Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.17. 23:10


Trigoria írta:Mintha a egy zsinagóga freskóira olyan művészt kérnék fel, aki évek óta Tigris tankokat festeget. :D

:D
Oké, ezen konkrétan majdnem beszartam.
És ezzel el is engedtem a témát.

Marco24, nekem nem elérhető a linked.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.17. 22:51


Ugyanez mindenki számára érthetően: https://mirawehbe.files.wordpress.com/2 ... 857842.jpg
Nem kell ehhez majom. De három gólörömöt is kivághattak volna, három különböző bőrszínű emberről. Ez egy nagyon gyenge kivitelezés, teljesen rossz üzenettel. Egyébként is a modern marketing alapszabálya, hogy JÓ NAGY BETŰKKEL KIÍRJUK, HOGY MI AZ ÜZENET, HOGY A POLGÁRNAK NE KELLJEN KITALÁLNIA, MERT NEM FOGJA! Ez egy vacak kampány.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.12.17. 22:10


A kek szemu avagy nyugati a feher
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.17. 18:54


tartom az álláspontom :)


https://kuruc.info/r/4/206160/
„Öt-hat éve festek majmokat. Arra gondoltam, hogy ezzel a munkával megtanítom, hogy mindannyian majmok vagyunk. Készítettem egy nyugati majmot kék és fehér szemekkel, egy ázsiai majmot mandulavágású szemekkel és egy fekete majmot helyeztem középpontba, ahonnan ez az egész jön."

Hogy hogy nem pl fehér majom nincs rajta. Mert akkor annak lett volna üzenete esetleg. :) (Mármint a vágyott üzenet. Mármint a Nyugat által vágyott üzenet. :D )
De amúgy ezek as színek az arcuk körül mire jók? Nem nagyon értem. :)
Meg az nem magyarázat F.Totti, hogy ez a manusz majmokat rajzol mindig. Mintha a egy zsinagóga freskóira olyan művészt kérnék fel, aki évek óta Tigris tankokat festeget. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.17. 16:35


Igen, pont ez jutott nekem is az eszembe. A színes bőrű kifejezés ma már nem pc. Akkor meg world wide ment a kampányuk, amiben a színes ruhákra, színes bőr "rímelt". senki nem akadt fent rajta.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.17. 16:31


Jöttek onnan annó igen érdekes Benetton reklámok is, főleg a 90-es években.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.12.17. 15:30


A vízipók azért más tészta, ott az ötlet jó, csak a megvalósítás lett ciki. Mintha ovisok készítették volna a jelmezt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.17. 15:27


Pedig tényleg így gondolom. Az alkotó faszi majommániás. És szerinte nem szégyen az, hogy mindannyian az állatvilágból emelkedtünk ki (tök igaza van). Neki egész biztos elhiszem, hogy őszinte.
A liga meg kizárt, hogy ennyire bevállalós lenne. Ha a Duce egyenesági leszármazottjai vezetik a marketing/PR részlegüket, akkor sem mernének ezzel trollkodni. Simán suták. Vagy rosszabb esetben leszarták. Azt a feladatot kapták a főnöküktől, hogy csináljanak egy plakátkampányt a témában. Kiadták a megbízást egy művésznek és meg sem nézték mit alkotott. (Kb mint a vízilabda szövetség a vizipókos kabalafigurát :))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.17. 15:13


F.Totti ne már :D

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... sz-2738181
Olyan nincs hogy ezt véletlenül sután ostobán benézzék - már másodszor.
Szerintem iszonyat nagy trollok! Imádom érte őket :D :D
Egyenesen zseniális: rakd ki képen amit tilos, és írd oda amit elvárnak.
Aztán ha belekötnek, akkor majd azt mondod szerencsétlen képválasztás, de hát kérem, ott az üzenet a szövegben! :) És közben meg ország világ tudtára adod az igazi véleményed a képpel, amit száz méterről is látni, a feliratot meg csak pár méterről lehet olvasni. :D

Ja és persze kommentelni nem lehet a hírt :)))



Négy(!) 100 százalékos ziccert hagyott ki a Cagliari
Ettől kiscsapat a kiscsapat, hogy ezeket (is) kihagyják nagyobb eséllyel a nagycsapatokhoz képest :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.17. 15:02


mcsabi írta:Ez a pc dolog nem erőssége az olaszoknak. A múltkori black friday után most elindították a rasszizmus elleni kampányukat és úgy voltak vele, hogy ehhez a legjobb, ha 3 majmot tesznek egy plakátra.


Az olaszok nem igazán értik a rasszizmust. Teljesen másképp kezelik, mint mondjuk Angliában vagy az USÁban. Ennek oka leginkább az, hogy rohadtul nem rasszisták és így nem is feszülnek úgy rá, mernek lazábban nyúlni a témához. Olaszországban nem is keltenének ezek a plakátok vagy egy Black Friday címlap olyan hullámokat, mint amit az angolszász nemzetközi média kavar belőlük. Ahogy a CdS címlapon éreztem a hátsó szándékot, ezeken a plakátokon most egyáltalán nem. Őszintén suták. A palkátok és a készítőik is. szerintem az olasz színesbőrűek nem is ugranának rá. Persze a nemzetközi visszhang miatt majd ott is lesz egy két elégedetlenkedő, besértődő, hisztiző. De azt már most le merném fogadni, hogy ezek többsége fehér lesz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.12.17. 14:39


Ez a pc dolog nem erőssége az olaszoknak. A múltkori black friday után most elindították a rasszizmus elleni kampányukat és úgy voltak vele, hogy ehhez a legjobb, ha 3 majmot tesznek egy plakátra.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.17. 13:43


snatch írta:banyek, most nézem...:( a 93. és 98. percben...áááááááááááááááááááááááá

rohadék Lazio, mitől megy nekik ennyire?!?!?! kezdek úgy aggódni, mint Zsolti a Milan esetében. De komolyan. Néztem vasárnap, hogy a SPAL mitől ennyire sz*r, miket játszott a bajnokságban, és kb. az egyetlen értelmes győzelmüket épp a Lazio ellen szerezték (még a bajnokság elején persze)


Én viszont láttam a meccset. Négy(!) 100 százalékos ziccert hagyott ki a Cagliari, amikor kvázi a kapussal szemben voltak csak. Ha 3:0, akkor sem mondhat a Lazio semmit. Aztán a futball örök igazsága, hogy ha kihagyod a helyzeteidet, akkor visszaüt, a Lazio pedig végigtolta a meccset, hajtottak az utolsó percig. Mezőnyfölényben voltak, de teljesen meddő volt. Az egyenlítő gól előtt is egy furcsa lecsorgó labda (védő tarkójáról) pattant szerencsésen a Lazio szempontjából, amit kicsit eltört de így lett nekik jó. Egy iksznek jobban örültem volna, igazságosabb is lett volna, de előfordul az ilyen.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.17. 13:37


F.Totti írta:Dehogy bánta. Potenciál így is több van a Nápolyban, mint a mi csapatunkban. rövidtávon mindenképp. És Manolas nem olyan focistának néz ki, aki hosszabb távra tervez. A pénze is jobb. Szóval éli boldogan világát és szarik a múltra.


Gattusoval több potenciál a Nápolyban? Ezt nem hiszem.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.17. 10:40


A történelmi tényeken kívül nem sok minden mutat abba az irányba, hogy a Lazio lekakukkol előbb-utóbb. Iszonyú stabilak és az előrejátékuk is üzembiztos. Nem egy verhetetlen csapat most sem, de a padlójuk nagyon magasan van. A plafon meg szerencsére ahhoz képest alacsonyan. Remélem nem maxolnak ki minden rangadót úgy, ahogy a Juve ellenit és akkor megfoghatóak lesznek. De a jelenlegi helyzet alapján tuti harmadiknak néznek ki.
A kis Inzaghi baromi jó edző.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.17. 08:58


banyek, most nézem...:( a 93. és 98. percben...áááááááááááááááááááááááá

rohadék Lazio, mitől megy nekik ennyire?!?!?! kezdek úgy aggódni, mint Zsolti a Milan esetében. De komolyan. Néztem vasárnap, hogy a SPAL mitől ennyire sz*r, miket játszott a bajnokságban, és kb. az egyetlen értelmes győzelmüket épp a Lazio ellen szerezték (még a bajnokság elején persze)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.16. 23:07


Merénylet áldozata lett a Bulivonat. Egy viaduktot robbantottak alatta kb. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.16. 15:53


Dehogy bánta. Potenciál így is több van a Nápolyban, mint a mi csapatunkban. rövidtávon mindenképp. És Manolas nem olyan focistának néz ki, aki hosszabb távra tervez. A pénze is jobb. Szóval éli boldogan világát és szarik a múltra.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.16. 11:33


fogkefe1 írta:Szerintem nem bánta meg, mert több pénzt kap és alapból jó csapat a Napoli csak most gyengébben játszanak. Sok csapattal előfordul ez. Lehet már tavasszal jobbak lesznek, de jövőre szerintem tuti visszatérnek.


Szerintem meg nagyon megbánta. Itt félisten volt, ott nem az. A Nápoly és Róma közti különbségről ne is beszéljünk. Különösen úgy, hogy látja egy Smalling vagy Mancini lehetne a párja. Összességében tuti 3-4 ponttal több lenne a csapatnak és az idei év az, amikor le lehet győzni a Juvét. Az új edző végképp iránymutató atekintetben, hogy merre is az irány a Napoli számára. Mégha egy Allegri vagy Pocchetino jött volna lenne okuk bizakodni, így nincs.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.16. 00:40


kíváncsi leszek holnap a BULIVONAT tartja e a lépést velünk Mászókáék ellen :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.15. 20:52


az tuti, hogy nemzetközi kupa nélkül könnyebb dolguk lesz, csak a bajnokságra kell majd koncentrálniuk :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.12.15. 20:22


Szerintem nem bánta meg, mert több pénzt kap és alapból jó csapat a Napoli csak most gyengébben játszanak. Sok csapattal előfordul ez. Lehet már tavasszal jobbak lesznek, de jövőre szerintem tuti visszatérnek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.12.14. 22:23


:D :D :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.14. 22:03


na, már legalább tudom ki ez a Kulusevski :)
Új seprőnél bejönnek a dolgok általában, de Gattuso még ehhez is kevés :D
Manolas megbánta már a döntését vajon?:)

amúgy látom, hogy 1-2, na mondom tuti a 85+percben kapott ki a Napoli. Nézem, Gervinho 93. perc. :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.14. 20:41


pont akartam írni, hogy a Napoli Ancelotti-buktató meccset játszott...:D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.14. 19:55


Kulusevski elindította Gattuso nápolyi karrierjét.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég