NFL

ide jöhet minden

Re: NFL

HozzászólásSzerző: jordynelson#87 Dátum: 2016.08.07. 22:58

F.Totti írta:A népi engedetlenség leggyőzte a diktatúrát :-D

Nem tudom írtam-e már, de részemről Who Dey!, azaz Bengals mindenekfelett. Olyannyira, hogy esetenként előzi a Cincy meccsnézés a Romát. Közel ugyanannyira mozgat meg a Bengals, mint Tottiék. Ja és a Steelerst is közel annyira rühellem, mint a Laziot. És a párhuzamoknál maradva Pats=Juve :P
Tényleg, azt hallottátok hazafiak, hogy ma a 11vs11 edzést 25/25ös mutatóval zárta Brady? Ilyen laposak voltak a lasztik és ilyen szar a védelmetek ;-)

Pats nálam is ugyanez. :D További finoman szólva sem kedvelt csapat a Seahawks. Természetesen a csoport ellenfelekért sem vagyok oda. Akikkel még szimpatizálok az a Packers, Saints (Brees miatt) és a mostani Cardinals is.

Steelers elleni playoff meccsen gondolom nem voltál cseppet sem ideges :D :D
jordynelson#87

HozzászólásSzerző: jordynelson#87 Dátum: 2016.08.07. 22:53

Trigoria írta:én nagyon rákaptam a NFL-nézésre, amikor bejött az országba tv-ben. De kb 2 éve nem drukkolok már úgy ahogy előtte. Meguntam.

Hát ilyet se hallottam még hogy valaki leszokjon róla :D

Ha számszerűsíteni kell a dolgokat, akkor nálam Roma és United(igen itt most be kell valljam ezt :D) most már nagyjából egy szinten. Utóbbinál mondjuk sikerült elérnie a két kóklernek hogy szinte abszolút közönnyel álljak a csapathoz. Most remélhetőleg visszajön a győztes mentalitás, kár hogy (nemcsak) számomra full olyan arcokkal akikkel nem tudok azonosulni. Fergie és a régiek nélkül valszeg sose lesz olyan érzés mint volt. :(

Ha előbbi kettő a 100 akkor a Broncos már erős 90. Az NFL viszont már egyértelműen > "Soccer" :D Kár hogy a szezon elrepül :D

Az Avalanche(NHL) és a Nuggets(NBA) az évek alatt lemaradt jócskán.
jordynelson#87

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.08.07. 22:11

én nagyon rákaptam a NFL-nézésre, amikor bejött az országba tv-ben. De kb 2 éve nem drukkolok már úgy ahogy előtte. Meguntam. Az elmúlt szezonban alig néztem meccset már. Kb csak a rájátszást.
Egyszer már mondtam régebben: ha nekem a Roma 100, akkor a Calgary Flames (NHL) 30, és a New England volt mondjuk 5. Ez most úgy módosult, hogy a NE nem éri el az 1-t sem. :)
Tehát ebben a topikban nem velem fogtok beszélgetni :D :D :D

tehát nem, nem hallottam amit mondtál. Nem követem már a híreket sem igazán.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.07. 21:26

A népi engedetlenség leggyőzte a diktatúrát :-D

Nem tudom írtam-e már, de részemről Who Dey!, azaz Bengals mindenekfelett. Olyannyira, hogy esetenként előzi a Cincy meccsnézés a Romát. Közel ugyanannyira mozgat meg a Bengals, mint Tottiék. Ja és a Steelerst is közel annyira rühellem, mint a Laziot. És a párhuzamoknál maradva Pats=Juve :P
Tényleg, azt hallottátok hazafiak, hogy ma a 11vs11 edzést 25/25ös mutatóval zárta Brady? Ilyen laposak voltak a lasztik és ilyen szar a védelmetek ;-)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
F.Totti

NFL

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.08.07. 20:49

ok , itt a topic rohadjatok meg :D
meglátjuk, valóban kell-e :wink: :)

Go Pats Go! :mrgreen:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

Előző

Vissza: Társalgó