Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.06. 08:44


reálisnak tartom, hogy zsidók állnak a háttérben, az ő érdekük, hogy az antiszemitizmus, a holokauszttagadás, meg úgy általában a zsidóság mint olyan, folyamatosan napirenden legyen, mert igy tudnak ajvékolni. meglehetősen gyanús az is, hogy eddig nem állitották le. butitják a népet, elég csak megnézni a kommmenteket, az embereknek elég egy cikk és máris mindent elfelejtenek, nem törődnek semmivel és oroszhivők lesznek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.06. 07:08


Tomm,ha valamire nagyon kíváncsi vagyok az életben,akkor az a kurucinfo háttere.Kik mozgathatják a szálakat?Kik szerkeszthetik az oldalt?Hogy nem sikerült eddig még leleplezni őket?
Biztos hogy nem jobbikos politikusok,mint például Novák Előd a "bűnösök".
Egyáltalán mi ez a kuruc?Zsigeri antiszemita emberkék önkielégülési platformja?
Egy elnyomott nemzet tetszhalott lelkiismerete?
Egy radikális véleménycsoport civil életben felszín alatt rejlő,ám az internetes névtelenségben előbújó énje?
Nagyon izgalmas kérdés.
Megdöglenék kuruc nélkül,és igazából nem is lenne jó,ha a kuruc a Jobbikhoz hasonlóan "normalizálódna",mert az nem illene hozzájuk.Ez így aljas és szép,ahogy van.A normalizált radikalizmusra ott van az alfahír.
Mondjuk a kuruc ezerszer mélyebb és sokrétűbb cikkeket tálal,mint az alfa.
Vitathatatlan,hogy a kurucon olyan témák,cikkek,publikációk is előfordulnak,amelyek mindentől függetlenül zseniálisak,szakmaiak,és előreviszik a gondolkodást.
Én biztos vagyok benne,hogy tanári katedrával rendelkező emberek is tartoznak a szerkesztőségükhöz.Lipusz Zsolton kívül nem tudom,hogy ki vállalja még a nevét.Szerintem a többi szinte mindegyik álnév.
Rendőrségi kapcsolataik is lehetnek,és az államigazgatás terén is vannak embereik.A számos besúgó kartotékja nem véletlenül található meg az oldalon.
Én azt mondom:akinek nem tetszik,aki undorodik tőle,ne olvassa.Elfogadom.Az ATV-s megmondóemberek mégis naponta olvassák.
Folytassa,kuruc!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.05. 23:29


szomorú. remélem mi nem jutunk el ide. a kuruc meg egyre mélyebbre ássa magát, már csontig betúrták magukat putyin továris seggébe. nem csodálkoznék, ha lenne vmi orosz szál a háttérben.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.05. 23:09


https://kuruc.info/r/4/127477/
hááát, nem is tudom
hosszútávon eredményre vezethet az ilyen, hiszen társadalomformáló
de nem biztos hogy ez a módja és így
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.03. 18:05


jó az a kurucos cikk - nyilván

elképzelem, amint Orbán Vitya, m1, 20.00. Beszéd a magyarokhoz. És beböffentené ezeket a gondolatokat a cikkből. Megszűnne a Föld kb. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.03. 17:16


Erre nem számítottam,fradista.Köszönöm.
Az eszmecsere szót nem kellene idézőjelbe tenned,ha valóban eszmét cserélnénk. :wink:
Nem hiszem,hogy irracionális érzékenységről van szó.Nagyon sokszor leírtam,ezt te is olvashattad:az áldozatok emléke előtt adózni kell.Csak ne ez legyen az alfa és az omega.Az áldozatok leszármazottjai viszont,akik részéről még el is fogadnád a vitát,nem fognak vitázni.Holokauszttagadókkal biztos nem.Egymás között meg minek?Miről?
A Jobbik nem kovácsolt politikai tőkét a holokausztból.Nekik csak bajt és fejfájást hozott mindig is a téma,ezért már mellőzik is.Egyébként éppen Vona Gábor az EGYETLEN magyar vezető politikus,aki azt mondta,hogy a holokauszt kapcsán történészeknek kell vitatkozniuk,és nem politikusoknak.Nyilván minden vita parttalan.
"A lényeget illetően nincs mit vitatkozni."Írtad a holokausztról.Én is ezt mondom:ha csak egy zsidót deportáltak volna a származása miatt,már az is féreg dolog.Mindegy,hogy hatmilló vagy kétmillió.Hogy Hitlernek nem volt előre eltervezett népirtási kísérlete?Mindegy,mert gyakrolatilag az lett belőle.Hogy a gázkamrák valójában hullakamrák voltak?Mindegy,mert azok a szerencsétlen zsidók meghaltak VALAMIBEN,és nem térhettek haza.Otthon,a meleg otthonaikban nem haltak volna meg tífuszjárványban vagy élelmezési nehézségekben.
Látod,fradista,hogy én is megpróbálok együttérzően viszonyulni a kérdéshez.
De ha elismerjük a náci bűnöket,akkor miért nem lehet tiszta vizet önteni a pohárba?

1. Miért nem lehet relativizálni?
2. Miért kell a kollektív bűnösség fogalmát csúcsra járatni?
3. Miért kell holokauszttagadó törvényt bevezetni?
4. Miért nem lehet erről úgy beszélni TÖRTÉNÉSZEKNEK,hogy az ellenfélre ne börtön várjon a vita végén?
5. Miért kell mindig erre hivatkozni,és legalizálni vele számos,zsidók által elkövetett bűnt?
6. Miért nem lehet ezt a témát kutatni úgy,hogy ne úgy nézzenek rám,mintha újabb hatmilliót követelnék?

Ezek csak költői kérdések.És te is látod/hallod,hogy ha egy túlélő vagy leszármazott véletlenül holokauszttagadó lesz,milyen sors vár rá.
Ha minden úgy történt meg,ahogy tudjuk,akkor is sok ez az egész.
De valami bűzlik.Ha csak kis dolgok,akkor engem nem is érdekelne ez a téma annyira.
Ám valamelyik oldal oltári nagyot hazudik.
Ebben biztos vagyok.
Még egyszer köszönöm a reakcióidat.Izraellel többé-kevésbé egyet is értek.
Hidd el,én csak igazságot szeretnék.Politikai és történelmi igazságot.Ez utópia.Kutakodom,olvasgatok,de egyre félelmetesebb ez az egész.
Zsinóron mozgatnak minket.

Felmerülő kérdések a kollektív bűnösséggel kapcsolatban:
http://kuruc.info/r/56/127362/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.03. 16:39


ja, ja, így is túl sokat ártom bele magam az itteni erősen egy irányba fókuszált "eszmecserébe."
A kérdés iránti ilyen mértékű, mármár irracionális érzékenységet csak a személyes érintettségből kifolyólag, azaz az áldozatok leszármazottjai részéről tudom elfogadni. persze, tudom, hogy ilyen-olyan okból a kérdés állandóan napirenden marad. De az ügy aktuálpolitikai felhasználása (nem az emlékezésre gondolok, hanem hogy politikai tőkét kovácsolnak belőle) mindkét oldal részéről nemhogy elfogadhatatlan, hanem egyenesen visszataszító.

"Nézd,Zsolti,szerintem a holokauszt úgy történt,ahogy a holotörténelem jelenleg taglalja."
Nem t'om megitélni, de az biztos, hogy a lényeget illetően nincs min vitatkozni.
"Véleményem szerint a holokauszt a világ legnagyobb genocídiuma volt,ezért minden kárpótlás,hajlongás és gesztus jogos."
Ezt sem t'om megítélni, de hogy a legújabb korban a legnagyobb faji jellegű népirtás volt, és ráadásul a "civilizált" Nyugaton történt, ez gondolom elég ok az emlékezésre
"Izrael tényleg egy modern,demokratikus állam,semmi gond nincs a létével."
Ennél a kérdés bonyolultabb, Biz. szempontból igen, más szempontból meg nagyon nem.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.03. 08:50


Fradista,megígérem neked,hogy ilyen hosszabb hozzászólással utoljára nyaggatlak.Rövidebb piszkálódásaim még nyilván lesznek,de bekezdésnyiek már nem.Először is ne haragudj,hogy bizonyos kérdésekre válaszokat és álláspontokat akarok kapni tőled.Ennek okait már tudod:tapasztalat,intelligencia,tudás,stb.
Nem üldözlek én téged,csak azt képzeltem,hogy többek között te segítesz majd nekem itt a fórumon jobban eligazodni a világban.Apró segítségnyújtásaid természetesen vannak,de az a nagy egész,az az igazi mankó nincs meg.Köszönöm a kis dolgokat is,de többre vágytam.
Bizonyos kérdésekben,témakörökben nem válaszolsz a hozzád intézett írásokra.Nem baj ez.Szisztematikusan,módszeresen maradsz néma.Mindenki leírta már a véleményét hosszabb-rövidebb terjedelemben a holokausztról,a cionizmusról, a zsidóságról.Te nem.
Nem kell attól tartanod,hogy ha bármiben egyet is értesz velünk,akkor győztünk.Nem fogod adni alánk azzal a lovat,ha olykor egyezik a véleményünk.Sőt!De már ezt is leírtam százszor.Még nagyobbat nőnél a szememben,ha mondjuk kifejtett ellenvéleményeket fogalmaznál meg,vagy ha morzsányit egyetértenél velem/velünk néha.
Nem hiszem el,hogy pont neked nincsen véleményed a felsorolt témákban,neked,akinek bármilyen történelmi-politikai kérdésben azonnali reflexiója van zsigerből.
Nem kell ahhoz jobbikosnak lenni,hogy néhány kérdésben egyetértsünk.Egy világ is elválaszthat minket,attól még például Izrael terrorállam mivoltában megegyezhet a véleményünk.
Én azt gondolom rólad,hogy te az arany középszer, a harmonikus,demokratikus világrend híve vagy.Minden túlkapást,elszólást,csalást,hazugságot,demagógiát elvetsz,és próbálsz a normálitás útján haladni/maradni.Ebbe már nem fér neked bele,hogy alkalomadtán rábólints néhány "igazságunkra"?
Azt nem mondom,hogy olyan vagy,mint az ATV,hogy nem állsz szóba a Jobbikkal.Mert te igenis szóba állsz velünk.De a tudatos némaságod okait nem tudom megfejteni.Mert azt csak te tudod.Olyan érzésem van,hogy simán tudnál írni oldalakat is a kérdésekről,de valami visszatart téged.Időhiány,nem vitázok a "szélsőséggel",teljes nézetkülönbség.Nem tudom.Ha kőkemény ellenvéleményed van,írd le.Ha valamiben egyetértesz,írd le.Mint ahogy le tudtad írni a kurucinfós kritikádat.Én azt az adást is vettem,persze megpróbáltam megvédeni a portált,amiben meglehet.
Nem gondolom,hogy homlokegyenest mást gondolnánk a világról,úgyhogy nyugodtan reagálhatsz bármire,mert nem foglak tudatlannak tartani azért,mert mást gondolsz.Honnan is venném én ahhoz a bátorságot?Mikor tisztában vagyok vele,hogy mind lexikálisan,mind gondolatiságban jóval előrébb tartasz,mint én.
Simán megköszönném a következő mondatokat is:
"Nézd,Zsolti,szerintem a holokauszt úgy történt,ahogy a holotörténelem jelenleg taglalja."
"Véleményem szerint a holokauszt a világ legnagyobb genocídiuma volt,ezért minden kárpótlás,hajlongás és gesztus jogos."
"Izrael tényleg egy modern,demokratikus állam,semmi gond nincs a létével."
Vitáznék veled,fradista,ha ilyeneket írnál,de ugyanakkor jól is esne,mert vetted a fáradtságot és a bátorságot,és beírtad a véleményedet.
Részemről ennyi.Most már ilyen hosszan nem foglak zaklatni,meg már Trigo és a többiek is unják.
Hidd el,hogy én tényleg tanulni akarok tőled.Törökországot,iszlám vallást,stb. illetően már sikerült.Segíts néha eligazodni a számomra fontosabb témákban is!
De ha nem,semmi gond.
Akkor majd csipegetünk,csemegézünk,mint eddig.
Tudom,hogy nekem is voltak idétlen mondataim itt a fórumon.A szíriai helyzet kapcsán azt bátorkodtam írni,hogy küszöbön a harmadik világháború.Baromság volt.Jogosan mosolyogtál meg.Bár az akkori helyzetben szerintem elég lett volna egy szikra,és lobbant volna a tűz.Hálistennek nem úgy történt.
Szóval,fradista,coming-outolj többet. :wink:
De most már leszálltam rólad,ígérem. :)
A lényeg,hogy itt vagy,és írsz.A többit te tudod. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.02. 23:01


c
a többihez képest atomsimán :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.02. 18:43


Eljön majd egyszer az idő,amikor fradista bekezdések tömkelegét fogja írni cionizmusról,zsidóságról,holokausztról. :wink:
Addig csipegetek tőle. :)
No melyik fog bekövetkezni a leghamarabb?
a, Fradista jegyzete a cionizmusról
b, Jobbik-kormány
c, Roma-scudetto

:lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.02. 16:01


Olyan szívesen olvasnék tőled,fradista,gondolatokat a holokausztról,az azt körülvevő politikai helyzetről,az ATV beszélgetős műsorairól,stb.
ne álmodj zsolti :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.02. 08:20


Tudom:a gőg,az önkény,a diktátor hajlam,stb.
Engem sem nagyon zavarnak a nevek.Tőlem lehet bárki Sára vagy Ráhel.A Sára amúgy is tök szép név.
Mondjuk azért az egy picit gáz,hogy Magyarország miniszterelnöke valahanyad részben cigány,és lehetséges,hogy csörgedezik benne zsidó vér is.Ez a kettő így együtt...De még egyszer mondom,fradista,maximálisan egyetértek veled:nem származási bajok vannak Viktorunkkal.
(Én is simán beleegyeztem,hogy a feleségem kérésére/javaslatára/parancsára a Dóra keresztnevet kapja a kislányom.Aztán amikor később megtudtam,hogy a név jelentése Isten ajándéka...A kurucinfo után... :D )
Mondjuk balról gyakran felhozzák Orbán cigány származását,és gúnyolódnak rajta.Onnan inkább ne szóljanak semmit,miután Mesterházy rendpárti mondatát pár óra alatt lehugyozták.
Megmondom neked őszintén,fradista,hogy engem idegesít ez a sok kipás hajlongás Ádertől,Orbántól,mindenkitől.
Ugyanekkora ömlengés volt a 90-es években is a holokauszt kapcsán?Nincsenek róla emlékeim.Vagy az ezredforduló után lett ilyen felkapott a dolog?
Esküszöm,hogy ha születne erről egy konszenzus egy nyílt társadalmi vita után,amelyet természetesen történészek vezetnének,akkor én is egészen máshogy állnék a holokauszthoz.Akkor lenne súlya.Lenne hitele.Mert most a szánkba tolják a kész "tényeket",és le kell nyelnünk.Aki nem nyeli le,az ellenség.
Olyan szívesen olvasnék tőled,fradista,gondolatokat a holokausztról,az azt körülvevő politikai helyzetről,az ATV beszélgetős műsorairól,stb.
Tudom,hogy te mindig csak néhány sort írsz ide.Akkor olvasnék többször néhány sort.
Körülbelül a balodali magyartanár kollégámon kívül te vagy az egyetlen,aki nyíltan Jobbik-ellenes,de lehet tőle tanulni.
Jól elkanyarodtunk Orbántól,na most tényleg Móricka voltam. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.01. 22:23


Nem, de hagyjuk.
amúgy is más természetű bajok vannak vele.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.01. 20:42


Azért a lányainak a neve beszédes,nem,fradista? :)
Viktorban is lehet zsidó vér,ezért nem hiszem,hogy mi itt neheztelnénk rá.Az eltitkolásáért már igen.
Szerintem olyan deutschtomi típus.Bipsi cigány.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.01. 18:29


baromság. a vak is látja, hogy nigger :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.01. 17:06


fradista romanista írta:
Hogy összeér néhány gondolata a Jobbikkal?!


Örülök, hogy végre te is rájöttél: a szélsőjobb és bal bizony összeér. :D

taníts még mester! :)

http://kuruc.info/r/2/127268/
hmmm
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.01. 13:03


Nyilván vannak hasonlóságok bennük,de én továbbra is ki merem jelenteni eddigi ismereteim alapján,hogy ég és föld a kettő.
Amúgy meg ha értelmes és valós dolgokat mondanak vagy akarnak,tőlem nyugodtan össze is érhet a mondandójuk.Az Izrael-kritika mindenféleképpen ilyen.(Szerintem nálad is, fradista,csak te itt még soha egy szóval nem erősítetted ezt meg nekünk. :wink: )
A klasszikus kommunizmust és nemzetiszocializmust lehet,hogy csak egy hajszál választja el.De a Munkáspártot és a Jobbikot egy világ.
De a diktatúra az diktatúra.Ha a benne élő emberek ezt érzik.Mondjuk náci érák nem nagyon voltak a világban,mert mindig mindenhol elég gyorsan lehugyozták a tüzüket.A kommunista időkről tudunk eleget.(Vajon egy 20-30 éves intervallumban milyen lehetett volna egy magyar fasizmusban élni???)

Ez a német politikus sem számíthat semmi jóra:

http://kuruc.info/r/56/127271/

Ha ezek a nyilatkozatok,gondolatok,publikációk több országban egyszerre merülnének fel,és rést tudnának ütni a médián,akkor talán kinyílna az emberek csipája.Az lehet egy igazi történelmi pillanat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.01. 09:30


Hogy összeér néhány gondolata a Jobbikkal?!


Örülök, hogy végre te is rájöttél: a szélsőjobb és bal bizony összeér. :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.01. 09:20


Jó arc ez a Thürmer.Ha van még igazi baloldali,igazi "kommunista",akkor ő az.Én úgy gondolom,hogy ő nem az a karrierista típus,mint mondjuk Gyurcsány vagy Bajnai,hanem tényleg komolyan veszi az eszméket.Éppen ezért bolond.Kádár,Lenin a példaképe.Szereti Sztálint,tehát abszolút őrült.
De...
...megveti Izraelt a palesztingyilkosságok miatt.
...szerinte Európa ösztönzi az antiszemitizmust.
...és szerinte is ki kellene lépni az EU-ból.
Hogy összeér néhány gondolata a Jobbikkal?! :D
Egy töritanár kollégám mondta egyszer:"Zsolt,a szélsőbalt és a szélsőjobbot nem egy világ választja el.Hanem egy hajszál."
Szerintem ez nem igaz,de lehet benne valami.
A Munkáspárt nem hiszem,hogy kommunista, a Jobbik pedig biztos hogy nem náci.
Gyerünk Gyuszi,csipegesd a szavazatokat az MSZP-től! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.30. 18:34


Ja,durva ez a nő.Nyilván színészkedett,de olyan szefósnak tűnik.
Persze a beszéde egy normális zsidó pszichéjét,iróniáját tükrözi.
Normálisan ezt a témát nem lehet boncolgatni.Marad a bohóckodás.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.04.30. 17:45


na ennek a nőnek se jósolok sok időt a földi létben.
http://kuruc.info/r/56/127229/
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.30. 17:01


Ennél diplomatikusabban és "szebben" nem lehet beszélni a cigányságról.Vajon mi lesz a sorsa a gyulai bírónőnek?
Meglepődnék,ha megmaradna az állása:

http://kuruc.info/r/2/127209/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.30. 11:41


http://kuruc.info/r/2/127175/

ez se rossz az "elhallgatott történelem" kategóriából (legalábbis én nem nagyon tanultam/hallottam erről):
http://kuruc.info/r/6/127207/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.28. 20:35


az igen! Elolvastam. Nagyon nagyon jó cikk
és végre nem kurucon :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.04.28. 16:23


http://www.magyarhirlap.hu/nem-tudjak-f ... ash.9xNF3c

Végre egy pozitív cikk a magyarságról.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég