Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.08.31. 13:01


Remélem gurít egy 8 gólt minimum és akkor rájövünk h jobb lehet mint Dzeko és visszahozzuk
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.31. 11:04


http://owngoalnigeria.com/2016/08/31/sa ... er-player/?
Szegény srác, lehet hogy jövő nyáron jobb játékosként tér vissza, de úgyis csak egy név lesz a transzfer listánkon, akit 4-6 m körül passzolunk le.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.30. 23:32


Ez az Iturbe történet tényleg fáj. Meg az is, hogy az 5. számú támadónk jelenleg ő.

Wilshere a világ egyik legjobb kp-sa volt és lehetett volna sztenderden ha nem sérül meg. (keressetek rá a Wilshere vs brazil kifejezésre) Így több éve már csak árnyéka önmagának. Ha az eredeti 80 %-át hozza nálunk, akkor megérte.
A marokkói gyereket nem értem, mert ha eladjuk Likőrt akkor miért hozunk egy ugyanolyat?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.08.30. 21:33


Nekünk kell a pénz. Az h visszaadunk egy jó formában lévő játékost? Kit érdekel? Jelenleg többet tud mint Paredes. Amúgy igen a fizetése sok, de az nem számít bele az ffp-be tudtommal, ráadásul csak a 80%t állnánk

Ja és nem szabad elfelejteni Gersont sem, aki elég sokba fájt és nekem nagyon,jónak tűnik. Bár ha tippelnem kellene p a következő Ucan.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.30. 20:09


Zsolti írta:Majd iszik rá egyet.
Vagy megborotválkozik.
Vagy újra megnősül.

LIKE komám LIKE :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.08.30. 19:54


Majd iszik rá egyet.
Vagy megborotválkozik.
Vagy újra megnősül.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11477
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.30. 19:08


fogkefe1 írta:Wilshere az Arsenalba per pill bem fér be. Just sayin

Amúgy mi van akkor ha Paredes a BL pénz? Öt eladjuk 20ért, Wilshere meg jön ingyen.

jaja, jön sima kölcsönnel, tételezzük fel, hogy nem sérül le, formába lendül, és bissza adunk a gúnároknak 1 top formában levő játékost....másik véglet meg hogy nálunk is üveglábú lesz....
emellett az gúnároknál a fizuja évi szinten 5,4 milla és ez nettó, csúcs

mcsabi írta:Ziyech 11 m-ért az Ajax játékosa lett. Ha ennyi lé sincs a kasszában, tényleg inkább ne legyen több igazolás, mert ez alatt tuti nem találunk hasznos játékost.

most hogy ócso vagy nem ócso, nem tisztem eldönteni, de posztját tekintve nekünk nem ő kell, mi nem támadó kpályást keresünk, inkább box to box kp-t, ő meg nem az.

más, de rossit annyira megbüntetták a pirosa miatt, hogy a köv.meccsen se lehet csk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: uis flo lesz, mecsoda büntetést kapott ez a jó ember, nem tom hogy éli túl, vagy egyáltalán ki fogja ezt heverni. :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.30. 18:37


Ziyech 11 m-ért az Ajax játékosa lett. Ha ennyi lé sincs a kasszában, tényleg inkább ne legyen több igazolás, mert ez alatt tuti nem találunk hasznos játékost.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.08.30. 16:57


Wilshere az Arsenalba per pill bem fér be. Just sayin

Amúgy mi van akkor ha Paredes a BL pénz? Öt eladjuk 20ért, Wilshere meg jön ingyen.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.30. 15:54


daily express írja, mondjuk ott kokrétan nem vagyunk megnevezve, de dimarzionál igen, és kölcsönről lenne szó.....én se hiszek benne, de pont a sérülékenysége miatt itt a helye nálunk

hát ja, iturbétől nagyobb mellényúlása nem nagyon volt mostanság a klubnak, és mindezt úgy hozták össze, hogy itt volt az orrúk előtt, és jól be lett nézve, rühellem a sima és az opciós kölcsönt, mert ÚGYSEM VESZIK MEG, 2-3 meccs elég az új csapatánál és rájönnek mennyire gyenge a gyerek, ugyanekkor jelen esetben, bármilyen kölcsön ajándék, abból 1 kis pénzt lehet kihúzni, aki vinné adna érte 1-2 millát és állná a fizuját, veszteség minimalizálás....

de per pill marad romában, érzi hogy hisznek benne :lol: :lol: :lol: szörnyű
amúgy hol vannak már azok az idők, mikor a padra 1 bradley jutott, most meg 1 venkör, meg ez a ruszkis francia, tényleg nincs értelme, ha csak annyit tudna mint venkör, ezt is adom, bradley per pill 1 ajándék lenne a számunkra
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.30. 15:51


feree80 írta:http://romapress.us/2016/08/30/from-france-wilshere-could-arrive-at-roma/

http://www.transfermarkt.com/jack-wilsh ... eler/74223

rögtön megnéztem az injury mapjét, pont illik hozzánk :D


Ő tuti nem fog jönni. Csak akkor hoznánk, ha az Arsenal állja a fizujának egy részét és ő sem akar eligazolni Angliából.
Egyébként szerintem Használható játékos, de nem egy fazonszabász.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.30. 15:40

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.30. 11:14


Ebbe az Iturbe történetbe jól beleragadtunk.
Nem akarjuk leírni a veszteséget, így nem adjuk el olcsón... azaz a jelenlegi értékén. Inkább elküldjük 4 mihályért Riccit Sassuoloba. Persze visszavásárlási klauzulával, ami lesz vagy 6-8M. Nem jó ez így, nagyon nem.

Azt meg végképp nem értem, hogy az ilyen Younes Belhandákat hogy találja ki Sabatini. Mégis mennyivel lennénk előrébb vele, mint Vainqueur-rel? remélem tele a fórum Dinamo Kijev szakértővel és képbe hoztok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.29. 22:48


Így van. Ingyen tapasztalt játékost! Van itt balbekk ingyen is. José Enrique vagy még inkább Kevin Constant. Sőt Sissokot ide a középpályára!

Zavar engem is. A fiatalok és a rómaiak mellőzése. Jaj! Itt van nekem Paredes...
Ricci 4-ért... Sadiq bolonyai túrája kapcsán is 4-ről írnak... Elő az újságíróval, aki az Arsenal 20 m-s ajánlatát reklámozta 3 hónapja!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.29. 21:05


egy szégyennel érne fel nálam ha a favágó flaminit leigazolnánk, már pedig passzol ide, nagyon, úgy hogy jönni fog
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.29. 20:56


Ha Ricci tényleg a Sassuoloba megy, akkor egy kis-Roma kezd alakulni: Antei, Mazzitelli, Pellegrini, Politano, Ricci.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.26. 19:08


obiang és moutinho, 2 remekbe szabott név a kpályára
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.26. 12:19


Dehogy felesleges.
A lényeg az igazolás, nem? Spolli, Norbi, akárki... Minden évben veszünk egy ilyen hulladékot és aztán 1-2 év múlva elengedjük féláron vagy ingyen. Most mondd meg, hogy mit nem értesz ezen? :roll: :)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.26. 12:08


Ferenc10 írta:Sabatini hogy is mondta? Nem befolyásolja a BL kiesés a piaci tevékenyégeket?

Azért kezdtünk már Valero helyett Stambouli és Rudy után futni? :D

Comedy hogy palira veszik a szurkolókat,és felelőtlenül nyilatkozgatnak :(

Igazat mondott, egy középpályást ígértek és egyet fognak is igazolni. Az más kérdés, hogy Venkőrt így felesleges eladni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2016.08.26. 11:31


Sabatini hogy is mondta? Nem befolyásolja a BL kiesés a piaci tevékenyégeket?

Azért kezdtünk már Valero helyett Stambouli és Rudy után futni? :D

Comedy hogy palira veszik a szurkolókat,és felelőtlenül nyilatkozgatnak :(
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.25. 21:43


:D
Köszi. A Parades kérdés pedig fél-egy éven belül eldől. De az már most látszik hogy sűrűn visszatérő topiktéma lesz.
Ahogy az egy vérbeli Pjanic-pótlóhoz illik is ;-)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.25. 10:20


Én azt se értem, hogy Sadiqot miért akarjuk mindenáron vasvillával elkergetni. Dzeko nem fog végigtolni 45+ mérkőzést, ez az idei év ideális lenne arra, hogy pár fiatalt beépítsen a csapatba a Mister. Főleg, hogy jövőre DDR és Totti nyugdíjba megy, Manolas távozni fog és a bosnyák éveinek száma se lesz kevesebb.

fradista romanista írta:Paredesről azt mondta Spal, hogy jobb, mint Pjanic. :lol:

Mindannyian tudjuk miért mondta ezt, jó nagy butaság volt. Pjanic szerintem azóta is ezen röhög. Vagy valaki elhiszi, hogy jövőre csak padozott volna Paredes mögött és inkább ezt megelőzve a bundentuszhoz ment (padozni :lol: )
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.08.25. 10:16


Paredesről azt mondta Spal, hogy jobb, mint Pjanic. :lol:
Igaz, azt is mondta a BL-bukta előtt, hogy "karrierem során még sosem edzettem ilyen jó csapatot" (sic!) :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.08.25. 09:40


nekem nem volt vele bajom az Udinese ellen sem. Én is hiszek benne. Főleg, hogy mondjuk először játszott kedden kezdőkén a BL-ben kb 30 percet? Én nem ennyiből fogom megítélni
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.25. 08:23


Corso22 írta:
F.Totti írta: Parades tényleg gyenge volt tegnap, de játszatni kell.
.
Ebben a mondatrészben az a tökéletes, hogy hit alapú. Láttad másként játszani?


Teljesen igaz. Hiszek benne, meg azokban az emberekben akik szerint ér 25 milkát. Van néhány ilyen.
Láttam-e másképp játszani? Ja. Az Empoliban többször is, de az nagyon nem Roma. A játék mondjuk ugyanaz, gyakran az ellenfél is, de a teher más. A felkészülésiken is tetszett. Ucannak szorítottam 2 éven át, úgyhogy csak ulibulimeccsen láttam. Van pár dolog, amit ilyen meccseken is meg lehet ítélni, meg pár másik, amit nem. Parades technikailag képzett, jól lát a pályán, sokat fut és elég gyorsan, illetve az önbizalma is rendben van. Az ütemet jól érzi, ezért védekezni is tud. A többiek megbíznak benne. Ugyanakkor pontatlan és gondolkozásban lassú, egy-egyet nem vállal és sokszor eltűnik, kivonja magát a játékból, meg sokat szabálytalankodik. Én ilyennek látom. Lehet belőle stabil kezdő a Romában és lehet középszer is. DDR vagy D'Agostino. Nem tudom melyik lesz, de az biztos, hogy ha most nem játszatjuk, akkor csak a rosszabbik verzió következhet be. És tekintve hogy nincs alternatíva a posztján, szerintem játszatni kell.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 115 vendég