Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.03.04. 08:36


Annyit írtam, hogy nehogy már Ukrajnát anyázzátok. Ebben mi a személyes?
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.04. 08:32


Gabesz írta:Ja csak benéztem. A régi regemen 20 ezer hsz. volt. Inkább ne személyeskedjünk. Peace!

Gabesz, relax. A személyeskedést épp hogy te folytatod. Aki Zsoltit személyeskedéssel vádolja, annak fogalma, értsd FOGALMA sincs arról, hogy milyen ember ő, és nem hiszem, hogy régen ebbe a topikba sokat írogathattál ezek szerint. Nem bezsélve arról, hogy tényleg nem vicc, 2013.01.10 óta van ez a topik. Azóta toljuk. Aki minket itt személyeskedéssel vádol...
A 20ezer hsz erős csúsztatás, rajtam kívül meg se közelíti senki. És hát ha már így említetted, akkor illene hozzátenni hogy mégis milyen néven voltál. Az azért sokat segítene nekünk. Mert ez így dezinformálás, illetve félinfó, amiről nem kötelező tudnunk ugyebár.

Amiket írtál a helyzettel kapcsolatban rólunk az a simán nettó személyeskedés, ráadásul totál tévút. Kérlek itt ne így!


F.Totti: ránk nézve magyarokra. Nyilván távoli jövőben.
Amúgy a forrás iz.ru. Pártatlannak tűnik.

És jah,a forrást láttam én is természetesen. Ettől még ez is egy megközelítése a dolgoknak. És ha emlékszel, az elején pont az IGAZI OKOKAT kerestem. Amiket azóta se mondtál te sem. Mármint életszerűeket. Ez az elemzés engem közelebb visz egy fokkal, árnyalja a képet. nem bezsélve arról, hogy jelenleg melyik hírforrás nem pártatlan idehaza? :)
Ettől még természetesen az alapok, az alap kiindulás a hibás, hogy miért kell fegyverkezni, mert a másik is azt teszi? Ha Oroszország úgy döntött volna bármikor a történelemben, hogy leszereli az összes atomfegyverét, akkor Ukrajnánl se jött volna szóba soha a NATO, sőt a NATO is kvázi értelmét vesztené. És ez így lenne helyes, de az oroszok nem fogják megtenni ehhez az első lépést soha. Az USA pláne nem. És minden megy tovább.
De ebben a világrendben, jelenleg, én kezdem érteni Putyint. Nem elfogadni, érteni. És így , ilyen formán kevésbé félni az atomháborútól, mert kezdem egyre kevésbé elmeháborodottnak látni.

Amúgy index megint tolja a klikkelős álhíreket. Pontosabban az ukránok és szupcsi elnökük, index meg ugrik. Lángokban áll az atomerőmű! Meg az oroszok (csecsenek) lövik. Hát persze. Aztán csak kiderült hogy megint nem igaz, vagy nem így igaz. Senki se elmeháborodott vazze, hogy magára robbant egy atomerőművet a falai alól. OK, nyilván krízisghelyzet, meg életveszély az egész szitu, de ha lőni akarnák az erőművet, akkor lőnék, és 1 perc múlva robbanna.

Zelenszkij nyilatkozatainak olvasását asszem én be is fejezem. Folyamat hangulatkeltő, minden szavával csúsztat, és háborúba vonz mindenkit. IGEN, TUDOM HOGY A RÉSZÉRŐL EZT KELL TENNIE. De nekem meg nem kötelező olvasnom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.04. 08:06


Bocs, Gabesz. Ki gondolta volna ezt...? Ez örömteli.
Azt már meg sem merem kérdezni, hogy ki voltál anno...:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.03.04. 07:59


Ja csak benéztem. A régi regemen 20 ezer hsz. volt. Inkább ne személyeskedjünk. Peace!
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.04. 07:49


Jaja, Gabesz, nyugi. Te csak úgy benéztél ide, aztán hirtelen felkaptad a vizet. :) Itt már évtizedes politikai beszélgetések mennek.
Mindenki tisztában van vele, hogy Putyin az agresszor. Pont.
De nekem van olyan kollégám a tanáriban, hölgy, aki kárpátaljai, és olyan dühvel beszél az ukránokról, hogy az emberben árnyalódik a helyzet.
Ettől még menthetetlen Putyin. Viszont ha békeidő lenne, pont hogy Ukrajna érdemelne mindenféle szankciót, mert korruptak és antidemokratikusak.
Hogy Putyin még náluk is sunyibb és szarházibb, az tiszta sor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.04. 07:20


Gabesz, ez nem személyes. Csak vélemények. Ne vedd zokon, ne háborodj fel. Nincs harag, nincs sértődés. Nem ér ennyit.

Leginkább értetlenkedés van és okkeresés. Peace!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.03.04. 06:10


Nehogy már Ukrajnát anyázzátok mert védik az országukat! Főleg annak a fényében, hogy a napokban többen is az A választ adtátok, mármint megadnátok magatokat és átadnátok az országotokat Putyinnak anélkül, hogy egyetlen puskalövés dörrenne. Sanszos, hogy virágot is tennétek Záhonynál az orosz tankokra.

Persze annak akinek az Orbán rendszer okés, annak Putyin diktatúrája maga lenne a mennyország.

Az oroszok által projektált virtuális valóság nevetséges és szánalmas, ők is tudják ezt, de kell valami fals indok, hogy megvalósíthassák Putyin megalomán álmát.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.03. 23:53


Ránk nézve? Mármint a NATOra?
Életszerű.

Amúgy a forrás iz.ru. Pártatlannak tűnik. Szegény oroszok kénytelenek voltak támadni. A gonosz ukránok meg fegyverkezni mertek.
Bakker, ha nem akarod elfoglalni Ukrajnát, miért zavar hogy fegyverkezik? Ők akarták megtagadni Putyint? Ettől félt?
És ha el akarod foglalni Ukrajnát, miért lep meg ha fegyverkezik?

Oké, hogy a ruszki portál ennyire elfogult, de a kuruc mit kap ezért?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.03. 22:51


https://kuruc.info/r/9/240535/
hát ez is érdekes elemezés
kicsit máshogy

amúgy teljesen homályban voltam az ukrán haderőről a háborúig. Egyszerűen nem foglalkoztatott a dolog. De azért belegondolva (egy hsz is írta), hogy ránk nézve idővel lehet nagyobb veszélyt jelentettek volna, mint az oroszok. Az oroszok nem utálnak minket, az ukránok igen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.03. 22:24


Jaja. Putyin nyilván nem mehet most haza. Kibeszéltük.
A NATO nem fog lőni, mert bölcs. Sunyi ge.ik, de bölcsek.
Putyin ott fog dekkolni, ha kell, nyár végéig, oszt vár és vár...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.03. 21:06


https://infostart.hu/kulfold/2022/03/03 ... bb-kor-jon
"Az is kiderült, hogy a két fél biztonságos menekülőútvonalakat hoz létre a békés civilek megszállt városokból való távozása érdekében, illetve gyógyszert és ételt szállítanak a legélesebb harcok helyszíneire."
ettől meg agyf.szt kapok
Miért nem mennek ki egy mezőre, vagy csinál a világ egy műmetropoliszt, és lejátsszák ott. Amelyik nyer, az jogot formál a másikra.:) Ehhez nem kell valódi városokat szarrá lőni, és így senkit se kéne kimenekíteni.

hülye ukránok csak az időt húzzák, csak minden nappal több ember hal meg és több kárt szenvednek el a városok
reménykedhetnek a csodában, de minek
átadnám a helyükben Kijevet, és megnézém mi jön. A hadseregük elvonulna nyugatr, életben maradna, oroszoké lenne Kijev. Szerintem Putyinnak ez most elég lenne már. Legalább egy kérdést megérne a tárgyalásokon.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.03. 21:02


Hivatalosan nem a NATO szállít fegyvert nem?
Gáz, hogy a Kremllel összehangoljuk a BELSŐ (!!!) kommunikációt.
ok, ebbe nem látok bele, vagy nem tudok róla. Erről valami bővebb? Vagy ez a háború előtt?

MZP pedig soha nem mondott konkrétan olyat, hogy magyar katonákat küldene át harcolni.
hát valaki csak mondta, de lehet hamis hír volt.

Szavazni meg nem fogok. Vagy talán a kutyákra.
ok, így értem és elfogadom



https://infostart.hu/kulfold/2022/03/03 ... em-harapok
amúgy Zelenszkij mi a büdös f.szért nem ajánlja fel Putyinnak, hogy ha az kell a békéhez, hogy távozik az élről, akkor távozik? Ilyenkor jön ám elő az hogy kinek mi a fontosabb, a saját vagy az országa érdeke. Ha túléli a csávó az ostromot, a világ legnagyobb hősévé teszik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.03. 20:53


Trigo, a fegyverszállítás határeset nálam is (sőt határon túli), de ha NATO tag vagy, akkor az a minimum, hogy a határodat nem zárod le a NATO szállítmányok előtt. Direkt keresztbe ne tegyünk már. Alapalapalap.
A másik, hogy a kormánymédiából kiűzném a orosz propagandát. Gáz, hogy a Kremllel összehangoljuk a BELSŐ (!!!) kommunikációt.

MZP pedig soha nem mondott konkrétan olyat, hogy magyar katonákat küldene át harcolni. Vagy ennyi erővel Orbánék is küldtek magyar katonákat az arabokért harcolni. Ez nettó hazugság.

Szavazni meg nem fogok. Vagy talán a kutyákra, ha nagyon nem lesz aznap más dolgom. Tolvajra nem szavazok. És abból most mindkét oldalon bőven van. MZP mondjuk pont nem az, de ő súlytalan.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.03. 20:43


Petya: Én konkrétan arra gondolok amit az utóbbi napokban tesznek és mondanak. Tehát nem, nem arra, hogy kivel hogy barátkoztak az utóbbi időben, amire F.Totti is utalt. Bár nekem tetszett a keleti nyitás.
Tetszik Orbán higgadtsága, tetszenek a nyilatkozatai, a döntései, a viszonylagos semlegességünk, tetszenek Szijjártó dumái (bár azok mindig tetszettek, kár hogy csak duma). Jelen esetben öngyilkosság lenne egy baloldali kormány - elnézve azok kommunikációját.
És:
De kétségkívül jó kezelik most a helyzetüket. De rohadtul nem az ország érdekében, hanem a sajátukéban. Profik, az tagadhatatlan. Egy kevésbé koherens kormány már rég szorulna, rosszabb esetben bukna ha a legnagyobb barátja háborút kezdene.
Ezzel nem értek most egyet. Hogyan máshogy lehetne ezt most JÓL, JOBBAN kezelni ennél? Melyik döntést lehetne másképp meghozni szerinted F.Totti? Gondolok itt a nem szállítunk fegyverre, nem engedjük át ezeket, humanitárius segélyek, EU szankciókat megszavazzuk, de óvatosak vagyunk, stb-re. Ezeket, hogy tudod a saját érdeküknek tekinteni??? :shock:
Persze, nyilván ha jól csinálják, erősítik a pozicíójukat, ahogy ugye háború esetén általában a kormánypárt erősödik, ha nem cseszi el. Ezek a döntéseik az utóbbi napokban az EGYETLEN helyes döntési sor szvsz.
És itt akkor is ezek lennének a jó döntések, ha előtte az USA seggét nyaltuk volna, és akkor is ha az oroszokét.
(Ja és nem érzem és nem is éreztem soha, hogy az oroszok akkora barátai lennének a Fidesznek. Nem voltak rosszban, de hogy barát lenne...)

És bár nem szeretjük Orbánt, de tudjuk, hogy nagy koponya, és óriási rutinja van (és nemzetközi respketje (vagy gyűlölete:))). És ez kell most ide.

De ettől még nem érzem úgy, hogy rájuk kellene szavaznom.
hanem kire? Arra a baloldalra aki szerint Orbán miatt van a háború, meg aki katonákat küldött volna már át a határon? Kollégám mondta, hogy tegnap okmányhivatalban azért állt sorban 3 órát, mert kurva sokan mentek útlevélért. Nos, ha ez a baloldali MZP lenne a hatalmon, beállnék a sorba én is.

és jaja, kivételesen jó Vona cikk:
"SZÁMUKRA A GENERÁCIÓS ÉLMÉNY NEM AZ OROSZ TESTVÉR, HANEM A FÖLDÖN HEVERŐ UKRÁN TEST ÉS VÉR LESZ."
"Ha valakit súlyos baleset ér, kórházba vigyük, ne ágyba!)"
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.03. 20:39


Zsolti, mint az állat hajtunk az oroszok és a kínaiak kegyeire és pénzére. De ennek rohadt nagy ára van. Nagyobb, mint az országból kivitt profit. De ez baromi hosszú.

Ez a Vona cikk tényleg jó. A "történelem visszatért" szókapcsolat pedig az egyik legerősebb és legplasztikusabb kép, amit erre az egészre hallottam. Ezt tényleg ő írta volna sk? Leesik az álam. Persze nem feltétlenül osztom minden megállapítását, de írásnak kiváló és nyilván sokkal jobban képben van.
Ja, és köszi a linket. Magamtól nem lett volna meg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.03. 20:24


F.Totti, nem erős ez a keleti orientáció kifejezés egy kicsit ? Őszintén kérdezem, mert kummát sem értek a gazdasági kérdésekhez.
Lavíroznak, mint az állat, és fideszesen lekommunikálják.
De azt érzem, hogy sem a Nyugattól, sem az oroszoktól nem kell nagy pofonokra számítanunk, ha ennek egyszer vége.
És ez jó. Lenne.

Vona brutál jól összefoglalta a lényeget.
https://index.hu/velemeny/2022/03/03/ot ... a-haborut/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.03. 20:12


Az lehet hogy most jól politizálnak, de a Putyin imádat rohadt nagy hiba volt. Egyszerűen nem mérték fel, hogy Magyarország szart sem számít az oroszoknak. Csak használnak és kihasználnak. Most is.
De kétségkívül jó kezelik most a helyzetüket. De rohadtul nem az ország érdekében, hanem a sajátukéban. Profik, az tagadhatatlan. Egy kevésbé koherens kormány már rég szorulna, rosszabb esetben bukna ha a legnagyobb barátja háborút kezdene.
De ettől még nem érzem úgy, hogy rájuk kellene szavaznom. A migráns kérdésben legalább az elvi alapokkal egyetértettem. A keleti orientáció óriási hiba.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2022.03.03. 19:45


Trigoria írta:
Orbánék szerintem tökéletesen kezelik ezt a helyzetet eddig.


Ezt fejtsd ki kérlek! Érdekel.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.03. 15:53


az orosz, szerb, kínai, észak-koreai, indiai, ertitreai népségek után közvetlenül ott lesz a magyar is.
szerintem már most is ott van. Vagy ki következne ott helyettünk? :)

Orbánék szerintem tökéletesen kezelik ezt a helyzetet eddig. Mindenben egyetértek eddig velük. És ennyivel akár el is érik nálam, hogy menjen egy voksom rájuk, és ne csak akkor, ha neccesnek tűnik majd a győzelmük.
De ebben a helyzetben messze van még a választás, nagyon messze.

Belgiumban meg kapkodják el a jódtablettákat. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.03. 14:42


Hülye helyzet ez, mert egyrészt van miért ajnározni (és sajnálni) őket, másrészt egész biztos durván túlleng majd az inga.

Az megint más kérdés, hogy fizikailag nem fognak győzni, erkölcsileg meg nem tudják terrorizálni a kisebbségeket, így rövid távon majdnem indegy, hogy mit gondol az átlagukrán.
Az oroszokat nyilván gyűlölni fogja. Ki ne gyűlölné őket helyükben? Annyira meg sosem voltak igényesek, hogy szelektálni próbáljanak.
Meg aztán ha Orbánék nem Putyin győzelmére játszanának, akkor már most tömnék az urkánokat fegyverrel, nem blokkolnák a szállítási útvonalakat és hangosan követelnék a NATO csatlakozásukat is. De a mérsékelt tűmogatás egyrészt politikai érdekük is, másrészt pedig ezt látják a kinti magyarok rövidebb távú érdekének. DE ha másképp alakulna (1% esély), akkor ne csodálkozzunk, hogy a nem túl szofisztikált és liberális urkán társadalom 90%-a az "utálom őket" listáján az orosz, szerb, kínai, észak-koreai, indiai, ertitreai népségek után közvetlenül ott lesz a magyar is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.03. 09:08


Ha az ukránok egyszer győztesen maguk mögött tudják ezt a háborút -nem fizikailag, hanem erkölcsileg-, akkor kíváncsi leszek, hogy fognak viselkedni a területükön élő kisebbségekkel. És most nem a nacionalistákra gondolok, mert ők eddig is gyalázatosak voltak.
Új hősállam van születőben, EU- és NATO-tagsággal. Mindenki őket fogja ajnározni.
Mondjuk bárcsak már itt tartanánk.
Csak lenne vége valamikor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.02. 22:17


https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... os-2879643
„Jelezném továbbá, hogy az eladásból származó teljes nettó bevétel az ukrajnai háború elszenvedőinek segítségére szolgál majd, s a hosszú távú helyreállítási munkálatokat is támogatja a jövőben.”

azért ez nagyon nagyon rendben van tőle, becsülendő
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.02. 20:33


újabb index főcím:
"Állandóan követi Putyint egy atomkoffer, amivel romba döntheti a világot"
:x


"Putyin kiérdemelte az orvosi Nobel-díjat.
Egy csapásra, egyik napról a másikra megszüntette a covid-járványt. Hallasz már róla?"
:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.02. 19:34


F.Totti:
te súgtál neki? :)

"Feltételezve, hogy 150 ezer orosz katona van Ukrajnában és a lakosság 44 millió fő, 3,4 katona jut ezer emberre. Ilyen létszámmal nem lehet területet tartani" - vélekedik Jones.
https://infostart.hu/kulfold/2022/03/02 ... keslekedes
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.02. 17:21


Szerintem csak shortolta az főszerk a világ összes részvényét, plusz bevásárolt gyógyszeriparból :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron