Roma store

ide jöhet minden

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.09. 00:14

Csatlakozom Bondi kérdéséhez. Én úgy tudtam hhogy 70, de ha 10 akkor persze hogy rendeljünk, de azonnal! Egyeztessünk.
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.08. 19:36

Nekem van Barillás tésztám...
érdekel
két újat kérek érte : a középsőt és a mutatót!!! :D

amugy most komoly kérdést teszek fe!!!!
Ki szeretne rendelni az asromastore.it-ről - mondjuk 10 € költséggel ?
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.07. 01:11

Amúgy ha lehet valahol kapni, de drágán akkor is le kell csapni rá, mert ritka kincs! :wink:
A Kappa időkből szrintem az országban nem fogsz találni a boltokban csak magánszemélyeknél. PL nálam is van kettő. Mondjuk 100000-ért kaphatsz egyet. Na jó csak vicceltem. Nem eladó. :roll:
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.06. 22:23

Hát a Lion sportban a tavalyi tuti van. A tavalyelőtti is lehet hogy még akad egy-kettő. De ara készülj fel hogy mai árban adják... :evil:
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.06. 12:38

Jaja, az egész boltot.
Ha az ember rendel vagy hasonló, akkor talán tud szelektálni, de ha ott vagyok a boltban, akkor aztán csak kapkodom a fejem! :) :shock:
Gondoltam 300-400 Euro elég kell hogy legyen (az összes spórolt pénzem volt akkor), de aztán csak a legszükségesebbeket vettem meg belőle - épphogy! :wink: És akkor mez még nme is volt nagyon benne (mert az már volt hálistennek)...

Amúgy mindig csodálkozom, hogy tudnak minden évre valami újat kitalálni elvileg ugyanara a stílusra. Aztán rájövök hogy annyira nem is új nme is különböző, kivéve pl az említett Le Iene pólót, ami döbbenetesen más mint az eddigiek.

Baseball sapit akartam én is venni többek között amikor kint voltam. Olyat kerestem amin kis Roma címer vagy felirat van, de olyat nme találtam. Így lett nagyfeliratú. :D De a lényeg hogy most már ez is van!
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.06. 00:23

Én is megnéztem az új cuccokat. Kur...a jók! Bár a tavalyiak jobban tetszettek az is igaz... :wink: Viszont ezekenek jók a fantázianeveik! Csupa filmnév... :D
Egy nagyon jót találtam benne: Le Iene - T-Shirt Green
Ez a topp most nálam. Muszály ilyet szereznem! :D

A Romastoreról rendelni tudtommal cefetdrága. Ha minden igaz 70 Euroért hozzák ide, mert mi rest of europe vagyunk (Cáfoljon meg valaki ha nincs igazam légyszi). Persze Óceánia meg USA 30 Euro, de mi majdnem szomszéd 70. Basszák meg!
Ezért döntöttem úgy májusban hogy ennyiért ki is repülhetek.... :wink:

Amúgy tud valaki arról, hogy bordó nadrágot és sportszárat miért nme lehet sem venni sem rendelni sehol sem? Tavaly is volt mecsünk hogy tiszta bordóban nyomtuk, de ez a két cucc rejtély számomra! :shock:
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.05. 13:22

De-Rossi írta:Szeretnék venni/rendelni egy Romás sálat,nem tudok egy honlapot(magyart)vagy egy olyan boltot,ahonnan tudnék venni?(a lionsportot néztem)
előre is köszi

különben itt találsz pár darabot :
http://www.asromastore.it/english/

a shopping részre beírod, h SCARF, enter
aztán a megnyíló listában a kis nyilakra klikkelgetve végignézed milyent szeretnél a nyakad köré :wink:

priviben vagy msn-en keress meg...
köszi
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.02. 19:09

ciao!

a cuccokat szerintem kinnt veszem meg, az eddigieket is ott vettem. a Ré di Roma közelében van egy Roma store, ott általában eltöltök egy- két órát, aztán sírok egy picit, hogy ez igen, aztán veszek ezt-azt.

most kijöttek az új cuccok, nagyon állat!

Az Árkádban nem tudom hol, a heverom vette de megkérdem.

Egyébként az asromastore.it-n fennt van minden.
Tottigol
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.08.30. 12:53

Tényleg? Oh, bocsi :oops: Cska akkor még nem voltam itt, és nem vettem észre. Törlöm a hsz.t. bocse :oops:

megtettem :wink:
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.08.30. 11:27

ogé írta:Csak úgy megjegyzem,hogy pont ezeket a képeket raktam be vagy a hírek vagy a serie A topikba még pár napja! :wink:

Tényleg? Oh, bocsi :oops: Cska akkor még nem voltam itt, és nem vettem észre. Törlöm a hsz.t. bocse :oops:
KépKépKép
Totti8

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.08.29. 23:59

Kolja:
Természetesen nem sürgős a dolog, és nagyon megköszönném ha szólnál mielőtt mész, és ha tudnál is nekem hozni sportszárat!
A baj hogy én vagy szüleim nyáron voltunk mindig vagy olyankor amikor az adott év fogyó cuccai már elfogytak. A fekete sportszár fogy a leggyorsabban az összes csapatcucc közül (tapasztalat :( )

Szóval ha csak decemberben mész az is jó nekem. A lényeg hogy szerintem kb februárig-márciusig lesz fekete sportszár, szóval ráér a dolog.
Előre is köszi!
Forza Kolja! :D
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.08.26. 13:54

Hi!
Nem tudom hogy jó topicon kérdezem e, de nem megy valaki Romába mostanság? Hozhatna fekete sportszárta nekem.... Megköszönném!
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.07.24. 17:53

Vettem egy tök yoo ROMA sálat Pécsen. Végre lesz mit hordani télen (mármint a nyakamba :P )
KépKépKép
Totti8

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.07.15. 18:20

meg tudnád kérdezni, h pólót mennyiért csinálnak, ha megvan hozzá a cucc? (vállalnak-e szitázást jó minőségben, ha meg vannaka szitafilmek, és ha igen, akkor mennyi a minimális darabszám?) ugyanis Danielével még pár hete nekiálltunk pólót és sapkát kreálni, de nagyon beállt a dolog, mivel csak aranyáron vállalta volna az a pár cég akiket megkérdeztem. előre is köszönöm!
asromatiamo
Conti

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.07.05. 16:41

Levy the ASR fan írta:a zászlóról egy képet küldj légyszi a mailcímemre!
Grazie !

Bocs de most még nem tudok mert nincs gépem amivel lakapnám de ha meglesz akkor küldök!!!
Mégegyszer bocs!!!Csau
FORZA AS ROMA!!!
FANATIC-AS ROMA!

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.07.05. 15:18

a zászlóról egy képet küldj légyszi a mailcímemre!
Grazie !
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.07.05. 14:14

Csau!
Hát én nemrég jöttem haza Szardíniáról és ott sikerült vennem Diadora AS Roma mezt!!!
Mindössze 40 Euro volt ezért nem igazán gondolkoztam és azonnal vettem is hozzá Diadora nadrágot ami szintén Roma cimerrel ellátott!!!
Valamint vettem Diadora AS Roma labdát ami már a vitrinben csücsül!!!!
Marha fasza volt!!!Sőt vettem zászlót ami beteríti majdnem az egész falamat!!!
A mez nekem L-es pedig 190 m magas és 75 kg vagyok de mintha rám öntötték volna!!!
Ja és Made in Bosnia!!!
FORZA AS ROMA!!!
FANATIC-AS ROMA!

HozzászólásSzerző: CaPy Dátum: 2005.04.16. 18:12

Nos!

Aki olaszországban jár, de nem jut el Rómáig, csak pl. sielni megy a hegyekbe, annak ajánlom, hogy szánjon egy napot rá, és nézzen el Trento város "Westen Citiy centerébe" ott talál egy teljesen olasz focira berendezkedö üzletet, ráadásul, ugy vettem észre, hogy a hölgy Roma drukker, és a boltban legtöbb a romas cucc.....én két mezt (bordót és sötétkéket) és egy táskát vettem, de vannak még sálak, shortok, kis és nagy táska, sötétzöld-kék-fehér-narancssárga-bordó mez stb. valamint a Kappa mezhez 35 eu-ért hozzá lehet jutni.

Romában is jártam, de sajnos nem meccsen, ráadásul csoportal...és volt kemény 5 percem az as romastore-ban, az alatt vettem egy lasztit meg egy utazótáskát....majd a Vatikántól nem messze még rábukkantam egy Lazio & Roma boltra, ahol sikerült beszereznem egy fekete pólót (nagyon fain)

A rendeléskröl viszont semmi tapasztalatom nincsen :roll:
CaPy

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.02. 20:32

Amiket vettem Diadora cuccokat, nadrág, mez, sportszár, mind olasz !!!!
A lasztim - Romában vettem, egy AS ROMA bóóóóóóóóóóótban, az sárga ( chinai ) :lol: :D
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.02. 20:22

kuglefang írta:Sziasztok! Szeretném kérni a segítségeteket, mert már nem tudom eldönteni, hogy mi is lenne a jó megoldás. Szóvel szeretnék venni egy bordó AsRoma mezt vagy simát, vagy Tottisat.
Interneten a lion sport-tól 20.000Ft-ért lehetne rendelni, de haveromék most voltak ott Pénteken és 14.000Ft körül lett volna a boltban. Fekete piacon olyan 8000Ft körül hallottam hogy vannak mezek és itthon Egerben egy foci szaküzlet boltban pedig 15000Ft ért hozott volna nekem a srác.
A kérdésem szerintetek ezek közül melyik lehet eredeti? Nagyon úgy néz ki hogy megveszik a fekete piacon és azt akarják nekem eladni dupla vagy tripla áron. Segítsetek már pls akik már vásároltak mezt, hogy honann lenne érdemes megvennem, mert nem akarok drágán gagyit venni, de ha csak azt lehet kapni akkor már inkább olcsón venném meg.

Milyent szeretnél? testre feszülőst?mindenképp nézd meg személyesen, ha teheted, mert csak úgy tudod igazán eldönteni. Ha nem jó, ne vedd meg inkább...
a cimke sokat elárul, ha meg átvertek, mehetsz a fogyasztóvédelemhez :P
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2005.03.17. 08:58

Arrol tudtok, hogy van egy romastore.it is a neten AS nelkul? En innen rendeltem egyszer, erdekes, mert romai es megis olcsobb a szallitas mint asromastore-rol. De nem ajanlom ezt se egy-egy cucc bevallalasahoz, mert DHL hozza es meg buzi vamot is tesznek ra, legalabbis tavaly meg igy volt, es a kb. 20k-s cuccra meg ratettek 13k vamot szegeny uberwk-nak.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.03.16. 22:21

Ja, amúgy sportszárat én nagyon szeretnék, feketét v bordót. Csak az tipikusan olyan, h csak nagy tételben lehet rendelni (10-11db) Más nem gondolkodott ezen?[/quote]

Hát az nekem jo lenne!!!Már gondolkozok rajta!!!De én Szlovákiábol vagyok!!Az baj mi!!!!?????????
FANATIC-AS ROMA!

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.03.16. 22:03

hI !
Egy kollégám most volt kinnt Rómában, a Via Appiai store-ban. Amit kinéztem mohair téli sálat - ami a neten kellemes bordó és mintha del Neri nyakában is lehetett volt látni - az élőben azt mondta rózsaszínbe hajló piros, tehát csúnyácska. Pedig a neten szép színe van.

A store weboldalon fenn van a szállítási kltsg, és ismét mondom, hogy 70 €.

Én leveleztem egy csajjal az asromastore - tól, leírtam a méreteimet, egy kivételével :P :oops: , és ő pl mezben, pólóban az xl-t javasolta . ( 189 cm magas vagyok, 85 kg )

a Diadorában vásárolt középhosszú ujjú testrefeszülő mezem XL-s , a hossza jó , kicsit még hosszú is, de legalább hónaljban nem vág be. Tehát tényleg jó. A nadrágom is XL, és az is jó .Ehhez lehet esetleg viszonyítani.
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.03.15. 21:59

dc46 írta:
kuglefang írta:Én lényegében egy piros rövid újjú F. Totti mezt keresek.
Ez szerintetek az lenne? sajnos képet nem mellékeltek hozzá

Shirt - Home Totti 10
Bordeaux
€ 67.90
és a 1st kit csoportban van

Bordeaux miatt szinte biztos.Amúgy nekem is ez az eggyik de én a fehéret!Valamint a bemelegítő felső a vajszínű érdekel az b@szott jó!!!

Nekem is nagyon jo lenne egy fehér AS Roma mez!!!!Csak velem már kicsit gázosabb mert Szlovákiábol vagyoik!!!ugye???? :(
FANATIC-AS ROMA!

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.03.15. 20:08

Nos, Hölgyeim és Uraim !

amit a témához szerény személyem hozzá tud tenni ,az az alábbi :

first : www.asromastore.it minden, szó szerint MINDEN van, ( ha van raktáron :ROTFL: ) célszerű lehetne esetleg egy központi "gyűjtő", ahova mindenki leadná a rendelését, amennyiben van raktáron, és havi egy rendeléssel megoldani a beszerzést .( mondjuk rendelünk 35 terméket, a 70 € osszuk 35 felé, és minden termék ára megnő 2 € val! Vagy van 20 rendelőnk és mindenki - függetlenül a darabszámtól - fizet 3,50 € -t ) ez a két lehetőség van... De elkanyarodtam a témától :oops:

second: www.subsidesports.com de szerintem ez az oldal az előzőhöz képest elég "szegényes" , kínálatának sokrétűségét tekintve

Itthoni weboldalakon is lehet néha -néha kifogni valamit, de a minőség néha kifogásolható

Diadora boltról tudok : Zalaegerszegen , Tesco
Székesfehérváron a Plázában
választékuk szegényes , havonta rendelnek és 1-2 db ról beszélhetünk csak ( sportszár pl. nincs, sípcsontvédő van Diadora, kapuskesztyű van, mez fekete és fehér színben, short fehér ) mindből 1-2 db , ha elfogy, várni kell, lehet , hogy rendelnek, lehet hogy nem....
most pl fehérvári plázában volt thermos felső, kapucnival 19 990 ért, kék kabát , az újján a csapat színeivel, az árát nem tudom

a teljesség igénye nélkül én ennyit tudok, ha valami kimaradt , pótolni fogom

Forza Roma :ultra:
Levy ASR
Admin

Előző

Vissza: Társalgó