Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.19. 13:19


Lopetegui: "Az előző sorozatban kiütötték az Atlético Madridot (a csoportkörben – a szerk.), majd a Barcelonát is, és egészen az elődöntőig meneteltek, ráadásul javultak az előző idényhez képest, sokkal bővebb a keretük. Ugyanaz az edzőjük, aki folytatja az eddigi munkáját, és tovább szilárdítja a csapatot. Meg fogják nehezíteni a dolgunkat, nem lesz könnyű legyőzni őket.”
Ez a vb óta nem kapcsolta be a tv-t, nem olvasott újságot? Javultunk???????????????? :shock: :shock: :shock: Mennyire szar duma
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 12:28


Zaniolo tud védekezni? Gondolom azért ilyen népszerű tipp, mert Pastore helyére nincs igazából játékosunk.
Perottival egyébként mi a helyzet?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.19. 09:27

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.18. 22:36


gecc ez mennyire igaz, én is elfelejtettem már :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2018.09.18. 13:06


F.Totti írta:Ha már szóba került Nainggolan. Az értelmezhető csereértékként érkező Santon annyira komoly erő, hogy a tényleg öregecske Kolarov mellett sincs esélye csapatba kerülni.
Igazán elkezdhetne piálni, cigizni és éjszakázni. Hátha... Meg Cristante is. Pastore remélem a sérülését pihengetve igazi partyarccá alakul. Ebben látom a kitörési pontot.
Utána legalább nyugodtan adhatnánk el őket, mert lenne rá indok.

Santon akkora erősítés volt, hogy el is felejtettem, csak Luca Pellegrini jutott eszembe balbekkben :)
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.18. 12:22


Ha már szóba került Nainggolan. Az értelmezhető csereértékként érkező Santon annyira komoly erő, hogy a tényleg öregecske Kolarov mellett sincs esélye csapatba kerülni.
Igazán elkezdhetne piálni, cigizni és éjszakázni. Hátha... Meg Cristante is. Pastore remélem a sérülését pihengetve igazi partyarccá alakul. Ebben látom a kitörési pontot.
Utána legalább nyugodtan adhatnánk el őket, mert lenne rá indok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2018.09.18. 12:06


Trigoria írta:
véges lesz a türelem..
abban az esetben, ha ő miatta adtuk el Ninjáékat. Ha nem, akkor télig akkor is marad ha minden 3 meccsből 2-t bukunk - szvsz

szerintem nem, túlságosan függünk a BL pénztől, ha ilyen mercatonk van BL pénzekkel, ennyi eladásra vagyunk kényszerülve, sejteni lehet mi lesz, ha 4-ben sem leszünk...
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.18. 10:52


véges lesz a türelem..
abban az esetben, ha ő miatta adtuk el Ninjáékat. Ha nem, akkor télig akkor is marad ha minden 3 meccsből 2-t bukunk - szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2018.09.18. 10:45


Kolarov értékelhetetlen volt, rossz beadások, nem ér vissza, gól előtt érthetetlen mit akart, jövőre már nem lesz itt, nagyon elkényelmesedett, simán adnék lehetőséget Luca Pellegrininek, ennél nem lenne rosszabb, az biztos. Jesust rég eladtam volna, egyszerűen ő az, akit sehogy nem tudok kedvelni a csapatból.
Cristante kiegészítő embernek jó lenne, viszont Pellegrini nézhetetlen, tavaly is az volt, eddig idén is, rossz és alibipasszok, lövései nullák, azért játszik a válogatottban is mert nincs más, második meccsre ott is kikerült a keretből.
Nzonzi 1 órás játékos, addig jó volt, utána ő is sokat hibázik. Elöl súlytalanok vagyunk, úgy gondolom, El Shaarawy jó, de ő az ilyen meccseken szokott csak gólt rúgni, Perottit kezdetném, Ünder, Kluivert padról beszállva lenne jó. Dzeko rohadt fáradt, válogatott szünetet is végignyomta, mindig a pályán hagyja végig, látszott a végén a mozgásán, bár ha befejeli, nagy nehezen még ezt a meccset behúztuk volna.

Rossz irányba haladunk, de szerintem ez egyáltalán nem váratlan, öltözőben és pályán is meghatározó játékosokat adtunk el, EDF-nek továbbra sincs egy szisztémája, játéka, amit meg szeretne valósítani, pedig itt van már több mint egy éve.. Real ellen sitt, Frosinonét talán behúzzuk, egy rossz eredmény a derbin, esetleg még egy utána, véges lesz a türelem..
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.09.18. 07:59


Nagyon bosszantó volt. De én nem láttam olyannyira szörnyűnek.
2-3 gólos kényelmes győzelemnek kellett volna lennie.
Egyik rúgott egy olyan gólt, amit a következő 10 évben nem fog,
majd Kolarov saját kapujára bikázta a labdát néhány méterről...
Nyilvánvalóan hiányzik a nyugalom a csapat körül, ami nem jó.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.17. 22:05


Na, aludtam rá egyet...

A legnagyobb gond, hogy ez az alapszerkezetünk volt. Olyan játékosokkal, akiket tökéletesen arra a posztra terveztünk, ahol most játszottak. Túl sok újfiú sem volt a kezdőben. Cristante katasztrófa, Pellegrini, SES és Ünder abszolút súlytalan. Egyedül NZonzi hozta rutinból a kötelezőt. Most nem lehet pastorezni, 3 védőzni, karsdorpozni. A legstabilabb felállásunk mondott csődöt. Nyilván Monchi az egyik fő bűnös, de EDF is hihetetlenül alul teljesít.
Ahogy tomm is írta, elindultunk, de az irány rossz.

Mondjuk ilyenkor szokott jönni egy bravúrmeccs :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.09.17. 20:51


nekem öröm az ürömben, hogy Nzonzi egészen jónak tűnt. Legalábbis számomra. Milyen király lenne Strootman és Radja mellett. Atom középpálya lenne :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.17. 19:52


Abszolute lehet latni, hogy megindultunk! A lejton...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.17. 18:52


Igen. Emlékeim szerint a téli hullámvölgyet leszámítva az ilyen meccseket úgy hoztuk le, hogy Alisson helyett én is álhattam volna a kapuban.
A Lazio látóhatáron belül, az Inter mögöttünk. Csak lehetne már látni, hogy egyszer csak megindulunk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.17. 11:18


De mi az, hogy nem zartuk le a meccset?
Hogy a fenebe lehet 30 perc alatt 2 golt kapni otthon egy chievotol? Plane 2-0as allasnal?
Es ha rugunk egy harmadikat? Azzal sincs lezarva. Ha ok is rugnak 3at akkor annyi. Ha 10et rugunk akkor sincs lezarva.
A meccset egyes-egyedul a biro tudja lezarni, a csapat "csak" megnyerni tudja. De ez mostanaban nem nagyon jon ossze...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.17. 10:18


Érdekelne a játékosok valódi véleménye Monchiról. Eladtak 3 alap játékost, akik közül 2 az öltözői hangulatot is jelentősen irányította. Nem jönnek az eredmények, a stabilitás is elszállt, így a morál a béka feneke alatt lehet. Ráadásul emlékeim szerint Manolas volt egy kicsit szkeptikus az átigazolási szezonban, hogy elég erős-e így a csapat. Szerintem ő pl. ha nem jönnek az eredmények egészen biztosan dobbant a szezon végén.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.09.17. 05:50


Legalább minket megtisztelsz vele.☺
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.09.16. 22:54


félidő, 2-0, nyugodt vagyok, alszok egyet,(annyira érdekelt a meccs) felébredek, gondolok egyet, megnézem mennyire nyertünk, ja nem, nem nyertünk, nem baj, majd legközelebb....
bravo, grande, magica, super roma!

köv. meccsre kéretik felhúzni a bohócsipkát és a krumpliorrot :wink:

fú de kár ezekre karakter pazarolni, és belépni. :( :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.16. 22:05


Teljesítmény és pénz korrelációjában.
Mind a kettő nagy tehetségként érkezett nagy pénzért. Schick rekordért, aztán adós maradt a jó játékkal.

Iturbe 20-25 körül volt. Semmit nem hozott egy Lazio győztes gólján kívül, meg h első BL meccsén gólt lőtt Totti passzából, a már agyon vett oroszoknak, majd lesérült.
Schick is eddig marha sok pénz aztán ő sem termeli a gólokat. De őt még nem temetem, kell még ez az év, mert ha most berámolna 7-8 gólt a padról azt mondanám királyság, de eddig úgy tűnik bukta lesz. 42 milliót nem fog.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.16. 21:51


És akkor a következő Iturbe, Schick
mármint? Összegben? Pénzebli bukásban? Miben? Mert tudásban ég és föld.

romás haver:
"Megint lesz a duma, hogy nem zartuk le a meccset"
EDF:
""Úgy tűnt uraljuk a meccset, de ezekeg mindig le kell zárni."

:D :D :D

tök letojnám az idei szezont, ha nem jönne pl egy Real elleni meccs most, ahol a fél világ ránk fog most figyelni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.16. 21:28


Már megbékéltem a gondolattal, hogy 4-6 a reális. 3.hely bravúr, 7. hely csalódás.

Valahogy fura nekem, hogy EL Sha, Ünder és Pellegrini kezdő tud lenni. És akkor mellettük, 2 új a csapatban. És akkor a következő Iturbe, Schick meg ott üldögél a padon, de nem tudom mondani, hogy játszon.

Ez kicsit tényleg úgy mindenki sara most a gyenge kezdés. Monchi eladta a húzóneveket. EDF-nek ötlete sincs mi lenne a jó taktika. A játékosok szimplán bénák, stb stb...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.16. 13:59


Magasabb szintre emelni? Konkretan gyengult a csapat.
Nzonzi kivetel, o tenyleg jo
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.16. 13:58


Ahhoz, hogy 3x egymás után EL-t nyerjünk előbb indulnunk kell az EL-ben. :D

Egyszerre van sok gond. A középpályánk szétesett a nyáron és az új játékosok képtelenek ugyanazt a játékot hozni: elől hiányzik az agresszív letámadás. Minőségben ehhez a játékhoz gyenge a keret. A középpályásaink vagy támadni vagy védekezni tudnak, de kompletten nem. Aki lenne erre a feladatra, az nem tudja megoldani.
Ehhez jön még az, hogy sok megbízható játékos idén egyáltalán nem az. Pl. Kolarov, Fazio

Monchi nem tudta a keretet minőségben magasabb szintre hozni, EDF nem találja a megoldást a problémákra, tavaly működött, idén is fog. Hát nem. Mindenki lúdas. Monchi, EDF, játékosok, vezetők, a csapattól elforduló szurkolók.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.09.16. 13:41


Szegyen vagy sem, a vegem szurkoltam, hogy beakadjon az a loves.
Idaig jutottunk...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.16. 13:33


Siralmas...ezt a betegséget már soha nem nőljük ki? 2-0 előnyről mindig leadjuk a meccseket...

Ha nincs Olsen még csúnyább lett volna.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 34 vendég

cron