Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.20. 12:20


Én csak ebben látom a megfejtést. Tavaly 0,73-as kapott gólátlagunk volt mérkőzésenként, idén 1,75
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.20. 11:49


Fazio és Kolarov sajnos rettenetesen gyenge lett... Nem tudom mi lehet a formahanyatlás oka, pedig Kolarov jól tolta a VB-n is, mondjuk Fazio bűn rossz volt már ott is azon az egy meccsen amin játszott.

Kérdés: Lehet csak azért voltak jók, mert a középpálya jobban megszűrte volna a támadásokat?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.20. 10:55


En 7-1re keszultem, szoval 4-1re nyertunk!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.09.20. 10:39


ha jól rémlik, a 7. perc környékén volt egy olyan szitu, mikor megindult a középpályáról a Real, és kb. a Roma reakciója olyan volt ott, akkor, mintha egy Porsche és egy Trabant rajtolt volna el egy időben...pedig ez a 7. perc volt.
Ünder szerintem jó volt, ahogy Olsen is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.09.20. 09:20


JOSBOMO írta:Azt látni lehetett, hogy döntési gyorsaságban, helyzetfelismerős gyorsaságában sima futásban is sokkal sokkal többek nálunk. Ebben a meccsben sokkal több nem volt. Sajnos Kolarov tényleg a vége felé jár, vagy sok volt neki a VB és rögtön bajnokik, simán játszhatott volna Santon is pár meccsen a Serie A ba.
A fő baj a középpálya, de nem azért mert nem ütköztünk, nem tudunk ütközni mert egyszerűen mindig úton vagyunk, annyira gyorsan játszanak, hogy nem érsz oda sehová. A fő baj a minőség, csak DDR van ezen a szinten gondolkodásban, a lerántás ösztönös volt már fáradt volt a félidő előtt. Sajnos Nzonzi se lesz megváltó, nincs benne az a tűz ami Strociba és Radjaba ösztönösen benne volt, teszi ő a dolgát, de ez kevés. Zaniolo, Pellegrini sajnos ilyen szinten használhatatlan Brozovic, Vecino, kaliberű játékost kellett volna legalább egyet venni, emellett persze öröm a sok , fiatal olasz, de ők még az út elején járnak. Nem nagyon látom ebben a keretben a megoldást. kb. mi idén ennyit fogunk tudni.


Sajnos szerintem is ez a szomorú valóság.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.20. 06:58


Trigoria írta: Amit Dzeko nem bír befejelni a végén tiszta helyzetben, amit Ünder kapus kezeihez lő, azok a másik oldalon gólok.


Na ne. Bél meg Benzema zsákszámra hagyta ki a helyzeteket. Ezért , meg persze Olsen miatt,lett csak három!

Jaja, a sebesség-különbség volt a legfájdalmasabb. ÉPs mezőnyben lginkább tényleg Ünder játszott vizonylag jól.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.09.20. 05:30


Azt látni lehetett, hogy döntési gyorsaságban, helyzetfelismerős gyorsaságában sima futásban is sokkal sokkal többek nálunk. Ebben a meccsben sokkal több nem volt. Sajnos Kolarov tényleg a vége felé jár, vagy sok volt neki a VB és rögtön bajnokik, simán játszhatott volna Santon is pár meccsen a Serie A ba.
A fő baj a középpálya, de nem azért mert nem ütköztünk, nem tudunk ütközni mert egyszerűen mindig úton vagyunk, annyira gyorsan játszanak, hogy nem érsz oda sehová. A fő baj a minőség, csak DDR van ezen a szinten gondolkodásban, a lerántás ösztönös volt már fáradt volt a félidő előtt. Sajnos Nzonzi se lesz megváltó, nincs benne az a tűz ami Strociba és Radjaba ösztönösen benne volt, teszi ő a dolgát, de ez kevés. Zaniolo, Pellegrini sajnos ilyen szinten használhatatlan Brozovic, Vecino, kaliberű játékost kellett volna legalább egyet venni, emellett persze öröm a sok , fiatal olasz, de ők még az út elején járnak. Nem nagyon látom ebben a keretben a megoldást. kb. mi idén ennyit fogunk tudni.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 23:56


Nekem sem volt bajom ezzel a meccsel. Voltak helyzeteink és nem vertek szarrá. Most ennyi van bennünk. Jó lett volna egy bravúrral felhúzni a gép orrát, de erre sem a meccs előtt, sem a meccsen nem volt reális esélyünk.
Schick sérülés után, meccsek nélkül állt be. Csereként egyébként is mindig gyenge. El kellene dönteni mi legyen vele. (Meg még néhány társával.) Dzeko jelenleg jobb, hatékonyabb, hasznosabb. Schickben viszont eszeveszetten sok pénzünk áll. Ha a srác nem lesz legalább 3 hónapig fix kezdő, akkor mehet aprópénzért egy középcsapatba. Én érzem benne a jót, legalább annyira, mint Defrelben :)

Egyébként Ünder tetszik. Megkövetem. Benne van spiritusz. Bár amásodik gól előtt ő adta el a lasztit, de kicsit sem volt ijedt a meccsen. Mert menni, vállalni. Jelenleg ennek is örülnünk kell.

Nem akarok senki bántani, mert egy ennyivel jobb csapat ellen tényleg mindenki bénának tűnik, de Faziot és sajnos De Rossit is lassan el kellene felejteni. Kolarovot is, de csak akkor ha a kis Pellegrini kerül a helyére. Egyerűen kell a sebesség a védelembe, mert a bal oldalunk bántóan lassú. Ez ziccer még egy olasz kiscsapatnak is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.19. 23:24


szerény véleményem szerint ez a meccs úgy alakult és annyi lett, ahogy és amennyi különbség van a két csapat tudása között. Amit Dzeko nem bír befejelni a végén tiszta helyzetben, amit Ünder kapus kezeihez lő, azok a másik oldalon gólok. Ennyi.
Helyünkön vagyunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.19. 22:06


Remélem a MU vagy a Barca még télen elviszi Monchit. Mintha valami teljesen amatőr ember lenne. 40m-ért elhoztuk Schicket de a következő években Dzeko mellett nem rúg labdába, más poszton meg elég nullának tűnik. Így nem fog beindulni, hogy kap 10-20 perceket.
Balszélső poszton ott van Sári, Perotti, Kluivert. Ez így luxus, ellenben a középpályán nincs egy jó mosógép, úgy rohan át az ellenfél rajtunk hogy azt fájdalmas nézni.
Tavaly 28 gólt kaptunk egész szezonban, idén 4 mérkőzésen már beszedtük ennek a negyedét, pedig a védelem az egyetlen, ami nem változott, csak hoztak egy koloncot santon személyében, tuti nem Ali volt a különbség ebben.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.09.19. 22:03


Ahogy Schick beszállt a meccsbe...
Kemény EDF ezzel a 4-2-4-gyel, mikor ég a ház, én edzőként biztosan nem mernék ilyet a Madrid otthonában 0-2-nél. Bátor és szimpatikus döntés, de Schickkel nem fog ez menni. Idegenben súlytalanok vagyunk a BL-ben, egy Inter vagy egy Napoli egész biztosan nem így játszott volna itt sem. A harmadik gól nem hiányzott, az utolsó 20 percre megszűnt a középpálya mindkét oldalon, gyatra kontrákat vezettünk valóban.
Asensio megalázóan nagyképű mozdulata miatt remélem, hogy soha nem lesz belőle semmi. Még nézzél ki oldalra lövés közben, b.zi gyerek...
Szóval jól van ez, nem történt tragédia.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 21:56


A középpályán azért nem ütköztünk, mert gyors volt a játék és a passzsávokat figyeltük - mármint ha lehetett. Sokkal gyorsabbak voltak, pontosabbak stb. Látszott a különbség na.
Ehhez képest voltak támadásaink, még ha el is béndzsáztuk őket. Ebben a meccsben ez volt. Nem tudom, hogy ki mire számított. Amikor leültünk tudtuk, hogy hasonlót fogunk látni. Nagy buci nem lett, égő gólt nem kaptunk. Ennyi.
Olsen a legjobb, DDR is jó volt, csak az a lerántása ne lett volna...

Schicket játszatni kell, mert megőszül a padon. Úgy ért a labdához, ahogy én szoktam.

Ennyi volt az Artúr király lovagjai ellen. Mi is felvarhatunk a mezünkre mondjuk egy pöttyös bögrét.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.19. 21:54


Legalább megúsztuk egy sima vereséggel.mégse egy hétre mentünk. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.09.19. 21:49


Nézem Schicket, és azt érzem, hogy hiányzik Defrel.

Amúgy ez a meccs nagyon felk.rt. Ez a sok kényelmes kocogás, nulla ütközés, nulla sprint, szörnyű volt nézni.
Alapból mindig optimista vagyok, de most nehéz, félek, hogy nagyon szar lesz ez a szezon.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.09.19. 21:47


A gólokat Alisson se védte volna.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.19. 21:43


Magasan a legjobbunk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 21:38


Olsen ma megdolgozik a betevőért.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.09.19. 21:33


no, kicsiflo labdába ért, végre
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.19. 21:33


Hát nem tudom ki hogy van vele, nekem ez a csapat teljesen idegen, nem tudok azonosulni velük. Ha nem lenne DDR, már inkább a barátok köztöt nézném.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 21:33


feree80 írta:igazán lefújhatná a rigó! :wink:


Még gyakorol a védelmünk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 21:31


Na az, hogy ilyen kontrákat vezetünk. Na az bűn. Az eredménnyel nincs bajom, de ez... Már az 5. kontránk legalább. Vagy visszavesszük vagy fogalmatlanok vagyunk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.09.19. 21:31


igazán lefújhatná a rigó! :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 21:29


Vigyázat, 40 milla a pályán! Micsoda első labdaérintés!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.09.19. 21:27


Tokos csere
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.09.19. 21:18


zaniolo lement, és máris gólt kaptunk, avagy eddig tartott a szerencsénk....

amúgy tényleg bántó ez a súlytalan, passzív, ütközésmentes kpálya....

amúgy florenzi nevével ti találkoztatok? mert én nem :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron