NFL és amerikai sportok

ide jöhet minden

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.22. 22:26

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.20. 16:12


részleteiben és mélységében nem foglalkoztat már az egész, de drukkolok majd neki/nekik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.03.20. 16:07


Nomen est omen :)
Lesz egy korrekt fala és fasza elkapói. OJ Howard ha nem is Gronkowski, de baromi jó kis TE. Nagyon jól fognak működni Bradyvel. Az elkapókban már nem vagyok ilyen biztos. Evans ligaelit, vele nem lesz gond. DE az összes többi srác inkább speedster. TB karja pedig már nem az 50yardos passzokra van hitelesítve. mindenesetre sokkal inkább neki való csapat mint a Pats volt. Csak egy BB szintű edző hiányzik. Az mondjuk nagyon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.20. 16:03


na akkor TB elment a TB-hez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.17. 17:38


minden pontosan úgy történik TB-vel, ahogy lennie kell
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.03.17. 13:53


Nem tud annyi koronavírusos megbetegedés és haláleset lenni ma, hogy az amerikai médiát ne TB eligazolása uralja.
Az imént bejelentette az instán, hogy lép. Állítólag a Bucs és a Chargers is 30M feletti fizut adna neki. Annyiért valóban el kell engedni. BB ebben profi. mindig pont jókor engedi el a csapat öregedő sztárjait.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.07. 13:46


„Ez lehetetlen – mondta LeBron James, a Los Angeles Lakers sztárja a Milwaukee legyőzése után. – Ha kimegyek a parkettára, de nincs néző, biztosan nem játszom. Sosem játszottam nézők nélkül, és nem is fogok. Ez nem Európa. Én a társaimért és a szurkolóinkért játszom. Ezért van a sport.”
http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... en-2751619

nehéz nem egyetérteni vele, de ha nem játszik, akkor remélem fizetést se kér arra az időre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.04. 20:13


off, de pontosan idevág :
Mert ne felejtsük el, hogy a magyar közönség az előző Eb-n is letette a névjegyét, hiszen tízezrek vonultak az utcákon, és jelentek meg a csapat mérkőzésein. Erről beszélt egész Európa, a magyar szurkoló, a magyar szurkolás világhírű” – hangsúlyozta Lőw.

http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... ow-2751131

hát persze, egész Európa erről beszélt :)))
egy hsz:
A magyar szurkolàs vilàghírû - lemaradtam valamirôl vagy ez még " a pick szalàmi a vilàgon a legjobb " folytatàsa ?
:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.02. 18:39


OFF
csatáknál jah, de bevallom konkrétan nem egy egy csatára gondoltam, csak rémlik, hogy elég sok csatánál volt, hogy jelentős túlerőben voltak. De itt most nem a legnagyobb csatákra gondoltam, hanem kisebbekre, akár rablóhadjáratokra. És mindig meglepődtem, aztán már csak simán konstatáltam, hogy az 1:2 arány pl simán nekünk állt még kb vagy x-re. Nyilván nálunk több a nehézvértes, ott több a könnyűlovas, vagy ilyesmi (tudom, ez már abban a korban nem feltétlen volt előny), de a törökök rendszeresen többen jöttek. Nem véletlenül volt Mohácsnál is esélyünk, még ha nem is nagyon sok. Főleg ha maradtunk volna az előzetesen kidolgozott védekező taktikánál.
De ennek utána fogok nézni, mert vagy nagyon el vagyok tévedve, vagy ... meg kell nézni:)
Jelnleg Moháccsal vagyok nagyon képben csak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.03.02. 13:40


Trigoria írta:Amugy a haromszoros tulero nem mindig volt akkora gond a torokok ellen.

OFF
A csatáknál? Nyertünk ilyet? Nikápoly zakó. Az első Rigómező iksz, második zakó. Szendrő és Nándorfehérvár ostrom volt, bár mindkettőnél váron kívül dőlt el. A hosszú hadjáratnál konkrétan hátba támadtuk őket, egy keresztesekkel megerősített sereggel. Ott nem lehettek többségben. Mátyás okosan nem baszogatta őket (kenyérmező létszámiksz volt), utána meg már nem igazán győztünk le török sereget nyílt mezőn.

Nagy Lajos is vert török sereget, de szerintem akkor még mi voltunk létszámfölényben.

Vagy Nándorfehérvárra gondolsz? Ott csak kétszeres volt a túlerő, már ha a kereszteseket is katonának számoljuk. Mondjuk Szendrő lehet hogy háromszoros is volt, de ha jól emlékszem akkor az ostrom.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.02. 12:16


Nagyjabol egyetertek.
Az atlagot inkabb 18-35-re ertettem. Folotte nagyon sok elhagyja magat. De legfokepp a tenyleg fiatalokra, mert azokat vadasszak a kulfdiek is, azokbol.itelnek.
Smink, igenyesseg nekem most masodlagos. En a testi adottsagokrol beszeltrm, azt is veszem csak, amikor szepsegrol beszelek. Noha hozzatartozik amit emlitettel, de egy ilyen osszevetesben nalam nem. Ha hozzavesszik, akkor pokol ami nalunk manapsag van. :)
Az olaszok mrg azert is birjak a magyar csajokat a konnyen kaphatosaguk mellett, mert a az olasz csajok pokoli rondak:)))

Amugy a haromszoros tulero nem mindig volt akkora gond a torokok ellen. Mohacsnal a sok osszetevo egyikekent ez is kozrejatszott. De ez csak ez egyik osszetevo volt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.03.02. 09:07


Elsősorban úgy értettem, ezek olyan közhiedelmek itthon, amiről úgy gondoljuk, hogy világszerte elfogadott dolgok, kvázi tények.
Ehhez képest a magyar konyha rohadtul nem világhírű. Jó látni, hogy a streetfood-os fesztiválokon a legnagyobb sor a kürtőskalácsos és lángosos standok előtt áll (tényleg dagad a mellem, amikor egy-egy szakmai vásáron zabálja az öltönyös, nyakkendős népség a sajtos-tejfölöst), de ettől még a francia, olasz, thai, japán, kínai, katalán, stb konyha sokkal sokkal híresebb. Persze nekünk jobban ízlik a magyar, hisz ezen nőttünk fel. Kinizsije pedig minden népnek van. Gyerekkoromban pl nem értettem, hogy miért gond, hogy Mohácsnál 3-szoros túlerőben volt a török. Hisz minden magyar vitéz legalább 50 törökkel ér fel. A vezéreink meg százakkal :)

Nők? Valószínűleg ez is ízlés kérdése, de tény hogy ott vagyunk az elején. Átlagra nem mondanám, hogy top3, mert a szlávok sokkal kevésbé hízékonyak vagy egészségesebben étkeznek (lásd magyar konyha topik), így ha a nagy átlagba a 20 és 50 közötti korcsoportot nézzük, akkor már nem feltétlenül mondanám a magyar nőket a legszebbnek. A másik pedig az igényesség és ízlés, ami az oroszokat és lengyeleket mindenképp elénk teszi. Persze mindkét helyen csak nagyvárosokban jártam (Oroszországban csak Moszkvában), de bakker ott 100ból egy nőnek nem tiptop a sminkje, haja, ruhája. Pedig tömegközlekedtem, sétáltam külvárosi részeken, szóval messze nem a felsőközéposztállyal találkoztam csak. Nálam Moszkva ebben az abszolút nr 1. Ami meglepő volt, hogy kicsit sem kurvásak és túlsminkeltek. Sőt, a magyar szinthez képest rettentő szolidak még a tinédzserek is. A 18 éves lányom is elismerte :) Mondjuk azt el tudomképzelni, hogy az orosz vidék a béka segge alá húzza az orosz átlagot.

De a lényeg, hogy ez a "magyar stadionok a legszebbek a világ szerint" ugyanúgy baromság, mint a magyar kaja vagy a magyar nők fetisizálása. A világ nagyrésze azt sem tudja milyenek a magyar kaják és nők. A stadionjainkat még kevésbé ismerik. Aki meg erre jár, az saját ízlése szerint ítél. A magyar csajokat azért szeretik pl az olasz pasik, mert az otthoni átlagukhoz képest kb útszéli ribanc az átlagmentalitás. Ami egy hétvégi kiruccanásnál lássuk be, nem feltétlenül zavaró :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.01. 23:59


háááát.
a kajákkal nem tudok vitatkozni, mert elvétve járok külföldre, így nem kóstolom őket
Kinizsi is nyilván túlzás

de a magyar nők.... azt látjuk nap mint nap médiában, mindenhol. Mondj olyat ahol az átlag ennél jobb. :)
Amúgy nyilván csehek, oroszok, ukránok között is nagyon sok a szép. Talán régen azért is mondták ránk, mert keletebbre nem nagyon mentek.
De én vallom, hogy az átlag nálunk a legmagasabb. A legszebbek talán nem nálunk vannak, viszont a második és harmadik vonalunk iszonyatosan erős. És ez tesz minket legfelülre, de dobogóra mindenképpen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.03.01. 23:44


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549
na erre muszáj lenne kijutni majd
egyszer egy életben

"Így van, az NFL-játékosoknak a Puskás Arénától esik le az álla, nem a nyáron átadandó Los Angeles-i és Las Vegas-i stadionoktól. Sőt, Amerikában még nem is láttak ekkora stadiont. Édes istenem..."
hát kb :)))
aki a cikket írta és narrálta azt azonnal kirúgnám


És van olyan idióta, aki ezt el is hiszi. MOndjuk nem az író, de attól még van. Ez kb olyan,mint hogy a magyar kaják a legjobbak a világon, meg a magyar nők a legszebbek. ÉS Kinizsi is egyedül ölt meg 500 törököt csatánként.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.03.01. 19:03


http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... an-2750549
na erre muszáj lenne kijutni majd
egyszer egy életben

"Így van, az NFL-játékosoknak a Puskás Arénától esik le az álla, nem a nyáron átadandó Los Angeles-i és Las Vegas-i stadionoktól. Sőt, Amerikában még nem is láttak ekkora stadiont. Édes istenem..."
hát kb :)))
aki a cikket írta és narrálta azt azonnal kirúgnám
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.25. 00:24


http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... se-2749375
azért ezek tipikus amcsis, de nem rossz sztorik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.02. 01:30


ez a cikk nem győzött meg, megvárnám a hivatalos jelentést

Neha anyam mellett is felek a kocsiban. Ilyenkor arra gondok, hogy mennyit levezetett baleset nelku, szoval csak nem lesz gaz.... :D
Óóóó én senki mellett nem érzem biztonságban magam. Na jó asszem van kb 2-3 ember, slussz. Apám is ilyen volt régen, de már 70, elmúlt az érzés. Nőből pedig nem láttam még olyat, aki jól tud vezetni. (Nyilván, mert azokat nem veszem észre :) )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.02. 01:02


Szerk:
Ehun e:

https://www.origo.hu/sport/trashtalk/20 ... ptere.html

Na, most nem talalom a cikket, de az indexen is latzam meg a hvg-n, hogy nem volt megfelelo muszere a helikopternek, es emiatt fol sem szallhatott volna ilyen korulmenyek kozott. Igaz, nem olvastam el a cikket, csak a cimet meg azt a par sort,amit alakanyarintottak.

Jo persze ertem en, epp tegnap repultem es mikozben szallt fel a gep (ugye a fel-le szallas a veszelyes, akkor tortennek a bajok, maga az utazas nem) hogy most akkoriit nekem felni kene. De gyorsan elhessegettem a gondolatot es probaltam szundikalni.
Neha anyam mellett is felek a kocsiban. Ilyenkor arra gondok, hogy mennyit levezetett baleset nelku, szoval csak nem lesz gaz.... :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.02. 00:40


Tudom, hogy arra gondoltál, de hogy Kobe mit mondott, mondott -e valamit egyáltalán, nem tudjuk. Találgatás van csak.
Mint kiderult, de. Tiltott volt. Ez a gep nem repulhetett volna ilyen latasi viszonyok kozott.
Kiderült? Nekem utolsó infóm az , hogy a mentők, (vagy tűzoltók?) sem engedték fel a gépeiket. Nem az, hogy tilos volt. Hisz az irányítóközponttal is kapcsolatban voltak, és nem parancsolták le őket a földre de azonnal.


Mondom, hogy jössz az autóval, de nem ugyanaz. Statisztikailag még rosszabb is igen, de a tehetetlenség tudata nekem elviselhetetlen repülőn.
Ha repulovel utazol, akkor 1millio oldalu a kocka. Ha autoval, akkor ezer oldalu.
de az autós kockánál az 1-es nem automatikus halál. Hatalmas különbség.

Na az tenyleg erdekelne, minden gunyorossag nelkul, hogy miert van nagyobb eselyed vonaton utazva mint egy random embernek. Hatha olyat mondasz, ami aztan egyszer megment. Vagy felreertettem?
Nem értetted félre. Sőt, nyilván a pánikoló nőknél alapvetés hogy több esélyem van. Ez helyből a népesség fele. De most nem arra gondolok, hogy alszom a vonaton, és egyszercsak a szakadékban vagyunk. Olyan szitukra gondolok, mint hogy elkezd kisiklnai a vonat eleje és tudok róla, vagy nem fog a fék, vagy bármi olyan aminek a tudatában vagy és van egy kis időd tenni ellene. Ilyenkor mit tesz egy nő? Pánikol és elbújik esetleg. Mivel én nem ezt tenném, hanem keresném a megoldást, már ezzel több esélyem van. És mivel sok férfira is igaz az előbbi (főleg érthetően öregekre) így náluk is több az esélyem.
Amúgy autót nem vezetek, csak robogót vagy bicajt. Ezerszer jobban vezetek bicajt mint sokan. És robogón is jobb a reakcióidőm és a döntési mechanizmusom mint sokaknak. Ez mind több esélyt ad nekem az átlagnál.


emlegetett szamár esete:
https://index.hu/kulfold/2020/02/01/arg ... nseg_1970/
na nem ilyen szitura gondoltam :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.02. 00:02


Mint kiderult, de. Tiltott volt. Ez a gep nem repulhetett volna ilyen latasi viszonyok kozott.

Na az tenyleg erdekelne, minden gunyorossag nelkul, hogy miert van nagyobb eselyed vonaton utazva mint egy random embernek. Hatha olyat mondasz, ami aztan egyszer megment. Vagy felreertettem?

Ha repulovel utazol, akkor 1millio oldalu a kocka. Ha autoval, akkor ezer oldalu. Autoba azert csak beulsz, mert megvan a biztonsag hamis erzete.
Multkor a gep fel orat allt, mert egy karcolast lattak a gep oldalan es a szaki ellenorizte. Egy vacak kis karcolast! Szamomra nagyon megnyugtato volt ez a hihetetlen odafigyeles es precizitas.Te vagy az aktualis soforod hanyszor ellenoriztetek mondjuk a kerekeket, mielott beulsz a kocsiba?
De persze ne repulj, ertem en, amit mondasz, nincs ezzel gond, csak mondom...
En arra gondoltam, hogy kobe mondta: kisfiam en vagyok itt a kenyerado, ha aszondom repulunk akkor repulunk, kulonben repulsz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.01. 23:55


nem érted
Nem a statisztikákról bezsélek, azokat mindenki ismeri.
De tartom magam ügyes, okos, rátermett, gyorsan jó döntést hozó palinak. Nekem egy autó vonat hajó akármi balesetnél több esélyem van, mint egy akármilyen random embernek. Nyilván azokról beszélek, amiknél akár minimális esély is van nem meghalni benne azáltal, ahogy az ember azonnal reagál. Repülőnél az égvilágon semmit nem tehetek. És ez a tudat zavar. Kerülöm az olyan szituációkat amikre az égvilágon semmi ráhatásom. Mert az olyan, mintha dobsz 1000000 oldalú kockán mondjuk, és ha 1-est dobsz meghalsz. Feltennéd az életed egy repülőút miatt egy kockára tudatosan? Én nem. Most megint jöhetsz az autókkal meg hasonlókkal, de a repülőnél minden egyes útnál dobnod KELL egyet, és 1-esnél könyörtelenül meghalsz.


A köd más kérdés, sok helyen kibeszélték ezt már. Kobe a főnök, de a pilóta felelőssége és döntése szinte tuti. Tapasztalt jó pilóta volt. Nem volt tiltott a repülés. Egyértelműen műszaki hibának látszik a helyzet. Az meg hogy Kobe rákérdezhetett, hogy cimbora, el tudod vezetni a gépet ilyen ködben? Persze, millliószor csináltuk már. Ok, menjünk
Én se szólnék bele egy repülőgépen a pilóta dolgába, hogy bammeg ne szállj már fel ilyen viharban. Tudják a dolgukat.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2020.02.02. 00:25-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 16:25


Dehogy olvasom! Minek olvasnam? Csak barhova nezek, mindenhol ez jon szembe. Kobe ihy, kobe ugy. Holott eddig meg se emlitettek.

Ahogy egy buta embernek is lehet jo meglatasa, ugy egy okos embernek is lehet rossz, ha ugy tetszik ostoba gondolata. Szoval ebben rosszul gondolkodsz, de em tartalok ostobanak. Egyebkent nincs menekulesi utvonalad pl utaskent egy autopalyan. Vagy a pirosnal allva, mikor 180al beled hajt vki. Mire eszrevenned, mar meg is haltal...
De teny, hogy az ember a foldhoz szokott, igy a repulestol jogosan fel. En teriszinyos vagyok, mar a letra tetejen kapaszkodnom kell. Nagyon zarojelben: neha elnek tul emberek rupogep baleseter is. De ez nagyon zarojelben.

Naponta 39 ezer (!!!) Repulojarat van -ha jol emlekszem - csak europaban. Hany repulobalesetrol hallasz? Semennyirol.

Majd figyelek ra, hogy kevesebb hsz-eset trollkodjam meg.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.01. 16:18


Ebben a ködös dologban mond valamit tomm.
Én értem Trigo igazát is, de lényegi kérdés szerintem, hogy a ködben való felszállást ki erőltette. Valószínűleg Kobe. Addig 99-szer nem is volt belőle baj.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.01. 14:50


akkor ne olvasd bammeg, ki az isten kötelez rá???
Vagy én akadok mindig össze veled, vagy te hivatalból trollkodsz meg mindent
szerintem jó döntés volt tőlük. Nyilván azért, mert sokat repültek. Közúton van menekülsé, és nem feltétlenül halálos. Repülőn tuti. Nem véletlenül kerülöm a repülést. De akkor szerinted én ostoba vagyok, mert az utcán egy tégla is agyonüthet bármikor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 10:43


Inkabb tipikus ostobasag.
Sokkal nagyobb az eselye egy kozuti balesetnek. Szoval eloszor is abban kellett volna megallapodni, hogy nem ulnek ugyanabba a kocsiba. A masodik megallapodasnak -ha ennyire komolyan gondoltak- arrol kellett vokna szolni, hogy kodben nem helikopterezgetnek... plane nem gyerekkel a fulkeben...

Meg kicsit mar kezd sok lenni ebbol. Barhova kattintok, ez a muki jon szembe vagy 10 cikkel. Ertem en, hogy globalis felmelegedes meg erdoirtas es kezd szukulni az elohelyuk szegeny csimpiknek, de ez akkor is sok....
Marmint a magyar oldalakra ertve ezt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron