Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.16. 10:06


m8 van a molinora vagy lepedore vagy mittomenmire irva?
meg mit skandalnak?

snatch: nem kell ezeket rugdosni, sem acelbetkoval se balettcipovel. max hagyni kell lelovetni magukat. ok akarjak ezt az egeszet, hat tessek.... nem is tudom miert sajnalja oket barki is
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.16. 09:26


Trigoria írta:https://kuruc.info/r/34/151203/
:( :(


Atyaúristen...
Szabadság, egyenlőség. Az b@zdmeg. Normálisak ezek? Az a szabadság, amikor szabadon lőhetik halomra a nekik nem tetszőket vagy a találomra kiválasztottakat?
Nem igaz, hogy nincs ennek a sok birkának ismerőse az áldozatok között. Vagy ha kamera van a helyszínen, akkor csak megbocsájtani illik?
Egy szaros petárdától meg úgy összefossák magukat, hogy az egyenlőség jegyében gázolnak át egymáson.

De most komolyan. Nem gondolkodnak el azon, hogy nem lenne-e szebb az élet, ha egy kukafedél lecsapódásakor nem vetné magát hasra tucatnyi ember?
Az egyetlen pozitív jel a két társulat átlagéletkora. Előbb-utóbb a fiatalok lesznek döntéshozók és véleményformálók. Reméljük még nem későn.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.11.16. 08:44


én ilyenkor abban bízom, hogy ez az egész csak fake, megjátszott videó, hogy nem is igaz. ja, és inkább meg sem nézem, mert nem akarom elhinni.

ahogy azt sem, hogy tegnap az m1-en valami kis osztrák városkából jelentkezett be a tudósító, aki jelezte, hogy most éppen egy antifasiszta tüntetés van és ott vonultak mellettük az emberek a Refugees Welcome feliratos transzparenssel és ezek az emberek azért tüntetnek, mert nem tetszik nekik a kormány politikája és a kerítés felhúzása...

komolyan mondom, acélbetétessel rúgnám mindet pofán, ilyenkor annyira mérges vagyok.

na, megyek fb-n beszínezem kékfehérpiros trikolórra a profilképem, hátha még nem késő.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.16. 00:01

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.15. 20:25

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.15. 19:37


http://nemzeti.net/ime-az-isis-fohohera ... 77359.html
egy lényeg van benne pluszban:
2001-ben egy elszámolási vitát gyilkossággal zárt le, amiért 11 év börtönre ítélték 2007-ben. ... A börtönből már 2010-ben szabadult,
brávó
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.15. 17:12


Gondolom - ha már a mi pénzünkből megy - nyugodtan bemehetünk majd nézni és szurkolni, meg vinni a kis transzparenseinket :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.15. 17:09


Mekkora cím,te jó ég!
Ilyet csak a kuruc tud. :lol:
Trigo:nem is a fordító véleménye volt számomra furcsa,hanem az,hogy Nyugat-Európában tényleg túlsúlyban vannak a palesztinbarát publicisztikák?
Virga,Pisti vagy bárki,akinek van egy csepp nemzetközi rálátása...igaz ez?
Mert ha igen,akkor zsír.Sokat nem érünk vele,de zsír.
Kötve hiszem.Valószínűleg füllentgetett a szerző.
A zsidó olimpia pedig potenciális terrorveszély.Ne hozzuk már Pestre az Iszlám Államot.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.15. 16:32


Jean-Claude Juncker, az Európai Bizottság elnöke pedig azt mondta, hogy a párizsi merényletek nyomán sem kell változtatni az EU menekültpolitikáján – írja az MTI.

pusztulj már el


https://kuruc.info/r/2/151186/
k.rva jó :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.15. 16:09


calderoni: Ezt ne folytasd ilyen durván légyszi!
Egy olyan álláspontot képviselsz, ami brutálisan drasztikus. Ez ok, de nehogy már F.Tottit vedd elő, aki ugyanazt mondja, csak nem ennyire drasztikusan. Ráadásul nem érted a felháborodását?? Milyen felháborodását?? Lehet tényleg jobban oda kéne figyelned az olvasásnál.
F.Totti: Ne sértődj meg, calde ilyen! :wink: :)

Nem mellesleg, én nem vagyok benne biztos, hogy 5000 arab kivégzése azt a hatást érné el. Az araboknak szerintem nem akkora nagy szó 5000 testvérük halála, mint mi gondoljuk. Sőt, lehet, pont ezért robbantanának még többet. Ugyanis az ilyen tömeges kivégzésekkel a világ maradék részét Európa ellen fordítanák. És ha háborúban gondolkodnak eleve, akkor mindig vannak civil áldozatok.
Én az ártatlanokat SOHA nem büntetném halállal. Nem is értem calde, hogy ezt te hogy gondolod. Zsoltival ellentétben, szerintem a gombot simán megnyomnád, de ha neked kéne csinálni vagy végignézni, akkor soha.
Nem megölni kell az arabokat, hanem kitakarítani Európából cakk pakk.


Zsolti: azt az izraeli cikket elkezdtem, de nem olvastam végig. Full hülyeség.
Eleve zsidó írta az eredetit. Aki fordította a blogra (tök véletlenül láttam a nevét), őt ismerem az ELTE-ről. Mondjuk úgy hogy nem egy életrevaló srác. Most megnézve fb-on, full mszp-s aktivista! Köszönöm, nincs több kérdésem.

Na ezzel maradéktalanul egyet is értek:
Toroczkai: Megérkezett az igazi terror, Merkeléket el kell zavarni a pokolba Megérkezett az igazi terror Európába, ahogy azt előre jeleztem, de csak kevesen vettek komolyan. Minden felelősség azoké a most sopánkodó és szörnyülködő politikusoké, akik rákényszerítették, és még most is rákényszerítik a multikulturalizmust Európára. Ez csak a kezdet, ennél sokkal kegyetlenebb és kiterjedtebb terror vár az Európai Unióra (is). A megoldás pofonegyszerű: 1. Elzavarni a pokolba Merkelt, Junkert, Hollande-t és az összes többi sírásó politikai vezetőt. 2. Katonai erővel, duplasoros, brutálisan erős kerítéssel, vizesárokkal, tengeri hadiflottával lezárni az EU külső határait, és minden ellenszegülővel szemben tűzparancsot adni. 3. A több millió, már bent lévő illegális bevándorlót egyenként átvilágítani, s aki nem idevaló, azt azonnal kitoloncolni. 4. Ha mindez már működik, akkor lehet elgondolkodni azon, hogy Európán kívül keresztényi szeretetből kinek és hogyan segítsünk. De semmiképpen nem úgy, ahogy az eddig történt.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/151151/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.15. 15:43


szuzsolt, sztem ott vagy eltevedve, hogy ha egy darab terrorista nem jott volna be, ez az vegelathatatlan embertomeg akkor is oriasi verontast eredmenyezne...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.15. 12:04


Nehogy ti kapjatok már össze,akik kecskebaszókról meg mészárlásokról beszéltek. :)
Ugyanazt gondoljátok.Calderoni módszere baromi hatásos lenne,szinte azonnali eredménnyel,de te is tudod,calde,hogy ez megvalósíthatatlan,és ilyet te sem tennél,ha meg kellene nyomnod azt a bizonyos gombot.
Maradnak F.Totti ötletelgetései.Már az index is pedzegeti az Iszlám Állam elleni szárazföldi háború elkezdését.
Amúgy már évekkel (vagy évtizedekkel) ezelőtt jöttek biztonságpolitikai és titkosszolgálati figyelmeztetések Európa kormányainak és az EU-nak.Semmibe vették őket.Most már visszacsinálni nem lehet.Akkor marad a megállítás.Okosban.Az itt maradottak teljeskörű átvilágítása.Piszkos munka.Csak kezdődjön már el valami.
Ha viszont MINDEN biztonsági intézkedés ellenére néhány hónapon belül jön még 2-3 attak (terrortámadás),akkor tényleg kell valami elrettentő.Izrael olyan szintű elrettentő dolgokat csinál,ami szégyenletes,de akkor az kell:a rokonok házának lerombolása,kollektív büntetések,az egész családfa bebörtönzése,stb.
Maximálisan meg lehet érteni calderoni ingerültségét,a módszerét azonban soha nem fogják alkalmazni.
Maximum majd az ötödik generációs iszlamisták,ha Európából brüsszeli Molenbeeket csinálnak.
Szóval mindent lehetett előre tudni.
Liberálisok kuss.
Jobbközép,konzervatív politikusok cselekedjetek addig,amíg a szélsőségek,az igazi szélsőségek nem veszik át a hatalmat!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.15. 11:34


calderoni írta:
F.Totti írta:Liberális beállítottságom miatt én megengedőbb lennék.

Már itt az első mondatodban el van b**va az egész, az ilyen mondatok miatt marad minden úgy ahogy van. Ez az Európát a sírba taszító álláspont. A liberalizmus az emberiség rákfenéje, a zsidó fegyvere. Megengedőbb......lemészároltak 100-300 embert és előjön egy ilyen szó, hogy megengedőbb? Nem is értem a fölháborodásodat az üggyel kapcsolatban, ha megengedőbb vagy.

Figyu, a kulcsszó értő olvasás. Próbálkozz vele.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.11.15. 10:04


De te miről beszélsz? Szerintem senki nem mondta, hogy megengedőbbnek kell lenni a gyilkosokkal, ez a megjegyzés a menekültekre vonatkozott, elég balgaság szerintem a menekülteket a terroristákkal azonosítani. És talán pont erre ment ki ez az egész, hihetetlen ellentéteket szít, persze természetes nem tud az ember ilyenkor mit érezni a megdöbbenésen, gyűlöleten, undoron kívül, és teljesen jogosak ezek, de ez nem mehet át egy migráns gyűlöletbe, egy ilyen terrortámadást megcsinálnak bevándorló hullám nélkül is, félreértés ne essék, nyilván nagyobb az esélye így a terroristáknak bejutni, teljesen világos, de hogy mondjuk 10% miatt kollektíven büntetni az összeset, remélem ezeket nem mondtad komolyan csak az indulat hevében. A terroristák vagy akik őket mozgatják elérik a céljuk, a teljes káoszt, vad liberálisok teljesen elrugaszkodnak a földtől mert elveik miatt nem akarják látni a tényeket, a radikálisabbak tovább radikalizálódnak, a menekültellenesség nő, és ha ezek után atrocitások érik őket, márpedig nyilván fogják az náluk is csak gyűlöletet szül és talán még könnyebben állnak a radikális iszlám oldalára. Sajnos nem tudom mi lehet a jó megoldás, valószínűleg nincs is, nem sok jót várok a közeljövőben sajnos. Európa azért talán most ráeszmél, hogy ez nem mehet így tovább, és lezárja a határait, sürgősen, aztán végre elszánja magát hogy katonai erővel felszámolja az iszlám államot, ezekkel kéne kezdeni.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.11.15. 10:03


ez a kemény, nem az asztal sarka. ilyen harcos nőt adjon nekem az ég :D
https://kuruc.info/r/34/151154/
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.11.15. 09:13


F.Totti írta:Liberális beállítottságom miatt én megengedőbb lennék.

Már itt az első mondatodban el van b**va az egész, az ilyen mondatok miatt marad minden úgy ahogy van. Ez az Európát a sírba taszító álláspont. A liberalizmus az emberiség rákfenéje, a zsidó fegyvere. Megengedőbb......lemészároltak 100-300 embert és előjön egy ilyen szó, hogy megengedőbb? Nem is értem a fölháborodásodat az üggyel kapcsolatban, ha megengedőbb vagy. Ez nálam azzal egyenlő, hogy történt ami történt, bűnösöket nem vonunk feleősségre, válaszcsapást nem eszközölünk, várjuk a kövtkező merényletet.

1. Csak az követhet el effajta cselekedet, aki még nem él ott 5 éve? Az integrálódás semmiféle szikráját nem mutatja az se aki 10-15 éve él ott. Ugyanolyan ellenségképpel van megáldva, mint aki 20 perce él ott. A muzulmánnak a keresztény lett a legfőbb ellensége, a könnyű zsákmány, mert a zsidó ellen nincs fegyvere. Izrael egy végtelenségig biztosított hely katonák által, esélyük sincs egy ilyen akcióra, Amerikában szintén.
2. Nem gondolod komolyan, hogy egy éves munkaviszonnyal valaki nem robbant, az iszlám minden tana köddé válik számára..
3. Ennyi ember közül lehetetlen megállapítani ki a szélsőséges. Ezért kell nem kell különbséget tenni közöttük.

Radikális megoldás nélkül nincs siker. Összeszedni 5000 civilt. Nőt, gyereket, férfit és kivégezni demonsrtatív jelleggel. Kijelenteni, hogy a következő terrorcselekmény után a ötezret szorozzuk hárommal. A hatás váratlan és ellentmondást nem tűrő jellege garantálná a sikert. Határozottan az iszlám világ tudomására hozni, hogy az iszlám állam tettei miatt ez egy megtorló intézkedés, hátha az arab világ egy öntisztító hadműveletbe kezdene. Minden más lépés csak fölbátorítja őket, így is hülyének nézik Európát, aki tűri mindezt birka módjára.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.15. 08:42


Nagyon durva cikk az izraeli-palesztin konfliktusról.Ha nem olvasom,nem hiszem.Tiszteletben tartom az Izrael-barát szerző véleményét,ám úgy érzem,hogy nagyon tájékozatlan vagyok.Hogy a nyugati média palesztinbarát lenne? Micsoda,hogy főleg a német? Mi erről miért nem tudunk? Az a fránya kuruc mindig elferdítette az igazságot?
Ezt nagyon megéri elolvasni,mert olyan,mintha az író egy másik valóságban létezne.Nem hosszú a szöveg.Valaki itt óriásit tévedik. Lehet,hogy mi, antiszemiták?

http://index.hu/index2/#bloghu/mikor-me ... line_cikke
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.15. 08:26


Corso,én pedig lehet túl fasiszta vagyok neked,de nem szívesen élek együtt olyanokkal,akik ÉLETMÓDBAN,KULTÚRÁBAN eltérnek az enyémtől.
Magyarán békésen SEM szeretnék együtt élni olyan emberekkel,akiknek a szokásaiba nem tudom beilleszteni az enyémet.
Nehéz kérdés ez,de magyarra lefordítva annyit tesz:a legnormálisabb cigányokat sem szeretném tömegestül szomszédomnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.15. 03:24


aki ezen az egeszen megdobbent, vagy meglepodott, annak semmi kersnivaloja sem a politikaban sem a kozeletbrn semmilyen formaban.

nem akarom a csadoros nok tomkeleget magyarorszagra. ez ennyi. meg tudom magyarazni, de ez olyan sziklaszilard, hogy folosleges mindennemu magyarazat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.11.15. 02:20


Én valószínűleg nektek túl liberális vagyok. (És ezt most nem szitokként, hanem a szó valós értelmében). Elmúltam 40, vannak gyermekeim, 20 éve feleségem. Éltem éveket Párizsban. Amit megtámadtak, az az én világom, az az a világ, amit a gyermekeimnek szeretnék. Egy olyan Európa, ahol nem az egymás elleni gyűlölet adja a napi energiát. Ahol nem dől be a hatalom és a fórumozó a terrornak. Ahol elképzelhető a másik utálata nélkül végig élni egy napot. Ahol nem általánosítunk, hanem megtaláljuk a bűnöst, és elítéljük. És ha ez bombázás, akkor bombázzunk. Ha kitíltás, akkor tiltsunk ki. De nem minden német Hitler, nem mindem magyar fasiszta, nem minden muzulmán terrorista.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.15. 00:25


Előre se lehet mit csinálni nagyon.
Levezettem kb hogy szerintem mennyibe tart egy ilyet összehozni, ha már ott vannak az emberek helyben. Ha nem követik őket, akkor sima ügy. Ha követik, és tudnak róluk, akkor nehezebb. Attól, hogy sok fegyveres lepi el a várost, attól még nem tudnak és nem is fognak minden arab kinézetűt igazoltatni, mert képtelenség.

Én azt se értem amúgy, hogy a merénylők a stadionnál hogy gondolták, hogy bombamellényben bemennek simán. Minden stadionban már minimum a gyors-motozás.

Esküszöm egy csepp rossz érzésem nem lenne, ha a következő ilyen valahogy likvidálná Merkelt Berlinben. Sőt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.14. 21:43


A stadion elleni merényletről értesült a francia titkosszolgálat. Közleményt is adtak ki erről. A BBC 20:50kor lehozta. Ezért volt ott fokozott a készültség. Egyébként simán bemennek.
A durva az, hogy ilyen konkrét gyanú sem volt elég ahhoz, hogy fegyveresek lepjék el a várost. Mert még a charlie hebdo után sem hiszi el ez a k.. va világ, hogy ez valós veszély. Hollande most rohangál kórházból kórházban, keményeket odamond, de b@ssza meg miért nem előre gondolkodtak. Vajh le fog bárki is mondani? Ha francia lennék magasról szarnék az utólagos intézkedésekre. Bohócok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.14. 20:59


http://nemzeti.net/haromszinu-profilkep ... 75656.html
ugye ugye
eszem ágába nem jutott fb-on profilképet színezni

https://kuruc.info/r/4/151151/
hoppá, a stadionba is akartak robbantani??? ez új
az a 3 ember megölt egyet. Nem volt nagyon sikeres az ő akciójuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.14. 20:36


F.Totti már-már calderoni magaslatokban. :wink:
És próbálok én kedvesen írogatni,megértő lenni,és minden ballib véleményt elolvasni (mint ma is)...
...de már én is azon a bizonyos magaslaton vagyok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.14. 20:14


ámen
hol lehet aláírni?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég