Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.20. 21:32


Xaba írta:
reaosns(Roma bella) írta: akk már menjen Totti is a búsba a LA Galaxyhoz, adnának érte 9millát azt irták most még el tudjuk adni ennyiért..pff :D


Szégyeld magad!


Csak ironikusan értette, nem érti, miért kellene minden kulcsjátékosunkat eladnunk a megújulás miatt!
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.20. 21:19


bigg írta:
Xaba írta:Boriellonak akkor volt jó haja, amikor idejött:D A fényképezésre jól mecsináltatta:D Olyasmi volt, mint az enyém régen:D


Azóta kihullott?
Nekem is az utóbbi időben elkezdett mikiegeresedni, szerencsére kulkajánososodni még nem...


hogy mi? Magyarul?:-D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.20. 21:02


Xaba írta:Boriellonak akkor volt jó haja, amikor idejött:D A fényképezésre jól mecsináltatta:D Olyasmi volt, mint az enyém régen:D


Azóta kihullott?
Nekem is az utóbbi időben elkezdett mikiegeresedni, szerencsére kulkajánososodni még nem...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.20. 19:42


Levy ASR írta:Remélem, minden igazolást LE-vel egyeztetve tesznek meg...
Boriellonak meg fodrász helyett hajnövesztés kell csak, mert oldalt "vékony" egy kicsit, megszaladt a fodrász fantáziája :)

Neki akkor volt jó haja, amikor idejött:D A fényképezésre jól mecsináltatta:D Olyasmi volt, mint az enyém régen:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.20. 19:39


reaosns(Roma bella) írta: akk már menjen Totti is a búsba a LA Galaxyhoz, adnának érte 9millát azt irták most még el tudjuk adni ennyiért..pff :D


Szégyeld magad!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.20. 19:38


reaosns(Roma bella) írta:szerintem ilyenkor látszik az meg hogy ki akarja azt hogy mi legyünk a kis Man. City. adjuk el DDR-t? miért is? én soha nem adnám el akármit csinál a pályán. sztem ez a sok durvaság a pályán a magánéleti problémák miatt jött, tegye csak azokat helyre és vele együtt legyen egy betonbiztos középpályánk. nem a semmiért akarja sztem ennyire Ferguson és Mourinho a csapatába látni. a másik meg hogyha Caroll ért 35m fontot, akk nehogy már ennyiért eladjuk DDR-t -.-

S a másik az, hogy alig van/lesz egy pár darab olasz játékos a csapatba.. ne legyünk már Interek!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.20. 19:37


lucifer0013 írta:Szerintem ha eladjuk DDR-t, akkor nem úgy kellene számolni, hogy 35-öt kapunk érte. Nem az a baj, hogy nem kapunk érte annyit, hanem az, hogy utána védekező középpályást kellene néznünk, mert akiket oda betehetnének, azok nemigazán villognak. Szóval ha veszünk egy normálisat, agilisat, és nem egy olyan suttyót hozunk el a barca b-ből, akkor 20-25-öt kapunk érte, mert a maradékot vissza kell fordítani...

A DDR viselkedése meg a szezonban kritikán aluli volt. Ha vettem volna mezt tavaly, akkor biztos hogy az ő számával rendeltem volna. Most viszont a sok könyöklése meg egyebek miatt a szememben egy kezelhetetlen tehetség és néha a legundorítóbb játékosok jutnak róla eszembe (dejong, van bommel). De még egy év bizalmat adok neki és talán jövőre bizonyítja, hogy miért tartják méltó jövőcapitanonak.


Ja, és még pofaszőrt is növesztett!!
Én megfigyeltem, hogy Totti is és De Rossi is akkor játszanak jól, ha nincs szakálluk meg hasonlók:D Komolyan:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.20. 14:14


Mondjuk ezt a Boris dolgot már én is akartam kérdezni, sőt mexest se láttam még Milan mezben.
(biztos hogy nem vettük még meg, mert azt írják vannak lehetőségei, mehetne az egyszezonos Leo :D Psgjébe, vagy Nápolyba Cavani mögé, Genoa, vagy anglia, ezzel csak az a baj, hogy ebből nem mi hanem a Milan látna pénzt, úgy hogy vagy mi fizetünk nekik vagy más..... :| )
Amúgy ha minden igaz, jún.24ig kell lerendezni Rosi, Curci és Guberti közös tulajdonlását, a Sampnál nagyon nem szeretnének borítékolni, sőt egyik játékos sem maradna a B-ben, szal meg akarnak egyezni, nagyon kíváncsi vagyok hogy Sabatini mit fog lépni, mert sztem most ezeket a játékosat, ha nem is akarjuk megtartani, arra azért érzek sanszot hogy vmiféle csere-bere üzletben felhasználjuk őket a Serie A-ban, de ahhoz 100%ba nálunk kell hogy legyen a tul.joguk.
Rosira aszongyák maradhatna továbbra is a közös, gondolom hogy ő mennyire akarja, szal inkább újságírói fantáziálásnak érzem. :D
Alvarez ügynöke tiszta vizet öntött a pohárba :) SAbatini nem stoppolta le Alvarezt, sem 8ért sem semmennyiért, jelenleg 12 milla az ára.

Ja, és egy megérzés, sztem csak Krikics jön a Barcától.
(amúgy Viviano is közösbe van, Bologna túl sokat kér érte, így valszeg borítékolás lesz, el lehet játszadozni a gondolattal, ha teszem az Bolognáé lesz, meg akarjuk venni, mivel kapus úgyis kellene nekik, Curcit, esetleg Rosival párban pénz mellé fel lehetne ajánlani, ha az Interhez kerül, akkor meg talán megkaphatjuk kölcsönbe, gondolom nem keveset kérne az Inter,ott viszont nem lehetne Rosival fizetni :) van itt vari kérem szépen!, oszt arról még nem is beszéltem, mi van ha meg akarnák tartani Curcit.....de nem fogjuk)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.06.20. 14:01


Remélem, minden igazolást LE-vel egyeztetve tesznek meg...
Boriellonak meg fodrász helyett hajnövesztés kell csak, mert oldalt "vékony" egy kicsit, megszaladt a fodrász fantáziája :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.20. 13:58


A DDR viselkedése meg a szezonban kritikán aluli volt. Ha vettem volna mezt tavaly, akkor biztos hogy az ő számával rendeltem volna.
Én pont ezt tettem/vettem. :wink:

A Marcos hír hol van/honnan van?
Nálam sem létszükséglet a pali, de csak kikérték LE véleményét és ha neki kell akkor legyen. De egy fodrászhoz biztos elküldeném a nyáron.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28093
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.06.20. 13:01


Játszhatunk olyan játékrendszert, ahol kell egy olyan csatár, mint Ő, amikor nem lehet 4-3-3 tolni, csak 4-2-3-1-et pl.
Ahol keményebben kell védekezni, meg ugye csatár-cserének sem utolsó...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.20. 12:57


Aquilani írta:Borriellot leigazoltuk 10 misiért! Én azt várom, h Alvarez-t jelentsék be, hogy a miénk. Nagy tehetség a srác. De annak is örülök, h Marco végre miénk. LE biztos talál neki helyet a csapatban.


Tudom, hogy sokan kedvelik itt Boriellót, de szerintem hiba volt ennyi pénzért megvenni. Nem igazán értem a koncepciót sem, eddig úgy volt, hogy 4-3-3 -at akarunk játszani, gyors kreatív csatárokkal. Ebbe a rendszerbe Boriello nem fér bele, lassú és egyáltalán nem egy technikás játékos. Ezt a pénzt szerintem okosabban is elkölthettük volna... Na mindegy, remélem LE tudja, hogy mit csinál.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.06.20. 12:38


Borriellot leigazoltuk 10 misiért! Én azt várom, h Alvarez-t jelentsék be, hogy a miénk. Nagy tehetség a srác. De annak is örülök, h Marco végre miénk. LE biztos talál neki helyet a csapatban.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 351
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.06.20. 12:36


reaosns(Roma bella) írta:volt egy rosszabb szezonja és már egyből csak egy örök reménységnek titulálják, 27 évesen 63 meccset játszott le már a válogatottba és ez még tuti lesz több, 2004 óta kirobbanhatatlan a SA középpályájáról, ahogy szerintem Romaból is (357 meccs). és ebbe semmi elfogultság nincs, sztem eszméletlen hülyeség örök igéretnek nevezni. Egyébként számomra hihetetlen hogy az uj tulaj láttán mindenki cserélné le az egész csapatot, akk már menjen Totti is a búsba a LA Galaxyhoz, adnának érte 9millát azt irták most még el tudjuk adni ennyiért..pff :D


látom az egyelőre szót nem tudtad értelmezni a mondat végén :wink: , a rosszabb szezonról annyit, hogy én 2-3 éve nem vagyok elájulva a teljesítményétől. Sőt MÉG (!) nem tartom klasszis játékosnak, de ennek ellenére nagyon szeretem. Szerinted az új tulaj miatt akarjuk csaknem az egész csapatot lecserélni? Azt hiszem, ebben inkább az játssza a fő szerepet, hogy belefáradtunk a fél megoldásokba, az ígéretekbe és abba, hogy az utóbbi időben nem hozzuk azt a teljesítményt, ami elvárható lenne. Persze tavaly épphogy nem lett meg a scudetto, de az inkább egy szerencse sorozat volt. Spall óta nem nagyon történt lényegi változás és szerintem ezért akarjuk a keret nagy részét elsózni. Amúgy én azt írtam az előző hsz-omba, hogy NE (!) adjuk el DDR-t, nézzük meg mit nyújt, adjuk meg neki a bizalmat, hogy kipróbáljuk milyen az új edző alatt dolgozni, összetudják-e kapni fejben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Virga 2011.06.20. 12:51-kor.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.06.20. 10:34


feree80 írta: vagyis csak ez után fotozkodhat a játékos az új csapatának a mezével, ha jól tudom...

mexes nem nagyon foglakozott ezzel :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8160
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.20. 09:23


DDR igazi római, nem mehet sehová. Aquilani az örök reménység, DDR-nek most volt egy gyengébb szezonja, a következő majd nem így alakul, de azért ő már vastagon letett az asztalra.. Amikor nincs egy edző, aki helyretegye a fejeket és a játékos az úr az öltözőben, akkor történhetnek olyanok, amit láttunk. Esetünkben ugye Montella feltehetőleg nem tudott rendet vágni, nem hiszem, h tisztleték mint edzőt. Sokminden változik itt az új edzői karral, a játékosok mentalitása is meg kell, h változzon ezzel.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.20. 09:15


szerintem nem csak a utolsó szezonja volt gyenge, igaz az bármelyiket alulmúlta, de gyakorlatilag 2-3 éve gyengén teljesít, nem a tudásának megfelelően
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.20. 08:41


volt egy rosszabb szezonja és már egyből csak egy örök reménységnek titulálják, 27 évesen 63 meccset játszott le már a válogatottba és ez még tuti lesz több, 2004 óta kirobbanhatatlan a SA középpályájáról, ahogy szerintem Romaból is (357 meccs). és ebbe semmi elfogultság nincs, sztem eszméletlen hülyeség örök igéretnek nevezni. Egyébként számomra hihetetlen hogy az uj tulaj láttán mindenki cserélné le az egész csapatot, akk már menjen Totti is a búsba a LA Galaxyhoz, adnának érte 9millát azt irták most még el tudjuk adni ennyiért..pff :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.06.20. 08:27


DDR durvaságára annyit, hogy pont tegnap merült fel Burdisso neve, hogy ő mennyire jó védő. Én még jól emlékszem mit kapott tőle a kis Conti, akárhányszor eszembe jut sajog tőle a lábam, de ettől még jó védőnek tartom Burdissot. DDR ugyanez, voltak csúnya megmozdulásai, de nem ez ami miatt pikkelek most rá, inkább az , hogy nem nyújtott kb semmit a szezonban. Az eladással én is várnék még egy évet, ha nem teszi rendbe magát, nincs ott a pályán fejbe, akkor felőlem el is mehet. Azt kell mondjam sajnos, hogy egyelőre ő csak egy örök reménység...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Virga 2011.06.20. 13:16-kor.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.20. 08:02


szerintem ilyenkor látszik az meg hogy ki akarja azt hogy mi legyünk a kis Man. City. adjuk el DDR-t? miért is? én soha nem adnám el akármit csinál a pályán. sztem ez a sok durvaság a pályán a magánéleti problémák miatt jött, tegye csak azokat helyre és vele együtt legyen egy betonbiztos középpályánk. nem a semmiért akarja sztem ennyire Ferguson és Mourinho a csapatába látni. a másik meg hogyha Caroll ért 35m fontot, akk nehogy már ennyiért eladjuk DDR-t -.-
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.20. 07:32


Szerintem ha eladjuk DDR-t, akkor nem úgy kellene számolni, hogy 35-öt kapunk érte. Nem az a baj, hogy nem kapunk érte annyit, hanem az, hogy utána védekező középpályást kellene néznünk, mert akiket oda betehetnének, azok nemigazán villognak. Szóval ha veszünk egy normálisat, agilisat, és nem egy olyan suttyót hozunk el a barca b-ből, akkor 20-25-öt kapunk érte, mert a maradékot vissza kell fordítani...

A DDR viselkedése meg a szezonban kritikán aluli volt. Ha vettem volna mezt tavaly, akkor biztos hogy az ő számával rendeltem volna. Most viszont a sok könyöklése meg egyebek miatt a szememben egy kezelhetetlen tehetség és néha a legundorítóbb játékosok jutnak róla eszembe (dejong, van bommel). De még egy év bizalmat adok neki és talán jövőre bizonyítja, hogy miért tartják méltó jövőcapitanonak.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.19. 22:24


azért a két játékos nem egy dimenzió. a capitano egy zseni, és ezért neki könnyebben elnéz az ember bizonyos dolgokat. DDR-tről is lehet sok jót (is) mondnai, de hogy futballzseni lenne.....

Vucinic meg szerintem pont a Blackburn-be való játékos. ott még akkor is király lehet, ha a lehetőségei nagyrészét elflegmáskodja. Komoly nagycsapatba nem való. Sőt, még a Romá-ba sem, sajnos.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.19. 22:09


Masterposi írta:Nekem is nagy álmom, hogy De Rossi legyen a jövő Romájának ikonja Totti után, de főleg a tavalyi produkciójával, hozzáállásával és sorozatos sportszerűtlen viselkedésével a pályán felnyitotta a szemem.


Ha jól rémlik mintha Totti is tett volna efféléket, még válogatott meccsen is, emlékezzünk csak arra az esetre, amikor túl sok nyál gyűlt össze a szájában, hát ürítés céljából kiköpte, Paulsen meg épp arra járt... vagy nemrég a Balotellis eset... igaz ezek a célpontok indokoltak voltak, de akkor is. Nem mérvadó, a szurkolóknál pláne, maradjon!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.19. 21:43


viviano a második számú kapus a válogatottban, 25 éves
én örülnék neki
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.19. 19:50


kicsit off:
Az első meccsünk ugye a Valenciaval lesz. Nekem holnap érettségi, ezért volt időm fifa07 ezni. Lejátszottam Valencia - Roma meccset, amatör,félprofi,profi,világklasszis szinteken:D
A következő volt a felállásom:
Doni
Cassetti Burdisso Juan Riise
Pizzaro De Rossi Simplicio
Perrotta Totti
Boriello

Eredmények: Amartőr szinten 0-14 (gólszerzők :Boriello, Perrotta, Totti, Casetti)

Félprofi szinten 1-3 (Perrotta, Boriello)
Profi szinten 0-5 (Perrotta, Totti, Boriello)
Világklasszis szinten 1-3 (Totti, Riise)

Érdekes, hogy a félprofi szinten milyen kis arány van:D Amúgy bármelyiket elfogadnám majd élőben:) Mondjuk az utolsót nem, abban a 4 gólból 3 rögzitett helyen volt. Az egyetlen helyzetgólt Totti nyeste:)
Jó volt! :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég