Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.05. 12:30


Na most már tudom,hogy mit gondolsz a bevándorlásról. :lol:
Azért a verset olvasd el,komoly.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.05. 11:59


legnagyobb sajnálatomra nincs benne gúny
aki menekült és a szabad európába vágyik, az örömtáncot járva vonul be a táborba: merthogy megérkezett az EU-ba! csupa nagybetűvel! de ezek nem bevonulnak, hanem kitörnek! a lónak a büdös faszát menekülnek ezek a háború elöl. egy részük egyszerűen csak irigy és ő is úgy akar élni, ahogy az EU-ban szokás, a többi meg frankón terrorista.
mi az, hogy megbénitják a fél ország közlekedését? konkrétan terror alatt tartják a bécsbe vezető utakat.

ezeknek nem ápoló kell meg orvos meg tolmács, hanem ólomgyári munkás

http://hvg.hu/itthon/20150904_megyek_an ... _merkelhez
"megyek anyukámhoz, merkelhez"
hát erre nem tudok mást mondani, minthogy: menj kurva anyádba!

állitom, forditott esetben, ha mi törnénk ki az ő táborukból és vonulgatnánk sziria útjain, fél meg egész téglákkal dobálnának minket, már amennyiben nem egyszerűen lelőnének minket, mint a kutyákat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.05. 11:42


Basszus,nem tudom kihámozni a mondandódból,tomm,hogy mi a gúny,mi a való,vagy az egész gúny.De tetszik.
A terroristás rész nyilván gúny.(Amúgy fogalmam sincs,mit gondolsz a bevándorlásról.Beszéltünk mi már itt erről? Ja, a múltkor írtál egy fejtegetést az USÁ-ról és az ISIS-ről.)
Ám az ezernyi lehetőség közül csak védelmi lehetőségeket írtál.Holott nyugodtan lehet menni önkénteskedni orvosként,ápolóként,kajaosztóként,tájékoztatóként,tolmácsként,fuvarként,baby sitterként (Gyurcsány),stb.
De ha lenne a pucámba vér (amikor felhúzom magam,akkor van;ha másnapra lenyugszom,nincs),akkor kerítést építenék,vagy tömeget terelnék,átutazást segítenék vagy ilyesmi.
Ám gyökerek vagyunk,na.(Azért azzal tudom magam nyugtatni,hogy ezekre a feladatokra megvannak az állami erők.Mondjuk kíváncsi vagyok,hogy mi lenne,ha a Magyar Gárda felajánlaná az önkénteskedését.Csak úgy szépen,nyugiban.)
Szóval igazad van,tomm.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.05. 11:34


Lehet,hogy már olvastad,ajánlom neked:

Allen Ginsberg:Seggfej (beat-irodalom,versike)

De szerintem te írtad. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2015.09.05. 11:46-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.05. 11:24


szerintem mindenki egy tohonya, elvtelen seggfej, aki nem tesz tevőlegesen ez ellen. mit tudom én mit. lemenni a határra segiteni keritést épiteni vagy elmenni tüntetni vagy jelentkezni a rendőrségnél/katonaságnál önkéntesnek. van ezer féle lehetőség.
saját magam is egy elvtelen, tohonya seggfej vagyok és ti is mindannyian, akik csak a szót szaporitjátok! (a többieknek mély meghajlás)
az un. ultrák legalább odamentek megdobálni ezeket a rohadt terroristákat! ez persze önmagában semmi, de mégis elmondhatatlanul több, mint amit mi teszünk.
világ seggfejei, pusztuljunk!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.05. 07:42


Egyértelmű.Amúgy ez a cikk is sajnáltatja szegény ön-és családveszélyes férfit.Diszkriminálás,embertelen bánásmód,kriminalizálás.Na ezektől a szavaktól felforr az agyvizem.Több ezer embert nem lehet pátyolgatni.Ez Tesco üzemi termelés.És szinte bátran ki lehet jelenteni,hogy a magyar hatóságok emberségesen teszik a dolgukat.
Elég baj az,hogy a befogadó Nyugat megásta a saját sírját,legalább mi,magyarok őrizzünk meg valamit a "tisztaságunkból".
Tovább kell őket engedni,és ezzel megszegni a szabályt.Az Orbán.kormány minden szájkarate ellenére ellenére betartotta eddig az uniós szabályokat.Sokkal többet nem tehettek volna.A civilek és a baloldal mi a lófas.ért tüntet ellenük? Mit hibáztak az ő szemükben?Mert a Jobbikot még megértem,ők zéró toleranciát akarnak,de a bevándorlás-pátyolgatók mit???
Szállodát,pénzt,McDonald's-os kaját???
Az eszem megáll.
És a nyugati politikusok is irtóznak már ettől az egésztől.Erre vigyorogva bele KELL mondaniuk a kamerába,hogy jöjjetek csak nyugodtan,migránsok.Tárt kapuk.
Forogjatok az ágyban esténként,kedves Merkelék.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.04. 22:53


http://lvnte.blog.hu/2015/09/03/akkor_e ... st_hazudik

amúgy a legegyszerűbb: felrakni őket vonatra, elvinni Bécs felé, és a határtól 5méterre lerakni őket, és 5 percre becsukjuk a szemünket
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.04. 18:17


Nézzétek meg,hogy a külföldi sajtó hogyan tálalja képekkel és szalagcímekkel a magyarországi migránshelyzetet:

https://kuruc.info/r/6/147872/

Nagy bajban van Orbán.Szerintem a migránsválság miatt pont nem lehet a Fideszt szidni.Még jobbról sem.De eljöhet az a pont,amikor elő kell venni a Jobbik ötleteit (persze amiket még nem vettek elő...)
Orbánnak fél szemmel az EU-ra,fél szemmel pedig a magyar emberek reakcióira kell figyelnie.
Elképesztő sorsú emberek a menekültek,ezt bármikor aláírom,de lassan eljön az idő,amikor megálljt kell parancsolni a migrációnak.
Minden statisztika azt bizonyítja,hogy a bevándorlókat képtelenség integrálni,akármennyi idő is áll a rendelkezésre.
Erre tudattalan/tájékozatlan/lefizetett/manipulált emberek tömkelege,politikusok,színészek,sportolók,stb. hívják ezeket a szerencsétleneket Európába.Nem gondolkoznak ezek a barmok? Az index is mit művel??? Csodálkoznak,ha Törökországban vagy Oroszországban az ilyen lapocskákat betiltja Erdogan vagy Putyin? Ennyire hogy lehet bevándorló-pátyolgatónak lenni??? Ez túlmegy minden határon. Ezt már nem lehet idegekkel bírni.
Viktor! Lassan dönteni kell:vagy EU,vagy nemzet.Én azt sem bánom,ha kifogod a Jobbik vitorlájából a szelet,csak oldd meg a szituációt.Külföldön már úgyis egy retek náci és antiszemita vagy (pont te...),úgyhogy ideje keresztbe lesza.ni,amit az EU és a balliberális Nyugat mond rólad.Legyél tökös,legyél harcos.(És dugd össze a búrádat Vonával.)
Én szurkolok nektek.
Jobban érdekel ez a meccs,mint a magyar-román.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.04. 15:43


Röfi bácsi miért fogta magát vissza ennyire? :)

A Mucsi-Scherer duónál meg jelenleg nincs jobb.
Mit alakított már megint Mucsi,basszus!Óriási! :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.04. 15:16

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.04. 13:45


Tomm,a Jobbik mindig összehasonlítja az itteni módszereket az izraeli dolgokkal.Fonákjára állítják úgymond a dolgokat.De a magyarázat mindig ugyanaz libsi oldalról:Izraelt komoly veszély fenyegeti,hazánkat pedig csak egy csepp migrációs hullám.
Trigo:ott van a megoldási javaslat Puzsérnál.Az adott kontinensen kell ütközőzónákat,táborokat,regisztrációs központokat kialakítani.
Már Lovas István is pedzegette a kérdést:vajon a gazdag szunnita arab államok (Szaúd-Arábia,Bahrein,Katar,stb.) miért nem fogadnak menekülteket?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.04. 09:38


http://mno.hu/velemeny/a-nemzeti-hatarv ... ja-1302848
érdekes írás ismét Puzsértól
csakhogy! Megoldást ez nem jelent. Igaznak igaza lehet a feltevéssel, de megoldást nem ad. Azaz de, más f.szával verné a csalánt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.04. 06:20


hehejjjj mekkora otlet. a kormany izraeli 4-5 m magas keritest akar venni. azert az izraeli keritest lenacizni szep muvelet lesz
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.09.03. 07:13


zsolti írta:De szép,de szép...Ez az,Fletó! Hol van ehhez képest Vonáék karitatív tevékenysége...

http://index.hu/belfold/2015/09/02/es_e ... _a_hazaba/

Ferikém,csak egyet,ha kérhetnék:ezt éveken át,életvitelszerűen,és már megy is egy szavazat a DK-ra. :) :evil:


Ez így baromság. Miért nem a honfitársain segít ez a vakegér? Befogadhatna pl egy borsodi cigó családot vagy ha ez nem, akkor elég ha bejelenti, hogy 1 hétre kikapcsoltatja a riasztót a kecóban.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.02. 20:08


De szép,de szép...Ez az,Fletó! Hol van ehhez képest Vonáék karitatív tevékenysége...

http://index.hu/belfold/2015/09/02/es_e ... _a_hazaba/

Ferikém,csak egyet,ha kérhetnék:ezt éveken át,életvitelszerűen,és már megy is egy szavazat a DK-ra. :) :evil:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.02. 13:42


De a Zyklon-B nem a zuhanyrózsából érkezett,hanem nyílásokon át (a hivatalos holokauszttörténet szerint).
És akkor tommnak igaza lesz:a szappanokat is be kell tiltani lassan.
Sőt,bármiféle esernyőt,lámpaernyőt,napellenzőt...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.02. 12:48


így van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.09.02. 11:59


Trigoria írta:olvastam, már be se raktam, annyira szánalmas :D :D

És a lengyel zsidók is egyetértenek veled benne.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.02. 11:51


elobb-utobb eljutunk oda hogy betiltjak a szappant is. vagy majd ra kell irni nagybetukkel, hogy ZSIDOMENTES SZAPPAN!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.02. 11:22


olvastam, már be se raktam, annyira szánalmas :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.09.02. 09:11

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.01. 16:13


Nagy kő esett le a szívemről... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.09.01. 15:59


zsolti írta:HOL OLVASTAD???????? :wink:


A kurucon, hol másutt? :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.01. 14:55


HOL OLVASTAD???????? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.09.01. 14:32


Trigoria írta:F.Totti:
http://szelsokozep.com/cikk/792-az-akti ... g-szot-ker
egy újabb jó Puzsér írás



Tényleg jó. Olvastam a matematikus csávó választási elméletét is pár napja (zsolti miatt nem mondom meg hol :)). Nekem baromira tetszik, de nem hiszem hogy megoldást jelentene a jelenlegi magyar helyzetre. Viszont az is biztos, hogy ha kezdetektől így szavazgatunk, akkor nem süllyed eddig az ország. A 100% oppozíció akkor biztos nem alakul ki. Meggyőződésem hogy ez nagyban hozzájárult az egész ország lezülléséhez. És most már erre az állapotra kellene megoldást találni. A kiegyenlítősdi addig jó, amíg semmi szélsőséges nem történik. A mérsékelt reakciók is csak addig működnek.
Sajnos most sem itthon, sem a határokon kívül nem olyan világ van, ahol radikális eszközök nélkül fordulatot lehetne elérni. És ez baromi ijesztő, mert a radikalizmustól félnek az emberek. A többség legalábbis. Mert rövid távon jobban fáj, mint a szar paszírozása. És a többség lelkesen adja fel a jövőt a saját kényelméért. Na de elkanyarodtam kissé.

Köszi a linket!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég