Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.04.18. 12:07


Kép
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.18. 07:26


Banyek,Trigo,jót éjszakáztál. :wink:
Köszönjük a híreket, a hsz-eket és a véleményeket!
NON STOP TRIGO,friss hírek a nap 24 órájában! :)
Juj,de érdekes lesz ez a Jobbik-kérdés az elkövetkező 2-3 évben.Újra van értelme figyelni a politikát.(Mondjuk 5-6 éve mást sem teszek a nap 24 órájában. :) )
Melegítsd a trónt Gabennek,Vica!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.18. 01:11


http://index.hu/nagykep/2015/04/16/a_tu ... elye_0_04/
az igazi holokauszt, mégse folyik a csapból

és Vona reakciója a hazugsáról
https://www.facebook.com/vonagabor/post ... 14564623:0
illetve közbne a kuruc is a teljes interjúról:
https://kuruc.info/r/2/142095/

azért ez így egészen más
így higgyünk a médiának
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.17. 23:59


és egy kis holoTM a végére
https://kuruc.info/r/6/142118/
:D

Az utóbbi öt napban mintegy 10 ezer illegális bevándorló érkezett az olasz partokra. Többségük Afrika középső térségéből indult útnak, és muzulmán vallású.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/142114/
bammeg, 10ezer?? 5 nap alatt!!

https://kuruc.info/r/4/142107/
Az orosz köztévében sugárzott műsorban Putyin több mint hárommillió hívást kapott, ami azt is jelentheti, hogy az orosz lakosság 2%-a kereste az elnököt ebből az alkalomból – már persze ha minden hívás más embertől származott. A műsor előtt több mint kétmillió kérdést kaptak a szerkesztők e-mailben, telefonon, SMS-ben vagy videóüzenetben.
az igen

na jó, tudom sok hír ez így, de épp ráértem :D :oops:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.17. 23:13


Ma a Madách-téren jártam futárkodva, és egy csapat turistának pofázott egy valszeg magyar idegenvezető erős akcentussal, vajh miről? Az elcsípett szavaim: zsidók, keresztények. Nagyon gyorsan húztam onnan. Állítom az idegenforgalmunk lassan fele a zsidók miatt van. Persze ez lehetne jó is, de nem az.

https://kuruc.info/r/6/142100/
:D : popcorn :

https://kuruc.info/r/2/142095/
én hiszek Vonában
de most először egy nagyon picit nem tetszik amit csinál
ennyire mindenáron ne akarjon már hatalomra kerülni
persze továbbra is mondom, hogy a hatalomra jutás utáni Jobbik az amit majd nagyon figyelni fogok. Ott dőlnek majd el a dolgok.
Aztán persze lehet, hogy kegyetlenül igaza van. Most, ebben a 3 évben mindent feltesznek egy lapra, mert most vagy soha.

https://kuruc.info/r/6/142092/
és félek hogy a vége az lesz hogy Novák Előd távozik a pártból. Én kedvelem őt, ő az ellenpólusa Vonának. És ahogy már régebben mondtam, amíg ő a párt tagja, addig vagyok nyugodt, és tudom, hogy nem mennek rossz irányba a dolgok.
Ha nyíltan így - bár finoman - kritizálja az elnököt, az sok jóra nem vezet. (Hacsak nem direkt ez is a taktikájuk része, és a eégi radikálisok megtartásának egy módja.)
És szerintem igaza is van. Vona EU-ellenes volt, de most már annyira nem is az. Kérdem én, mi változott pár év alatt az EU-val való kapcsolatunkban? Semmi. Tehát Vona és/vagy az elképzelései és/vagy a programja változott.

egy hsz alóla:
Novák Előd egyenes és gerinces ember. Mindig megvolt a markáns véleménye mindenről, s ezeket a véleményeket a legnagyobb ellenszélben is bátran hangoztatta. Mit ér a Jobbik olyan szavazatok tömegével, amit semmi más nem inspirál, mint a kormány iránti düh és elkeseredettség? Cserébe kár eldobni azokat a szavazókat és szimpatizánsokat, akik hisznek a párt (valódi) nemzeti jellegében. Akik hisznek abban, hogy egyszer megállíthatjuk a korrupciót, az Élet Menetének titulált diadalmenetet e szerencsétlen sorsú nép fölött, és a rettenetes méreteket öltő cigánybűnözést. Mire van inkább szükségünk? Mennyiségre, vagy minőségre? Ha egy párt megtörik a zsidó hatalom előtt, csak azt a történelmileg végtelen sort fogja gazdagítani, amiből Magyarország eddigi kormányai kinőttek. Az eredményt tudjuk, látjuk, a bőrünkön érezzük. Ebből a gondolkodó, hazájukat szerető emberek már nem kérnek. Nincs idő újabb kísérletezésre. Abba (kellene) hagyni az igazi radikálosok becsmérlését, s folytatni a felvilágosító munkát, amivel el lehet érni a politikában járatlan tömegeket is. Ahhoz, hogy Magyarország képes legyen végigvinni egy megtisztulási folyamatot, olyan tömegekre lesz szükségünk, akik hisznek vezetőikben és a kijelölt célokban. Szélkakas szavazatokkal tragédia várna egy Jobbik kormányra. Ezt igazolja a történelem. Nehézségeink lesznek, ádáz gyűlölködés, embargó, esetleg megszállás is. Szövetségesekre van tehát szükségünk, olyanokra, akik erősek, és képesek ellenállni a globalizációnak nevezett (zsidó) világuralomnak. Mindezt szinte tálcán kínálja a jelenlegi politikai helyzet. De a változás csak akkor kivitelezhető, ha a társadalmat nem megtévesztéssel vezetjük, hanem nyíltan kimondjuk, hogy mi okozza a veszélyt, s hogy ezt a veszélyt hogyan akarjuk elhárítani.
szóról szóra ezt gondolom én is

persze amiket a párt most képvisel, vagy akar képviselni, az is bőven jobb már önmagában mint bármelyik másik párté, de mivel a változást látják a régi szavazóik (mi pl), a végén kiábrándulnak (ha még nem tették)

és a végére még egy hsz, ami megmutatja, hogy én is mit gondolok még mindig a Jobbikról. Vagyis azt, hogy a hatalomra kerülés most mindenáron, aztán jöhet a valódi munka:
Tény:

1. Választást nem lehet nyerni néhány ezer szavazattal, csak nagy tömeggel.
Ha a sajtó attól visszhangzik, hogy a Jobbik egy fasiszta párt, és aki rájuk szavaz, az is fasiszta, rasszista, és nincs ellenvélemény, akkor az emberek nagy többsége nem fog rá szavazni.
Tehát a rasszizmusnak még a látszatát is kerülnie kell egy pártnak, ha kormányrúd közelbe akar kerülni.

2. Ellenzékből nem lehet kormányozni. Nem lehet radikális törvényeket elfogadtatni. Egy ellenzéki párt komoly változásokat nem tud elérni. (Néhány ezer ember utcai forradalma sem.)

3. Ma az ország végveszélyben van. Szétesőben, süllyedőben az egészségügy, az oktatás, a nyugdíjrendszer, a közbiztonság. A korrupció, a mutyik és a diktatúra országa leszünk, ha még négy évet kap akár a Fidesz, akár a baloldal. Hét év múlva a csákmáték, a külföldi tulajdonosok, és a rablóbandák hazája lehetünk.

4. Jelenleg még látszólag demokrácia van. Csak akkor lehet megváltoztatni egy törvényt, ha azt a parlamentáris szabályokat betartva megszavazzák.

Tehát: Égető szükség van radikális törvénymódosításokra. Ezt sem egy Fidesz, sem egy baloldali koalíció nem fogja meglépni. Erre egyedül egy Jobbik kormányzásnál van esély. A Jobbiknak kormányra kell kerülnie, hogy ezt megtehesse. De csak akkor kerül kormányra, ha néppárttá tud válni. Ha a többi pártok szavazóit legalább részben át tudja állítani a maga oldalára.

Igen, lehet jelszavakat ordibálva, tüntetve, hőzöngve, akciókat szervezve, demonstrálva követelni a változást.
Be is dobnak a köztudatba néhány témát, melyeknél előre biztosítható a közfelháborodás. A tömeg kimegy a térre, a kormány látszólag enged, lenyugszanak a kedélyek, az emberek jól kitombolták magukat, elhitték, hogy van szavuk. Megnyugodtak, mert lám elérték, hogy ne legyen internetadó. Kicsit megrángattuk a pórázt, két láncszemmel hosszabbra engedték, és minden maradt a régiben a lényeges kérdésekben. Minden megy tovább, a törvények nem változnak, tovább lehet folytatni a nép kizsákmányolását.

Ha a Jobbik 2018-ban nem kerül kormányra akkor újra bedugjuk a fejünket a homokba, és reménykedünk, hogy az alsógatyánkat legalább meghagyják?

Eddig többször adtunk esélyt a Fidesznek, az MSZP-nek, stb.

Adhatnánk egy esély most egy olyan pártnak, aki valóban a nemzetért, a nemzet összefogásáért és felemelkedéséért, a valós problémák kezelésére állította össze a programját.

Feltételezzük, hogy valóban becsületes emberek alkotják és vezetik, akik be is fogják tartani a választási ígéreteiket.

Ha csak ennyit megtesznek, akkor az ország felemelkedhet.

Ha betartják a szavukat és megoldják a problémákat akkor ennél nagyobb radikalizmus nem létezik!!!!

A radikalizmus célja nem az, hogy elmondhassuk magunkról, hogy mi radikálisok vagyunk. Hanem, hogy kimondjuk és megoldjuk a problémákat, ha szükséges, akkor radikális eszközökkel is.

Van végre egy párt, amire végre figyel a média, és amelyet egyre többen kezdenek támogatni.

Hát adjunk neki is négy évnyi lehetőséget a bizonyításra.

Hozzuk döntési helyzetbe, és ha kormánypártként nem leszünk elégedettek vele, akkor még mindig követelhetjük a még radikálisabb intézkedéseket.

Vona Gábor eddig bizonyította, hogy képes volt egy kevesek által támogatott, a többség által megvetett pártból eljutni odáig, hogy már nem lehet semmibe venni. Nehogy már azon vitatkozva, hogy kinek elég radikális, kinek nem, eljátsszuk az esélyt egy valódi változásra!

Igen, kivégeztethetjük magunkat a gerincesség látszatához ragaszkodva, de elvesztjük a háborút. Ha a megmaradásunk a tét, akkor nem érzelgősködni kell, hanem mindent megtenni az életben maradásért, a jövőért, a gyermekeink életéért


bocs ha hosszú hsz lett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.17. 22:14


Igen,bence,az valóban nagyon bugyuta szöveg volt.Anno a Heti hetesben ki is figurázták,mégpedig úgy,hogy Fajkasházy Tivadaj fogta,és felsorolta fejből visszafelé az Árpád-házi királyokat.Nyilván nem készült fel rá. :)
Ha azt a szöveget Vona halálkomolyan gondolta,akkor elmegyógyintézetben a helye.De nyilván poén volt.Szerintem annyira nem volt vicces,meg túl hosszú is.
De Vonától egyet nem lehet elvitatni:jelenleg ő a legjobb humorú,legtréfásabb mainstream politikus.
Majdnem minden megszólalásában van valami poénka.Nem kell tőle féltened az országot,Bence,nyugi. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.16. 22:19


értem
kajálják? egy rendezvényen jó volt ez is, oda ilyen kell :)
de akkor várjuk az idézetet
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.04.16. 21:58


Röviden: az a bajom, hogy egy demagóg, elcsépelt szlogen mellé hozott Vona egy elég buta példát és kajálják az emberek.
Hosszabban visszatérek rá a jövőhéten, régen olvastam egy nagyon jó írást erről a jelenségről egy könyvben, úgy nagyjából megvan, hogy mi volt benne, de nem akarok más gondolataival dobálózni.
Nem fogom sajnálni rá az időt, jövőhéten kikölcsönzöm és begépelem ide, mert hiába kerestem a neten.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.16. 21:47


nem értelek bence
a lényege az utolsónak, hogy a magyar föld nem eladó
és elmondott egy olyan verziót, ami nyilvánvalóan teljesíthetetlen, ám ha mégis teljesíti valaki, annak adnánk földet
én szóról szóra egyetértek vele
hisz - ismétlem - a magyar föld nem eladó senki külföldinek. Ez lenne az alaptézis a Jobbik szerint.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.04.16. 21:39


Az utolsó kivételével úgy-ahogy rendben van, az viszont elrettentett.
Ha az idézet alapján választani lehetne, hogy miniszterelnökként, vagy egy elmegyógyintézet kezeltjeként látnám-e szívesebben Vonát, utóbbit választanám.
És ezt nem azért mondom, hogy bántsalak titeket, hanem mert félnék egy olyan országban élni ahol ez az ember hatalmon van... természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy kiragadott nyilatkozat, nem nagyon befolyásolja a véleményemet semmilyen irányban Vonával kapcsolatban.
Addig is hallgassunk egy kis FankaDelit, ajánlom mindenkinek. :wink:
https://www.youtube.com/results?search_ ... gr%C3%A1ns
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.16. 21:31


:D
És a kommentek között természetesen túlsúlyban vannak a nácizó hozzászólások,ám van néhány meglepő is.A kedvencem:

"Ha az a cél, hogy elfogulatlanabb emberekből is a jobbik ellen kellene hangolni, akkor ennék jobb eszközök kellenének. Ha agyhalottakra utazik a szerző, akkor meg kár a gőzért, mert azok már eleve foglaltak vagy egyik, vagy másik oldalon, és azok érvekre amúgy se hallgatnak.
A diadalmas 6 pontos vicclista elég erőltetett, és nagy része csak azoknak egyértelmű, akiknek a zsi-vel kezdődő szavak kimondói már rasszistának számítanak, vagy identitásuk szerves része a holokauszt- és antiszemitizmus hiszti. Hisztinek mondom, mert nem tagadom el egyik tényt se, viszont a hangsúlyok, a személyválogatás, a képmutatás, a gyűlölet és a manipuláció bőven ott van azoknak a szívében, aki dobálják az antiszemita köveket (Bibliai példával élve).
Azt is mondhatnám, hogy rossz az, aki rosszra gondol. Aki a dohányos mondatba antiszemitizmust lát, az szerintem beteg. Lehet benne, de akkor bármit lehetne idézni, még azt is, hogy "ma süt a nap", csak nem valami logikus.
Az orrnál is inkább beteges az asszociáció.
Jézust viszont tényleg a zsidók ölték meg. És Jézus is zsidó volt... Ezért eleve bajos ezzel antiszemitázni. Akinek ez nem polkorrekt, az kérdezze meg az Istent, vagy olvassa el a Bibliát, vagy a történelmet (ugyanaz).
A 4. téma csak elfogultságok mentén magyarázható. Miért botrányos azt érezni, hogy elég abból, hogy egyfolytában egy spéci bűnre kell emlékezni, azt dörgölik az orrunk alá, és annak alapján próbálnak manipulálni, lenyomni? Ez is beteges, és gonosz. Lehetne megoldás, de ahhoz kölcsönös bűnbánat, empátia és megbocsátás kéne. Mondom kölcsönös! Szóval nem kéne azzal jönni, hogy mindig a csúnya nácik, és igazából tök alaptalan, hogy ellenérzéseik vannak. Ha ilyen nincs, akkor viszont azt kell mondanom, hogy az állítólagos áldozatok, üldözöttek nem is akarják, hogy változzon ez a jelenség. Akár elsőként is kéne kezet nyújtani, ezzel esélyt adva persze az újabb sérülésre, hiszen védtelenül nyújtjuk a kezünket. Enélkül nem lesz jobbulás.
A jaffázásra, na arra már lehet mondani, hogy van benne anti. A Salamonos viszont megint a téves szemüveg jele, mert az inkább csak nacionalista, nincs kihegyezve egy népre sem, csak az idegenekre, illetve akik ügyeskednek. Előbbiek a támogatását viszont sokszor túltolták, ezért a nemzeti vonal se alaptalan, ha ezzel foglalkozik ( korlátok között, mert a protekció belefér, de a gyűlölet nem).
Lehet ettől még kisebb-nagyobb mértékben antiszemita Vona Gábor. De erre azt mondom, hogy csókolom nem ez az egy bűn létezik! Miért válogatunk, és szeretünk lovagolni egy bűnön, és a többin meg nem? A lopás az jobb? Vagy a hazugság? Vagy a hazaárulás? Vagy a szexuális bűnök? Vagy a gyűlölet? Meg lehet ezeket találni a többi pártnál és azok tagjainál, vagy vezetőinél, sőt akár mindet. Több komolyság.
Ha kevésbé lennének elfogultak a kedves újságírók, akkor nem kéne ennyire beleszakadni az emberek győzködésébe, riogatásába, manipulációjába, mert odafigyelnének rájuk."

No,akkor a 444-et sem csak pesti liberálisok olvassák. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.04.16. 20:12

*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.15. 22:04


én mégis azt érzem, hogy ott népirtás volt, ahogy annyiszor anyni helyen már a történelemben
de persze Erdogan sem felelős felmenői tetteiért
és mivel látja mivé lett a HolokausztTM, ezért az esélyét se akarja megadni, hogy az örmények is pénzt facsarhassanak ki ebből :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.15. 20:55


Aztán ki tudja,mi az igazság.
Mivel látjuk,hogy mit művelnek a holokauszttal,még az is lehet,hogy Erdoganék jogosan vannak felháborodva.
Nem kell vakon követni az akadémista történelmi tanításokat,ezt már jól tudjuk. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.15. 20:45


https://kuruc.info/r/4/142047/
kemény
"Egyik fülünkön be, a másikon ki!" - jelentette ki a török elnök.

néha azért tud ő is csúnya dolgokat hazudni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.13. 22:42


https://kuruc.info/r/56/141971/
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
azt hittem valami sci-fi :D :D :D :D :D
hangosan röhögtem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.13. 21:31


ennyi a véleményem a menetesekhez:
https://kuruc.info/r/9/141958/
(csak a Bajcsy-s részt olvastam el, és a legvégét)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.12. 20:45


És akkor zsebben az első egyéni mandátum.
Szép volt,Louis!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.12. 17:27


Emiatt nem parázok én. :wink:
Csak ilyenkor az Élet Menete napján mindig felforr egy kicsit az agyvizem,mert vagyok olyan lúfas.,hogy végigolvasom a tudósításokat az eseményről.
Meg Tapolca miatt is izgulok egy cseppet.
Holnapra már jobban leszek. :)
Hátha befut a Rig Lajcsi.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.12. 13:28


hagyjuk már ezt a parát Zsolti! :D
Ha eljutunk oda, hogy a TEK a mi oldalunkat olvassa, és előszednek minket ezért, akkor ennek az országnak már annyi, és szarni fogok az egészbe
amúgy sosem tagadjuk itt a Holok.-t (már nem merem kiírni, nehogy a keresőjük ráleljen :D :D :D ), csak relativizáljuk :wink:

https://kuruc.info/r/4/141912/
vsjh meddig nézegeti még a Nyugat ezt?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.12. 11:26


Köszi,snatch! :wink:
Nyilván nem akarjuk magunkat kellemetlen helyzetbe hozni,és téged sem,de ki tudja...
Amúgy szerintem nem jelent meg tagadó vélemény itt a topikban,de jelentéktelen színben való feltüntetés és kicsinyítés igen.És az már bűn a törvénycikkely szerint.
Tomm:kínai :)
(Ha véletlenül 10év múlva (by tomm) Dúró Dórát váltanám az oktatási miniszter pozícióban,tényleg simán előszedegethetnék a fórumbeli gondolataimat,oszt' akkor annyi nekem. :D )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.12. 11:10


snatch írta:zsolti, elvileg neked, nektek nem kell izgulnotok, én vagyok a felelős mindazért, ami a fórumon megjelenik.


most még.
aztán majd 10 év múlva előszednek bárkit
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.04.12. 11:05


zsolti, elvileg neked, nektek nem kell izgulnotok, én vagyok a felelős mindazért, ami a fórumon megjelenik.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.12. 10:15


nem értem a felháborodást.
szakácsok és főzni akartak egy jó kinait.
max örülhetünk, hogy nem budapest szeletet akartak késziteni :D

"anyuka" for president!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.12. 08:41


Kicsit radikális így ez a vélemény. :wink:
De hogy kint még felkapják a fejüket az ilyen brutális gyilkosságokra,az tuti.
Más:ugye most egy szegedi nőt jelentettek fel holokauszttagadás miatt,mert a kurucinfó egyik cikke után a hozzászólásában tagadta a holokausztot.
Na már most elgondolkodom: kommentelt egyet,és feljelentették.Ez a tett nagy nyilvánosság előtt történt volna? Akkor ilyen alapon innen a politikai topikból is ki lehetne ragadni,és nyilvánossá tenni az én eszmefuttatásaimat,Trigoét,F72-ét,calderoniét vagy bárkiét,aki egy kicsit csúnyábbat szólt volna.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 19 vendég