Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.22. 08:08


Én örülök Bojannak, szinte elképzelhetetlenek tartom, hogy ne válna be, kiváltképp mivel a "saját" edzője alatt fog játszani. Szerintem pl. Meneznél is lehetett ez a probléma, remélem LE-vel most megoldódik és nem az átgazolási piacon!
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.22. 06:59


elvileg megvan az első nyári igazolásunk a goal.com szerint Bojan személyében 10millóért (Barca visszavásárlási joggal) az üzletet szerdan talán be is jelentik viszont az aláírás csak akkor történik meg amikor hazajött az U21es EB-ről

más hírek, hogy a hónap végéig eldőlhet Ramirez sorsa is mert elvileg nagyon rámozdultunk, hogy megszerezzük.

én tárt karokkál várom 13 millió nem sok érte főleg ha a Pastores 50et nézzük...

http://www.youtube.com/watch?v=PbbwiF8YKpY&feature=related
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4010
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.21. 23:59


Trigoria írta:
nem mellesleg a bukás, nem beválás kockázata minimalizálva lenne
és melyik fél vitte le ezzel nullára a saját kockázatát? igen igen, ne kiabáljatok, hallom így is, jól tudjátok: a Barca :twisted:

Kifejtenéd? mert én csak a Róma oldaláról boncolgattam(arról meg a legjobb alternatíva).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.21. 23:27


nem mellesleg a bukás, nem beválás kockázata minimalizálva lenne
és melyik fél vitte le ezzel nullára a saját kockázatát? igen igen, ne kiabáljatok, hallom így is, jól tudjátok: a Barca :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.21. 22:47


Masterposi írta:Ahhoz képest, hogy korábban azt írták, hogy 1,5 milla lesz az évi fizetése LE-nek, eléggé megcombosodott az összeg a duplájára.
Nagyon bízhat a vezetőség az új edzőben. Majd meglátjuk.

lordo=brutto.
http://109.75.174.100/~asroma/downloads ... _staff.pdf
mondjuk csak azt érteném, ha van angol a lapon, vajh a szerződéseket mért nem angolosítják. :twisted:


Azt beszélik kacsafalván skyra hivatkozva, hogy Sabatini megegyezett Krikicsről, kölcsönbe jön 10M-es vételi opcióval, és a Barcának a köv.2re 15 millás visszavásárlási opciója lesz rá, ha ez igaz lenne, mit szépítsük, SAbatini túlélné a 40 milliós játszma első kérdését, és továbbra is egyben maradna a lové :D (nem mellesleg a bukás, nem beválás kockázata minimalizálva lenne ).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.21. 22:07


Ahhoz képest, hogy korábban azt írták, hogy 1,5 milla lesz az évi fizetése LE-nek, eléggé megcombosodott az összeg a duplájára.
Nagyon bízhat a vezetőség az új edzőben. Majd meglátjuk.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.21. 21:42


Azért erős összehasonlítani gyerekek edzését és meccsezését egy felnőtt csapattal - szerintem.
ettől függetlenül sok az a pénz neki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.21. 18:25


Az ilyen b,c -ligás vitézkedést én helyén kezelném. A legmagasabb szinten még nem is járt, nem hogy letett volna valamit az asztalra. Az összehasonlítás Montellával nem mérvadó, nem azonos korosztályt edzettek. Montella is kiváló eredményt ért el a csapatával. Mi alapján 100x jobb? Azért, mert a Barcától jött? Zöldfülű, ez lesz az első megmérettetése, és máris 3 millát odavágnak neki, holott nálunk még nem ért el semmit és lehet, hogy nem is fog.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.21. 17:25


calderoni írta:Ekkora lóvét odavetni egy zöldfülűnek, aki még semmit se tett le az asztalra.....aki itt fog kísérletezgetni, itt fog tanulni, még azt se mondhatnám, hogy próbaidős.

Nem olyan nagy lóvé az a 3 millió euró. Ha Doni 2,5 öt kap, és Csincsinyó(Cicinho) 4 et.. akkor szerintem még kevés is.. És azért az sem igaz, hogy nem tett le semmit az asztalra.. Montellanal 100x jobb! És feljutatta a barca B-t a C ből a B re, majd a B ből az A ba, mindezt 2 szezon alatt, az első két edzői szezonja alatt! Csak pech, hogy már egy barca van az A ligában..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.21. 17:21


slider írta:
feree80 írta:Addig míg az olasz fikászok összeboronálják Alvarezt a Rómával(mert rendszeresen ezt teszik, kábítják a népet;) :)ez idő alatt azért vmelyik csapat már meglepte a Velezt egy ajánlattal(persze kamu is lehet, hogy felverjék az árat, vaagy lépésre késztessék a vevőket), és az nem a Róma.


Könnyen lehet, hogy két szék közül a padlón kötünk ki, ameddig Sabatini körbeudvarolja a fél világot, addig Alvarezt és Lamela-t elvihetik az orrunk elől. Na, akkor kapok majd agyvérzést. Nem tudom, hogy mi megy a háttérben az átigazolások terén, lehet, hogy szándákosan játszunk kivárásra. Mindenesetre, ha bejön, én leszek a legboldogabb.


Azért Sabatinit nem kell alábecsülni, szerintem! Bízzunk benne!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.21. 17:20


GrazieRoma írta:Milyen jól fog keresni ez a Luis Enrique...
Neki ez nagy ugrás, szerintem a Barca B-nél keresett kb 300 000 EUR egy évben.
Ezek után remélem megbecsüli, hogy mekkora lehetőséget kapott az élettől, és él is vele.

Nem tudom kinek mi az előérzete, de szerintem Ő lesz az első spanyol edző, aki képes lesz valamit Olaszországban letenni az asztalra, az utolsó 25 évet figyelembe véve...


Szerintem is! Ő egy nagyon jó edző! szinte biztos vagyok benne, hogy itt is jól fog szerepelni!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.21. 16:45


slider írta:
feree80 írta:Addig míg az olasz fikászok összeboronálják Alvarezt a Rómával(mert rendszeresen ezt teszik, kábítják a népet;) :)ez idő alatt azért vmelyik csapat már meglepte a Velezt egy ajánlattal(persze kamu is lehet, hogy felverjék az árat, vaagy lépésre késztessék a vevőket), és az nem a Róma.


Könnyen lehet, hogy két szék közül a padlón kötünk ki, ameddig Sabatini körbeudvarolja a fél világot, addig Alvarezt és Lamela-t elvihetik az orrunk elől. Na, akkor kapok majd agyvérzést. Nem tudom, hogy mi megy a háttérben az átigazolások terén, lehet, hogy szándákosan játszunk kivárásra. Mindenesetre, ha bejön, én leszek a legboldogabb.

Ebben igazából az az uncsi, hogy a hónap elején megjelent hogy le akarjuk őket igazolni, sőt volt olyan site, hogy aszonta minda2t :D , firkászok lehozták, közbe érdeklődnek irántuk, a firkászok ismét lehozták, de még mi vanunk poleban a kegyeikért, etetik a népet, és így tovább, szal tele vagyok az ilyen pole pozicióban vagyunk mind2 kegyeiért kacsákkal, meg azokkal az ügynökökével is akik kimondják mennyire tehetségesek, mennyire feküdne a játékuk a Rómába, szal sok a rizsa, az ömlesztés, a ferdítés...
Különben a nap híre is kacsaföldről származik, Clichy Menez csere plusz még fizetnénk 3 millát... :lol:
(akkor az általam 7re taksált Menez ezek szerint csak 5öt ért? vicces)
Spanyol források meg azt mondják, eszünk ágában sincs 10M adni Bojanért, csak 6ot, mondjuk ez tetszik,ha igaz....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.21. 16:14


Ekkora lóvét odavetni egy zöldfülűnek, aki még semmit se tett le az asztalra.....aki itt fog kísérletezgetni, itt fog tanulni, még azt se mondhatnám, hogy próbaidős.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.21. 13:54


feree80 írta:Addig míg az olasz fikászok összeboronálják Alvarezt a Rómával(mert rendszeresen ezt teszik, kábítják a népet;) :)ez idő alatt azért vmelyik csapat már meglepte a Velezt egy ajánlattal(persze kamu is lehet, hogy felverjék az árat, vaagy lépésre késztessék a vevőket), és az nem a Róma.


Könnyen lehet, hogy két szék közül a padlón kötünk ki, ameddig Sabatini körbeudvarolja a fél világot, addig Alvarezt és Lamela-t elvihetik az orrunk elől. Na, akkor kapok majd agyvérzést. Nem tudom, hogy mi megy a háttérben az átigazolások terén, lehet, hogy szándákosan játszunk kivárásra. Mindenesetre, ha bejön, én leszek a legboldogabb.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.21. 12:45


Addig míg az olasz fikászok összeboronálják Alvarezt a Rómával(mert rendszeresen ezt teszik, kábítják a népet;) :)ez idő alatt azért vmelyik csapat már meglepte a Velezt egy ajánlattal(persze kamu is lehet, hogy felverjék az árat, vaagy lépésre késztessék a vevőket), és az nem a Róma.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.21. 09:29


steve írta:
Xaba írta:
reaosns(Roma bella) írta: akk már menjen Totti is a búsba a LA Galaxyhoz, adnának érte 9millát azt irták most még el tudjuk adni ennyiért..pff :D


Szégyeld magad!


Csak ironikusan értette, nem érti, miért kellene minden kulcsjátékosunkat eladnunk a megújulás miatt!


pontosan :) de egyébként durva amit a Galaxy csinál, teljesen rámennek a reklámra és a marketingre mert azért egy lassan 35 éves játékos nem ér a mai fociba 9-10 millát legalábbis badarság lenne annyiért megvenni ha csak a hátralévő "játékidejét" nézzük. Viszont a Galaxy még igyis szakítana vele csak a neve miatt. na szoval erre csak arra akartam kilyukadni hogy én remélem hogy az uj vezetők hoznak hozzánk is egy párkdzsísungot, az internél sem hülyék hogy ligazolták azt a nagatomot vagy ki a tökömet. jo kis pénzt lehet belőllük csinálni, sok kicsi ferdeszemü sok nagy mezeladás :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.21. 08:50


bigg írta:
Xaba írta:
bigg írta:Azóta kihullott?
Nekem is az utóbbi időben elkezdett mikiegeresedni, szerencsére kulkajánososodni még nem...

hogy mi? Magyarul?:-D


Miki egér tudod milyen?
Kulka János feje tudod milyen?

Ha ezeket tudod akkor azt is miért mondtam...

Ja, mostmár értem:D

CaPy írta:Továbbra is OFF:
Szerintem fodrászat terén most nekem van a leg-uptodate-ebb hajam, épp tegnap vágattam Erik Lamelasra :
http://www.daylife.com/photo/05PYes9846 ... te=daylife

Az enyém is ilyen:)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.21. 08:36


CaPy írta:Továbbra is OFF:
Szerintem fodrászat terén most nekem van a leg-uptodate-ebb hajam, épp tegnap vágattam Erik Lamelasra :mrgreen: :
http://www.daylife.com/photo/05PYes9846 ... te=daylife


Ez max tavaly előtt volt uptodate :D :twisted:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.21. 07:18


Na a barca 50 minyon usd körüli összegért elhozza sanchezt a udinéből (mocskosul bejött ez a Friuliaknak)... De ami ebből nekünk jó, hogy most a gránátvörösöknek is kell a lé szerintem...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.21. 00:44


Nekem is elkezdett a hajam mikiegeresedni, de nem tetszett, ezért a fodrásznál csináltattam belőle egy marekhamsikost :lol:
Ha már az OFF-nál tartunk.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.20. 22:48


Xaba írta:
bigg írta:Azóta kihullott?
Nekem is az utóbbi időben elkezdett mikiegeresedni, szerencsére kulkajánososodni még nem...

hogy mi? Magyarul?:-D


Miki egér tudod milyen?
Kulka János feje tudod milyen?

Ha ezeket tudod akkor azt is miért mondtam...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.20. 21:32


Xaba írta:
reaosns(Roma bella) írta: akk már menjen Totti is a búsba a LA Galaxyhoz, adnának érte 9millát azt irták most még el tudjuk adni ennyiért..pff :D


Szégyeld magad!


Csak ironikusan értette, nem érti, miért kellene minden kulcsjátékosunkat eladnunk a megújulás miatt!
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.20. 21:19


bigg írta:
Xaba írta:Boriellonak akkor volt jó haja, amikor idejött:D A fényképezésre jól mecsináltatta:D Olyasmi volt, mint az enyém régen:D


Azóta kihullott?
Nekem is az utóbbi időben elkezdett mikiegeresedni, szerencsére kulkajánososodni még nem...


hogy mi? Magyarul?:-D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.20. 21:02


Xaba írta:Boriellonak akkor volt jó haja, amikor idejött:D A fényképezésre jól mecsináltatta:D Olyasmi volt, mint az enyém régen:D


Azóta kihullott?
Nekem is az utóbbi időben elkezdett mikiegeresedni, szerencsére kulkajánososodni még nem...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.20. 19:42


Levy ASR írta:Remélem, minden igazolást LE-vel egyeztetve tesznek meg...
Boriellonak meg fodrász helyett hajnövesztés kell csak, mert oldalt "vékony" egy kicsit, megszaladt a fodrász fantáziája :)

Neki akkor volt jó haja, amikor idejött:D A fényképezésre jól mecsináltatta:D Olyasmi volt, mint az enyém régen:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég