Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.03.29. 22:30


Well, akkor már figyelhettél volna arra is amit már mindenkinek elmondtam ebben a topicban. A nevem per definició, ex catedra kisbetű. A mondat elején, végén, közepén és akkor is ha rátenyereltél elötte a capslock-ra. :D
Amúgy nem mondtam hogy vicces (kivéve a kálvinos poén az személyes okokból engem nagyon megmosolyogtatott), de be kell látni hogy azért mert az "én fajtám" ellen szól nem sértőbb mint amit az öreg nyanyáról csináltak aki nem hisz az oltásban és azt hiszi virususan terjed a melegség. Ha a baloldal utalhat rá hogy az átlag fidesz szavazó ilyen akkor a fidesz is utalhat rá hogy milyen az átlag balos. Egyiknek se lesz igaza.

Amúgy a technikai részletek minőségén kívül olyan sok különbséget én tényleg nem látok. (Ami gond is agyatlanul másolni szerintem nem érdem. De már legalább nem az a legallja színvonal amit a PS képvisel)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.29. 22:01


jnzsblzs írta:https://www.youtube.com/watch?v=g8636e3jYhI

Szerintem ez a Pesti Srácoktól egy korrekt alkotás. Szerintem nincs sok értelme mert mobilizálás nem a fidesz érdeke annyira, de akárhogy is ilyen tartalomból szívesen látnék ott többet is.


Jnzsblzs, eddig kb. az osszes kommentedel egyetertettem, de ez az altalad linkelt video sztem botranyos. Tele van szarul elsult ironiaval, szar poenokkal, es raadasul egy olyan video kifigurazasa, aminek tenyleg van mondanivaloja.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.03.29. 18:57


https://www.youtube.com/watch?v=g8636e3jYhI

Szerintem ez a Pesti Srácoktól egy korrekt alkotás. Szerintem nincs sok értelme mert mobilizálás nem a fidesz érdeke annyira, de akárhogy is ilyen tartalomból szívesen látnék ott többet is.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.29. 17:04


Azt a betyár mindenit, egy igazi roma aktivista, aki nem fél a Fidesztől. :) Ezt az egy percet érdemes megnézni.
Mekkora rasszizmusba futott bele az ürge az utolsó mondatokban. Nem gondolta át rendesen, vagy elkapta a hév. :lol:

https://kuruc.info/r/34/184239/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.29. 13:44


Én még győzöm, Trigo már nem. :wink:
már elkezdtem az átállást. Az Egymillióan az igazságos határokért fb-oldalt már ki is vágtam :) , mert betolt valami igazi szemetet a Jobbikról, de olyat, hogy a kommentelők is elküldték őket a f.szba.
Morvai oldalát pl a választások utáni első írása után fogom. Arra még kíváncsi leszek.


Mocskos zsidók. Rühellem a fajtájukat. Pár száz évente meg csodálkoznak...
volt az régebben pár évtizedenként, vagy pár évenként is. :D


http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni ... on-2627059
mikor lett Felcsút a kempo fellegvára IS??? :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.29. 12:04


Beteszem ide is, mert nem akartam zsidózni a szomszédban:
http://hvg.hu/sport/20180329_Sajat_kapu ... tje__video

Az ilyen újságíró igazi zsidrák, gyökértelen pondró. Egy 17 éves gyereken gúnyolódni és legfontosabb ismérvének kiemelni, hogy felcsúti nevelés. Részletkérdés, hogy nem is az. Mocskos zsidók. Rühellem a fajtájukat. Pár száz évente meg csodálkoznak...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.29. 10:17


Engem mindig azzal biztatnak az idősebbek, hogy amelyik párt ilyen látványosan elengedi az értelmiség kezét, az előbb-utóbb bukni fog.
Csak hát hány ciklust kell várni rá? Én még győzöm, Trigo már nem. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.03.29. 10:14


ezen gondolkodom én is sokszor, hogy hányan hiszik el a volt náci, fasiszta, cigány-nigger-zsidó-arabgyűlölő jobbikról, hogy lebontanák a kerítést?!?! és már a sok sorosozás után elég annyit kitenni plakáton, hogy ők soros emberei, csá...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.29. 09:59


:D
Közben Orbán Ráhel a Turizmus Zrt.-vel vastagítaná a saját lábát; a Vagyonkezelős haverjuk rossz néven veszi, ha kartell gyanút jelent valaki; Szabó Zsolt 1,2Mrd-ja offshore-ban; a letelepedési kötvénnyel meg körözött bűnözők és terrorista mecénások jöttek az országba. Eliosra, Kósára, Szitára és Semjénre már nem is emlékszünk, mert ők múlt héten voltak. De a lényeg, hogy Vona muszlimbuzi. Hallja a birka, megy és húzza az ikszet

Jót röhögtem azon az lmp-s híren, hogy a vidéki gyűléseiken mindig azzal kell kezdeni, hogy a kerítésbontós plakát nem valós kép. Létezik olyan, hogy Photoshop. A többség persze nem hiszi el. Kib.szottul találó a comedy central-os választásra buzdító videó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.03.29. 09:31


banyek, milyen telefonhívásom volt tegnap. kicsit lefagytam. csöng a mobilom, felveszem, egy idős női gépi hangon elkezdi a szöveget. valami ilyesmit mondott:
Üdvözlöm. azért hívtam, mert a jobbik alelnöke szexuális erőszakkal fenyegetett meg már nem tudom kit, és hogy a jobbik elnöke, vona gábor szerint ez bárkivel előfordulhat. ezt nem hagyhatjuk, ezért április 8-án, mikor elmegy szavazni, gondoljon erre. viszlát...és letette. köpni-nyelni nem tudtam. b.zdmeg, már itt tartunk?!?!? komolyan?!?!?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.29. 07:21


A Bence által linkelt Jobbik-videóban az a legjobb rész, amikor a roma asszony arról beszél, hogy aki nem képes integrálódni, azt nem tekinti EMBERNEK. :lol:
De nem ez a legjobb, hanem ahogy Vona billegeti a fejét az elhangzott mondatkor. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.29. 01:37


jaja bence, azt én is néztem
:))
amúgy én érdekes , rohadtul politikamentes híreket nézek néha. Csak hát belebotlok a fosba.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.28. 22:00


Zsolti írta:Az origo alján szoktak jó csajok lenni.


Milyen keresztény férfi az, aki más nőket néz saját asszonya helyett? Ejnye, origo...

Egyébként Zsolti miatt most bűntudatom lett. Görgetek le a jó csajokig, látok is egy csinos arcot viszonylag hamar,, mondom meg is vagyunk. Erre a cím: "Egy gödörben találták meg az eltűnt modell holttestét". Szégyellem, de kuncogtam egyet. Nem a szomorú eset miatt, hanem mert büszkén konstatáltam magamban a kép láttán, hogy rögtön megtaláltam a jó csajokat, erre tessék.

https://www.facebook.com/vonagabor/vide ... 463209623/
Ez a videó meg zseniális.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.28. 20:59


Az origo alján szoktak jó csajok lenni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.28. 20:14


mai origo baloldala:
Így akarta megölni
a pápát Vona Gábor muszlim barátja
Vona muszlim barátja így jutott el a Szürke Farkasok terrorszervezettől a pápa elleni merényletig.

Vona muszlim barátja
a pápamerénylet egyik vádlottja
11 tényállítás: voltak
Vona Gábornak meleg kapcsolatai
A melegekről korábban rendszeresen undorítóan beszélő Jobbik-elnök titkolt múltjáról mutatjuk a bizonyítékokat.

Melegpartikra járt Vona Gábor, ismét erről beszélnek jobbikosok
Volner János elmenekült a kérdések elől
A korrupt Jobbik frakcióvezetője a pártja számára kínos ügyek elől egyszerűen elfutott.
:D :D :D


és még nekik van pofájuk egy ilyenre:
A 444.hu és a Direkt36 valóságtól elrugaszkodott cikkének kizárólag a választási hangulatkeltés a célja - állítja közleményében a Belügyminisztérium. Nem meglepő, tesszük hozzá: mindenfajta alap nélkül vádaskodik az ellenzéki kismédia.


na origot akkor nem nyomom be április 8-ig. Igaz nem politikai híreket akartam megnézni, de sebaj. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.03.28. 12:00


F.Totti írta:A Momentum reklámok, meg egy az egyben hozzák a 90-es évek Fidesz reklámjait. Életérzést közvetítenek. A fiatalságban élő reményt, energiát, lendületet, tenni akarást. Anno bekajáltam Orbánéknak. Ezeknek már nem fogom :)

Amúgy az összes momentumos akit én ismerek azokra ez tényleg jellemző. A hatékonyságuk megkérdőjelezhető, a tenni akarásuk a szememben nemigen. (még akkor is ha a bátyám minden másra alkalmatlan a momentumozást derekasan csinálja.)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.27. 18:03


Vagonok
Demján az édesapját nem is ismerhette meg, ő ugyanis a második világháborúban elesett. A három testvérrel édesanyja egyedül maradt. Aztán fordult a hadi szerencse, visszatért a román uralom, 1945-ben Börvely székely családjait egyetlen nap alatt elkergették.
Reggel 9-kor körbejártak a román katonák és elmondták, hogy 12-ig kapnak a magyarok időt, mindenki pakoljon össze. A székelyek családonként kaptak egy-egy tehervagont, oda lehetett pakolni, és úgy volt, hogy az emberek személyvagonokban fognak utazni. Volt, aki a jószágait, más a bútorait pakolta össze, akadt, aki még kiszaladt utoljára a temetőbe. 12-kor valóban elindult a vonat, a személyvagont lekapcsolták, az elindult Biatorbágy felé, a tehervagonok pedig mentek Bukarest felé, a családok soha nem láttak viszont semmit az értékeikből.
ez nagy trükk:)
https://index.hu/gazdasag/2018/03/27/le ... sztorijai/
nem olvastam el a cikket, találomra belenéztem, és a vagonok szóra már ugrik a szemem:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.03.27. 15:53


Megjelent neken egy Origos hirdetes a fb-on. Neztem a konment szekciot, több komment is volt 100+ lajkkal, akik tamogattak a Jobbikot es rohogtek a cikken.. hogy 100 szavazoert nem jaratna le magat a Jobbik, stb.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.27. 15:46


Pontosan itt:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 6tAm8ww7jY

"Ön azt akarja, hogy idejöjjenek a terrorista migránsok és megerőszakolják a pedofil püspökeinket?"
De az első pillanattól az utolsóig hatalmas, ahogy a mimikát és a gesztusokat utánozza.

:D :D :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.27. 15:14


Hát ez a Bödőcs-videó, geccc... :lol: (Talán a harmadik hírnél található.)

https://index.hu/belfold/2018/valasztas ... arcius_27/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45


Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.27. 08:17


De Bence, azért érzed a különbséget?
Az Orbán PR filmben hús-vér gyerekeket használtak, a szüleik jóváhagyása nélkül kampánycélra. A Jobbik videó (nem láttam, de ezek szerint) színészként használ egy gyereket egy csak gyerekkel kifejezhető szituáció ábrázolására.
Egyébként nekem ezzel nincs nagy bajom. Mármint az Orbán filmmel sem. Csak azt cseszték el, hogy nem kértek szülői engedélyt. Feszegeti a határokat, de gusztustalannak nem tartom. A JObbik stáb meg nyilván rendelkezett szülői hozzájárulással. De ettől még bénának tűnik a film.

Apropó kampányfilmek. A legalja nálam az MSZP viccesnek szánt kopasz bűvészes, kopasz fideszes vállalkozós, Fideszvilág sorozata. A faszi rettentő ellenszenves és hiába fideszes, attól még az MSZP logó mellett látod, így a negatív érzés a szocikhoz jobban tapad, mint a Fideszhez. Ráadásul viccesnek szánták, de kicsit sem az. Igazi komcsi gyöngyszem. A Juhász Péteres filmek és a Jobbik Élj, ne csak megélj filmjei jók.

Egyébként pedig ha elvonatkoztatnék mindentől, akkor az öszödi beszédes kampányfilm lenne csúcs. De a való világban kib.szott nagy öngól. Fleto=baloldal. Baloldal=hazugság. Nem tudom ki találta ki, de igazi egysejtű volt. De az sem agysejt.

A Momentum reklámok, meg egy az egyben hozzák a 90-es évek Fidesz reklámjait. Életérzést közvetítenek. A fiatalságban élő reményt, energiát, lendületet, tenni akarást. Anno bekajáltam Orbánéknak. Ezeknek már nem fogom :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.26. 23:22


Ez a Jobbik is milyen amatőr egy brigád. Teljes joggal ba*zogatja mindenki Orbánt az ovis kampánya miatt, feljelentés is volt választási bizottságnál. Legnagyobb megdöbbenésemre ezt a fajta kampánytevékenységet nem találták jogellenesnek. Mindegy is, de kijön a Jobbik egy videóval, amin egy 8 év körüli, rém aranyos kislány beszélget a nagypapájával a rossz időkről, amikor Feri bácsi és Viktor bácsi volt hatalmon, de a fikcióban már Gábor bácsi a miniszterelnök és minden fasza. Normálisak ezek? Gusztustalannak tartom gyerekek felhasználását kampánycélra, mindegy ki csinálja.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.26. 09:02


Nyilván fontosabb ez, mint az Elios szervezett csalása, Kósa 800 milkája anyunak vagy Semjén korrupálódása.
szegények most még csodálatos válogatott fiaink dicsőségét sem zenghették. Maradt Soros és Vona.

És ha már Vona+fideszes hazugsággyár:
http://hvg.hu/itthon/20180326_birosag_m ... st_bontani
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.26. 06:15


És a közszolgálati M1 ennél csak egy fokkal jobb.
Ide süllyedtünk, ebből kell valamit kihozni.
A Fidesz Vona összes fórumára odaküldi az embereit, a csalódott jobbikosokat, csinálnak valami balhét, este már M1-es főhír, Rákosi csettint.
És nem: az alfahír, az index vagy a 444 nem csinál ilyet.
Tényleg nem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 111 vendég