Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.12.08. 08:33


Trigoria írta:https://kuruc.info/r/6/152165/
hát ezen nagyot nevettem - pedig szomorú
mindkét fél a zsarukat hívja :D :D :D :D :D :D


De miért szomorú? Hepiend. Több ilyen történet kellene. A cigókat meg az őrsön biztos puhították a vallomásig, így ez a része is megvolt a dolognak. Nekem teccik! :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.08. 03:47


https://kuruc.info/r/6/152165/
hát ezen nagyot nevettem - pedig szomorú
mindkét fél a zsarukat hívja :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2015.12.07. 16:06


Látom előjött a chemtrail téma is.. :D

https://www.facebook.com/groups/chemtrailfunclub/

Egy kis móka-kacagás :)

Ugye nem leszünk lassan oltásellenesek is?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.07. 15:11


https://kuruc.info/r/34/152126/
szeretem ezeket a beszélgetéseket
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.05. 23:34


Tanulságos beszélgetés.Toroczkai vs. Gulyás Márton.

http://alfahir.hu/nt1tv_a_lenacizott_to ... ves_vitaja

Igaza van Toroczkainak meg minden,de nekem egyre kevésbé tetszik a kommunikációja.
Most nagyképű leszek,de én ezt jobban csinálnám.Az összes jobbikosnál jobban csinálnám.Vonánál is.Ez kábé mostanra érett meg bennem.
Tán még soha nem tettem ilyen nagyzoló kijelentést,de úgy érzem,hogy tömegeket tudnék meggyőzni a Jobbik programjáról,ha olyan helyzetben lennék.De nem akarok.
Sokkal empatikusabbnak és megértőbbnek kell lenni, gesztusokat kell tenni az ellenfeled irányába,és keresni kell a kompromisszumot,stb,stb,stb.
Hiába van szerintem igaza a Jobbiknak,a néppártosodással ezt nem tudják átadni.Késő bánat ez a vadhajtás-nyesegetés.
Elbasz.ák.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11623
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.04. 18:37


Komoly ez a faszi. :lol:
Kíváncsi vagyok,hogy egy ilyen Kálmán Olga-Jobbik beszélgetés után hány bizonytalan baloldali lesz jobbikos.
Szerintem sok. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11623
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.04. 16:36

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.04. 09:22


Sajnálom,gyíkember vagyok.
Egy szabadkőműves,aki a haza védelme érdekében így roncsolja a tudatodat.
El kell pusztítanom a kirekesztés és gyűlöletkeltés minden apró gyökerét az emberekben.
:wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11623
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.03. 21:11


Kálmán Olgát le kéne lőni

a kedvedért Zsolti megnéztem, de most haragszom rád, mert annyira reklámoztad, hogy bevállaltam. :twisted: De soha többet.
Ez a ringyó minden ilyen műsorban most már évek óta ugyanúgy nem érti az egészet, vagy ugyanúgy játssza hülyét.Mi a büdös francért kell elmenni hozzá???? :twisted:

M. Ádám helyében ennyit mondanék a rongy pofájába: "A bűnelkövetésben a cigányság aránya felülreprezentált." Aztán lehet cáfolni, te aljadék senkiházi sz.r.

Két ember halálát kívánom a világon most már. A volt főnökömét, és K.O. szarkupacét.

komolyan felhúztál Zsolti
soha többet nem nézek ilyet
itt rohadjak meg, ha mégis :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.03. 20:54


Zsolti: azonnal tudtam hogy az Ektomorfra gondolsz a két mondatból! :D
Én nem szeretem ezt a zenét, de a raszta gitárosukkal (Schrottner Tomival) együtt futárkodtam hónapokig év elején.

Mert Farkas tényleg azt gondolja, hogy az emberek képesek megváltozni. Ennek elég ékes bizonyítéka, hogy
az Ektomorf gitárosa korábban szkinhed zenekarban játszott, és SS-tetoválása volt.
A látogatásunk legszürreálisabb pontja talán az volt, amikor Schrottner Tamás, a gitáros nyíltan és őszintén mesélt sok éven át tartó szkinhedmúltjáról, és hogy gyerekkorában gyakran került konfliktusba cigány gyerekekkel. Ebből eredezteti, hogy elég hamar Szekszárd egyik leghírhedtebb szkinhed csoportjában találta magát, majd aztán az Út és Cél szkinhed zenekar gitáros énekeseként másfél év felfüggesztett börtönbütetést is kapott közösség elleni izgatásért. Múltjával már rég felszámolt, tetoválásait átvarratta, és most évek óta a roma frontember mellett zenél.

Hát erről azért nekem nem pont így mesélt. :wink: :D Skinhead volt, de mostanság sem gondolkodik azért totál máshogy a dolgokról (zsidókról cigányokról), csak max már nem érdekli a téma annyira, meg felpuhult a kérdésben. Amúgy elhagyta az együttest, sokat szívott is, aztán pont év elején visszatért, és azóta újra nyomják.

egy hszből alatta:
Schrottnernek mindegy, hogy hol játszik, csak sex drog meg rock n roll legyen. Bár az első és az utolsó nem olyan fontos. Évek óta nem megy a negatív teszt...
hát igen, valahogy így... De amikor vele dolgoztam, akkor max füvezett már csak.

Amúgy a Holocaust számukkal nálam le is írták magukat. Persze mondom, tőlem ez a stílus eleve a LEHETŐ LEGTÁVOLABB áll. :D
De írtam is a Tominak anno, hogy bammeg okt 23-án hozzák ki pont ezt a klippet?? Pont okt23-án????????? :shock: Nekem az elég durva időpontválasztás volt. Lehet véletlen? Nem hiszem....




http://biosagok.cafeblog.hu/2014/09/01/ ... a-mar-van/
egy kis chemtrail és a betegségek kapcsolata
ez a fajta hosszú, hetekig tartó köhögés valóban előjön nálam is időnként pár éve, anyámnál is...
csak úgy mondom... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.03. 20:13


Ilyen ambivalens érzésem még soha nem volt a zenében.Az egyik kedvenc műfajom ötvöződése a holokauszttal.Borzasztó...
(De a zene ku.va jó a cigány származású énekestől.Ja,és magyarok.)

http://index.hu/kultur/zene/2015/12/03/ ... os_cigany/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11623
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.03. 19:54


Az alsóra valahogy jobban rá merném bízni hazám sorsát. :)
Trigo,tudom,hogy soha nem fogod megnézni,mert megígérted. :wink: Ezt tanítani kellene.Kálmán Olga elképesztő beszélgetése Mirkóczki Ádámmal a cigánybűnözésről.De kíváncsi vagyok,hogy mit gondolnának az emberek erről az amúgy kedélyes beszélgetésről.
Óriási,parádés,fantörpikus!!! :D

https://kuruc.info/r/35/151968/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11623
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.03. 13:10

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.01. 23:42

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.12.01. 18:25


annyira durva volt látni Berlinben szeptemberben ezeket a formákat, annyira de annyira tájidegen. Ültem a metrón és álltak az állomáson a négerek, a burkások, az arab seftesek, a szlávok és pár német...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8128
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.01. 17:40


helyes helyes
szerintem megszavazzák
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.30. 22:48


Ez volt már?
http://index.hu/kulfold/2015/11/30/beti ... orszagban/

Guten Morgen Deutschland! Tessenek folytatni!

Nyilván nem fogják megszavazni, sőt szerintem a Bundestag elé sem kerül, de Aigner tartományi szinten komoly és nem szélsőséges politikus. Ha ezt ő be meri vállalni, akkor a közhangulat egész biztos sokat változott az elmúlt fél évben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.30. 16:36


http://mno.hu/kulfold/hiba-volt-az-iraki-haboru-1316554
köszi, kicsit későn ismeritek el. Meg így az olaj birtokában már könnyen.

http://nemzeti.net/ezert-szeretik-nalun ... 11524.html
:wink:

más:
Orbán Viktor megjegyezte, hogy jelenleg 1116 iráni diák tanul Magyarországon
ezen meglepődtem, de nem bánom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.28. 22:31


https://kuruc.info/r/4/151778/
Erdogan, és most hogyan tovább? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.28. 19:09


na, ez igen :D

http://vilaghalo.info/v/rio-doce/
:(
erről tudott valaki??? biztos véletlen, ha nem
http://www.ibtimes.co.uk/brazil-dam-dis ... in-1530236
brutális képek
mint a Sárga-folyó

http://vilaghalo.info/v/kannabisz/
lehet örülni :)

jó kis oldal ez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.11.28. 18:14

*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.28. 15:21


http://nemzeti.net/erdogan-megzavarodot ... 07059.html
http://nemzeti.net/orosz-honvedelmi-min ... 06726.html

kezdem úgy érezni, hogy a törökök még mindig azt hiszik, hogy a középkori világhatalmukban élnek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.28. 12:19


Gyerekek,itt zsidózni meg cigányozni kell,illetve migránsosozni és buzizni,nem pedig szakmai vitát folytatni a chemtrailről. :D :wink:
Egyszer majd én is belenézegetek ebbe a témába,mostanság ez nem fog menni.
Nekem ez a dolog tökéletesen illeszkedik a szabadkőműves,háttérhatalom,9/11,stb. sorozatba.
Van-e vagy sincs?
Vagy mindegyik van,vagy egyik sincs. :) Mindig minden a háttérhatalomnál fut össze.
Amúgy nyugodtan jöhet a méreg az égből,a szabadkereskedelmi egyezményeknek köszönhetően legalább lepermetezik nekünk azokat az egészséges alapanyagokat és kajákat,amelyek majd érkeznek. :evil:
444...
Hááát,mikor már elolvastam minden hírportált,és már a libsikkel is végeztem (index.origo),és még mindig van csodaszámba menően néhány perc szabadidőm,akkor kéthetente egyszer rákattintok erre a szennyre,mert mindig fontos az ember életében a humor.Idegenimádat,magyartalanság,szélsőliberalizmus.Ezeket az értékeket szinte bevallottan vallják,úgyhogy nem lehet haragudni rájuk.Ám a kommentelők között sok józan is akad,akik osztják a portált,úgyhogy tényleg érdemes néha beleolvasgatni.
Én azt kívánom nekik,hogy egyszer tegyék át a székhelyüket Moszkvába,és mehet a buli.
Putyin is bírná őket három napig.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11623
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.28. 07:48


beleneztem, de nem neztem .eg a videot, az nekem boven eleg volt, hogy a csavo teljesen kikelt magabol, hogy ket kondenzcsik hogy keresztezheti egymast ugy, hogy 90 fokot zarnak be. valoban skandallum :D :D :D
hang alapjan hasonlo ertelmiseginek tunik, mi t a kamionos csavo, aki viszont nagyon szimpatikus, csak kar, hogy tragedia tortent, es egy gyuttmentet sem lapitott ki.

regen is megmaradtak a kondenzcsikok, emlekszem ha lattam ilyet azt neztem hogy eltunik vagy megmarad.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10350
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.28. 02:17


Corso: nem, nem lehet új topic
nem, nem olvasok 444-t, két napja tisztáztuk :D

jnzsblzs:
nem volt célom feldühíteni cimbora!
a műsorvezető azért jött elő, mert azt mondtad, lehet hogy nem tud a kamerák előtt beszélni. Erre írtam, hogy vagy 40 év múlttal egészen biztosan tud. :wink: (vezette az Ablakot, A Hét-et, meg még pár jelentéktelen kis műsorkát). Amúgy valóban irreleváns a kérdésben, de nem én említettem először őt.

És kérlek, ne nézd végig! De komolyan.
Mert akkor kénytelen leszek én is rászánni 55 percet. :) Ugyanis egyrészt félfüllel hallgattam, félszemmel néztem, és a beidézett videókat átugrottam. Mivel ez az egész nekem kb semmi újat nem mond, ezért nem kellett odakoncentrálnom. De ha elemezni kezded, akkor muszáj lenne. :)

És tényleg nem érted az egészet azt látom. ha más nem, ebből a mondatból:
Erről annyit hogy ma magyarországon naponta valamivel több mint 2000 gép suhan el a légtérben.1 Abból simán kijön az a mennyiség aminek látjuk ott a kondenzcsíkjait.
Nem az a lényeg, hogy látod! Hanem az hogy meddig! Régen soha nem nézett ki az ég úgy, ahogy manapság néha ki szokott. És nem percekig, hanem órákig. Ez a lényeg. Egy kondenzcsík (vagy annak hálózata) nem szürkíthetné be az eget, nem takarhatná el a napot. Ezek sokszor mégis ezt teszik órákig vagy még tovább.
Az időjárás-befolyásolási kísérletek léte tény. Nem mondom, hogy én ebben az egészben hiszek, de az mindenképpen furcsa, hogy még senki se cáfolta rendesen. Szakemberek, neves szakemberek is ugyanazt kérdezik amiket mi. Nyilván ők is hülyék.
Jól mondta a fickó a videóban valahol. Olyan ez mint az UFO-észelélés. Ha azt mondod UFO-t láttál, nem megmagyarázzák, hogy miért nem láthattad azt, hanem azt mondják "hülye vagy".


p.s. Már többedjére írod, hogy meg lehetne cáfolni/bele lehetne kötni minden mondatomba, de még egyszer sem csináltad meg.
Tényleg? Mondjuk nem zárom ki hogy már mondtam ilyet. :) Az a baj, hogy sokat írsz mindig, és főleg úgy, hogy abba nekem nehéz belemenni.
És megmondom őszintén, tényleg csak azért raktam fel ide, hogy AKIT ÉRDEKEL az elmélet, az nézze meg. Nem azért hogy aztán vitázzunk rajta.
De a kedvedért végiszaladok az előző írásodon (de nem nézem közben újra a videót), viszont elöljáróba leszögezem, hogy nem vagyok szakértő. ÉN NEM TUDOM miért maradnak meg azok a csíkok ott olyan sokáig, miért hálózzák be az eget, és legfőképp mi az egész célja. Csak mivel senki se tudja, de mindenki csak kérdez, ezért érdekel engem is.

Minek akarnák ritkítani Európa népességét? Az fogy magától elég jól. Ja és nem a járványoktól, de nem is a betegségektől. Vagy semmi olyantól amit ki lehetne szórni az égből.
Na igen, a nagy kérdés. Az egész oka. A legegyszerűbb ok a túlnépesedés. De számtalan olyan ok lehet, amiről még fingunk sincs. Betegségeket kreálnak, amiért gyóggyszert veszel. Tönkrevágják a termést, amiért bioszart veszel. Stb stb stb. Nem tudhatjuk.
És a videóban is benne van, simán elképzelhető, hogy ez csak egy teszt-fázis.
Nagyon jó példa el is hangzott benne. Ha a szúnyogirtás megvalósítható a levegőből, ráadásul úgy, hogy csak a kiszemelt faj egyedire hasson, akkor miért ne működhetne ez nagyobb szinten is?

ÉN itt éltem budapest mellett és tökéletes egészségre panaszkodhatom.
Én BP-en élek, és egészségesnek mondom magam, de az egészen biztso, hogy sűrűbben fázom meg mint régebben, és többször van olyan bajom ami régen nem volt. Továbbá allergiás lettem, migrénes és majdnem asztmás (ez még nem eldöntött) az elmúlt 8-10 év alatt. Nem mondom, hogy van összefüggés, de nem is zárom ki. A videóban egészségi dolgokat is mondanak, de arra nem figyeltem most. Sose tudhatjuk, mi mitől van a szervezetünkben. És azt se hogy nem lesz e később hatása.

Sőt chemtrailt sem láttam bár én néhány órával korábban fekszem mint az öregúr. Az én szavam az övével szemben 1:1 (5:10)
Én láttam olyat, ami felettébb gyanús. Napozok sokat a tetőn. :D Le is fotóztam párat. Egészen biztos hogy sok sok éve ilyenekt nem láttam. Nem napszakfüggő amúgy.
Létezik egy fb-csoport. Én benne vagyok. Oda majdnem naponta jönnek a képek a gyanús esetekről az ország minden tájáról. Perzse van köztük egy csomó amire még én is azt mondom kapásból, hogy ez semmi. De vannak furcsák. Küldölfön meg kismilliószámra készítenek ilyen képeket, videókat. Van csomó videó ahogy szórnak valamit a gépek. Lehet hogy mind fake, de a statisztika alapján se nagyon hiszek ebben.

Nagyon tetszik ahogy lényegében a megfogalmazásából látszik hogy meg se fontolja hogy esetleg a hivatalos verzióban van valami. (6:05)
Hisz a műsor nem a hivatalos verzióról szól egyrészt, másrészt nyiléván nem most találkozik a hivatalos verzióval először, és már nincs mit megfontolni.

Az alternatív kutatók véletlenül sem szaklapban hirdetik az eredményeiket ahogy ez szokás. Ami azért érdekes mert a tudósok nagyobbik része ezeket olvassa tehát itt lehet meggyőzni a nemzetközi tudományos életet ha ezekben az elméletekben tényleg van valami(6:25)
Ugye te se gondolod, hogy ha tényleg van egy ilyen összeesküvés, akkor annak fejei majd hagyják, hogy szaklapokban jelenjen meg erről leleplező írás. Az meg más kérdés, hogy azért elég nehéz ezt bevizsgálni úgy hogy a tartályokhoz nem jutsz oda pl. Nem tudom, de amiket az elmélet hívei mondanak (mint pl aluminium stb van a levegőben) gondlom nem a kisujjukból szopták.

Szóval az a baj hogy egymással derékszöget zárnak be a chemtrailcsíkok? Hát én tanultam egy kis ábrázolástant, és az egyik első dolog volt amit megtanultunk, hogyha egy oldalról látsz valamit akkor azt nem látod. De még ha igaz is lenne bármelyik matematikus fillérekért felskiccelne neked egy rendszert ami teljesen randomnak tűnik mégis hasonló lefedettséggel dolgozik mint ez a szabályos keresztezős permetezés. Megjegyzem ahhoz hogy ez valódi értelmes lefedettséget biztosítson ahhoz nagyon kevés csíknak tűnik. azok is jórészt túl randomak ahhoz hogy szisztematikus dologról lehessen beszélni. De persze ez olyan sok dologtól függhet amibe az átlagember bele se gondolna. (meg én se, csak tudom, hogy én valószínűleg többe gondolnék bele mint egy átlagember) (8:02)
Igen, nem mindig van rendes háló fent. Nyilván nem a derékszög a lényeg, hanem a háló és a lefedettség. Meg mikor mi, tudja a fene. Ha tesztelnek, akkor biztos hogy sokféleképpen kipróbálják.

Imádom amikor ilyen konkrétum dúsan beszélnek. Szinte érzem ahogy egyre tájékozottabb leszek tőle. Bizonyos emberek bizonyos helyeken bizonyos mértékű légi közlekedés mellet bizonyos számú kondenzcsíkot láttak ebből biztosan következik hogy chemtrail. 9:10
Erre mondtam, hogy nem lehet mindent belesűríteni 55 percben. Ennek a témának külföldön óriási "irodalma"/anyaga van. Tele velük a youtube. Tehát mint műsor valóban nem volt tökéletes. Arra elég, hogy ha valaki felkapja rá a fejét, akkor utána tudjon olvasni/nézni máshol is.

Itt említi hogy nem az a baj hogy néhány perc alatt elmegy hanem hogy sokáig ottmarad. Hallgass az ifjú vegyésztanoncra barátom; nem az a vegyszer veszélyes, amit látsz, hanem, amit nem. 9:21
Ezt már fent kifejtettem. Egy rendes kondenzcsík nem marad fent órákig az égen. Elvileg.

Végre számok. Milyen jó lenne ha látnék valami számítást ami alátámasztja őket. Nyilván a videóba csak az időt húznák de ilyenkor kell megemlíteni, hogy a leírásban ott vannak a vonatkozó számítások. Sebaj gondoltam biztos csak elfelejtette megemlíteni mert a rendszeres nézők úgyis tudják hogy hol keressék. De nem a leírásban nincs semmiféle forrásmegjelölés. Biztos majd a videó végén 9:34
Milyen számokat szeretnél? Mik azok a számok amik téged elbizonytalanítanak? Egyáltalán milyen jellegűek? A műsor az elméletet mutatta be, nem statokat.

És még egy érdekesség. A világon nem mindehol látnak ilyeneket. Említik a videóban, hogy pl Kínában nincs. Biztos véletlen.

Na, kielemeztem minden mondatodat. De most már hadd menjek aludni. :)

Zárásként még egyszer:
Én nem akarok erről vitatkozni. Nem értek a témához, csak néhanapján olvasok benne. Nem mondom, hogy ez igaz, dehogy valami van amiről nem tudunk, az felettébb elképzelhető.
Mindig az a nagy kérdés: az emberiség képes ilyen dolgokat létrehozni? Ha igen, akkor azt már rég létrehozta. Képes bevetni emberek ellen? Ha igen, akkor azt már rég bevetette (minimum tesztjelleggel)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég