Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.05.04. 10:44


mcsabi írta:
Phoenix100 írta:egyébként Morenorol tud valaki valamit ? Sérült vagy ennyire gyenge ? Úgy eltűnt..

Ne haragudj, nem ellened szól de ezen most hangosan felnevettem. Moreno úgy eltűnt, hogy még januárban elvitte a Sociedad, szóval ne várj arra hogy EDF becseréli a következő meccseken :)

Ez durva.. minden nap feljövök minimum egyszer ide elolvasni a híreket, hozzászólásokat... de még csak nem is rémlik h a hír.. :cry: első félévbe se láttam egyszer se a a pályán..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.04. 10:41


én azt mondom, hogy még úgy is megtartjuk. Mármint egy jó vb szereplés esetén is. Alisson a brazil válogatott kapusa, nem a görögé, azt gondolom nem a védéseivel lesznek tele a vb-összefoglalók, valami védelem csak muzsikál előtte. Persze bemutathat egy-egy fain védést, de csak a végső szakaszában, komolyabb válogatottak ellen. De szerintem egy brazil válogatottból nem a kapus lesz az, aki villogni fog. De majd kiderül. Én most nyugodt vagyok egyelőre.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.04. 10:37


Ha jol teljesit a vb-n, akkor nincs az az isten, higy itt maradjunk. Kapni fogunk egy 50m+-os ajanlatot es kapust ziher, hogy nem tartunk meg egy ilyen ajanlat mellett.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.04. 10:33


F.Totti írta:Alisson távozásában én majdnem biztos vagyok.
Ha a "ki fog távozni skálán" Alisson 9-es,

Nem tudom miért, de én úgy érzem, hogy Alisson jövőre is a Roma kapusa lesz. Nálam a skálán 0-1 közötti az eligazolási indexe :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.04. 10:31


Az lehet, hogy uzleti szemmel nezve jo dontes egy szamitogepes jatekban. Csakhogy ez sport. Meghozza csapatsport. Es nincs karosabb tenyezo, mint egy bomlaszto elem. Ugyhogy, ha felre is teszem a szemelyes erzeseimet, akkor is azt mondom, hogy ne.
Ha meg nem teszem felre akkor: :szek:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.04. 10:17


Én üzleti szemmel látom ezt...egyszerűen nem vagyunk az a csapat, akik megengedhetik maguknak, hogy egy ilyen kaliberű játékost elengedjenek uh ingyen jöhetne (63 meccs 40 gól, ha nem Baloról lenne szó egy ilyen játékosért szemrebbenés nélkül 50 felett kérnének, főleg, hogy csak 27 éves). Ha nem is lesz megállapodás, szerintem tuti lesz tárgyalás, ezt én biztosra veszem, mivel a Nice-ben játszik a fizuja is baráti lenne. Már rég nem akkora balhés gyerek, a Nice-ban teljesen korrektül viselkedett mindkét év alatt. Totti meg hiába rúgta fel 100 évvel ezelőtt, azóta valószínű őt se különösebben érdekelné az eset, ha korrektül viselkedne most, amúgyis az már lassan 8 éve volt, Balo egy taknyos kölyök volt még, szerintem Ferencnek is van annyi esze, hogy belássa egy 19 éves srác azért mégis csak egy 19 éves srác...Nem mondom, hogy kiugranék a bőrömből, ha jönne, de tény, hogy a Niceben mutatott játéka alapján nagyon is jól jönne a csapatnak. A kapu előtt gyilkosabb, mint Dzeko szerintem.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2018.05.04. 10:03


En biztosra veszem hogy Balotellit nem fogjuk hozni. Hogy miert? Talan azert mert Monchi meg Totti folyamatosan egyutt log. Szerintem azert csak mondana h ot azert ne hozzuk mar kulonben paros labbal fogja taposni ha csinalja a cirkuszt. plussz itt egy eleg jo kis csapat szellem van kialakuloban. Kell egy olyan ember akiben benne van eleg rendesen a riziko h ezt szetbombazza?
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.04. 10:02

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.04. 09:29


anyám, belegondolni is rossz mit éreznék attól a makitól, ha még egy Dzeko sem a szívem csücske :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.04. 09:27


Azt hiszem Balotelli lenne az első Roma játékos, akit utálnék rómaiként is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.04. 08:46


Pedig szerintem bármennyire ellenkezni fogtok, ha megfogjuk a BL-t akkor Balotelli itt kezdi a következő szezont erre sztem elég nagy esély van és már pár hete kifejtettem miért...ilyen kaliberű csatárt, amit produkált a Niceben (még ha fejben problémás is) 50 millákért kaphatnánk, de mivel ingyen igazolható, ezért szerintem nem kérdés, hogy befogunk próbálkozni. Nála a kérdés inkább az, hogy ide vagy a Napoliba megy, viszont én mérget vennék rá, hogy a két csapat egyikében fog kikötni. A másik opció Zaza, ő már bejelentette a távozási szándékát, szóval biztos eladják...itt a probléma az "eladás" szóval van, mivel neki 21-ig szerződése van, szóval visszatérünk kb. Balotellire, mert nem hiszem még egyszer eltudjuk játszani egy Dzeko szintű játékos igazolását bagóért.

A Manolas - Fazio párosra visszatérve, Fazio nem lesz fiatalabb és gyorsabb, ahogy Kolarov sem, szóval 1-2 éven belül őket már le kell váltani, szóval ezen már lassan kell dolgozni. Karsdorp hátha jó lesz s akkor legalább az egyik megvan, személy szerint én is egy középpályásba fektetném a pénzt és abba h maradjon együt a csapat, kivétel Defrel s Gonalons :P bár legyünk őszinték...ha bejön Alissonért egy 70 milliós ajánlat...akkor biztos, hogy eladjuk, BL pénz ide tova.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.04. 08:35


Phoenix, ezek ilyen focimenedzseres igazolások :) Monchi nem így játssza ezt a játékot.

Alisson távozásában én majdnem biztos vagyok. Bár az utóbbi hetekben lényegesen esett a teljesítménye, de az "űrből" ez törvényszerű volt. amit az egész szezonban mutatott, az bőven Roma szint felett van. Az pedig hogy nem vagyunk FFP kényszerben, csak az alkupozíciónkat javítja. Ha jön a nagy lé a nagy klubtól, akkor egyrészt ő menni akar majd, másrészt mi az extra árra nem mondhatunk nemet. Azaz kapus kelleni fog.
Ha a "ki fog távozni skálán" Alisson 9-es, akkor Manolast olyat 6,5-7-esre teszem. De ha elmegy nagy pénzért a kapus, akkor őt megtartjuk. Kolarov utolsó jó szezonja volt. Balhátra kell majd ember, ha az argentin csávó nem lesz kezdő szint. De lehet hogy az lesz. Jesus viszont tuti kuka. Capradossi építgetésével együtt is kell ide ember, mert a 3 védős rendszerhez kevesen vagyunk. 1 vagy inkább 2 védő érkezése borítékolható.
Középen Flo, Pellegrini, Strootman, Radja kezdő szint. DDR 60 perc és rangadók. Egy ember ide is kellene. Játékmester? Olyan poszt Di Francesconál nincs. Manganelli féle mélységi irányító kell. DDR volt az és mellé felesleges is lett volna egy Gonalonsnál komolyabb embert hozni, de jövőre már kell egy kezdő szint. Nagyon remélem, hogy olaszt hozunk. A taktikai képzettség ezen a poszton mindennél fontosabb, ráadásul vezérré is kellene válni. Mandragora sajnos a Juventusé, ha jól tudom, pedig őt fel lehetne építeni. Barella még tetszene, de egyikük sem instant megoldás. A már befutottak közül Torreira a Nápolyé lesz, Brozovic vagy Badelj lehet az emberünk. 3 hónappal ezelőtt biztos volt Badelj érkezése. De Astori halála után ő kapta a csk karszalagot és állítólag megígérte a csapatnak, hogy marad. Én mondjuk Joao Mariot kukáznám, ha engedi az Inter.
Elöl Dzekot azért csak jó lenne eladni. Igazoljunk egy szélsőt jobb oldalra (gondolom Spanyolországból) és EDF tuti 4be navigál minket. Nem BL négybe, hanem Serie A négybe :)

Egyébként a spanyol vonalról pletyka szinten Nacho, Ceballos és Lucas Vazquez került szóba. Gondolom az utóbbi már felejtős.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.04. 08:35


A mezpenz 13 millio. 40 millio 3 ev alatt jon.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.05.04. 08:13


Phoenix100 írta:egyébként Morenorol tud valaki valamit ? Sérült vagy ennyire gyenge ? Úgy eltűnt..

Ne haragudj, nem ellened szól de ezen most hangosan felnevettem. Moreno úgy eltűnt, hogy még januárban elvitte a Sociedad, szóval ne várj arra hogy EDF becseréli a következő meccseken :)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.05.04. 06:25


kpályára kell nagyon erősítés, nemtom ante coric mit tud, de már nagyon várom :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.05.03. 22:35


Na tegnapi agyalásom a jövő évi kerettel kapcsolatban.. hát elég elkeserítő..
Egyrészt lesz ez a 100 milla bl pénz plussz a 40 mezpénz.. azt nem tudom h van e tartozásunk a tavalyi évről , de mondjuk már nincs ffp problémánk , szóval ha nem adunk el akkor van 140 milko( ha Alisson megy akkor meg kb 200) a fő kérdés h Palotta téglát vesz belőle a stadionba vagy mehet játékosra ?? Majd kiderül..
A második kérdés h Monchi mit kezd a pénzzel ( ha megkapja ) .. mert egyrészt mennyiségre megvagyunk , na de minőségre lehetne bőven “cserélni “ csakhát a tendencia szerint az meg rengeteg pénz ( ha egy Dembele 120 millió és hagyjuk a csávot.. de mondhatnám Abumeyangot is)
- kapus kérdés ( reméljük nem lesz és Alisson marad még)
- védelem : ha felépül valaha a szélső barátunk , akkor Kolarovval, Brunoval talán megoldják a széleket.. de ide kit lehetne hozni minőségbe ? Talán Darmian 30 körül ?
a belső védelem meg Fazio , Manolas teljesen rendben , de kellene még valaki és Jesus megmaradna amolyan 4. számúnak( egyébként Morenorol tud valaki valamit ? Sérült vagy ennyire gyenge ? Úgy eltűnt..) na de kit lehetne idehozni amolyan 3. számú védőnek?? Eleve nem egy hálás szerep , kicsit mint a második számú kapus , amég a kezdők nem sérültek általában fixek de ha jön egy eltiltás vagy sérülés akkor meg nagyon kellene minőség.. de h van e egyáltalán a piacon ilyen ember ?
- középpálya: na én ide költeném a pénzt!!! Annyira kellene egy játékmester .. Gonalons helyett egy Erikson típus... bármennyibe is kerül..sőt ha De Rossi nem bírja már úgy akkor kellene egy helyettes neki is.. szóval két ember..esetleg Pastore?
- Támadók: én remélem marad mind ... Schick, Ünder tuti , Perotti / Fáraó / Dzeko pedig egyszerűen nincs jobb alternatíva.. mármint olyan értelemben h teljesen felesleges eladni és keresni valakit helyettük , mert annyira elszaladtak az árak h komolyabb támadó 60 tol indul de ugyanúgy lehet attól még kuka..( Dembele a legjobb példa , de Abumeyang vagy Alexis Sanchez is ugyanez) ugyh semmi értelme.. esetleg ha Dzeko megy levezetni akkor egy Balotelli?? Na ne már.. vagy jó sok pénzért Benzema esetleg ? Semmivel se lenne jobb mint Dzeko..egyszerűen most nincs a piacon olyan támadó aki ne lenne tularazva vagy kockázatos..
Ugyh azt mondom : középpálya, középpálya , középpálya..
Ötletek , vélemény ?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.27. 22:47


A Monchi-Milan pletykától mi jelent meg olasz lapokban?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.04.27. 19:39


Ráadásul a karrierjének is odaverne.
Még ahhoz sem tűnik elég jónak, hogy itt fix kezdő legyen, a juvéban ennél jóval kevesebb lehetőséget kapna, egy pár év padozás után meg mehetne valami középcsapatba, onnantól BL-t meg max a TV-ben lát majd
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.27. 10:11


Marad vagy megy a pletykált Juvéba?
ha képes elmenni oda, akkor akármekkora romanista, ágyő
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.27. 07:36


Lamela, Marquinhos első évükben megmutatták, hogy lehet rájuk számítani. Az Inter anno lepasszolta Pirlot. Mi elvoltunk Grecoval és Rosival, de jobbak nem lettek.
Nehéz mert Monchinak ki kell találni, hogy ad még néhány évet Pellegrininek és jobb lesz vagy nem... Vagy másnak ad lehetőséget, mert többet lát benne.

Ja. És vajon mit akar Pellegrini. Marad vagy megy a pletykált Juvéba?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.27. 06:38


Egy kezemen meg tudom számolni a jó meccseit

Nyilvan. Hogy is lenne? Fiatal, uj jatekos. Emlekszem meg egy un 5 meccses pjanicra meg egy salahra is, akit sokan csak salakoztak. Tenyleg nem veszitek eszre, hogy ez nem play station? Ezek emberek. Millio dologtol fugg, hogy mennyi ido alatt tudja kihozni magabol azt, ami benne van. Ez igaz schickre is.

Ses viszont remelem megy. Eros kozepes jatekos.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.27. 05:36


Balo mellett Zazaról is cikkeznek, amióta bejelentette távozási szándékát a Valenciánál.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.26. 23:56


Néhány hete meg voltam győződve, hogy Dzeko és De Rossi már nem illik ebbe a csapatba. Aztán a Barca meccs megmutatta, hogy igen is van helyük. Van? Fejben átalakítottam a keretet... FM. Majd Monchi eldönti, hogy kit veszünk. :-)

Támadók
SES, Perotti biztos maradóknak tűnnek. Ünder marad, mert azért hoz meccseket. Schick és Defrel nagy kérdőjel. A cseh elég drága volt, biztos marad még ha nem is eredményes. Defrel nálam kölcsön, minimum. Dzeko kérdőjel hullámzó teljesítménnyel, ráncosodó homlokkal... Ha elmegy kell a helyére valaki, na de ki... Jelenleg egyedül ő képes elől klasszist hozni, ha nem is folyamatosan.
Jobb szélsőnek még hiányzik valaki, legyen Verde, megér egy próbát.
Ingyen lehetőségek: Bernard (Shakhtar), Ferreyra (Shakhtar), Bamba (St. Etienne), Balotelli (Nizza)

Középpálya
Gonalons off. Pellegrini római és fiatal, de nem tűnik hű de "itt akarom leélni az életem" típusnak. Egy kezemen meg tudom számolni a jó meccseit. Nagy kérdőjel. DDR vajon marad még? A benelux duónk bebetonozva? Jolly-Joker Gerson biztos marad, ha nem vágyik el.
Szóval egy védekező középpályás mindenképpen kell és talán egy box-to-box is.
Ingyen lehetőségek: Emre Can (az az angol csapat), Meyer (Schalke), Badelj (Fio), Fellaini (MU), Özyakup (Besiktas), Wilshere (Arsenal)
Talán a fentiek mindegyike szóba került már nálunk az elmúlt hónapokban...

Védelem
Nem olyan rossz az középen, még JJ is tudott focizni, csak néha magas a léc. A laciálés De Vrij ingyen nem lenne azért rossz. Bal oldalon Kolarov és a felépülő Pellegrini, oké - nem tudom J. Silva sorsát. Lehet olyan is, hogy Pellegrini kölcsön és Silva marad. Jobb oldalon megint ACL felépüléssel Karsdorp, gondolom marad. Bruno Peres megy, ha találunk rá vevőt.
Ingyen lehetőségek: De Vrij (Lazio), Asamoah (Juventus), Criscito (Zenit)

Kapus
Skorupski nagyon menne. Alissont nagyon vinnék. Nem kizárt a teljes átalakulás.
Ingyen nem nagyon van értelmes első kapus...


Olyan nagy kiadás nem is látszik, ha meg elmegy valaki, akkor fedezet is lesz. Tavaly a keret bővítése volt a cél, most abszolút a minőségen van a hangsúly. Kulcsjátékos/ok kellenek. Kérdés, hogy van-e olyan, aki már az és idejönne.
Kiegészítő emberként most a kölcsönadott fiataljaink pocsék helyzetben vannak. Egy kezemen meg tudom számolni, azokat akik komoly lehetőséget kaptak. Talán a jobbszélső Verde és a felépülő Nura lehet opció jövőre... Akinek mondjuk tűrhető szezonja volt: M. Ricci, Machin, Nani... A többiek nagy részét el kellene sózni vagy engedni. Sadiq még egy évet Hollandiában lubickol, Poncét meg akár el is adhatjuk valakinek.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.26. 23:53


80 vagy 100 milla? Ha tejelnek és Ninjának is - márpedig ott van pénz, akkor nem kizárt. Azaz én nem zárom ki. Ha bedobnak egy nagy lóvét, bármi lehet.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.26. 13:50


nem ment el amikor rosszak voltunk
most BL elődöntőben vagyunk, miért most menne el?
nem megy sehova, megmondta
kész, pont
LE-nek pont ugyanannyi esélye van megszerezni őt, mint nekem a szurkolói tornára :D Pedig nekem is mindenképpen kéne...

fr: nem te vagy az egyetlen tudom, mert napról napra látom, de tudjuk már helyesen leírni a nevét szegény Ninjának! :oops:
Nainggolan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 104 vendég