Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.09. 15:30


muszáj írniuk valamiről, ha más nem kreálnak sztorikat
de amúgy annyi pénzért DDR is kussoljon és edzzen, ahogy mondják neki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.10.09. 14:53


tele van a sajtó azzal, hogy az öltözőben nagyon rossz a hangulat, egyre többen elégedetlenkednek a túl sok (napi kettő) , és főleg fzikai edzés miatt, kétkednek ZZ edzésmódszereinek eredményességében is., és elegük van ZZ diktatórikus stílusát. A fő elégedtetlen persze DDR, akinek a viszonya már állítólag véglegesen megromlott ZZ-vel. A játékosok nagyon szerették Luis Enriqe innovatív módszereit és liberális demokráciáját, ahol nem volt összetartás a meccsek előtt, csak napi egy edzés volt, és az is labdával, játékosan. Közötte és ZZ régimódi keménykedése között nem lehet nagyobb a kontraszt.

(mondjuk érdekes, hogy a szélsőjobbal szimpatizáló DDR lázadozik a diktatúra ellen, a baloldali demokrata Totti pedig láthatóan ficánkol benne ....- holott eleve pont fordítva gondolta volna az ember..... - és persze nem a politikai szimpátiák miatt.. :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.09. 13:46

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.10.09. 13:17


Nem szeretem az olyan győzelmeket, ahol nem számít a mutatott teljesítmény

és az ilyenekből születnek az olyan emberes pofonok, mint amit a juve-tól kaptunk. egy erősebb ellenféllel szemben nem lehet mást tenni, mint valami úton-módon kitérni élőle, taktikával megölni a játékát és imádkozni. persze ehhez megfelelő tudás szükséges az edző részéről. a másik alternativa a harakiri.
egyébként meg nem pont az ő mottója az, hogy a foci a nézők szórakoztatásáról szól? akkor meg kit érdekel, hogy ő mit szeret vagy sem?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10373
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.10.06. 21:07


fradista romanista írta:De kishitű vagy! Baldini a héten is megerősítette, hogy változatlanul aa BL-be jutás a reális célkitűzés :)


Baldini hülye!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.06. 17:28


érdekes dolog ez, kritizálja a védelem legtapasztaltabb, legmeghatározóbb, legbiztosabb játékoást, ha Táddét kivesszük, egymaga több Roma meccs van a lábában, mint a komplett védelemnek, érdekes....
ha holnap esetleg a kölyök kezd(sztem Burdi fog) és nem jön be, akkor nem Burdiban van a hiba..... :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.06. 14:56


Várhatóan a védelemben is lesznek változások és úgy tudni, hogy Burdisso kikerül a kezdőből.
"Szerintem Burdissonak nem fizikai problémái vannak, sokkal inkább taktikai. Még mindig nem hisz abban, amit csinálnia kellene."

Azért Zeman oda odaszólogat a játékosainak... Persze ha mindenki mással ezt teszi, miért pont velük ne tenné.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.10.05. 23:55


Akkor remélem hétvégén legyőzzük az Atalantát, plusz még egy jobb sorozatot elkaphatnánk, mert így még EL se lesz jövőre se.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.10.05. 22:17


De kishitű vagy! Baldini a héten is megerősítette, hogy változatlanul aa BL-be jutás a reális célkitűzés :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.05. 20:31


Ha váltana, akkor külföldre váltana az ász, a feltörekvő Roma ideális állomáshely lehetne.
:D :D :D :D :D :D :D :D Ideális miért? Napsütés hasonló Barcelonához? Igen. Csajok latinosak? Igen. Meleg van? Igen. Foci? Na az nincs. BL? Na az sincs.
hónap vicce kupont is ellőttük

kb 20 helyre menne előbb mint hozzánk. 20!!!! Nem vicc
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.10.05. 19:56


Tottika84 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a_roma_bejelentkezhet_david_villaert-67287

ez erdekes lenne


:lol: Az eddigi tapasztalatok szerint 2,5 milliót is vonakodva fizetünk ki, nemhogy 25-öt. Amúgy sem hiszem, hogy ide jönne, valszeg Psg, City, Chelsea, Mu lenne belőle.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.10.05. 19:50


Tottika84 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a_roma_bejelentkezhet_david_villaert-67287

ez erdekes lenne


Én is látom kiírva fb-on ezt a szöveget: ,,David Villa nem szeretné végigpadozni a szezont, és már van is egy kérője"
Mondom ha van csapat aki meg tudja szerezni az biztos nem mi vagyunk, de azért rámegyek a kilinkelt cikkre. Hát persze, hogy mi vagyunk hirtelen meg is örültem :)
De így jobban végiggondolva, 99.9%, hogy nem soha életében nem lesz a Roma játékosa. Hétvégén győztes gólt lőtt.. ez amolyan jelzés az edzőnek, hogy ha így se teszi be akkor lelécelhet. De szép is lenne Roma mezben látni. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.10.05. 19:21

2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.10.05. 19:03


reaosns(Roma bella) írta:na ha sokak szerint Stek hibája olyan egetverő volt a Samp ellen akk ezt nézzétek meg :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=mk_T3Prf ... r_embedded
Mandanda a Valenciennes ellen ..
ész,f*sz megáll :lol: :lol: :lol:


ez a meccs miatt estem el egy 20000 FTos nyereménytől 400 FTból... :x
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4010
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.10.03. 20:06


örülök neki, róla tényleg nem lehet egy rossz szót mondani, egyik legjobb új szerzemény
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.03. 19:56


a képről rem. sejti mindenki, hogy mi történt.....
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 8279_n.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.10.03. 15:26


pl én a hibát elsősorban abban látom, hogy a jelenlegi legerősebb olasz csapatnak nekimegyünk fejetlenül. jóval védekezőbb stilusban kellett volna felállni, ami persze messze nem garancia még egy x-re sem, csakhogy a megvalósult felállásban 100ból 100szor kapunk ki.
de persze zeman mindig 433-at játszat, tehát változást nem lehet tőle várni.
ami nekem lejött, hogy a bajnokságban van keresnivalónk, a kis-középcsapatokat tudjuk ütni egy kis fejlődéssel, de komolyabb csapat ellen csak akkor van esélyünk, ha világsztárokkal tüzdeljük tele a csapatot. ami ugye nem lesz..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10373
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.10.03. 14:37


Én azért örülök annak, hogy észre veszik ha valami nem klappol és foglalkoznak vele. Nem kell hónapokon keresztül bámulnunk a hibákat, amik tényszerűek és csak a vak nem látja őket. Legalább arra a szintre eljutott a Roma, hogy amint észre vesznek egy problémát 4-1 ugye, abban a pillanatban megkeresik a porszemet a rendszerben és megpróbálják azt orvosolni, hogy többé ne fordulhasson elő. Ez számomra komoly pozitívum. Itt látszik, hogy ez csapat az AS ROMA kő komoly üzletté lett!!!! A kérdés, most csak annyi, hogy meg tudják e oldani ezeket a problémákat szezon közben. Illetve a tisztségeket betöltő Urak megtudnak e hozni felelősség teljes döntéseket, majd végre hajtani őket! Számomra egyébként a nyári játékos keret rendezése azt mutatta, hogy eléggé korrektül végrehajtják azokat a döntéseket, amelyeket meghoz a vezetőség!! Lásd a bérek általános csökkentése. Hogy ez jó döntés volt e? Arra a szezon alatt meg fogjuk kapni a választ. Nekem pl. már most hiányzik Heinze....Vidáman beférne....

Tehát keressük meg a hibát, javítsuk ki, és ha alkalmatlannak találjuk a hiba okozóját, akkor lépjünk az ügyben. Ez az én elvárásom a vezetőség irányába...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.10.03. 10:59


Nem tudni, mennyi alapja vollt ezekenk a hírenek, de tegnap a főnükség az öltözőben tartott egy komoly fejmosást a játékosoknak, lés Baldni megüzente, hogy "a vezetés erős és egységes, nem menekül el senki innen"
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.10.02. 20:41


Trigoria írta:Baldini és Sabatini maradjon csak a seggén


Ha ez megtörténik, akkor itt nagy a baj..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.02. 14:08


Baldini és Sabatini maradjon csak a seggén
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.02. 11:30


Tudja vki mi a fene folyik Rómában??? az amcsik hozták össze ezt a vezetést, strukturát, felépítést, az hogy ez most jól múködik vagy sem, nyilván nehéz megítélni, de mi a logika abban hogy FEnuccit átengedjük a Milannak, Baldinit meg a Spursnek???
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.10.01. 14:24


na ha sokak szerint Stek hibája olyan egetverő volt a Samp ellen akk ezt nézzétek meg :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=mk_T3Prf ... r_embedded
Mandanda a Valenciennes ellen ..
ész,f*sz megáll :lol: :lol: :lol:
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.10.01. 13:36


feree80 írta:még1x megnéztem egy összefoglalót, továbbra is kétesnek látom a zebrák első két gólját, persze nem menti fel a csapatot, a vereség tényét tényleg nem, de a módját igenis befolyásolta, de szeretnék a szezonban én is egy tucat ilyen meccset, ahol mi rúgunk 2 ilyengólt, majd az ellen megsemmisül, és ebből kifolyólag rúgunk még vagy plusz 2 gólt, sok ilyen meccset szeretnék, és akkor nem attól lenne hangos a sajtó, hogy kétes volt e az első két gól, hanem attól hogy megsemmisítettük az ellent, mert most erről szól a történet.... :(



Amúgy ebben nagy igazság van!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.10.01. 13:07


GrazieRoma írta:Sabatini eleg kemenyen kritizalja sajat magat is (mondjuk van benne valami) illetve a keretet is, ami a nagyobb baj, hogy abban is sok igazsag van.
O is latja, hogy 1-2-3 jatekos tul van ertekelve, es jobbnak gondoltuk oket, mint a valos tudasuk...


Ilyenkor nagyon kíváncsi lennék, hogy kikre gondol. Mert én nem a 21 éves Tachtsidistől várom, hogy vigye a hátán a csapatot, vagy a minimálbért kereső Florenzitől, hanem a Romában legtöbbet kereső válogatott játékostól... Ehhez képest mentalitásban úgy látom a minimálbéren élő Florenzi (persze valószínűleg sok olasz annak a fizetésnek is örülne) messze megelőzi a legtöbbet keresőt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég