Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.17. 11:39


Pjanicért Nani? Nane! :)
(garcia tuti nem hagyná)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.17. 11:04


A MU vérszemet kapott, így lehet, ha bevonják az üzletbe Nanit annak érdekében, hogy elhalásszák a Spurs orra elől Lamelat.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.16. 21:04


Gabris írta:
Vagy Strootman síkhülye, hogy DDR ügyében ki meri nyitni a száját, amikor erről mindenki kussol. Vagy nem igaz, hogy ezt mondta. Vagy megmondták neki, hogy ezt mondja. :)


Elhiheted, hogy ezt mondta. Egyébként, ha ukász lenne, nem egy holland újságnak, hanem minimum egy gazzettának mondta volna sztem. Strootman nem tűnik hülyének az interjúi alapján ráadásul ezt hollandul adta, így nem fogható rá, hogy a nem létező olasz tudásával hülyeségeket beszélt :D

Tehát akkor marad a síkhülye :D , vagy nevezzük meggondolatlanságnak


isten ments Meneztől újra :!:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28151
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.16. 20:38


az idő megszépíti a múltat :) :wink: menez számomra olyan vki, aki nem illett a romába, és a calcioba, csak úgy mint bozsan.
(persze nem szentírás, pisztán egy vélemény).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.16. 20:09


Én vagyok a Menez párti....:D Egyszer már itt ki fejtettem, hogy amikor ő itt játszott nem volt a gyorsaságához illő partner. Egyedül Feri tudta vele felvenni a játék ritmusát fejben!!! Nézd csak meg, hogy mit csinált tavaly!! Valaki írta feljebb egy kicsivel!!! Adriánnal hasonlították össze....Meg is találtam neked....

Adrian: 67 meccs, 10 gól, 4 gólpassz. Menez: 63 meccs, 12 gól, 24 gólpassz

Azt hiszem ezzel a teljesítménnyel elfirkálna nálunk is a kezdőben!!!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.16. 20:03


Én "sírtam" Menez után. Illetve nem sírtam, csak próbáltam rávilágítani, hogy mennyire nem éri meg leigazolni a spanyol srácot, amikor egy Menez képességű játékos (aki jobb a spanyolnál) majdnem a feléért elérhető. A statisztika nem hazudik.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.16. 19:26


hát ezek után senki nem jöhet azzal hogy tapasztalatlan a keret, korábban írtak ilyet is, egy felkész.meccset se látva, remélem ezzel az egyveleggel(kerettel, ami alapjában nem tetszik) idén vmi jóba is belecsapunk, értsd összejön a kupás helyezés.

lamela eladása, engem zavar, hogy csak erről van szó, inkább gondolkodjatok úgy, hogy a nagy sabatini 3 nyár alatt igazolt vagy 30 játékost, és marcos és lamela azok közé tartozik, akik beváltak, szal vhol zavar, hogy olyan eladását erőltetitek, aki bevált, akkor mért kéne mindenáron eladni? vmi nani v gervinho kedvéért? akik meg egy munak és arsenalnak se kellenek, mert nem jók....nem azt mondom nem adnám el, mert van az a pénz, de nem nanikat meg gervinhokat vennék rajta....
sőt. oszvaldot eladnám, de nem noname támadót hoznák a helyére, hanem mínőséget, mert az előrelépés lenne.

amúgy nem voltam ma netközelben, ezért most olvastam egy inter topikban, hogy oszvaldo akár ott is kiköthet, vmi 6 milla kölcsönben plusz további 9milla kötelező opcióval...(ismerős üzlet mi?!?! :mrgreen: hát az.... :wink: ) egész mercato alatt ettől féltem, hogy esetleg az interbe megy, odai is való, és sztem jó is lenne náluk, vagyis beválna, mert minőség lenne náluk.

ja most látom, hogy van aki menez után sír....no komment :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.16. 17:16


15 jó ár...Csak ne a spanyolra költsük el....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.16. 17:07


A Corriere dello Sport szerint az üzlet megköttetett a szentekkel és eladtuk Osvaldot 15 millió fontért, holott egy másik forrás az írja, hogy a Tottenhamnak mondott igen...most akkor mi van itt? :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.08.16. 17:00


Menez a büdös életbe nem jönne vissza hozzánk, nem szépen ment el. Lameláért meg fix, hogy senki nem adna 40et szerintem. ne álmodozzunk. Meg nem tudom a kis argentin helyére ki jönne egyáltalán. Paredes pedig ugyanaz a kategória, mint Erik, kitudja beválik-e.
Nem vagyok ennyire borúlátó, a keret most formás, ha Osvaldo pakolna már örülnék is.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.16. 16:59


40ért szerintem is nagyon gyorsan adjuk el :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2013.08.16. 17:06-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.16. 16:40


Legyen negyven és gyorsan adjuk el!!!!! Oszi 18...és gyorsba felszabadult 58 m amiből lehet komoly igazolásokat hozni!!! Csak ne ilyen senkiházi spanyolokat!!!! MENEZ!!!! De szeretném őt megint giallorossiban látni!!!!! És jöhetne Paredes is!!!! Azt hiszem, h én már ettől a két igazolástól ugrálnék örömömben és valszeg nem aludnék amíg nem kezdődik a bajnokság.....:DDDDD :flagbig: Azt gondolom, hogy egy brutál csatárra is futna még belőle!!! Én meg merem kockáztatni, hogy ha DDR összeszedi magát és marad, akkor már most is kijelenthető, hogy egy szép és eredményes kombinatív játékra alkalmas keretünk jött össze! Rudin a világ szeme, hogy ki tudja e, hozni ezt a srácokból!! Aztán meg ha jönne Menez és Paredes, még el is élveznék meccs nézés közben....:DDDDD Kis túlzással Spal korszak jöhetne vissza..... És mind ez Lamela meg Oszi eladásán múlna??? Na jó kell még három játékos abból kettőt én tudok már....:DDDD :flagbig: :gyigyigyi: :flagbig:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.16. 16:25


Valamiért igen csak kezdünk beindulni az átigazolások piacán...elvileg tettünk egy ajánlatot Adrian után Buenora is, 3,5 millió plusz bónuszok. Ez tényleg csak azt jelentheti, hogy valaki csomagol az elkövetkező napokban.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.16. 15:27


40 milliót azért nem hinném, hogy elfogunk utasítani, ha tényleg valós az ajánlat, bár ennyiért azért simán eladnám őt plusz e mellé ha betársul Oszi eladásából is valami pénz akkor nagyon, de nagyon kíváncsi leszek a vásárlási hajrára a piac vége előtt.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.16. 15:17


Az elején azon gondolkozott hogy elmegy, de az igazolások meggyőzték a maradás mellett. Meg van győződve arról, hogy ez a Roma versenyképes lehet Olaszországban"
Vagy Strootman síkhülye, hogy DDR ügyében ki meri nyitni a száját, amikor erről mindenki kussol. Vagy nem igaz, hogy ezt mondta. Vagy megmondták neki, hogy ezt mondja. :)
Amúgy abban igaza van DDR-nek (ha igaz ez a mondat), hogy versenyképesek leszünk. Nem az első helyért, de versenyezni fogunk. :D

slider: a Bale-transzferből lesz majd pénzük egy taligával :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28151
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.16. 15:17


Na ez kész gyerekek, a Tottenham emelte az ajánlatot, 40 milliót ajánlott Lameláért 4 milliós fizetéssel, plusz még a bónuszok. Honnan a viharból van ezeknek ennyi pénzük? :S
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.08.16. 15:01


Trigoria írta:http://www.romanews.us/?p=14325
hát nem fiatal a keretünk, na :D


Így van, csalóka ez, ahogy fogkefe is írja, hiszen ebből 3 kapus, náluk meg pont az a jó, ha 30 fölött vannak, továbbá Tádé és Boris nem hiszem h nagyon meghatározóak lennének majd ebben a Romaban (legalábbis bízom benne h nem rájuk akar építkezni Rudi :D ), Burdi, Balza, és Maicon esetében pedig a védelemről van szó, ahol tavaly pont az volt a legnagyobb bajunk h a fiatal csikó gyerekek állandó helyezkedési hibái miatt kaptunk százezer gólt a szezonban, ez most egy rutinos védelem, nagyon rutinos ha úgy tetszik, nagyon remélem h 10 fölött lesz azon meccsek száma amit kapott gól nélkül hozunk le! :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.08.16. 14:54


Hunszi írta:
ForzaRoma24 írta:Adrián megvételét nem tartom fontosnak, bár piszok jó csatárnak tartom, én ugye azok közé tartozok akik nézik a spanyol ligát :) de 18 misit semmiképp nem ér meg, pláne h jövőre már 30 éves lesz ő is.


Te valakivel akkor nagyon összekevered, mert ő 25 éves :P


Sikeres visszatérés volt akkor a fórumra nem?? :D :D Én az Adrian névből egyből Adrian Colungára gondoltam, aki annak idején a Getafe-ben volt oszlopos tag, és ő a nagy kedvencem, ezzel a gyerekkel h őszinte legyek nem vagyok nagyon képben :D bár tudom h ki ő láttam már játszani, nem hagyott nagy nyomot bennem, úgyh emiatt továbbra is sokallom a 18 misit :S
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.16. 14:40


3 gurigát én nem fizetnék neki. Vagy csak opcióval!! Játszani fog minimum 80%-ban, de csak akkor kapja meg a három millát ha megrúgja minimum a 20 gólt és ad 15 gólpasszt.....Ezzel a teljesítménnyel már ki lennék békülve!! Sőt még lehet, h a nemzetközi kupaszereplést is belevenném!!!! És mondjuk ajánlanék 3,5m €-t. Ha ez meg van!!!!!! Egyébként meg max 2
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.16. 14:27


Érdekes ez a 18 milliós Adrian ajánlat és az, hogy pont ennyit ajánlott a Southampton...remélem összefüggés van a kettő között és halad az ügy.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.16. 14:07


Ma pont kerülhet Lamela ügyére is, mivel azonnali ülést hívott össze a vezetőség a játékossal, több mint valószínű, hogy ha megakarjuk tartani akkor szerződés hosszabítást kell felajánljuk neki, de egyes források arról cikkeznek, hogy Lamela ügynöke legalább 3 millás fizetést szeretne ügyfelének.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.16. 13:15


slider írta:Baldini gálánsan felajánlotta, hogy Oszitól is megszabadít minket, 15 millióért. Ha ezt sem fogadja el, mehet a levágott lófej az ágyába.

:D :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.16. 12:55


Baldini gálánsan felajánlotta, hogy Oszitól is megszabadít minket, 15 millióért. Ha ezt sem fogadja el, mehet a levágott lófej az ágyába.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.16. 12:33


Csalóka nagyon, de szerintem te is tudod, hogy miért :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.16. 12:12


http://www.romanews.us/?p=14325
hát nem fiatal a keretünk, na :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28151
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég