Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.27. 15:27


akikre ugyanúgy rájár a rúd mostanság a szerencsejáték-szívatás miatt

Puzsér:
Vegyes érzések kavarogtak bennem annak kapcsán, hogy tegnap este Demszkyvel közösen tüntettem. Budapest húsz éven át regnáló főpolgármestere a Kádár-rendszer végnapjaiban a tegnapinál lényegesen rizikósabb demonstrációkon kóstolt bele a politikába, csak hogy Anakin Skywalkerből vérbeli Darth Vaderré válva a 2006-os rendőrroham legfőbb pribékjét, Gergényit szolgálataiért Pro Urbe díjjal tüntesse ki. Demszky tegnap a halott nagyúr kísérteteként tért vissza, ezzel hiteltelenítve az egykori bajtársa ellen szervezett demonstrációt.
Mi tagadás, kurvára zavar, hogy a korrupt és alkalmatlan balliberális pártok rég leszerepelt ikonjai mindenre rá próbálnak telepedni, amitől az egykoriakhoz hasonlóan jól fizető, kényelmes politikai állásokat remélnek, ugyanakkor bevallom, tegnap este megnyugtató érzés volt, hogy se Gergényi, se Gyurcsány nincs már olyan pozícióban, ahonnan jelvény nélküli rendőrterroristákat uszíthatnának a demonstráció résztvevőire.
Nekem nem a Fidesszel van bajom. A politikai garnitúra az, ami rothadt, aljas és hazug. Nincs különbség és nincs választás. Orbán és Gyurcsány ugyanannak a végletekig leértékelődött érmének a két oldala. Ne feledjük el, hogy ezt a mocsok sarcot is először az MSZP próbálta bevezetni, csak akkor még létezett ellenzék, amelyik nem a Kajmán-szigeteken nyalogatta a sebeit az egymást követő választási vereségek után. A sajtószabadság se fájt soha az úgynevezett baloldalnak, ha éppen ők szüntettek meg műsorokat és lehetetlenítettek el újságírókat. Az ő uralmuk idején is általános volt a rablás és a korrupció, csak nekik nem volt kétharmaduk, úgyhogy az akkor még nem tudott olyan nagyüzemi méretekben zajlani, mint most.
A front nem a bal- és a jobboldal, hanem a politikusok kasztja és a társadalom között húzódik. Tegnap este áttörtük az ellenség vonalait. Jöhet válaszul bármekkora Békemenet, megadóztathatják akár az anyatejet, tegnap végre nem a politikai szekták és túlmozgásos híveik alkották az utcai tömeget, hanem az interneten szerveződő szabad polgárok sokasága. Ez pedig nagyon rossz hír a Parlamentben ülő vagy oda vágyakozó szociopatáknak. Ők is jól láthatják, hogy lassan megszületik az az erő, amely ellensúlyt képez majd a féktelen harácsolásukkal és a sötét, mérgező létezésükkel szemben.

"A front nem a bal- és a jobboldal, hanem a politikusok kasztja és a társadalom között húzódik. " Tetszett ez a mondat.

http://fn.hir24.hu/gazdasag/2014/10/27/ ... dositasat/
ennyit ért a tegnapi menet
de meglepődtem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.27. 14:06


:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.10.27. 13:53


Szerintem az emberek csak féltik az internetünket. Ami egyébként egy jó és olcsó szolgáltatás Magyarországon. Nem véletlen hogy elég sok profi pókeres él nálunk.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.27. 00:39


nem tökmindegy ki ment ki és miért?
Orbán megvonta a vállát és minden megy tovább
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.26. 21:07


Kíváncsi vagyok,hány Fidesz- és Jobbik-szavazó van ott ezen a zseniális tüntetésen...
Az egész egy full baloldali szervezés.
Persze ennek az internetadónak nem a politikáról kellene szólnia,de a baloldalnak most ez egy jó lehetőség volt az utcára vonulásra.
Internetadó,10 ezrestömeg... Továbbra sem tudok napirendre térni efölött.
Voltak már ennél sokkal kellemetlenebb húzásai is a Fidesznek a baloldalra nézve,akkor mégsem volt tömeg.
Érthetetlen.
Segítsen valaki.Bárkinek elhiszek bármit.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.26. 18:46


Hát igen,valóban polgárpukkasztó egy fickó az érpataki polgármester.
Azt viszont nem tudom,hogy ez nála egy póz-e,vagy olykor tényleg ilyen bugyuta.
Ettől az internetadó elleni tüntetéstől meg kivagyok.Ez tényleg valami elterelő akció lehet a kormány részéről.
A magyar föld védelme érdekében miért nem ment ki ennyi ember? Mert az kutyát sem érdekel. Ez a tetves 800 forint megér ennyit,de a szimbolikus dolgok mint szülőföld nem.
Ha mentem volna ma tüntetni,akkor a szurkolók MLSZ-ellenes tüntetésére mentem volna. :)
Számomra ott magasztosabb célokért küzdenek,mint ez a tetű internetadó.
Persze ez is tetűség.De ennyi ember...
Legutoljára az Élet Menetén láttam ilyen tömeget.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.26. 16:23


meghallgattam a dolgait, volt róla egy ilyen hosszabb lélegzetű videó. Tök jól lehetne csinálni a hagyományőrzést és ez szerintem is fontos dolog. gyönyörű népdalaink vannak, néptáncunk, szimbólumaink. Ehhez nem hiszem, hogy okvetlenül társulnia kell a liberális kutyák cimű mondatnak :D
Ami viszont nagyon feltűnő volt, az pont az, hogy milyen rossz állapotban van a vidék M.o.-n. Beszéltek az ellenzék polgármesterjelöltjei és szerintem az emberek jelentős része már 14 évesen értelmesebb volt, mint ők.
Egyszerűen mocskos mód centralizált ez az ország.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.26. 14:43


Nem tetszett a fizimiskája? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.26. 14:02


jajj ezt az érpataki csákót láttam. bár ne tettem volna
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.26. 13:22


https://kuruc.info/r/2/134925/
apró örömhír mára
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.25. 19:17

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.25. 18:49


Ma mindenkiből kibújt az írólélek.
Trigo,te is mit műveltél,basszus... Ennyit írni... Állat...(emlékeztetsz valakire :) )
Ebben a topikban még magát Gyurcsányt is megkedvelném. :) Ha írna.
És még egyszer,de valószínűleg nem utoljára: a tartalmat lehet kifogásolni Trigo írásában-és így egyúttal az enyémben is-,de a stílust,a kommunikációt nem.
És ha ez utóbbi rendben van,akkor nincs miről beszélni.
Vagyis akkor már csak egy dologról.
A tartalomról.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.25. 18:28


Na, Totti8:

zsolti jókat válaszolt
én most hirtelenjében googleben találtam három oldalt a kilépésről és a Jobbikról:

http://jobbik.hu/hireink/jobbiknak-nem- ... lo-kilepes
http://alfahir.hu/unios_kisokos_a_kilep ... z-20120316
http://www.gyakorikerdesek.hu/politika_ ... -az-eu-bol
első kettőt anno olvastam, a harmadik meg mókás de van benne érdekesség ahogy most belenéztem
nem olvasom el újra őket, de alapnak asszem jó lesz :wink:

A pénzügyi mérleget én nem tudom igazolni, de elmondásuk szerint ők igen. Mivel - ahogy zsolti is elmondta - mi hiszünk a Jobbiknak, így ebben is 90%-osan hiszek nekik.
Hogy miért hiszünk a Jobbiknak? Mert eddig talán egy olyan dolgot se tettek vagy mondtak, ami ne engem képviselne, ami ne én lennék.
Most elmondhatnám újra a három hordós hasonlatomat, de ráér majd 2018-ban elővenni újra. :wink:

Az akácfa egy invazív faj, kapásból hülyeség volt pl. hungarikummá kinevezni :D Van pár hasznos tulajdonsága, de az nagyon nem az, hogy az őshonos növényfajokat hogyan lehetetleníti el.
Ebben mind lehet igazad. Fogalmam sincs az akácfa misztikumáról. Én spec szeretem ennyit tudok. :) A lényeg a gondolatomban az volt, hogy ne Brüsszelből mondja meg nekünk valaki, hogy mit tegyünk a saját növényeinkkel. Akár igaza lenne, akár nem. Persze még ezeket is le lehetne nyelni, ha azt látnánk, hogy amióta beléptünk, hű de szeretnek minket odaát, hű de kedveznek nekünk, vagy legalább nem csesztetnek más nemzetek kedvére. De nem ezt látjuk sajnos.

A Jobbik kormányra kerülésével az államadósság újratárgyalható lenne, ami simán az EU-ból való távozásunkat hozhatná. Van egy csomó dolog, amit nem tudok most mind felsorolni (max zsolti megteszi, vagy a google :) ).


Ezt hogy gondoltad? Miért pont a jobbik hatalomra kerülésével lenne elérhető az újratárgyalás? Ha ilyen egyszerű lenne, a többi kormány miért nem lépte meg? Nem lehet az érdekük, hogy ne tegyék meg, mert ezzel olyan pozitív kép alakulna ki róluk a magyarok szemében hogy hosszú időre bebetonoznák magukat.

Nos ez kényes vagy tök egyszerű is lehet. Egy kormány se meri bevállalni, hogy újat húz a nemzetközi pénzügyi körökkel. Nyilván okkal.
A Jobbik többször elmondta, hogy ők azzal kezdenék, hogy újratárgyalnák. Zsoltiékkal itt végig is beszéltük, hogy mi lehetne a következménye annnak, ha teszem azt kijelentjük hogy nem fizetünk. Nyilván súlyosak.
De a Jobbik azt mondja - szerintem helyesen - hogy mindenkinek érdeke, hogy rendezzük a számlát. Így a jelenlegi helyzetben előbb utóbb becsődölünk és nem fogjuk tudni fizetni. (Lásd a magánnyugdíjpénztárok ügyét, amit direlt ezért lépett meg a kormány (hivatalosan :wink: ) - nulla eredménnyel.) Tehát érdeke a hitelezőnek és nekünk is, hogy újratárgyaljuk, és fizethető formába hozzuk az egészet. Ha pedig nem lenne redmeénye egy ilyen tárgyalásnak, akkor jöhet hogy megtagadjuk - és a súlyos (akár katonai) következmények.
Na, EZT nem vállalta be egy kormány se eddig. Továbbá valszeg nem is érdekük, hisz az államadósság csökkentésének égisze alatt sok mindent le lehet nyomni az emberek torkán.
De ez amúgy megint gazdasági ÉS politikai kérdés, amit nem én fogok megoldani, de hogy beszélni kéne róla megfelelő helyeken az tuti. És a Jobbik beszélne.
Itt kell hozzátennem, hogy ezek a Jobbiktól persze csak ígéretek. A tényeket meg majd meglátnánk.

EU:
Lehet, hogy valamikor atomjaira fog szakadni, de szerintem nem túl valószínű, hogy ez a közeljövőben fog bekövetkezni.

mai cikk:
https://kuruc.info/r/4/134897/
repedezik repedezik :)

Leginkább azt látom, hogy mivel a profiljukba tartozik a nemzeti radikalizmus, "nagymagyarkodás", ezért elvből utálniuk kell az EU-t, még akkor is, ha a döntéseik kedvezőek ránk nézve.
Nem utálják elvből. ismétlem, nem kilépni akarnak elsősorban, hanem megreformálni a kapcsolatunkat az EU-val. És én se utálnám, ha látnék bármi előnyt belőle. Meg a kedvező döntéseket.

Ez a megfogalmazás, hogy "nyilván nem véletlenül mondja a jobbik..." arra utal, hogy kb feltétel nélkül elfogadod és magadénak érzed a gondolataikat.
Ez így van. Mi már zsoltival kb feltétel nélkül. Nekünk ez már sokszor fekete vagy fehér. Ha évek óta követnéd ezt a topikot pl (asszem nem így van), akkor láthatod, olvashatod, hogy számtalanszor elmondtuk, hogy minden oldalról tájékozódtunk mi sokáig (zsolti most is), de már kitapasztaltuk a világ és a pártok működését ahhoz, hogy a legjobb tudásunk alapján letegyük a voksunkat. Nekem Vona Gábornál hitelesebb politikus sosem kell. Ha kell én királlyá is megválasztanám (Gábor, az Igazságos :D ) (nem vicc, ez is volt már téma).
De azt is mondtuk zsoltival, hogy természetesen a tettek bizonyítanak, tehát a Jobbik iránti bizalmunk bár most töretlen, de ha kormányon nem úgy cselekednének ahogy elvárnánk és ahogy ígérték, akkor csalódni fogunk bennük. És a politikai "pályafutásunknak" ott lesz vége azonnal.

Másrészt szerintem azért támadják az EU-t, mert jó egy közös ellenségképre mutogatni, rájuk kenni a problémákat.
Ezzel nem értek egyet. Sokkal kevesebbet támadják az EU-t, mint a kormányt. :)

a hsz-ed végén lévő EU-s elemzésekre inkább a fent beidézett linkeket tudom válaszul adni

Visszatérve, tegyük fel, hogy kiléptünk az EU-ból. Ezek után mit tennétek? Tartozzunk orosz befolyás alá? Kösz nem.
Volt élet az EU előtt is, és lesz utána is. Nem muszáj kötelezően választani a kettő közül elvileg. De ha muszáj - és ezt a kérdést már feszegettük itt - akkor most, jelenleg, éppen, pillanatnyilag mi zsoltival valszeg az orosz befolyást választanánk, mert ott jelenleg olyan dolgok történnek, ami szimpatikusabb az EU-nál. A hangsúly a jelenleg szón van.

huhh, na a szzaros El Classico mellett ezt meg is írtam :) . Utálok ennyit írni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.25. 17:50


Kicsúszott a száján ez a nyamvadt survivor szó,és elkezdődött egy szintén intelligens adok-kapok.T

zsolti, szó sincs kicsúszásról. Az már az visszabökős reakció volt tomm kioktatós és lenézős tüntetéses mondatára.

Virga: Na pl ebbe a kitiltásos botrányba se mentem és nem is megyek bele. Valahol szelektálni kell.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.25. 17:31


hopp, itten egy bili kiborult
miután telepakoltad nem csoda

reagálok mert végre írtál két cinikus mondatnál többet

Tehát az a fenenagy bajod velem/vekünk, hogy nem ugrottunk rá erre a két témára?????? Hát nem megmondtam akkor is amikor már ezt egyszer felhánytorgattad, hogy egyetértek nagyjából vele, de nem látok a mélyére a dolognak, és azt gondolom, hogy ha a kormánynak magának ebből nem lenne ordenáré nagy haszna, akkor nem tenné meg? Meg azt is, hogy MINDEN EGYES ELB.SZOTT TÉMÁBA NEM TUDOK BELEMERÜLNI, MERT ELFOGY A 24 ÓRÁM EGY NAP! Szelektálni kell. Mivel ennek a két ügynek az elejétől fogva nem néztem rendesen utána, ezért már nem is akartam visszamenőleg. Tehát 70%-ban jó dolognak tartom, de a 30-t megtartom szkeptikusan.

ez nem politika, közélet topik, hanem zsidó, összeesküvés elmélet topik. de tényleg. másról sem szól, mint a holokausztról (ha mindenki ennyit foglalkozna a témával, vizentálék bepipilnének örömükben) bilderberg ,pénzügyi mittudémnmilyen csoportokról. megállás nélkül a zsidókat szidjátok.
És ez baj? Kötelező idejárni? Nem. Kötelező hozzászólni? Nem. Meg van tiltva más téma felhozatala? Nem. Kötelező nekünk más témára reagálni? Nem.
Bocs hogy zsoltival mi ebben találjuk meg legjobban a közös hangot. Kb ezért is jött létre a topik, hogy ne az offtopikot offoljuk szét ezzel.

Nyitott könyv nem csak azt jelenti hogy hova szavaztál pl. Érzéseket, élettörténeteket, gondolatokat stb. Nyilván ha nem érdekel a zsidó-téma akkor nem kell abban kitárulkoznod. Amúgy nyilván nem tudom konkrétan megfogalmazni, hogy mi miért igen és te miért nem vagy nyitott könyv. De mivel nem csak én érzem így, ezért valszeg valahol igazam van. Azt azért hozzáteszem, hogy engem kegyetlenül nem is érdekel más fórumozótársak élete ilyen mélységben!! Ez zsoltit szokta érdekelni. Viszont cserébe el is várom, hogy a személyeskedés legkisebb hajtását is levágja mindenki, amikor egy hszt bekörmöl. És amikor te megjegyezted a tüntetéses témára azt a odaszúró mondatodat - nos akkor épp ezt nem tetted meg.

Nem mondtam hogy csipszzar vagy. Csak azt, hogy láthatóan te nem vagy ez a harcolok (szó szerint) az igazamért típus.
mivan?????? trigo, te tényleg ki akarsz menni gépfegyverrel a kezedben és embereket gyilkolni?
Hát nem tudom hol olvastad hogy gyilkolnék, mert épp azt írtam, hogy nem akarnék megölni senkit, elég elkergetni. Igen képzeld, ha ezrek mozdulnának meg, akkor IGEN, mennék! Tehát még egyszer IGEN, MENNÉK!
Igen, elkergetném Orbánt, és igen, Vonát ültetném a helyébe. Nem, nem gyilkolnék érte. Hiszem azt, hogy ha pl egy százezres elszánt tömeg nekilódul a Parlamentnek, akkor ott lövések nélkül (leszámítva az őrség figyelmeztető lövéseit a futásuk előtt) is el lehet érni a célokat.
És de, ha a sors úgy hozza az életemben, mostani tudásom, gondolataim, és önismeretem alapján gyilkolnék nagyobb lelki törés nélkül. Már ha muszáj. És mivel nem ismersz, így nem tudhatod mennyire vagyok tökös. Én azt feltételezem rólad, hogy te semennyire, így elfogadom azt is, hogy te sem tartasz annak. Remélem sosem kell igazolnom az ellenkezőjét.

és képes vagy a mostani helyzetet 56-hoz, meg 48-hoz hasonlitani?
magadat meg az 56-osokhoz?
Ezt hol olvastad? Értelmezd kérlek a "párbeszédünket" ebben a témában!
Épp te hoztad fel 56-ot példának! És a gépfegyveres gondolataidat a Horn kormány ellen is (amiből felnőttél). Nos, 48-ban meg 56-ban is fegyveres gondolatai voltak az akkori embereknek, amiből ők nem "nőttek fel". Az a gondolat szempontjából totál indifferens, hogy mennyire súlyos vagy nem súlyos a helyzet. Nyilván jelen helyzet nem olyan súlyos mint akkor, bár egy mai embernek nem kell hasonlítgatnia, gondolatokhoz elég ha ő így érzi. És elég ha sokan így érzik.
De megismétlem, nehogy félreértés legyen: nem, a mai helyzet nem hasonlítható egyik eseményhez sem a múltból, sem 48-hoz, sem 56-hoz.

miközben nemhogy fegyvert nem fogsz, de még egy nyamvadt cikket sem olvasol el nemzettársaid megmentéséről, mert "téged nem érint".... beszarok.
lásd fent.
Persze megkérdezhetem én is számtalan cikkről, témáról előadásról, hogy te miért nem hallgatod meg, olvasod el.
És megint általánosítasz. Természetesen olvastam még ebben a témában is cikkekbe bele. De elnézést, ha a hosszú gazdasági fejtegetésre nincs időm.
Elvárod, hogy ha a Fidesz csinál két jó dolgot, akkor azzal nézzük is el a 100 rosszat. Mert láthatóan ezért vagy kiakadva. Tőlem csinálhatna egy rakat jó dolgot, ha közben ugyanennyi szart is csinál. Eljátszották már a becsületüket a szememben örökre.

amúgy nincs nekem bajom senkivel, csak van néhány megtévedt bárányka, akiknek a zsidók, meg a túl sok kurucinfo úgy bezsibbasztották az agyát, és ott is képesek ellenséget látni, ahol nincs és vica versa
Gondolod te rólam/rólunk. Én meg gondolok mást rólad. Csak én eddig nem személyeskedtem, nem fikáztalak, nem degradáltalak, nem röhögtelek ki, nem sértegettelek.

Totti8-nak később válaszolok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.25. 17:00


Semmi köze a témához, de úgy eszembe jutott: 56ban embereket kellett bujtatni masok elol, mert egeszen veletlen egyenruhaban voltak. Indok nelkul mentek a lampavasra emberek, persze a forradalom ilyen, nem valogat.
A legutóbb G. Fodor Gábor hasonlította 56hoz a jelenlegi helyzetet. (Nagyon nevettem rajta)
Az amcsi botrany arrol szolt, hogy egy amerikai erdekeltsegu cegnek tettek egy nem hivatalos ajanlatot es megfenyegettek oket, hogy ha nem fogadjak el megy a NAV. Na ok meg nem hagytak magukat, ez lett az eredmenye. Amugy is kellett valamit kemenykedniuk M.o.-val (az usanak), igy ez kulon jol jott nekik.
totti8 dolgait nem tartom lozungnak, ez komolyan szakdolgozat tema lehetne, meghozza mesteres. Abban igazad van,hogy nem ugy mukodnek a dolgok, hogy egyertelmuen netto pozitiv vagy negativ valami, ahogy a kulonbozo felek talaljak, de ugy latom, hogy errol erdemes beszelgetni.
Valoban sokszor feljon a zsido tema amirol en sem tudok igazan sokat mondani, de szerintem ez ugy mukodik, hogy neked kell linkelgetned es gondolatokat irnod, ha valoban beszelgetni akarsz.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.25. 16:53


Tommmmmmmmm!!! Vérem,bátyám,testvérem!!!!! Hát erről beszélünk,no.Mennyit írtál! Rád sem ismerünk.Na végre.Tudom,hogy ezeket apránként adagoltad,de most így együtt... Miért nem lehetett ezt így hamarabb?!? Annyi minden szarságot ki lehetett volna ezzel küszöbölni.
Reagáljunk... A köszönetnyilvánítás után jöjjenek a lényegi pontok.Tomm, már hogyne lenne ez egy politikai topik.Ez egy jófajta politikai topik.Olyan igazi betyáros.Itt nem csak zsidózás folyik.Dehogyis.Én próbálom feldobni a témákat,de mivel ez egy Roma-fórum,nyilván ide kevesebben néznek be,és így egy-két esemény elsikkad.Sebaj.Hozzatok ti témákat! Mint ahogy te meg is tetted mondjuk az általad említett két jelenséggel.Nagyszerű.Tovább.
Nézzük a Fidesz és a te kapcsolatodat.A hitelmentesítés és a megadóztatás alapvetően remek dolog.De te tűzbe mernéd tenni a kezed azért,hogy nem valami színjáték,valami háttéralku folyik? De igazából mindegy is,mert egyetértek:mindegy,ki paktál le kivel,a lényeg a kisemmizett emberek megmentése,könnyítése.
És azt észrevetted,hogy én sokkal kritikusabb vagyok a saját szerelmemmel, a Jobbikkal szemben,mint te a Fidesz-szel? :wink: Nem nagyon mondasz róluk rosszakat,csak amikor már nagyon kikényszerítjük belőled. :) Kérdés:a Fidesz mindent megtesz a kétharmad birtokában,amit megtehetne konzervatív,nemzeti pártként a magyarságért? Nem tudom.Azért kérdezem.Mert ha a bankos intézkedései minden hátsó szándékot nélkülöznek,akkor földig le a kalappal előttük.Ilyenekből nem lehetne még tenni egy-két dolgot? Tudom,tudom,ellenszélben hugyozás,oké.
Következő:tomm,te is simán lesirályoztad azt,amikor én nagy idegesen írtam az ózdi választás megismétléséről.Az nekem arculcsapás volt.Jó,korántsem akkora ügy,mint egy hitelmentesítés,de én ott születtem abban a szegény városkában,és most végre jobbikos polgármester lehetne,erre a Fidesz koholt vádak alapján egyedülálló módon elérte,hogy újrázzanak.Utána persze gerinctelenségnek tartottad te is ezt,de elsőre nem.
Tomm,senki sem menne szívesen az utcára gyilkolászni.Trigo sem úgy értette.Mindannyian csipszarok vagyunk.Én is.Kényelmes városi ficsúrok.Tisztelet a kivételnek.
Ami nagyon fontos:te itt mindenkinél durvábban szidod a zsidókat,még calderoninál is.A kortesbeszédedben is többször zsidóztál.Egy ilyen fórumon nekem nincs ezzel semmi bajom,de akkor miért baj,ha itt folyton ez a téma? Te is látsz bennük pénzhajhászást,zsarnokiságot és embertelenséget,és ezt szóvá is teszed.Helyesen.De akkor miért kéred rajtunk számon a folytonos zsidózást? Ami persze részünkről egy borzasztó intelligens zsidózás. Szerintem is betyár rossz dolog a cionizmus hatalma,szerinted is. Ehhez nekünk a kuruc jó táptalaj,de elég csak körbenézni a világon,semmi szükségünk most már a kurucra ahhoz,hogy bizonyos folyamatokat tisztábban lássunk.
Szerintem te félreértetted Trigót,tomm.Kicsúszott a száján ez a nyamvadt survivor szó,és elkezdődött egy szintén intelligens adok-kapok.Trigóval egy másodpercet nem találkoztam még az életben,de szerintem egy borzasztóan kedves és barátságos ember.Lehet,hogy hozzám hasonlóan beszippantotta a kuruc ideológia,de jó ember.A hozzászólásain is érződik,hogy jó csapatjátékos.Nem akart neked rosszat.És most megkaptuk tőled mindazt,amit hiányoltunk.Megtudtuk,hogy téged mi nyomaszt.Hogy kire szavaztál.Hogy kiben bízol leginkább.Én örülök neki,hogy nyíltan kiderült a Fidesz-szimpátiád.Sokkal könnyebb lesz így társalogni mindenkinek,meglásd.
Egy fikarcnyival sem lettél kevesebb a szememben,sőt.
Hitelességed pedig akkor fog nálam az egekbe szökni,ha olykor kritizálod is a Fideszt.Pl. miért nem tudtak a gázai öldöklések során egy tökös kommünikét kiadni? Persze tudjuk,miért.Nekik is le kell paktálni a zsidókkal,hogy aztán meg tudják fingatni a zsidókat.Én MAXIMÁLISAN tiszteletben tartom a politikai hovatartozásodat.Számomra persze továbbra is sötét ló ez a kormány.De hiszek a szabad népakaratban.És mivel még a magyarok alkotják a többséget Magyarországon,bízom benne,hogy a magyar emberek jól döntöttek.A megfejtés az lehet,hogy most lavírozni kell és köpönyeget kell forgatni az ország kormányzásához a zúgó habok közt.
Szóval,ez férfimunka volt,tomm.
És tudom,hogy ezt a hiteltelen kifejezést te úgysem fogod visszavonni,azért legbelül érezd úgy,hogy az általad ezen jelzővel illetett emberek már annyit csalódtak a rendszerváltás utáni pártokban,hogy csak a Jobbik maradt nekik alternatívaként.
Te nem vagy számomra hiteltelen,bajtársaim még úgysem.
Folytassa,tomm!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.25. 16:02


hopp, itten egy bili kiborult

nos, először is, mint már emlitettem, ez nem politika, közélet topik, hanem zsidó, összeesküvés elmélet topik. de tényleg. másról sem szól, mint a holokausztról (ha mindenki ennyit foglalkozna a témával, vizentálék bepipilnének örömükben) bilderberg ,pénzügyi mittudémnmilyen csoportokról. megállás nélkül a zsidókat szidjátok.
ehhez képest a kormánynak két olyan lépése volt, ami pontosan ezeket a folyamatosan szidott zsidó köröket sérti, méghozzá elég durván. egyrészt a bankadó: elképesztő ellenszélben sikerült végigvinni (én ezt a kitiltásos balhét is ennek tudom be, az amerikai-zsidó körök próbálnak fogást találni orbánékon) és megadóztatta azokat a bibsi köröket, akikhez senki nem mert hozzányúlni. sőt, európában is terveztek bankadót magyar mintára (hogy végül ebből mi valósult meg, nem tudom), márpedig ez nem várt fordulat ezen a fronton. -mindezt úgy, hogy közben szembe végig smúzoltak velük, kaptak itt is érte.

másrészt itt van ez a hitelmentés. egyrészt van az állandóan szidott, világot kiszipolyozó tetves zsidó kör, másrészt vannak a kiszipolyozott magyarok. haverom pl 7 éve vett föl hitelt, a törlesztő a duplája volt (árfolyamgát előtt), a 7 év fizetés után több az adósság, mint amit eredetileg felvett. és ezzel kb mindenki igy van! és hiába buta az a műkörmös pica egerben, ezt ő sem érdemli. nem érdemli meg, hogy a zsidó körök kiszipolyozzák. és akkor jönnek vikiék és a kiszipolyozó, állandóan szidott tetves zsidó köröktől megmentik a kiszipolyozott magyar nemzettestvéreinket.

és titeket, nemzeti oldalon álló magyarokat nem érint.

na ez az a pont, ahol politikailag elhiteltelenedett nálam a társaság álleszcuzámmen, kivéve zsoltit, aki némileg méltatta a tettet. hozzáteszem én ezt nem gesztusnak vettem, hanem annak, hogy neked zsolti, tetszik, hogy a kiszipolyozott nemzettestvéreinket megmentik a tetves karvalytőke bűzhődt öleléséből.

ezt a nyitott önyv dolgot nem igazán értem. szerintem mondtam is, az irásaimból kitűnik, de ha nem, hát a fideszre szavaztam eddig mindig, jelen állapot szerint ez marad is igy. vagy pontosan milyen nyitott könyv? vagy a különböző témákban? hát itt igazából egy téma van, a zsidó téma, de ezt a fent emlitett dolgok miatt fölösleges kitárgyalni. egy ilyen eu-témában meg aztán kifejezetten röhejesnek tartom a nyitott könyv-effektust, még a szakértők sem tudnak világos választ adni, ilyen laikuso mint mi, csak tippelni, meg hinni tudunk. de akkor itt megint csak nyitott önyv vagyok, hiszen a fideszre szavaztam, fogok is, tehát nekik hiszek. mert mondhatok olyan lózungokat, mint totti8, hogy több az előnye, de én már nem tudnám onkrét dolgokkal látámasztani, csak további lózungokat, meg gyerekes érveket tudnék sorolni.

najó. szarok bele mindenbe, itt most nem fogom vissza magam(csak kicsit):
mivan?????? trigo, te tényleg ki akarsz menni gépfegyverrel a kezedben és embereket gyilkolni? mert én úgy vettem, hogy te ezt nem poénból mondtad, hanem halál komolyan. mert ugye én vagyok a kis csipszar surviver, aki nem fogna fegyvert, még, ha hivnák se.és pontosan miért is? hogy orbánékat elkergesd és vonát tedd a helyére? és ezért gyilkolnál? vagy nem is gyilkolnál embert, mert ahhoz már nem vagy elég tökös, mert te is ugyanolyan kis csipszar surviver vagy, mint én?
és képes vagy a mostani helyzetet 56-hoz, meg 48-hoz hasonlitani?
magadat meg az 56-osokhoz? miközben nemhogy fegyvert nem fogsz, de még egy nyamvadt cikket sem olvasol el nemzettársaid megmentéséről, mert "téged nem érint".... beszarok. komolyan! itt ülök szaros gatyában és azon gondolkozom, kimossam, vagy kidobjam... kell valakinek?

amúgy nincs nekem bajom senkivel, csak van néhány megtévedt bárányka, akiknek a zsidók, meg a túl sok kurucinfo úgy bezsibbasztották az agyát, és ott is képesek ellenséget látni, ahol nincs és vica versa
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.25. 15:48


Én szívesen leírom neked,de az mellőzni fogja a szakmaiságot.Tudod,nem értek hozzá. :)
Abból indulok ki,hogy a csatlakozás előtt is működtek a dolgok úgy-ahogy.Az átlagember életszínvonala nem nőtt,úgyhogy a felszínen nem sokat érzékelünk az EU jóságaiból.A kardunkba tehát nem kellene dőlnünk egy esetleges kihátrálás után.
Ha kilépnénk,akkor valószínűleg nem jönnének be hozzánk a silány termékek.A polcokat elönthetnék a hazai produktumok.Nyilván a mi áruinknak piacot kellene találnunk külföldön is:ha igaz,ezt a keleti nyitással meg lehetne oldani.
A munkahelyteremtés is igen kényes kérdés lenne.Kivonulnának a multik,sok tömegmunkahely elveszne.Ezzel megszűnhetne az a tendencia,hogy aránytalanul kevés fizetésért brutális műszakokat dolgoztatnak a munkavállalókkal.Ellenben új munkahelyeket kell teremteni,ez gondos tervezést igényel.A hazai kis- és középvállalkozásokat támogatni kell,de ők lehet most is kapnak EU-s támogatásokat.
Ha nem lennénk EU-tagok,nem veszélyeztetne minket az a tény,hogy EU-s állampolgárok is megkaparinthatnak magyar földeket.
Temérdek EU-s pénzből valóban történtek kórház-,köztér- és útfelújítások.Erre állami pénzek is lehetnének ügyes átcsoportosítással.És kérdés persze,hogy biztos,hogy minden EU-s forrás jó helyre kerül-e,avagy nem csúsznak-e el valahol a milliárdok.
Szóval a környezetünk épült-szépült EU-s pénzekből,ám az emberek pénztárcája nem biztos,hogy duzzadt.Természetesen vannak pályázatok,amelyeket az EU áll,én is így tehetek zsebre kb. évi plusz kétszázezer forintot az Útravaló iskolai felzárkóztatás címén.Az is EU-s lóvé.Értelme semmi,de fizetnek érte.
Szóval több ország is bebizonyította már,hogy EU nélkül is lehet haladgatni,fejlődgetni,nem kell magunkat mindenáron egy tömörüléshez láncolni.
Az EU-s zászlótól meg kimondottan hülyét kapok,mert olyan csúnyán mutat a magyar és a települési lobogók mellett. :)
Nyilván nem egyik napról a másikra,hanem hosszú tervezés után EU nélkül is van ilyen minőségű magyar élet.
Én a távozás után nem azon aggódnék,hogy mondjuk a Fidesz hogyan oldaná meg az EU-s pénzek hiányát.Megoldaná valahogy.Sokkal inkább tartanék attól,hogy a kilépés után az EU és a Nyugat hogyan lehetetlenítené el a magyar gazdasági kapcsolatokat más,nem EU-s országokkal.Hadjárat indulna ellenünk.Szóval ideológiailag is hátrébb kellene lépnünk egyet,hogy aztán kettőt előre léphessünk.
Én le szeretném vetni ezt az áldemokratikus,álkonzervatív álarcot,és valódi szólás- és sajtószabadságot szeretnék.Mindenkinek.Ne erőltesse senki egyik nemzetre sem a rasszizmus,antiszemitizmus vádjait,mikor ezek ajelenségek csak nagyon véknyan vannak jelen a világban.Te is tudod,Totti8,hogy Európában egyre inkább tűnnek el a nemzethatárok,irtják a nacionalizmus minden hajtását,és nagymagyarkodással vádolnak mindenkit,aki mondjuk kiáll a hagyományok mellett.
Fogalmam sincs,hogy van-e egy egészséges köztes út a nyugati típusú demokrácia és a keleti lét között.
De mindegy is,hogy van-e,mert a magyar népnek ezt nem fogják engedni megtalálni,
Elnézést a szakmaiatlanságért,Totti8,de én csak egy egyszerű magyartanár vagyok,nem közgazdász. :)
Most ennyi tellett. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2014.10.25. 14:41


Érdekelne, hogy pl szerinted hogy nézne ki az ország helyzete azután, hogy kiléptünk az EU-ból :o
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.25. 12:46


Köszi,kedves vagy. :wink:
Persze hogy meghallgatok másokat is.Egyrészt korántsem vagyok biztos a saját igazamban,másrészt ha nagyjából sok mindenben igazam is lenne,akkor is be lehet illeszteni néhány ellenzéki dolgot a nézeteimbe,harmadrészt pedig haldokolna a fórum,ha nem lennénk tekintettel a másként gondolkodókra.
No,ha tanultál EU-t érintő gazdasági dolgokat,akkor te ezerszer tisztábban látsz,mint én.Feltéve,hogy egy független előadótól tanultál,aki nem az előnyökre hegyezte ki a hangsúlyt.
És Totti8,itt az évek során már rengeteg cionizmusról szóló cikk megjelent,főleg a kurucról.
Globális,a cionizmus minden egyes mozzanatára kiterjedő cikket nem nagyon fogunk tudni mutatni neked,de apró morzsákat igen.Ennek Trigo a nagymestere.
Aztán majd eldöntöd,hogy baromság-e,vagy van benne valami. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2014.10.25. 12:04


:)

Tanultam EU-integráció gazdaságtanát, ezért nagyjából tisztában vagyok a tagság előnyeivel és hátrányaival is. Ezek alapján arra jutottam, hogy több az előny, ami miatt érdemes maradni.

Bírom benned Zsolti, hogy nem vagy elvakult és "másképp" gondolkodó emberek véleményét is meghallgatod, megfontolod. :)

A cionizmussal stb. foglalkozó cikkekre, véleményekre próbálok majd rákeresni (ha véletlenül ilyenekbe ütköztök, gondoljatok rám és osszátok meg itt is :D).
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.25. 11:12


Na,Totti8,ezek érvek.Igen,így van értelme.
Trigo belinkelhetne ide neked kurucos vagy alfahíres EU-elemzéseket,amelyeket olvastunk,de hát azok ugye elfogultak.A számok között senki nem tud rendet tenni.A baloldal szerint az Unió nélkülözhetetlen,a Fidesz szerint fontos,de gazdasági álszabadságharcot vívnak ellenük,a Jobbik számításai alapján pedig ráfizetés az egész.
Én azon egyszerű oknál fogva nem tudok hozzászólni ez EU-s témához,mert nem értek hozzá.Nem a "szakterületem".Soha nem láttam tisztán a gazdasági-pénzügyi dolgokat.Pedig tudom,hogy ez szinte a legfontosabb szegmense az egésznek.
Mi Trigóval nagyjából elhisszük a Jobbik érveit,de hirtelen nem tudnék neked linkelni egy olyan írást,amely a kilépés melletti érveket sorakoztatja fel.Pedig temérdek ilyen van.Aztán ezek olyanok,amilyenek.
Ha nekem kellene döntenem,hogy holnaptól kilépjünk-e az EU-ból,nem írnám alá a távozást.Számos emberkével beszélgetnem kellene a döntés meghozatala előtt.
És tudod,Totti8,mi már csak ilyenek vagyunk (Trigóval):képesek vagyunk elhinni a cionizmusról hebegett-habogott összeesküvés-elméleteket,és ebbe a sorba az EU is kitűnően illeszkedik.
De én meghagyok magamban egy szeletkét arra az esetre,hogy mi van,ha az EU tényleg jót akar a tagállamainak...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2014.10.25. 10:51


Trigoria írta:...
Totti8:
Most azt várod tőlem, hogy hosszasan elmagyarázzam, hogy mitől lenne jobb az országnak, ha nem lennénk az EU-ban? Vagy azt, hogy a Jobbik miért gondolja így?

Főleg arra voltam kíváncsi, hogy szerinted miért lenne jobb úgy :) Persze a jobbik érvei is érdekelnek, amennyiben képesek voltak összeszedni és érvelni mellette.
Trigoria írta:Azt mondanám, hogy minimum az utóbbi éveik pályafutása errefelé irányult leginkább. Hogy megreformálni, vagy ha nem lehet akkor kilépni. Levezették sokszor, hogy szerintük ez mitől lenne jobb, és én egyetértek vele.

Meg tudod mutatni azt az írást, amit ezzel kapcsolatban a legjobbnak tartasz és tudsz azonosulni vele?
Trigoria írta:Eleve több pénz folyik ki, mint be az országba.
Ez csak feltételezés (juj mocskos multik lapátolják ki a pénzt az országból), vagy valamivel tudják igazolni is?
Trigoria írta:Én nem óhajtok az Európai Egyesült Államok tagjává válni. Ne diktáljon nekünk az EU olyan dolgokban, amihez alapesetben az égvilágon semmi köze nem lenne egy másik országnak (pl akácfák kivágása, hogy egy durva példát mondjak).

Az akácfa egy invazív faj, kapásból hülyeség volt pl. hungarikummá kinevezni :D Van pár hasznos tulajdonsága, de az nagyon nem az, hogy az őshonos növényfajokat hogyan lehetetleníti el.
Trigoria írta:A Jobbik kormányra kerülésével az államadósság újratárgyalható lenne, ami simán az EU-ból való távozásunkat hozhatná. Van egy csomó dolog, amit nem tudok most mind felsorolni (max zsolti megteszi, vagy a google :) ).

Ezt hogy gondoltad? Miért pont a jobbik hatalomra kerülésével lenne elérhető az újratárgyalás? Ha ilyen egyszerű lenne, a többi kormány miért nem lépte meg? Nem lehet az érdekük, hogy ne tegyék meg, mert ezzel olyan pozitív kép alakulna ki róluk a magyarok szemében hogy hosszú időre bebetonoznák magukat.
Trigoria írta:Nyilván nem véletlenül mondja a Jobbik sem azt, hogy végső esetben ki kell lépni. Szakértőbbek a kérdésben mint én. Az EU szerintem 10 éven belül atomjaira fog szakadni úgyis.

Lehet, hogy valamikor atomjaira fog szakadni, de szerintem nem túl valószínű, hogy ez a közeljövőben fog bekövetkezni. Leginkább azt látom, hogy mivel a profiljukba tartozik a nemzeti radikalizmus, "nagymagyarkodás", ezért elvből utálniuk kell az EU-t, még akkor is, ha a döntéseik kedvezőek ránk nézve. Ez a megfogalmazás, hogy "nyilván nem véletlenül mondja a jobbik..." arra utal, hogy kb feltétel nélkül elfogadod és magadénak érzed a gondolataikat. Sokszor nem ennyire fekete-fehér. Másrészt szerintem azért támadják az EU-t, mert jó egy közös ellenségképre mutogatni, rájuk kenni a problémákat.

Képzeld el, hogy holnaptól nem vagyunk az EU tagjai. Kereskedelmi költségek hirtelen kurva magasak lennének a vámunió megszűnésével, infláció növekszik, iparunk (már ami van) szinte összeomlik, mivel Németország a legfőbb ker. partnerünk (eddig kb az autóipar tartotta a lelket az egészben), az eddig idetelepült cégek szép lassan veszik a sátorfájukat a kedvezőbb feltételek miatt, pl Szlovákiába... Magyarországon nincs meg az a tőkés réteg, amely el tudná tartani az országot, be tudna fektetni, esetleg olyan szintű GDP-t termelne, amitől jobb lenne a "mocskosmultik" nélkül. El kell fogadni, hogy szükségünk van rájuk. Egy bizonyos szintű szabályozásra szükség van persze, de ezt a politikai elit hibájának tartom, hogy nem élünk az EU által felkínált lehetőségekkel, lehetne sokkal okosabban csinálni, és akkor most nem arról menne a vita, hogy nem éri meg EU-tagnak maradni.

Visszatérve, tegyük fel, hogy kiléptünk az EU-ból. Ezek után mit tennétek? Tartozzunk orosz befolyás alá? Kösz nem.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.25. 09:09


És a megbékélés végett jöjjön egy dal,amelyet tegnap hallottam a Kárpátia-koncerten.
Azok is fogják szeretni,akik nem szeretik a nemzeti rockot.
A szülőkről szól.

http://www.youtube.com/watch?v=Aiik-KR_YfM
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron