Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.01. 20:50


Taxi egy használható játékos. A franciánk nem az.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9950
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.01. 20:26


Számomra ez egyértelmű:Taxi.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11700
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.11.01. 19:21


Akkor nagyjából egyetértünk.
Amúgy látszik, hogy ő sem az az észkombájn, de 22 éves, helyezkedni még megtanulhat, ezért nem mondok le róla, alapból pedig nem olyan rossz. Pl. egy Astori szintet simán hoz és 5 évvel fiatalabb. :D

Falquével az a bajom, hogy nem látom benne a fejlődés lehetőségét, ő ezt tudja kb. Ide kevés, de legalább olcsó volt mint Vq vagy Torosdis. :D


Szavazás!!!!!
Taxi vagy Vq a jobb?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.01. 19:09


fogkefe1:
Most kritizálod, hogy semmibe se tartom Rüdigert, erre pár sorral alább kukának hívod Falque-t :shock: :D :D
Amúgy utóbbival egyet is értek. Falque sajnos gyenge, viszont sokat fut és küzd legalább.

Rüdgerrel csak egy baj van, a helyezkedés???? Hát vazze, egy védőnek az a legfontosabb! :)
És igen, ezt mondtam, hogy szerelni rombolni tud. Ez a faék.
De a támadást segíteni igen harmatos. Eddig...
A gól miatt én egy szóval se ekéztem asszem. Bár tény, hogy mehetett volna rá szorosabban is, de én nem írom a számlájára.
(És én Mapou-t sem tartottam semmire. :wink: )

De meglátjuk mit hoz a jövő. Hátha lesz belőle valaki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28096
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.11.01. 18:00


Trigo.

Előrefele 0? Te szerelmes vagy Benatiába, mert igen ő ért valamit és év vége fele Mapou is megindult egyszer kétszer, de nehogy már az legyen a mérce, hogy milyen előre. Hátul egy baja van, a helyezkedés, de szerintem sokat szerelt és jókat hárított stb. Most azért mert ő állt ott a gól közelében kár ekézni.

Cejas,
Neked meg nagyon igazad van Maiconnal kapcsolatban, ha neki megy akkor nincs gond. Érdekes, hogy ez mekkora plusz. Csak azért, mert Digne 15-20 milla, sehogy nem tudja segíteni a támadást csak íveléssel. Maicon meg ingyen jött és simán az egyik legjobb volt két éve. :D
Egy Peres nagyon kellene. Nem érdekel, ha hátrafele gyenge. Kell az ember előre, mert látszik, hogy ez kell. Vagy nyáron megint elhozunk egy nyugdíjat. Dani Alves. De Debuchyről is olvastam, pedig egyik kedvencem.

Ja még annyit elfelejtettem, hogy Falque is hatalmas kuka.
Ott ül a padon nálunk is Iturbe, Falque, Ucan kb 40 millió és sehogy nem tudják segíteni a csapatot.

De nem mondom Sab hibájának Falquét, mert papíron egy olyan játékos kell aki tud beadni, kár, hogy állandóan a középpályára szál be és nem kell beadnia. Oda kb Ucan is beállhatott volna.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.01. 17:31


fogkefe:
Valaki írta, hogy Rüdiger gyenge volt. Hát szerintem nem. Többször volt nála a labda ezen a meccsen, mint Iturbénél egész karrierje során. Szerintem jó dolgokat csinált. Harcos játékos, kb mint Mapou. De szerintem nála jobb lesz hamarosan.
Ezen a meccsen - hála haverom csesztetésének - végig őt figyeltem tesómmal. Előre játékban 10/0, védekezésben suta, egyszerű, faék 10/4. Összeségében nagyon kevés ő ide. Ezenfelül idióta négermozgása van :D ja és német néger :D

cejas:
Ehhez képest sem értékben sem szereplésben nincs az olasz foci az élmezőnyben. Ez igenis visszalépés pl. 10-20 évvel ezelőttivel összehasonlítva.
PERSZE hogy az! Szerintem a cikk is arra utalhatott, amit itt mi is szoktunk tavaly óta mondogatni: miszerint kb 2 éve volt a mélypont. De azóta nem gyengül tovább, sőt..talán... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28096
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.11.01. 16:05


Mondjuk Bradleyről már hallottam azelőtt is hogy hozzánk igazolt... Nekem amúgy nincs bajom a franciával, valakiknek a kiscsapatokat is meg kell tölteni, csak azzal aki idehozta. Egy ilyen játékos leigazolásának az lenne az értelme hogy nem nyafog amiért egész évben csak három meccsen száll be, de sajnos már most túl van ezen. Pedig hányszor írtam nyáron hogy kevesen leszünk a középpályán ;)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.11.01. 14:15


Ljajic szerintem az egyik leggyengébb volt az Interben. :-D
Gervinhoval meg nem tudom mivan, de nagyon tetszett. Olyan cseleket csinált h csak néztem. Kicsit okosabb és tehetségesebb lenne, a világ legjobbja lenne. Így meg a top 100-ban nincs benne.
Salah sajnos legrosszabb meccsét hozta.
Tavaly amikor itt volt Doumbia és béna volt, akkor írtam h Rudi nem tudja használni a csatárokat. Most itt van egy sokkal jobb csatár mi t Dumbó és kiderül h semennyire se tudjuk. Lécci, léccí ne csak ívélgessünk rá. Az egyik legtechnikásabb játékosunk, papíron a legjobb a keretbe. Nem igaz h nem tudjuk elérni h meccsenként 5-10 kapuralövése legyen. Biztos h szerezne gólt annyiból.
Valaki írta, hogy Rüdiger gyenge volt. Hát szerintem nem. Többször volt nála a labda ezen a meccsen, mint Iturbénél egész karrierje során. Szerintem jó dolgokat csinált. Harcos játékos, kb mint Mapou. De szerintem nála jobb lesz hamarosan.
Iturbéről most mondtam le. Az kidobott 20 millió. Képtelen focizni a srác. Szaladgál föl alá és ennyi. Nagyon buta szegény. Olyan Gervinho szint.

Na előbb most Vainquert szidtátok. Nem tudom miért kell szegény csávót kikezdeni amikor ingyen jött és annyit ér a transfermarkt szerint mint Tőzsér prime korszakában. A pali kisegíteni jött padot melegíteni. Látszik h nem mer hibázni, csak alibi passzokat csinál. Semmi váratlan nincs a játékában. De egy ilyen játékostól nem tudom mit vártok. Szerintem leggyengébb a keretünkben és ezt a szintet a fiatalok és hoznák, csak hát Garcia szereti ha valaki rutinos.

Szerintem Vq nem fog sokáig nálunk maradni vagy megelégszik Ucan szerepével, csak mert jön majd hamarosan Keita Strootman
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.11.01. 13:42


Én nem éreztem, hogy tegnap Vain rosszul szállt volna a meccsbe. Kellett valaki a középpályára, hogy nálunk legyen a labda. Nem villogott, de neki nem is az a dolga - ahogy annak idején az amerikainak sem az volt. Azt azért ne felejtsük el, hogy az átigazolási szezon végén jött, talán egyszer volt kezdő és egyszer-kétszer csere. Ne várjunk tőle egyelőre csodákat. Bradley sem az a játékos volt az elején, akiért sírtunk volna, ha távozik, a végére viszont elég jól belejött és már sajnáltuk, hogy elmegy.

Úgy érzem kicsit túl elhamarkodottan formálunk véleményt játékosokról pro és kontra.

Mit szóltok Ljajic játékához? Engem nem győzött meg, színtelen, szagtalan volt mint az Inter.

Manolas pedig sajnos még nincs Benő szintjén....sem védekezésben, sem az előre játékban, de attól még a legjobb formában lévő középhátvédünk jelenleg.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.11.01. 12:18


Ja, az ilyen meccset 10-ből 9x simán hozzuk.

Tegnap egyébként direkt figyeltem Dzekot. Az biztos, hogy jobb a csapatjátékban, mint pld az általam amúgy kedvelt Lüketóni, aki ha nem rúg gólt, szinte csak terhére van a csapatnak az ügyetlenkdésével .De valahogy nagyon nincs még kitalálva a helye ebben támadójátékban, ami egyre inkább a két öntörvényű futóbolondra épül. Többször lehetett látni, hogy csak toporgott, nézett össze-vissza, és fingja se volt, hogy helyezkedjen. És hiába szeretne eredményesebb lenni, a játéka egyre inkább kerül a görcsös brusztolásban.

Benatia amúgy úgy lejáratta magát, hogy jáccik akárhogy, nem akarom újra Roma mezben látni. (legfeljebb, ha vezeklés gyanánt jótékony célokra ajánlaná a gázsiját, amit annak idején kevesellt 8) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2015.11.01. 08:50


AKTUÁLIS MECCS...
Szerintem jók voltunk,nem igazán tudnék hibáztatni senkit.Most azt se igazán tudnám írni,amit szoktam,hogy "edző".Talán Dzeko és Florenzi volt gyengébb,de egyszerűen nem volt szerencsénk,azinternek meg volt.Persze ez sovány vígasz,mert a 3 pont náluk van,de most sajnos ez van.Nem baj,majd szerdán(ahol ott leszek!!!!!!) megbosszuljuk a Leverkusenen!!!!

FORZA ROMA!!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.11.01. 03:07


Köszi a felvilágosítást, mert ez nekem tényleg nem jött le. Lehet, hogy máshol 1 játékos ül a padon és az már drágább, mint az Inter egész kispadja.

Nemzetköziben érdekes a dolog. 10 m EUR feletti keretből 1 van Olaszországban - Juve ugyebár. Németországban 2 (a Dortmund éppenhogy), Angliában 6, spanyoloknál 4. Szóval akkor mégis van lemaradás.
Persze a szereplés nem ennek egyenes függvénye. Portugáliában a Porto kerete 7.12 m EUR-t ér - mégis a nemzetközi kupákban elég sokáig el szoktak jutni. Bezzek az angolok mostanában!
Akkor mondanám, hogy nem hanyatlik az olasz foci, ha simán lenyomnánk egy BATE-t, a Leverkusent is egy az egyben vernénk és legalább valamennyire izzadna ellenünk a Barca. Vagy akkor, ha a BL top 8-ban 2 olasz csapat lenne és egy döntőzne.

Ehhez képest sem értékben sem szereplésben nincs az olasz foci az élmezőnyben. Ez igenis visszalépés pl. 10-20 évvel ezelőttivel összehasonlítva.

Majd az olaszos szabály! Az majd hozzájárul az olasz válogatott felemelkedéséhez, még ha a klubcsapatok nemzetközi meccseken valószínűleg jobban szenvednek majd. Mindez persze semmit sem ér szerb futballolaszokkal és gyerekkorban becsempészett nigériaiakkal felturbózott keretekkel.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.01. 00:54


cejas:
Idézek az NSO-ról, ha már felhoztam a kispadot:
"a Serie A hanyatlásához pedig csak annyit fűznénk hozzá, hogy a milánóiak tizenkét fős kispadjának összértéke 108 millió euró volt, a vendégekéé pedig 65 millió"
Mondom, hogy sintér kispadján is ugyanolyan fxstalicskák ülnek, mint akik játszottak. Lehet, hogy mondjuk egy Likőr oda nem férne még így sem oda... Azért nem mindegy, hogy Likőrt tudom a pályára küldeni vagy Kondogbiát.

Ezt a szöveget másrészt nem értem, mert mi a baj azzal, ha átlag 8-9 m EUR-os játékosok ülnek a padon? Jah, mert a PL-ben még a noname Stoke védő is 20 m-t ér fontban? Vagy mert 18 éves balhátvédekért 40 m-kat fizetnek? A Lpool meccsen a jobbhátvéd valami fiatal angol srác volt, a Southamptontól hozták: 20 m. Szerintem Torosidis lefocizná. :D
Ezt úgy értették, hogy épp hogy NEM hanyatlik a serie A!! Hisz még a padon is 100 millák ücsörögnek.

én inkább a mondat első felét idézném:
Egyébként az Interben egy olasz kezdett, D'Ambrosio, kettő kispadozott, de a rómaiaknál is ugyanilyen leosztásban kaptak lapot a taljánok;
ez a szomorúbb

F.Totti: én elcserélném a mostani Benatiara is :wink: De ez én vagyok. Legjobb lenne ketten együtt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28096
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.11.01. 00:24


Szerintem azonosat gondolunk a jobbról. Mert nagy a különbség a jobb és a szerencsésebb között. Ha a kettő összeáll, akkor lesz nagy boldogságunk is. Még az évszázadban! :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.11.01. 00:16


Lehet, hogy nem is fogunk, mégsem leszünk bajnokok. Na az lesz szép!

A város rosszabbik feléből is kitellnek csúnya dolgok, de úgy gondolom, hogy a Napoli elleni meccset lesz érdemes megnézned, ha jobb csapatot akarsz látni. Bár ilyet leírni...
Egyébként mit jelent az hogy jobb? Mert a Samp jobb volt nálunk hiszen nyert.
Ha meg játékban jobb, akkor ZZ idején mindenkinél jobbak voltunk... Meg a 6. helyen.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.11.01. 00:10


Szerintem azt megállapíthatjuk, hogy idén még nem játszottunk a bajnokságban olyan csapat ellen, amelyik jobb nálunk. Tavaly ilyet nem mondhattunk.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.31. 23:59


Trigoria írta:
F.Totti írta: Manolas meg már most jobb védő, mint Benatia bármikor lesz/volt. Persze irányítani nem tudja úgy a többieket, de hatalmas szezonja van. Bírom ezt az örökös második csapatot. ;)

nekem ez a nap hsz-e (bocs F.Totti) :wink: :D

Benatia nyomába sem ér Manolas sajnos. Amikor eladtuk Benőt, akkor a világ top5 belső védője volt. Gyanítom most sem lett bénább, csak formán kívül van. (Hoznám is vissza azonnal!)
Manolas nem rossz, egyre jobb is, de - bár én is ezt tettem az elején - nem tudnám egy lapon említeni Benatiával.
Hogy mást ne mondjak, nézd meg Benatia gólszámát (33/5) Manolas (41/1). Benatia életveszély volt az ellenfél kapujára. Nem mondom hogy csak a gólok minősítik, hisz nem. De nem tudok olyan tulajdonságot, amiben ne lenne jobb Manolasnál.

De abból főzünk amink van, és abban Manolas igen ízletes fűszer :)


Lehet hogy túloztam, de nem sokat. Manolas idén baromi jó. Az meg valóban igaz, hogy nem cserélném a mostani Benatiára. Még egy év és semelyik Benatiára nem cserélném. Aztán még egy és te sem :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9950
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.10.31. 23:58


Az Inter esetében azért érdekesebb a 105 milliós pad mert ők játsszák a legkevesebb meccset.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.31. 23:57


cejas írta:
F.Totti írta:Ezt a Vainqueurt, már ha egyáltalán így írják a nevét, de nem is akarom megtanulni... szóval ezt a francia csávót képtelen vagyok megérteni. Ennyire nem lehet szar Ucan az edzéseken.


Lehet, hogy te is úgy értetted, de azért pontosítok, hogy - akárcsak Feree - ma nem hiányzott Ucan. Ma egy védekező középpályást akart behozni Garcia és mivel DDR sérült, így az erre a posztra vett Likőr jött. Nem csinált nagy bakit, de nem találta az embert, rosszul helyezkedett - nem jó na. Ne játsszon sokat.
Én annak meg külön örülök, hogy végre nem erőltet Garcia játékost nem a saját posztján. Ucan ma padra volt kárhoztatva.



Hát én meg úgy voltam vele, hogy inkább Ucant vártam volna. Vainakárkivel támadásban csak többen vagyunk. Ha kapunk egy gólt, mert Ucan nem tud védekezni, akkor sem vagyunk hátrább pontban. Persze Garcia ritkán vállal ilyen kockázatot, de az 5védős inter ellen most meghúzhatta volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9950
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.10.31. 23:53


F.Totti írta:
wini írta:
Azért írtam azt,hogy ez nem zsenialitás.Nagatomo megtette azt amiért feltették,bár Salahnak megvolt a helyzete.Az előző meccsüket is Handanovic hozte nekik.A Fio ellen nem ment neki,el is verték őket. Most is azt mondom,hogy nekünk csak egy rendszerhez vannak játékosaink.És ez nem biztos,hogy elég a scudettohoz.Bár 2.5-öt adnak ha mi nyerjük.ez volt a legkissebb odds.


Nem tudom ki mondta, hogy az edző csak a helyzetekig tudja elvinni a csapatot, de gólt rúgni nem tud. Ebben kicsit több igazságot látok, mint a szokásos meccs utáni maszlagokban.
A két edző közül ma Garcia "vitte el" helyzetekig a csapatát. Csak ugyebár ez nem pontozásos sportág.

Biztos valamelyik kortárs magyar edző! :lol:
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.10.31. 23:52


F.Totti írta:Ezt a Vainqueurt, már ha egyáltalán így írják a nevét, de nem is akarom megtanulni... szóval ezt a francia csávót képtelen vagyok megérteni. Ennyire nem lehet szar Ucan az edzéseken.


Lehet, hogy te is úgy értetted, de azért pontosítok, hogy - akárcsak Feree - ma nem hiányzott Ucan. Ma egy védekező középpályást akart behozni Garcia és mivel DDR sérült, így az erre a posztra vett Likőr jött. Nem csinált nagy bakit, de nem találta az embert, rosszul helyezkedett - nem jó na. Ne játsszon sokat.
Én annak meg külön örülök, hogy végre nem erőltet Garcia játékost nem a saját posztján. Ucan ma padra volt kárhoztatva.

Idézek az NSO-ról, ha már felhoztam a kispadot:
"a Serie A hanyatlásához pedig csak annyit fűznénk hozzá, hogy a milánóiak tizenkét fős kispadjának összértéke 108 millió euró volt, a vendégekéé pedig 65 millió"
Mondom, hogy sintér kispadján is ugyanolyan fxstalicskák ülnek, mint akik játszottak. Lehet, hogy mondjuk egy Likőr oda nem férne még így sem oda... Azért nem mindegy, hogy Likőrt tudom a pályára küldeni vagy Kondogbiát.

Ezt a szöveget másrészt nem értem, mert mi a baj azzal, ha átlag 8-9 m EUR-os játékosok ülnek a padon? Jah, mert a PL-ben még a noname Stoke védő is 20 m-t ér fontban? Vagy mert 18 éves balhátvédekért 40 m-kat fizetnek? A Lpool meccsen a jobbhátvéd valami fiatal angol srác volt, a Southamptontól hozták: 20 m. Szerintem Torosidis lefocizná. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.10.31. 23:47


F.Totti írta: Manolas meg már most jobb védő, mint Benatia bármikor lesz/volt. Persze irányítani nem tudja úgy a többieket, de hatalmas szezonja van. Bírom ezt az örökös második csapatot. ;)

nekem ez a nap hsz-e (bocs F.Totti) :wink: :D

Benatia nyomába sem ér Manolas sajnos. Amikor eladtuk Benőt, akkor a világ top5 belső védője volt. Gyanítom most sem lett bénább, csak formán kívül van. (Hoznám is vissza azonnal!)
Manolas nem rossz, egyre jobb is, de - bár én is ezt tettem az elején - nem tudnám egy lapon említeni Benatiával.
Hogy mást ne mondjak, nézd meg Benatia gólszámát (33/5) Manolas (41/1). Benatia életveszély volt az ellenfél kapujára. Nem mondom hogy csak a gólok minősítik, hisz nem. De nem tudok olyan tulajdonságot, amiben ne lenne jobb Manolasnál.

De abból főzünk amink van, és abban Manolas igen ízletes fűszer :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28096
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2015.10.31. 23:45


A mai meccs két konklúziója: Florenzi még nem kapitány , az Inter szar .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.10.31. 23:45


nemn olvastam még semmit, csak késlelte megnéztem a meccset.
A játék legalább rendben volt, úgyhogy nem vagyok elkeseredve. Igy egy ilyen antifutballista csapattól sajnos ki lehet kapni. Visszatekintve a Fio meccsre, cseklély vigasz, de mondhatjuk, hogy a fagyi visszanyalt. :D
Amúgy a meccs teljesen azt hozta, amit várni lehetett tőle, inkluzíyve handanovic meg Rizzoli.
Nun c'é problema, Rizzoli vaffancullo! :evil:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.31. 23:40


wini írta:
Azért írtam azt,hogy ez nem zsenialitás.Nagatomo megtette azt amiért feltették,bár Salahnak megvolt a helyzete.Az előző meccsüket is Handanovic hozte nekik.A Fio ellen nem ment neki,el is verték őket. Most is azt mondom,hogy nekünk csak egy rendszerhez vannak játékosaink.És ez nem biztos,hogy elég a scudettohoz.Bár 2.5-öt adnak ha mi nyerjük.ez volt a legkissebb odds.


Nem tudom ki mondta, hogy az edző csak a helyzetekig tudja elvinni a csapatot, de gólt rúgni nem tud. Ebben kicsit több igazságot látok, mint a szokásos meccs utáni maszlagokban.
A két edző közül ma Garcia "vitte el" helyzetekig a csapatát. Csak ugyebár ez nem pontozásos sportág.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9950
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég