Roma store

ide jöhet minden

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2007.10.08. 17:32


Igen amiatt. Nem az "ultraert", hanem az "ultrabol" elnek, mikozben a stadionban a "contro il calcio moderno-t" uvoltik. Kepmutatas.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2007.10.08. 15:13


Petya-forzaroma írta:Az Ultras Romanira gondolok...


Ezt kicsit kifelythetnéd!

pontos "j", könyörgöm ;)
levy
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2007.10.08. 14:05


Az Ultras Romanira gondolok...
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2007.10.07. 14:32


Ezt a szegyent...
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2007.10.07. 08:22


grazie
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2007.10.07. 08:14


Mi a cím????
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.07.31. 00:57


ogé írta:AZ nem az egész bajnokságm eccse volt hanem csak a rekordos meccsek lesz a 12 győzelem egymás után!Itthon neml ehetk apni csak kint Rómába!

na ja, a tavalyi derbyket nem raknám én se nagybetűkkel sehova
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2007.07.06. 13:53


Srácok, nem tudjátok, hogy merre juthatnék hozzá a elsősorban a fekete, de gyakorlatilag bármelyik kapusmezhez? Nem akarom a véletlenre bízni, hehogy Legea legyen a következő mezünk, én még ebből a szép Diadoraból szeretnék :twisted: És sportszár is érdekelne. Van valakinek ötlete?
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2007.05.31. 08:05


Menj be egy ékszerészhez, és kérj rá ajánlatot. Biztos olcsóbb lesz, mint Romaban, egy storeban lenne.
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.03.17. 14:50


petya írta:http://www.sportmania.hu/index.php?main=main-hu&page=bolt&rovatid=440&start=&limit=&itemid=4969472&op=details&doselect=4969472

itt is van, pár ropival olcsóbban :wink:


hááát, ott meg ott van hogy szurkolói mez.. márpedig az elvben nem ugyanaz mint a rendes csapatmez...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.03.16. 20:11


calderoni írta:
___ASR___ írta:Csoportosan már nem szoktatok rendelni?
Egyépként Lionsportba kis késéssel megérkezett a mez :)
18ropi :S


Míly baráti ár....


és mennyire új és szokatlan ár... mily meglepő
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2007.03.16. 20:08


___ASR___ írta:Csoportosan már nem szoktatok rendelni?
Egyépként Lionsportba kis késéssel megérkezett a mez :)
18ropi :S


Míly baráti ár....
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

HozzászólásSzerző: Forza_ROMA Dátum: 2007.01.30. 21:49


1500 a fekete apiacon a mez 3000 :D
Forza_ROMA
 
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.09.18. 11:28
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2007.01.22. 17:38


Nekem is nagyon tetszett F72 Quadraro irása...!És egyet is értek vele,mint majdnem mindig...! :wink:
Remélem egysze ahogy irtad fogom mesélni a gyerekeimnek a csodálatos 06/07 - es szezont...! :wink:
FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.01.22. 16:30


Hűha! :wink:
Hallod F72 ez pont olyan volt, mint amiket a Sportvt-n szoktak mondani amikor épp kimegy valamelyik riporter pl spanyolba és egy kis szösszenettel készül utána itthon...
Szóval tetszett amit írtál és valszeg így is van, ahogy mondod.

(Szép gyűjteményed lehet otthon Roma relikviákból...)
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.01.22. 15:36


Szerintem Giallorosso23 „vitakiváltó” hozzászólásában semmi bántót nem írt. Különösen szimpatikus, hogy kimegy, miközben esetleg ez lemondásokkal jár. Valaki lehet kint 10-15 vagy akár 40 meccsen is egy idényben, de közben a pénztárcája ezt meg sem érzi. Valaki meg esetleg kimegy háromszor, de ezért túlórázik, lemond más dolgokról, két hónapig összehúzza a gatyaszíjat. Bevallom én is tizen- és huszonévesen így tettem nagyon sokszor. Nem mentem a menzára vacsorázni, később eladtam a gyerekjátékaimat, nyáron mentem diákmunkára, ösztöndíjat félretettem. Azért, hogy ott lehessek. Pedig nem voltak olcsó fapadosok, nem jött össze 4-5 ember egy kocsira. Utazhattál 20 órát vonattal…
Ha van lehetőség ma is elmegyek egy meccsre, de már egy Roma mérkőzés helyett előfordul, hogy mást választok, persze ez is AS Roma, de esetleg azon a pénzen, amin kimehetnék, veszek inkább néhány képet a Roma ’30-as vagy ’40-es éveinek meccseiről, esetleg egy hiányzó újságot vagy programfüzetet a ’60-as évekből.
Ebben persze szerepe van a családnak is, egy egy éves gyermek mellett az ember kevésbé tudja beosztani és megtervezni az idejét. Meg az is az igazsághoz tartozik, hogy B.Conti, Völler, Rizzitelli vagy Aldair után már nem jelent akkora élményt egy Mexes, Tonetto vagy egy Vucinic, nem beszélve a szurkolótáborról. Valószínűleg azt már sohasem tudnám újra átélni, hogy torkom szakadtából üvöltök a kanyarban, de nem hallom a saját hangomat, hogy emberek sírnak egy vereség után. Megváltozott az egész labdarúgás és ezzel a szurkolás és szurkolói kultúra is. Ez a mostani engem sok minden miatt taszít…

De nyilván egy ’60-as évek fociján felnőtt Roma szurkolónak sokkal jobban tetszett Losi, Manfredini vagy Da Costa, mint Giannini. FANATIC meg húsz év múlva majd meséli a fiának, hogy ő még láthatta Perrottát és Chivut, mennyivel más volt, mennyivel jobb volt… Még lehetett állni a stadionokba, még volt néha szurkolás, nemcsak csöndben ülő emberek, a bedobást csak dobni lehetett, nem rúgni, volt még olyan, hogy les… azok a csodás 2006-2007-es évek…

Persze a mez, a szimbólum, Róma és a rómaiak marad örök szerelem. Ahogy Giallorosso23 írta: az élmény örökre megmarad…
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2007.01.21. 20:50


nem csak amikor készült akkor nem tudtam felrakni a képet!!!
Azt Ogé felrakta...!!! :wink:
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2007.01.21. 11:33


Jbal: :wink:
hát képet én nem tudok rola felrakni,de Ogénál van egy ha jol emlékszem,ha még megvan!
Az alkaromra ki van irva...egyenlőre még nincs ott jel,de majd lesz!!! :D
Amit beraktál az a tetko is naygon állat...! :wink:
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2007.01.21. 09:38


Hölgyem, Uraim!
2 dolgot javasolnék:
- priviben beszéljétek meg a továbbiakat
- ha nincs kedvetek, beszéljétek meg az arra való topicban

Részemről azt fűzném hozzá, hogy a leírt szavak nem egyenlőek a kimondott szavakkal, s az ugratásnak leírt szavak a másik oldalon olvasva-értelmezve sértők vagy bántók lehetnek. Ezt mindkét félnek meg kell fontolnia. ( lehet mögé smile-kat írni, ahogy Trigoria sokszor hiányolja is bizonyos helyeken... :D )

És nem tőlem kell elnézést kérni, de figyeljetek oda, mit hova írtok.

Grazie!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.01.21. 00:09


Azt hittem, érdekesebb vége lesz a történetnek.
Naaa, nyugodtan beírhatod az igazságot is, elég késő van hozzá!

Ha érdekesbb vége lenne, akkor most nyugodt lennék, és nem pipa! :wink:
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.01.21. 00:03


krisztiii írta:Tehát, egyszer nem használtam ki hogy nő vagyok ilyen helyzetek be,sőt nem is szeretem ha ezért esetleg kivételezés ér,főleg mivel én járok meccsekre (itthon rendszeresen),akkor se használtam ki hogy nő vagyok mikor ellenfél szurkolói találtak be,meg sorolhatnám....

Én úgy vagyok vele és szerintem minden Ultra(bár ezt a szót itt kevesen ismerik) hogy egy meccs is többet ér, mint ezer mez....

Amúgy meg akármennyire is szeretem a Romát addig míg NEM TEHETEM MEG, hogy meccsre járjak nem mondom magam Roma szurkolónak!!!

Azt hogy ki a fasz vagyok én kicsikét erősnek érzem, ehhez azért te vagy senki,hogy ezt mondd!!

Leszarom mire költöd a pénzed,annyit mondtam ha valaki akkora szurkoló inkább meccsre megy, mint felvesz egy pólót.

Ha megalázónak érezted akkor gondolkozz el.
Részemről ennyi.

És Levy ne haragudj!!


Nme volt meglázó, de két szóval sértegetsz. Rádaásul én sme mondtam hoyg a mez az első, csak azzal értettem egyet, hogy az életben vannak fontosabb dolgok mint egy klubnak szurkolni mindenáron. PL a saját életem bajai.
És elfogadom ha valakinek a klub az első, és az az igazi ultra de ezt a témát már párzsor elkezdtük és soha nem vezett jóra.

Amúgy meg akármennyire is szeretem a Romát addig míg NEM TEHETEM MEG, hogy meccsre járjak nem mondom magam Roma szurkolónak!!!

Ez pedig megint játék a szavakkal. Akkor mi az aki nme megy ki? Szimpatizáns? Egy szart!

Azt hogy ki a fasz vagyok én kicsikét erősnek érzem, ehhez azért te vagy senki,hogy ezt mondd!!

Nos én legalább rendszeresn irogatok ide, ami persze szart se jelent, de hogy téged alig látni itt, és akkor is ilyne kétszavas szarral jössz elő na az már sok nekem is!
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.01.20. 23:37


ogé írta:
Trigoria írta:Azt mondja Basszam meg!
Mondom én megbaszlak, de a cigit akkor is dobd el. Eldobta végül... :D

Nah,de a lényeget nem írtad le........ :lol:


Leszálttam otthon a buszról..... :D :D :D :wink:
Utálom a dohányos alter csajokat! De egy újabb példája annak amit már százszor hallottam csajok szájából: ha minél kemény vagy velük és szarba sem veszed őket, annál jobbna vágynak rád! És ez tényleg nme vicc. A múltkori bnőm (mellesleg a legnagyobb szerelmem) mondta ezt pl, talán ezért is lett vége, mert én nem vagyok olyan :wink:
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.01.20. 23:30


És bocs Levy hogy ez ide ment de utálom ha betalálnak...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.01.20. 23:20


krisztiii írta:
Trigoria írta:
Én inkább a gyakori Roma meccsre járkálásról mondok le, mint a fent említett dolgok közül bármelyikről.

Ezzel én is így vagyok... :wink:

Bár gondolom a hszt nem nekem intézted...


Hát gratulálok... :roll:


Ez most megint mi? Nem igazán értem. Cinizmus vagy mi? Mert ha cinizmusos kritika, akkor:
Ki vagy te hogy megmond, mit csináljak és hogyan az életemben?
Ki vagy te hogy beleláss az anyagi lehetőségeimbe?
Ki vagy te hogy azt merd ezzel mondani, hoigy mire költsem a kis pénzemet?
Ki vagy te hogy a szurkolásomat és hovatartozásomat így kérdőjelezd meg?
És különben is ki a f.sz vagy te?

Kiborít ha valaki egyetlenegy szaros kétszavas mondattal aláz meg másokat úgy hogy semmi magyarázatot nem fűz hozzá, csak a képembe vágja!!!
Nagyon gyorsan vegyél vissza azt ajánlom, mert nem fog érdekelni hogy nő vagy!

(Egy példa a nők azzal való visszaélésére hogy "nők":
Tegnap (ma) jövök haza az éjszaki busszal, erre a tömött buszon leghátul a nagy "alteros" csaj simán doháynzik. Mondom neki, hogy dobja el. Persze nem, Mondom tanulj illemet és dobd el vagy kiverem a szádból. Erre persze mi a duma? Hú de kemény vagy egy nővel! Mintha ez a nemekn múlna. Mondom neki leszraom hogy nő vagy. Mire ő akkor üss meg. Mondom nem ütök meg nőt, de a szádból kiverem és kiváglak a buszból is ha ez kell hozzá hogy eldobd. Mondta hmondjam hogy légyszíves, mondom még én kérjelek meg rá? de legyen. mondtam, eldobta.
Majd két megálló múlva újrakezdi és rámfújja. Bepipultam. Egy társasággal volt (nagy lófarkas gyerekek), de még ők is próbálták megmagyarázni neki, hogy igazam van. (Bezsólni egyikük sem mert, pedig nme vagyok széles gyerek tudhatjátok:wink: ) Erre mit mond a csaj? Randizunk? :) Mondom dphányos nőkkel nem kezdek.
Azt mondja Basszam meg!
Mondom én megbaszlak, de a cigit akkor is dobd el. Eldobta végül... :D
Na jó ez csak kijött belőlem... :wink: )
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2007.01.20. 23:08


a témát folytassátok az Utazás Romába c. topicban, pls. !
( kezd mindenki össze - vissza irogatni... )
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég