Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 14:00


Fradista,egy játékra szeretnélek invitálni.Tudom,hogy nem szeretsz/nem akarsz hosszabb hozzászólásokat írni,de rövidebb dolgokra kapható vagy.A játékom célja nem provokáció,nem a mi táborunk nézeteinek erősítése,hanem csak szimpla emberi kíváncsiság.Felsorolok 10 eseményt a palesztin helyzettel kapcsolatban.Azt szeretném kérni tőled (persze bárki megcsinálhatja),hogy a sorold fel azokat a sorszámokat,amelyek szerinted szélsőséges jelenségek/események/történések.

1. Londonban több tízezren részt vesznek egy palesztinok melletti szimpátiatüntetésen.
2. Egy angol riporter söpredéknek nevezi a gázai bombázásokat egy dombról,ujjongva figyelő zsidókat.
3. Ramallahban ezrek ujjonganak,amikor megtudják,hogy több izraeli katona is meghalt a harcokban.
4. Salih Ucan,az AS Roma új játékosa a Twitteren kiposztolja a Free Palestine feliratot.
5. Erdogan Hitler államához hasonlítja Izraelt.
6. Magyarországon a palesztin nagykövet asszony és Gyöngyösi Márton felszólalásával kétszáz fős palesztin szolidaritási felvonulást rendeznek.
7. A Hamasz folyamatosan rakétázza Izraelt.
8. Egy norvég orvos nyílt levelet ír a gázai kórházi helyzetről,és egyértelműen Izraelt nevezi bűnösnek.
9. A Hamasz nem akarja elfogadni a tűzszünetről szóló javaslatokat.
10. Előfordult már, hogy a Hamasz gyerekeket használt élő pajzsként.

Tudom,hogy van olyan állítás,amelyikkel kapcsolatban nehéz állást foglalni.Én most mégis arra kérlek téged,fradista,hogy dönts valahogy,és sorold fel a szélsőséges cselekedetek sorszámait.Amint megtetted,én is felsorolom a számaimat.Fontos nekem ez.Tedd meg, légyszi.
Annyit megígérek,hogy nem fogom kommentálni a döntésedet.
Köszi szépen!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 13:14


Bence,valószínű,hogy a tévés híradásokból maradt ki a hír,amit rengetegen néznek.Míg a hírportálokat kevesebben,ugye.
Mindenesetre jó,hogy linkelted ezt a cikket.Engem mindenesetre megnyugtatnak ezek az apró dolgok,persze a lényegen nem változtatnak.
Árnyalja ez a link a helyzetet,de ki tudja,miért jelent meg a BBC-n végül a hír.Lehet társadalmi nyomásra,lehet maguktól rakták be.
Köszi,bence!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.21. 12:59


snatch írta:tényleg? :roll:
akkor bocs. Azt hittem most először :( azért nem baj, ha tudtok róla és megőrzitek szabadságomat :)
nehogy engem is körözzön az fbi

lehet csak privátba írtad - nem tudom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.07.21. 12:07


Nyilván velem van a baj és túlságosan jól tájékozódom a cionista médiában, de egy percembe került megtalálni a hírt a BBC weboldalán.
http://www.bbc.com/news/uk-england-london-28383460
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.07.21. 11:43


Kép

A BBC erről sajnos nem tudott. Nyilván nem vették észre vagy nem tudtak róla, mert egy kiegyensúlyozott, objektív csatornáról van szó.
Ezek után előítéletes az, aki bármilyen általuk kreált hírt, véleményt kétkedéssel fogad? Vagy akkor ez már "utóítéletnek" számít?
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.07.21. 11:34


Csak egy kérdés a mindig roppant objektív, elfogulatlan és kiegyensúlyozott fr-hez:
mi lehet az oka annak, hogy Londonban rendeznek több tízezer fő részvételével egy az izraeli agresszió elleni demonstrációt és erről a legnagyobb brit tévécsatorna nem számol be, mintha nem is lett volna? Vagy már ennek a kérdésnek a feltevése is gondolom hatalmas elfogultságról tanúskodik, így válaszra sem méltó...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.07.21. 11:27


tényleg? :roll:
akkor bocs. Azt hittem most először :( azért nem baj, ha tudtok róla és megőrzitek szabadságomat :)
nehogy engem is körözzön az fbi
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.21. 11:10


jó csak már többedjére írtad, azt hittem.... :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.07.21. 11:05


Trigoria írta:sn: nyugi már, ki a sz.rt érdekel ez a fórum? :D

hehe, szerinted komolyan aggódom? :) akkor nem ismersz :) csak tényként leírtam :) hogy ha egyszer sittre kerülök, akkor az miattatok lesz :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.21. 10:26


sn: nyugi már, ki a sz.rt érdekel ez a fórum? :D

Levy: nocsak téged is látni itt?
Nyugi, itt ennél durvábbat nem fogsz tapasztalni - és erre zsolti a garancia.
Ez a topik kb miatta, érte van, és őt sose lehet kizökkenteni a nyugodt fórumozásából. :wink:
Én bárhol máshol már elküldtem volna a p...ba fradistát valszeg, de itt visszafogom magam, mert rómás szurkolótásaim más kategória.

fr:
Általában ki se nyitom ezt az oldalt.
ez erős túlzás lássuk be :)
szvsz itt általában olyan mértékű egyoldalúság, elfogultság és előitéletesség az uralkodó hangnem
Abban igazad van, hogy mivel zsolti és jómagam vagyunk/írunk itt a legtöbbet, így nyilván a mi véleményünk a fő vonulat. Kb miattunk is jött ez itt létre. Én nem is bánom ezáltal az egyoldalúságot - ahogy már kifejtettem régebben -, hiszen én nem vitatkozni akarok - ellentétben zsoltival. :wink: Mondjuk veled nem is nagyon lehet ugyebár.
hogy én márr feladtam
mikor kezdted el? :)

szélsőséges lennék? tőlem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 09:58


Akkor sincs félnivalód.Bár nem tudom,hogy milyen törvények vonatkoznak egy ilyen magánoldalra.Remélem soha nem lesz bajunk itt a véleményünkből,de hát nem lehet tudni.Akármilyen "szépen" fogalmazunk, a tartalom miatt megbukhatunk.Jön a Tett és Védelem Alapítvány,és végünk.
Vicces is ez,meg nagyon nem.
Szóval nem vagyok képben a ránk vonatkozó törvényekkel.
De ha bármikor,bárki ezen a fórumon bajba jutna a véleményéért (tehát az üzemeltető és a tulajdonos),az szégyen lenne.
Szerintem nem lesz gond.
És köszönjük a munkátokat! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.07.21. 09:41


én arra értettem, hogy jelen hatályos törvények szerint az oldal üzemeltetője és tulajdonosa a felelős azért, ami az adott oldalon, fórumon megjelenik, nem pedig az, aki azt oda beírta.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 09:38


És nincs semmi moderátori félnivalód.Könnyű dolgod van.
(Plusz nekem a ti személyetek garancia arra,hogy ami itt folyik,az nem ördögtől való...) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.07.21. 09:17


és a legszebb, hogy minden itt leírt szövegért én felelek egy személyben :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.07.21. 08:46


Nyugalom, semmi durva nem volt egyelőre, de nem is szeretném... ;)
Intelligens emberek vagytok, de a politika, és a többi xarság itt ki tudja hozni az emberekből az állatot!

És nem csak Neked szólt ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 08:23


Levy,azért remélem neked is felment a vérnyomásod,miközben ezt a szélsőségektől mentes kommünikét fogalmaztad. :wink:
Én őszintén szólva nem éreztem durvának vagy sértőnek ezt a levélváltást fradistával,bár nem tudom,hogy a figyelmeztetésed mennyire szólt nekem.A személyeskedés távol áll tőlem.Én fradista nézeteit próbálom megfejteni/megérteni/támadni,a személyét illetően soha egy rossz szót nem szóltam.Egy:nem ismerem.Kettő:valószínűleg mindketten törvénytisztelő és becsületes életet élünk családapaként,csak a nézeteink merőlegesek egymásra.Az égvilágon semmi bajom fradista általam nem ismert személyével.
Ő viszont leszélsőségezett minket,de ezzel engem nem sért vérig,csak gondoltam,szóvá teszem a visszautasítást.Ha a mai közbeszéd szerint szélsőség vagyunk,akkor azt el kell fogadni.Csak bicskanyitogató szembesülni ezzel.
Nyilván ebből a szempontból tényleg tombol hazánkban a szélsőség.
(Én mint szélsőség,baz'.eg...)
Úgyhogy nyugi,Levy,ha a figyelmeztetés főként nekem szólt,akkor részemről ne legyen félnivalód.Mert ahogy Trigónak írtam,én nem fogok pocskondiázni.Amit meg rólam írnak tudatlanul,lenyelem,bár rosszul esik.
Hiszem,hogy igazam van.Nem tudom -mint fradista-,csupán hiszem.
És ez viszi előre a világot,az emberiséget,és ezer köszönet nektek,hogy anno beindítottátok ezt a politikai topikot. :wink:
Hiszitek vagy sem:többekkel ellentétben én igénylem fradista jelenlétét ebben a topikban is.
Csak az igazságközlő,minden más véleményt kizáró,kikezdhetetlen bizonyossággal bíró kijelentéseit váltanám párbeszédre,vitára,együtt gondolkodásra.
Őszinte tisztelettel:

Zsolti :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.07.21. 07:31


Azt szeretném kérni, hogy ne kezdjetek a személyeskedés, fricskázgatás kategória felé elindulni, mert nem szeretném becsukni ezt a topikot, míg mindenki megnyugszik...
Azt is fogadjuk el a másiktól, h bezárkózik bizonyos témákban, nem vagyunk egyformák.
További kellemes vérnyomásnövelést kívánva, maradok tisztelettel;
Vanek B. Levy
:D

Köszönöm
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 07:18


Á,helló,fradista!Köszönjük,hogy egy pillanatra megszakítottad a tudatos bojkottot.
Én próbáltalak téged megfejteni az évek során,de te nem engedted.Most meg megpróbálod rólunk kialakítani a szélsőségesség képét.Hogy mi, a gaz antiszemiták egyoldalúan gondolkozunk/manipulálunk/hazudunk.Az egyoldalúság és előítéletesség vádját minden fórumtársam nevében visszautasítom.
Kettőnk közül ki az,aki a párbeszéd híve?
Ki az,aki megalázkodik állandóan előtted,és tiszteletben tartja a tudásodat,a tájékozottságodat?
Ki az,aki szokott neked igazat vagy részigazat adni?
Aki csak diskurálni szeretett volna veled néhány témáról,de néma közöny fogadta?
Aki őszintén kíváncsi a véleményedre,de te soha nem írsz szinte semmit? (Érdekes,jnzsblzs képes volt bekezdések tömkelegét leírni,hogy megismerjük.Pedig biztos nem lett ettől Jobbik-szavazó és anticionista.)
Ki az,aki ezen a fórumon a legjobban szeretné megismerni a te nézeteidet/attitűdödet/világlátásodat?
Sokkal jobban elfogadnám,fradista,a köztünk lévő totális nézetkülönbséget,ha kifejtenéd a gondolataidat.
Ahogy te vitázol,úgy nem lehet.
Soha nem hitted el nekem,hogy el tudnál minket gondolkodtatni,ha példákkal,érvekkel,kifejtett hozzászólásokkal bombáznál minket.
De te csak "benézel" ide, és "böffentesz" egy igazságot.
Én szeretném,ha visszatérnél,de ha nem akarsz,akkor ne tedd.
A palesztin helyzetről pedig nehéz nem "szélsőségesen" véleményt formálni.Gondolom számodra az egyik szélsőség mi és a kurucinfó vagyunk,a másik a gázai bombázások sikeréért imádkozó zsidók.A középutat számodra a Nyugat politikusai,az index,az origo, a HVG és a betonbiztos talpnyaló nyilatkozatok jelentik.
Csak egyszer kerülj olyan helyzetbe az életben,amikor szélsőségesen kell viselkedned,fradista.
De ezt semmiféleképpen nem kívánom neked.
Ám segítenék neked.
Te segítenél nekem...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.21. 06:17


Slider, szvsz itt általában olyan mértékű egyoldalúság, elfogultság és előitéletesség az uralkodó hangnem, hogy én márr feladtam. Általában ki se nyitom ezt az oldalt.
Ami a konkrét ügyet illeti, ez egy tipikusan olyan ügy, amiben mindkét "oldalnak" (he lehet egyáltalán ilyen leegyszerűstve beszélni) van igazsága, és egyiknek sincs "igaza". Az ilyen bonyolult helyzet meg kedvez mindkét oldalon a szélsőségeknek, lásd pld ezt a fórumot...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.20. 21:43


ja és volt egy cikk valahol
hogy Gázát bombázni olyan, mint a brazil foci vb-n a tömött stadion felett repcsiből kidobni pár téglát
szinte tuti hogy eltalál valakit

rohadjon meg Izrael ott ahol van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.20. 21:33


slider
szerintem te nagyon el vagy tévedve (vagy le vagy maradva, vagy rosszul vagy tájékozódva)
de ez az én gondolatom, és itt be is fejezem, mert összeveszni vagy sértegetni kizárt, hogy fogok akár egy rómást is
A Hamasz őket használja élő pajzsként, illetve iskolákba és korházakba rejti a rakétáit, hogy aztán halott gyereketet lehessen mutogatni a médiában.
szép médiamondat

ok-okozat - ez mindennek az alapja
teljesen mindegy már az aktuális kezdeményező. Van egy nép, aminek elvették a földjét, és gettósították őket. Innentől minden cselekedetük kétségbeesett és messzemenően legális a szememben.

A béke akkor jön el, ha majd az arabok jobban szeretik gyermekeiket annál, ahogy minket utálnak.
Vagy ha végre összefognak az arabok és eltörlik azt a hitvány országot a föld színéről. Akkor is eljön a béke.


egybe gondoljunk bele
ez az egész egy az egyben az indiánok kiirtására hajaz
először adtak a fehéreknek területet, aztán a fehérek vettek tőlük még területet, aztán elfoglaltak területeket, aztán elkergették az indiánokat a földjeikről, aztán ki-kiirtották őket, aztán béke dumájával hatalmas rezervátumokat adtak már a fehérek az indiánoknak, aztán az élhetetlen ócska területekről már jogosan ki-kitörő indiánokat tovább mészárolták, aztán provokálva ugyanez, közben egyre kisebb rezervátumokba zárták őket, míg végül ott tartunk, hogy az indián faj/rassz gyakorlatilag kihalt, leszámítva egy egy kis rezervátumot. Nem ismerős?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.20. 21:33


Ja és,tomm,nem nagyon tudok eleget inni.Néhány grapefruitos sör nem hiszem,hogy segít. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.20. 21:32


Hát,slider,ha van téma,amellyel kapcsolatban képben vagyok,az a palesztin-izraeli "konfliktus".Nyilván nem fekete-fehér a helyzet,ki ne tudná.Ám úgy látszik,hogy téged is beszippantott a cionista média.Ez a gyerekeket használnak élő pajzs szöveg baromi irritáló,meg az is,hogy kórházakba meg lakott területekre építik direkt a bázisukat a szélsőségesek.Meg kellene néznünk a Hamasz rakétatámadásainak kiváltó okát.Ők a palesztin becsület utolsó bástyái.Egyszerűen nincs más lehetőségük.És gyakorlatilag kárt sem okoznak az izraelieknek.A palesztin áldozatokhoz minimálisat.Ha a Hamasz behódol,akkor béke lesz.De milyen béke,könyörgöm?Izrael addig fogja ezt tenni,amíg le nem törli a Föld színéről a palesztinokat.
Nézd meg,hogy mi történik azokkal a tudósítókkal ,akik megpróbálnak objektívan tudósítani az esetről.Meghurcoltatás,kirúgás,áthelyezés.
Téged nem háborítanak fel a gyerekgyilkosságok önvédelemből?
Szerinted miért tüntetnek a civilek szerte a világban?
Ezt a kérdést nem lehet megoldani.Csak palesztin behódolás által.És mivel Izrael szinte mindegyik fontosabb hatalom támogatását bírja (plusz média), ezért évek kérdése,hogy mikor fogják a területfoglalók végleg likvidálni őket.
Nekem az antiszemita kurucinfós képek és videók meggyőzőek.A média mosdatja Izraelt,slider.De ha te nem így gondolod,az szomorú.
Szerintem minden jóérzésű ember biztonságban akarja látni a békés izraeli lakosságot és a hányatott sorsú palesztinokat.
De ez már sok,slider.Remélem neked sem fér bele.
Izraelben néhol dombokon,fotelből tapsolnak a bombázásnak.Néhol imádkoznak a sikeres gázai bombázásokért.Néhol újszülött gyermeket neveznek el az aberrált szülők a hadművelet nevéről. (Szilárd sziklafok) Ám néhol tüntetnek a bombázások beszüntetéséért.Igen,Izraelben.Ők az én zsidóim.
A Hamasz több tagja elvesztette már a feleségét vagy a gyermekét,nyilván élő pajzsként használták őket...
Nincs sok vesztenivalójuk.
De egyben egyetértünk:nem fekete-fehér a helyzet.Annál sokkal világosabb.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.20. 20:40


zsolti!

inkább igyál...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.07.20. 20:28


zsolti írta:Beteg állat izraeli kormány,beteg állat világ,szóljatok már ehhez valamit,könyörgöm!!!


Beteg? Gondolom te nem lennél felháborodva, ha a szomszédból rakétáznák a családodat és az országod nem csinálna semmit, hogy megvédjen. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy örülök egyetlenegy gyerek halálának is, de nem annyira fekete-fehér ez a történet, mint a kurucinfós antiszemita médiumok hirdetik. Nem véletlen, hogy ilyen sok a gyerek áldozat: https://www.youtube.com/watch?v=Yu54aSM6QOE A Hamasz őket használja élő pajzsként, illetve iskolákba és korházakba rejti a rakétáit, hogy aztán halott gyereketet lehessen mutogatni a médiában. Golda Meir, Izrael korábbi miniszterelnöke egyszer azt mondta: “A béke akkor jön el, ha majd az arabok jobban szeretik gyermekeiket annál, ahogy minket utálnak.” Érdemes lenne ezen elgondolkodniuk...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég