Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.20. 18:56


Timike nem bírta kivárni? :D
én nem sajnálom
elolvastam a gazdagodásának történetét :evil:
de ügyes volt, és azért letett ezt azt az asztalra kint is, itthon is

de itt is megkérdezem:
Timikének nem kellett volna egy k.rva utódot szülnie neki??
nem azért vesz el és tart ki egy öreg csóka egy fiatal k.rvát, hogy az szüljön neki egy gyereket?
és legyen kinek örökölnie
ha volt esze Andrásnak, akkor nem hagyta a k.rvára az egészet
ha húzott egy utolsó nagyot AGV, akkor az országra hagyta a nagy (vagy egy nagy) részét
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.01.20. 18:14


Mindegy, csak ne a Saul legyen. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.20. 17:06


Hanem a pappa piára?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.01.20. 14:23


Nála valóban szét kell választani a Fideszhez való lojalitást és a teljesítményt.
Fura volt a meggazdagodása, furák voltak a fiatal nőcikéi, de az utóbbi években sorra jöttek a jó kis magyar filmek, ez tény.
És most nem a nézhetetlen Saul fiára gondolok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.20. 12:18


Nagyon nem szoktak izgatni a halalhirek, de Vajna halalat borzasztoan sajnalom.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.17. 23:01


"A Mazsihisz rájött, hogy kipukkadhat a Dunába lövetős lufi - leállíttatnák a kutatást"
Forrás: https://kuruc.info/r/2/194115/
:D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.16. 22:50


ja, csak mint érdekesség mutattam
nem kötelező ám elolvasni :wink:


ez meg:
https://magyaridok.hu/belfold/temetoben ... i-3853514/
most komolyan??? a temetőből??? :D :D eladjuk hollywoodnak a sztorit, gazdagok leszünk :D

vajon hányan remeghetnek mostanság a felvételek miatt?
és vajon hányan fognak szívni miatta? tipp: kb 1-2 fő max
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.16. 21:37


na bammeg, miket nem tudok meg. Emlékeztek még erre?:
http://napizeje.blog.hu/media/image/b%2 ... ok%202.jpg
"2001. augusztus 7. : Özv. dr. Kaveczky Imréné, Gitta néni kezet csókol a miniszterelnöknek a mezőkövesdi kihelyezett kormányülés után. "

családfa-kutatásban vagyogatok mostanság picit
anyám féltestvére írta (egy 104 oldalas írásban a családfájáról):

...A következő évben, 1910-ben született meg anyám bátyja, Kaveczky Imre, aki szintén orvos volt. Miután 1948-ban hazatért a hadifogságból, megnősült. Az esküvő a budapesti Mátyás templomban volt, akkor 7 éves lehettem. Mezőkövesden élt feleségével, gyerekük nem született.
Egy érdekes epizód maradt meg az utókornak erről a házaspártól. Részlet a 168 óra 2001. év 33. számából. „Orbán Viktort nagy szeretettel fogadták Mezőkövesden. /…/ Egy öregasszony tehát úgy érezte, meg kell ragadnia ennek a fiatalembernek a kezét, és a rátapasztott száj ősi, szertartásos gesztusával kifejezésre kell juttatnia feléje áradó rajongását. Csak profilból látni az asszony arcát, rajta az évek barázdáival, az elvételt sokkal inkább a kezek uralják. Két inas – eres, erősen kapaszkodó kéz, amint már megragadták a miniszterelnök jobbját, és nem eresztik, amíg az eltökélt csók befejezetté nem válik. Így három kéz kulcsolódik egybe, fölöttük a már szinte derékszögben meghajtott ősz fej, az odaadó gesztus tökéletesen zárt formát ad. /…/ Nem tudhatjuk, mi minden vezérelte a rögzített pillanat egyik főszereplőjét, a kézcsók elcsókolóját. Kaphatott nyugdíjemelést, gyermekei élvezhetik a családtámogatási juttatásokat, szeretheti a miniszterelnök szép beszédeit az ország és a nemzet boldogulásáról, örülhet, amikor szidja a Bokros – csomagot, avagy a múlt rendszert. Róla, a névtelen hódolóról semmit sem tudunk, de nincs okunk feltételezni, hogy ’beszervezett’ aktivistaként hajtotta volna végre akcióját. Ez a néni valóságos és életszerű. Amit tett, arra minden bizonnyal oka volt, azt a legjobb meggyőződése diktálta.”
A Mezőkövesden tartott vándorkormányülésen történtek után Sághy Erna lakásán kereste fel özvegy dr. Kaveczky Imrénét. Néhány részlet a vele készített interjúból, 168 óra 2001. 34. szám: „Egyszer az uram egy hálás német betegétől, akinek az életét mentette meg, megkapta ajándékba Mindszenty emlékiratait eredeti, német nyelven. Mikor elolvasta, azt mondta: a magyar fordítás fabatkát sem ér, nem adja vissza a lényeget. Ezt a kötetet nagy becsben tartotta. Később egy német csatornán látta Orbán Viktort Kohl kancellár fogadásán, ahol németül beszélt. ’Tökéletes’ - mondta. Akkor eldöntötte az uram, valahogy eljuttatja ezt a Mindszenty kötetet a miniszterelnöknek. Mert a bíboros élettörténete őszerinte mintakép lehet a fiatalságnak, a jövő nemzedékének. De közben meghalt. /…/ Másfél éve egyszerre betegedtünk meg az urammal. Karácsonykor még elkísértette magát a templomba. /…/ Már akkor alig tudott hazajönni. Magas láza volt Az orvosok nem tudtak vele mit kezdeni. /…/ amikor csak lehetett, mellette voltam. Fogtam a kezét, mert ahhoz ragaszkodott. Nedves gézt tettem a szájára, nehogy kiszáradjon, mert inni nem tudott. S akkor még egyszer kinyitotta a szemét, s azt mondta: ’Ez megható’. Ez volt az utolsó szava. És ugyanezt mondta Orbán Viktor miniszterelnök úr is. Elmondtam neki: az uram nagyra tisztelte, s az utolsó kívánsága volt, hogy ezt a könyvet juttassam el neki. S akkor ő: ’Ez megható.’ Ugyanúgy, mint a férjem a halálos ágyán. Egy ilyen ember megérdemli, hogy kezet csókoljanak neki. Rám nézett Orbán Viktor. És annyit mondott: ’Köszönöm’
/…/ Az utcára nem járok. Már be akartak vinni a kórházba. Azt mondtam a főorvos úrnak: üdvözlöm, majd egyszer bemegyek. Most felhívott. ’Gratulálok, hogy volt bátorsága lemenni az utcára. De engem nem szabad elhagyni, mert én vagyok az első!’ Arra utalt viccesen, neki ugyanúgy kezet csókoltam, amikor megköszöntem, hogy az uramért mindent megtett, amit lehetett. Jött, leültetett a fotelba, letérdelt mellém: ’Most szomorú hírt kell közölnöm.’ Mondtam: tudom. ’De ugye segít nekem, hogy magát meggyógyíthassam?’ Fél év híján ötven évig éltünk boldog házasságban az urammal. Ő volt az eszményképem, az életcélom. Három és fél évig rengeteget szenvedett az orosz fogságban. Ezért is kárpótolni akartam őt. /…/ Az életem abból állt, hogy az ő támasza voltam. /…/ most pedig úgy érzem, elértem a célom. Teljesítettem a végakaratát.”
Ismertem mindkettőjüket, sokszor találkozunk, amit Gitta néni elmesélt Sághy Ernának, az igaz volt, aszerint élt. Sajnálatos, hogy a „kézcsókot” oly sokan rosszindulatúan félremagyarázták. Azóta már ő is meghalt, elmondhatta Imre bátyámnak, hogyan teljesítette végakaratát.

miket meg nem tudok :shock: :D
azért valahol szép történet, de ettől még ne csókolgassuk azt a kezet :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.01.16. 20:41


Beteges dolog ez, akárhonnan nézzük.
Én már sok "zsidós" dologba beletörődtem, de ezek az abszurditások azért még megmozdítják a szám szélét.
És mivel 100%-ban biztos vagyok benne, hogy kormányon nemhogy a Jobbik, hanem még a Mi Hazánk is ezt tenné, nincs is mit mondanom.
Számomra a Fidesz egyik legnagyobb, már-már csodaszámba menő bravúrja, hogy a nyílt, ám a médiában egész jól álcázott Izrael- és cigányimádata jottányit sem csökkentett a szavazóbázisán. Sőt... Még szereztek egy Morvait meg egy Gaudit is. :)
Változnak az idők.
Leszek én még LMP-s vagy momentumos. Vagy Kétfarkú. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.16. 18:57


a Mások :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.01.16. 18:08


Ilyeneken poénkodni...
Hát itt tartunk.
Mások tragédiájából gúnyt űzni...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.16. 16:18


mondom hogy mindenképpen "találni" fognak majd csontokat. Megoldják
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.16. 15:08


igazából ezzel saját magukat is lejárathatják, mert mi van, ha semmit nem találnak? vagy ahhoz is lesz magyarázat? minimum addig kell kutatni, amíg a parton levő összes pár cipőnek meglesz a gazdája.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.16. 14:59


Nana!!
Speciel en nem lennek meglepve, ha talalnanak 1-2 tulelot.

Es persze rogton hozzajukvagunk egy combosabb karpotlast, meg parszaz milliot a mazsihisznek a jeles esemeny kapcsan, csak ugy....

Egyebkent, ha nem talalnak a statisztikaknak megfelelo mennyisegu csontot, akkor azt potoljuk? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.16. 14:55


nem csak politika van itt. Közélet is :wink:

ez nekem a 2019-es év vicce, már előre odaítélve :D :D :D
meglepődnék ha találnának bármi valósat
de egészen biztos vagyok benne, hogy fognak "találni" valamit
szánalmas, nevetséges az egész
és megmondom őszintén, amint írom ezeket a sorokat, egyre jobban felb.szom magam rajta
zsocskos midók
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.16. 13:51


Igazából nem politikai téma, de biztos, ami biztos...

https://index.hu/belfold/2019/01/16/zsi ... l_kutatas/

Beszarok ezeken. 60 éve ott fekszenek, de most azonnal el kell kezdeni kutatni. Az sem akadály, ha full be lenne fagyva a Duna.
És nyilván tudjuk az eredményt. 6 milliót lőttek bele.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.15. 14:59


Én nem éreztem az interjún, hogy jóságos, ártatlan tündérnek állítaná be Sorost.
én sem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.15. 10:57


tomm írta:
Az már más kérdés, hogy a bűnbakká kikiáltása előtt is gyűlöltem Sorost, első számú közellenségnek tartottam akkor is.:)

Az a bajom a cikkel, hogy ha nem is elsoszamu kozellenseg, de az biztos, hogy nem is az a josagos bacsika, akinek itt beallitjak. Ezt maga ismerte el, egy 90es evek vegi interjuban, mikor azt mondta, hogy mikor a penzugyekkel foglalkozik, kikapcsolja a moralis oldalat. Aki kikapcsolja a moralis oldalat, azt ugy hivjak, hogy geci. Mint a mienket...


Tomm, nem hiszem hogy Soros morálisan sokkal rosszabb, mint bármelyik pénzember az ő szintjén. Rohadtul megszokták, hogy a vagyon az emberek/törvények/államok fölé emeli őket. Mondjuk ez annyira nem az én világom, hogy kicsit sem érdekel hogy működnek zsidóék.
Én nem éreztem az interjún, hogy jóságos, ártatlan tündérnek állítaná be Sorost. Csak azt mondja el a tanácsadó fószer, hogy miért pont rá esett a választásuk (és mondjuk nem Steve Cohen-re, Madoffra vagy Warren Buffett-re), illetve hogy nézett ki az egész folyamat. Ő szimplán a munkájáról beszél (és egót épít), az újságíró meg leírja amit mond. ez egyébként azért lehetett érdekes helyzet, mert az Orbánék pontosan tudták, hogy az ösztöndíjaik miatt, ők is támadhatóak lesznek, ha Soros lesz a főgonosz. Mégis mellette döntöttek. De tuti nem volt olyan egyértelmű, mint ahogy a pasi elmondja. Oké, hogy Finkelstein kitalálta, de bőven lehetett róla vita, egyeztetés Orbánékkal.
Tényleg nem érzem irányított/vásárolt cikknek. Persze ettől még lehet az, de akkor nem értem miért pont Svájc. Svájcban valószínűleg nem utálják Sorost. Akkor miért ott jelentetik meg? Egy dolgot tudok elképzelni. Az egéznek az lehet a célja, hogy a Soros-főgonosz ötletről lemossák az antiszemitizmus "vádját". Ez lehet üzleti érdeke a tanácsadónak. De ennek a magyar politikához semmi köze. Itt nem kell szégyellni az ilyen ki nem mondott zsidózást :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.15. 09:56


a fiatal csínytevők....ejnye...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.15. 09:55


Az már más kérdés, hogy a bűnbakká kikiáltása előtt is gyűlöltem Sorost, első számú közellenségnek tartottam akkor is.:)

Az a bajom a cikkel, hogy ha nem is elsoszamu kozellenseg, de az biztos, hogy nem is az a josagos bacsika, akinek itt beallitjak. Ezt maga ismerte el, egy 90es evek vegi interjuban, mikor azt mondta, hogy mikor a penzugyekkel foglalkozik, kikapcsolja a moralis oldalat. Aki kikapcsolja a moralis oldalat, azt ugy hivjak, hogy geci. Mint a mienket...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.15. 08:17

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.14. 21:05


tomm, most én sem értelek
fr: Mi volt az új ebben a cikkben? Min kéne meglepődni?
POntosan tudtuk, hogy Soros ki van kiáltva ellenségnek, és fel van építve rá az egész.
Az már más kérdés, hogy a bűnbakká kikiáltása előtt is gyűlöltem Sorost, első számú közellenségnek tartottam akkor is.:)

fr: freskók
én nagy híve vagyok a régi értékek megóvásának, és visszacsinálásnak. Örülök a Várban lévő visszaállításoknak is. A Pénzügyminisztérium épületét is most fogják, támogatom. (Pedig az csak 100 éves, nem is illik a környezetébe, milleniumi nagyzolásban építették, de mégis tetszik - pláne hogy a nagy része ottmaradt.
De nyilván mindent nem lehet, nem kell, meg eleve hol a határ? Régen a régit újra cserélték, nem sokat szarakodtak vele. Csak most élünk abban a korban, abban a civilizációs fejlettségben, hogy ami régi, az csak jó lehet.
Nyilván szépek azok a freskók, de nekem kifejezetten nem tetszenek. És őszintén, tök letojnám, ha levakarták volna őket. 200 éves, azért az mégse a középkor. Még csak nem is annyira díszes.
De ahogy a cikkben is írták, nem vesztek el, ott vannak, előcsalogathatóak majd, ha egyszer a kormány eltakarodik a kolostorból.
Vagy ha már, akkor sokkal jobban kéne lázadni a modern "építészek" által megálmodott orbitális üvegszarok ellen, régi klasszicista épületek kárára.
Ha rajtam múlna, Pesten nem engednék nemklasszicista épületet, és az ilyet:
https://index.hu/urbanista/2016/04/05/e ... cvarosban/
börtönnel büntetném


https://kuruc.info/r/26/194008/
dögölj meg te libsi g.ci
lehet neki írni fb-on, én meg is tettem:)
bár simán lehet, hogy az ellentétes hatást érik el vele. Asszem körül is nézek, hol lehet ilyen matricát venni. Elbírja a robogó is:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.14. 14:58


Azert agymoso, ahogy az egeszet a cikk talalja. Egy komment nagyon jol leirja: es soros gyorgy csak all, es nem erti, hogy mi tortenik korulotte....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.14. 14:00


Tomm, mi ebben az agymosó? Egy kampánytanácsadó dicsekszik benne, de érzésre a leírtak 90%-a igaz lehet. Soros célkeresztbe állítása tényleg telitalálat volt. Itthon is működött, de leginkább abból látszik a zsenialitása, hogy milyen könnyen adoptálható. Ráadásul minél több helyre viszik át, annál erősebbé válik. Továbbra sem vagyok Fidesz szimpatizáns, de el kell ismerni, hogy ezzel nagyot húztak. Nyilván megcsinálta volna a Jobbik vagy az MSZP is, csak nem nekik jutott eszükbe. Profik vs műkedvelők.

Szerintem a cikknek semmi köze ahhoz, hogy ki a gonoszabb/hazugabb/akármilyenebb Orbán/Gyurcsány/Vona/Szél vagy a tököm tudja ki. Egyszerűen azt mutatja be (elég PRosan), hogy hogyan dolgoznak a kampánytanácsadók. Aki követte a választások előtti magyar politikát, az igazából semmi újat nem tudott meg belőle. engem egy mm-rel sem mozdított el egyik irányba sem. Coming out-nak még annyira sem érzem, mint ha Fridi bejelentené, hogy szereti a nyeles tojást.
(mondjuk a hitleres példád tökéletesen mutatja, hogy milyen ferdítések vannak benne, de még abban sem vagyok biztos, hogy szándékosan írták le így)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.14. 12:52


Micsoda csodatos agymoso cikk. Dehat vevokozonseg van ra, miert is ne....
Erdekes, hogy magyarorszag lepaktalt hitlerrel. Tehat nem magyarorszag paktalt le nematorszaggal, nem is horthy hitlerrel, hanem egesz magyarorszag hitlerrel. Igy... persze...

Fr te tudtad, hogy egy naci vagy es gyerekek millioinak halala szarad lelkeden? Csak szolok, hogy igy van... ugy mellekesen...
Hahahaha
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég