamadok? nem vettem eszre, majd figyelek! azert kossz a kerdest, de nincs semmi gaz. ill. gaz mindig van, de olyan nincs, ami miatt feusztralt lennek.
en amugy nagyon is emlekszem arra a vitara, amit egyebkent meglehetosen nem elegansan ugy zartam le, hogy nem valaszoltam, mert nem volt kedvem, ertelmetlennek tartottam a tovabbi diskurzust. azt eltettem egy fiokba, azota ott pihen :)
ja es az atilla-attilat nem is tudtam....
jnzsblzs meg nyert, mert nem volt pontos a problemafelvetes: nem az akarattal, foleg nem a fenyegetesekkel van bajunk, hanem a tettekkel. kvazi akkor nyerne, ha a levagot fejeddel grasszalna a deakon, es uvoltozne , hogy nem szeretted azt a dash-izet....

ez a piramidos film nagyon tetszett, bar sztem a vegkovetkeztetes rossz. tobb szaz millio eves leleteket talalumk, ha letezett volna egy ilyen fejlett tarsadalom, akkor abbol nem tudom elkepzelni, hogy ne maradtak volna mindenfele leletek. pl egy urlenyes sztori inkabb hihetonek tunik....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.03.30. 10:57


Ehhez mit szólsz,calderoni? :) :wink:

https://kuruc.info/r/6/156955/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.03.29. 22:36


http://index.hu/belfold/2016/03/29/ujab ... nonhalman/

Vezekel vazze, vezekel. Egy betöréses lopásért mi lenne arányos? 2 Mi atyánk?

És ezt értitek? http://index.hu/kulfold/2016/03/29/brus ... s_aldozat/
Ha ilyen profik a hatóságok arrafelé, az a csoda hogy nem hetente robbantanak a törölközőfejűek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2016.03.29. 20:42


jnzsblzs írta:Le akarom vágni a fejedet/meg akarlak ölni mert nem imádod Rainbow Dash-t.

Es mi a helyzet Raritivel, Tvajlajttal, Najtmerrel, es Eklesztiaval, Kloszdellel?
:)))
Es RenboReccs ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.27. 23:36


https://www.youtube.com/watch?v=E4xOKt2bUGU
milyen jó kis filmre bukkantam
valahogy soha nem hallottam, hogy a Kheopsz piramisnak nem 4 hanem 8 oldala van
és még google earthen felülnézetből is látszik hogy az bizony 8 :shock:
és ez csak egy furcsaság a sokból
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.27. 20:19

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.27. 12:42


ha már erről beszélünk pont:
https://kuruc.info/r/4/156831/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.03.26. 22:16


ok, nyertél :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég

cron