Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.20. 22:07


eric: egyedül az érzelemmentes szóval tapintottál rá, de azzal is csak nagyon nagyon sarkítva. A többi egyszerűen bullshit. A sajnálatodat meg tartsd meg nehezebb időkre. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.20. 16:12


Jaj, fiúk... Mekkora eretnek már ez a Trigo... :wink:
Én kedvelem a pragmatikus Roma-szurkolókat.
Is. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.04.20. 14:23


tomm, tökéletesen egyetértek.

Trigo, téged meg sajnállak, szar lehet érzelemmentesen, kb kötelességtudatból Roma meccset nézni, hogy ha nyerünk, az mindegy, de ha kikapunk az is mindegy mert úgyis lesz.rod. Hogy legszivesebben inkább a Napoli meccsét néznéd, de nem mered mert az az elmúlt 15-20 éved arculköpése lenne, illetve itt a fórumban is kapnál érte ha elárnulnád.
Remélem én sose jutok el erre szintre...
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.20. 09:31


elfogadom tomm
tudom, hogy nem vagyok százas :oops: :)

fr: így van, csak nem jó látni - sörfocin sem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.20. 06:09


Persze.
Csak kisse ertelmetlennek tunik nekem ez a dolog. Miert ne induljunk a bl-ben? Azert mert nincs eselyunk megnyerni? Esetleg a csoportkorbol valo tovabbjutas is kerdeses? Dehat a scudettot sincs szinte semmi eselyunk megnyerni. Ennyi erovel szurkolhatnank, hogy minden masodik evben essunk ki a b-be, mert azt meg tudjuk nyerni.
A bl-ben, mint sorozatban elidulni jo. Es ha mar osszel elverzunk, ahogy elverzunk a bajnoksagban is, hat verezzunk. (Egyebkent altalaban januar-februarban szoktunk mindkettoben elhalaozni)
Pesrsze mindenki ugy es annak szurkol, aminek es ahogy akar, csak nalam ez nullaval valo osztas
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.20. 05:25


Ja, sörfocin is össze szoktak ilyesmin szólalkozni a legjobb haverok is, nem kell ezt túldimenzionálni
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.20. 00:34


Roma szurkolói fórum "Aktuális meccs" rovatában vitáznak az emberek, hogy a Napoli vagy a Juve legyen-e a bajnok. Que?
majd akkor fogok ezen aggódni, ha a Roma meccs közben nem a fio vagy a lazio meccse lesz itt a téma :wink:
amúgy sarkítottál, mert nem ezen ment a beszélgetés, és nem is volt vita :wink:
(a Roma helyezése kapcsán és annak függvényében beszéltünk csak róla)

Dzeko kérdésben nyilván mocskosul egyetértek viszont
leszámítva, hogy abban a Flo-helyzetben A FÖLD ÖSSZES FOCISTÁJÁNAK kutya kötelessége lett volna bepasszolni a teljesen tisztán érkező Dzekonak. Simán láthatta, hogy jön a társ, abszolút kockázatmentes passz lett volna. Magyarázhatatlan, védhetetlen, hogy ellőtte. Meg is lehet tőle kérdezni, csak nem Dzekonak, a legönzőbbnek.
Amúgy van pont egy ilyen focis haverom, mint Dzeko rájöttem :D Tök jó srác, de amint pályára kerülünk, durván átvedlik lecseszős, reklamálós idegbeteggé. :) És az ilyeneknek egy ellenszere lenne, ha más is ugyanígy b.szná le őt. Csakhogy általában nincsenek mások, mert a többiek normálisak :)). Amúgy Tuti biztos vagyok benne, hogy Dzeko is tök jó srác lehet privátban.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.04.19. 23:14


én nem szurkolók egyiknek sem, se juvénak, de a napolinak sem. én a Romának szurkolok!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.19. 23:08


Nyerjük meg mi a bajnokságot. Roma szurkolói fórum "Aktuális meccs" rovatában vitáznak az emberek, hogy a Napoli vagy a Juve legyen-e a bajnok. Que?

Dzeko kicsit lehiggadhatna, mert ő sokkal rosszabb helyzeteket ellövöldöz, mint most Florenzi. Csak a kapus volt, ezt el kellett lőni. Másképp fogalmazok. Ha Dzeko van Flo helyén, akkor Dzeko vajon ellövi? Ja bocs. Ő megteheti, Flo nem.
Dzeko kicsit sokat megenged néha. Én vagyok a 9-es, én vagyok a sztár, ellőttem, na és, neszójábe nézése van...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.19. 23:02


sőt, a roma-juve idején már legyen mindegy a juvénak, mert már a napoli a bajnok :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.19. 23:00


kompromisszum: nyerje meg a bajnokságot a napoli. mi meg akár lehetünk ötödikek is, ugyebár, ha minden kötél szakad.... :lol: 8)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.19. 22:53


és hogy pontosítsak: nem magát a juvét utálom annyira, hanem a hegemóniáját
és a jelenlegi napolit meg nagyon kedvelem
de a lényegen nem változtat :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.04.19. 22:52


Nainggolan nyilatkozta múltkor, ahhoz már hozzászoktak, hogy folyton a Juve a bajnok, és ha egyszer netalántán nem ők lennének, akkor sz*r lenne azt nézni, hogy nem a Romának sikerült, szóval nem szurkol a Napolinak, ahogy én sem. Én is azt kívánom, hogy már mindegy legyen nekik az a forduló, mikor a Romával játszanak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.19. 21:32


Annyira azért nem utálom a juvét h jövőre ne lássam a csapatomat a BL-ben ;) én meg ilyet nem kívánnék soha!
egyébként valszeg hétvégén meg is kapjuk a választ kérdéseinkre, ha a juve veri otthon a napolit nagyjából el is dőlt!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.19. 20:11


tomm írta:Nem ver agyon senki, csak ezek szerint te elsosorban anti-juve szurkolo vagy (kiveve a nemzetkozi porondon) es csak masodsorban roma-drukker.
az egysoros megmondások tomm :D
nem érdekel a Roma 2-8 között hol végez idén (és ez egész évben nem érdekelt). Ha nem lesz bajnok, akkor csak ne a juve, és lehetőség szerint a Napoli legyen az. Ez így együtt igaz nálam - az IDEI évre!
Tudom, hogy a Romának gazdasági okokból kell a BL, hisz sosem voltak vérmes reményeink nemzetközi szinten az utóbbi időben. Idén valamiért mégis összejött egy kiugró év. Ha valaki garantálja, hogy jövőre is tuti továbbjutunk a csoportból minimum, akkor fontos lenne a BL-be jutnunk, és minden mást háttérbe szorítanék magamban. De én úgy látom, hogy még egyszer ilyen mákunk/szép sorozatunk nem lesz (remélem tévedek). A pénz és a csapat gazdasági ereje igazából sosem volt az érdeklődési prioritási listám csúcsán, ezért sem dőlök a kardomba, ha néha nem megyünk BL-be (tudom, ezzel eléggé egyedül vagyok). És mindezekért nekem jelenleg fontosabb a Juve bukása, mint a mi BL helyünk.
Bár az is igaz, hogy a mostani menetelésünk felvetette ugye azt, hogy lassan hozunk annyi bevételt, hogy ne kelljen eladni senkit, ergo jövőre nagyobb célok jöhetnek, amihez meg kéne egy BL. Szóval a menetlésünk haladtával kezdek egyre jobban drukkolni a 1-4-ért, és valszeg csak akkor döbbennék rá, miről maradunk le (és verném a fejem a falba) ha nem jönne össze.
Na ezt jól kifejtettem :oops: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.19. 17:49


Én virtuálisan azért agyonverlek majd, ha élesedik ez a szitu ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.19. 16:44


Nem ver agyon senki, csak ezek szerint te elsosorban anti-juve szurkolo vagy (kiveve a nemzetkozi porondon) es csak masodsorban roma-drukker.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.19. 14:43


de valljuk be, a Juve meccs előtt jó lenne ha már a Juve bajnok lenne
na én meg ilyet nem fogok kívánni soha, hogy a juve bármikor is bajnok legyen :)
(sőt, ha a Napoli úgy lesz bajnok, hogy nekünk ki kell esni az első 4-ből, azt is aláírnám, de ezért agyonvernétek, ezért nem modnom. :D
Tehát BL-t kell nyerni, és nem kérdés a BL-indulásunk jövőre)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.19. 11:32


Igen...általában mindig ez történt a Lazióval valahányszor BL helyen végeztek, most is már szárnyalnak a hírek, hogy ki ezt, ki azt vinné tőlük. Realis esélyt egyedül Immobile maradására látok csak a kapósabbak közül, ő lehet nem meri egyhamar mégegyszer megpróbálni az eligazolást az Atleticos buka után.

Részemről most fújhatnák le a bajnokságot :D szurkolok a Napolinak is, de valljuk be, a Juve meccs előtt jó lenne ha már a Juve bajnok lenne, hanem elég csúnyán beleköphetnek a levesünkbe (de kellett volna az a tegnapi Lazio bukta...).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.19. 09:05


ha nem a Lazioról beszélnénk simán szurkolnék nekik
én az Inter ellenében így is szurkolok nekik :)
Ami azért is durva mert Spallettinek is jót akarnék. De hiába érné el a Lazio a BL-t, azt a csapatot szét fogják kapni a nyáron szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.19. 06:11


Zsolti írta:Az Intert lesz.rom, de a Lazio minden tiszteletet megérdemel ebben a szezonban.
Akármi lesz a meccsük vége.


Kb.én is így vagyok vele...ha nem a Lazioról beszélnénk simán szurkolnék nekik, mert ők végképp megérdemlik idén a BL helyet, mi 2-0 után csak kinlódtunk, erre ők vágnak 4-et, 79 rúgott gól a bajnokságban, a mi 52-el szemben...azért ez sokat elmond :S

Nagyon nagyon sajnálom másképp, hogy a Fio elcseszerintette a meccset...egy 3 pontos előny nagyon jól jött volna a hátralevő fordulókra, főleg ha a Juve meccs nem úgy sűl el, ahogy kellene.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.18. 22:08


Trigoria írta:ez mi?
Flo miért önző ennyire???? Mit akar bizonyítani??
és Dzeko meg ráüvölt????? meg rálegyint??? elmész te a p.icsába öreg, pont te ne legyintgess senkire


Hát igen... bár történetesen mindkét szituban Dzekonak volt igaza, de akkor se legyintgessen! hamar felejt úgy tűnik, én viszont - mi viszont nem!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.18. 21:43


Ez így elég rosszkedvű győzelem lett.
Dzeko, Flo és Schick... Persze főleg Dzeko.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.04.18. 21:42


Hát ez valami szörnyű volt amit a végén műveltek. 5-1-re is nyerhettünk volna, aztán a Genoa-nak egy szava se lehetne. Ég és föld volt a két csapat. Jól játszottunk, de nem voltunk elég koncentráltak a végén... Sok a meccs nekik? Pedig DiFra tökéletesen rotált.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.18. 21:39


inikoze
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég

cron