Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.01. 22:20


Oké válságot kezelni jött, de hozott olyan játékost, akinél van arra esély hogy csak 1 euroval is többért túl fogunk adni rajta, mint amennyiért jött? Oké, az se jó amit Monchi csinált, mert nála meg pont ez volt a cél, csak kb mindegyik vására befüstölt, de petrachi meg pont az ellentéte. Nálam Sabatini ezért ishatalmas arc, mert a kettő között tudott lavírozni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.01. 21:01


feree80 írta:én most ez a pteracsit vagy kifenét egyelőre nem venném bele a buliba, az inkompetens vezetőség és annál inkompetensebb pallotta hozta ide, azért hogy válság menedzeljen, moncsi és pallotta szemetét kitegye romából.

Bárcsak igazad lenne a szemét eltakarítással kapcsolatban. Mondjuk félig igazad is van. De a szemetet csak ingyen, kölcsön viszik, nem fizetnek értük. Kik mentek kölcsön, kvázi ingyen? Csak egy pár név: Karsdorp (akit 16 millióért vettünk), Nzonzi (30), Defrel (15), ha minden jól alakul, holnaptól Schick (42). Csak ez a négyes durván 100 millió euróba fájt. És még nem számoltuk mondjuk Olsent, és ugye rajtunk ragad Pastore. Már Petrachi előtt is centizgettünk ugyan (ebből lett Aubameyang helyett anno Iturbe, meg Mahrez helyett Schick), de most nem tud idehozni egy Alderweireldet, mert nem tud 3 millióval többet kínálni érte, 25 helyett 28-at.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.01. 20:18


mcsabi írta:
feree80 írta:attól még dögölj meg pallotta és moncsi! :twisted: mert jól esik. :wink:

Szóljatok, ha ebbe a felsorolásba már Petrachi is befér. Én gondolatban már hozzáfűztem.

én most ez a pteracsit vagy kifenét egyelőre nem venném bele a buliba, az inkompetens vezetőség és annál inkompetensebb pallotta hozta ide, azért hogy válság menedzeljen, moncsi és pallotta szemetét kitegye romából.
ha aszongyák neki ugorj a kútba, akkor beleugrik, ha meg aszongyák hogy hogy hozz ilyen nudli, mennyiségi középszerű játékosokat mint smalling vagy kalinics, akkor hozza, ha meg aszongyák neki, hogy hitesd el a szurkerekkel hogy ezek nem mennyiségek, hanem minőséget képviselnek, és azért kellenek, hogy elérjük a bl-t, akkor meg azt fogja nyilatkozni, ennyire egyszerű.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.01. 20:01


A második félidő elején volt 4 olyan helyzetünk, amivel talán el is dönthettük volna még 1-0-nál, de végül elönzőzte Zani 2x és Justin, Ünder meg rosszul adta be. Meg is lehetett volna, de kár érte! Mancini meg Fazio 2x is egymásnak szaladt. :D A 2 szélső olyan mintha a pályán se lett volna, Pastore meg a tavalyi Nzonzi alibi szintet hozta, semmit nem tett hozzá, csereként is lassabb volt a többieknél.Végig öregurasan játszottunk. Ma leginkább a középpályánk állt közel a jó szinthez. Sok mindent nem nézek ki Cristantéből, nem tudom mikor fejlődik DDR vagy Strootman vagy Nainggolan szintjére, de ma végig robotolt. Szegény Zaniolonak 4x kellett elveszítenie a labdát és kétszer lefeküdnie, h Fonseca észrevegye a 80. percben, h teljesen kizsigerelte magát és szüksége van a cserére. A 88. perces Flo-Diawara csere is érthetetlen volt. Nagyon csapatidegennek tűnik ez a Fonseca. Történhet még csomó jó dolog, de sztem nem éli meg a márciust a Roma kispadján. A válogatottas szünetet az alsó 10-ben töltjük, igaz csak 2 meccs volt még, de egy top 4-es ellenfelünk se volt közte, és egyszer se győztünk.

20 éve szurkolok a csapatnak, ilyen mégse rémlik, h a lazio annyira lett volna a derby egyértelmű favoritja, mint amennyire most annak tartották őket. Talán csak a legsötétebb Luis Enrique-s, Okakás, Simplicios időkben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Augustus C. 2019.09.01. 20:34-kor.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.09.01. 19:53


Xaba írta:De Sanctis mar nem segit az oldalvonalnal? Nem is tudom mi volt az o munkakore tavaly...


De Sanctis előre lépett. Massara távozása után rá bízták az utánpótlás csapatoknál zajló munka felügyeletét, ellenőrzését.

A meccsen sok szerencsés momentum volt, mi a második félidő elején buktuk el a meccset, amikor Zaniolo két, Kluivert egy kontrát önzőzött el.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.01. 19:28


meccsre visszatérve, qrva nagy szerencsénk van, az eredmény ránk nézve hízelgő, de attól még jonynak örülök, ezért került csak 2 millába, itt szembesülhet azzal hogy egyrészt van les is a világon, és alapvonal is a calcioba. :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.01. 19:19


feree80 írta:attól még dögölj meg pallotta és moncsi! :twisted: mert jól esik. :wink:

Szóljatok, ha ebbe a felsorolásba már Petrachi is befér. Én gondolatban már hozzáfűztem.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.01. 19:17


isten hozott bennünket a középszerűségben, ma láttam egy tucat, átlagos, középszerű játékossal felálló tucat as romát, az irány "jó" oda tartunk ahová a lazio már évek óta tartozik :( náluk nem nagyok az elvárások, ott a szurkerek nem várnak bl-t, max hogy a derbiken picsázzanak el bennünket, úgyhogy sztem ideje lesz hozzászokni, nekünk is a középszerűséghez, ha fonsecának lenne töke a két impotens szélső helyére legalább ilyenkor behozza antonuccit, de nem, hozza a borzadály, darabos santont, a lassított felvétel pastorét, diawarának meg ad 5 percet, hogy még csak be se bizonyosodhasson hogy talán motoszkál benne vmi.

de nyugi, holnap jön a megmentő, a szintén tucat, átlagos kalinics jöttével.

nekem nem kell több meccs, 2 is elég volt, hogy megmondjam, esélyünk nincs a bl helyre, ennyire középszerű kerettel, ergo 5-8. helybe be is lőttem ezt a tucat csapatot, abban már nem vagyok biztos, hogy fonsecával érjük el.

attól még dögölj meg pallotta és moncsi! :twisted: mert jól esik. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.01. 18:59


Nem emlékszem ennél súlytalanabb Romára
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.01. 18:55


Santonnál kevesebb rosszabb játékosunk volt
Labdavezetés nem megy neki, labdakezelés se, a futása is béna, cserébe egy agresszív állat

tippeltem első forduló utána havernak, hogy 3 forduló után nem lesz győzelmünk. Sajnos még mindig lehet igazam :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.01. 18:50


Kár, hogy Totti nem tudta időben eladni a klubot az araboknak. Hosszú, kemény év lesz ez...
Tavaly csak az edző nem volt Roma szintű, idén már a csapat se
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.01. 18:44


a kapufákig legalább szórakoztató volt a meccs
de most nézhetetlen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.01. 18:44


Mivel mindenki lépett, így már csak a vizez adja a srácoknak
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8150
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.09.01. 18:42


De Sanctis mar nem segit az oldalvonalnal? Nem is tudom mi volt az o munkakore tavaly...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.01. 18:39


Eddig úgy tűnik, hogy támadásban tanácstalanok vagyunk, cserébe viszont szar a védelmünk és mintha nem lenne középpályánk. Majd Kalanic-csel jobb lesz
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2019.09.01. 18:28


Ami a legnagyobb gond,hogy Fonseca nagyon tanácstalannak látszik! Nem igazán tudja,hogy hol van.
Nem védekezünk a középpályán!
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.09.01. 18:23


Ez sajnos várható volt :(
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4000
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.01. 18:05


gyengék vagyunk, de egyben szerencsések, ha ez kitart, meg a bizonytalan kapus és védelem, akár meg is lehetne a meccs.

cunder értékelhetetlen, nincs mit értékelni rajta, mintha pályán se lenne, ergo jobb oldalunk nincs, kluiverttet csak-csak észre lehet venni, ha a 60. percig nem lesz változás, hoznám diawarát cunder helyére, pelleginit előrébb tenném egy sorral, zaniolot meg a szélre, apropó, zaniolo, túl szelebordi, az ilyen belépők sajnos benne vannak még a játékába, ergo testi épségét se félti, vissza kell vennie, mert tartok attól, nehogy kiszorják.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.09.01. 17:51


Kluivert nagyon fura. amire azt hiszem h simán megoldja elb*ssza, ellenkezőjét megoldja :)
Pau nem nagyon bízhat a társakban :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2019.09.01. 17:35


Trigoria írta:uncsi meccs :D :D :D

Jah
Kb 2 pirosat tippelek :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2019.09.01. 17:33


Edin mekkorát sprintelt vissza védekezni! Alig hittem a szememnek!
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.09.01. 17:31


Az :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.01. 17:29


uncsi meccs :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.01. 17:20


:D :D :D :D :D
nevetséges büntető megint

az elvégzése viszont tanári
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2019.09.01. 17:15


Pellegrini,Ünder mintha pályán se lenne, sőt Kluivert is kb 0 eddig.
feram89
 
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég