Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.11. 22:42


http://www.youtube.com/watch?v=QV11uJX_DkI

Ezt meg vmi volt Romás rúgta ;)

Komolyra fordítva, gondolom nem emlékszel már a játékára, mert youtubon elcsíptem egy videóját de az csak a gyönyörű szabadrúgásairól szólt. Igazából az is vmi, de engem a mezőnyjátéka érdekelni.

Közben vhol olvastam, hogy hasonló mint Julio Baptistáé, az azért nem rossz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.11. 22:26


http://www.youtube.com/watch?v=ydOauC3PcLU

Ezt a gólját pont láttam a Sportklubon. Úgy elékszem, hogy keményen felrúgták előtte, amin úgy felidegelte magát, hogy ez lett a következménye. Közben a kommentátor majd kiesett a székből a röhögéstől.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.11. 22:14


Közben elvileg igazoltunk egy francia tehetséget. Wahbi Khazri, ne ijedjetek meg, kettős állampolgár. A várvavárt Paredes helyett jött. Pjanic cseréjeként. Ellég különleges játékos, olyan FLorenzi típus. A pálya minden szegletén képes játszani.

Szerk. Tunéz válogatott de van francia útlevele...

Szerk2. Megy kölcsönbe a Sassulóhoz Dodoval karöltve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2013.08.11. 22:27-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.11. 14:36


erre majd választ fogunk kapni 3 hét múlva, remélem a csapatra nézve pozitív kimenetelű lesz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.11. 13:26


Ráadásul válogatottba megint behívták. Mi meg még segítünk is ebben neki. Beszarás.
Vagy nagyon nem úgy van az egész, ahogy mi halljuk és gondoljuk, vagy nagyon balf@sz a vezetőségünk. Lehet választani.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28151
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.11. 11:53


Tottika84 írta:
slider írta:Ahogy sejteni lehetett, Oszi visszautasította a Wolfsburgot. Hihetetlen, hogy ahelyett, hogy kiraktuk volna a keretből, tegnap kezdőként léphetett pályára. Állítólag azt akarja elérni, hogy kölcsönadjuk az Internek bagóért, vásárlási opcióval. Állítólag már meg is egyeztek. Én azt mondom, hogy betelt a pohár, tegyük tönkre a karrierjét és a szerződése hátralevő részében száműzzük a lelátóra. Sokkal többet veszíthetünk, ha hagyjuk, hogy egy játékos ezt megengedhesse magának.


Csatlakozom az elottem szolohoz!!!!
Behivni az irodaba es elmagyarazni neki hogy,elmesz a francba olaszon kivulre vagy,a szezonba nem jatszol es nezheted a VB-t 120 cm es smart tv-den.


Kifogja lobbizni szerintem az Interhez igazolását...de komolyan már az sem érdekel, ha nem külföldre igazol, csak húzzon el :x
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.11. 10:49


Gervinho balszélső, vagy ha jön Nani és Osvaldo megy akkor center, sőt Arsenalban nem volt rossz ott, bár csak pár meccsen játszott kuka csapatok ellen. Hosszútávon az rossz megoldás. A lényeg, hogy Nem jobbszélső.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.08.11. 10:44


slider írta:Ahogy sejteni lehetett, Oszi visszautasította a Wolfsburgot. Hihetetlen, hogy ahelyett, hogy kiraktuk volna a keretből, tegnap kezdőként léphetett pályára. Állítólag azt akarja elérni, hogy kölcsönadjuk az Internek bagóért, vásárlási opcióval. Állítólag már meg is egyeztek. Én azt mondom, hogy betelt a pohár, tegyük tönkre a karrierjét és a szerződése hátralevő részében száműzzük a lelátóra. Sokkal többet veszíthetünk, ha hagyjuk, hogy egy játékos ezt megengedhesse magának.


Csatlakozom az elottem szolohoz!!!!
Behivni az irodaba es elmagyarazni neki hogy,elmesz a francba olaszon kivulre vagy,a szezonba nem jatszol es nezheted a VB-t 120 cm es smart tv-den.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.11. 09:50


Ahogy sejteni lehetett, Oszi visszautasította a Wolfsburgot. Hihetetlen, hogy ahelyett, hogy kiraktuk volna a keretből, tegnap kezdőként léphetett pályára. Állítólag azt akarja elérni, hogy kölcsönadjuk az Internek bagóért, vásárlási opcióval. Állítólag már meg is egyeztek. Én azt mondom, hogy betelt a pohár, tegyük tönkre a karrierjét és a szerződése hátralevő részében száműzzük a lelátóra. Sokkal többet veszíthetünk, ha hagyjuk, hogy egy játékos ezt megengedhesse magának.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.10. 18:24


vegyük elő picit a keretet, hogy hol kik játszanak és hova kéne igazolni, esetleg eladni valakit:

Kapusok: De Sanctis, Lobont, Skorupski - itt pár évig nem lesz gond (Julio Sergio úgyis lépni fog)
Jobb oldali védők: Maicon, Torosidis, Crescenzi - az olasz fiút kölcsön kéne adni, de opciós jog nélkül
Középső védők: Benatia, Castan, Jedvaj, Romagnoli, Burdisso - nekem csak Burdi lóg ki, őt el lehetne passzolni vagy ha nem fizetnek érte, akkor szerződésbontás
Bal oldali védők: Balzaretti, Dodo - itt rendben vagyunk
Védekező középpálya: De Rossi, Bradley, Taddei - itt rendben leszünk, sőt még Taddeinek is fekszik ez a poszt
Box to box középpálya: Strootman, Florenzi, Ricci - minden rendben
Irányító középpálya: Pjanic, Totti - itt csak az a kérdés, hogy ki fog a másik kárára többet játszani
Jobb szélső: Gervinho, Lamela, Caprari - Lamelát el kéne adni nagyon gyorsan
Bal szélső: Marquinho, Tallo - na itt vagyunk gondban, ide jöhetne Nani
Csatár: Osvaldo, Borriello, Destro - akár maradhat is mind három télig, mert ki tudja, hogy Destro hogy tér vissza és nélküle mindenképp kell két játékos a rotálás miatt

összegezve kéne egy szélső, valamit el kéne adni Burdissot és egy évre kölcsönadni azokat a fiatalokat akik idén tuti nem játszanának.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.10. 17:19


miért is nem tudtuk elhozni hamarabb Aubameyangot még a Dortmund előtt...első tétmeccsén mesterhármast lőtt, szép kis bemutatkozás
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.10. 14:18


már megint előkerült nani plusz bueno, plusz a román kerekes, plusz még jungról is írtak, most komolyan, ha ez mind komoly, akkor sztem megint ott tartunk, hogy fingjuk sincs hogy kit és mit kéne még venni.....naniről a véleményem, hogy nem kell, elég egy inglisből jött dzservinnyo, ha még nani is jönne, és mondjuk mind2 besülne(nem kivánom) brutál pénz feküdne bennük) mert már egyik se 20 éves, vagyis egyrészt sokat kell fizetni értük(úgy hogy mind2 megbukott ott ahol voltak/vannak), plusz nem 2 fillérért írnak alá....

ja és közben meg 30 :!: játékosnak van kiosztott mezszáma.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.10. 03:06


Phoenix100 írta:
feree80 írta:Roma, offerta di 20 mln del Wolfsburg per Osvaldo

adná az isten, hogy ez igaz legyen, a köcsög meg el is fogadná, mondjuk akkor tuti hogy kellene egy minőségi emberke előre.....


ezt sem fogja elfogadni, mert nem a BARCELONA vagy a REÁL vicc....


egyetértek, sokra nem megyünk a 20 millás ajánlattal mert ezt is elfogja utasítani...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.09. 21:03


Phoenix100 írta:Eközben friss hír,hogy újra képbe került Nani, elég komolyan...jõvőre lejár a szerződése és nem hosszabbították vele....mi vagyunk a legesélyesebbek Rudi miatt...nem tom mennyire kacsa...

Róla már régebben is lehetett olvasni. Mindig is bíztam benne, hogy homlok helyett ő jön. Így már kevés esélye van ennek, mert ha Gervit akarják középcstárként játszatni akkor én megeszem a kalapom.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.08.09. 19:34


feree80 írta:Roma, offerta di 20 mln del Wolfsburg per Osvaldo

adná az isten, hogy ez igaz legyen, a köcsög meg el is fogadná, mondjuk akkor tuti hogy kellene egy minőségi emberke előre.....


ezt sem fogja elfogadni, mert nem a BARCELONA vagy a REÁL vicc....
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.09. 19:17


Roma, offerta di 20 mln del Wolfsburg per Osvaldo

adná az isten, hogy ez igaz legyen, a köcsög meg el is fogadná, mondjuk akkor tuti hogy kellene egy minőségi emberke előre.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.08.09. 18:51


Eközben friss hír,hogy újra képbe került Nani, elég komolyan...jõvőre lejár a szerződése és nem hosszabbították vele....mi vagyunk a legesélyesebbek Rudi miatt...nem tom mennyire kacsa...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.09. 11:28


Igen, róla, nem a mexikóiról, ő már túl nagy álom lenne :D

Mindenesetre van még bő 3 hét a piacból, kíváncsi vagyok milyen mozgások lesznek még, főleg az utolsó nap.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.09. 10:48


Phoenix100 írta:
Hunszi írta:Elvileg jövőhéten ha nem jön össze az Internek visszacsábítani Eto-t akkor, Osvaldot viszik, és nekünk a helyére jön Hernandez :D

Hernandeznek örülnék..., tavaly végül is 18 gólt szerzett(kupákkal együtt), úgyh azért nem volt mindig kezdő, itt ha Ő lenne az első számú szerintem lazán meglőhetné a 20-25-t, főleg ha Maicon, Pjanic , Totti, Strootman , esetleg DDR(ha összeszedi magát) tömné labdával... na majd látjuk

tudtommal eről a hernandezről van szó :)
http://www.transfermarkt.com/en/abel-he ... _2012.html

néhány éve hoztam volna, de már nem, mert ha oszi és boris is megy(de nem fognak, nem vagyunk mi ilyen szerencsések :wink: plusz 13 milláért, vagy kölcsön opcióba oszvaldot elcigánykodná az inter, az nekünk nem jó, végleg mehet, min.15 milláért, de már úgy is ráfizetés, kölcsön semmiképp..... :wink: )

szal ha távozna a 2, akkor csakis topcsatárral pótolnám.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.08.09. 10:27


fradista romanista írta:nyilván magával szokta elsősorban megtanácskozni a dolgokat, de persze sabatininek :)

lehet skizo és ezért ilyen sokoldalú edző :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.08.09. 10:26


Hunszi írta:Elvileg jövőhéten ha nem jön össze az Internek visszacsábítani Eto-t akkor, Osvaldot viszik, és nekünk a helyére jön Hernandez :D

Hernandeznek örülnék..., tavaly végül is 18 gólt szerzett(kupákkal együtt), úgyh azért nem volt mindig kezdő, itt ha Ő lenne az első számú szerintem lazán meglőhetné a 20-25-t, főleg ha Maicon, Pjanic , Totti, Strootman , esetleg DDR(ha összeszedi magát) tömné labdával... na majd látjuk
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoenix100 2013.08.09. 10:31-kor.
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.09. 09:51


Elvileg jövőhéten ha nem jön össze az Internek visszacsábítani Eto-t akkor, Osvaldot viszik, és nekünk a helyére jön Hernandez :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.08.09. 09:28


fradista romanista írta:nyilván magával szokta elsősorban megtanácskozni a dolgokat, de persze sabatininek :)

Rendes ez a Rudi, hogy beszél néha Garciával :D ;) :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8180
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.09. 09:22


nyilván magával szokta elsősorban megtanácskozni a dolgokat, de persze sabatininek :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.08.09. 09:18


fradista romanista írta: Rudi maga szólt Garciának

:vaaaa:

:lol:



Am. Castant valóban nagy kár lenne eladni...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron