Ötletek, javaslatok

újítás, javítás, hibabejelentés, ki mit akar

Re: Ötletek, javaslatok

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.10.31. 14:40

volt már ilyen, emlékezhetsz, emlékezhettek. Betclick-es is pl. Valamennyi jött is belőle be, de mivel ezeknél általában az hoz igazán pénzt, ha rajtunk keresztül kattintva regisztrál újonnan és fogad. Ilyen meg nem volt, mert kb mindenki, aki fogad annak van/volt már accountja. Az ilyen bannercserélős hülyeségeket meg mindig visszautasítottam, nem akartam laziós, interes stb. oldalakat reklámozni. Nekem nem célom az oldal látogatottságának a növelése, én nem akarom, hogy minden szedetvedett láziós ezt olvasgassa. én azt akarom, hogy a Roma szurkolói olvassák, fórumozzanak. Ez a réteg pedig eléggé behatárolható és egy-egy ilyen jobb sorozatnál lehet kicsit növekszik, vagy sorozatos kudarcok esetén csökken, de általában állandó :).
volt annó próbálkozás olyan is, hogy egy bolt ajánlott fel ajándékokat a tippjáték havi nyerteseinek, cserében kint volt a logójuk, aztán semmit nem váltottak be az ígéreteikből, ment is kérdezés nélkül a levesbe a logó.
A pénzt hozó hirdetésekre nyitott lennék, de csak ésszel, nem akarom hogy az oldal ilyen villogó, mindenféle láciálés színben megjelenő akármilyen oldalakat reklámozzunk.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.10.31. 14:34

nekem nincs semmi konkrétumom csak egy javaslat. Más oldalakon szokott lenni ilyen vékony csík vagy pop-up reklámpl. nso-n sokszor reklámozzák a betclicet, pl mint most a hatharom.hu-nál vagy pl az nba1.hu főoldalán van ilyen autostatos reklám. Meg ahogy nézem nagyon gyakoriak a partneroldalak, azzal is lehet szerintem látogatottságot növelni. Vagy pl. támogatói oldalakkal, pl. kirakom a te oldaladat ilyen linkbe ha kapok érte pénzt és ilyen szép képet mellé. Még egyszer mondom nem tudom, hogy megy ez csak gondoltam felvetem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
fogkefe1

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.10.31. 14:24

steve írta:snatch, nem tudom, hogy kivel akarsz dolgozni, de a 180 ezer forint iszonyatos költség, szimplán a weblap-készítésért (vagy ebben más költségek is vannak?)

Mi a szimpla weblap? :) Az oldal teljesen megújulna. Most iszonyat statikus, ezen is változtatnánk, meg a kinézeten.
steve írta:én inkább ott indulnék el a fórumban, hogy tud-e valaki olcsóbb megoldást (hátha van programozó). A példa kedvéért, egy Wordpress alapú weboldalnak tökéletesen elegendőnek kell lennie az asroma.hu-nak (szerintem), az pedig pár tízezresből megvan, sőt, ha lenne időm, ingyen megcsinálnám, frankó dizájnnal.

Biztos vagyok benne, hogy van programozó, meg aki olcsóbban (akár ingyen) megcsinálná, mert ért hozzá, de mégsincs ilyen. Ahogy Te is írod "ha lenne időd". De nincs, ahogy senki másnak nincs, ezért kell úgymond külsőst megkérni, aki ennyiért vállalja. Persze ahogy írtuk is, lehet nem lesz belőle semmi, mert mondjuk nem jön össze rá a pénz.
steve írta:A pénzgyűjtés részéhez pedig: mikor lenne a kifizetés (tehát melyik hónapra kalkuláljam az összeget?)

december vége a cél. Mi benyújtottuk az igényeinket, hogy miken és miképpen szeretnénk változtatni, elvileg a jövő héten kapunk már vissza valami anyagot arról, hogy mi az ő elképzelésük.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.10.31. 14:18

fogkefe1 írta:Reklámon gondolkoztatok már? Szerintem elég sokan megfordulnak itt a fórumon. Nem tudok pontos adatokat, de tuti 100 megnyitás fölött van egy nap.

milyen reklámra gondolsz?
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2013.10.31. 13:41

snatch, nem tudom, hogy kivel akarsz dolgozni, de a 180 ezer forint iszonyatos költség, szimplán a weblap-készítésért (vagy ebben más költségek is vannak?)
én inkább ott indulnék el a fórumban, hogy tud-e valaki olcsóbb megoldást (hátha van programozó). A példa kedvéért, egy Wordpress alapú weboldalnak tökéletesen elegendőnek kell lennie az asroma.hu-nak (szerintem), az pedig pár tízezresből megvan, sőt, ha lenne időm, ingyen megcsinálnám, frankó dizájnnal.

A pénzgyűjtés részéhez pedig: mikor lenne a kifizetés (tehát melyik hónapra kalkuláljam az összeget?)
steve

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.10.31. 13:23

Reklámon gondolkoztatok már? Szerintem elég sokan megfordulnak itt a fórumon. Nem tudok pontos adatokat, de tuti 100 megnyitás fölött van egy nap.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
fogkefe1

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.10.31. 11:43

Megújulhat az asroma.hu.
Segítesz?

Régóta töltjük itt együtt időnk kisebb nagyobb részét az asroma.hun - jóban és rosszban a csapat mellett, a csapat miatt, a csapatért, egymásért.
A jelenlegi honlap ebben a formájában több mint 9 évvel ezelőtt indult, azóta mindössze kisebb változtatásokon ment keresztül és mostanra megérett arra, hogy megújuljon...

Részletekért katt ide:
viewtopic.php?f=5&t=353#p160373

Üdvözlettel: az asroma.hu csapata
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.09.12. 10:15

jaja, jó szemed van ;)
minap én is észrevettem, nem lesz ez így sokáig :)
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.09.12. 03:15

Ráférne a csapat menüre egy aktualizálás, már csak 7 játékos játszik abból a keretből nálunk, és abból is már csak hárman vannak a kezdőben, asszem az még a Lajos kerete.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.30. 13:31

Aha, nem akarom, hogy emiatt probléma bármi legyen!, de megköszönöm ha utánanézel.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2013.08.30. 12:55

alapesetben nem tud ilyet a forum, de elkepzelheto hogy van ilyen addon, viszont ahhoz a forumot is frissiteni kene, ami eleg rizikos melo, persze meg lehet probalni
en most nem tudok ezzel foglalkozni, de azert utananezek a lehetosegeknek
mole
Site Admin

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.30. 12:41

így értem a problémád
ugyanakkor ha nem haragszol meg érte, én ezt nem érzem akkora problémának
gyakorlatilag két kattintás az egéren az egész "plusszmunka"

snatch tud amúgy a kérdésedre válaszolni max, én sajna nem tudok
de majd értekezünk róla
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.30. 11:58

Trigoria írta:Gondolom a társalgó nem kéne neked. De kérdem én, tényleg ennyire zavar az hogy fehér lesz a farkasfej??? Miért? ha nem titok.

Nem az egész társalgót, hisz ott van a kézilabda, meg a magyar foci topic is, csak a politikát...

Na figyelj, elmagyarázom: feljövök a Roma fórumra, látom fehér a társalgó, nagy örömmel rákattintok, gondolom olvashatok valami jó kis Magyar focis, vagy kézilabdás véleményt (amibe beleköthetek)... erre csalódottad látom, hogy már megint a politika topicba írt valaki... szóval nem zavarna, ha nem lenne a társalgóban olyan téma ami érdekel, egyszerűen nem néznék bele, de van, és sajnos olyan is ami nem. :(
bigg

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.08.29. 08:09

olvasottá kell tenni a topikot.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.28. 21:41

hol fehéredik neked? :shock: :)
nekem ahova írnak ott a topiknév előtti jel lesz piros

szerk: jaa már vágom!!!! :D :D :D :D bammeg eskü 8 év alatt nem vettem észre, hogy ott az a farkasfej kifehéredik!!!! Megint tanultam valami újat% :D :D :D Beszarás.
Gondolom a társalgó nem kéne neked. De kérdem én, tényleg ennyire zavar az hogy fehér lesz a farkasfej??? Miért? ha nem titok
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.28. 19:53

Nem lehet letiltani egy topicot?
Úgy értem, hogy ne fehéredjen, mert mindig bele kell lépjek, ahhoz hogy a fehér eltűnjön, holott nem érdekel a téma... láttam már fórumot, ahol van olyan lehetőség, hogy: "téma letiltása" és ezzel meg van oldva, itt nincs erre valami lehetőség?
bigg

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.03. 13:52

Nem tudom, hogy mennyit foglalhatnak ezek a kommentek, de nagy a gyanúm, hogy csak bájtokat. Amúgy a Milan meccset levehetnéd. Aki leakarta, már letöltötte;)
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.03. 12:18

azért pl a milan meccs két félidejével elég jól kihasznált lett a tárhely és igaz van még hely, de néha nem árt takarítani :). mostanában amúgy nem terveztem ;). majd szezon végén :D
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.02. 23:12

értem én.. de miért?
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.02. 22:43

mentetted volna el őket szépen :) akkor meglennének
fórumok időnként törölnek
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.02. 22:28

Ötöd annyi időt sem töltök a tanulással, mint szeretném, vagy, mint kéne... :S :(
ÓÓó na... ne törüljetek többet! Azt mondtátok, hogy a tárhelynek a fele sincs kihasználva. Akkor mi értelme kitörölni?
Én például visszaolvastam az első kommentjeimet pár hónapja. Hát meg ne mondjam, hogy teljesen kiábrándultam magamból, hogy lehetek/lehettem ilyen idétlen. Szép lecke volt! Nagy kár, hogy már nincsenek meg :(
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.02. 21:23

Xaba írta:Olyan kár, hogy kitöröltétek az aktuális meccs topicból a hozzászólásokat, most nagyon visszanézném az Enriques kommenteket, meg a ZZ jövetele előttieket. :(
Azt mondtátok, hogy nincs baj a tárhellyel. Úgy-e többet nem töröltök? 8) :asr4:

de :D
nem semmi, hogy ennyi szabadidőd van vizsgaidőszakban... ;)
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.02. 20:30

Olyan kár, hogy kitöröltétek az aktuális meccs topicból a hozzászólásokat, most nagyon visszanézném az Enriques kommenteket, meg a ZZ jövetele előttieket. :(
Azt mondtátok, hogy nincs baj a tárhellyel. Úgy-e többet nem töröltök? 8) :asr4:
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.03. 01:06

az enyém is :wink:
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.02. 16:29

Jól van na, nem kell mingyá bekapni, csak egy kérdés volt ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
ForzaRoma24

ElőzőKövetkező

Vissza: javaslatok, hibák, újítások