Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.07.16. 00:32


Phoenix100 írta:Amúgy én ezt az ffpt képtelen vagyok megérteni... átnéztem pl az idei angol igazolásokat és az alsóházi csapatok is olyan összegekért vásárolnak játékosokat h számunkra az csak álom kategória.. 30-60 millió között... nekünk meg izgulni , eladni meg centizgetni kell...


Csak akkor kell megfelelni, ha indulni akarsz az európai kupákban. Ha nem, akkor nem kell...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.07.15. 22:37


Amúgy én ezt az ffpt képtelen vagyok megérteni... átnéztem pl az idei angol igazolásokat és az alsóházi csapatok is olyan összegekért vásárolnak játékosokat h számunkra az csak álom kategória.. 30-60 millió között... nekünk meg izgulni , eladni meg centizgetni kell...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.07.15. 22:18


tudom, de arra (is) írtam, hogy kacsa
szerintem nem keressük tovább, már csak az újságírók fantáziálnak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.07.15. 21:51


Trigo, de nem csak a csk-szalagra gondoltam. Megkrestuk, aszonta inkabb a juve. Akkor tovabb hova, minek?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.15. 21:32


Ezekkel a kitalált szarokkal (Higyany csk, Flo piacon, Zaniolo menni akar, mert nem kap milliós fizut, Alderw 10ért mehet) akarnak olvasottságot kreálni az "újságírók" -nem nevezném az ilyenket annak.
Az idődet rabolják, félrevezetnek, ráadásul az ilyenekkel ártanak a klub tekintélyének.

Ami inkább hírecske gyanús:
Verető megszerzéséhez közel kerültünk, bónuszokkal 19 misi lenne, a Milan legutóbbi hír szerint 18-at ajánlott, amikor visszadobták.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.07.15. 21:31


fullkacsa
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.07.15. 21:25


De ez most mi? Nem arrol volt szo, hogy akinek nem 100%os megtiszteltetes roma mezben jatszani, az nem kell? Akkor most hova eroltetik ezt a makimajmot?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.07.15. 21:03


amúgy mindig ledöbbenek hogy Higany még csak 31 éves :shock:
nyilván fullkacsa, de ha tényleg csk lenne, én nem nézek Roma meccset idén.

nso-n is fent van
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2711503
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.15. 20:27


marco24 írta:Alderweireld szerződése jövőre lejár és 10 nap múlva a 28 millió eurós kivásárlási ára is. Úgyhogy a Tottenhamnek addig van ideje egy megfelelő alkut találni.
Mindenhol ezt írják, hogy jajj lejár a kivásárlási, de nem értem ez miért számítana. Nem tudná senki x összegért biztosan megvenni, y-ért talán; hanem csak z-ért, ami lehet x is y is meg más is. Lehet akár több is, mint 28. Ha el akarják adni (mert nem tudnak hosszabbítani), eladják, ha nem, megtartják legalább még egy évig.
Ez a 10 millióért mehet dolog meg csak pletyka. Ettől függetlenül lehet, hogy menni akar (egyelőre nem hajlandó hosszabbítani), így nem lehetetlen az eligazolása, és ha nincs más kérő (jelenleg úgy néz ki csak mi vagyunk), akkor ide. Ő lehet még vár másik kérőre is, ahogy szerintem a Tottenhamnek se sürgős még az eladása (lejáró kivásárlási záradék ide vagy oda), hiszen ők alapvetően hosszabbítani szeretnének, ha meg eladják, jó lenne, ha bejelentkezne más is, hogy drágábban mehessen egy esetleges licitháborúban.

Ha Pali tényleg úgy döntött, hogy beruház a csapatba, akkor szerintem is rendben vannak a mostani költések. Legyen igazad, és legyen így. Csak azt nem tudom, hogy jövőre akkor hogy fogunk megfelelni az ffp-nek, mert idén megakartunk, és egy tehetségünk bánta ezt (Manot nem mondom mert ő lehet távozni is akart). Onnantól kezdve, hogy ffp-kompatibilisek akarunk lenni, viszont garantálható az eladási hullám jövőre, és akkor cejasnak teljesen igaza van. Egyelőre ebben nem láttunk változás idén, akárhogy is döntött Palibá, így kérdéses, mi lesz jövőre, hogyan oldjuk ezt meg.

Ettől függetlenül lehet, hogy jó csapatot rittyent össze Petrachi, nem ez a gond, hanem az, hogy lesz-e fedezete ennek. Nyilatkozata alapján igen, majd kiderül. Osztozom az optimizmusodban a keretet illetően, szépen fiatalodik a csapat, viszont a pénzügyeket illetően szkeptikus vagyok.

Maradva a tényeknél, ma azt nyilatkozta még a DS-ünk, hogy két védőt szeretne igazolni, ezért a védőkérés prioritást élvez, és több opció is van.
Jelen állás szerint ez úgy tűnik Manchini és Alderweireld lenne, utóbbiról el is mondta, hogy érdeklődünk. Meglátjuk.

Másik ami fontos, hogy sem Zaniolo nincs piacon, se Flo, aki a csk. Ha jön ajánlat, értékelik, de nincsenek akciós táblával hirdetve.

Dzekoval kapcsolatos kérdésre nem volt hajlandó nyilatkozni. Gyanítom folynak a tárgyalások.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.07.15. 19:36


Alderweireld szerződése jövőre lejár és 10 nap múlva a 28 millió eurós kivásárlási ára is. Úgyhogy a Tottenhamnek addig van ideje egy megfelelő alkut találni. Másrészt Baldini szerződtette még a Tottenham DS-eként és állítólag van Alderweirelddel egy megállapodása a Hotspurnek, hogy 10M Eur-ért távozhat. Arrafelé számítanak az ilyen gentlemens' agreement-ek. Ez nyilván nem fog így megtörténni, de kulturáltan fogják elengedni, ha a távozás mellett dönt.
Hogy miért akarna ide jönni? 30 éves, a PL tempója öldöklő, a Hotspurrel ennél messzebb valószínűleg nem fog jutni mint idén, Olaszországban viszont sokat tanulhat és hát London és Róma között azért van némi különbség. (https://www.youtube.com/watch?v=jagU-gt2EPM)

Régen voltam ennyire optimista, mert végre valaki az edző szája-ize szerint igazol ÉS nem a csatársorba. Tele vagyunk tehetséges játékosokkal a felezőtől előre, hátul voltunk az elmúlt években nagyon sérülékenyek. Ha a védelmet megoldjuk, lesz keresnivalónk. Felesleges előre nagy neveket igazolnunk, mert érzésem szerint csiszolatlan gyémántokon ülünk, akiknek tér (játéklehetőség) kell, mögéjük viszont olyan védelem, ami megbízható.

Ha Dzeko marad (szerintem igen), akkor jó lesz. Főleg ha van motiváció. Schicknek 3-4 gól kell és át fog szakadni egy mentális gát, ahogy Ündernér is átszakadt.

Néhány napja valaki írta, hogy nem veszünk olyan játékost, aki lutri és akiből nagy sztár lehet. Azt gondolom, hogy hála az égnek. A tököm televan a "huhmekkorafocistaleszegyszer" igazoláshegyekből, akik aztán mégsem jöttek be annyira, vagy nem tudtuk megtartani őket. Pont ez a mostani hozzáállás mutatja nekem azt, hogy tervezünk, nyerni akarunk és nem csak pénzt kivenni a csapatból lutri igazolásokkal.

Végül azt is gondolom, hogy Jim is szépen leült tavasszal és átgondolta, hogy mit kellene tennie a csapattal. Aztán arra jutott, hogy rendet rakni az öltözőben és beruházni. Szerintem Conte-t komolyan gondolta. Ahogy Petrarchi-t is, aki ide is jött. Meggyőződésem, hogy nem 7 szűk, hanem 7 szép év előtt állunk, ha nem is egyből. Egyszerűen azért, mert csak akkor lesz stadion, ha sikeres a csapat és már túl sokat ölt a csapatba ahhoz, hogy ne akarja a befektetését visszahozni.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.15. 16:59


Fantomasso írta:Ha csatárokról van szó, én tudjátok kit nézénk meg nállunk mint ék? Zaniolót! Ha már úgy is ő az új Totti akkor előbb utóbb oda kell jusson. Szerintem nagyon feküdne neki a pozició. Erős, magas, gyors, agresszív és önbizalommal teli. Fonseca oda tenné, hogy egy hónapig csak a kapúra rugást gyakorolja és kész a tökéletes csatár :D
Télen felvetettem itt, hogy Csikkel játszhatna olyat, hogy amíg Csikk hamis9-esként visszamozog, addig ő belép a helyére felállt védelem esetén.

Hunszi írta:Meglehet, hogy Zanioloval nagyon nem kell tervezni, mert úgy tűnik nem tetszik neki, hogy a fizuját csak 300.000el akarja megemelni az új emberünk - mondván egyszer bizonyítson, mielőtt nagyobb összeget kap - szóval kacsingat kifele.
Ehhez képest előbb vissza szeretne jönni az U21es szereplése miatt meghosszabbított szabadságról, hogy eddzen. Lehet mégis használt neki a fejmosás.
Korábban már nyilatkozták, hogy nem szeretne távozni, most Petrachi is nyilatkozta, hogy nincs piacon.

fogkefe1 írta:A 2.5 millió sok lenne? Szerintem is kacsa az egész, de erről szólnak a hírek.
Nekem 3,5 millió rémlik a hírekből. Aminél jóval kisebb adót kell fizetni olaszban, mint ott, ezért lehet vonzó. Ott 4 fölötti most a fizuja, de jelentős emelést ajánlottak neki, ami nettó talán több, mint amit itt kapna, ezért sem tűnik reálisnak ez az üzlet.

Higanyt meg biztos nem csábítgatjuk ilyen ajánlattal, ha nem akar jönni, keresünk mást, bízom Petrachi szavaiban. Persze lehet, hogy célzottan közutálatra pályázik, és eladja Flot, Higany meg jön csk-nak, és cserébe adjuk Zaniolot a Juvénak.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.07.15. 14:11


fogkefe1 írta:A 2.5 millió sok lenne? Szerintem is kacsa az egész, de erről szólnak a hírek.



Höhö, akkor ez tuti kamu. Jelenleg 3at keres és reálisan 6Mre lehet ajánlata a PLből.
A Higuain csk még egy fokkal ennél is biztosabb kamu. Holtszezon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2019.07.15. 13:05


Hunszi írta:"Döntse el mindenki, hogy a következő hír igaz vagy sem..."

Ez nem így működik. :lol:
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.07.15. 13:00


Döntse el mindenki, hogy a következő hír igaz vagy sem...de ha igen az írtó nagy gáz lesz.

Állítólag Higuaint a vezetőség a CSK karszalaggal akarja meggyőzni, hogy igazoljon Romába :shock:

Gyanítom, ha ebben van valami igazság, akkor Florenzi se kell nálunk megkezdje az új szezont.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.07.15. 12:51


A 2.5 millió sok lenne? Szerintem is kacsa az egész, de erről szólnak a hírek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.07.15. 10:34


Alderweireld bérét ki fizetné? Mert abból, amit ők kérne fizethettük volna Manolas, Zaniolo, EL Shaarawy és DDR kért bérnövekményét és bármilyen olasz korosztályos válogatottat együtt. Érne ennyit? Lófaxt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.07.14. 18:44


Mondjuk a Zaniolo = Alderweireld +27 millió nem rossz üzlet, ha Zaniolo kevesli az 1-1.3 milliós fizetést 19-20 évesen.
Ellenkező esetben, ha megtudunk vele egyezni, nem fogadnám el ezt a dealt, jó lenne itt tudni legalább pár évig h a mi emberünk lehessen. Romában nevelkedett sztár. (ha az lesz egyáltalán nem tudni)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.07.14. 15:55


Meglehet, hogy Zanioloval nagyon nem kell tervezni, mert úgy tűnik nem tetszik neki, hogy a fizuját csak 300.000el akarja megemelni az új emberünk - mondván egyszer bizonyítson, mielőtt nagyobb összeget kap - szóval kacsingat kifele.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2019.07.14. 15:47


Ha csatárokról van szó, én tudjátok kit nézénk meg nállunk mint ék? Zaniolót! Ha már úgy is ő az új Totti akkor előbb utóbb oda kell jusson. Szerintem nagyon feküdne neki a pozició. Erős, magas, gyors, agresszív és önbizalommal teli. Fonseca oda tenné, hogy egy hónapig csak a kapúra rugást gyakorolja és kész a tökéletes csatár :D.
Nállam így nézne ki a kezdő:
Zaniolo
Kluivert-Pellegrini-Under
Diawara-Cristante
Spinazzola-Fazio-Mancini-Florenzi
Lopez
Valószínüleg felső középmezőnyben végeznénk mivel túl fiatal az összeállítás de ha egyben maradna a csapat (ami tudom, hogy nállunk sose fog megtörténni) akkor egy két éven belül ütős lenne.

Vélemény :?:
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.14. 12:17


fogkefe1 írta:Példa: Cristante. Atlantában egy vezér volt, rúgta a gólokat stb, nálunk azt sem tudta h hol van. Pedig ne mondjuk h nagy volt neki a színvonal, amikor az Atalanta ugyanolyan jó csapat, mint mi.

Másik példa: N'Zonzi: játszott Angliában ami egy fizikális bajnokság, játszott Spanyolországban ami egy rohanós bajnokság és játszott Olaszországban ami egyik se, mégis annyira súlytalan volt a középpálya közepén mint Kluivert a védekezése során.

Persze lehet erről vitatkozni, hogy melyik poszt a fontosabb, meg melyikre nehéz igazolni, számomra mindig a középpálya a kulcs. Persze valószínűleg nincs igazság és kár ezen rugózni, de szerintem elhoznak egy Kramaricot mondjuk simán rúg 15 gólt. Egy jó középpályás meg nem biztos h jó lesz, főleg egyből.
Beszéltünk már itt a fórumon az Ata játékosok besüléséről más csapatokban. Mondjuk szerintem Cristante nem volt vészes, voltak kifejezetten jó meccsei is.
Egy teljesen más poszton kellett játszania, mint előző klubjában, mivel Moncsilla képtelen volt bármikor is posztra igazolni. Nálunk sokkal védekezőbb szerepkörben játszott, mint korábban.
Zombi eladásakor örültek a Sevilla szurkolók, most már láthatjuk miért. Szerintem ő mindig is ennyit tudott, de nem láttam korábbi meccseit, így ez csak feltételezés.

Félreértés ne essék, én is a középpályát tartom a legfontosabbnak, egy jó szűrő aranyat ér. Ilyen szempontból igazad van, nehéz Kantékat találni. Viszont egy elfogadható teljesítményt nyújtó robotot könnyű, és itt nem alibikirályokra gondolok, mint Zombi, hanem olyanokra, akik nem a legjobbak, de felszántják a pályát. Egy csatárnál ez nem elég, oda inkább kellenek kvalitások is.
Abban egyetértek, hogy nincs abszolút igazság, csak a meglátásainkat ütköztethetjük. Egyik esetben neked lesz igazad, másikban nekem. :)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.07.14. 11:35


Nem összegre gondoltam Jazon. Nyilván mindig a csatár lesz a legdrágább, nyilván 10/8x ő a csapat sztárja. Csak azt mondom h könnyebb egy 15 gólos csatárt találni. Mint egy normális kozéppályást. Destro, Osvaldo, Borini, Dzeko, stb. mindenki megrúgta a 10-15 gólját. Doumbia és Defrel betli volt itt máshol nem érdekes, Schick pedig még adós. Szóval szerintem egy átlagos normális csatárt könnyebb találni mint egy jó kozéppályást ár nélkül.

Példa: Cristante. Atlantában egy vezér volt, rúgta a gólokat stb, nálunk azt sem tudta h hol van. Pedig ne mondjuk h nagy volt neki a színvonal, amikor az Atalanta ugyanolyan jó csapat, mint mi.

Másik példa: N'Zonzi: játszott Angliában ami egy fizikális bajnokság, játszott Spanyolországban ami egy rohanós bajnokság és játszott Olaszországban ami egyik se, mégis annyira súlytalan volt a középpálya közepén mint Kluivert a védekezése során.

Persze lehet erről vitatkozni, hogy melyik poszt a fontosabb, meg melyikre nehéz igazolni, számomra mindig a középpálya a kulcs. Persze valószínűleg nincs igazság és kár ezen rugózni, de szerintem elhoznak egy Kramaricot mondjuk simán rúg 15 gólt. Egy jó középpályás meg nem biztos h jó lesz, főleg egyből.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.14. 10:09


Trigoria írta:
Kizártnak tartom, hogy ez megtörtént. Bűntényt úgy is követhetsz el (adatlopás), hogy ne nagyon legyen látványos (pl másolással). Egyéb esetben várnám a rendőröket, mikor kopogtatnak.
kivéve ha P saját adatbázisa volt, amiről csak hitte a klub, hogy megmarad neki is.

Ha igaz a hír, akkor ez még előferdülhet. Én azt érzem nála, hogy haladunk egy irányba, történnek a dolgok (még ha némelyik elhúzódik is), nem csak pletykahegyek. Aztán, hogy az irány mennyire jó, az majd kiderül.

Augustus C. írta:A Dzeko gyűlöletet ma már totál meg lehet érteni, de mégis kit hozunk a helyére?

Milyen érdekes, mi? Írták, írtuk, h ElSha maradni akar. Aztán lenyilatkozta az új "csapatánál", h új kihívás kellett neki. LOL.
Én speciel nem utálom, csak másfél éve mennie kellett volna, amikor hítta a cselszki. Akkor már fél éve ott ült a padon, aki helyette játszhatott volna. Nem pótolhatatlan, majd csak találunk helyette valakit, ha kell egyáltalán keresni. Előbb-utóbb le kell cserélni, mert nem lesz fiatalabb, és most itt az utolsó alkalom, hogy pénz is lássunk belőle.

Sári bizonytalan volt, az első ajánlatot se rögtön dobta vissza. Nekem legalább is ez jött le. Aztán a másodikra igent mondott. Nem tudjuk, mi volt a háttérben, nem hiszem, hogy a pénz győzte őt meg 100%-ban, mert akkor már elsőre is igent mondhatott volna (vagy leáll alkudozni), nem sokkal volt rosszabb ajánlat. Szerintem voltak tolóerők is (öltöző?), nem csak húzó (pénz).


Virga írta:Lukakuért meg nem akarnak kiadni 84 millát állítólag. Így jobban kell Dzeko vagy kevésbé? :D
Továbbra sem számít. Dzeko olcsó vétel, ki tudják pengetni, az összeg a kérdés. Állítólag 12M-18M a két összeg a kötél végein amit ajánlanak és mi kérünk. Arányaiban nagy, de értékében nem nagy difi. A kötélcibálásban mi ráérünk, keressük az utódját, nekik sürgős.
Lukaku érkezéséhez az is kellene, hogy Icardit el tudják adni, de egyelőre nincs kérő, vagy nem érdekli senkit, vagy az esetleges érdeklődök kivárnak, egy jobb összegben bízva.
Szóval én Dzekot már félig inter mezben látom, a kérdés csak az, ki lesz a csatártársa. Nem lennék a sintér DS helyében, mert nincs könnyű dolga csatárügyben.

fogkefe1 írta:Szerintem csatárt a legkönnyebb igazolni és középpályást a legnehezebb. De persze ez csak az én véleményem lehet nincs így.

...mondjuk máig nem értem ha miért van az h a cseh válogatottban mindig betalál, vagyis lehet sejtem. Schick kontra csatár?

Én fordítva látom. Ha találsz egy csatárt, aki két gólt rúgott egy felkészülési mérkőzésen, már dupla áron kínálják. A középpályásokat viszont kevésbé látványosak; egy jó robotolós középpályást olcsón is meg lehet szerezni, ellenben egy csatár mindig lutri. A Juve idén két jó középpályást kukázott, várom, mikor kukáz egy Griezmannt.
Hozod Csikk példáját is, az se mindegy, hogy az a csatár illeszkedik-e a taktikába. Persze ez igaz lehet a középpályásokra is, de a csatároknál hatványozottan. Amíg más csapatban lubickol, itt besülhet, középpályásoknál ez ritkább. (Ahogy Gerrard Torres nélkül is tudott jól játszani, Torresre ez már nem volt igaz, neki kellett egy olyan csapattárs.)

cejas írta:Eddig drágán vesz, olcsón senkit nem hozott, akinél felmerülhet a nagy nyereség. Nem hiszem, hogy azért mert jövőre leállna a mindenki eladó mechanizmus.
Néhány játékost eladott féláron, azaz realizálta a veszteséget. Ez még mindig nem fedezi az idei vásárlásokat. A csapat értéke tovább zuhan és most már nem a bajnoki helyezés miatt.
Részben ez kényszer, de nem jön helyettük a zsákbamacska aki befuthat.

Remélem Higany nem jön, mert nem akar nagyon, aki pedig nem akar, az ne is jöjjön, ugye?
Szerintem az igazolások értékben jók, ha lenne fedezete. Értem ez alatt, hogy egy Roma szintű csapat ilyeneket igazoljon, de kellene hozzá pénz is, ami nincs. Nyilatkozata szerint Palitól megkapta a zöldkártyát az ilyen játékosok leigazolásához, nem dolgozik igazolási sapkával, de hogy hova fut ez ki, az jó kérdés. Nem hinném, hogy Pali azt mondja, a stadionra nem tudtam költeni, akkor most legyen a csapatba tolva egy kicsi. Szóval jogosnak érzem az aggodalmadat. Meglátjuk.
Hígagyú meg ne jöjjön.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.07.14. 07:04


cejas írta:Részben ez kényszer, de nem jön helyettük a zsákbamacska aki befuthat.


Danjuma az új név, aki jöhet a Fáraó helyére, ő pont ez a kategória. 22 éves holland srác, tavaly 1m-ért vette a Brugge, most 10 körül hozhatjuk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.07.13. 20:33


A Miláné még foltozásra vár. :)
Nekik egy jó edző kellene végre. Mennyit szarakodnak azok is, atyaúristen...
Meg engem is jól beégetnek évről évre. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.07.13. 19:46


A milané milyen, Zsolti? Kell rettegni? ;)

Amúgy lényegtelen ez nekünk szerintem. Nézzük meg inkább a Sassuolo, Torino, Fiorentina és tsai középpályásait.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 80 vendég