Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.09.11. 14:22


hát, ha kicsit offolhatok, meg a multkor volt az a sok coming out, én is vallok
leginkább öltönybe járok, de nem buzisban
klasszikus fekete -fehér kombóval

volt a térdszalag-műtétem, és a gyogytornán már nem volt hova fejlődni, ott elértem a maximumot, de arra jó volt, h a foci azért nem elég, mint teljes testes sport, a test egyéb izmai elpuhulnak
erősíteni kell a bal lábam, és a legjobb a konditerem, ahol a térd tehermentesítése mellett erősíthetek
és ha már ott vagyok, akkor mindent erősítek,
kb ennyi
2és fél hónapja járok ide "gyúrni"

már csak nagyon ritkán iszom, nem iszom sört, cidert főleg nem, az ízesítettet meghagyom a csajoknak
ha iszom, bort- sok szódával, a cigit letettem 2013.02.01-el

a kedvenc csapatom az ASR, játékosom ( Mexes volt) és Totti
Kedvenc színészem nincs, nőben a kebelben dús az ideálom, és szinésznőként MB

ennyi :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.11. 12:06


a konditeremben beszéltem egy sráccal, testőr nyugaton ( elötte hivatásos katona, mesterlövész ), ővele számolgattuk Mo haderejét.
Ha a bevándorlók 15-20% gyerek és nő, a megmaradó férfiak kb mind a hadrafogható kategória, de csak legyen minden 10-ik rossz szándékú, vagy beszivárgó tenorista, már 20000 körül vannak az országban!!!!!
NIncs ennyi hadrafogható ember itthon : ((((
azért 20ezzer katonánk csak akad :wink: (nem beszélve a rendőrökről, TEK-esekről stb, ami helyből közel 40ezer)

de milyen finoman burkoltan toltad az arcunkba, hogy konditerembe jársz Levy :D :D


azt meg értsük már meg, hogy Bence nem azért távozott innen, mert valakivel összeveszett, hanem mert nem akar energiát szánni a vitákra, válaszokra, beszélgetésekre. Van jobb dolga is. Ennyi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.09.11. 10:31


szuzsolt11 írta:Hülye volt ez az operatőrnő, sőt szánalmas volt amit csinált, de még szánalmasabbnak tartom azt hogy 7 év börtönt emlegetnek neki, és liberális oldalon habzó szájjal követelik is ezt a 7 évet, nyílván nem fog ennyit kapni, egy rúgásért 7év? hogy lehet ilyet egyáltalán komolyan kimondani? persze értem én nem a rúgásnak szól a büntetés hanem annak a szándéknak hogy "egyértelműen" rasszista szándék volt, legalábbis szerintem ezt gondolják, ezzel magyarázzák. Nem ismerem a jogot, meg a büntetéseket de én biztos h nem adnék neki letöltendő börtönt, maximum azt ha még egy ilyet csinál akkor bemegy pár hónapra, ez plusz az hogy kirúgták és többet médiába valószínű nem is talál munkát éppen elég büntetés és jogos is szerintem.

stól buci mennyit is kapott?
arányok, istenem...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.11. 10:06


remélem ott leszek, mikor ezt a mikli annát 3 arab erőszakolja és épp lesz nálam horgász szék, szotyi meg kóla
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.09.11. 09:51


Hülye volt ez az operatőrnő, sőt szánalmas volt amit csinált, de még szánalmasabbnak tartom azt hogy 7 év börtönt emlegetnek neki, és liberális oldalon habzó szájjal követelik is ezt a 7 évet, nyílván nem fog ennyit kapni, egy rúgásért 7év? hogy lehet ilyet egyáltalán komolyan kimondani? persze értem én nem a rúgásnak szól a büntetés hanem annak a szándéknak hogy "egyértelműen" rasszista szándék volt, legalábbis szerintem ezt gondolják, ezzel magyarázzák. Nem ismerem a jogot, meg a büntetéseket de én biztos h nem adnék neki letöltendő börtönt, maximum azt ha még egy ilyet csinál akkor bemegy pár hónapra, ez plusz az hogy kirúgták és többet médiába valószínű nem is talál munkát éppen elég büntetés és jogos is szerintem.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.11. 09:33


Na megtaláltam a célszemélyt.
Calderoni mondata pont erre a Miklya Anna-féle bloggerekre vonatkozik,amit Levy linkelt.
Elképesztő...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.09.11. 07:57


- egyre keményebb vagy Levy...
- egyre...

Én nem ítélem el pl. Bencét azért, mert más a véleménye, mint az enyém és emiatt még csak nem is haragszom rá. Sajnálom, ha valaki ilyen miatt kifordul ebből a topikból, pedig nem kéne :).

És mit hallok ma a rádió hírekben?!?!?!?! Kihallgatta a rendőrség a migránsokat BÁNTALMAZÓ operatőrt. B*szod, egy gáncsolás volt és egy "belerúgás", nemááá, hogy ez bántalmazás...ha ott rugdosta volna őket a földön fekve, na akkor azt mondom, oké, ez bántalmazás. De volt összesen két kontakt, ráadásul csak egy nőről beszélünk és a videóképek alapján nem is egy tonnadonna.

és hány kismillió eset van, amikor a tetves cigó késel, aztán szabadlábon védekezik meg még hír sincs róla.

én továbbra is tartom, hogy nem tudom elítélni a cselekedetét. főleg úgy, hogy nem teljesen ismerem a hátteret, amit meg a zsindex és a többiek írnak nem mérvadó.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.09.11. 07:41


Trigoria írta:és még ki is emeli az index mindig minden egyes cikkben, hogy
A Jobbik-közeli radikális N1TV operatőre

k.rva anyátokat, de már megszoktuk

https://kuruc.info/r/2/148162/
amúgy én a nőnek egy árva büdös szavát sem hiszem el
de ezt kellett nyilatkoznia a kisebb büntetés reményében


ezt írtam én is még anno... nem biztos, h nem igaz
arra azért kiváncsi lennék, h mit látni egy kamera mögül a normál két szemmel való nézéshez viszonyítva

Más:
tegnap vki megosztotta fb-on, h a kedves és tisztelettudó bevándorló értelmiségiek mit is hagytak maguk után a német vonatokon.
Azok a szerencsétlenek, akik ugye mind otthagyták az elit életüket, csilli -villi lakásaikat, a rendet, a tisztaságot, most disznóóllá - dzsurasszikparká varázsoltak szerelvényeket ... undorító állat az ember
értem én, h máskép szocializálódtak, más a történelmi háttér, de pont ezért nem kellene ezt eröltetni :mrgreen:
kenyér-viz - marhavagon - és át az országon - megállás nélkül
apa vagyok, háromszoros - és nem érdekel, h mit csinálnak velük, de nem kellenek ide
- // - - de nem érdekel már, h gyerekek és nők is vannak, "kívül tágasabb"

a konditeremben beszéltem egy sráccal, testőr nyugaton ( elötte hivatásos katona, mesterlövész ), ővele számolgattuk Mo haderejét.
Ha a bevándorlók 15-20% gyerek és nő, a megmaradó férfiak kb mind a hadrafogható kategória, de csak legyen minden 10-ik rossz szándékú, vagy beszivárgó tenorista, már 20000 körül vannak az országban!!!!!
NIncs ennyi hadrafogható ember itthon : ((((
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.09.11. 06:34

*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.10. 23:42


és még ki is emeli az index mindig minden egyes cikkben, hogy
A Jobbik-közeli radikális N1TV operatőre

k.rva anyátokat, de már megszoktuk

https://kuruc.info/r/2/148162/
amúgy én a nőnek egy árva büdös szavát sem hiszem el
de ezt kellett nyilatkoznia a kisebb büntetés reményében
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.10. 21:02


A kormány csak finomított a tervein. :evil:

http://index.hu/belfold/2015/09/10/mi_v ... amitasban/

ÉS AKKOR ITT IS VAN A VÁRVA VÁRT BOCSÁNATKÉRÉS LÁSZLÓ PETRÁTÓL:

http://alfahir.hu/bocsanatot_kert_laszlo_petra

És az index milyen aranyos címmel tálalja mindezt.Hogy szarjátok össze magatokat ott,ahun vagytok...

http://index.hu/belfold/2015/09/10/nem_ ... zlo_petra/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.10. 19:52


Trigo,én is megértem Bencét (nálam marad a nagy B),mert tudom,hogy az én egészségemnek is jobbat tenne,ha semmilyen hírrel nem találkoznék.
De Bence,ha még olvasol itt is minket (nagyon remélem,mert különben seggbe rúglak :wink: ),azt te is beláthatod,hogy apró,egyáltalán nem olyan lényeges dolgokban szoktunk "összekapni".
Én például nagyon szívesen elolvasnám,hogy mit gondolsz a bevándorlásról.Tíz mondatban.Vagy bármennyiben.És ha ott valamiben nagyon nem értenénk egyet,és menne az adok-kapok,akkor megértem,hogy egy idő után az egyik fél besokall,és kilép.De itt szó sincs ilyenről szerintem.(Valószínűleg jobboldali gondolkodásúak vagyunk.)
Valószínűleg megegyezhet nagyvonalakban a véleményünk migránstémában.Erre min "kapunk össze" ? Hogy az operatőr nő mit hogy tett...Százhuszadrangú kérdés.(És amúgy szinte neked adtam igazat.)
Szóval,Bence,csak egy esetben fogadom el a lemondásodat:ha bevallod,hogy te egy vadliberális vadhajtás vagy,aki nácinak néz mindenkit,aki nem úgy gondolkodik,mint te. :)
És akkor hozom a helyedre Simicskót. :) :)
Mivel a mi párbeszédeink nem parttalanok,mert Trigóval legalábbis mindig megtaláljuk benned a jót is,ezért tarts velünk.
Remélem csak riogattál minket.
Anno tomm is beijesztett engem,most meg már együtt söröznek Zánkán Trigóval. :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.10. 19:06


bence: a palesztinok szerintem - és ez szigorúan szvsz - nem csinálnák itt a fesztivált. Azok TÉNYLEG örülnének neki, hogy itt vannak. De mondok mást: a palesztinokat nem úgy ismertük meg, mint egy olyan népcsoportot, akik tömegesen elmenekülnek. Ha voltak ilyenek, azok már megtették anno.
Tehát a példád érdekes, de szerintem sosem lehet valós.

zsolti: én megértem Bencét (nagybetűvel írjam Bence a neved vagy kicsivel?)
Nekem is sokszor terhes itt mindent végigolvasni, és reagálni. De mivel meg máskor én dobok be ide cikket, témát, ezért elviselem. :) De megértem ha valaki erre már nem akar energiát áldozni az életéből.

elolvastam az interjút
bár utóbbi időben már nem olvasok és nem hallgatok Vonát, mert úgyis vele vagyok lélekben, és úgyse mond újat
szóval fasza, egyetértek, kedvelem a palit
a kis Trösztje:
Van közöttük jogász, újságíró, közgazdász, természettudós és teológus is.
meg kifejezetten tetszik :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.10. 18:02


Vona Gábor interjú az ATV.hu-n:

http://www.atv.hu/belfold/20150910-vona ... lnok-lenni

Egyet még módosítanék:calderoni tényleg durvát írt abban az ominózus mondatban,Bence.De ezeket az általánosításokat nyilván nem gondolja komolyan az ember,nyilván szófordulatok ezek.De hát calderoninak ilyen a stílusa.Bőven megértem őt is.Ami itt folyik,azt már nem nagyon lehet az én "megértő,kétoldalú,mindenkirekíváncsivagyok" stílusomban kommentálni.Most még tartom magam -azaz egy Gyurcsány Fletóval is simán eltrécselnék nyugiban-,de már nálam is lassan betelik a pohár.A kettős mérce miatt.Ha a sajtó elegánsabban viszonyulna a dolgokhoz,akkor engem is jobban érdekelnének a bevándorlók dolgai,vágyai.
És még annyit a gáncsoláshoz,tomm,snatch és calderoni,hogy tegyük fel,hogy egy cigány ellop valamit,és egy közelében lévő operatőr felrúgja,mint az állat.Tapsvihar,jól tette.De ez az apuka igazából nem olyan bűnös,mint egy olaszliszkai mészáros,és felesleges volt felrúgni (csak a szándék volt meg).Még akkor is nehezen érthető ez,ha történetesen nincs nála a gyerek.Ám elvileg az operatőr hölgy egy futó kislányt is felrúgott egy másik felvételen.Egy nap kettő eset.Sok ez így.(Amúgy az apuka otthon egy ismert fociedző volt.)
Tehát calderoni mondatával nem tudok egyetérteni,de a benne lévő feszültség és düh ugyanaz,ami bennem van.
És a radikalizmus éledezik Európában.Felélesztették a liberálisok.És az igazi szélsőségesek nem szoktak cécózni,na én ettől is tartok egy cseppet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2015.09.10. 19:08-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.10. 16:38


bence, a palesztinokat azért hozza fel az, aki felhozza, mert őket irtják a zsidók és ez jóérzésű embernek nem tetszik. nem hiszem, hogy bárki is akarna itt palesztinokat az országba, csak azért, mert nem tetszik neki, hogy tervszerűen irtják a szerencsétleneket.
viszont te meg nem válaszltál arra, hogy a kisgyerekkel a kezében, az amúgy biztonságban lévő apát miért nem itéled el mélységesen, meg senki más! még csak emlités szinten sem.
és aki legnagyobbat belerúgott ezekbe az emberekbe, az az, vagy inkább azok, az ilyen oboama, putyin meg merkel-félék, akik bombáztak, kormáynokat döntöttek és most a vállukat vonogatják. ha emberbaráti szeretet, akkor helyre kell állitani ott a békét...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.10. 16:26


Bence,nehogy elmenj már.Pont ez a topik lényege:ütköztessük a véleményünket.Azért te nem írsz mindennap oldalakat,hogy csak úgy belefáradjál a vitákba. :wink:
Hiszen nagyon sok mindenben megadjuk az igazadat,ezt te is elismered.Csak mi is hozzátesszük a magunkét.Tudod,hogy én több szempontból szoktam megvizsgálni a dolgokat (kuructól zsidó oldalakig),és mindenkinek kíváncsi vagyok a véleményére.Nem hiszem,hogy olyan durvákat írtam (de tomm és calderoni sem),hogy ennyire rosszul esett volna.
Bence,én azon húzom fel magam nap mint nap bevándorlás témában,hogy több szakember,politikus és civil is elmondta már a véleményét mindkét oldalról.És mindenkinek van egy csepp igazsága.Erre a mainstream média mit tesz? Egyetlen igazságban hisz,és mindenki náci,aki nem bevándorláspárti.Ez dühítő.
És a palesztin gondolatok.ATYAÚRISTEN!!! Én arra akartam reagálni neked az előbbi hozzászólásomban,és csak azt felejtettem ki,a lényeget.Ezt hidd el nekem,kérlek!
Pótolnám a mondandómat.Nos,Bence,pont a kollégáimmal beszélgettem ma reggel erről a kérdésről,és ugyanazt kérdeztem tőlük,mint most te tőlünk.
Az én válaszom:a Jobbik szinte biztosan pátyolgatná őket,és ugyanúgy viselkedne velük,mint a mostani civilek a bevándorlókkal.Aljas lenne,az biztos.
És még annyit,Bence,de ezt valószínűleg te is tudod:ezek a bevándorlók gyakorlatilag minden szabályt megszegnek,amit lehet.És miután ezeket megszegték,nekünk kötelességünk minden földi jóval ellátni őket.A rendőrök,orvosok,sofőrök a médiajelenlét miatt kétszerezett odafigyeléssel végzik emberfeletti munkájukat.
Az a gáncsoló nő pedig minden bizonnyal bíróság elé fog állni.De az erőszakoskodó,kitörő,forgalommal szemben gyalogló,nőket erőszakoló migránsok már úton vannak Dániába,mert ők want to go Denmark.Azért ez téged is idegesít,ugye? :wink:
Szóval nehogy itthagyj minket.Hidd el,én,tomm,Trigo,snatch,Levy,calderoni is ugyanolyan ideges mint,te,Bence,csak mi egy kicsit más miatt.
De hogy tiszta lapokkal játsszunk:szerintem a Jobbik máshogy kezelné a palesztin bevándorlókat.A gáncsoló nő idiótán viselkedett,mennie kellett.Létezik a migrációnak humanitárius aspektusa is.
Ám summa summárum:várom már a keddet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.09.10. 16:00


Zsolti: mondanám, hogy igazad van a gazdasági bevándorlást illetően, de pont a jobboldali média nem árasztotta el felháborodva az internetet az okostelefonokkal, Nike cipőkkel mászkáló menekültekkel. Ezek után kicsit paradoxon álommegvalósítónak nevezni minden ide érkezett menekültet.
Amúgy befejeztem a ténykedésem ebben a topikban, nem sértődöttségből, egyszerűen fáradt vagyok vitatkozni, reflektálni a leírtakra. Mondjuk az érdekes, hogy a palesztinos felvetésemre senki sem reagált.
Még calderoni-val kapcsolatban lenne egy viszont kívánságom, egy kevésbé durva: aki semmi kivetnivalót nem talál a kamerás nő tettében, élje meg azt, hogy azok irányítsák az országot, akiket ő szeretne.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.09.10. 15:16


Csúnyát írnék, nem írok semmit. Csak annyit kívánok mindazoknak, akik kivetnivalót látnak a kamerás nő tettében, hogy ott legyenek családostul, amikor egy ilyen bombával megrakott szarházi egy metro szerelvényben gombnyomásra darálhúst csinál az egész családjából.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.10. 14:51


Ez a Puzsér-írás nekem most nem tetszett.Azért,mert Kertész most kidugta a fejét a lövészárokból,nem kellene ennyire "európaivá" védeni őt.Mondott ő már cifrákat a magyarságra.Ugyanakkor az is igaz,hogy ő korántsem az a vadliberális szélsőséges,mint néhányan zsidó sorstársai közül.

Nézzétek meg a második gáncsolásos videót:

https://kuruc.info/r/6/148124/

Nevetséges amúgy,hogy úgy próbálják kikockázni az esetet,mint a fociban.Nevetséges,hogy próbálják védeni.Minden nevetséges,amikor megvolt a szándék.
Csak egy bibi van:nem attól esett el.Hanem a rendőr húzogatása miatt.(De Bencének írom,tök mindegy,mitől esett el,a szándék megvolt.)A szíriai férfi is a rendőrre káromkodik:nekem ez a bizonyíték.

A gáncsolás nem önmagában gáz,hanem a politikai-társadalmi kontextusban:tudta jól az operatőr,hogy mind az öt kontinensen darabokra szedi a média azt,aki a bevándorlók ellen tesz valamit.Ő mégis megtette.

A legszörnyűbb és legmegrendítőbb az egész videóban a gyerek könyörtelen sírása.Ő aztán baromira nem tehet az egészről.Borzasztó hallani.
Zampa meg beállt a sorba.Szarok Zampára.Bár abban az esetben nem,ha azért ő is látja és lenyilatkozza ennek a migrációhullámnak a negatív következményeit.

Az én olvasatomban Magyarországra KIZÁRÓLAG gazdasági bevándorlók érkeznek,ugyanis számomra a menekült kifejezés onnantól nem illik rájuk,hogy egyszer valahol biztonságos ország területére léptek.Ők álommegvalósítók,tehát illegálisak.Az összes szülőt feljelenteném kiskorú veszélyeztetése miatt.Mondjuk az is igaz,hogy a háborús területek szomszédos országai már nem bírják a migrációt (Törökország,Jordánia).Görögországtól meg pláne nem lehet elvárni,hogy mivel biztonságos európai ország,maradjon minden menekült ott.A kvótarendszer megint szar.Majd a Jóisten megoldja valahogy.Vagy a Jóallah...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.09.10. 14:36


én masszívan tomm álláspontján vagyok! tartom a véleményem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.10. 14:02


jaja sarkitok... egyelőre...
aztán majd mikor elkezd folyni a vér, akkor majd hirtelen már nem sarkitok...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.10. 13:58


https://kuruc.info/r/2/148123/
na b.zdmeg :D :D

https://kuruc.info/r/6/148140/
ez a nő úgy néz ki, úgy tartja atestét mindig eskü, mint egy bolond
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.10. 13:38


tomm: :D :D :D :D
Zánkán vagyok, gyere :D
nagyon sarkítasz tudod-e :)

amúgy nem gáncsolni kell őket. PLáne nem olynanak aki filmezni megy oda. Ettől nem lesz nekünk jobb. És nem nem azért mert egy gyerek van a karján, de ha már van, akkor pláne nem.
Egy gánccsal nem érünk el semmit az ég világon.

viszont azt is gondolom, hogy egy ilyen gáncs miatt ekkora hajcihőt és műbalhét?? ugyan...


Puzsér
http://mno.hu/velemeny/europa-cselekvo-szelleme-1303693
hmm
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.10. 12:43


felháboritónak tartom, hogy egy nő lemegy táncikálni a rétre, egy tánclépés közben meg majd' feldönti ő egy gyütt-ment

védeni... már miért kéne ezt védeni? itt van egy totál idegen valaki, aki belépett az országunkba, mert azt mondja menekült. -ok, akkor regisztrálunk és utána továbbmehetsz. de nem, ő nem akar regisztrálni, tömegével, óriási mennyiségben akarnak szabadon flangálni, mert nekik úgy tetszik... és még van, akinek eszébe jut megszólni azt, aki a maga tehetetlen mivoltjában is megpróbál tenni eze ellen. ha annyira sajnálja valaki a kislányt, akkor miért nem az "apát" ócsárolja, aki kisgyerekkel a kezében rendőrrel viaskodik? pedig itt már nem kell félnie, biztonságban van, bejutott az eu-ba, de ő mégis a kisgyerekkel a kezében nekiáll dulakodni egy rendőrrel. ezt sehol nem olvasom? miért? tud erre valaki válaszolni?

remélem otthon ti (általánositva) leszerelitek az ajtót, had mászkáljon ki-be aki csak akar. holnap megyek is kettőre, legyen marhaprörkölt, asszonynak meg szólj, hogy kezdjen mozogni, ha tetszik beszállok....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.09.10. 10:23


Felkelek reggel, erre látom, hogy a jó öreg Carlo Zampa is megosztotta a gáncsolós videót hivatalos fb oldalán, elég markáns véleménye van, konkrétan leribancozza a nőt.
És még vannak emberek, akik komolyan védik a nőt meg próbálják megmagyarázni az esetet...
Trigo véleménye nagyon korrekt volt. :)
Arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy mi lenne, ha ne adj isten palesztin menekültekről lenne szó. Elvégre oly nagyon szívén viseli az ország egy része a palesztin nemzet sorsát... Mindenesetre érdekes lenne, ha a focimeccseken nemrég még Viva Palesztinát skandálók egy része, elmenne tisztogatni, nem?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron