Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.27. 11:21


cejas írta:Ez mind oké, de miért év közben?

1. 1 pontra voltunk a BL helytől ha jól emlékszem. Vagy 3? Mindegy is...
2. Ha EDF nem tudta összerakni a csapatot, akkor valaki az utcáról beesve ezt megteszi 2 hét alatt?
3. Nem lehetett nagyon edző elleni hangulatról olvasni. Most azért biztos lehet hangulat..

Hagyni kellett volna EDF-et hogy végigvigye a szezont. Rossz helyzetre rossz válasz.
Nagyobb esélyét láttam EDF-fel a BL helyezesnek mint most. De majd a Napoli ellen jöhet a cáfolat!


+1. Tökéletes helyzetértékelés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.27. 11:15


fantasista76 írta:
Hunszi írta: hátha bejön a dolog, 20-ra lapot húztunk...vagy bejön vagy nem


20-ra már ne húzz lapot, csak bukhatsz :D


azé' az nem 20 volt... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.27. 10:24


Hunszi írta:de azt se tudtam tétlenül nézni, hogy kínlódik a csapat

mert most nem azt csinálja már, szerencsére :D ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.03.27. 10:18


Hunszi írta: hátha bejön a dolog, 20-ra lapot húztunk...vagy bejön vagy nem


20-ra már ne húzz lapot, csak bukhatsz :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.03.27. 07:52


Szerintem a BL-t se vele, se nélküle nem fogtuk/fogjuk meg, én nem vártam Ranieritől sem a csodát, de azt se tudtam tétlenül nézni, hogy kínlódik a csapat, szóval a vesztesek nyugalmával én is kitettem volna EDF-et, hogy hátha bejön a dolog, 20-ra lapot húztunk...vagy bejön vagy nem, de sztem ha most hétvégén kikapunk, akkor a válasz meg is van, főleg, ha az Inter veri a Laziot.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.03.27. 00:24


Ez mind oké, de miért év közben?

1. 1 pontra voltunk a BL helytől ha jól emlékszem. Vagy 3? Mindegy is...
2. Ha EDF nem tudta összerakni a csapatot, akkor valaki az utcáról beesve ezt megteszi 2 hét alatt?
3. Nem lehetett nagyon edző elleni hangulatról olvasni. Most azért biztos lehet hangulat..

Hagyni kellett volna EDF-et hogy végigvigye a szezont. Rossz helyzetre rossz válasz.
Nagyobb esélyét láttam EDF-fel a BL helyezesnek mint most. De majd a Napoli ellen jöhet a cáfolat!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.03.26. 22:24


Semmilyen problémánk nem oldódott meg, mert még rosszabb jött sajnos...
a fejlődést pedig a csapaton értem, azon ahogy augusztusban elkezdték az új kerettel Stroci, Radja meg a többiek nélkül, h összeálljon az új csapat, na ez az ami nem történt meg... nem állt össze! a játékosokat EDF és Monchi igazolta, a távozókat ők engedték el, a taktikáért EDF felelős, a csapat meg kábé ugyanott tartott márciusban mint tavaly szeptemberben...
én nem keresek kákán csomót, ez a véleményem, azt gondolom h tényeket írok, amikkel nem vitatkoztok ti sem, max ti nem rúgtátok volna ki! ;)
továbbgondolva az eddigieket, a klubfociban nem az a tendencia h tulajdonosok évekig türelmesen várják egy projekt megvalósulását, hanem záros határidőn belül eredményeket várnak el, hiszen milliókat költenek el a klubjaikra. na most EDF éves fizuja nem tudom mennyi volt, de gyanítom h több mint amennyit én pl egész életemben keresni fogok... ilyen fizu mellett hagy legyen már pl a klubtulaj részéről minimális elvárás néhány dolog az edző irányába! gondolom ilyen oka is lehetett a hirtelen menesztésnek!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.03.26. 09:50


mcsabi írta:Nem lesz egyszerű dolog a Napoli elleni mérkőzés. Nem tudom, hogy fel tudnak-e gyógyulnia annyian, hogy kompenzálni tudják az újabb kiesőket (név szerint eddig Shaarawy és Florenzi).
Közben úgy fest Mancinit kiengedték a sittről és Francescoval pózolgat Kínában: https://www.instagram.com/p/BvbxWwGBA2E/?utm_source=ig_web_button_share_sheet


Már rég, valamikor 11-ben ítélték el 2 évre, de sok infó nincs arról, hogy valójában le kellette ülnie vagy sem.

Azért látszik, hogy jó alaposan megbánta, hogy eligazolt Romából annó...jelenleg is az Insta profilképe egy Roma címerrel pózoló kép :Dű


Időközben Pallotta nyilatkozott, állítása szerint idén megkezdődik az építkezés :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.26. 09:19


ForzaRoma34 írta:
snatch írta:Zsolti, a Genoa legutóbb nem hagyott pontot a Juvénak. Igaz az idegenben volt...


Ez igaz, mint ahogy az is h a mérlegünk 28-ból 13 győzelem... eközben a juve 28/24... hazai pályán 13/8 a juve 14/12.. a kákán is keresitek a csomót, de a szigorú tények azok h semmit nem fejlődtünk tavaly óta, és ez tény!!! Még egyszer leírom h értsétek: tőlem évszázadokig lehetett volna EDF az edző, ha szezon közben folyamatos fejlődést és koncepciót lehetett volna látni!!! De nem lehetett!!! xarok voltunk, kilátástalanok, nézhetetlenek!
Bocs, de csak azért mert római, azért még élete végéig ne járjon neki szerződés, ha egyszer nulla a produktum!!!

és sajna nem csak a spal, hanem még jó pár kis csapat kifogott rajtunk idén..
valamint a juve csak 15 ponttal vezet jelenleg, nem fér nekik bele 1-1 laza meccs... mi élethalálban vagyunk a bl-ért bőven kikaphatunk bárkitől.... ugyanmár, nagyon demagóg dumát toltok már ;)


Ne izgulj, már kirúgtuk. Meg is oldódott minden problémánk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.26. 09:18


ForzaRoma34 írta:a kákán is keresitek a csomót

milyen érdekes az élet, én pont fordítva érzem ugyanezt.

és ne értsetek félre, én is észleltem a SPAL elleni hazai, aztán idegenbeli vereséget is, a Bologna elleni zakót, vagy a Cagliari elleni utolsó perces ikszet, csak én nem dőltem a kardomba tőle :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.03.26. 08:20


A Juve nem adta el nyáron Khedirat és Pjanicot, továbbá Szczesnyt és pótolták középszintű játékosokkal. Chiellini nem felejtett el focizni, Mandzukic nem felejtett el gólt rúgni. Továbbá nemrég a Juve cserepadja hintett egy négyest, és a finnek ellen is válogatott kezdő volt a cserepadról sok játékos.

Így teljes a kép.

Milyen fejlődést vár bárki rosszabb kerettel és visszaeső egyéni teljesítményekkel? Van olyan, aki szerint Allegri a jelenlegi kerettel bajnok lenne vagy akár a Napolival pariban lenne...

Tavaly Juan és Fazio elbirt a Barcelonaval, most hibát hibára halmoznak. Kolarov és kicsi Flo árnyéka önmagának. Dzeko ötödannyi gólt rúgott mint tavaly.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.25. 23:18


Ez egy nagyon radikális vélemény.
Én néppártosodva gondolom ugyanezt. :wink: :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.03.25. 22:36


snatch írta:Zsolti, a Genoa legutóbb nem hagyott pontot a Juvénak. Igaz az idegenben volt...


Ez igaz, mint ahogy az is h a mérlegünk 28-ból 13 győzelem... eközben a juve 28/24... hazai pályán 13/8 a juve 14/12.. a kákán is keresitek a csomót, de a szigorú tények azok h semmit nem fejlődtünk tavaly óta, és ez tény!!! Még egyszer leírom h értsétek: tőlem évszázadokig lehetett volna EDF az edző, ha szezon közben folyamatos fejlődést és koncepciót lehetett volna látni!!! De nem lehetett!!! xarok voltunk, kilátástalanok, nézhetetlenek!
Bocs, de csak azért mert római, azért még élete végéig ne járjon neki szerződés, ha egyszer nulla a produktum!!!

és sajna nem csak a spal, hanem még jó pár kis csapat kifogott rajtunk idén..
valamint a juve csak 15 ponttal vezet jelenleg, nem fér nekik bele 1-1 laza meccs... mi élethalálban vagyunk a bl-ért bőven kikaphatunk bárkitől.... ugyanmár, nagyon demagóg dumát toltok már ;)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.25. 22:14


Ferencnek egyre vállalhatatlanabb a haja :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.03.25. 15:49


Nem lesz egyszerű dolog a Napoli elleni mérkőzés. Nem tudom, hogy fel tudnak-e gyógyulnia annyian, hogy kompenzálni tudják az újabb kiesőket (név szerint eddig Shaarawy és Florenzi).
Közben úgy fest Mancinit kiengedték a sittről és Francescoval pózolgat Kínában: https://www.instagram.com/p/BvbxWwGBA2E/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.24. 18:53


Aquilani írta:
feram89 írta:De jó lett volna ha nálunk focizik végig . Tudom sérülések és egyebek de a "mi" fiúnk.
https://www.instagram.com/p/BsvP-PpFd5K/

Örök kedvencem, azért szívem mélyén reménykedtem benne, hogy egy nap visszatér, de már nem fiatal... Bár én így is visszahoznám! :) Az utóbbi években a Fifában mindig ő volt az első igazolásom!

ráadásul jelenleg free agent, tehát visszahozható. :) De max utánpótlásedzőnek :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.24. 13:39


Jól van, snatch, ne húzzuk itt egymást.
EDF-nek baromi gyenge volt a hazai mérlege a kiscsapatokkal szemben.
Ha győztünk, abban sem volt sok köszönet.
De ez már a múlt, mindegy is.
Most sem lesz jobb.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2019.03.24. 11:40


feram89 írta:De jó lett volna ha nálunk focizik végig . Tudom sérülések és egyebek de a "mi" fiúnk.
https://www.instagram.com/p/BsvP-PpFd5K/

Örök kedvencem, azért szívem mélyén reménykedtem benne, hogy egy nap visszatér, de már nem fiatal... Bár én így is visszahoznám! :) Az utóbbi években a Fifában mindig ő volt az első igazolásom!
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.24. 11:17


Zsolti, a Genoa legutóbb nem hagyott pontot a Juvénak. Igaz az idegenben volt...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.03.24. 08:13


Én komolyan megfontolnám Palotta helyében Fiumicionot bármekkora kacsa is...
Az újabb botrány kapcsán megint nem lehet tudni, hogy mi lesz. Ugyanakkor a főnökség EUR-ba költözött, a területet meg megvette néhány hete. Így viszont ki kell majd várni néhány hónapot, évet, évszázadot...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.24. 07:37


Snatch, ez jó volt.
Valóban van olyan kiscsapat, amelyiket 2-3 próbálkozásból megvertünk.
De legutóbb a SPAL például nem hagyott nekünk pontot idehaza.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.24. 00:42


fogkefe1 írta:
Trigoria írta:Immobile mint szint.... itt tartunk :)

https://www.facebook.com/officialasroma ... =3&theater
remek, megint túrázhatnak a srácok

Szégyen, de mondj jelenleg egy jobb olasz csatárt nála, aki minden évben 20 gólt fog neked rúgni ha esik ha fúj.


nincsen. Ezért is mondom, hogy eljutottunk ide, hogy egy Immobile és az öreg Quagliarella a nagy ász jelenleg. Szó nincs róla kedvelem őket, de azért na..


feram89: ne is mondd. Iszonyat nagy üzletet csináltunk vele, de a szívem belesajdult akkor - és azóta is. Nekem ő volt a kedvenc a trióból (Totti, DDR, AA)
és még mindig csak 34 éves, és már évek óta levezet csak :(
persze kihalászott magának egy gyönyörű színésznőt, keresett egy rakat pénzt, szóval annyira azért nem kell sajnálnom :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.23. 22:32


Zsolti írta:Csak hát a SPAL-t meg valahogy meg kén' verni az Olimpicóban...

https://asroma.hu/merkozesek/2017-18/1502099067
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.23. 21:44


Conte bundás g.ci. De ezen felül sem látom benne a zsenit. Amíg a Juve padjára nem került csak annyit bizonyított hogy egy jó Serie B-s edző,bár Arezzoban nem okvetlenül osztják ezt. Utána hozta a kötelezőt, de semmi extra. Sem Torinóban, sem Londonban, sem a válogatottnál.

De Allegri tényleg EDF előtt jár szerintem is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.23. 21:11


Hát igen. Az a BL-elődöntő még elég sokáig jól fog mutatni EDF önéletrajzában.
Csak hát a SPAL-t meg valahogy meg kén' verni az Olimpicóban...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron