Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.29. 18:49


Offtopic - minden,ami zsidó. ???
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.01.29. 16:40


át kéne ezt keresztelni (haha) zsidó topicra
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.29. 16:39


No, akkor egy anticionista zsidó interjúja.
Szerintem zseniális.
Beleköthetetlen.

http://www.alfahir.hu/nem_mutat_jo_peldat_a_bbc
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.28. 10:14


Igen légyszi küldd már el akkor ami eddig kész volt! Privibe dobom az emailcímet.

na a nap vicce is megvolt:
Pintér: "jelentem, Magyarországon rend van"
Pintér úgy fogalmazott: a közrend és a közbiztonság az ország teljes területén szilárd, "ami nemcsak a Belügyminisztérium megállapítása, hanem közvélemény-kutatások is alátámasztják"...
:D :D :D :D :D :D
http://kuruc.info/r/2/123247/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.28. 08:12


Aláírás Balczótól,Trigó?Az semmi.Én meg együtt ebédeltem a Vonával.
Ő pont akkor ebédelt Pesten,amikor én Nyíregyházán. :wink:
És az olimpikon lányával voltál baráti kapcsolatban?Az antiszemita Balczó lányával?Miket művelsz te, barátom... :wink:

Nos,most hogy vége egy szusszanásnyira a tegnapi megemlékezéseknek,el kell mondanom,hogy tegnap nem volt víz.
A csapból is a holokauszt folyt.
Szép volt,hiteles volt,emberi volt.
Ja,persze.

Trigó:Kábé a felénél járok a fórumon az Izrael Samír-gondolatok zanzásításában.Fogalmam sincs,mikor tudom folytatni,vagy hogy folytatom-e.Küldjem el neked a készen lévőket egyben?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.27. 23:36


beszarok
kezembe került a Kandós indexem az imént
kalandos félévem amit ott töltöttem (1996, nem ma volt) mégis milyen érdekesen jön elő
valami hirtelen ötlettől vezérelve végignéztem a tantárgyakat és a tanárok nevét
Villamosságtan - Balczó Zoltán
igen, igen az a Balczó! :D
Eskü mindig is ismerős volt a beszéde valahonnan, de sose jöttem rá honnan
(az más kérdés, hogy régi nagyon jó barátosném (volt) a Balczó András lánya. :wink: , de ezt tudtam mondjuk)
furcsa összekapcsolódások :)

ja és persze meghúzott Balczó úr, de a tesin kívül mindenből vagy így történt vagy el se mentem a vizsgára. Kalandom itt véget ért a Kandón. :D :D
tehát van aláírásom Balczó Zoltántól!!!! :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.27. 22:20


nos:
tomm:
lehet hogy jól jött Vonának, de én még nem látom hogy hol és mitől. Kinek jó ha hall a Londoni akciójáról? Jobbikosok amúgy is tudják.
ettől nem lesz több szavazónk, és a hazai média se úgy hozta le ahogy történtek a dolgok ugyebár
de sose lehet tudni. Adok az igazadnak 5%-ot

zsolti: az írás jó és érdekes.
A Samíros írásokkal végeztél amúgy? Ha igen akkor kellenének egyben, ahogy anno beszéltük. :wink:

Himmleres cikk egy vicc az indexen:
Az első néhány leközölt részletre a dermesztő közvetlenség a legtalálóbb jelző. A háború borzasztó részletei bámulatos szürkeséggel épültek be Himmler és felesége életébe. „Auschwitzba utazom. Csókol, a te Heinid” – írta Himmler 1942 júliusában.
Micsoda hangulatkeltő fogalmazás! Te atyaég! Szürkeség? Mert elutazik Auschwitzba?? Naná. Neki ez a munkája.
Mintha kb azt mondanák, hogy Napoleon hazaüzen az asszonynak: "Meleg van. Lőgyakrolatot tartunk a Szfinxen. Sok a skorpió. Nagyon meleg van... stb"
Mai szemmel nézve lehet döbbenetes az, ha valaki az élete apróbb kis részleteit szürkeséggel írja le, mivel fogalma sincs, hogy azt 50 év múlva ekkora jelentőséggel rángatják elő.
Marga 1941. június 22-én is írt a férjének, közvetlenül az után, hogy meghallotta a rádióban a szovjetek elleni offenzíva hírét. „Még van egy doboz kaviár a hűtőben. Edd meg!”
És? Enni mindennap kell.
„Érdekes volt látni, hogy Himmler valójában nem egy Jekyll és Hyde. Magánember és tömeggyilkos volt, sokszor egyszerre mindkettő. Voltak például olyan napjai, amin azt mondhatta magának, hogy először a gyerekeivel megünnepli a születésnapját, aztán elutazik Auschwitzba.”
Skandalum. :D
A szakemberek szerint az anyagban semmi sincs, ami kétségbe vonná azt a történelmi nézetet, miszerint Himmler szervezte meg a zsidók összegyűjtésére és elpusztítására kialakított eljárást.
Egy nézetet??? Kétségbe semmi se vonja, de mi támasztja alá?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.27. 21:47


http://kuruc.info/r/6/123228/#ixzz2rdDl78vR
na a kb fordított zsidótörvények
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.27. 20:46


Imádlak,tomm,imádlak. :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.01.27. 19:54


neked hiszek
neki nem :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.27. 19:44


Vona a magyar politikai vezetők közül a legártatlanabb bárány,tomm,hidd el.
Értem én,hogy miért tartanak az emberek mindenhol a Jobbiktól (már ha nem megrendelésre ellentüntetnek).
Ám aki tiszta fejjel gondokodik,nem kommunista és nem zsidógyűlölő családból származik,és becsületesen utánajár a dolgoknak,annak simán leesik,hogy a Jobbik egy maximálisan anticionista párt,de semmiféleképpen sem antiszemita és rasszista.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.01.27. 19:31


sztem az antifa tüntetés kifejezetten jól jött vonának. ha gyurcsányról lenne szó, azt mondanám, tuti benne van a keze a saját maga elleni tüntetésben is, így csak 80%: kutya se hallott volna a londoni akciójáról + megint lehet rohadtzsidózni (persze nem konkrétan nekik) és az ártatlan bárány szerepében tetszelegni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.27. 18:30


Calderoni,tudod,hogy kedvellek,bárcsak többször és többet írnál ide,iszom szavaidat.
De ebben most nem értünk egyet.
A cionizmus ellen csak a tisztességes zsidók segítségével lehet felvenni a harcot.Én hiszek bennük.Persze lehet,hogy eltelik majd néhány évszázad,és minden téged fog igazolni.
Izrael Samír (akinek gondolatairól én közöltem itt cikkeket)
Norman Finkelstein (akinek a szülei a holokausztba haltak bele, ő mégis iparnak,reklámnak nevezi az egészet)
David Cole (aki "ellenriportot" forgatott Auschwitzban)
...és még sokan mások.
Muszáj bíznunk bennük!
Én sem tudom már,hogy mit higgyek.Marionettbábúk vagyunk,ez egyértelmű.
Hitler mint cionista báb?
Jobbik mint cionista érdekből létrehozott "véres szájú" párt?
Kuruc.info mint cionista érdekből létrehozott "véres szájú" portál?
Lassan tényleg orwelli világban érzem magam.
De nekem megéri.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.01.27. 18:19


anticionista zsidó...ez olyan, mint az alkoholmentes sör, vagy a koffeinmentes kávé? :mrgreen:
az ilyen jószágok hallatán mindig meg kell hallgatnom az archívum zenekar egyik örökérvényűjét, védd magad címmel. a zsidó mindig zsidó marad...csak erős idegzetűeknek.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.27. 16:24


Ezt meg olvassátok el,ha érdekel benneteket.A töritanár kollégám küldte.(Fogalmam sincs,hogy milyen szavazó,de ez annyira mindegy.)Ki nem állhatja a cionizmust.


Zsidók öltek zsidókat, hogy a túlélőket Izraelbe kényszerítsék

A palesztin állam létrehozása körüli huzavona kapcsán ideje rátérnünk a "kitalált újkor", a "hamis történelem" egyik legközpontibb kérdésére, de a Kertész Ákos-botrány is jelzi, mennyire alapvető fontosságú LENNE szembenézni korunk egyik legnagyobb hazugságával. Kiemelten a "jobboldalon", a "hazafias táborban", mert épp ez az a közeg, ami a hamis történelemcsinálók kedvenc célcsoportja, ezek a megcélzott közegek fogadják el a legnaívabbul a háttérhatalom által nekik gyártott "hősöket", valójában a világszétverők ügynökeit.
A fenti címmel természetesen egy jóval nagyobb horderejű kérdésről lesz majd szó, a Nagy Holokausztvallás központi témájáról, de bemelegítésnek itt egy fontos adalék a cionista háború egy mellékhadszinteréről, az arab és más iszlám országok zsidóságának eszközként kezeléséről.

Naeim Giladi : “Ben Gurion botrányai: Hogyan gyilkolt a Hagana és a Moszad zsidókat”


Naeim Giladi, Iraki születésű amerikai zsidó újságíró: “Azért írtam ezt a könyvet, hogy elmondjam az amerikai embereknek, főleg a zsidóknak, hogy az iszlám országokból a zsidók nem önszántukból emigráltak Izraelbe, hanem azért, hogy erre kényszerítsék őket, zsidók zsidókat öltek; és hogy még több arab föld elkobzására nyerjenek időt, zsidók számos alkalommal elutasítottak őszinte békejavaslatokat arab szomszédaik részéről. Arról írok, amit az első izraeli miniszterelnök “kegyetlen cionizmusnak” nevezett. Azért írok erről, mert én is résztvevője voltam.” Giladi bemutatja a fájdalmas igazságot Palesztina cionista meghódításáról és arról, hogy David Ben-Gurion hivatali idejében mesterségesen keltettek antiszemitizmust az iraki zsidó közösségek ellen, hogy az iraki zsidókat Izraelbe vándorlásra ösztönözzék. A cionisták célja a nyers zsidó munkaerő importja volt a Közel-Keletről, hogy legyen, aki szánt és vet a frissen üressé tett földeken. Szintén fel kellett tölteni a hadsereget sorkatonákkal, hogy legyen aki megvédje a lopott területeket.”
Itt elolvasható a könyv angolul.

Az alábbi interjúban Giladi részletezi a zsidó titkosszolgálatok által zsidók közé dobott gránátokat, bombákat és általuk gyártott és Irakban terjesztett antiszemita röplapokat. Hogy az izraeli kormány az iraki angolbáb kormányt rávette, fossza meg a zsidókat állampolgárságuktól, mert zömük inkább maradt volna. A tapasztalatlan fiataloknak meg fűt-fát igértek az “igéret földjén”.
Nem minden zsidó ősi álma volt az alija, ezeket ösztönözni kellett, szó szerint “fegyvert tartva a homlokukhoz”. A fegyvert cionista zsidók tartották.

Volt persze ugyanenek a háborúnak egy hadszíntere a II. világháború alatti és utáni Európában is. Utóbbiban különösen a frissen szovjet megszállás alá került országok, közte hazánk túlélő zsidói ellen a zsidó vezetésű kommunista titkosszolgálatok által megszervezett pogromok az érdekesek. Természetesen a kommunista rezsim mindenestől a cionizmust is ESZKÖZÉÜL használó globális (nagyrészt zsidó származású vezetőkkel rendelkező) nagytőke műve, ahogy a hitleri rezsim is, de ez utóbbit még a radikális jobboldali, "antiszemita" közeg jókora, talán nagyobb része se képes felfogni. Működik a történelemhamisítás...

Naeim Giladi: Az iraki zsidók
részletek:
“Ben Gurionnak a “keleti zsidók” azért kellettek, hogy megműveljék a sokezer hektár földet, amit az izraeli csapatok által 1948-ban elűzött palesztinok hagytak hátra.
És kezdtem megtudni, milyen barbár módszerekkel szabadították meg a születő államot annyi palesztintól, amennyitől csak lehetséges. A világ ma hátrahőköl a baktériumhadviselés gondolatától, de valószínűleg Izrael használta ezt először a Közel-Keleten. Az 1948-as háborúban a zsidó csapatok kiűzték az arab falvak lakosságát, gyakran fenyegetéssel, néha egyszerűen lelőve egy féltucat fegyvertelen arabot, elrettentő például a többiek részére. Hogy az arabok ne térhessenek vissza újrakezdeni az életüket ezekben a falvakban, az izraeliek tífusz- és vérhasbaktériumokkal fertőzték meg a kutakat.
Uri Mileshtin, az Izraeli Hadsereg hivatalos történésze írt és beszélt a baktériumfegyverek használatáról. Mileshtin szerint Moshe Dayan, akkoriban hadosztályparancsnok adott parancsot 1948-ban az arabok kiűzésére falvaikból, házaik lebulldózerezésére és kútjaik használhatatlanná tételére tífusz- és vérhasbaktériumokkal.
Acre olyan fekvésű volt, hogy gyakorlatilag egyetlen géppuskával meg tudta magát védeni, ezért a Hagana baktériumiokkal fertőzte meg a forrást, amely vízzel látta el a várost. A forrás neve Capri volt és északról, egy kibuc mellől folyt a vize. A Hagana elfertőzte a vizet, a lakosság megbetegedett és a zsidó csapatok megszállták Acre-t. Ez olyan jól ment, hogy egy Hagana-osztagot arabnak öltözve beküldtek Gázába, ahol egyiptomi csapatok voltak, és az egyiptomiak elkapták őket, amint két doboz tífusz- és vérhasbaktériumot juttattak a vízellátó rendszerbe, mit sem törődve a civil lakossággal. “Háborúban nincsenek érzelmek” mondta az egyik elfogott Hagana-tag.”
"Az 1950-51-es es bombamerényletek
Az 1941-es zsidóellenes zavargások kiváló ürügyet teremtettek a briteknek, hogy bevonuljanak Bagdadba visszajuttani a hatalomba a britpárti régenst és britpárti miniszterelnökét, Nouri el-Szaidot. Szintén ürügyet nyújtottak a palesztinai cionistáknak egy iraki illegális cionista mozgalom létrehozására, először Bagdadban, majd más városokban is, Bászrában, Amarában, Hillában, Diwaneiában, Abrilban és Kirkukban.
A második világháború után gyorsan váltották egymást az iraki kormányok. A palesztinai cionista hódítás, különösen a deir jasszini palesztinok lemészárlása felerősítette a britellenes mozgalmat Irakban. Amikor az iraki kormány új barátsági szerződést írt alá Londonnal 1948 januárjában, az egész országban zavargások törtek ki. A szerződést nemsokára érvénytelenítették és Bagdad követelte a brit katonai misszió kivonását, amely 27 éve irányította az iraki hadsereget.
1948 folyamán később Bagdad Palesztiinába küldött egy katonai különítményt a cionisták eleni harcra és amikor Izrael májusban kikiáltotta függetlenségét, Irak lezárta a haifai olajfinomítót ellátó olajvezetéket. Abd al-Ilah azonban még mindig régens volt és a britek quislingje, Nouri el-Said újra miniszterelnök volt. Én az Abu Gréb börtönben voltam 1948-ban, ahonnan csak 1949 szeptemberében szöktem meg Iránba.
Hat hónappal később – konkrétan március 19-én – bomba robbant Bagdadban az Amerikai Kulturális Központ és Könyvtárnál, megrongálva az épületet és többeket megsebesítve. A központ a fiatal zsidók kedvenc találkozóhelye volt.
Az első közvetlenül zsidókra dobott bomba 1950. április 8-án 9.15-kor robbant. Egy három fiatallal arra hajtó autóból dobtak gránátot a bagdadi El-Dar El-Bida Kávézóra, ahol zsidók ünnepelték a Pészahot. Négy ember súlyosan megsérült. Azon az éjjelen szórólapokat osztogattak, amelyek a zsidókat Irak azonnali elhagyására szólították fel.
Másnap rengeteg zsidó, többségükben szegények, akiknek nem volt mit vesztenie, zsúfolódott össze a kivándorlási hivatalokban, hogy lemondjon állampolgárságáról és beadja Izraelbe vándorlási kérelmét. Olyan sok volt a kérelmező, hogy a rendőrségnek zsidó iskolákban és zsinagógákban kellett regisztrációs irodákat nyitnia.
Május 10-én hajnali 3-kor egy gránátot dobtak a zsidó tuljadonban levő Beit-Lawi Automobil Vállalat kirakata felé, részben lerombolva az épületet. Személyi sérülés nem történt.
1950. június 3-án egy újabb gránátot dobtak ki egy száguldó autóból Bagdad El-Batawin negyedében, ahol a legtöbb gazdag zsidó és középosztálybeli iraki élt. Senki nem sérült meg, de a robbanást követően cionista aktivisták sürgönyöket küldtek Izraelbe, hogy az Irakra szánt bevándorlási kvótát növeljék meg.
Június 5-én 2.30-kor bomba robbant a zsidó tulajdonban levő Stanley Shashua épületnél az El-Rashid utcán, anyagi kárt okozva, de személyi sérülés nélkül.
1951. január 14-én délután 7-kor gránátot dobtak a Masouda Shem-Tov zsinagóga előtt tartózkodó zsidók csoportjára. A robbanás elszakított egy nagyfeszültségű vezetéket, három zsidót ért halálos áramütés, köztük egy fiatal fiút, Itzhak Elmachert, és 30 másik sebesült meg. A támadás után a zsidók kivándorlása napi 6-700 főre ugrott.
A cionista propagandisták máig azt állítják, hogy az iraki bombákat zsidógyűlölő irakiak robbantották, akik ki akarták űzni a zsidókat országukból. A szörnyű igazság az, hogy a bombákat, melyek iraki zsidókat öltek és nyomorítottak meg és megrongálták a tulajdonukat, cionista zsidók dobták.
Úgy gondolom, hogy a könyvemben szereplő dokumentumok között a legfontosabbak közé tartoznak két röpcédula példányai, melyeket az illegális cionista mozgalom adott ki és amiken a zsidókat Irak elhagyására szólították fel. Az egyik 1950. március 16-I, a másik 1950. április 8-I keltezésű.
A kettő közötti különbség döntő jelentőségű. Mindkettő feltüntették a kiadás dátumát, de csak az április 8-i mutatja az időpontot: délután 4 óra. Miért tüntették fel az időpontot? Ilyen pontosság példa nélküli volt. Még a vizsgálóbíró, Salaman El-Beit is gyanúsnak találta. Vajon a du. 4 óra feltüntetői alibit akartak a bombamerénylet idejére, amiről tudták, hogy öt órával később fog bekövetkezni? Ha igen, honnan tudtak a merényletről? A bíró arra következtetett, hogy onnan tudták, hogy az illegális cionisták és a merénylők kapcsolatban álltak egymással.
Erre a következtetésre jutott Wilbur Crane Eveland, a CIA korábbi magasrangú tisztje is, akivel volt alkalmam találkozni New Yorkban 1988-ban. Homokkötelek c. könyvében, melynek megjelentetését a CIA ellenezte, Eveland ezt írja:
"Abból a célból, hogy az irakiakat Amerika-ellenesnek mutassák és hogy megrémítsék a zsidókat, a cionisták bombákat telepítettek az USA Információs szolgálat könyvtára és zsinagógák közelébe. Nem sokkal később röplapok tűntek fel, Izraelbe vándorlásra biztatva a zsidókat. . . . Bár később az iraki rendőrség bizonyítékokat adott át nagykövetségünknek arról, hogy a zsinagóga és könyvtár elleni támadások, valamint a zsidóellenes és Amerika-ellenes röplamkampányok a földalatti cionista szervezet művei voltak, a világ nagy része elhitte a jelentéseket, hogy arab terrorizmus váltotta ki az iraki zsidók menekülését, akiket a cionisták “megmentettek”, valójában azért, hogy növeljék Izrael zsidó lakosságát."
Eveland nem részletezi a cionistákat a támadásokkal összekötő bizonyítékokat, de én megtettem a könyvemben. Pldául 1955-ben szerveztem egy bizottságot iraki származású zsidó ügyvédekből, hogy képviseljék olyan iraki zsidók követeléseit, akik még mindig rendelkeztek Irakban tulajdonnal. Egy jól ismert ügyvéd, aki kérte, hogy ne közöljem a nevét, tudomásomra hozta, hogy az iraki laborvizsgálatok igazolták, hogy az Amerikai Kulturális Központ elleni bombatámadásnál talált röplapok ugyanazon az írógépen készültek és ugyanazon a stencilgépen lettek sokszorosítva, amiken a cionista mozgalomnak közvetlenül az április 8-i bombatámadás előtt terjesztett röplapjai.
Elemzések kimutatták azt is, hogy a Beit-Lawi támadásnál használt robbanóanyag megegyezett egy Yosef Basri nevű iraki zsidó aktatáskájában talált robbanóanyag-maradványokkal. A jogász Basrit Shalom Salih cipésszel együtt 1951. decemberében perbe fogták a támadásokért és a következő hónapban kivégezték. Mindketten a Hashura, a földalatti cionista szervezet katonai szárnyának tagjai voltak. Salih végül bevallotta, hogy ő, Basri és egy harmadik férfi, Yosef Habaza hajtották végre a támadásokat.
Az 1952 januári kivégzések idejére a becslés szerint 125 ezres iraki zsidóság 6 ezer fő kivételével már Izraelbe menekült. Ráadásul a britbarát és cionistabarát báb el-Said befagyasztotta a vagyonukat, beleértve a készpénzt. (Volt lehetőség iraki dinárok kivitelére, de amikor a bevándorlók beváltották őket Izraelben, azt kellett tapasztalniuk, hogy az izraeli kormány megtartotta magának az értékük 50%-át.) Még azok a zsidók is elveszítették állampolgárságukat, akik nem jelentkeztek kivándorlásra, de éppen külföldön tartózkodtak, amennyiben nem tértek vissza egy meghatározott időn belül. Felszámoltak egy ősi, kulturált, prosperáló közösséget és tagjait áttelepítették egy keleteurópai zsidók által uralt országba, akik kultúrája nemcsak idegen, de teljesen gyűlöletes volt számukra."
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.27. 16:14


Trigó,szerintem ugyanazokat olvastuk Himmler leveleiről.Én a kurucon láttam egy linket.Meg most az indexen.

http://index.hu/tudomany/tortenelem/201 ... i_himmler/

A BBC-s anyag milyen durva már.Retek zs.dó szerkesztők.Beszarás.
Mindegy,én már így élem le az életem.És fradista kifejezését használva számomra "a legkisebb rossz", " a legkevesebb kárt okozó" párt a Jobbik.
Most még élek-halok értük.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.27. 13:16


ééésssss kezdődik
http://kuruc.info/r/4/123198/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.27. 11:25


közben Vona el is mondta a történéseket fb oldalán:
idézek:
"Az egész tüntetésük abszurditására az a féltucat ortodox rabbi tette fel a koronát, akik viszont a BBC hazugsága ellenére nem ellenem, hanem mellettem (!) jöttek oda tüntetni. Ez persze minden hazai és külföldi hírforrásból kimaradt, bizonyára nem érdekes információ. Hogy honnan tudom, miért voltak ott? Mert egy órával előtte megkerestek, és személyesen beszéltem velük. Elmondták, hogy mélyen vallásos, anticionista, ortodox rabbik, akik figyelemmel követik a tevékenységemet, és átlátnak az ellenem és a Jobbik ellen folyó nemzetközi sajtókampányon. "
Anyámtól kérdeztem tudott e róla, hogy ott voltak ők is. Nyilván nem.

frissítés:
http://kuruc.info/r/26/123202/
:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.27. 10:13


azért a Jobbik megpróbálja az ígéreteket, hisz ők még nem bukhattak bele ilyenbe :wink:

zsolti:
ez a magyarverés
na erre mondom én azt, hogy nem kell magyar zászlóval közlekedni olyan helyszínen, ahol eleve beígérték a provokációt
mert ha semmi magyarságra utaló nem lett volna rajtuk, a kutyát nem érdekelték volna, és észre se vették volna őket
ok, nyilván azért senkit ne verjenek meg, mert egy zászlót visz magával, de valljuk be, keresték a bajt
ettől függetlenül felháborító

Himmler leveleiről olvastam én is, de még csak azt, hogy várjuk mit hoznak belőle nyilvánosságra
te már többet tudsz akkor ezek szerint
amúgy úgyis azt raknak bele amit akarnak tudjuk
tudsz adni linket ha van?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.27. 09:48


ebben semmi furcsa nincs. igéretekkel már nem könnyű a zembereket megtéveszteni/megvásárolni. A másik lejáratásával, démonizálásával még talán inkább.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.01.27. 09:19


Nekem az a furcsa, hogy most már a kampány lassan nem arról szól, hogy mit ígérek, hanem hogy a másik oldal miért sz*r. És ezt hatalmas plakáton is megjelentetem. Ezt a börtönfotóst nem tudom kik nyomatják, mert nem látszik a plakáton, de az orbánost, az "ők már jobban élnek, és ön?" szövegest az mszp. Brutális, hogy ennyire telik tőlük...:)

úgy látszik az emberek már nem kíváncsiak az ígéretekre, csak a pocskondiázásra. Vagy az mszp nagy tanácsadója most ilyen tanácsokat ad?!?! :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.01.27. 08:29


Áder-téma: nyalni,nyalni,nyalni.Tiszta sor.De ez most belefért.Minden csúsztatással együtt.Pont.(Amúgy a "haláltábor" felett elsiklott a figyelmem.A "félmilliót" meg már megszoktam.Könnyebb ezt mondani,mint a négyszázezret.)Te nyertél,Trigó. :wink:
Magyarokat vertek Londonban,ha igaz a hír.Vona beszéde után.Vajon lesz-é felháborodás??? :)

http://www.alfahir.hu/magyarokat_vertek ... oruma_utan

Más:előkerültek Himmler feleségével váltott levelei.Rengeteg anyag.Két éven át vizsgálták őket.
Egy szó sincs benne elgázosításról meg kiirtásról.
Hivatalos történészi summa:nem tartotta fontosnak megemlíteni.
Ja.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.27. 00:30


igen Xaba, én is erre a hirdetésre utalva kérdeztem amit kérdeztem
de nyilván a közszereplőknél ez benne lehet a törvényben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.01.27. 00:04


Trigoria írta:amúgy ma azon gondolkodtam a villamos oldalán lévő fideszes baloldalgyalázó hirdetést nézve, hogy jogilag az hogy lehetséges, hogy politikusok arcát a másik oldal ilyen durván felhasználja?Akkor én is felrakhatom Gyurcsótány fejét egy plakátra azt azt írok mellé amit akarok? Gondolom nem, de akkor a pártoknak miért lehet? Tényleg nem tudom.

Én is ezen gondolkodtam a hétvégén.
A hétvégén láttam hatalmas -8 emeletes tömbház méretű- transzparenseket Pesten (a Deák tér környékén), ahol mesterházy, gyurcsány és bajkai álltak egy egy táblával a kezükben, mint a börtönökben, amikor "fotózkodni" szoktak. Még sosem láttam ilyen kampány-antikampány dolgokat... fura volt. Elvileg valamilyen civil mozgalom állította fel ezeket.
http://brandtrend.hu/media/2014/01/nem- ... 88x328.jpg
-ehez hasonló volt, csak nem volt rajta a negyedik személy. És ki volt egészítve piros hátérben fehér írással, hogy: "Mert volt 8 évük, hogy bizonyítsanak."


más:
http://alfahir.hu/ingyen_internet_hozza ... indenkinek
a Jobbik is előjött az első választási ígérettel :wink:

Finnországban mindenkinek alkotmányos joga :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.26. 23:34


amúgy olvasgatva ezen wikis írásban a zsidótörvényeket újra...
Az egész arról szól ugyebár, hogy a zsidók arányát csökkentsék a magyar politikában, gazdaságban, szellemi életben. Ezzel ma is maradéktalanul egyetértek.
Rondát fogok mondani, de a Numerus clausus nálam ma simán alap lenne, az 1. zsidótörvény mehetne, a másodikat még nagy nehezen lenyelném, és csak a harmadiknál háborodnék fel (de ott nagyon!).
Ha a magyar szellemi életet, a gazdaságot, a politikát meg akarjuk tisztítani az idegen befolyástól és a zsidó tőke befolyásától, akkor azt csak így lehet. Nyilván kivitelezhetetlen persze,, de 10-15 év alatt rend lenne az országban. És mivel a zsidók nem szeretik a kétkezi munkát, nagy részük elmenne magától.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég