Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.04.19. 21:09


De a fütyülős tudtommal nem pálinka, csak szeszesital. Vagy már igen?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.19. 08:00


Világos,jnzs. :wink:
Tisztesség.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.18. 23:05


kóstoljátok meg inkább a pisztáciás Fütyülőst - érdekes :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.04.18. 22:02


Ha ez megnyugtat, akkor még egyszer elismételhetem, hogy nem szoktam olyanban fogadni, amiben nem biztos, hogy én nyerek.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.18. 21:32


Szerintem ne abban a kérdésben fogadjatok - Trigo és jnzs -, hogy bajnok lesz-e a Leicester, hanem abban, hogy volt-e holokauszt.
Egy körtés cidert megér, nem, jnzs? :wink:
Ja, és calderoni lesz a döntőbíró. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.18. 18:13


Figyu,jnzs,te már kategorizáltad magadban a holokauszt megtörténtét úgy, ahogy a törikönyvekben meg van írva. Nincs ezzel semmi gond.
Minden cáfoló állítást nevetségesnek tartasz. Lehet, hogy azok.
De amit a "túlélők" művelnek,az még inkább vicc kategória.
Például többen állították, hogy szellőztetés nélkül mentek be a Sonderkommando tagjaiként a kamrákba. Pedig ott volt az a csodálatos módszer, amit szellőztetésnek hívnak, ugye.
Kamuk sorozata.
Számomra egyetlen kérdés maradt: hol az a határ,amikor már el lehet hinni mindent hivatalosként.Mennyi kitalációt kell még lehámoznunk a szemtanúk és a túlélők beszámolóiból? És lehet, hogy a végére az marad,hogy volt gázkamra meg minden, csak mondjuk kevesebb halottal.
Szóval én nem akarok mindenáron tagadni, Isten őrizz.
Én az igazságot akarom.Ez a téma engem annyira érdekel, hogy szomjazom az igazságot.
Ha ez a kurucinfó igazsága, akkor azt.
Ha az Élet Menete igazsága, akkor azt.
De ki lesz az az őrült holotörténész,aki bármilyen tagadó bizonyítékra bukkan, és meri publikálni...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.18. 16:53


jaja, mindent meg lehet magyarázni
de hogy rosszul emlékezzek egy ilyen ember hajszínére....
és hogy hogy nem, minden visszaemlékezésben kapitális hibák/eltérések vannak

de jnzsblzs, tudod nem az a fő baj, hogy a cáfolatok szerinted nevetségesek (mert valóban bele lehet kötni egyesével mindegyikbe), hanem hogy maga az állítás, az egész haláltábor haláltábori létének minden kétséget kizáró bebizonyítása hiányzik.
Én amúgy nem megyek bele technikai részletekbe. Elfogadom azok véleményét, akiknek ez a szakmájuk.

de igazából ennyi volt
több cikket már csak poénból vagy érdekességből sem címzek neked
felesleges
nem akarok veled a holokausztról beszélgetni sem, nemhogy vitázni :) (nem bántás ez, csak így érzem)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.04.18. 16:24


https://hu.wikipedia.org/wiki/Hajfest%C3%A9k
Trigo figyelmébe. A többi bizonyíték cáfoló infó ugyanilyen nevetséges. Mindenre legalább egy tonna magyarázat van amik persze nem bizonyítják hogy a holokauszt megtörtént de hogy ez alapján nehéz azt mondani, hogy nem történt meg az is biztos. Például nem tudom halottatok-e már a szellőztetés csodálatos intézményéről, amivel elérhető hogy az amúgy elgázosított hullákat is aránylag rövid idővel már kényelmesen át lehet kutatni. Vagy esetleg hogy a memoir 1997-ben jelent meg tehát elképzelhető, hogy szegény visszaemlékező rosszul emlékezett arra hogy melyik épületben ölték meg a fiát.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.18. 00:45


ezt főleg jnzsblzs figyelmébe :wink:
https://kuruc.info/r/56/157705/

az életmentéről meg egy találó hsz, és ennyit foglalkoztam max a témával:
"A Magyarok Menete majd hétfő reggel indul útnak a munkahelyekre, hogy legyen miből eltartani a képeken látható semmirekellőeket."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.17. 05:52


http://m.origo.hu/itthon/20160412-tovab ... kutya.html

persze tudom en meg minden, de akkor is!!! azert az milyrn "ujsagiras" mar, hogy a cim es a tartalom homlokegyenest szembemennek egymassal?!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.15. 14:34

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.11. 16:32


jó lássuk be, a Jobbiknál is vannak hülyék:
http://alfahir.hu/csak_onszantukbol_dol ... k_vasarnap

mert ez így működne a valóságban is mi? :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.10. 22:08

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.10. 12:09

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.09. 22:48


A csaj már le is vette a Facebook-posztot.
Biztos rászóltak a polkorrekt Class FM-nél.
Jól van az.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.09. 20:19


nekem az a mondat nem volt meg :D
nem, en egy jo indexes magyarazatra varok
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.09. 19:49


igen tomm, az a legszomorúbb, de ezért írtam, hogy azt most nem veszem bele:
Most tegyük félre a rendőrséget,, amiből csak te jöhetsz ki rosszul eleve.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.09. 19:07


Szerintem jnzs nem liberális,ha rá gondoltál. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.09. 16:20


nem. a legszomorubb, hogy ha megverik oket, akkor meg oket kuldik boribe naculasert

es ilyenkor hol vannak a liberalisnak nevezettek, akik megmagyarazzak, hogy hol teved naci logikank?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.09. 14:59


a legszomorúbb nekem már az, hogy ha akad mondjuk három tökös magyar srác ott a villamoson, aki bevállalja, hogy elveri ezeknek a száját, már akkor is az van, hogy a három retek redvás vakarék egész életében bunyózik, a három magyar meg nyilván nem. Sajnos már sok esélyünk se lenne. Csak az, hogy ezek megfélemlíthetők. Hisz állatok.
Meg ki az a bolond aki ezeknek nekimegy? Most tegyük félre a rendőrséget,, amiből csak te jöhetsz ki rosszul eleve. Nekimegyek egy ilyen bolhavakaréknak tudván, hogy nem akarom megölni, csak elverni. Ő meg előrántja a kését tudván, hogy meg akar ölni. És meg is szúrna. Max leüli. És hős lesz. Én meg vagy megdöglök ott helyben, vagy megúszom épp.
Csak a Jobbikban látom a megoldást. Ha ők sem, akkor ennyi volt ez az ország. Lehet temetni.


https://kuruc.info/r/2/157363/
alakul a sztori :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.09. 09:40


:lol:
Imádlak,baszod,imádlak.
Velem biztos hogy egyenrangúak az illetők.
Hiszen mindannyian rasszisták vagyunk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.09. 09:14


de hiszen emlitette is az uriember, hogy leulte a bunteteset, ugyhogy o mar tiszta lappal kell, hogy szerepeljen elottunk. remelem nem azert linkelted be a cikket, mert rasszista nacista kirekesztesiszta makosteszta modon azt gondolod, hogy hiaba szenvedett meg buneiert, nem tekintheto egyenrangunak veled.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.09. 08:58


És igen,erről beszélek.
Vajon hány százaléka ez a csürhe a nagy egésznek?
Tényleg nem tudom.

https://kuruc.info/r/35/157355/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.09. 08:02


Corso írt nekem egy privit, és a válaszomat utólagos engedelmével közzéteszem itt is. :)

Corso, először is köszönöm az információkat. Másodszor pedig reagálnék a leírtakra.

Tiszavasváriban beszéltél néhány emberrel a hivatalból – ezt írtad. A kérdés az, hogy kikkel beszéltél a cigányság helyzetéről: jobbikos gondolkodásúakkal vagy független fideszesekkel. Ez utóbbiak kedves emberek, ismerem őket, de próbálják a polgármester munkáját kisebbíteni, gátolni, akadályozni. Szerintük az érpataki modell gáz és nem szükséges.

Alapjában véve egyetértek a leveled tartalmával: építő, párbeszédre képes, segítő emberekre és politikusokra van szükség a cigányság felemeléséhez. Uszítókra nincs szükség. És itt jön képbe az egyetlen gondolat, amivel az írásodban egyáltalán nem értettem egyet. Te a Zagyváék és Orosz Mihály Zoltánék által működtetett érpataki modellt „szörnyű rendnek” nevezted. És mint látjuk a közéleti hírekből, ugyanígy látja a TASZ, néhány cigány kisebbségi önkormányzat és a teljes magyar politikai baloldal. Ez a szörnyű rend viszont a tiszavasvári cigányok jelentős részének tetszik. Nincsenek lefizetve vagy megfélemlítve: egyszerűen imponál nekik, hogy valakik kimennek a telepre, és beszélgetnek velük, valamint munkautasításokat adnak. Több gyerekkel és szülővel beszéltem: jobban érzik magukat. Pedig az érpataki modell egy forintot nem ad nekik. Tisztaságot, áramlopás-beszüntetést és házfelújításokat hozott. Kedélyesen beszélgetnek Zagyva György Gyulával, akit múltkor behívott egy család ebédelni, és ő elfogyasztotta a cigánykáposztát jóízűen.

Természetesen értem én a TASZ-t és a hozzá hasonló liberális jogvédőket: valóban történhetnek személyiségi jogsértések. Aprók. De ez a kockázat bele kell hogy férjen annak érdekében, hogy a romáknak és ezáltal nekünk is jobb legyen. A telep egy része még mindig gyűlöli a jobbikosokat, de a nagyobbik része egészen elképesztő módon vonzódik hozzájuk. Ennek baromi egyszerű oka van: az MSZP-s és a fideszes önkormányzat után végre van egy hatalom, amely kilátogat hozzájuk, és segít nekik bizonyos iránymutatással. Nem ördöngősség ez az érpataki modell, semmi varázslat nincs benne: a liberálisok által megvetett rendteremtés az alapja. És nem aláznak és gyaláznak meg senkit.

Kérdem én: az index, a 444, a 168 óra, az ATV, a Népszava, az origo, a Klubrádió, az átlátszó.hu hogyan oldanák meg a problémát???
1. Mindent hagynának így a poshadásban, ahogy van.
2. A Fidesz kormányt folyamatosan szidva azt mondogatják, hogy Orbánék hibája minden, mert nem integrálják a cigányokat, és miattuk kinőtt egy Jobbik nevű párt.
3. Táborokat, közös programokat, tehetségkutatókat szerveznek cigány gyerekeknek, akik ezáltal szocializálódhatnak. Csak azt nem veszik figyelembe, hogy mikor ezek a gyerekek hazatérnek, ugyanúgy patkányok, bűz és szeméthegyek várják őket, mint a tábor előtt. Kipukkan a rózsaszín lufijuk, amiben egy héten át éltek.

Corso, az általad koncepcionált szeretetvilág nem létezik. Vagy ha létezne, az sem oldaná meg a cigányság problémáját. A legtöbb helyen kinyalják a feneküket, megkapnak minden támogatást, tisztában vannak a jogaikkal, és semmit sem változnak. Hülye világban élünk, mert a politikát és a médiát, a közbeszédet uralják és terrorizálják a liberális véleménydogmák. Aki normális ember, de egy kicsit is nemzetben és rendben gondolkodik, az felkerül a fasiszta tablóra. Így most Zagyváék a sorosok. Őket kell beperelni, megalázni és démonizálni. Csak hogy a cigányság sem teljesen tökkelütött: előbb-utóbb rájönnek, hogy kik azok, akik nem csak a szavazás napján főznek nekik gulyáslevest.

Persze mindent nem tudok az érpataki modell hátteréről: hátsó szándékok, pénzmozgások, személyiségi jogok megsértése. Biztos mindegyikből van egy kicsi. És a Jobbik be fogja építeni a 2018-as kampányába ezt a rendteremtést. Tegye is. Ám a lényeg fájó a liberálisoknak: a cigányság kezdi felnyitni a saját szemét. És ezt meg kell ugye akadályozni, mert akkor már nem fog akkorát szólni a rasszistázás. Hogy ezek a liberális emberkék és szervezetek egy háttérből irányított, fizetett rendszer atomjai, vagy egyszerűen tényleg csak liberálisan gondolkodó jelenségek, nekem nem tisztem eldönteni. Egy viszont tény: a rendszerváltás után semmilyen eredményt nem tudnak felmutatni cigányintegráció terén. Sorosék sem. Éppen ezért gyanús nekem ez az egész.

Mit kellene adni a romáknak? Pénzt, házat, munkát? Hát igen… Megnézném, hogy hány család tudna élni ezzel az istenadta lehetőséggel a szeretet világában. Munkát természetesen adni kell nekik, ez egyértelmű. Mindennek ez az alapja. Enélkül nem működik az érpataki modell. Alternatívát kell kínálni ezeknek az embereknek. Szerintem egyébként ez a modell gyengéje: nem tudom, hogy munkalehetőségben gondolkodik-e. Lehet.

A szélsőliberálisok valószínűleg konzerválják a folyamatos támadásaikkal – tudatosan vagy tudattalanul – a romák gyalázatos léthelyzetét. Amelyre én még mindig azt mondom, hogy elsősorban az ő hibájuk, és csak utána jön a nagypolitika.

Azt nem tudom, Corso, hogy te milyen beállítottságú vagy, és melyik pártra szavazol, de nem is ez alapján foglak megítélni téged. Nagyjából ugyanazt gondolom a dolgokról, mint te, csak a módszereink merőben eltérőek. Tőlem aztán lehetsz gyurcsányista is, akkor is szívesen beszélgetek majd veled. :wink: Én nem hiszek a szeretet világában, de eszerint élek és dolgozok. Egy jó ember szerintem részben liberális, részben konzervatív és részben radikális. Nincsenek egyértelmű törésvonalak. De Európa és Magyarország jelenlegi helyzete úgy hozta, hogy most a jobboldali erőkre van szükség a helyzet normalizálódásához.

A helyzet csak rosszabb lesz, ezt te is tudod. Apró részsikereket el lehet majd érni –nálam Tiszavasvári ez a kategória -, de globális eredmény nem lesz. Jól ki van ez találva. És mi csak szenvedünk ebben a mocsárban, jobbikosok és nem jobbikosok egyaránt. Én nem látom ördögnek a liberálisokat, mint ahogy ők minket. De ha érdekből végzik romboló tevékenységüket, és nem meggyőződésből, akkor az egy cseppet csúnya dolog. Szóval amíg a közbeszédet nem szabadítják fel a liberális véleményterror politikai korrektségéből, addig eredményt ne várjunk.

Még egyszer köszönöm neked, Corso, az írottakat. Szívesen folytatom a párbeszédet, mert értékelem az emberi minőségedet, még ha jelentős véleménykülönbség is van köztünk.

És utólagos engedelmeddel az én írásomat beteszem a fórumra is, mert már akartam egy ideje írni egy hosszabbat a vasvári dolgokról, és ez most pont megfelelő erre a célra. Remélem ez nem gond neked. :wink:

Üdv.:

Zsolti
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.08. 11:58


most olvastam egy szamonra ismeretlwen embertol. esetleg utana lehet beznu mi az igazsag...

A napokban bombaként robbant, hogy Kiss László az Úszószövetség legendája 1961-ben csoportos nemi erőszakban vett részt másik két úszó társával. A privát kopó oldala jegyzőkönyvekkel igyekezett alátámasztani állításaikat. Tegnap már több hírcsatornán is elhangzott különböző műsorokban, hogy egy ilyen esetben mit és milyen gyorsan kellene reagálnia egy kormánynak. Ma reggel Orbán Viktor rádió interjúban beszélt jelenleg is aktuális ügyekről, azonban bármennyire is várták, Kiss László kapcsán mégsem nyilvánított véleményt.
2014-ben Nagy Britanniában azonban a kormány úgy döntött évtizedekre visszamenőleg felmerült pedofil és nemi erőszakban érintett lehetséges és elítélt közszereplők névsorát vizsgálja felül és teszi ismertté. Theresa May belügyminiszter nem csupán a kivizsgálást, de egyenesen nagyszabású bűnügyi feltérképezést rendelt el az eltusolt, elmutyizgatott bűncselekményekkel kapcsolatban.
Természetesen a brit vezetőség sem elhamarkodott alaptalan vádakkal igyekezett a közvélemény nyomásának engedni. Első lépésben a kivizsgálás során azt szerették volna bebizonyítani avagy cáfolni, hogy adott esetekben, mennyire voltak a vádak megalapozottak. Egészen 1980-ig mentek vissza, amikor is ismert politikusok, tévés személyiségek és más közszereplők csoportos szexuális bűncselekményeket követtek el. A privát kopóhoz hasonlóan itt is egész aktacsomagok kerültek elő, amelyekben olyan hírességek is szerepeltek, mint Sir Jimmy Savile, a BBC legnépszerűbb egykori zenés műsorvezetője. A Királynő által lovaggá ütött férfi éveken át molesztált kiskorú lányokat, akik közül ma is többen állítják, hogy az akkori időszak egyik leggátlástalanabb szexuális ragadozójának áldozatává váltak. Senki nem gondolta volna, hogy egy ilyen elismert és népszerű személyiség, aki emblematikus figurája volt az angol televíziózásnak, ilyen könnyen megúszhatott egy újra és újra előforduló bűncselekményt.
A napvilágra került akták sokkolták a brit közvéleményt, és választás elé állították a vezetőségét: amennyiben továbbra is homokba dugják a fejüket, úgy cinkosságot vállalnak és erősítik a korrupció gyanúját a szigetországban, vagy kiállnak, kinyitják a dossziékat és objektív módon áttanulmányozzák, amennyiben pedig szükséges, megújítják azokat.
Vajon mikor fog a magyar kormány megnyilatkozni Kiss Lászlóval kapcsolatban, meddig tologatják azt az elkerülhetetlen lépést, ami elvárható lenne egy ország irányításától? Mikor lesz valóban elismerve, hogy bizonyos körök morálisan véglegesen megbuktak?
A szponzorok már kapcsoltak, hiszen elkezdődött a kihátrálás az Úszó Szövetség mögül, ami lássuk be, ismételten csak a sportolókra és az új-generációs tehetségekre fog negatívan lecsapódni, főleg így az olimpiai játékok előtt nem sokkal.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég