Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.26. 06:24


Én is szeretném, ha tovább dolgoznának Index néven, csak verjék meg őket a cigányok, k.rják meg a migránsok, és gyújtsák fel a szerkesztőségüket a négerek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.06.26. 04:55


A focistak munkaidoben meg focizgatnak meg futkaroznak. A bemondok meg ulnek egy szeken es egy rahedli penzert felolvassak az elottuk levo szoveget. Stb.
Miert problema, ha valaki olyat csinal ami masokat erdekel es ezert penzt kernek?
Amugy az index talan nem probalja meg raeroltetni a vilagnezetet a nyajas olvasora?
En borzasztoan sajnalnam, ha megszunnenek, es akkor keveset mondok. Nem is csak a lap hianyozna, hanem a szin a palettarol. Kb mintha a juve az inter meg a milan eltunne. Jol hangzik, de valojaban elvezhetetlenne valna a bajnoksag. Es nem csak erzesre lenne rossz, politikailag is borzaszto lenne.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.25. 12:45


az tuti :D
de még csak a nézőjük sem ezeknek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.06.25. 12:11


Belőled sem lesz influenszer, jutyúber, Trigo...:D ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.25. 09:46


Fú, de régivágású vagy :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.25. 08:40


így van
ha a saját politikai és társadalmi felfogásomnak megfelelőt akarok olvasni, akkor a kurucra megyek. Ha kormánypropagandát, akkor origora pl. és így tovább
De a magát függetlennek tartó index közölje a tényeket, a híreket, mindenféle sugallt vagy kimondott vélemény nélkül. Különben nem független és nem objektív. Él ott az a kis belterjes közösség, és próbálják megmondani a társadalomnak, hogy mi a helyes, mit kéne gondolnunk.
Engem már az is felb.sz, hogy munkaidőben társasjátékoznak, meg kajákat és piákat kóstolnak, amiből születnek cikkek. Nem is tudom pontosan miért húzom fel ezen magam, csak azt, hogy megy fel a pumpa. Talán mert ezt nem úgy teszik, hogy ott a cikk és kész (amivel még nem lenne bajom, hisz ilyen cikkek is kellenek - talán, esetleg), hanem a cikkekhez csatolt képeken, videókon éreztetik, láttatják, mutatják, publikálják, hogy ők mekkora laza kis közösség ott az indexnél, hogy még ezt is megtehetik. Aztán meg sírnak és koldulnak, hogy nincs pénzük. Miközben ilyen cikkeket írnak munka gyanánt. De valszeg ez csak engem zavar így, vagy keveseket. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.25. 08:17


Igen, mondjuk a gúnyolódás viszi őket el "pártosba". Ez jogos kritika. Innentől ez nem objektív újságírás. Azért barmok, mert ez (nem csak nálad) kontraproduktív.
Az egész cikket elolvasva nekem nem tűnt fel, bár az nyilvánvaló, hogy azért szemlézték, mert egyetértenek vele. Én nem akadtam fent azon a mondaton, mégis éreztem, hogy valamit nagyon akarnak sulykolni. És ha ezt csak minimálisan is érzi egy olvasó, akkor fenntartásokkal kezeli az információt. Ez pedig a TTE munkájának aláásása.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.24. 23:58


két külön dologról bezsélünk
vagyis háromról
- a gondolatod második fele valszeg igaz, abba nem mentem bele, nem is érdekel, kiszálltam az oktatásból örökre.
- a kettős honfoglalás elmélete valóban egy elmélet, DE NEM ERRŐL BESZÉLTEM! Ugyanis a tudatos, előre és évekig tervezett honfoglalást a kettős honf. NÉLKÜL sem lehet menekülés közben kivitelezni
- kizárólag a kiragadott mondatra reflektáltam, azért is ragadtam ki. Márpedig ez a mondat SÉRT! Egyrészt természetesen igenis a dicsőségekbe kapaszkodva KELL identitást építeni egy egészséges nemzetnek! Másrészt egy mondaton belül eldönti, hogy az általános iskolában tanultak nála kikezdhetetlen tények, és a síkhülye agyával épp a két jelzővel (tudatos, előre tervezett) kivételesen telibe talált gondolatot állítja be viccnek. És ez háborít fel. HOGY VÉLEMÉNYT FORMÁLNAK MINDENFÉLE ALAP NÉLKÜL pusztán a saját gondolatai alapján. Az újságíró eldönti szerinte mi az igaz és kész. Ez nálam nem objektív újságírás, és mellé rakva a vállalhatatlan helyesírásukat és stílusokat, még csak nem is újságírás. Ez egy gigantikus chat.
MINDENT rombolnak, ami kicsit is magyar. És igen, a gyűlöletem alapja az, hogy a szerkesztőségük jó nagy része oda járt az ELTE-TÁTK-ra, ahol pontosan tudom mit (nem) tanítanak, milyen fertő az a hely, az ország értelmetlenebbik szemetét hordja oda a szél (a pénz), ahonnan kikerülve elmennek egy ilyen nagy médiaoldalra NULLA élettapasztalattal észt osztani, és látod őket videókon, ahol egytől egyig vékony, életébennemsportolt, helyesírni leszaró, trendi rucikban villogó, puskalövésnél maga alá szaró, háborúban menekülő vagy inkább áruló, a pénzért és a munkájukért SÍRÓ és kolduló, a társadalomnak SEMMI hasznot nem hozó, azt lehúzó és kritizáló, baszatlan, dugatlan utolsó senkikké válnak.
Pezsgőt bontanék, ha holnaptól nem tudnám megnyitni az index oldalát, mert megszűntek.

Megfogadtam hogy járvány alatt olvasom csak őket, de néha annyira üresjárat van melóban, hogy valamit csak kell olvasni gyorsan. De ennek is véget fogok vetni.


UI: a cikket el se olvastam, csak átfutottam a lényeges részeket, és az a mondat verte ki a biztosítékot nálam. Nálam MINDIG a nyíltan felvállalt magyarellenes véleményük csapja szét a biztosítékot. Pusztuljon az index.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.24. 23:31


Trigo, nem ismerem a TTE-t, de gyanítom hogy értenek valamicskét a történelemhez. A senkiháziak az ő véleményüket idézték.
Nem tudom, hogy valós-e a kettős honfoglalás, de a témával foglalkozó szakértők többsége szerint nem az. Ettől még lehet persze igaz is. Az eredettörténet ilyen tálalása viszont hiba. De hogy a pitsába ne lenne számtalan hiba egy fél év alatt összedobott tananyagban? Sok mindent el lehet baszni és ezek közül sok minden bocsánatos bűn. De a NATot így megalkotni felelőtlenség és brutális hiba. Rohadjanak meg az ilyen önmegvalósító barmok. Meg aki korlátlan hatalmat adott a kezükbe.

De visszatérve az indexre. Az ilyen cikkekkel nekem nincs bajom. Idéztek egy a témában mértékadónak számító forrást. Ötös. A gond ott kezdődik, hogy a könyv összeállítóit meg sem próbálták elérni (valószínűleg).
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.24. 22:54


és ha már index 2.0

https://index.hu/techtud/2020/06/24/uj_ ... k_egylete/
"A történelmi dicsőségekbe kapaszkodó identitásépítésnek tűnik, hogy a tankönyv magát a honfoglalást is egy tudatos, előre tervezett akciónak láttatja, lényegében hiányzik a leírásból a besenyők előli menekülés."

Na ezért is mentek a k.rva anyátokba. Kritizáljátok a régóta várt történelmi kételkedést a berögzült, ránk erőltetett dogmák felett, miközben a fenti mondatokkal pontosan kinevetitek mások SZAKMAI véleményét. Ti, az egyszerű tátk-os senkiházi szar firkászok.
Csak a ti elborult haszontalan, libsi szar agyatokban lehet végrehajtani egy ilyen fokú honfoglalást MENEKÜLÉS KÖZBEN! Agyatlan faszok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.24. 22:10

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.24. 20:18


Nincs más szerintem se.
kurucinfó

Ez az egész megérne egy szociológiai vizsgálatot.
mivel a felük szociológus vagy szociális munkás, így vicces ez a felvetés.... :D

Miért kell felülni erre a szélsőliberális lovacskára az egész világnak, ha jót akar?
Kitől félnek? Ki irányítja ezt? Kitől félnek a szerkesztők, a sztárok, a sportolók?
mint a dominóelv
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.24. 16:20


Zsolti írta:Sok helyen lehet olvasni, hogy a Black Lives Matter mozgalmat így fordítják le: A fekete életek IS számítanak. Ez elfogadható lenne, de olyankor nem kéne oda egy TOO vagy egy ALSO?
Ha pedig nincs ott az IS szócska, akkor melyik adja vissza az eredeti jelentést jobban?
a, A fekete életek számítanak
b, Számítanak a fekete életek
Ez utóbbi lenne a normális, de szerintem inkább az első jelentés dominál.


Zsolti, ez nagyon másról szól. Az All lives matter lenne a helyes kifejezés, de pl ezt is sértőnek találják. És értem is hogy miért. A BLM csak egy szlogen, a lényeg, ami mögötte van. Minden szempontból. Engem pl nem zavar ez a megfogalmazás, de az már igen, amire az egészet használják. A BLM aktivistáknál ugyanez igaz az "All lives matter"-re. És eztis el tudom fogadni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.24. 16:14


A tájékoztatás, a történések nyilvánosság elé tárása nyilván hitelesnek mondható.
De a nyílt vagy sorok közötti véleményformálás gyalázatos.
Például ahogy az amerikai eseményekhez hozzáállnak, az hányinger.
Ilyen esetekben hol a józanság? Nem a jobboldaliság, a konzervatív hozzáállás, hanem a józanság...
Ez az egész megérne egy szociológiai vizsgálatot. Miért kell felülni erre a szélsőliberális lovacskára az egész világnak, ha jót akar?
Kitől félnek? Ki irányítja ezt? Kitől félnek a szerkesztők, a sztárok, a sportolók?
Mert politikától és ideológától függetlenül ki kell jelenteni, hogy a Black Lives Matter mozgalom irányítva van, sokszor erőszakos, és törvényen felülinek képzeli magát.
Amúgy aki az angolt árnyaltan tudja, segítene nekem?
Sok helyen lehet olvasni, hogy a Black Lives Matter mozgalmat így fordítják le: A fekete életek IS számítanak. Ez elfogadható lenne, de olyankor nem kéne oda egy TOO vagy egy ALSO?
Ha pedig nincs ott az IS szócska, akkor melyik adja vissza az eredeti jelentést jobban?
a, A fekete életek számítanak
b, Számítanak a fekete életek
Ez utóbbi lenne a normális, de szerintem inkább az első jelentés dominál.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.24. 16:14


Nincs más szerintem se.
A HVG az egyetlen, akik tényleg objektívek és függetlenek tudtak maradni. Külpolitikában messze jobbak bárkinél a haza mezőnyből és ugye tradicionálisan erős náluk a gazdaságpolitika. Belpolitikát alig olvasok.
A 24.hu feljövőben van és valószínűleg ők nyernek a legtöbbet az index lezüllesztésével. A Centrál csoport régen balos volt ideológiailag, de soha nem kötődtek üzletileg a balos pártokhoz. Ráadásul kellőképp opportunisták is, úgyhogy ez is középen tarthatja őket.
A 444 nekem nagyon idealista. Vannak jó cikkeik, de politikai témákban inkább nem olvasom őket. Rettentő elfogultak, ugyanakkor nem is hirdetik magukról az objektivitást. ebből a szempontból még korrektebbek, mint az index.

Van még esetleg a mancs. Kultúrában ők baromira erősek. Ha ilyesmi érdekel, akkor őket tudom javasolni. Sport nulla, politikailag pedig bevallottan ballibek. De vannak baromi jó interjúik és helyenként oknyomoznak is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2020.06.24. 16:16-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.06.24. 15:00


Persze, nem teljesen objektiv meg nem teljesen független, dehát melyik az?
F.Totti írta:Orbán személyét és közvetlen családját például már több mint egy éve nem támadják. Nem véletlen.
Ez mondjuk fel se tűnt.
De ettől függetlenül az index egy rengeteg ember által olvasott, viszonylag hiteles hirforrás.
Elég komoly érvágás lenne az origositása a magyar médiának. Nem is tudom mit olvasnék helyette, kb 444, 24.hu meg HVG maradna, bár ezeket most keveset olvasom, mert az indexen is kb ugyanaz van.
Vagy van más oldal, amit érdemes olvasni, csak nem tudok róla?
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.24. 11:45


Az index-szel egyetlen bajom volt, pontosabban lett az elmúlt 1-2 évben. Túllihegik a pártatlanságot és függetlenséget.
Gyakorlatilag úgy állítják be magukat, mintha az egyetlen hiteles és objektív forrás lennének, de rohadtul nem azok. Nem függetlenek és nem objektívek.

Nem függetlenek Simicska óta. Az más kérdés, hogy a szerkesztőség próbál az maradni, de kizárt hogy nem legyen felettük kontroll. Orbán személyét és közvetlen családját például már több mint egy éve nem támadják. Nem véletlen.
És nem is pártatlanok, mert szépen beálltak a polarizált közélet átellenes oldalára. Nem olyan durván, mint a 444, de ők sem pártatlanok. Vannak események, hírek, amelyekről egyszerűen nem hajlandóak tudósítani. Ez messze nem objektív újságírás már. Nem nagy baj, de akkor ne is akarják másnak láttatni magukat.

Persze nem vetem különösebben a szemükre, mert ha folyamatosan támadnak, osztanak az egyik oldalról, akkor tök normális reakció, hogy elkezded utálni őket és tudat alatt is ellenük dolgozol. Érthető, de ettől még sérül az objektivitás. A BLM témában például eldöntötték, hogy a négusok a jófiúk, így egyetlen olyan cikket sem hajlandóak leközölni, ami ennek ellentmond. Max ilyet:
https://index.hu/sport/motorsport/2020/ ... -nyomozas/
(Ez lehet hogy vezetni megtanult, de attól még buta négus maradt.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.23. 22:24


Ne viccelj, azokat olvasásra se méltatom. :)) Az index volt a legvállalhatóbb ezek közül nyilván.
Ha ebből is az lesz engem nem zavar, majd ezt se kell olvasni még ennyit sem.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.06.23. 21:29


Trigo, most komolyan, Origo, 888, pestisrácok jobb? Mert az lesz belőle.
Nekem semmi bajom az index-el, sőt, kifejezetten hiányozni fog ha nem lesz
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.06.23. 08:19


Zsolti írta:Imádom Jim Carrey filmjeit, baromi lelombozó, hogy ilyen hülye a fickó.

mindig is rühelltem azt a fickót, idegesítő egy s*ggfej, a filmjeitől hánytam, már ha véletlenül belenéztem egy-egybe.

JC-t is kihúzhatjuk az értelmes emberek listájáról
nálam ott se volt
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.06.22. 20:54


ericcartmen írta:
Trigoria írta:https://index.hu/szolgalati-kozlemeny/2020/06/21/az_index_szerkesztosege_veszelyben_van/
a szívem szakad meg
remélem is hogy megszűntök a g.cibe

Remélem tudod, hogy itt sokkal többről van szó, minthogy megszűnik egy oldal amit nem szeretsz.
Ez egy hatalmas lépés a totális médiauralom felé. Inkább szűnne meg minthogy ez is a fideszé legyen.

természetesen tisztában vagyok ezzel
de annyira rühellem az indexet a stílusa, a helyesírása, a munkatársai, a szellemisége stb. miatt, hogy kifejezetten kívánom, hogy hintsék fel sóval a helyét, és az újságírói egy része sose kapjon többet munkát sehol a médiában
és ezt politikától függetlenül kívánom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.06.22. 19:49


Nekem akkora csalódások az ilyen celebmegnyilvánulások.
Imádom Jim Carrey filmjeit, baromi lelombozó, hogy ilyen hülye a fickó.
Az indexet pedig kifejezetten sajnálom. Alap, hogy mindennap ötször ránéztem.
Gyűlölöm a szélsőliberális beállítottságát, de mivel pártfüggetlen, értékkel bír.
Bírt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.06.22. 16:16


Az ace ventura2 egy hatalmas nagy rasszista film, le dzsim kerivel! Undorito!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.06.22. 15:58


ericcartmen írta:.... Inkább szűnne meg minthogy ez is a fideszé legyen.


Ezen gondolkodtam én is, de kizártnak tartom, hogy nem terelődjön át az olvasótábor valamelyik független portálra. Persze szétaprózódik és forgácsolódik majd a közönség, de ettől még nem lesz egy fix index olvasóból fidesznyik. Mondjuk ha ésszel csinálják és nem origosítják egyből, akkor tényleg eltolhatná az arányokat még inkább. De mikor csináltak ésszel bármit is? Majd valami szervilis barom főszerk odaül és egyből bizonyítani akar a főninek.
Én sem örülök neki, de ilyen országban élünk. amit akarnak azt vagy tönkretesznek vagy megvesznek. Index nélkül is kétharmaduk volt, index-szel együtt sem lesz több.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.06.22. 14:44


Trigoria írta:https://index.hu/szolgalati-kozlemeny/2020/06/21/az_index_szerkesztosege_veszelyben_van/
a szívem szakad meg
remélem is hogy megszűntök a g.cibe

Remélem tudod, hogy itt sokkal többről van szó, minthogy megszűnik egy oldal amit nem szeretsz.
Ez egy hatalmas lépés a totális médiauralom felé. Inkább szűnne meg minthogy ez is a fideszé legyen.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég