Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.14. 18:54


Én mindig elolvasom ennek az indexes Tóth Gergelynek a közel-keleti cikkeit,nem rosszak.
De liberális attitűdjét nem nagyon tudja levetkőzni.
Neki mindig Irán és az oroszok lesznek a "gonoszok".
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.14. 18:49


Szerintem, ha összegyűjtik őket, és elküldik Európából, az is megtenné.

Levy: jó az a cikk

http://index.hu/velemeny/2015/11/14/koz ... megoldasa/
Azt tudták, hogy Franciaország 2015-ben 12 milliárd értékben szállít fegyvereket Szaúd-Arábiának? És azt tudták, hogy ezeket a fegyvereket Szaúd-Arábia többek között Jemenben veti be, nem kis részben hozzájárulva a káosz elmélyüléséhez? És azt tudták, hogy ebben a káoszban erősödött meg a helyi al-Kaida? És azt, hogy az itteni sejtnél képezték ki a Kouachi-testvéreket, a Charlie Hebdo-mészárlás tetteseit?
És a kör bezárult.
ezek annyira szépek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.11.14. 16:43


Én se lepődtem meg a történteken, idő kérdése volt. Ezért jöttek, jönnek, Európa pedig tűri, persze a politika színterén. Mondhatnám azt is, hogy egyék meg, amit főztek. A következőt Németországban várom, nem is oly sokára, mondjuk egy karácsonyi vásárban. Történni fog valami? Nem hinném. Tökös gyereknek tartanám az arabot, ha a valódi ellenségével, a zsidóval számolna le íly módon. De így egy sunyi, balf/sz féregnek tartom. Miért nem a Bilderberg tanácskozásán robbant, vagy az Amerika által Európára agresszív módon rákényszerítő szabadkereskedelmi egyezmény ülésén, vagy kardélre hányná a cionizmus legfőbb vezetőit. Zsidó álddozatot alig, vagy egyáltalán nem követel a tevékenységük. Ki kit támogat ebben a buliban? Egy mód van az ügy lezárásának: összegyűjteni az összes arabot Franciaországban és nyilvánosan kivégezni. Legyen az férfi, nő, gyerek. Nincs más megoldás. Minden más csak maszatolás, belenyugvás, fölkészülés a halálra. Ameddig semmi ellencsapást nem látnak, azt csinálnak, amit akarnak. Az ellencsapásnak brutálisnak, mindent elsöprőnek kell lenni. Lássák, hogy Európával nem lehet szarozni. Nem Szíriában kell bombázni a nagy semmit, a szarrá bombázott városokat. Itt, Európában kell ellenük föllépni, idáig fajultak a dolgok.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.11.14. 16:03

*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.14. 15:20


Trigoria írta:
Azért elképzelek egy alternatív világot, ahol szabad mindenkinek fegyvert tartani/viselni. Kipattannak a terroristák a kocsiból, lőnek kettőt kb, majd a kávézó teraszán ülők úgy lövik le őket, mint a sz.r. :wink:
Jó, ez csak egy fikció volt :)


:-D de annak k..va jó
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.14. 14:02


ezt szépen mondtad
mindenben igazad van
És ja, az Európa halott kifejezést is úgy használom, ahogy te kifejtetted
Drasztikus lépések nélkül visszaút se lesz belőle. Nálam ott kezdődne a mentési-projekt, hogy teljes határzár egész Európára a migráció ellen. Aztán utána megnézzük, belül mit lehetne tenni.
Na mindegy. Jobb híján csak lessük, hogy mi lesz.


Azért elképzelek egy alternatív világot, ahol szabad mindenkinek fegyvert tartani/viselni. Kipattannak a terroristák a kocsiból, lőnek kettőt kb, majd a kávézó teraszán ülők úgy lövik le őket, mint a sz.r. :wink:
Jó, ez csak egy fikció volt :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.14. 13:51


Trigo, esetleg az az Európa halott, amit az elmúlt 20-25 évben építgettünk. Mi magyarként más Európát nem ismerünk, így számunkra az egyetlen ismert Európa haldoklik. De lesz Európa, sőt én hiszem hogy megmarad az európai Európa is.
Inkább eszmék hallnak most meg. A korlátlan és határtalan szabadság, az emberi jóságba vetett hit, a demokrácia mindenhatósága és hasonszőrű társaik. Jó lenne egy ilyen világban élni, de a nagy jólétben annyira eltunyult a világ civilizáltabb része, hogy most a gazdasági és katonai fölény ellenére kőkemény küzdelem jön a túlélésért. És ebben mindenki meg fog változni. Nem kell látnoknak lenni ehhez. Látnok ahhoz kellene, hogy megmondja mennyit változik a világ és mennyit változnak az ember-ember kapcsolatok a következő 20 évben.

Önmagában azt megélni egy közel 70 éve békében tespedő világban, hogy bármikor és bárhol utolérhet az erőszak... nagyon durva lehet. Nem a tévé képernyőjén keresztül, hanem a saját utcádban. Amikor hirtelen nem az lesz a legnagyobb problémád, hogy összejöjjön a lé a nagyobb házra, autóra, tévére. Amikor nem a táj alapján választod majd meg hová menj nyaralni. Nekünk ez még nem egy hűdenagy trauma, de egy német átlagember elég sokat veszít a komfortérzetéből. Mondhatjuk, hogy Mo-ot kevésbé érinti, de én pl még soha nem éreztem terrorveszélyben magam. Ma viszont nem szívesen indulnék nyugat-európia nagyváros felé. És az ilyen helyzeteket óhatatlanul túlreagálja az ember.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.14. 13:30


Megértem a felháborodást meg hasonlók, de a káromkodást továbbra is pontozzuk ki légyszi!
köszi!



Igen, Zsolti, ilyenkor minden nagy ember valami extrém szót dob be a sajnálkozás közepette. Károly herceg a bestiálist pl. Egymásra licitálnak az üres szavakkkal.
Amúgy megmondom őszintén, én nagyon jól aludtam most is. Leszámítva h estére megfáztam.
Nullásul döbbentett meg az egész. Már vártam.
Sőt, elképzeltem ahogy Viktort ébreszti a titkára telefonon, és amikor megtudja a híreket, csak ennyit gondolt: "na végre". Nem, nem mondom hogy örül ennek, de mivel MINDEN épeszű ember tudta, hogy be fog következni az ilyen, így csak az ideje volt kérdéses. És hát Viktornak ez kapóra jön tudjuk.

És még valami: 9/11-nél senki se tudta azonnal a nagy "döbbenet" közepette, hogy valójában mi állhat a háttérben. Pearl Harbornál sem.
Nem mondom, hogy ez itt egy színház volt tegnap este, de 1-2%-t azért ennek is adok. Illetve én már nem zárok ki semmit.
Ugyanis hacsak nem az IÁ végnapjai miatti sietség, akkor mi a fészkes fene értelme volt ilyen hamar elkezdeni? Szóval én már nem hiszek el feltétlenül semmit.

http://www.origo.hu/nagyvilag/20151114- ... sokat.html
ebből miért kell nekem azt látni, hogy tökéletesen volt időzítve??? :)
Most komolyan, ennyire bonyolult ez?
Srácok, ti ide mentek, ti ide, ti pedig oda. Te ekkor lépsz akcióba, te ekkor, te ekkor. Nesztek a fegyver. Ruha ok? Ok. Allah Akbar! Gyerünk!
hát kb ennyi.
Sosem az ilyenek megtétele a nehéz, hanem utána a menekülés megszervezése. De mivel ezek nem akartak nagyon menekülni, így semmi bonyolult nem volt benne szerintem.

fura,, de ideges se vagyok, semmi. De az a durva, hogy azt érzem, hogy ha ez nálunk történt volna, akkor sem lennék sokkal jobban ideges. Mivel mondom egy ideje, hogy Európa halott, ezért az lenne a fura, ha felhúznám magam ezen. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.14. 12:26


Értelek Zsolt és igazad is van. A f.sz értelmiségi, véleményformáló elit szépen túl fog lépni ezen is. Lesz sok fotó szolidaris arabokról, virágot szorongató koszosképű kölykökről, nőkről és biztos lesz az áldozatok között is muszlim. Na vele tele lesz a sajtó.
De az emberek fognak megváltozni. Előbb-utóbb elkezdenek félni. Szar lesz. És akkor hirtelen nem lesz a szabadságjogok sárban tiprása pár házkutatás, rendőrkordon vagy csak simán a sarkon talpig fegyverben posztoló és az arabokat, fekákat szúrós szemmel néző kommandós sem. Nem fogja meghatni az emberek többségét a bírósági tárgyalás nélkül egy éve börtönben rothadó füstösök családjának sírása és a rendőröknek sem kell majd szégyenkezni ha egy félreértett mozdulatért földre visznek valakit.
Ha eddig eljutunk, akkor a sok hataloméhes politikus is rájön hogy mi hozza a szavazatokat. Pont ahogy Orbán vezér. És igen, a kis cigó b.szottul megérezte. Kár érte, mert ha pöcsöl még fél évet, akkor semmi gond nem lenne. Igazából azon múlt, hogy a csempészek nem nézték szarnak sem a magyar rendőrséget. Ha délebbre szervezik az útvonalakat, nem nyúlt volna időben bele a fidesz. De ez a vonat elment.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.14. 11:32


Kimásolom nektek ide Európa egyik legnagyobb liberálisának nyilatkozatát.Verhofstadt mindig habzó szájjal szidja Orbánt.Ízlelgessük egy kicsit a mondatait:

Guy Verhofstadt, a liberálisok első embere minden párizsi számára részvétét fejezte ki, és mint írta: megdöbbentette a terrorcselekmény. "Európa ma éjjel nem lesz képes nyugovóra térni" - húzta alá Verhofstadt.

Megdöbbentette??? Titeket mennyire döbbentett meg? Engem nem.Nem azt mondom,hogy sablonhírek a terrortámadások,de nem derült égből villámcsapásként jött.
"Ma éjjel" nem tudunk normálisan aludni.Ma éjjel.Utána minden megy tovább.
Dopemannek cigányok ölték meg kegyetlen brutalitással a nagyszüleit.Mégis kiáll a baloldalisága és a cigányság mellett.
Vajon Merkel,Hollande vagy bárki kiállna a migráció mellett,ha húscafatot csinálna egy terrorcsoport egy hozzátartózójukból?
És F.Totti,bár ez lenne a fordulat éve.Lepacsiznánk.De nem lesz.A rend mindig helyreáll,és az élet megy tovább.A háttérlobbi is menni fog.
De ha változik is majd valami,teszem azt Európában erősödni fognak a jobb- és szélsőjobboldali érzések,hazánkban továbbra is a Fidesz fog erősödni ettől az egésztől.Akik előtt megemelem a kalapomat,mert zseniálisan kezelik ezt az ügyet minden téren.Akárki akármit mond,bel- és külpolitikailag,kommunikáció szintjén,cselekedetek szintjén,mindenhol...nagyot alkot a Fidesz.Örülök is neki,meg nem is.Olykor meg kell hajolni az ellenfél előtt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.14. 11:18


ALLAH ALQARAF!!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.14. 11:12


Ez legalább Merkelt elsöpri, de a sok ultraliberális okostojás is kussolni fog egy darabig. Változni fognak az emberek és ettől a politika is. Mert muszáj. Már most muszáj. Egyedül a média reakciójától tartok (nem rövid távon), de ott azért van több pólus is. Érzem hogy jön a fordulópont. Nem lesz látványos, de évek múlva visszatekintve egyértelmű lesz, hogy ezek az évek hozták a fordulatot. A szájkarate szánalmas. Ha az európai liberális baloldalnak lenne egy kis esze, most bejelentenék, hogy nekik is elég volt. És nem csak a most élőkerült 15-20 ember az ellenség, hanem maga a folyamat, ami ide vezet. És ezért van rohadt szoros összefüggés a migráció és a terrorizmus között. Most még nem terroristák, de potenciálisan azok. Mind. Azok is akikből látványos hőst csinálnak. Lásd László Petra fociedzőjét.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.14. 11:09


feram89 írta:Mikrációnak tényleg semmi közze ( de még lehet később),
itt a merénylők francia állampolgárok 2. 3. generációs fiatalok, akik már franciaországban születtek, csak aztán "haza" utaztak és kimosták az agyukat...


azt akarod mondani, hogy kasztraljuk a migransokat?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.14. 10:27


Kőkemény nyilatkozatok.Meg is van oldva a probléma.Én büntetnék ilyenkor mindenféle sablonmegszólalást,ha ezeket hozzátartozóként olvasnám...

Juncker rövid közleményt is kiadott még az éjjel, amelyben a Francois Hollande francia elnöknek küldött üzenetét ismertette. "Megráz és felháborít, hogy Franciaországra ebben a pillanatban a leggyűlöletesebb terrorizmus csapott le" - írja Juncker, aki egyúttal tudatta: bízik abban, hogy a francia hatóságok és a francia nép közösen képes lesz megbirkózni ezzel az újabb megpróbáltatással. "Ma minden gondolatom és részvétem Franciaországé és a franciáké" - zárta levelét az Európai Bizottság elnöke. Jens Stoltenberg, a NATO főtitkára szörnyűségnek nevezte az eseményeket. "Franciaország mellett állunk. A terrorizmus soha nem győzi le a demokráciát" - nyomatékosította a norvég politikus. Martin Scuhlz, az Európai Parlament (EP) elnöke tudatta: szörnyű hírek érkeznek Párizsból. Az áldozatok családjait együttérzéséről, a hatóságokat pedig támogatásáról biztosította rövid üzenetében a német politikus. Az EP frakcióvezetői közül is többen megszólaltak a történtek miatt. Manfred Weber, a legnagyobb, néppárti képviselőcsoport német elnöke azt írta: mindannyian franciák vagyunk, Európa szorosan összetart. Mély megdöbbenésének adott hangot a szociáldemokraták frakcióvezetője, az olasz Gianni Pittella is, aki szintén a franciák melletti kiállást hangsúlyozta. Syed Kamall, a harmadik legnagyobb képviselőcsoport, az európai konzervatívok és reformerek vezetője vérlázítónak nevezte a történteket, valamint együttérzéséről biztosította az áldozatokat, hozzátartozóikat és a mentőalakulatok bátor tagjait. Guy Verhofstadt, a liberálisok első embere minden párizsi számára részvétét fejezte ki, és mint írta: megdöbbentette a terrorcselekmény. "Európa ma éjjel nem lesz képes nyugovóra térni" - húzta alá Verhofstadt. Rövid üzenetében a radikális baloldal frakcióvezetője, a német Gabi Zimmer is megdöbbenését fejezte ki, és teljes szolidaritásáról biztosította a franciákat. A zöldek társelnöke, a szintén német Rebecca Harms az eseményeket röviden összefoglalva azt írta: micsoda szörnyűség; ami történt, "hihetetlen". Marine Le Pen, a francia szélsőjobboldali Nemzeti Front vezetője azt írta: szörnyűség, ami történt, és amíg helyre nem áll a rend, pártja felfüggeszt minden kampánytevékenységet.

Le Pené nem sablonos,bocsánat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.14. 10:21


"De még lehet később."
Nyilván mindenki erre gondol,feram.Még nincs megásva Európa sírja,de már csak néhány lapát szükséges.
Meg amúgy nem is kell ehhez "hazamenni".
Integráció,multikulturalizmus,esélyegyenlőség,felzárkóztatás,tolerancia,nyitottság.
Sok sikert.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2015.11.14. 10:13


Migrációnak tényleg semmi közze ( de még lehet később),
itt a merénylők francia állampolgárok 2. 3. generációs fiatalok, akik már franciaországban születtek, csak aztán "haza" utaztak és kimosták az agyukat...
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.14. 08:35


Hát igen,a klasszikus tétel bebizonyosodik mindig: a szükségállapot mindig a szélsőségeknek kedvez.És a szélsőségekből még soha nem kerekedett ki jó dolog a történelemben.Ám F.Totti, a te példád is mutatja,hogy ha most nem telik be a pohár a normális embereknél,akkor soha.Tényleg elég volt.Én higgadt vagyok,de csak azért,mert nem vagyok érintve,és mert én már kidühöngtem magam az elmúlt 5 évben.
Semmi nem fog változni amúgy.Merkel és Hollande nemsokára közösen bejelentik,hogy a migrációs válságnak semmi köze az egészhez,és amúgy is,a migránsok is sajnálkoznak a történtek miatt.
Nehéz mit írni ebben a nihilben.
Embertelennek kell lenni ahhoz,hogy megőrizzük emberségünket.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.14. 08:06


Nekem most volt elég. Nem hiszem hogy náci túlkapás utálni minden muszlim birkabaszót és a fattyaikat. Rohadjanak meg a saját földjükön. Öldössék egymást, dögöljenek szomjan. Szerencsétlen franciák jól beszopták a sok bevándorlóval, de ahol nincs még tele az ország szeméttel, ott lehet eséllyel küzdeni. Most kellene lépni, amíg élesen élnek a párizsi képek mindenkiben. Vigyék táborba a sok köcsögöt, tartsák bent ítélet nélkül is, toloncolják ki. Majd 10 év múlva nézünk pár filmet az ártatlanul bebörtönzött szegényekről, de ha így marad a franciák, spanyolok és a britek sem tudják megakadályozni a hasonló eseteket. Aludtam rá egyet, de most is forr a düh benne. Tönkre basszuk Európát ha igy folytatjuk! Vak aki ezt nem látja.
Életemben először fogok elmenni tiltakozni. Igen nem részvétet nyilvánítani, hanem tiltakozni!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.14. 07:50


ezek utan europa nem tekintheto biztonsagos helynek, ergo a menekulteket azonnal el kell innen vinni!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.14. 05:19


de igazabol nincs am terrorveszely...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.14. 01:37


https://kuruc.info/r/4/151105/
bammeg :(
ülök a monitor előtt éjjel, és látom Carlo Zampa bejegyzését, hogy Pray for Paris. Mondom mi van???? Azonnal nyitom a kurucot, és tessék.

http://index.hu/kulfold/2015/11/13/kurd ... szindzsar/
lehet ezért történt a párizsi most? Mert az IÁ a végnapjait éli?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.13. 15:20


jaja, döbbenten olvasom mindenhol a fellebbezést az ügyészség részéről
https://kuruc.info/r/2/151075/
ez felvet több dolgot is. A média reakvióját figyeli a fidesz? nyilván
A bírónő felső utasításra hozott ítéletet? Nyilván. Ha így van, akkor egy ilyen együttes fellebbezés utána egy életre el kell tiltani. Ha magától hozta, akkor meg pláne!

Wintermantel hasonlata azért nem állja meg teljesen a helyét, amit alatta az egyik hsz-ben valaki le is írt. De alapvető jogom, hogy az otthonomban azt csináljak amit akarjak. Akár ártok ezzel egy betörőnek akár nem. És ez az erősebb jogilag szerintem. Vagy ha nem, akkor nagy baj van.
https://kuruc.info/r/2/151070/
ránézve a bírónőre....no komment

http://nemzeti.net/orban-ki-az-ordog-do ... 70824.html
itt megint jól beszél. De hát mikor mit kell mondania.

„Ez nem a hatékonysággal, hanem a demokráciával függ össze. Most a következő kérdésről van szó: ki az ördög döntött erről a politikáról? Hiszen ha olyan létfontosságú kérdésekről van szó, mint amilyen az identitásunk vagy a terrorral szembeni védelem, akkor azt meg kell, meg kellett volna vitatni a polgárokkal.
Kedves Viktor, a földkérdést nem kéne megvitatni a polgárokkal? Vagy nem kell eladni b.zdmeg, és nincs mit megvitatni sem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.13. 12:08


És akkor még egyszer a fagyállós bor margójára.
Van remény,Trigo:

http://alfahir.hu/remenykedhet_a_borosg ... melle_allt

És akkor Wintermantel fideszes polgámester úr is rátapintott valami igazságfélére:

https://kuruc.info/r/6/151073/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.11.13. 09:46


Trigoria írta:öregem, ez a kép.. ez valami egészen zseniális! :shock:
egyszerű és tökéletes

ugyanez jutott nekem is az eszembe. ránéztem és azt láttam, hogy na, ez nem semmi, ennél jobban nem lehet elmondani valamit rajzzal.

fájdalmas nagyon, hogy ezen egyesek kiakadnak :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.12. 18:49


öregem, ez a kép.. ez valami egészen zseniális! :shock:
egyszerű és tökéletes
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron