Roma store

ide jöhet minden

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.03.16. 22:21

Ja, amúgy sportszárat én nagyon szeretnék, feketét v bordót. Csak az tipikusan olyan, h csak nagy tételben lehet rendelni (10-11db) Más nem gondolkodott ezen?[/quote]

Hát az nekem jo lenne!!!Már gondolkozok rajta!!!De én Szlovákiábol vagyok!!Az baj mi!!!!?????????
FANATIC-AS ROMA!

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.03.16. 22:03

hI !
Egy kollégám most volt kinnt Rómában, a Via Appiai store-ban. Amit kinéztem mohair téli sálat - ami a neten kellemes bordó és mintha del Neri nyakában is lehetett volt látni - az élőben azt mondta rózsaszínbe hajló piros, tehát csúnyácska. Pedig a neten szép színe van.

A store weboldalon fenn van a szállítási kltsg, és ismét mondom, hogy 70 €.

Én leveleztem egy csajjal az asromastore - tól, leírtam a méreteimet, egy kivételével :P :oops: , és ő pl mezben, pólóban az xl-t javasolta . ( 189 cm magas vagyok, 85 kg )

a Diadorában vásárolt középhosszú ujjú testrefeszülő mezem XL-s , a hossza jó , kicsit még hosszú is, de legalább hónaljban nem vág be. Tehát tényleg jó. A nadrágom is XL, és az is jó .Ehhez lehet esetleg viszonyítani.
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.03.15. 21:59

dc46 írta:
kuglefang írta:Én lényegében egy piros rövid újjú F. Totti mezt keresek.
Ez szerintetek az lenne? sajnos képet nem mellékeltek hozzá

Shirt - Home Totti 10
Bordeaux
€ 67.90
és a 1st kit csoportban van

Bordeaux miatt szinte biztos.Amúgy nekem is ez az eggyik de én a fehéret!Valamint a bemelegítő felső a vajszínű érdekel az b@szott jó!!!

Nekem is nagyon jo lenne egy fehér AS Roma mez!!!!Csak velem már kicsit gázosabb mert Szlovákiábol vagyoik!!!ugye???? :(
FANATIC-AS ROMA!

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.03.15. 20:08

Nos, Hölgyeim és Uraim !

amit a témához szerény személyem hozzá tud tenni ,az az alábbi :

first : www.asromastore.it minden, szó szerint MINDEN van, ( ha van raktáron :ROTFL: ) célszerű lehetne esetleg egy központi "gyűjtő", ahova mindenki leadná a rendelését, amennyiben van raktáron, és havi egy rendeléssel megoldani a beszerzést .( mondjuk rendelünk 35 terméket, a 70 € osszuk 35 felé, és minden termék ára megnő 2 € val! Vagy van 20 rendelőnk és mindenki - függetlenül a darabszámtól - fizet 3,50 € -t ) ez a két lehetőség van... De elkanyarodtam a témától :oops:

second: www.subsidesports.com de szerintem ez az oldal az előzőhöz képest elég "szegényes" , kínálatának sokrétűségét tekintve

Itthoni weboldalakon is lehet néha -néha kifogni valamit, de a minőség néha kifogásolható

Diadora boltról tudok : Zalaegerszegen , Tesco
Székesfehérváron a Plázában
választékuk szegényes , havonta rendelnek és 1-2 db ról beszélhetünk csak ( sportszár pl. nincs, sípcsontvédő van Diadora, kapuskesztyű van, mez fekete és fehér színben, short fehér ) mindből 1-2 db , ha elfogy, várni kell, lehet , hogy rendelnek, lehet hogy nem....
most pl fehérvári plázában volt thermos felső, kapucnival 19 990 ért, kék kabát , az újján a csapat színeivel, az árát nem tudom

a teljesség igénye nélkül én ennyit tudok, ha valami kimaradt , pótolni fogom

Forza Roma :ultra:
Levy ASR
Admin

Előző

Vissza: Társalgó