Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.04.25. 10:08


ez oké, tudja azt ő is, hogy elcseszte. de ahogy a gyerek is folyamatosan tanul, fogjuk rá, hogy EDF is a "tanulási" folyamatban van. Én elnézem neki. Lehet, hogy egy Ancelottinak, Conténak, Guardiolának már nem lehetne, de neki még simán. Én mondjuk bármit elnézek neki, még ha ölne, azt is. Imádom!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.25. 10:06


Salahot vagy 50 millio ember figyelte. A problema az, hogy fogni egy se fogta.
En is baromira orulok, hogy edf az edzo es szuper meg minden, de ezt akkor is elbszta. Ha a gyerek isszetori mondjuk a tv-t, akkor nem szamuzod a csaladbol, de biztos lecseszed meg elmondod neki, hogy ezt nagyon-nagyon rosszul csinalta es legyen szives jobban odafigyelni a b.dos k.rva eletbe mán

Talan megicsak tanacsot kellett volna kernie a sracoktol az egyiptomival kapcsolatban. Sikerult elpaholni a barcat es kicsot nagy lett a melleny, azt hitte minden meccs ilyen lesz ezentul.. hat nem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2018.04.25. 10:10-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.25. 09:58


Jogos kérdés? Szerinted és Rio Ferdinand szerint esetleg. Sokkal többen nem lesznek ilyenek. EDF kb 20szor annyi Pool meccset látott, mint Roma meccset fog egész életében a szakértő úr.
Magas ló. F@szfej angolok. Nézzen már szét hány angol edző dolgozik élcsapatoknál. EDF egyedül jobb, mint a teljes angol edzői szakma.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.04.25. 09:53


Én akkor is büszke vagyok EDF-re! Imádom a palit, mindenki elcseszhet dolgokat, megesik. Nem érdemes agyonkritizálni, ő is tisztában van azzal, hogy elrontott valamit, és tuti, hogy tudja is hogy mit. A másik, amit nyilatkozott is, mit számít a játékrendszer, ha a párharcokat képtelenek a játékosok megnyerni, ha 5 méterre nem tudnak passzolni, ha nem tudja a könnyű labdákat sem olvasni. Ez most egy ilyen este volt, amiből még így is sikerült valami jót tenni a 2 góllal. Szomorú vagyok egy picit, de tényleg csak egy picit. És ne felejtsük, hogy Kloppnak is hatalmas előnye van EDF-fel szemben a nemzetközi porondon, a mi mesterünknek ez az első komoly szezonja, ami lássuk be nem is sikerült olyan sz*rra.
Forza Roma! Forza EDF!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.25. 09:51


Rio Ferdinand, mint TV komentátor jogos kérdése "Látott ez az ember már Liverpool meccset?" :cry:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.25. 09:39


Salahot 2 ember figyelte, de követővel nem tudsz szélsőt fogni. Sőt ha Kolarov és Jesus mellett Manolast is ide számoljuk, akkor 2,5 ember figyelte az egyiptomit. Az más kérdés, hogy hiába vagy a közelében, ha egy kényszerítővel, egyérintővel egyből lemozog rólad. Ezt nem tudtuk levédekezni. Nem Salah gyorsasága volt a meglepő, hanem a kombinációs készsége. Rómában ilyet nem láttunk tőle.
Egyébként szerintem Chamberlain kiesésével mi jártunk rosszabbul. Wijnaldum sokkal horizontálisabban játszott, mint az angol. Strootmant rendszeresen átvitte a túloldalra. De Rossi nem tudta lemozogni a bal oldali rést. Igazából neki cefet rossz meccse volt. Firmino teljesen kicsinálta. Szomorú volt ezt látni. Sok kis mozaik állt össze egy nagy szarrá. Strootman kicsit kevesebbet volt a bal oldalon. DDR nem érezte a távolságokat. Kolarov túl magasan volt. Manolas pedig inkább Faziora figyelt, mert az egy brutális missmatch volt. Nem találtam még mozgásos hőtérképet, csak labdaérintésest. De ebből is látszik, hogy Manolas inkább a jobb oldalra lépegetett ki.

Így maradt Jesus gyakran magára. Egy korai sárgával. A meccsünknek itt csengettek. Kár hogy későn álltunk át 4-3-3-ra. EDF ezt most benézte. Pont azt a fegyvert nem hatástalanította, amitől hangos az európai foci hónapok óta.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.25. 09:14


Pontosan. Azt hittem azert lesz a 3 vedos rendszer, hogy a ket szelso tamadojukat lekettozzuk. Nem pedig azert, hogy szabadon mozoghassanak, senkitol sem zavartatva.
Ezt bizony elcseszte edf. Nem ezen a meccsen kellett volna megprobalni kivivni a tovabbjutast, mert ez eselytelen volt. Ezt a szintet meg tanulnia kell, barca meg cselzi meccs ide vagy oda....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.25. 09:07


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... tt-2631869

állatok

Hogy van az, hogy Messit 3 ember fogta, de Salahn mindig csak 1 volt?
na ez a jó kérdés. Bántó volt a szemnek is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.25. 08:58


Furcsa
En megnyugodtm, mikor ot lattam odaallni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.04.25. 08:27


Erzelmileg engem az viselt meg a legjobban, amikor lattam h Perotti lesz a 11-es rugo :shock: :shock:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.04.25. 08:10


Corso22 írta:
torito9 írta:én annyit mondok: ASR-Barca 3-0


hozzáteszem: ASR-Cselszi 3-0


Spal - Roma 0-3 :)

Viccet félre téve , még mindig jobb eredmény mint a nagy city amit elért itt , mert a 3-0nal sokkal jobb az 5-2! Egyrészt nem kell hosszabbításban gondolkodni, be lehet adni minden erőt / cserét a 90 perc alatt , illetve 3-0 vagy 4-1 el is tovább lehet menni , tehát meg gólt is kaphatunk.. DE a legnagyobb baj h nem úgy fognak odajönni mint a törpék.. sőt a párharcokat nézve ezek abszolút nem törpék..

Ja és Snatch szerintem azért nem volt les mert a labda mögött volt a passz előtt.. ha egy szitura gondolunk!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.25. 08:03


Kotelet nekik!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.25. 06:50


némi dobálózás után a meccs előtt a vendégszurkolóknak majdnem sikerült meglicselni egy helyi erőt, akit válságos állapotban szállítottak kórházba. Ezek után el lehet képzelni, mi lesz a városban egy hét múlva...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.25. 06:16


Pocsék meccs volt...nagyon jó lett volna ha beakad Kolarov lövés, 0-1-ről kicsit más történet lett volna ez a meccs (dejavum van...a Barca meccsen is pont ez volt a nem megadott büntetővel). Nagyon nem kellett volna beszívjuk a 2. gólt az első félidőben s ha már bekaptuk is nem farok behúzva kellett volna kimenni a második félidőre. Amennyi ócska nulla eladott labdánk volt az már egészen szánalmas volt. Gonalons mindkét meccsen bejön erre ajándékoz 1-1 gólt, mit keres ez az ember egyáltalán nálunk?

Nagyon nagyon jól játszott ez a Pool, de csúnyán elrontotta EDF a taktikát...állandóan olyan irdatlanul üresen kapták az emberek a passzokat, hogy az már nevetséges volt, mindig jött a passz, néztem, hogy oké...a legelső római 5 méterre. Egész meccsen csakis kizárólag a jobb oldalt játszották meg, balfelölről szinte támadás se indult, nem tudom erre miért nem reagált a csapat időben. 4 gólunkat jobb oldalról kaptuk, mégis mindenki középre tömörült s úgy futottak el szélen, ahogy akartak...szerintem alábecsülték Salaht a srácok. Hogy van az, hogy Messit 3 ember fogta, de Salahn mindig csak 1 volt?

Nagyon nagyon sajnálom ezt a meccset, megérdemelte a Pool, de idegesítő, hogy megint az ellenfélnek dolgozott a szerencse is. Salah ha 20x lőné újra az első gólt, akkor se kapná el olyan pontosan. Aztán ne is beszéljünk a lesről...a második gól előtti szabálytalanságról stb stb. Megint tipikusan egy olyan meccs volt számunka, ahol egyszerűen semmi nem akar összejönni.

Klopp-nak sajnos tényleg igaza van, azt nem játszodjuk el velük, amit a Barca ellen, de remélem legalább győzelemmel búcsuzunk otthon. Tegnap valahogy egy percig se tudtam úgy igazán csalódott lenni, mert ez mégis csak az elődöntő, a Barca meccs után pedig tényleg minden perc ajándék a BL-ben.

Nem mellesleg Salah tényleg egy csupaszív és korrekt játékos, nem is tudom vane a jelenlegi focivilágban ennyire tisztelni való ember. Remélem egy nap megkapja tényleg az aranylabdát.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.04.25. 06:10


mondom csak pozitívan, egyetlen 1 dolog van, amiért még adok 1% a továbbjutásunkra, mégpedig az, hogy hazai pályán még nem kaptunk gólt a bl-ben, de még ez sem lesz elég, a hazai meccshez kell egy qrva jó formában levő dzeko, perrotti, és a többiek, nem beszélve a végeláthatatlan hitről, és akarásról, akkor talán lehet még egy római csoda
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.24. 23:35

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.24. 23:18


elképzelni nem tudom, hogy ezt a Poolt a kapujuk elé szögezzük 60-70 percen át, ne kontrázzanak szét minket, és nyerjünk 3-0-ra

vagy várjunk... de el tudom :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.24. 23:14


A Pool ma jobb volt. Nem gondolom hogy ez vitatéma lehet. Sok kimenetel lehetett volna, de a kérdés csak az, hogy a végén mennyi oda.
Az gondolom, hogy 'nem ma' is jobb a Pool. Van 4 világklasszisuk, nekünk maximum 3. Nem nagy különbség, de különbség.
Ezeket a hátrányokat (sőt nagyobbakat is) EdF eddig kompenzálta. Ma nem sikerült neki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.04.24. 23:08


Trigo, az is benne volt a meccsben, hogy az első 20 percben belövünk egy gólt. Amit nem bírtunk, az az volt, hogy tartsuk a nyomást, fent tartsuk a labdát. Ezért kellett volna ezt látva visszább húzódni a "busszal", mert a 23. perc után látványosan kiderült, hogy változtatni kell. Nem csináltuk, a gólokat ebből kaptuk. Abból, amit lehetett tudni, ha Salak megindul, az bajt okoz. Ezerszer kapta tök üresen a labdát, Kolarov az első félidőben végig a Pool térfelén futott, gyakran sétált hátrafelé. Egyébként 35 percet nagyon élveztem, 15 percet elviseltem, 40 percben percenként meghaltam. 3:5 jobban tükrözte volna az akaratom... Vágyam... :) Így sem szégyen, Zsolti is mehet reggel a suliba!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.24. 22:56


nem vagyok edző, se taktikus, de nem lehet az, hogy ha megyünk jól, letámadunk, majd amikor eljutnak a kapunkig, és van pár jó percük, akkor gondolhatják azt a játékosok és az edző, hogy van ilyen a világon, , majd ha megint előrébb megyünk és újra le tudjuk őket támadni, akkor működik ez tovább?
Tehát máshogy fogalmazva, pár rossz perctől még nem kell azonnal taktikát váltani.
De laikus vagyok ebben, csak hangosan gondolkodtam.

ha a taktikával meg is vernek, attól még egyénileg nem jobbak
mondjuk ezt adom - főleg azok utána amit a négerük művelt elöl (Mané asszem) :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.24. 22:45


Nem készülök, megnyugtatlak :)
a párharc a taktikáról szól, ebben meg igazad van, meg kell akadályozni azt h Salah-hoz eljusson a labda. de ha el is jut, közelebb kell állni hozzá.

az LFC, mint csapat, nem jobb, mint az ASR! ha a taktikával meg is vernek, attól még egyénileg nem jobbak, én ezt akartam kifejezni az előbb. most EDF-en a sor h meglepje vmi furfanggal Kloppot. ha a verhetetlennek hitt Valverdés Barcelonát sikerült, akár mér ne sikerülhetne most is?

a bosszantó az h az első góljuk előtt már volt jó 10 perc, amikor látható volt h mást fociznak, ha én mezei parasztgyerek láttam, akkor más is látta, és nem lépett a stáb semmit. ezután megzavarodtunk, és megint nyeltük mint kacsa a nokedlit!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.24. 22:33


FR34
kapunk 5öt mire nagy nehezen rájövünk h mi a k*rva anyámat kéne focizini???
szerintem nem jöttünk rá, csak levitték Salah-t :)

de amúgy ez a párharc a taktikáról szól. Elején működött amit kitalált EDF, aztán Klopp szétszedett minket, a végén meg dobott egy csontot azzal, hogy lehozta Salahot


egy dolog a szememben nem vita tárgya: ez a pool semmivel nem jobb mint mi!! ha vki erről akar vitázni, arra innentől válaszolni sem fogok!
nem készülsz politikusnak? :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.24. 22:28


Nem jobb, nem tudsz meggyőzni.
arról azonban most még nem akarok szólni h Klopp jobb edző e mint EDF. van még 90 percünk, majd utána eldöntöm. ma megint megszo*attuk magunkat de az is látható ez a pool még a barcánál is gyengébb ha megzavarják őket!!!
van egy EDF nevű edzőnk van egy hete h kitalálja h h kell őket megzavarni!!!

egy dolog a szememben nem vita tárgya: ez a pool semmivel nem jobb mint mi!! ha vki erről akar vitázni, arra innentől válaszolni sem fogok!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.04.24. 22:25


torito9 írta:én annyit mondok: ASR-Barca 3-0


hozzáteszem: ASR-Cselszi 3-0
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2018.04.24. 22:08


ForzaRoma34 pedig jobb csapat a Pool, de a 3:0-t otthon aláírom.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég